Új privát üzeneted érkezett!

Junko,
köszi a durukkot! :lol:

Még most hajtsd a munkát, mert nemsokára m.helyed felé se nézel jódarabig! :)

:wink: :wink:
angel37
 
 


Helló Minibabások! :wink:
Angel milyen volt a pihi? Lehet ilyenkor fürdőzni thermál vízben is? Mi is megyünk a hosszúhétvégén, épp az inszem után leszek pár nappal, de gondolom 1 kis ázás nem árthat?!
Akartam még kérdezni hogy amikor fagyibabás lombik van az is teljes lombiknak számít?Beleszámít a támogatott 5-be?
Junko
Akkor már csak a héten van a nagy hajtás? :wink:
Boni
Hát ez tényleg pechh.De tényleg nem azon az 1 hónapon múlik már...lehet hogy nem véletlen alakul így?!
Fanni
drukk az uh.-hoz!Papád gyógyulgat?

Lányok nektek tolerálják a munkába a kimaradozásokat?Velem az történt ma hogy szépen időben mondtam-már ugye amennyie ezek pontosan kiszámíthatóak előre- hogy jövőhét hétfő-kedden nem jönnék -inszem- erre a főnök közölte hogy majd akkor mehetek szabira, ha meg lesz oldva a helyettesítésem....mintha az én dolgom lenne embereket felvenni... :roll: ha rajtam múlna három helyettesem is lenne.Persze pont lesz@rom max. kiíratom magam pár napra, csak nem értem miért kell ezt így intézni?Még ezen is stresszelhetek.. :roll:
katica_75
 
 


katica nincsenek véletlenek! :lol:
Vendég
 

 
 

Hááát én is ezt mondom !!! :wink: :lol:
katica_75
 
 


Sziasztok :P
Szerintem tegnapra virradóra már nem volt cisztám, mert 2 nospa-s éjszakám volt és dől a vérem azóta is. Így rendkívül bizakodom a cisztamentes szerdai UH-ban 8)

Apukám mentálisan egyre javul, gépről azóta nem merték levenni, de kezdik megint majd, kisebb lépésekben. Már nem fertőz... ma megyek is be végre, de csak maszkban és nem érhetek hozzá... merthogy ki tudja...

Köszönöm a drukkokat mindkét ügyben :wink:

Kókusz :P Angel :P
Drukkok... igen, ez már az idegölő napok kezdete... Az elejét még egész jól lehet bírni, de a 7. nap körültől egy agyrém! :shock:

Katica :P
Én az inszemeknél anno nem szóltam, az egyiknél be is jöttem utána dolozni. Mondjuk sikerrel sem jártam...

Junko :P
Következtetgetek :wink:

Monyo :P
Édes vagy, hogy hiányoltál :)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Száncsikák!

Katica,
nem fürödtem, se hidegben, se melegben! Én nagyon féltem magamat, hogy összeszedek vmit, az ilyen "népfürdő" melegágya az ilyesminek, én meg kicsit védtelenebb is vagyok alulról. :oops:

A megtapadást sztem nem befolyásolja. Bár beülti után nem szokták ajánlani a meleg fürdőt, de nem tudom mitől számít igazán melegnek...

A fagyibabást lehet csináltatni TB-re, vagy kifizeted önköltségre, mi eddig mindkétszer ezt tettük (50ezer ft), és így nem lövünk el az 5 TB-s lehetőségből, azokat inkább a drágább stimus-punkciós mulatságra tartogatom! :mrgreen:

A m.hely nem érdekel ebből a szempontból... ha kell szab., kiveszem. Nem mondtam eddig sose, hogy lombikhoz kell. :) Úgy vagyok vele, hogyha szórakoznának, akkor kiíratom magam, és még majd pluszban a szabit is kiveszem egyszer, és így még szarabbul járnak a munkanapjaim szempontjából! :wink:

Fanni :P
igen, van ebben a 7. napban vmi, ahogy írod! Érdekes módon addig iszonyú bizakodó vagyok, onnan kevésbé... de hogy miért :?:
Végülis 3 nap múlva akár pisilhetek egyet... :wink: Az tüszőrepihez képest 14 nap.

Cisztamentes holnapi napot! :D
angel37
 
 


Hali sajok!

Junko köszi a sok drukkot :) Na én mensi előtt szoktam olyan lenni mint a férjem általában :) ez mindig egy jel.

Katica

Írasd ki magad és kész. Nekem szerencsére ilyen szempontból tök rendes a főnököm ...

Fanni

Akkor apukád szépen javulgat :) ez jó hír. És drukk a cisztamentességehz :)

Angel

Na és tesztelsz?

Képzeljétek az éjjel úgy begörcsölt a méhem hogy megijedtem, vagy 10 percig tartott és utána elmúlt ... :shock:

Kép Kép
kokusz
 
 


Kókusz,
tegnap nekem is fájt egy kicsit, de ennyire erősen azért nem...

Reméljük ,hogy jót jelent!

Elképzelhető, hogy pénteken tesztelek, de lehet, hogy csak hétfőn... Ha pecsét lesz, akkor annak valszeg utánanézek! :wink:
angel37
 
 


csajok abbamaradt a vérzés :shock: illetve együttlétkor 2 napja volt egy nagyon kevés, azóta semmi :twisted:
Vendég
 


Angel,
értem,akkor ez a fagyibabás akció tényleg nem olyan megterhelő( remélem a többire pedig már szükség sem lesz.Max.baba nr.2.-3. esetében :) )
A fürdést majd megkérdezem a dokitól,azért gondoltam harkányra mert elvileg az jó nőgyogyis problémákra is..
Fanny
Örülök a jó híreknek!!Szorítok holnapra :wink:
(Ja az előző inszemeknél én sem vettem ki szabit,csak pont a 3.-4. szokott a legsikeresebb lenni,ezért gondoltam legalább a pihenésen ne múljon :idea: )
Kókusz
Görcs? (lehet hogy akkor kapaszkodott meg a kicsike?! :shock: ) azóta minden ok?
Boni
akkor most mi újság????
katica_75
 
 


Sziazstok!

ez a ciklus elég SZÁNI! nem akar megindulni, hőm a béka segeg alatt így felesleges lenen azt gondolnom, hoyg talán baba

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

várok egy-két napot, aztán ha semmi, megyek dokihoz
Vendég
 


Sziasztok!

Kata,
ja, anyagilag kibírható, és testileg sem olyan megterhelő, mert nincs stimu, csak egy tüszőrepesztő az időzítés miatt! :)

Kérdezd meg a dokit az áztatásról, az a biztos! :wink:


Jaj, Boni, a bánatért szórakozik veled ez a hülye??? :roll: Ha nincs semmi, akkor húzzon bele! De azért még drukkolok! :wink:

Fanni :P
itt is várlak az UH-s hírekkel!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Angel ez az mond meg neki :lol:

veled mi van?
Vendég
 


Hali Csajok

Katica köszönöm kérdésed, azóta nem volt görcs. Csak hasfájás van egyre gyakrabban. :roll:

Boni a fene vinné. Mondjuk nekem is volt már ilyen nem is olyan régen. Anovus ciklus volt és alig volt pár csepp valami.

Angel te hogy bírod a várakozást? Én utálom :)

Kép Kép
kokusz
 
 


Sziasztok!

Boni!
Fú ez a legszarabb. Amikor nem jön meg, de tudod hogy baba sincs...nem irigyellek. (azért hátha mégis van valami)


Kokusz!
A hasfájás többeknél nagyon tuti tünet volt. :)

Fanni!
Várunk, hogy mizu odabent.

Angyal!
Én is nagyon szeretnék fagyibabákat. Biztos ami ziher.

Nekem jóóó szaaaar kedvem van, jó volna ha nem így lenne. (nem volt még semmi lombikos dolog, csak a férjecskémmel vanna gondok, aggódom érte.)
Vendég
 


Junko

Az a baj hogy már előre fo..ok a negatív teszttől :) tuti bpgni fogok ha nem sikerült.

Sajnálom hogy a férjeddel gond van, azért remélem nem valami nagyon durva dolog. :roll:

Kép Kép
kokusz
 
 


Angel :P
Nem írom minden nap, de folyamatosan gondolok Rád és drukkolok!

Kókusz :P
Drukkolok Neked is!

Boni :P
Nem akarlak ijesztgetni, de lehet, hogy ciszta... az visszatarthatja. Próbáld ki a cickafarkfüvet és az ülőfürdőt Te is. Ciszta nélkül sem árthatsz vele... s talán hamarabb megjön.

Kókusz :P Junko :P Katica :P Angel :P
Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni

Voltál apudnál tegnap, hogy van?

Kép Kép
kokusz
 
 


11én voltam Uh n akkor még enm volt cisztám :shock:
Vendég
 


haliho.

kokusz,angel tovabbra is druk.

boni,ez mar tenyleg szani hogy a testunk mindigaz ellenkezojet csinalja.
most vagy jojjon meg vagy legyel terhes punktum.

fanny duk hogy ne legyen ciszta!

ha holnap hallotok valami robbanast akkor ne ijedjetek meg,csak en robbantam fel a mergtol.a hom szorakozik :twisted: ha reggelre nem lesz magas hom nagyon bepipulok,akkor hiaba volt tegnap este egy kellemetlen egyutlet a dragamal.

Kép
monyo83
 
 


Boni,
meghozó trükkök? Úgy mint pia+szex! 8)

Velem? Várok, várok... Lófütyit nem érzek :roll:

Kókusz,
sztem egész jól bírom :oops: Nem vagyok türelmetlen, mint általában minden másban, inkább csak kíváncsi vagyok, és persze lesem magam :lol: (tudom, tudom :roll: )

Junko,
extra drukkok a fagyibabákért! :wink:
Mi a gond apával? :(

Fanni drága :P

Tudom, és köszipuszi! :lol:

Na, két óra múlva jelenésed van! 8)

Monyó,
amint fölkelek mindig benyomom a tv-t és nézem a híreket! De tán nem fogok felőletek bummm-ról értesülni! :wink:
angel37
 
 


Boni :P
Mármint 1 hónapja?

Kókusz :P
Köszi kérdésed. Nem mehettem be. Épp mikor indultam volna, hívtak, hogy ne menjek, csak ha már van 2 nega lelet a fertőzésről. Nagyon sírtam este, mert szegény Papa nem biztos, hogy felfogja, hogy NEM MEHETEK, hanem úgy éreztem, lehet, hogy azt hiszi, hogy nem is érdekel engem. Jajj, nagyon rossz, de holnapig várnom kell, addigra várható a 2. negatív lelet :(

Monyo :?
Száninak száni, de azért a hőt és a magas vérnyomást nem ajánlott felcserélni... szóval csak nyuggggi!
Mi a helyzet az Apa konfliktussal?

Junko :?
Remélem, megoldható a dolog, bármi is az. Olyan rossz, mikor az ember segítene a párján, de nem tud. Max. annyit, hogy fogja a kezét... De sokat számít az is, saját példámból tudom...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Beszéltem a Papámmal! Mármint Anyukám odatette a füléhez a telefont! Elmondtam neki mindent és végig bólogatott és üzente hogy puszil engem és a férjemet is és vár holnap... ugyanis meglett a 2. nega teszt is. Már mehetnék ma is, de mindjárt indulok az UH-ra, így nem érek oda látogatási időben, de nem baj, mert mostmár tudom, hogy holnap bemehetek :D
Írtam végre egy nem száni hírt :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanny nagyon rosz lehet most neked,de gondolj arra hogyha jobban lesz biztos meg tudjatok majd ezt beszelni.bizti megerti majd azt hogy nem mehettel be hozza.
ma beszelek ujra a dragammal,meglatjuk.

Kép
monyo83
 
 


Fanni

De jó, örülök, hogy negatív lett az eredméyne apudnak. :) Ez nagyon jó hír.

Angel

Igen aszem én is inkább kíváncsi vagyok ... ez a jó szó rá :) És ez a lófütyit sem érzek :lol: jót nevettem.
Nekem ma újabb tünetem volt :lol: fájt a derekam de úgy valahogy belül, nem tudom leírni. Tünetgyáros vagyok aszem :roll:

Kép Kép
kokusz
 
 


Kókusz,
egyes szerencsések szerint a derékfájás is tipikus tünet! :wink:

Egyébként tegnap este eszembe jutottál, ahogy számolgattam, és ugye a tegnapelőtt este épp egy héttel az inszem után volt, így beágyazódás szempontjából is szépen passzol! :)

Tetszett a lófütyi? :wink: Sztem hétfőn kapni is fogok egyet! :roll:

Fanni :P
Nagyon örülök Apukádnak! Juhéj! Holnap láthatod is! :)

Húúú, lehet, hogy épp most UH-z a Csillagszemű! 8) 8)
angel37
 
 


FAnni igen 1 hónapja volt az echovist és a 42.napomon vagyok :shock:
Vendég
 


lanyok nagy elorelepest tettunk :lol:
holnap kerhetek idopontot spermavizsgara :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Monyo,
De jó!!! :lol: :lol: csak belátta Ő is.Hajrá,hajrá!
Fanny
mi volt az uh.-n?
Kókusz
ez gyanus :wink:
Tesód hogy van?Képzeljétek az enyém már24 hetes!!! Hietetlen hogy megy az idő....kisfia lesz :lol:
katica_75
 
 


Angel

Ja minden passzol :) aztán lehet akkorát fogok koppanni hétfőn hogy csak úgy szól.
Én is rengeteget gondolok ám rád :) szurkolok mint állat hogy ne kapjál lófütyit :lol:

Monyo ez nagyszerű hír :) na látod minden a helyére kerül ....

Katica szia :) Tesóm épp elkapott valami vírust, megy a hasa mint állat. 20 hetes már. Még nem tudják biztosan de úgy néz ki kislány lesz. És irígy vagyok a gömbölyű pocakjára ... éniskarooooooooook

Kép Kép
kokusz
 
 


Jóó reggelt!

FAnni fantasztikus, hogy Apukád állapota javul...és hajrá kezdés!

ANgel +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Junkó én már nagyon várom hoyg hirtelen csak úgy bejelentsd nekünk ... :wink:

Kókusz+++++++++++++++++++++++

Monyó fantörpikus VÉGRE! drukkolok, hoyg ne gondolja meg magát!

Csajok ma regegl is kaptam megtisztelésképpen a szervezetemtől egy csepp barna vaamit.

DÖntse mán el mit akar! vagy jöjjön meg vagy legyek terhes. :lol: Angel után szabadon!
Vendég
 


Monyó,
ez nagyon szuper!!! :lol:

Kókusz,
hátha, hátha nem esünk már egyszer pofára - mondjuk most :wink: :oops: :D

Nekem most nagyon furi érzet van a hasimban, visszatért az, mintha egy bot állna keresztbe a méhemben :shock: Na mindjárt csekkolom a klotyón, nem vmi csúnyaság okozza-e... :roll:

Boni,
én a terhességre szavaznék tudod, de vmi már tényleg történjen!
Elfogadod esetleg a mensimet? :lol:

Fanni :P
:wink: :wink:
angel37
 
 


sziasztok.

azt hiszem eltunok egy idore,nem lesz az egeszbol semmi.
nagyon kivagyok. :cry:

sok sikert,azert olvasni foglak benneteket.

Kép
monyo83
 
 


Monyo :?
Ne már! Mi van???????

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jóreggelt

Boni, jól bírod .... drukk, de nem tudom mihez :)

Angel, érdekes érzés lehet. Na nekem hányingerem van, elég gáz. Bevittem a férjem melóba és majdnem meg kellett állni rókázni ... és folyamatosan böfögök mint egy malac .... persze ez semmit nem jelent.

Monyo nemááá, megint mi van?

Kép Kép
kokusz
 
 


a tortenetet tudjatok.
a ferjem belement hogy vihetem az anyagot,de abba meg veletlenul sem hogy ott produkaljon.
okes dokim azt mondta lehet vinni az anyagot.
Ma reggel felhivtam a labort,nem lehetseges anyagot vinni ott kell produkalni.
hat errol enyit,en ugy erzem minden tolem telhetot megtettem sajnos tobbet nem tehetek.

Kép
monyo83
 
 


Monyó,
:( jaj ne...
Mi van, ha fogod és odaviszed??? A doki végülis azt mondta... Van hozzá tégely?

Kókusz,
a róka jó jel, nem? :wink: Mégha kellemetlen is...
angel37
 
 


Monyo :cry: valahogy csak össze lehet hozni, ha fél órán belül beérsz vele?!
Fanni,
mi volt uh.-n?(Vagy én maradtam le csak róla?)
Kókusz,
igen én is sóvárogva nézem a hugom pociját, de olyan jó érzés hogy legalább neki nem kellett szenvednie érte (néha azért aggódtam h. mi van ha neki is nehezen jön össze) :lol:
Én a Duphastontól hánytam(azért kérdeztem multkor h. mit kaptál) azóta utró-zok. De persze efféle szániságban remélem csak nekem van részem, és nálad egggészen más miatt van :lol:
katica_75
 
 


angel sajnos nem lehet vinni,a csaj valami birosagi maszlaggal jott.
hogy ez az eljaras,helyben mintat adni.

Kép
monyo83
 
 


Monyo :?
Azért értem, hogy inszemnél és lombiknál igen is ott kell lenni az Apának, de egy egyszerű vizsgálaton, amit kifizettek? Ezt nem igazán értem :?

Kokusz :P
Akkor reméljük, ez terhességi tünet :wink:

Katica :P
Köszi a kérdést. Nem maradtál le, valóban ide még nem írtam le :oops: A ciszta összeesett. Még van, de már kiürülőben... így 16-án kezdem a tüszőnövesztő szurikat! A tickeremet is nemsokára helyreteszem :D

Boni :P
Nemtom mi az az "echovist" :oops: De ha nem + a teszted és még 1-2 napig nem jön meg, akkor azért elnézhetnél egy Uh-ra... szerintem...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Monyó,
és ha a dokira hivatkozva odaviszed... :oops:
De hát párod miért nem hajlandó odamenni??? Be is mész vele, azt majd elpoénkodjátok, de lesz helyben anyag! Így se???

Fanni :P
Boni helyett: az echowist az a kaális UH-s átjárhatósági! :wink:

Katica,
nálam semmi mellékhatása a Duph-nak, legalábbis múltkor nem volt... de hát persze, nem vagyunk egyformák! :wink: :) Bezzeg Utró! :roll:
angel37
 
 


angel,hagyjuk,igy is tul sokat lett vele foglalkozva a topikon.
monyo83
 
 


:(
angel37
 
 


Jaaa, köszi, Angel, akkor már ezt is tudom :oops: Szóval azután nekem is késett... úgy emlékszem. Ha akkor nem volt ciszta, akkor mondjuk tényleg nem is valószínű, hogy most van...

Monyo :D , írok valamit.
Tegnap 2x történt velem egy olyan dolog, ami elgondolkodtatott. Egyik, hogy rossz helyen fordultam be és ezért át kellett menjek egy hídon. Ha eléggé elszánt lettem volna, meg tudtam volna fordulni, igaz, szabálytalanul, de viszonylag veszélymentesen egyből a felhajtás után. De nem tettem, inkább végigmentem és viseltem a +20 percet és + 5 km-t. Aztán még tegnap megismétlődött ugyanez, csak egy másik dologban. Valakivel beszélgettem és nem hagytam rá a dolgot -pedig egyszerűbb lett volna és nagy jelentőssége sem volt-, hanem azért is kiálltam az igazam mellett, ami nem volt könnyű, de már csak azért sem adtam fel. Látszólag a 2 dolognak semmi köze egymáshoz... de első esetben mérges voltam magamra, a 2.-ban pedig büszke. S látszólag ahhoz sincs köze, amit Te írsz, s Veled történik, de mégis van. Ez a Ti közös életetek és ha mindig hagyod, hogy a dolgok történjenek és nem vagy erőszakos, nem állsz ki 100%-ban azért, amit akarsz, akkor csak egyre szánibbnak fogod érezni magad és lassan tényleg az is leszel.
Ne haragudj rám ezért, de muszáj volt leírjam. Mondhatod, hogy előbb a saját házam táján sepregessek és ebben is igazad van. De mindezt Érted írtam, nem ellened!
Puszillak és bocsi, hogy ilyen hosszú lettem.... még az is lehet, hogy privibe kellett volna, de most mennem is kell....
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Monyo :P
Írtam privit.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok.

nektek is elujsagolom,ezt csinaltam nemreg.
lh teszt.
Kép kep
monyo83
 
 


Ez eléggé egyértelmű!
Akkor mindent bele :wink:
Izgalmas hétvégét nektek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


MOnyó drukkolok nagyon a sikerhez :wink:
Vendég
 


Monyó,
a képre néztem először és már azt hittem...

De ha LH teszt, akkor mindent bele!!! :wink:
angel37
 
 


Monyó,csábíts!! :lol:

Angel, Kókusz hogy vagytok? Nem teszeteltél Angel? :wink:

Én tegnap voltam uh.-n hétfőn inszem ! :lol: Volt vagy 7 tüsző de csak 2 normális méretű...(elég is).
Viszont a jó hír hogy baby-bumm volt Forgáchéknál!!! :lol: 4 kismami várt babája első képére!Igaz mind lombikos, de azon a napon 6-ból 4-en megfogantak!! :lol: :lol: És 2-nek az első lombik volt 1-a 2. és 1 nek a 3.-ra sikerült.Teljesen feldobott..bár az inszemek lennének ilyen sikeresek :oops:
katica_75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: