Új privát üzeneted érkezett!

Szia Jaimee mami!

Hogy vagytok? :wink: Meddig dolozol? Mikor mész pihenni? Én egyáltalán nem kívánom az édeset. Csak a sósat, vagyis inkább a kenyeret. Szerencsére még nem híztam a kiinduló állapothoz képest. Mondjuk az sem volt ideális. :( :oops: Valószínűleg át kell szoknom a barna kenyérre.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Judy!
Én is úgy gondoltam, hogy a 20.-21. héten megyünk. Már nagyon jó lenne tudni, hogy kisfiú-e vagy kislány. Nagyon kíváncsi vagyok. Szép név a Barbi.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Csajok!
Ti mit isztok? Nekem ezzel van a legnagyobb gondom. Szénsavasat nem iszom. Gyümilevek nem nagyon oltják a szomjamat, csapvíz az jó lenne, de attól meg émelyeg a gyomrom. Általában teát iszok. Fekete, vagy zöld. De nem merek belőle sokat inni. Naponta kb. 3 filtert iszok, igaz elég hígan, mert fél liter vízben áztatom a filtert.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 

 
 

Chris,

Igazából a Barbi név már 9 éve megvan. Bazsi is meg Dani is az lett volna, ha nem nő ki a kukacuk.

Majd most meglátjuk. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Chris: EZ itt a reklám helye: Szentkirályit iszom, zöld cimkéset. Reggel kakaót, (ha nincs WC gondom) ha van, akkor narancslevet.
Csúszik a baracklé is, de egyéb rostos vagy szénsavas nem.
Este nem sokat iszom, mert így is 2x minimum ki kell mennem éjjel a toalettre.

Még két hetem van.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Chris,

Én zöld teát, buborékmentes ásványvizet, de megiszom a szénsavas üdítőket is, mint a narancs, cola (ebből keveset), citrom.

Ja és rengeteg tejet, de ezt persze nem szomjoltásra.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee,

Mi lesz 2 hét mulva???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Pá-pá lesz a munkahelyemnek. :D Most már tuti.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Így ok, én is még a jövő héten vagyok aztán egy darabig csak a család. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nekem nem ízlenek a szénsavas üdítők. Vagyis a Pocaklakómnak. Eddig megittam őket. Most egyedül a mekis kólát tudom szeretem. Szerintem azt is csak azért, mert nem sok benne a szénsav. Ma voltam a zöldségesnél. Láttam nagyon szép narancsot. De nagyon drága volt. 400 körül/kg. Nem tudtam megállni, hogy ne vegyek kettőt. Alíg vártam, hogy haza érjek, és megehessem. De beosztottam. Az egyik volt a tízórai, a másik pedig az uzsonna. :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris: Ebben az időszakban az (is) a jó, hogy az ember megengedhet magának olyat is, amit amúgy nem szokott...Ha az még egészséges is.... :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


CHRISTELL: Köszi :) Amit olvastál a diszlexia és az UH kapcsolatáról, az szerintem is hülyeség. A legvégén már tényleg csak részletek látszanak, szerintem nézz be a várandósság - 4D UH képek topikba, ott sok UH kép van, talán az segít eldönteni, hogy mikor menjetek 4D-re.
JAIMEE: Arról még nem beszéltünk a dokival, hogy csaszi lesz, vagy lehet sima szülés is. Legközelebb mindenképp rákérdezek, 32 hetesen megyek hozzá újra.
JUDY: Azért volt Peti szekciós, mert egyrészt túlhordtam (bár végig kisebb volt 2 héttel, mint mensi szerint), aztán a 42.héten megindították kétszer is, kaptam zselét, infúziót, méhpuhítót, stb. szóval mindent megpróbáltak, de a két napig tartó fájásokon kívül más nem történt (nem nyílt a méhszáj).
Vendég
 


Meg van a táblánk akinek nics adata az írja meg és felrakom újra.

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Christell,
én pont 7 hetesen fogok menni uh-ra, remélem már szépen fog látszani minden. A szivhangban reménykedek, de nem vagyok biztos, mert ahogy Judy is irta, lehet, hogy azért nem látta még a magzatot, mert később volt pé, ami a ferty szerint is a 17. napon volt, de én nem tudom pontosan. A 14. napon leesett a hőm nagyon, és lassan ment fel.
Egyébként én is csak a sósat kivánom most, az édestől kiráz a hideg, pedig nekem eddig egy csokigyár se lett volna elég. Habár ennek egyrészt örülök, mert igy is 6 kg többletsúllyal indulok. A sima csapviztől meg én is émelygek.

Különben éppen most olvastam, hogy a zöld teát kell inni, mert tartalmaz sok fontos vitamint vagy ásványi anyagot (ezt már nem tudom pontosan, hogy melyiket), de a fekete teát és a kólát csak módjával szabad inni a koffeintartalma miatt. Lehet, hogy nem mondtam újat, de hátha valakinek hasznos lesz az infó.

Nekem érdekes, hogy a fáradtságon kivül nem sok bajom van, igazi hányingerem sincs, de talán mégsem birok mindent enni. Tegnap előtt vacsira bécsi szelet volt csirkemellből meg én jó sok citrommal szeretem. Na, mióta azt megettem néha görcsölget a gyomrom, mintha elrontottam volna. Lehet, hogy kimarta a citrom, meg plusz még minden reggel szedem a folsavat is, az is egyfajta savas valami, nem?
sirkici
 
 



Halihó!!!

Niki: Nekem okt. 3-4. ( még nem tudom pontosan) terheléses vércukor meg akkor 4D is :D

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Ja, bocsika már megint a sok kérdésért, de a túl sok vérvétel nem ártalmas? Tőlem most kedden vettek az általános vizsgálat miatt, jövő kedden uh előtt venni fognak a vércsoport megállapitása végett, azután meg a következő kedden megyek egy harmadik helyre, ahol a toxoplazmára vesznek. Három héten egymás után, nem sok az egy kicsit? Sajnos ezt a toxo izét csak privátul csinálják meg, elég drága is, de mivel ott a macskám, inkább megnézetem, nehogy gond legyen, az a biztos.
sirkici
 
 



Sirki: nem hizem, hogy ártana valamit, van benned bőven vér :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jó reggelt,

Sirkici,

Nem tudod egyszerre, egy helyen elintézni ezeket??? Nálunk is egyszerre veszik le ezeket, hogy ne kelljen annyiszor bökni. Ez szörnyű. :shock:

Egyébként szerintem ha nem vagy kórosan vérszegény nem hiszem, hogy bármi problémát okozna a többszöri böki.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tök jó, hogy ilyen sokan vagyunk!! :lol: :lol:

Jó reggelt!! :lol: Véééégre megint péééntek!

Sirkici: Pont azért nem lehet gond, mert macskád van... De azért én is megcsináltatnám, ha van rá lehetőség....Még jót is tesz egy kis friss vér....beindult a csontvelőd. :D Gondolj a véradókra!

Betsy: AKkor sztem sima szülés várható nálatok.

Magunkról: Megint nem aludtam fél éjszaka. Menetrendszerűen felébredek 2 után és csak 5 tájban szunnyadok el....Ha nem lennék olyan marha álmos, még hasznosíthatnám is magam.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Ne aggódj, mióta terhes vagyok 2x kelek fel éjszaka pisilni. Előtte mindig végigaludtam az éjszakákat. Reggel persze olyan vagyok mint a mosott szar, és egész nap ásítozok idebent. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Két pisi itt is befigyel....... tegnap 4 volt.... :shock: :shock: Megérdemlem, mert este 9-kor vacsiztunk és ittam, mint a kefekötő, vizet, na...nem piát. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Köszi csajok, de jó, hogy ilyen sok vérem van. Egyébként engem nem zavar a vérvétel, csak a picikémet ne zavarja.

Judy,
sajnos nem lehet egy helyen elintézni, nem mindegyik labor van felszerelve rendesen, igy például ezt a toxoplazmát csak privátul tudják megnézni.

Jaimee,
igen, én is gondolom, hogy nincs semmi gond, pont mert van macskám, de sose lehet tudni, az még nem zárja ki, bár igaz, hogy nagyon kicsi az esélye. Szeretnék biztosra menni, mert inkább nem simogatom a picikénk miatt a macskát 9 hónapig, de ha tudom, hogy nem árt, akkor miért szenvednénk. Persze akkor sem akarom felemelgetni addig meg ilyesmi, de simogatni nyugodtabban fogom.
sirkici
 
 


Judy, Jaimee,
úgy néz ki az éjszakai felkelés alapból benne van a pakliban, én is általában 2-szer kelek fel, habár én előtte is legalább 1-szer felkeltem. De nektek mostmár nem sokáig kell dolgozni, utána lustálkodhattok reggel, kipihenhetitek az éjszakai pisilést. :D
sirkici
 
 


Sirkici,

Ezt nem tudtam, a lényeg, hogy nem fog ártani a kicsikédnek a többszöri böki. :lol: :lol:

Lustálkodás annyira nem lesz, mert ugye nekem fel kell kellnem a fiukat elvinni a suliba. Utána meg nem hiszem, hogy visszafeküdnék. Max bevezetem a délutáni pihit. Ez az egy biztos. :lol: :lol: Jó kis ebéd utáni szieszta, azzól hízik az ember. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
persze nem tudhattad, ezért is irtam le, de a lényeg, hogy nem árt neki, mostmár megnyugodtam, kösz.
Igaz, neked fel kell kelned, de talán mégiscsak nyugisabb lesz a délelőttöd, és ha nem is alhatsz, de legalább elnyúlhatsz az ágyon melegitőben,...
sirkici
 
 


Jó reggelt Kismamik!

Húúú, jó sokat írtatok, alig győztem visszaolvasni:))

Jaimee: ez azt jelenti, hogy 2 hét múlva már nem is nagyon fogsz jelentkezni??? :cry: Ugye azért ide fogsz majd írogatni???? Én is október 1-től befejezem a munkát, már most alig váom...Eléggé fáradékony lettem, szépen növekszik a pocakom, de ami nekem furcsa, hogy a két cicim most kezdett extra turbó növekedésnek indulni...Komolyan mondom az én mínuszos mellbőségemből valódi didik lettek... :lol: :lol:

Niki: köszi a táblát!! Nem semmi, hogy már ennyire közel tartassz a szüléshez!!! Nekem következő vizsgálat: szept. 24. uh, és szept. 26. védőnő, azért az okt. 4-et is be lehet tenni: nőgyógyi kontroll..Köszönöm...Most már tényleg bármikor jöhet, szerintem kinit és bent is nagyon jó dolga van /lesz a picinek!!

Judy: szép a Barbi név! Mi még mindig nem döntöttünk ebben a témában...A pisilés: ha nem iszom este, nekem is minimum 2x kell mennem...Ha iszom: meg sem tudom számolni...

Nálunk alapból csinálnak toxo szűrést..Nekem a 8. héten nézték először és a 24.héten csináltak kontrollt, mert én még nem estem át rajta, pedig egész gyerekkoromban volt macskánk, ráadásul nem is egy...De ezzel senkit nem akartam megijeszteni...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Paramamik, azt hiszem én is bőven beletartozom ebbe a kategóriába...Most éppen azon agyalok, hogy miért lehet az: 3 hete nem híztam semmit....Ugye az normális....Nem mintha nagyon akarnék hízni, csak nehogy a babókának ne jusson elég tápanyag..Mondjuk minden nap szedem az Elevitet és eszem rendesen....A lepényem meg teljesen jó volt az utolsó uh-n...Tiszta hülye vagyok, mi?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Pont a múltkor nyilatkozta a Czeizel, hogy feleslegesen idegesítik a kismamákat a toxo szűréssel, mert fertőzés eleve nagyon-nagyon ritka, ha meg mégis van, akkor sem feltétlenül okoz maradandó károsodást. Nekem a dokim nem kérte külön, bízom benne, úgyhogy nem stresszelek rajta egyáltalán. :wink:

Úgy döntöttem, többet nem stresszelek semmin.

Nálam cici fronton még semmi fejlődés. :D

Apa irodájából fogok jelentkezni, sztem elég gyakran, ha nem is minden nap...Majd kérek valakitől egy mobil számot, egy stabilan irogató, első trimeszteresét, ha lehet, aztán ha van valami rendkívüli, akkor küldök SMS-t, de ne legyen rá szükség....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Lányok, ez a kiscsaj a vonalzómon már mindjárt sárkános lesz!! :shock: :shock: :shock:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee: akkor jó, ha jössz!! Már kezdtem megijedni :lol: Ahány doki, annyi elmélet (na me gyakorlat)..Én örültem neki, hogy vizsgálják, mert legalább megnyugtatott az eredmény :lol: Bizony mindjárt sárkányos lesz!! Nekem meg 59 nap van hátra....Most azt várom, hogy a 37. hetet elérjük!! Az még messze van...

Az unokatesónéknak megszületett a babájuk: 51 cm, 2600 g, Kislány.. :lol: :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni,
gratula az unokatesódnak! Én még nem értek hozzá, de szerintem nem gond, ha három hétig nem hizol semmit, majd bepótolod :wink: :D
Akkor te most nem is simogatod a macskát, mert negativ lett a teszted? Épp most olvastam utána, hogy az a nem jó eredmény, ha negativ. Ennél pont forditva van, de végül is logikus.
Másrészt biztos kicsi az esélye, de megnyugtatna, ha pozitiv lenne a tesztem.

Jaimee,
és ha eléri a sárkányt, akkor végre megtudhatjuk, hogy mi lett a kicsi neve! :lol:
sirkici
 
 


Heni,

Az utolsó trimeszterben vagy, azt mondják, hogy ilyenkor már csak 2-3 kg max a hízás. Szóvaé örülj, hogy most nem híztál. A babócád ettől függetlenül elegendő tápanyagot kap, ha eszel rendesen. Márpedig biztos eszel rendesen.

Csajok,

Nektek mennyi lett az AFP-tek????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sirkici: Tartsd magad távol a macskától és ne agyalj annyit! :D :wink: Minden oké lesz!

Hát a lányok amott a Réka Annára szavaztak, most kóstolgatom...Híres név, Attila felesége, Koppány lánya volt Réka.... :D Sok gond nem lesz a becézéssel....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Judy: 1,07, ha jól rémlik.....Miért?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee

Réka nagyon szép név, unokahugom kislányát is így hívják, ja és gyönyörű kiscsaj, ja és nem vagyok elfogult. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee

Egy kicsit keveslem a 0,79-et, ami nekem volt 16+5 hetesen

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: 0,4 - 2,2 között jó az AFP, de nem bizti, mert már elég régen volt, hogy tudnám....A leleten rajta van a ref. tartomány, nem?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Igen, a ref tartomány 0,7-2,5 Mom, de akkor is olyan határértéknek tűnik, nem ????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Heni:
Gratulálok az unokatesód babájához.
Mennyi időre szűlte, hogy csak 2600g???
Bizony már én is mindjárt szülök, nem bánnám, ha a héten meglenne pindúr.
Már megvettünk neki mindent, és tegnap már a cuccunkat is összepakoltam.
Hát mit ne mondjak 3 nagy szatyor lett, plusz a babhordozó, és az is dugig van pici Dominik motyóival. :roll:
Már nagyon várjuk apával a nagy találkát!!!
Nemsokára te is szűlni fogsz, hamar elszalad az a pár nap.
KITARTÁS!!!

Kép
Vendég
 


Judy: 0,7 az alja? Akárhogyis van, ne foglakozz vele, ha a NUCHA-d jó volt a 13. hét táján. Mert az a lényeg. :wink: Genetikai Uh most jön neked, ugye? Bocs, ha nem vágom....Nekünk 18-20. héten va kettő UH is, két kül. dokival.

Niki: Bírd ki hétfőig, nehogy akkor szülj nekem, amikor nem vagyok net közelben!!! Add meg a mobilszámod valakinek, hogy időben értesüljünk az első topik babánkról! :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Mi az a NUCHA???
Kedden megyek genetikára 18+6-on.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


A tarkóredő vastagsága. A leleteken így szerepel, hogy NUCHA.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

1,70 mm volt a tarkóredő.
Állandóan parázok. Jó lesz már megszülni, és a kezemben tartani, az a biztos.


Fiu neveket vadászok éppen, ha megvannak leírom őket, csak hogy nektek melyik tetszik.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Sztem természetes, hogy parázol, legalábbis a gen. UH-ig minimum parázik mindenki....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


JUDY: Nekem 1,29..
Vendég
 


Betsy,

Az AFP-d vagy a tarkóredő volt 1,29??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Átgondoltam ezt a para dolgot...kezdődik már abban a pillantabn, mikor elhatározzuk a babaprojektet.....aztán a teszt...aztán a folyamatos vizsgálatok....a születés....a bébikor.... a gyermekkor....a suliválasztás.....párválasztás.....unokák...stb, stb......és ez így fog már maradni, amíg csak élünk, mert ezt jelenti ANYA-nak lenni.

Niki, nekem a szülés: 2008. május 21.
Doki jövő hét hétfő, de csak délután kérek időpontot, ha lesz, szerintem ne írjuk még be. Köszönöm!
Vendég
 


Én személy szerint elakadtam a teszteknél, ma csináltam megint egyet , de sajna nem tudtam vele a doki dolgot "kiváltani" :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Bibi,

Ez egy tuti erős 2 csíkos teszt. Parának nincs helye. :lol: :lol:
Ez enyém nem is volt ilyen erős.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Összeállítottam egy fiu listát. Csak ezekből válogathatnak a férfiak otthon.

Ádám, Ákos, Bálint,
Dávid, Dénes, Gábor,
Gergely, Levente, Márk,
Márton, Martin, Olivér,
Patrik, Roland, Szabolcs,
Szilárd, Viktor

A többi fiu név kilőve. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: