Új privát üzeneted érkezett!

Dita!Mindent bele! :wink: Remélem sikerül!

Kép
rena85
 
 


Hihi, dagad a mellyünk rendesen, az fix. :lol:
athiz
 
 


Sziasztok!
Úgy néz ki hiába guggolgattam az este, izomlázam az van, de pé még nem jelentkezett, pedig szúrkál picit a jobb petefészkem ahol a tüsző van, lehet hogy ma reped csak meg. Na mindegy, a hajnali kekszet ezért elhalasztottuk, mondtam, hogy tegyük el estére. Bár nem tudom milyen állapotban lesz apa este, mivel ma van a szülinapja és ahogy ismerem már az ebédnél elkezd alapozni! :shock:
Legfeljebb részeges lesz a gyerek! Ahogy megszületik egyből visszük az elvonókúrára! :lol: :lol: :lol: :lol:
Mondjuk szerintem vasárnap hajnalban is okés lesz, mert a tegnapi "adag" még elmászkálgat bennem gondolom egy-két napig. Illetve azt hallottam, hogy hajnalban lehet a legjobban elkapni a dolgot, mivel az esetek nagy százalékában éjjel reped a tüsző! Na mindegy, hétvége van, este vagy reggel de odatesszük magunkat megint, sajnos délután kizárt mert a párom kisfia minden hétvégén velünk van, ezért nem tudunk naphosszat egymással foglalkozni. Ez van!

Rena
Neked már csak négy nap?
Ti is spontánoztok?

Majd jelentkezem!

A többieknek is mennek a drukkok! ++++++++++++3

dita75
 
 

 
 

Na megkaptuk az első szurit. Nekem semmi bajom. Bár szerintem az enyémet nem bökte mélyre. Apáét láttam, hogy tövig nyomta, meg is ugrott, és feszíti neki nagyon. Most elaludt, remélem mire felkel már nem érzi.
Nálam semmi tünet!
Na majd meglátom, hogy jövő héten hogy lesz, mert akkor már tutira mélyre adja.
Ha nem szúrta mélyre attól még hat valamennyire?

Hát nagyon kiváncsi leszek!

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Remélem sikerül! :wink: Nem baj ha mámorosak lesznek a kis katonák a lényeg,hogy jó helyre szédölögjenek!Az a lényeg,hogy farizomba adják a szurit a szomszédod biztosan tudja,hogy mikor jó.
A szuri nekem is szörnyen feszített ez pár nap alatt elmúlik,alvásnál okozott gondot.
Igen spontán próbálkozunk,nagyon szeretnénk ha így jönne össze.Biztos,hogy nem jött össze a műtét miatt mert az a pé. idelyére esett meg kiderült,hogy nincs is pé.-m.

Kép
rena85
 
 


Rena!
Nem is szedsz semmit ? Nekem sem volt pém, de egy három hónapos closti-kúra óta totálisan jól működöm. Igaz most még nem repedt meg a tüszőm, de lehet, hog a lázmérő rossz, mert érzem a petefészek szúrkálást. A higanyos hőmérő jobb, most digitálist hazsnálok, mivel már vagy 10 higanyost összetörtem.
:oops:

Jövő hét végén megyek 21. napi vv-re abból kiderül, hogy megrepedt-e, illetve a progiszintet nézik.

dita75
 
 


Dita!Nem szedek rá semmit,mivel a meddőségiben nem szolt a doki,hogy nincs pé.-m hanem ez az új doki szólt,hogy azzal is gond van.A laporoszkópia eredménye után azt modta,hogy majd ír valamiket.10 hőmérőt eltörtél,nemsemmi!A digitálist én nem szerettem mert az nagyon hülyén mérte a hőm,ha azzal mértem mindíg az jött ki,hogy kihültem teljesen.

Kép
rena85
 
 


Rena!
A gyógyszerekkel majd rendebehozzák ezt is, és tapasztalatból beszélek. Idén minden hónapban volt, kb. a 17. és 19. nap között repedt mega tüszőm. Ma ugyan a 19. napon vagyok, és a hőm alapján még semmi.
Két dologra gondolok, nem is háromra:
1. később reped meg,
2. mivel ez a második stimu mentes hónapom ezért meghülyült, és nem fog megrepedni
3. megrepedt, csak ez a fránya hőmérő egy nagy kaki

Na majd jövő heti vv-ből kiderül, hogy hányas a cipő!

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Szerintem a hőmérővel lehet a gond!Remélem jó lesz a vérvétel eredménye!

Kép
rena85
 
 


Rena
REmélem, mindenesetre a következő ciklusban visszatérek a higanyosra!
Feltéve ha egyáltalán lesz köv. ciklus! :wink:
Ha tényleg most volt pé, akkor tettünk róla, hogy ne vesszen kárba!
De jó lenne már egy zebrás tesztet látni, én még sosem láttam.
7 évvel ezelőtt csak gyógyszertárban lehetett kapni, és ott nem mertem kérni.
Amúgy is folyamatosan dokihoz jártam, és ő sem látott sem uhu-n, sem a vizeletből, sem a vérből babát. Pedig mégis ott volt, csak akkor még nagyon picurka, és amikor legközelebb mentem akkor már 12 hetes voltam. :shock:
Semmit nem vettem észre az egészből, mivel a mensim rendszertelen volt, nem gondoltam, hogy terhes lehetek. Nem éreztem mellfeszülést, nem volt róka, szédülés is csak egyszer. Ezen kívül semmi! :shock:

Neked milyen műtéted volt most?

dita75
 
 


Dita!Remélem következő ciklusod már nem lesz!Kívánom,hogy ez a ciklusod végén már legyen két csíkos teszted!Akkor nem számítottál rá,hogy terhes lehetsz talán azért nem tünt fel semmi változás.

Laporoszkópiám volt.

Kép
rena85
 
 


Rena
És minden rendben?
Rossz lehet így várni a ciklus végét, hogy semmi reményed nincs!
A múlt ciklusban nekem sem volt, mert pé idején nem voltunk együt apárommal.

A mamám észrevette hogy terhes vagyok, de lelegyintettem, mivel a doki meg nem látott erre utaló jeleket. Havonta egyszer mentem hozzá, hogy még mindig nincs mensi, még mindig nincs, hol uhu-n nézte, hol vér és vizelet vizsg. de nem mutatta ki. Igaz az utolsónál sokat vártam, mert pont karácsony volt, így január első hetében mentem ismét amikor már 12 hetes voltam! :shock:

A párom szerint egyébként még nagyobb lett a mellem az első hónapokban. A mamám is ezt vette észre, meg hogy furcsán csillog aszemem. :roll:

dita75
 
 


Dita!Igen nagyon rossz,hogy tudom ez a hónap tuti ki van lőve!De végülis abból a szempontból megérte,hogy tudom teljesen átjárható vagyok,csak a szövettant várom mert abból kiderül,hogy mi az a kezdetleges valami amit találtak bennem,a dokim szerint endometriózis de még nem mondta biztosra.Holnap felhívom,hogy készen van e már az eredmény.
Nem semmi,hogy ilyen sokáig nem vette észre semmiből sem,hogy terhes vagy!Remélem a mamád most is észre fogja venni,hogy kismama vagy!Szorítok!Te nem érezted,hogy fájnak a melleid?Tényleg vannak olyan emberek akik még az orvos előtt észreveszik,hogy kismama vagy,ők is azt mondják mint a mamád,hogy máshogy csillog a szem.Sajna nekem ilyet még nem mondott senki!

Kép
rena85
 
 


Rena
Drukkolok, hogy az a kezdetleges valami egy teljesen ártalmatlan dolog legyen, vagy legalábbis gyorsan és végérvenyesen kezelhető, hogy teljesen akadálymentes legyél a babásodásban!
Az a doki egy hülye volt, és miatta még én lettem lecseszve a terhességmegszakítás előtti vizsgálatokon. Két doki is azt mondta, hogy nem engedélyezi a műtétet, meg kell szüljem.
Lehet, hogy így is kellett volna tenni, de féltem, és inkább kiharcoltam, hogy elvegyék mégis. Kár, hogy nem lehet az időben visszamenni! De lehet, hogy sokkal rosszabb lett volna a sorom, ha megtartom, ha belelátnánk a jövőbe minden gond megoldódna!

dita75
 
 


Dita!Aranyos vagy!Sajnos tényleg nem lehet visszamenni az időben, próbálj meg nem rágodni a multon!Remélem mihamarabb kismama leszel!

Kép
rena85
 
 


Rena!
Remélem te is! A főnökasszonyom a lapar után egyből terhes lett.
Nem akarod követni a példáját? :wink:

Utánaszámoltam és pont a házassági évfordulónkon /06.02./ tesztelek. Ajándék már le is tudva, mert + lesz! :wink:
Ennél szebb ajándékot semmi pénzen nem lehet venni, nemde?

dita75
 
 


Dita!Nagyon szeretném követni,mert már ránkférne 1 baba!

Igen egy 2 csíkos tesz nagyon jó ajándék!Ennél jobbat nem is kaphatnátok!

Kép
rena85
 
 


Rena
Te nem tudod véletlenül, hogy a gynoflor hüvelytablettát a gynevac kezelés alatt hogyan kell alkalmazni? A kúra alatt bármikor vegyek egy dobozzal és amennyi a dobozban van használjam el? Mert az 5 ampulla az 5 hét, végig az 5 hét alatt kúpoznom kéne??????? :shock:

dita75
 
 


Dita!Sajna ezt nem tudom mert én nem használtam.

Kép
rena85
 
 


Rena
Semmi gond, majd megvárom, hogy Athiz jelentkezzen ő ajánlotta ezt a gynoflort is!

Egy másik topicból elcsábítottam egy lányt arwen tornára, neked nincs kedved kipróbálni?

Hallottál már róla?

dita75
 
 


Dita!Még nem hallottam erről a tornárol.Milyen?

Kép
rena85
 
 


Rena
www.avivamodszer.hu

meddőségre ajánlatos! Jövő hét szerdán próbálom én is ki!
az egyik topictársamnál bevált, most 9 hetes. Lehet, hogy nem pont emiatt, de elképzelhető, hogy rásegített a sikerre! :wink:

dita75
 
 


Dita!Ez nagyon jól hangzik de gondolom ez a tanfolyam Szf.váron lenne,ugye?

Kép
rena85
 
 


Rena!
Sajnos pesten, és nekem megéri, hogy egyszer elmegyek megtanulom mit és hogyan kell csinálni megveszem a dvd-t és utána már itthon folytathatom.

dita75
 
 


Dita!Sajnos most a pénztárcám nem engedi! :( Neked sok sikert kívánok hozzá!

Kép
rena85
 
 


Rena!
Akkor majd legközelebb, de reméljük hamarosan már nem kell ilyesmin aggódnod, hogy mit kéne kipróbálni a siker érdekében,
Lassan azon kell kis fejünket törni, hogy milyen színű legyena babaszoba fala! :wink:

dita75
 
 


Dita!Nagyon remélem,hogy tényleg a babaszoba színén kell majd hamarosan aggodnunk!

Kép
rena85
 
 


Rena!
Mi elvileg kiköltözünk a hálóból és az lesz a babaszoba, de persze az első hónapokban jobb lenne vele lenni egy szobában, de nálunk olyan kicsi a háló, hogy már lépni nem lehet, pedig csak egy ágy és egy gardrób van benne. :shock:

dita75
 
 


Dita!Nekem ha végre sikerülne a baba akkor szeretném ahhoz szoktatni,hogy a mellettünk lévő szobában aludjon.De nem biztos,hogy ezt meg tudom csinálni mert biztosan minden percet vele akarok majd tölteni!

Kép
rena85
 
 


Dita!Most megyek pihenni,mert holnap dolgozom.Este majd jelentkezem,remélem már a szövettani eredményemmel!

Jó éjszakát!

Kép
rena85
 
 


Jó éjt!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

dita75
 
 


Sziasztok!

Most egy kicsit le vagyok törve mert felhívtam a dokim és azt mondta,hogy endometriózisom van.Jövőhéten kedden megyek hozzá akkor megbeszéljük,hogy mit kezd velem!

Zsannus!Írnál nekem arról,hogy milyen volt amikor pár hónapra leállították a mensid?Milyen érzés volt?Tényleg 10 kg is fel lehet szedni?

Kép
rena85
 
 


Rena!
Sajnálom, de most ne a kilókon aggódj, ha meggyógyulsz akkor az megér minden plusz kilót, és majd ráérsz leadni őket, ebben is tudok segíteni, mert nemrég fogytam le 20-at! :shock:

Van endometriózis topic is, szerintem oda is látogass el, biztos kapsz hasznos tippeket.

dita75
 
 


Milyen vizsgálattal derült ki végülis ez a betegség nálad?

dita75
 
 


Dita!Laporoszkópiánál tatláltak a méhemben elváltozást és mintát vettek belőle.

Kép
rena85
 
 


Rena!
Remélem hamar kigyógyulsz, fel a fejjel, és addig is látogasd meg a sorstársaidat.
Gyógypuszi buksidra!

dita75
 
 


Szia Dita!Nagyon aranyos vagy!

Kép
rena85
 
 


Rena
Ez a legkevesebb amit tehetek hogy vígasztallak!
Most hogyan tovább? mit fogsz rá kapni, és mennyi idő alatt lehet gyógyulni?

dita75
 
 


Dita!Ezekre sajnos most nem tudok válaszolni mert még én sem tudom!Jövőhéten kedden megyek a dokimhoz majd aznap este írok,hogy mi lesz velem.

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Rena! Nekem 3 hónapra állították le a mensim, mert még kezdetleges volt.Szerintem neked is ennyi lesz.A ciklus 1. vagy 3 napján kellett kapni az elsőt és utána már nem is jött meg a következő.Az injekciót hasba adják, bőr alá, de nem fájt. Az első után még semmi különöset nem tapasztaltam.Aztán a 2. és főleg a 3. után annál inkább. Nekem olyan tüneteim voltak, mint egy klimaxosnak.Éjszaka nagyon rosszul aludtam, ezerszer voltam fent és állandó hőhullámaim voltak. Először csak napi néhány, aztán már napi 13-15 is. Föl- le öltöztem, vetkőztem.Kollegáim hülyének néztek. Én egy dekát sem híztam, ismerőseim se.Ne aggódj, minden rendben lesz, legyek én a példa.Tudod, közvetlen a 3. után!!! :)
zsannus
 
 


Zsannus!Köszönöm szépen,hogy leírtad! :D Nagyon megnyugtattál!A hőhullámot szerintem jobban fogom viselni mint azt,hogy 10 kg.-t felszedjek!Inkább legyen melegem meg fázzak de hízni nem nagyon szeretnék mert így sem vagyok pehelysulyu!Te sportoltál akkor?Esetleg emlékszel arra,hogy kb. mennyibe került a 3 szuri?Mindíg kellett mened nőgyógyászati ellenőrzésre a kezelés alatt?A 3. után már eggyáltalán nem jött meg vagy 1.-szer még megvolt és utánna próbálkozhattatok?Remélem nem baj,hogy ilyen sokat kérdezgetlek?!

Kép
rena85
 
 


Rena!

3 hónap? Fél lábon kibírod! A cél érdekében, hgoy minden akadály elgördüljön a babásodást tekintve.

Én 20 kg-ot fogytam szinte semmi megerőltetés nélkül a Norbi módszerrel 5 hónap alatt, és még csak nem is tornáztam. Kertészkedek, meg mindenhová gyalog megyek, néha bringával jövök dolgozni, de az előírt napi 20 vagy kétnapi 40 percet nem csináltam!

Iwiw-n vagy MyVipen vagy esetleg? Megjelöljük egymást? Kiváncsi vagyok mi nálad az a "nem vagyok pehelysúlyú" kategória!
Én a díjbirkózó kategóriába tartozom a kb. 80 kilómmal! :cry:

Ajánlom az alábbiakat:

Kép

dita75
 
 


Dita!Fenn vagyok Mindkettőn.Írok privit.

Kép
rena85
 
 


Elküldtem a nevem! :wink:

dita75
 
 


Jelöltelek!

Kép
rena85
 
 


Én meg vissza!
Megy a virtuális dádá a pehelysúly miatt! Szerenék én olyan pehely lenni!

Kép

Én egy nagyon szép és csinos és vékony lánykát láttam a képeken, vagy azt valami katalógusból vágtad ki? :wink: :lol:

Mikor volt az esküvő? Nagyon szép voltál, és nagyon fiatalnak tűnsz, nem kérdezte az anyakönyvvezető a párodat, hogy kiskorű megrontásáért tudja-e hogy mi jár?! :wink: :lol:

dita75
 
 


Dita!Az esküvői képemem 52 kg voltam most meg 66kg az alsó képeimen látszik,hogy mennyivel pufókabb vagyok mint akkor.Milyen ez a Norbis módszer?20 kg nem semmi nagyon ügyes vagy!

Kép
rena85
 
 


Igen fiatalon férjhez mentem 19 voltam!Köszönöm a dicséretet.Te sem panaszkodhatsz mert csinos vagy!

Kép
rena85
 
 


Tényleg sokat felszedtem mert mindenki azt kérdezi,hogy csak nem sikerült a baba mert úgy nézik,hogy 4 hónapos kismama vagyok! :evil: Pedig csak meghíztam!

Kép
rena85
 
 


REna
Régebbi képek vannak fent rólam!
A húszból meg már visszaszedtem most a stimuk alatt 4-et!
De majd nyáron leadok még 10-et és akkor már nagyjából boldog leszek. Nem tudom milyen magas vagy én 174, és a csonjtaim is erősek, ezért én még vékonyan is 60 körül voltam.
De bevállalom a százat is ha az a baba miatt lenne! :wink:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: