Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vicuska!

A nykhártyád szép, ezért is lelkesedett a dokid. Drukkolok holnap!!

Én tegnap voltam Uh-n, még 12 mm-es tüszőim voltak, több is, kaptam + stimut. vasárnap de. újra Uh.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

remélem mindenkinek jó a kedve!

Vicus+++++++++++++++

Dviki tüszőnövesztő ++++++++++++++++


Enyim hőm ma reggelre 37 re felment, reméelm elkaptuk...... :lol:
Vendég
 


Boni

annyira cuki vagy, olyan mint a táncoló kis babád :wink: Hát persze hogy elkaptátok, látszik hogy rendszeresen el voltál "kapva" a napokban, jót is tesz az az ember lelkének :wink: :lol:

Most nem vagyok lányok túl érdekes ide, két inszem között spontánozunk. Képzeljétek annnyirta görcsölt a méhem a pé utáni hajnalon, hogy elhatároztam na most sikerülkt biztos :wink: :lol: 8)

hehe

dobok egy görbét nektek és mindnenkinek nagyon nagyon szorítok

Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Vicuska, drukk-kegyek!!!!+++++++++++++++++++++++++

Desviki, Neked is a holnapi uhuhoz! növesztgesd a tüszőket szorgalmasan! :wink:

Boni, naná hogy elkaptátok!!! :lol: :P

Mami, ez a görbe nagyon szépséges!!! Remélem, hogy nem lesz már szükség az inszemre!!! :wink:

Nellike :cry: :cry: :cry: De majd a következő!!! :wink:

Évi, kedd már mindjárt itt van és remélem, Te is kezdhetsz hamarosan!

Kókusz, nagyon szép tüszők! Drukkolok Neked!!!!

Nemone, tudod, mensis és koraterhes tünetek nagyon hasonlóak!!! Drukkolok!!!

Elkezdtem ma a clostit! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


anyoooka

szédülésmentes napokat kívánok :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Mami!

Tecc a görbéd, látom a beágyazódást is :wink: Ebből egy nagyon tökös kislegény lesz, figyeld meg :)

Anyo!

Drukk, hogy te Closti-kompatibilis legyél, hehe :) Szóval hogy ne bántson az a fránya bogyó :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Legyekmami! Te vagy az én párom!
Én is 7 DPO! :lol: Én is spontánozunk! :lol:
És én is most sikerült! :lol:
Teszt mikor????

Anyoooo! Hajrá closty! :wink:

Vicuska! Kokusz! Pont így lesz jó! :wink: Hajrá!

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike

Te is cuki vagy :lol: Ma amúgy is világot a keblemre ölelném hangulatban keltem :lol:

muti a görbédet gyorsan :lol:

akkor tesztelek ha a kis rohadt fent marad...minden hónapban egyforma a 10. dpon ereszkedni kezd...ha nem, akko 12.dpo teszt!
+ nyilván :lol:
Vendég
 


Íme:
Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Nekem is görcsölt reggel a hasam :? :lol:

Cukika vagyok! :lol:

ÉS Legyekmami, Bettike elkaptátok tuti! :lol:

nellike :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem szerdán, és csütörtökön volt inszemem Pécsen, előtte inekcióztam magam 2 naponta. Most itthon pihenek, és fekszek. Kérlek szorítsatok nekem is, mert már 3 éve probálkozunk a férjemmel, és ez volt az első inszemem
matyika79
 
 


Desviki! Ne izgulj biztos jó lesz az UH vasárnap. Szorítok. Mit csinálnak lombikot, vagy inszemet???
matyika79
 
 


Jó reggelt!

MAtyika naggyon drukkolok! reméelem sikerül, már nagyon megérdemelnétek ti is!

Szezsó azonnal jelentkkezz!

mindenkinek pussz
Vendég
 


Szép vasárnapot!

Mami! Hő????

Matyi! ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Anyoo! Closty-val jóban?

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Matyika, drukk Neked!!!

Mami, Bettike, tök jó lenne, spontán zebrapáros! :wink:

Clostival egyelőre jóban vagyunk, reggel vettem be a 3. szemet és még semmi különös nincs. Illetve kicsit idegbajos vagyok, de itt több ok is lehetséges:

- gyerekemet este elfelejtettem átállítani és reggel fél 6 óta ébren vagyunk

- unokatesóm felesége most van a szülőszobán. Örülök nagyon, de simán lehet, hogy tudat alatt a nekünk-miért-nem-jön össze érzés is ott van

- megyünk ma egy barátunkhoz babát látogatni. Elsőt egyszerre szültük, megbeszéltük, hogy egyszerre lesz tesó is, náluk a kisebbik 3 hónapos, első hónapban összejött nekik mindkettő...

- closti

Szép napot mindenkinek ezen a borongós vasárnapon! Puszi!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


anyooka kitartás
Vendég
 


Matyika!
Nem nagyon szedték magukat össze, nem a nagyságuk fejlődött, hanem a számuk. TÖbb 11 mm-es van. Ma és holnap még szuri, kedden megint Uh.
A nyálkahártyám jó.

Inszem lesz.

Bettike!
Ígéretes a görbuszod!!!
20150601134430
 
 


Na megvolt az eksön dokibával tegnap :D
szerdán megyek uh-ra... :wink: :P tudjátok,ö gyakran szeret létni engem :D

Desviki
tüszönövelö megy++++++++++

Anyooka
hajrá closti :lol:

Lmami,Boniko,Bettike,Szezso
babaragacs megy :wink:

Bettike
micsinálsz Milánóban? 8)

Matyika!
pihengessél és minden okés lesz :P
Vendég
 


Desviki! Köszike görbe dícséretet! Nagy tüszőnövelést neked!

Vicuska! Tuti szerelmes beléd a doki! :lol: Egyébként 3 napos pihizést csinálok Milánóba! :D

Anyo! Túlélted a mai napot?

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Vicuska25!
Köszönöm, igen pihengettem egész nap. Csak sajnos közben eléggé görcsöltem is, meg két napja a derekam fáj, de reggelente iszonyúan. Nem tudom az okát.

Desviki!
Remélem, hogy a következő UH-d már szebb értékeket mutat. Hány db van összesen? Nekem a jobb oldalon volt 3db 15mm-es, a bal oldalon 1db 15mm-es , és két kisebb. Ez a 12. napon volt.

bettike, Anyooka!
Köszi nektek a drukkot, remélem tényleg sikerül, mert már nagyon babáznánk a férjemmel. A hugomék pont ez miatt nem akarták elmondani, nehogy rosszul essen a hír. Ő most a 18. hétbe lépett tegnap, és holnap megy UH-ra, és szívUH-ra, majd este a dokihoz(magánrendelés).
Sziasztok, még később benézek.
Matyika
matyika79
 
 


Na túléltem a mai napot. Hangulatom kb. a bányász béka hátsó fele alatt... De holnapra talán jobb lesz.
Clost még mindig nem bánt szerencsére - remélem, azért hatni fog!

Vicuska, nekem is gyanús a doki bácsi! :wink:

Desviki, növeszd a tüszőidet! Drukk!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Matyika!
Hát nekem volt vagy 2 13 mm-es, meg több apró 10-11 mm-ek. Ma már szútam, és még reggel is megy 75 NE puregon, de már érzem, hogy rockiznak a tüszők a jobb petefészkemben. :D :D :D

Anyóka!
Az én hangulatom is hasonló volt. Ki is bömbiztem magam a párom vállán.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Remeélm mindenkibvle minden rendben!

Szezsó miújság?

Enyim hő tüszőrepi óta 37 en van! :lol: :oops:

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok

Hazaértem inszemről, már fekszem. Picit fáj a pocim. Mostmár csak két hét és juhéjj :) hu de pozitív vagyok.
Amúgy meg drukkhegyek mndenkinek!
kokusz
 
 


Kókusz nagyon drukkolok+++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Szeretnék hozzátok csatlakozni és 1-2-sok tanácsot kérni ! :oops:
Még csak bele-beleolvalstam a topik elejébe, de igyekszem majd visszaolvasni!

Igazság szerint mi még nem készülünk inszemre, de sajnos nekünk sem jön a baba.
A párom szerencsére rendben van (volt kiskatona vizsg), de én Pcos vagyok (márc óta tudom, hormonjaim rosszak, enyhe ir-em van, szedem a metformint lassan 2 hónapja). volt már 2 clostys hónapom, de nem reagáltam rá igazán , úgyhogy a doki leállította. most már puregont kell szúrnom és majd uh után jöhet a repesztő. átjárhatóságim még nem volt , de úgy gondolom, ha nem sikerül most a baba, az lesz a köv lépés. dokival még inszemről nem beszéltünk.

Kérdéseim:
- használ (t) vki puregont?
- mik a tapasztalatok? nehéz beadni? érdemes elmenni első alkalommal háziorvoshoz?
- vajon használ a puregon inszem nélkül is ?

előre is köszönöm a válaszaitokat!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CZINKEB.üdv közöttünk, nekem nncs tapastalatom puregon terén....
Vendég
 


Sziasztok!

Segítsünk a kismamákon, illetve nemsokára magunkon is: www.kismamaberlet.hu/support.php?dgSupp ... Start=9760
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia Czinkeb!

Én már használatam puregont, persze hogy van rtelme inszem nélkül is. Ha lesz tőle peteérésed akkor mindenképpen. Nekem több olyan ciklus is volt ahol puregon stimu volt és spontán próbálkoztunk. Nem nehéz beadni, észre sem veszed. Megtanítják hogy kell beadni, főleg ha megkéred a dokidat. Azért az az átjárhatósági nem ártana. Sok sikert. Én is pcos-s vagyok.
kokusz
 
 


Kókusz!

ez az inszem a tiétek lesz! :lol:
babatapi++++++++++++ :P

Boniko!
37?az tutira jó! :D :D

Desviki!
tüszőnövelő továbbra is megy++++++ha szúrkál,az jó!!!!!!!! 8)
Vendég
 


Kókusz!
Megy a drukk!!!

CzinkeB!
Én már sokadszorra használoma puregont! A tüszőimnek nagyon bejön. Nekem van hozzá egy penem, és azzal baromi egyszerű beadni. Csak betöltöd, beállítod, hogy mennyi egységet kell "lőni", rácsatlakoztatod a tűt és már mehet is hasba.

Isnzem nélkül is biztos haszánl, csak Uh-val kell követni és a tüszőrepi szurit sztem feltétlenül alkalmazni kell.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kókusz, mennek a drukkok ezerrel!

Czinkeb, üdv itt is! :wink:

Vicuska, jó a mazsolád!!! :lol: :lol: Imááádom, gyerekkorom kedvenc meséje volt!

Desviki, növesztgessed csak a tüszikéket! :lol:

Lányok, létezik az hogy a closti felpumpálja a ciciket? Enyhe idegbajon kívül kb. ez a "tünetem" van most. Apa teljesen odáig van :oops: :P

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Jó reggelt!
Anyooka enyimet nem pumpálta fel :oops:

Szilva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZezsóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!


enyim hő ma 37.1 :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma fél 11-re megyünk a Kaáliba, kérhetek egy kis drukkot? Utána jövök, és mesélek :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hajrá Éviiiiiiiiiii :lol: :lol:

Mi történik ma veled?

Na topikcimünkkel ellentétben mi mától a második inszemünkre készülünk :lol:

Hajrá midnenkienk akiben épp osztodnak a sejtecskék a méhe felé haladva, vagy nőnek a petikék, vagy és igytovább, hisz tudjátok :wink: :lol:
Vendég
 


Évi óriási hipermegdrukk!++++++++++++++++++

Legyekmami drukk a második inszemhez! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Évi nagyon-nagyon drukkolok!!!!! :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mami, hajrá második inszem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szép napot mindenkinek ebben a f.s borongós undormány időben!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Mami nem mondták mi volt az oka, hogy nem sikerült az első iszem?

Nekem most csinálták meg múlthéten szerdán, és csütörtökön. Azóta folyamatosan fáj a hátam, és görcsölgetek, főleg délutánra, annnak ellenére, hogy egész nap fekszem, és nézem a tv-t.
Azért nagyon drukkolok, hogy sikerüljön.

Évi!
Miért mentek a Káliba? Azért szorítok nagyon!!!!
Matyika
matyika79
 
 


Sziasztok Lányok,

köszi a válaszokat!!!
igyekeztem elolvasni a topikot, persze a sok info még kavarog!
olvaslak majd titeket és néha azért kérdezgetnék tőletek!

Kókusz kiváncsi lennék a te eredményeidre, hiszen pcos és a puregon van nálad is sajna. megpróbálok még1* visszaolvasni alaposabban.

Anyoo neked elég a closty? vhol olvastam (lehet, h pont itt?) , h a closty LH-t is növeli, és nekünk pcosoknak amúgy is magas az LH-nk. nem értem :roll:

nekem is van penem , de nem tudom, h milyen mélyre kell szúrni. az első alkalomra inkább elmegyek a körzetihez. :roll:

majd még később, olvasás után visszajövök!

addig is köszi!
megy a szurok mindenkinek!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb

Én már több mint egy éve metforminozok, annyi hatása volt hogy 32 napos ciklusaim lettek, ahhoz képest hogy szinte semmi nem volt. (két éve próbálkozunk) Nekem laparon derült ki a pcos.
Puregont még az inszemek előtt próbáltuk a dokimmal, volt is szépen tőle tüszpm de nem lettem terhes. Áprilisban volt egy pozitív tesztem, de még aznap elkezdtem vérezni, nem maradt meg sajna. Azóta semmi ... most reménykedem az inszemben :)
A penhez olyan pici a tű, hogy azt teljesen be kell szúrni, akkor tutira bemegy az anyag.
kokusz
 
 


Czinkeb, én már 10 hónapja szedem a metet!!! Ennyi idő alatt elég szépen alakulnak a hormonjaim!
És egyébként is én egy elég érdekes eset vagyok, nekem az LH-m alacsonyabb mint az FSH! Még pcosnak sem vagyok normális!

Nekem van rendes, 28 napos ciklusom, rendes pé-m. A closti csak "tuningnak" kell...
Tudod, nálunk Apánál is vannak gondok, nem csak az én pcos-m miatt kell az inszem.

Az az igazság, hogy a Mágusban maximálisan megbízom, ha ő azt mondja, hogy próbáljuk meg ezzel, akkor az úgy a jó! Mégsem hormon, mégsem akkora löket a szervezetnek. És ha ezzel nem sikerül, akkor lépünk tovább.

Kép

Kép
anyoooka
 
 


HÚHA, KÖSZI MINDKETTŐTÖKNEK A GYORS VÁLASZOKAT!

Anyoo:
a Mágust mindenki dícséri és mindenki vakon bízik benne!!
most ugrott be, h a párodnak is kevés a katonája (steroidokra gyanakodtatok).

egyébként nem lehet, h a csapvíz okoz sokunknál gondokat?? vhol azt hallottam, h a hormonokat nem tudják kimosni a vízből , hiába tisztítják meg rendesen. ezért van , h a mai fiatalok olyan korán érnek és testileg is idősebbnek tűnnek, fejlettebbek (nem az anorexiás csontkollekciókra gondolok most). :roll:

pcos-nak nem normális??? :lol: ez jó! bár kicsit morbid! :oops:

Kókusz: köszi ! akkor hajrá inszem, jöjjön a baba!!!

nekem sajna nincs egyáltalán ciklusom duphaston nélkül. igaz még csak 2 hónapja szedem a metet, de remélem gyorsan rendberak és jön a baba! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Igen, de mivel a megismételt vizsgálat szeptemberben még rosszabb lett, mint az áprilisi, amikor a steroidokat szedte, nem valószínű hogy attól van gáz. Közben kiderült, hogy neki is iszonyatos IR-je van így szedi már a metet ő is :lol:

Csapvíz. Fene se tudja... Lehet benne valami...

Viszont - és ezt nem tudom, hogy írtam-e Neked amott - én a helyedben várnék még egy kicsit a stimuval, ilyen ciklus és ennyi ideje tartó metszedés mellett! Legalább a 3 hónapos kontrollt megvárnám, hogy merre alakultak a dolgok! Tudom, ilyenkor a türelem a legnehezebb, de hidd el, jobban járnál!!! Idő kell a metnek is!!! Nekem 9 hónap kelllett ahhoz hogy barnázás nélkül jöjjön a mensi...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyoo:

persze türelmetlen vagyok baromira!!! ki nem ?

de ahogy nézem a pcos topikot, vkinek elég 3hó , vkinek 6 hó vkinek 1 év met sem elég, h babásodjon. akkor meddig várjak?
nődokim szerint jó a met, de nem csodaszer.

nekem nincs menszim duphaston nélkül. nem barnázok, nem görcsölök, amikor megjön, de kell a duphaston, különben baromira nincs semmi. eddig a leghosszabb amit vártam 139 nap volt, de volt egy 70 napos is, mindkettőnek gyógyó vetett véget persze.

szóval egy puregonos hót kipróbálok most , aztán meglássuk.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb, nem akarok vitatkozni Veled, hiszen a Te szervezeted, de én úgy gondolom, hogy ennyire nem kellene "megerőszakolnod". Ha esetleg össze is jön a baba - kívánom, szívből, hogy így legyen - akkor jóval magasabb a vetélés kockázata is mint egy rendesen kezelt pcos-nél! Persze, hogy türelmetlen vagy, ez teljesen érthető! Én is az voltam/vagyok. De megértettem, hogy a babának is és nekem is az az érdekem hogy minél inkább helyrehozzuk azt, ami évek hosszú során elromlott, így van a legnagyobb esélye annak, hogy ki is tudom hordani és egy egészséges csöppség lesz belőle!
Persze hogy nem csodaszer a met, de segít hogy átéld a csodát!

Évi?! Kezdtek?!

Többiek, merre vagytok?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, biztos ideértek, mert nem is izgultam, és ez nálam nagy szó :) Éééééés következő ciklusban kezdünk!!! Végrevégrevégre :) Csillagszemű dokibácsink nagyon bizakodó velünk kapcsolatban, úgyhogy én is egyre lelkesebb vagyok ám :) Csak Clostit kaptam stimunak, abból is csak napi egy szemet, és majd egy repesztő szuri lesz. Remélem elég lesz ennyi Closti :roll: Ha a doki azt mondja hogy így jó lesz, akkor vakon hiszek neki. Egy gyereket már csinált nekem, úgyhogy rászolgált a bizalomra...
És szerinte is teljesen rendben van az, hogy az FSH-m kétszerese az LH-nak, úgyhogy efelől is megnyugodhatok :)

Matyika!

Üdv itt! Szorítok nektek is nagyon! Megbeszélésre mentünk a Kaáliba, meg a Closti receptemet is megkaptam.

Anyo!

Vagy esetleg a felsorolt okok mindegyike közrejátszik a hangulatod alakulásában :) Ha megtalálod, hogyhol lehet a gyereken órát állítani, akkor írd már meg nekem is lécci :)
Ja, és az én cickóimat nem pumpálta fel a Closti, pedig nem haragudnék érte. Hehe.

Boni!

Ígéretes a hőd!

Czinkeb!

Szia neked is :)
A Puregont ismerem, nem nehéz beadni, de ha úgy vagy nyugodt, akkor első alkalommal kérj meg egy dokit, hogy bökjön meg vele ő :) Tuti használ inszem nélkül is.

Mami!

Hajrá második inszem!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi jaj de jó! akkor hajrá második első inszem! :lol:
Vendég
 


Anyo!

Szuris képet kapsz a tábliba, mer gyógyszeresem nincs, ez is jó lesz?

Nemone!

Teszt???

Mami!

Te is szurisat kapsz :wink:

Matyika, Czinkeb, Desviki!

Ha esetleg szeretnétek táblatagok lenni, akkor küldjétek el az adataitokat és szívesen beteszlek titeket is :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


MÁLNA????? Merre vagy?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: