Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Ma reggeli hőm: 36,3 :?
De még nem jött meg.... Érdekes, hajnalban kicsit csalódott voltam, de nem vagyok kiakadva.... Most már várom, h megjöjjön, mert akkor új hónap és új remények....
Szóval, nem teszteltem...

Azért bevallom, h kicsit még reménykedem.... Mert feri szerint 22-én volt pé-m... és ha ez igaz, akkor akár beágyazódás miatti leesés is lehetne.... hiszen ma vagyok a 6. dpo-n feri szerint.
Na mindegy. Nem agyalgok ezen. Lesz, ahogy lesz! Szép az idő, csicseregnek a madárkák és tudom, h a kis babónk a legmegfelelőbb alkalmat várja! :wink:

babszika
 
 


Ja, azt el is felejtettem, h nem vagyok benne biztos, h ma megjön, mert tegnap este olyan "krémezésem" volt, h csak lestem.... És, ha hiszünk annak, h piri előtt elapad.... akkor .... :lol: Na, tényleg nem agyalgok! :lol:

babszika
 
 


Ne is agyalj!!!!!!!!!!!!
Lessz ahogy lessz,én is ezt vallom!!!!!!!!!!!!!!!!
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azért reménykedjünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szép napot neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

 
 

Itt vagyok újra, és picit maradok.

Ria! Örülök, hogy semmi, ne is legyen még 9 hónapig!!!!!!!!!!!

Kriszti! Igen a Férjem szedi a Macát, és a Berry-t, és a Royal Jellyt. Majd meglátjuk. Ha esetleg nem sikerül neked, akkor egy próbát megér. De mi lenne, ha már nem kellene neked, mert ez volt a sikeres ciklus? Drukkolok!!!!!!!!

Tegnap megkaptam egy akupunktúrát végző doki telefonszámát. Már 30 babát "csinált" ezzel a módszerrel. Nem nagyon hiszek az ilyesmiben, de megbeszéltük Apával, hogy egy próbát megér. Szerdán kérek időpontot.

Kép
vikike0429
 
 


és=én. Én szedem a Berryt, és a Royalt. Férjem csak a Macát. :oops: Elírtam... :oops:

Kép
vikike0429
 
 


Köszi csajok!
Nagyon picit én is reménykedem, de ahogy írtam is, nem vagyok elkeseredve.
Érzem, h egyre közelebb vagyunk a babóhoz! Még sosem éreztem ilyen közelinek! :wink: :roll:

Most lelépek, mert megyünk csavarogni.
Szép napot nektek!!!!!

babszika
 
 


Neked is szép napot, és jó csavargást! Nagyon szép idő van!

Lehet, hogy nem véletlen, hogy közelinek érzed! :wink:

Nem tudom, miért ugrott a ticker. A 28. napom van.

Kép
vikike0429
 
 


Viki!
Bárcsak igazad lenne.... De a hőm.... az nem téved.... sajnos.
Csavargás közben egy bútorboltban megnéztük a bababútorokat.... Nem volt szívfájdalmam, inkább csak elöntött vmi furcsa érzés... olyan jó lenne, ha a gyerekszobát nem kellene fehéren és üresen hagynunk....

Egyébként megvettük a nappaliba a szekrénysort is. Tök jó! Igaz, én találtam ki, h milyen legyen, de ebbe konkrétan a Bálint szerelmesedett... :lol:
Arra nagyon jó volt ez a vásárlás, h elterelje a gondolataimat és ne idegeskedjek azon, h miért is nem jön meg.... Arról nem is beszélve, h már megvana nappalink is. :lol: (pedig a ház még sehol)

babszika
 
 


Babszika!

Ez nagyon jó,hogy elterelted a gondolataidat.
Legalább addig sem agyaltál!!!!!!!!!!!
Gratulálok az új bútohoz!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


És ti Kriszti mit csináltok?
Mentek valahova a pihi alatt? Vagy otthon kapcsolódtok ki?

babszika
 
 


Ma délelőtt takaritás és mosás volt,most megyünk bevásárló körútra,holnap főzés és pihenés!
Hétfőn megyünk Szlovákiába,a Krasznahorkai várat és környékét bejárni,kedden meg van itt a közelben egy nagyon szép tó,baráti társasággal megyünk szalonnát és rablóhúst sütni.
Igaz keddre rossz időt jósoltak,de én nem hiszek az időjárásjelentőnek.
Ti mentek valahová??
Vendég
 


Mi még nem tudom, h mit csinálunk... Mi mindig hirtelen döntünk :)
Mert amit eltervezünk, ahogy vmi miatt sosem úgy alakul... :)
A ti programotok viszont tök jól hangzik.
Már akartam kérdezni, h egész véletlenül nem ismersz egy Novák Anita nevű fodrász csajt Ózdon?

babszika
 
 


Igy névről nem tudom,de nagyon sok fodrászt ismerek,mert már sok fodrászatot kipróbáltam,nem tudod melyik fodrászatba dolgozik?

Akkor ha hirtelen döntötök,hogy mentek valahová,kivánok szép időt,jó utat,jó szórakozást,jó pihenést!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja és a legfontosabb,ne jöjjön meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi Kriszti, de bevallom, h ha rossz idő van, mi akkor sem aggódunk. Olyankor, ha ki akarunk moccanni, egyszerűen bevágódunk a kocsiba és megyünk valamerre.... Rajtunk nem fog ki senki :lol: :mrgreen:

Nem tudom, h hol dolgozik... valójában, az is lehet, h éppen bébivel van otthon, mert ezt is hallottam... egyébként nem is fontos, mert nem egy jó ismerősöm, csak.... kíváncsi voltam.

Húú, megettem egy jó nagy adag fagyit és megittam egy energiaitalt és olyan hányingerem lett.... nem szeretik egymást... :?

babszika
 
 


Nem biztos,hogy attól van hányingered!!!!!!!!!!!!!!!!
Lehet,hogy a kicsi bántja a nagyot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bárcsak rászólnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
Kriszti! Ha így lenne, átölelném az egész világot!!!!
Viszont már magam sem tudom, h mi van.... vagyis mivel ma öngyi lett a hőm, és elkezdett fájni a cicim, ezért gondolom, h holnapra megjön...

babszika
 
 


Babszika!

Csak nem jön meg!!??
Én drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!

JÓ ÉJSZAKÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megyek feküdni!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Mivel ilyen sokan szurkoltok nekem, ezért remélem, h nem jön meg....
érzem a babánk jelenlétét.... szóval, ha holnap meg is jön, tudom, h hamarosan itt lesz velünk!!!

Jó éjt neked Kriszti!!
Kép

babszika
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök, mert holnap nem leszek! Legyetek jók, Ria továbbra is megy a drukk!
Hétfőn jövök!

Kép
vikike0429
 
 


Szia Viki!
Szép napot holnapra!!!!!
És köszi!!!

babszika
 
 


BABSZIKA!

REMÉLLEM NEM JÖTT MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZORITOK!!!!!!!!!!!!!DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




JÓ REGGELT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Baszika!
Már nagyon várlak!!!
Mi van veled??????????????
Vendég
 


Szia Kriszti!

Most már kezdenek potyogni a könnyeim, mert tuti, h ma megjön... érzem is az előjeleit és reggel mikor kimentem pisilni, olyan halványan azt láttam benne, mintha vér lenne. . . . :(
Ennyi....

babszika
 
 


Most elmegyünk nézelődni, így legalább terelem a gondolataimat.... de nagyon nehéz lesz....
Ma már nagyon a mensis görcs van rajtam... nem olyan mint eddig.

Azért legyen nektek szép napotok!!!!
Dana? Gyöngyi? Monyo?
Ki merre bújkál?

babszika
 
 


Babszika!
Pedig én annyira drukkolok,de kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szép napot NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




MINDENKINEK NAGYON SZÉP NAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi a drukkot mindenkinek....

babszika
 
 


Babszika!
Reméllem nem jött meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????
Vendég
 


Kriszti!
Nézd csak a vonalzómat.... :? :(

babszika
 
 


Igaz, alig vérzek, de itt van piri... görcsölök mint állat, muszáj is volt aludnom egyet, mert nagyon fájt.

babszika
 
 


Szia Viki!
Látlak ám!!!!! :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza a horgászatról. Sütött a nap, jól elfáradtam a nagy semmittevésben. Mindjárt el is teszem magam holnapra!
Ja, ma van az 1. házassági évfordulónk! :wink:

Ria! Nagyon sajnálom! Remélem, ez az új vonalzó sikert hoz, és ilyen baba lesz belőle. Doki terén mi a terved erre a ciklusra?

Holnap délelőtt takarítok, de közben :wink: , és előtte leszek!

Mindenkinek további szép napot és jó éjt!

Kép
vikike0429
 
 


29. napom van. Nem jó a ticker.

Kép
vikike0429
 
 


Hááát, nagyon fontolgatom, h nem megyek a dokimhoz. Pihit kéne tartani. Már csak azért is, mert a 3. napi vérvételre nem tudok menni (máj.1.).... Szerintetek hülyeség??

babszika
 
 


Babszika!

ÚJ HÓNAP,ÚJ REMÉNY!!!!!!!!!!!!!!!!!
Május hó sikeresebb lessz,szivből kivánom,hogy igy legyen!!!!
A 3.napi vérvételben nem tudok neked tanácsot adni,mert nem tudom miről van szó!!!????




Vikike!
BOLDOG HÁZASSÁGI ÉFORDULÓT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


JÓ ÉJSZAKÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JÓ PIHENÉST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Babszi ...és mindenki...attól függetlenül, hogy én nem írom hogy drukkolok, de minden nap legalább elolvasok mindenkit...és tiszta szívemből drukkolok..és várom a sokkoló hírt, hogy valamelyikünk babaás lett...Babszi Viki monyo Kriszta...szóval nyugi.....leszenk még hányós napjaink.....

Amúgy ma adták be a tüsszőrepi injekciót...halál nyugodt vagyok szinte ennek a cilusnak az elejétől...ráadásul a férjecském is itthon van most még szerdáig.....és a korábbi aranyeres dolgai is 100%-ban tünetmentesek...szóval már csak 3 hó és újra itthon lesz ...nem ingázik a főváros és Kanizsa közt...

Ma voltunk Hévízen ( házikónknál...) sokat napoztam...fűnyírás takarítás, Zolika a papival tüzet rakott és grilleztek....aszem egy kicsit sokat voltam napon, mert tikkadt vagyok...épp az imént fejeztem abe a két férfiemböröm( Zoli és Zolika) hajnyírásást, őkelmének is sikerült levágnunk a haját...folyton megy a hiszti ezerrel.....mert így meg úgy fáj...a hajnyírás...röhögnöm kell.....na szép jó éjszakát....további kellemes időtöltést a következő napokra


Dana ide is benézel úgye? Monyó te is...Babszi most hamarosan lenyugszol és még a hosszú hétvégét is élvezni fogod...jó????

Viki, gratulálok...így tovább a házasok rögös útján.....

jó éjt
Gyöngyi
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi!
Én is szurkolok ám nektek!
És az nagyon jó, h apa is jólvan!!! Hajrá!!!! :wink:

Én már megnyugodtam, csak a méhemnek kéne már megnyugodnia :wink:

Legyen szép estétek!!!!

babszika
 
 


sziasztok.

babszika:( az en verveteles papiromra azt volt irva hogy 3-5 napig.
nez utanna lehet hogy 5 ik napi ver is jo lenne.

viki.gratu az elso hazasagi evfordulotokhok.

gyongyi.akkor apara fel.most kovetkeznek az akcios napok.
te kapsz majd progi tamogatast?

velem:ma "megugrott" a hom.36,2 rol 36,6 ra,a holnapi ho donti el hogy el kezdem e szedni az utrot.

t.kriszti.neked mikor kene nem megjonnie?

dana?lafi?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Vagyokám, csak ma pl be se kapcsoltam a gépet...de nem is rémlik már mi mindent csináltam egsz nap, mindegy jó volt :D

Ria,
ne szomorkodj, tuti leszel te még itt a legboldogabb :D
Ja, nem kell annak a vérvételnek pont 3, napinak lenni, igaza van Gabinak, jó a 4. vagy az 5. napon is, lényeg hogy nagyon a ciklus elején lrgyen.

Viki,
te nem most akartál tesztelni az évfordulón? Vagy mikor?

Gyöngyi,
most néztem csak a mailt is,írni már nincs energiám, tán holnap (mire olvasod az már ma lesz). Örülök hogy apa jól van és tüszőrepi is megvolt...csak boldogan teljenek a napok most és két hét múlva is.

Puszika
Dana

Kép
danaaia
 
 


SZÉP JÓ REGGELT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GABI!
/Május.7-én nem várom/

MINDENKINEK PUSZI!
Ma csak este leszek.

SZÉP NAPOT!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a gratulációt az évfordulóhoz!

Ria! Sztem is jó a 4. nap, mert én is úgy emlékszem, hogy +- 1 nap nem számít. De ahogy érzed. Ha úgy gondolod, jó lenne egy kis pihi, akkor pihizz! Úgyis ez volt a 3. Clostis hónapod ugye? Bár van aki azt mondja lehet tovább szedni, van, aki azt mondja, nem. Ezt meg kellene kérdezned a saját dokidtól. Ő tudja, hogy reagál a szervezeted a gyogyira.

Gabi! Gyöngyi! Akkor hajrá! Tessék babásodni!!!!!!!!!!!
Gy! Örülök, hogy Apával is minden ok. A hajnyírás... :lol: De nagyon ügyes vagy, hogy le bírod vágni nekik! :wink:

Kriszti! Az az egy hét gyorsan el fog telni! Aztán jön a pozitív teszt! :wink:

Dana! Azt nem mondtam, hogy a házassági évfordulón tesztelek, csak azt, hogy kb. akkorra nem várom....De annyira fáj a hasam, hogy a teszt egyelőre fel sem merül.Nem pont félidőben volt Pé, hanem kicsit később. Így simán meg fog jönni ma vagy holnap. :?

Megyek nekiugrok a lakásnak. Mosogatás, ágyazás, takarítás, mosás. Főzök egy kisebb csülköt. Elmegyek a boltba. Mindeközben benézek néha, hátha megébred valaki.

Délután kerti sütögetésre megyünk a barátainkhoz!

Mindenkinek szép napot!

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggeeeeeeeeelt! :)

Köszi csajok, eddig engem azzal riogattak, h csak a 3. napi érvényes. A múlt hónapban megint pont nem tudtam menni 3. napira, de a dokim azt mondta a 6. napon, h csináljuk meg... és mindenki lehurrogott, h mekkora hülye a dokim, keressek újat.
Megjegyzem, én is úgy gondolom, h a lényeg, h az elején legyek.

Viki!!!!
Mi zu? Ugye semmi? :wink:

babszika
 
 


Szia!
Ki hurrogott le Drága anno???Ne hagyd magad! Jó lesz az a "csapolás" szerdán is!

Még nem.......de reggel sosem jött még meg. Délben visszatérünk rá. Ok? :?

Kép
vikike0429
 
 


Húúú, elég sokan lehurrogtak.... de mindegy is.
Viszont én azt mondom, h délben max. a mai menü miatt beszéljünk... és ne amiatt, mert kopogtat piri... jó :?: :lol: :wink:

babszika
 
 


Én benne vagyok! :wink: Csak Drága szervezetemmel is meg kellene beszélni....mondjuk, hogy 9 hónapig ne is beszéljünk a piriről. :wink: De, amit Te is mondassz napok óta, sajna én is érzem.... :? :?

A "hurrogókról" csak annyit, hogy tök utálom, ha valaki "merő jó szándékból" okoskodik. Sértőn, bántón. Természetesen, ha valki szépne elmondja a véleményét, akkor azzal nincs is baj! Sőt!!!!Gyakran nagyon jól jön!!!!!!!!Hisz ezért (is) vagyunk itt! De a bántást azt hiszem senki sem szereti.

Kép
vikike0429
 
 


Valójában én nem hiszem, h bántani akartak.... gondolom, volt már mindenkinek elég rossz tapasztalata és emiatt mindenki az éppen aktuális orvosának hisz.... hát, most én is.... és ezt nehezen viselik el az emberek... de én nem foglalkozom vele.... :lol: a lényeg, h én bízom benne.... :!:

Viki!
Amit én mondtam, az az azért volt, mert nekünk áprilisban nem sok esélyünk volt!!!! Ezt mi is tudtuk és a doki is szólt.... nekem emiatt jött piri!
Te ne érezzél semmit!!!! (mellékesen megjegyzem, h a másik topikban is úgy lett babás vki, h premensizett nagyon, ám ott a babó :!: )
Én szurkolok!

babszika
 
 


Köszönöm szépen!
Most megyek, mert nem takarít helyettem senki, de majd jövök frissíteni! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Én is lelépek, kicsit.... szép napot mindenkinek!!!!!!

babszika
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jövök gyakrabban, de így a szünet alatt mindig találok valami elfoglaltságot! :lol:

Babszika! :cry:
De a vérvételt jól írják a csajok, szerintem szerdán nyugodtan mehetsz! És május az nagyon szép hónap babásodásra! :lol: :wink:

Viki! Akkor még több drukkot küldök, hogy idén már ne látogasson meg piri! :wink:

Kriszti! Kitartást! Ez a legrosszabb része, a várakozás! Én ezt viselem általában a legrosszabbul! :? De hát ha kell guggolva is kibírod igaz?

Monyo! Akkor majdnem egyszerre peteérünk! :lol: Kíváncsi vagyok, hogy ma mit mértél! És ++++++++++++++++++++++!

Én elvagyok, vagy ma vagy holnap meg volt/lesz a pém! Szóval elfoglaltságom az akad! :lol:

További kellemes napot mindenkinek! Tessék pihenni, mert már nem sok maradt a négy napból! :?

Kép
bettike
Eger
 
 


Szia!
Köszi!!!!!!
Te is pedagógus vagy?????

Kép
vikike0429
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: