Új privát üzeneted érkezett!

Gröni: Hát azért ha most megint megnéztem a tesztedet nem is olyan halvány? Szerintem ez egyértelműen pozítív:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok! :)

Bocsika, hogy ismeretlenül jövök ide, de hátha tudtok segíteni.
Február 23-án jött meg utoljára a mensim. Márc. 7-10.-ig csináltam lh teszteket minden nap, ebből arra következtettem, hogy 10.-én lehetett a pé-m. Aztán most hétfőn picit szúrkált a hasam, és kíváncsiságból megint csináltam egy lh teszet, ami halvány pozi lett. Mivel olvastam valahol, hogy jóstesztként is működhet, megcsináltam a következő napokon is, egyre erősebb lett a 2. vonal.
Ma reggel nem bírtam ki, és csináltam egy hcg-t is, ami nagyon-nagyon halvány lett, de látszik. Szerintetek ez jelenthet terhességet? vagy ne éjlem bele magam túlságosan?
Itt a kép a tesztekről ( az első 3 lh, az alsó hcg). Meg egy közeli.
Kép
Kép

Előre is köszönöm a véleményeket!
tavasztündér
 
 


Sziasztok!

Gröni!Egy halk gratula neked.Mindig figyelemmel kisértem,hogy mi történik veled.

Tavasztündér:Ez egyértelmüen pozitiv :D
Itt bizony baba van :lol:

Puszi!
dorcacs
 
 

 
 

Nekem most rásüt a nap a képernyőre, ilyen hülyén sikerült beülnöm, de még így is látom azt a második csíkot! :wink: Gratulálok!! SIKERÜLT!!! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tavasztündér!

Szerintem is pozitív! :wink: Ha jól látom ez 20-as vagy 25-ös! :roll: Nekem február 22-én volt meg utóljára és ez előző oldalon látható, hogy a 11. napon milyen egy 10-es! Szerintem a tied egyértelmű! Gratulálok! :wink:

Dorcacs!

Köszi szépen!

Csucsukám!

Neked is! Láttam tegnap pudingoztál! :lol: Remélem lesz eredménye! :wink:
Vendég
 


Gröni: Köszönöm remélem veled lehetek babás:)

Kép
csucsu05
 
 


Tavasztündér,
én is csak azt mondhatom,amit a többiek!Ez AZ! :wink:
Vendég
 


Kicsit halvány még, nem is sikerült jól a kép, de Gravi és 25-ös és az enyém! :wink:


Kép
Vendég
 


Gröni: nem is halvány ez bizony szép zebrás teszt:) De az előző alapján is mondhattam, hogy gartula:)
Hidd el nagyon örülök neked illetve nektek:)

Képzeld a párom itt voltmikorolvastam, hogy babaás vagy és mondta na most nekünk is össze jön:) És azt is mondta aranyosan írtad az utolsó hozzászólásodat nekem. Olyan szépen és sok szeretettelk írtad a nevem:) (csucsukám) Még a párom is mondta. na de tudtam én ezt:)
Mikor szándékozol dokihoz menni, hogy a kicsi grönit meglessd??:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Dorcacs!
Köszönöm! :)

Grönland!
Köszönöm! Én is gratulálok Neked, ez a teszt már elég egyértelmű! Ezek szerint pont egyidősek a pocakpacáink? Látom, már vonalzót is csináltál. Én még mindig nem merek, majd ha valóban nem jön meg vasárnap, akkor elhiszem. Valamiért még mindig nem merem elhinni. :roll:

Mmzsó!
Köszike! :)

Csucsu!
Látom, itt is vagy. :) Aranyos a párod, hogy így bíztat! ha ő mondja, akkor biztosan összejön! Az én párom egyik nap azt mondta, hogy tudja, hogy van baba. Erre kérdem: honnan tudod? Erre ő: Hát én raktam beléd... :oops: :D :D Férfiak... :roll:

Egyébként ma is csináltam egy tesztet, nem bírtam holnapig várni. :oops: Ez már egyértelműbb, sokkal jobban látszik a tegnapinál:
Kép

Szép napot mindenkinek, így a tavasz első hivatalos napján!
Kép

Tavasztündér
tavasztündér
 
 


tavasztündér: szerintem az eddigi teszted is egyértelmű volt:)

Kép
csucsu05
 
 


Göni, ez nagyon faja!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Tavasztündér, neked is gratulálok!

Tök jó, a tavasz jó sok zebrát hozott eddig. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csucsukám! (ezentúl így hívlak, mert szeretlek :wink: )

Annyira szeretném, ha nektek is sikerülne! Olyan türelmesen vársz erre a babára és olyan sok szeretettel írsz már most róla! Igazán megérdemelnétek már! :wink:

Tavasztündér!

Asszem egy nap van köztünk! :wink: Én csak azért bátorkodtam, mert bíznom kell benne, hogy velünk marad! Te is bízz benne! Nagyon szép erős a teszted, nem lesz semmi baj sem! :wink:

Gabuska!

Aztaa, hogy eltelt az idő! :shock: De szeretnék már ott tartani! :roll: Pocakképet nem kapunk? Vagy bármilyent a családról? :wink:
Vendég
 


Gröni, tennék én ezerrel, de eddig is jórészt csak nekem volt mániám a fotófeltöltögetés, nem akarom, hogy sok legyen belőlem. :oops:

Ha valaki kér, akkor persze, szívesen. :wink:
Kép

Kép

Livi gyakorol :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska!

Hova gondolsz már, ejnye! Nagyon szép a kislányod és persze ti is! :wink: Mi az, hogy biofalu? :shock: Az első képen látom párod és lányod mögött!
Vendég
 


Ez a Kolping hotelben van, Alsópáhokon.

A topik, ahová írok itt a bneten 2 és fél éve, velük voltunk ott februárban. Meg egyszer tavaly novemberben.
Pár család ajánlotta, hogy nagyon szupi hely, kimondottan kisgyerekes családoknak. Kipróbáltuk csapatostul, bejött, így idén is elmentünk, sőt majd ősszel megint lesz ott egy topikhétvége. 8)
Van rendes szálloda része is, meg ez az ún. biofalu, ahol 2 szintes, 3 szobás házak vannak, ilyenekben voltunk, úgy, hogy 1 házban 2 család. Van 3 játszótér, ugyanennyi fedett játszóhely, uszoda, szóval király.

Egy kis ízelítő abból, milyen a hely

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép 8)

Ez még tavalyról, a gyerekmedence
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csodaszép hely! Nagyon barátságos és tiszta! Hmm, de szeretnék ilyen helyen élni! Kislányod nagyon elvan a négykereküekkel! :lol:
Vendég
 


Ne is mondd! Húsvéti ajándékai: kukásautó, vonat, dínófigurák. Még jó, hogy lány... :lol: :lol: :lol:

Hozzátok elég közel van, biztos van autótok is, szóval hajrá. :wink:
(A bioház kb. 50 ezer volt 2 éjszakára, de ha két család osztozik a szinteken, fele ennyi. Igaz, önellátós, de van a'la carte étterem, és a ház teljesen fel van szerelve, berendezett konyha, 2 fszoba, etetőszék, kiságy, bili, csigalépcsőn leesésgátló, és tiszta, még porszívó is van. :lol: És kocsival 5 perc a Plus, ha vásárolni kéne. Na jó, leállok, mert azt hiszitek valami üzletkötőjük vagyok.) :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, még annyit akartam csak, hogy mi marhára nem járunk sehová :oops: , és egy hétvégéért soknak tűnhet a 25 ezer forint, de annyira bejött a hely, hogy gondoltuk, évi két kolping 50, annyit szánhatunk nyaralásra egy évben. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: jóka képek nagyon. megírod az elérhetőségét a lányommal meg a lányomék keresztszüleivel el tudnánk menni. Pont jó mert náluk is van 2gyerek és a szabinával jókat tudnának játszani.

Kép
csucsu05
 
 


Alsópáhok Kolping Hotel Spa & Family Resort

H-8394 Alsópáhok, Fő u. 120.
Telefon: +36 83 344 143, 344 281, 344 282 Fax: +36 83 344 142
e-mail: sales@kolping.hotel.hu

http://www.kolping.hotel.hu/cgi-bin/hu/index.php

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Köszi szépen meg is néztük a neten nagyon szupi hely.Biztos elmegyünk oda. vanis üdülési csekkünk. Itt a lányom is jól érezné magát isszonyú milyen szupi hely és én nem is halottam róla.

Kép
csucsu05
 
 


Örülök, ha segítettem. :wink:
Igazság szerint én is sokáig csak magát a kifejezést hallottam, hogy kolping, de gőzöm sem volt, hogy mi az. Amíg az ismerős családok nem mutattak fotókat.
Az ovi részben (nem kell 3 évesnek lennie a gyereknek), ott lehet hagyni őket, amíg kedves szülők lazulnak a szaunában, vagy akárhol. Van 2-3 óvónéni, ők vigyáznak a gyerekekre, nagyon jó fejek. De ott is lehet lenni velük.
Azon a részén az épületnek, ahol a játszóház meg ovi van, van babakonyha, szóval még a kajálás miatt sem kell visszamenni feltétlen a szobába vagy a saját házba. És van természetesen pelenkázó (pelenkával felszerelve), gyerekvécé is. Felnőttvécé is.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Látszik is , hoyg jó hely. Azt hiszem itt a gyerekek és a szülők is kitudnak kapcsolódni. Most költözünk de valamikor májusban elmegyünk. Persze le is kell foglalni gondolom előre nemsokára azt is megejtjük:)

Kép
csucsu05
 
 


Gabuska!

Köszi! Párszor már voltunk, a gyereket vittük megusztatni, de nem tünt fel, hogy ilyen szép! :oops: Mondjuk ennek már lassan 8-10 éve! :roll: Egyelőre nem aktuális és ha minden jól megy, nem is lesz! :wink:
Vendég
 


Gröni: Milyen volt a húsvétotok? meglettél locsolva?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsukám!

Nekem a Húsvét nem jelent semmit! :oops: Nem érzem az ünnep ízét, idén már tojglit sem festettünk, de azért jó volt, mert legalább együtt voltunk és végre eljöttek bátyámék is a két kölökkel! Olyan édesek! Így négy ürge locsolt meg, bátyám kihagyott! :roll: Téged kilocsoltak a házból? :lol:
Vendég
 


Grönland: engem csak a férjem locsolt meg de elégis volt. Én sem rajongok érte.

Kép
csucsu05
 
 


Mi idén Húsvétkor még sonkát sem ettünk. Meg tojást sem. :oops:
Egy barátunk 2 és fél éves kisfia locsolt meg egyedül, hála a magasságos gumimacinak. :lol:
Jövőre lehet, hogy már Livit jobban fogja érdekelni a dolog, akkor azért nem zárkózom majd el, hogy jujfuj húsvét, de személy szerint nem hat meg, ugyanolyan nap, mint a többi. Az jó, hogy összejövünk a szülőkkel, testvérekkel, de ennyi.

Engem meg ki kérdezett, he-he. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Mi kérdeztünk gondolatban:)
Mi azért sonkát meg tojást ettünk de idén nem volt diszités nem volt barka meg tulipán sem ami nálunk mindig van. Ez eg yilyen húsvét volt.
Igaz a boltban mondtál is , hogy szép karácsonyt. Mert húsvétkor szakadt a hó:)
Ilyen sem volt még, hogy a nyuszi fehér legyen:(

Kép
csucsu05
 
 


Tulipánt a szülinapomra kértem a férjemtől, nemsoká aktuális lesz. Nagyon szeretem, az oviban is az volt a jelem.
Mármint a tulipán, nem a férjem. :lol:

Csucsu, a másikban olvastalak. Nekem cn 26-nál hót nega volt, 29-nél meg egyértelmű kétcsíkos. :wink:

Ilyen e:
Kép

Szóval ehhez tartsd magad! Uff!:wink: :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: értem főnők:) Mostmár tudom mihez tartani magam :wink: nem csüggedtem amúgy a nega tesztután pláne úgy hogy utána számoltamés csak vasárnap kéne nem megjönnie. De a hasam szurkál mintha megjönne már több napja. És ez eddig nem volt.

Kép
csucsu05
 
 


Na, akkor jó, mert (esküszöm nem csak a bíztatás mitt írom), nekem is szurkált a hasam a ciklus második felében. De valahogy egy icipicit másképp, mint a szokásos menzi előtti szurkálás. Hasonló volt, de mégis kicsit más. Kíváncsi vagyok nagyon! ++++++++++

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Nem is azt várom, hogy bológassatok. A Grönit is azért szeretem mert mindig azt irja amit gondol. Néha az embert le kell hozni a földre.
De most én is úgy vagyok , hogy ez sokkal erősebb fájás. A mensi előtt lévő napon szokott fájni de az más. És ez a PÉ-óta fáj.
Köszönöm ha te is öszinte vagy.:)

Kép
csucsu05
 
 


mitt = miatt :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: értem én :) Néha én is egybe irok de ez a billenytűzet miatt van meg a k és az L betű le van kopva néha azt is összecserélem.

Kép
csucsu05
 
 


Valószínűleg ahogy vándorol a vezetékben, majd később befészkeli magát, annak a kísérő jelensége a szurkálás meg a hasfájás. Csakhát tényleg nem lehet az ember biztos a dologban a tesztig, mert oké, hogy vándorol 1-2 hétig, meg keresi a helyét a törpike, de az nem garantált, hogy meg is találja, de az már nagy előrelépés a várakozásban, ha sejlik valami történés odabenn. És mikor tesztelsz? Hétvégén vagy kibírod , hogy kivárd a menzit vasárnapig?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nekünk meg nemrég lett laptop a pc helyett, hát elég neház megszokni, tök máshogy állnak az ujjaim ezen a billentyűzeten.

Na megyek, ébredezik a kis terroroistadiktátor.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


mondom én. neház :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: na nem tudom kibírom e. majd meglátjuk. Ha most nem is jött össze akkor majd legközelebb. Kitartó vagyok ám:)
na akkor talán nem cseréljük le a gépünket. Mi is laptopot akarunk venni.

Kép
csucsu05
 
 


Áááá, sokkal jobb a laptop, kisebb, halkabb, csak meg kell szoknom a billentyűzetét. Szóval nehogy emiatt ne vegyetek.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: na meg mobil. Nekem azért kellene :)

Kép
csucsu05
 
 


Ja, hát az nálunk nem szempont, mert férjem egyik dilije, hogy sehová sem vihetjük, nehogy valami baja legyen... Még a szgépállványról sem szívesen veszi le. Hiába, sváb. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: :) :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok.
Újfent itt vagyok. Elfelejtettelek titeket :oops: :oops: :oops:
Szóval történés. január 29-én volt az elhalt terhességemnek a befejezése művileg. Nagyon sok bajom volt azzal a terhességgel mindig véreztem barnáztam és a para is bennem volt jócskán. Szóval rá másfél hónapra úgy hogy nekem még nem volt meg azóta ezt produkáltam:
Kép
íGY MOST ISMÉT BABÁT VÁROK ÉS EZ MOST TOTÁLL NORMÁLIS MINDEN VELE. nINCS SE BARNA SE VÉR SESEMMI CSAK EGY TEGNAPI 9MM-ES PETEZSÁKOCSKA ÉS FELETTE EGY FOLTOCSKA. 5 hetes vagyok.
Bocsi a nagyért de már nem írom át.

Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera, olvasom a missed ab-et is olykor, láttam, hogy mi újság, de most akkor gratulálhatok is! Szóval grat!!! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


vera: Hú te aztán nem biztad a véletlenre. Ennyit tesztet csinálni:)
A másikban már gratuláltam. Remélem most aztán kislányotok lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


Maciméz :)
Kép
Kép

Ne küldjétek a gyivit :lol:, van a konnektorokban gyerekdugó, csak épp abban az egyben nincs. Eddig ugyanis nem volt szokása a kisszékre felállni. Most nagyon rákapott, hogy odaviszi, ahová épp gondolja, feláll rá, és azt vesz le és onnan, ahonnan akar. :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,
olyan aranyos Lívi!(vagy Livi?)
Látszik,hogy még nincs gyerekem,én az ilyeneket még észre sem veszem,hogy mezítelen konnektor...
Írtam Neked wiwre is ám...pusz


Vera,bevallom,én is szoktam olvasgatni egy-egy topikot,és tudok rólad,izgultam érted,gratulálok!!!Szerintem egyébként az a "rejtély" az a szikhólyag,legalábbis sógornőmnek annakidején ezt mondták :roll:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: