Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt! Jelentem nem aludtam sokat(23:00-5:30ig), de azt mind egy huzamban, komolyan jobban esett, mintha szakaszokban aludtam volna 9órát. Éssss! Elmúlt légszomj, legalábbis eddig ma nem éreztem, és ha veszek egy mély lélegzetet, végre érzem, hogy annak mindnek van helye. Az élet apró örömei. :lol: Ja, és éhesen ébredtem. Lehet, hogy mégis Zolinak lesz igaza, és a légnyomás is közrejátszik. Itt ma reggel nagyon szép derült idő van, minden gyönyörű fehér és hideg van nagyon.

Kati! Holnaptól 30.hét!!!! Nagyon durva szerintem, iszonyúan rohan az idő! Ki tudja, lehet, hogy két hónap múlva ilyenkor már kezedben lesz Bogikátok! Szorítok Nektek, hogy összejöjjön az a Valentin-nap! :wink:

pedi
Kalocsa
 
 


Hoztam két képet is!

Kép Itt lakunk.
Ezt úgy képzeljétek el, hogy a sorunk mögötti rész, itt ezt a park-szerűt három sorház zárja közre. Itt fog az én kis drágám majd szaladgálni! :lol:
Kép Ez pedig ma reggel a melóhelyen.

Ja, Kati! Az előbb elmaradt a válasz. Még hétfőtől-csütörtökig jövök minden reggel 8-10ig. Aztán már nem tervezem.
Ha megnézed ezt a képet, nekem úgy tűnik, mintha az én pocim feljebb is lenne, és mintha csúcsosabb is lenne. Aztán ki tudja....Egy a lényeg, mindkettőben egy TÜNDÉR-CSODA lakozik! :wink:

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: valóban itt már teljesen más a két pocak! de a tegnapi piros nadrágoson nagyon hasonlított. dejó, dejó, hogy elmúlt a légszomj! kopp-kopp. milyen okosak ezek a fiúk?! :lol: :lol: :lol:

igen, holnap 30.hét! HIHETETLEN!!! tegnap éreztem konkrétan azt, hogy jó lenne, ha vége lenne ennek az állapotnak, mert nagyon, de nagyon fájtam mindenhol. aztán zuhany közben könyörögtem a fentieknek, ha már eddig eljutottunk, akkor hagyjon nekünk még hét hetet egy testben két lélekként, mert csak úgy lenne jó mindenkinek!!! de a 14-ére már nagyon készülök. :lol: :lol: :lol:

képzeljétek! szörnyen meg vagyok fázva! úgy folyik az orrom, mint egy csap... bocsika :oops: és tüsszenetek rengeteget. most tömöm magam c-vitaminnal és jó meleget csináltam itthon és iszom a mézes citromos teácskámat.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Jaj, Kati! sajnálom a megfázást! Tuti homeos szer rá az Aflubin csepp. Nekem nagyon bevált. Ha van nyitva ma gyógyszertár nálatok, próbáljon meg elmenni érte a párod. Illetve megfázásra még nagyon jó az instant gyömbér tea. Azt pedig DM-ben, Rossmannban lehet kapni, de abból nekünk kismamiknak nem szabad sokat inni egy nap!

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: köszi, de sajnos ma egyik sem elérhető. holnap reggel nyitásra küldöm a páromat a cseppért. köszi!

annyira hihetetlen, hogy ég az összes gyertya a koszorún és már alig van csoki az adventi naptárban... :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

hó:itt kb 30 cm esett..este kint voltunk a gyerekekkel....Barni nagyon élvezte Mátéval együtt.....csináltak hó angyalkát is:):)

ma alvás után szánkózni megyek ki velük:):)

kókusz kontra sima matrac........nekem mindegyiknél sima matrac van/volt és nem süppedt be soha egyiknél se.......lehet mázlim volt de nagyon jó szivacs.......

bölcsőhalál:a halálom mikor jönnek a ne tegyem hasra a gyereket mert megfullad........mind a két gyerekem hason aludt újszülött korától kezdve......és itt vannak épp játszanak:)

bocsi de kijött belőlem:):)

utálom a sok ilyen "baromságot" ilyesztgetéseket!!!!!!!!!

Pedi március 3-ra vagy kiírva??????:):)
én Mátéval március 2-re voltam de február 23-án kibújt:):)
nagyon rendesek a tesódék....mindegy milyen szinű hálóinge mész a kórházba:):)

nagyon szuper a kabát jól ál:)
a pocakod is olyan helyes:):)

Mia próbáld össze szerkeszteni a képeket......én is így csináltam annó....Máté és Barni uh-s képe együtt volt a telón..így nem votl belőle gond.....
Tomika féltékeny ez természetes......

Kati nagyon szép a szoknya amit nyertél:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Virág:köszi a kedves szavakat,olyan jó volt olvasni amit írtál :!: Persze,majd ráérzek én is meg minden...Legalább is remélem :roll: De akkor is bosszantó,hogy Tomika olyan rossz és szófogadatlan mostanában,egyszerűen nem bírok vele :roll: :cry: :twisted:

Kati:jobbulást,sajna én is megfáztam :roll: én is benne vagyok pár napja :roll:

Mi még semmit sem vettünk Lilinek,olvasom másik fórumon akik 1idős terhesek velem,hogy náluk már kész a babaszoba meg minden,nálunk meg semmi sincs :roll: Még 1ruhácska sincs, bár tesóm azt mondta odaadja a kislánya ruhácskáit,így arra nem sokat kell költeni. Tomiról megmaradt a kiságy,bár szívem szerint másikat vennék,ez már nagyon elvan használódva... Nézegetem a neten,vannak olyan kiságyak amit baldahinnal 1ütt adnak és nem drágák,majd apával megbeszélem :!:
Jövőhéten kiszeretném váltani a felicitas csomagot, olyan hihetetlen,hogy már a 3.trimeszterben vagyok,olyan gyorsan szalad az idő :shock: :D
Vendég
 


Szia Nita: 1et értek,Tomi is hason aludt és semmi baj nem volt :!:
Képszerkesztés: én béna vok hozzá,ahoz kell külön program?
Vendég
 


mia: mi az a felicitas csomag? honnan lehet beszerezni? mi van benne?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita: szuper lehetett a fiúkkal játszani kint. irigy-irigy...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mia majd beszerzed a dolgokat........
én most semmit se adok el.ha esetleg megint fiam lesz.de ha lány Bogi azt mondta ad lány rucikat:):)

szerkesztéshez én is hülye vagyok....de valaki hátha tud segiteni.....):

felicitas:a védőnőnél kapnod kellett egy könyvet és abba van benne ez a "kupon" és azt lehet beváltani......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: én is adok neked lányos cuccokat majd!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: ahogy Nita írta,védőnőtől te is kaptál könyvet szerintem,abban van benne ez a kupon és be lehet váltani az adott bababoltban,hú már nem is emlékszek Tominál mik voltak benne,azthiszem volt cumi,meg 1pelus stb. de majd megírom mik voltak benne,ha beváltottam :D

Csajok!
Ki mit süt,főz karácsonykor?

Anyósék 23-án disznót vágnak,ráadásul 3at :shock: Persze nekünk is menni kell,de semmi kedvem,úgy terveztem hogy 23-án nekiállok főzni,de így nem lesz belőle semmi!

Valószínűleg pulyka lesz a menü,és én szeretnék csinálni még aszalt szilvával töltött karajt,baconnel betekerve :) nyamiiii,úgy kívánom :wink: Töltött káposzta még kérdéses,mert anyósom szokott rengeteget csinálni,és mindig ad nekünk is belőle,remélem most is fog csinálni :)
Vendég
 


Kati KÖSZÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok, nagyon beteg vagyok! lázam nincs, de nagyon folyik az orrom, meg fáj a torkom, meg tüsszentek két percenként. :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati gyógyulj meg hamar nekem!!!!!!!!

igyál sok sok teát!!!!!!!!!!!
tudom unalmas meg minden de ha nagyon sokat iszol van változás......legalábbis nálam szokott lenni..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pedi! nagyon szép formás a pocid! csini az új kabát!

mia! ohh sajnálom Tomika viselkedését,sajna én nem tudok tanácsot adni! kívánom h javuljon a helyzet!

kati! szuper a szoknya! kitartááás!

tegnap mintha a őt éreztem volna este....ezentúl este nagyon figyelem:))

KépKép
dike
 
 


képzeljétek, pici férjecském csinálja itt a gyógyszertár riasztóját és felhívta a tulajt, aki ott is lakik, hogy adjon nekünk valamit, hogy ne legyek betegebb. valami homeos homeogene 9 nevű szőpőgatós bogyót ajánlott a tüneteimre. remélem enyhül, de kedden megyek a saját dokimhoz is.

nita: én is hiszek a rengeteg ivásban... mam már legalább 3 liter és egy tekercs wc papír van mögöttem ... :lol: :lol: :lol:

remélem lesz változás!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


meg fogsz gyógyulni!!!!!!!!!!!!!!!:)

én kb szeptember óta voltam takonykóros egészen 1,5 héttel ezelőttig....csak orrcseppen tudtam élni......... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: biztos, csak remélem bogi nem sínyli meg. bár ő mais elég aktív.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


egy "kis náthától" nem lesz baja Boginak:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, jobbulást, mennek a gyógypuszik :wink:

pedi, nagyon klassz fotók, köszi 8) ma én is fotóztam, de még nem néztem meg, milyenek lettek. Anyuéknál volt tortám, meg lefotóztam tesztemet.

Virág, Gergőről kérek képet!!!!

mia, nyugi, majd változik Tomika. Nekem Milán 3 éves volt, mikor terhes lettem Marcival, ő imádta az első perctől, mindig puszilgatta a hasam. Most meg ütik-vágják egymást :roll: na jó nem mindig, de jól össze szoktak veszni, mondjuk a kicsi szereti húzni, aztán ő meg nem hagyja magát... Most kérdeztem meg a nagyot, akar -e kistestvért, azt mondta, nem....de már puhítom :wink:

karácsony: nem tudom még mit főzök, mondjuk nem viszem túlzásba, nem is a tanulás miatt, mert a nehezén ugye túl vagyok, hanem mert megyünk anyámhoz meg anyósékhoz is ebédre. De van egy elég jól bevált receptem, én találtam ki és isteni, ízelítőnek 1 kép, múltkor lefotóztam :) imádok amúgy főzni.....meg mindig fotózom, akarok egyszer már egy ilyen honlapot, ahova feltöltöm az összeset, elkezdtem, de soha nincs rá időm.


Kép
chamomilla
Pécs
 
 


ja a kaja, mézes, narancsos chilis, hú most tudnék is enni.
akit érdekel: sajt alatt nem látszik nagyon mi van, gersli+kukorica. A hús karaj, pataki tálban sütöttem a krumplival együtt, sóztam, borsoztam. Méz+olíva+mustáros lében forgattam meg, úgy sült a pataki tálban. Mikor megsült, szórtam meg chilivel. Saláta: balzsamecet+fruktóz+narancslé+1 narancs héja, jégsaláta. Nem vmi fogyókúrás, de isteni 8) 8) 8)

Nika, mizújs veled? Írd le légyszi mikor voltatok együtt, meg az egész ciklus-történeted! NAgyon érdekes, hogy még nem jött meg! Szokott ilyen lenni? Elég valószínű a baba, lehet későn ágyazódott be és nem mindenki termel elég hcg-t, lehet nem mutatta ki a 25-ös teszt, reggel csináltad?
chamomilla
Pécs
 
 


kati

jobbulást neked :)

cham

hú de jól néz ki :)

KépKép
bettike83
 
 


Hú, Cham! Ez baromi jól néz ki! Te vagy az én emberem. Én is állandóan sütök-főzök. De inkább sütök. Amióta csak reggel dolgozom, már hétköznap is sütök vmit. Anyósom a múltkor meg is jegyezte, hogy régen csak vasárnap volt szokás sütni. Meg vannak akik szerint nálam ez már mánia, de remélem, ha meglesz a babuci, erről akkor sem szokom le.
Én tuti állandó "vendége" lennék a honlapodnak! :wink:

Dike! Simán érezheted már a babádat. Figyeld majd minden este, a köldököd környékén (bár ez nem törvényszerű), de mintha egy lepke csapdosná a szárnyait odabent. Ilyen kis finom mozgás. Egyébként, én is ilyen korban, illetve hetesen kezdtem ilyeneket érezni, csak ugye akkor még nem tudtam biztosan, hogy ez Ő.

Kati! Jaj, de sajnálom, hogy rosszabbul vagy. Remélem, a párod által beszerzett bogyó segíteni fog. Nem lesz egyszerű éjszakád(legalábbis nekem ilyenkor mindig akkor durvul el, ha lefekszem), kitartást!

Mia, drága! Sajnálom Tomika viselkedését, de azt mondom, nyugi! Ettől még egyáltalán nem biztos, hogy akkor is így fog hozzáállni, amikor kibújik Lili. És tudom, most minden dolog sokkal könnyebben felhúz, de próbálj meg nagyon türelmes lenni vele. Ami a szobát és ruhákat illeti, szerintem sem vagy elmaradva. Mi csak januárban állunk neki a szoba festésnek, laminált padlónak. Akkor fogom kimosni a ruhácskákat. Még bútort is kell vennünk. Én a jövő héten megyek a babakocsiért (eddig őrizte nekem a csaj a bababoltban), de be szeretnénk tenni a karácsonyfa alá! Ott fogom felvenni a felicitas csomagomat is, vagyis az övét!

Nita! Megvolt a szánkózás? Hóembert nem építettetek?

pedi
Kalocsa
 
 


pedi, örülök neki, hogy nem csak én vagyok ilyen :D kb 10 éves korom óta gyűjtöm a recepteket, de mostanában mindig magam találok ki egy csomót. Max leszek szakács, ha 3 gyerekesként nem tudom elvégezni a sulit 8)

közben megtaláltam a 25-ös X-epil fotót

Kép

Kép
chamomilla
Pécs
 
 


Cham csurgatod a nyálam ezzel a gyönyörű képpel:):)
a teszted is szép:):)

Pedi igen voltunk szánkózni....Katinak küldtem képet...holnap felteszi........gyerekekkel együtt csúsztunk le a dombon..nagyon kacagtak:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Na, most "elárasztalak" Benneteket a szőke hercegemmel! :):):):):):)
(A cumis képhez csak annyit fűznék, hogy Bence soha életében nem cumizott, de mióta Gergő néha kéri a cumit, azóta Bencus is utánozza. Csak pár percig van a szájában, hülyéskedik vele aztán fintorogva kiköpi. Még jó, hogy nem akar most rászokni. :):):):):))))

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kati, szegénykém, gyógyulj meg hamar!!!!!!!!!! Van egy homeopátiás csepp (Sinupret), amit Bencének szoktam adni akkor, ha ennyire náthás és általában még aznap megszűnik az a folyós váladék... Felnőttek is szedhetik.

Pedi, örülök, hogy jobban vagy!
A pocakod tényleg nagyon hegyes, az enyém is ilyen volt mindkét fiacskámnál! :wink:

Cham, istenien néz ki ez a kaja, nagyon ügyi vagy!!!!!!!!!!!!!!!

Mia, én is azt mondom, hogy próbálj higgadt maradni Tomikával Tudod, most sok változás jött az életében. Az óvoda, most meg a kistesó... idő kell neki, hogy feldolgozza ezeket!

Nita, én is szeretnék szánkózni!!!!!!!!!!!!!!!!! Kár, hogy el fog olvadni a hó addigra mire a férjem itthon lesz és ráérnénk...

Csajok, ma lelombozódtam... a Zuram nemcsak 25-én, de 26-án este is megy a színházba dolgozni... rosszul tudtam... azt hittem, hogy ez az este szabad lesz... :(

Bocs, hogy most nem írok többet, de kicsit fáradt vagyok, megyek zuhanyozni! Puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/7 ... 03200_.png

cham itt a ciklustörténetem :) későbbi beágyazódás nem igen lehetett mert amikor meg kellett volna jönnie 30-napra akkor voltunk együtt apával és rá két napra volt tojásfehérjém.előtte nem. szóval akkor volt szerintem pém.aztán mikor péhez képest 14 nap mulva meg kellett volna jönnie akkor volt két napig pecsételés de csak két csepp és újra tojásfehérje négy -öt napig.de akkor már nem voltunk együtt.a második tojásfehérjéhez képest viszont kedden kéne indulnia a ciklusomnak ja és igen mindig reggel első pisiből csináltam a tesztet.jóstesztként csináltam lh-t az mind pozitív volt a hcg meg nega:(
ilyen még nem volt hogy teljesen kimaradt volna a ciklusom.olyan már igen hogy nem négy hét hanem hat hét volt aztán három hónapig jön rendesen időre aztán megint hat hét. de ilyen még nem volt.tüneteim sincsenek .

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt! Elaludtam az X-faktoron és most látom, hogy a Vastag Gyerek nyert :shock: :shock: :shock: mondjuk nem csíptem a Nikolast, de azért azt hittem ő nyer, sokkal tehetségesebb volt. NA mindegy, 315 Ft-ért szavazott volna a halál.

pedi, elfelejtettem írni, képzeld én éltem Torontóban, nekem sok rokonom él most is kint (konkrétan apám egész pereputtya) Szerintem olyan hálóinget viszel, amilyet akarsz, emlékszem 23 évesen kb babydollban nyomultam, most már tuti nem ilyet vinnék :oops:

nika: nem semmi a történeted, de amúgy lehet több peteérés egy ciklusban, szóval a helyedben azért reménykednék. Lehet a 2. tojásfehérjénél ágyazódott be, csak még nem mutatja ki a teszt! Vegyél qupidot, itt csak 700 Ft körül van a gyógyszertárban, annak ki kéne mutatni első pisiből! Hm??? Jaj nagyon drukkolok!

van egy oldal a neten, ahol a saját képünket be lehet linkelni mindenféle képekhez. És most megint szőke akarok lenni csajok! Véleményt kérek!!!!!!!!! Amúgy ma mindenképp elmegyek fodrászhoz és levágatom, ilyenre.


Kép

szóval a fazon az tuti ilyen lesz, színnel most nem variálok, de úgy tetszik ez a szőke.....
chamomilla
Pécs
 
 


vagy fekete hosszú?


Kép
chamomilla
Pécs
 
 


mondjuk ezek sem rosszak, csak a férjem utálja a vöröset....


VIRÁG: GYÖNYÖRŰEK A FIÚK!!!!!

Kép

Kép

amúgy ezt a képemet használtam fel hozzá....szóval most is ilyen színű, kérek tanácsot, lécccccíííííí, tudom idióta vagyok

Kép
chamomilla
Pécs
 
 


Jó reggelt!

Én is elaludtam az X-Faktoron, de pont az eredmény hirdetéskor felébredtem. :lol:

Cham! Nekem a fazon nagyon tetszik, de Neked annyira jól áll szerintem ez a sötétebb szín. Vagy tegyél fel magadról szőke képet, és megmondom, hogy az tetszene-e.

Nika! Olyan is van, hogy vkinek pé-kot van pecsételése. Az meg nagyon jót jelent. Akkor is voltatok együtt esetleg. Én nagyon nagyon szurkolok Neked továbbra is!

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi
Nekem is sötétkék az egyik hálóingem. Sőt szerintem előnyösebb is a sötét szín. A köntösöm is sötétkék, szóval teljesen jó.

Kati
Jobbulást!

Mia
Tejszínes-baconos csirkét, tepsis(sült) burgonyával.
Karácsony napján anyuéknál ebédezünk, aztán másnap majd valamit csinálok, még nem tudom mit.

Chamomilla
Neked a sötét jobban áll. Úgyhogy fekete, vagy sötétbarna hosszú. Én is vágattam belőle, úgyhogy most olyan félhosszú, hátul picit rövidebb, elöl kicsit hosszabb, de csak 2 cm eltérés van. És sötétbarna. Én is sokat váltogattam, de most már maradok ennél a színnél. Alapban kreol böröm van (bár ez ilyenkor télen nem látszik), úgyhogy a szőkés, meg a világos furán áll.
Ráadásul gondolj arra, hogy a szőke, csak az alapból szőkéknek szép, egyébként ronda sárgás lesz, vagy iszonyatosan tönkreteszi a hajad, nekem enyhe világosítástól is olyan volt a vége mint a szénakazal, most a sokszori vágás után kezd helyrejönni.
Ha pedig hosszú haj, akkor kitartás, és évekig nem színt változtatni, mert a hosszú haj csak akkor szép, ha a hajvégek is szépek.

Pedi
Szép a pocid, enyém jóval nagyobb.

Csillagvirág
Megsütöttem a mézeskalácsot, jó lett ízre, de még mindig nagyon kemény, úgyhogy disz lesz belőle. Meg Reginek így keményen is nagyon ízlik, úgyhogy rakok el neki. Ma akarom diszíteni. Majd rakok képet. Mindjárt megkeresem a receptet is.

Megyek, mert még sok a dolgom, ajándék csomagolás, sütés, valamit akarok holnap vinni a gyerekeknek. Meg alighanem kapnak ők is a mézeskalácsból egyet dísznek.

Most van a karácsonyi ünnepség az oviban. Kiváncsi vagyok Regi mit mesél majd. Bár a függöny el volt húzva a tornateremben, azért bekuksiztam, nagyon szép fát rittyentettek oda, meg telis-tele ajándékokkal a fa alatt, biztos örülnek majd neki a gyerekek. Valami fogadás is lesz, mert boros-pezsgős poharak voltak, szépen megterített asztalon, gondolom nem a gyerkőcőknek.
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Virág annyira édes Gergő!!!!!!!!!!!!meg puszilgatnám:)
Bence szép nagy fiú már:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pedi mint mondtam meg a linken is látszik a 30. napon voltunk együtt. aztán kb egy hónapig semmi szex nem volt:(:) azóta már igen de azt már azért bármilyen tesztnek ki kellett volna mutatnia:) de azért köszi a drukkokat de én nem fűzök hozzá reményeket :)

Gergő,Bence nagyon édesek együtt :) jók a képek nagyon :)

nika70
Salgótarján
 
 


Virág! csodás kis baba,annyira szép...és Bence a cumival nagyon édi:))

nika! drukkk!

nagyon fáj a fejem dél óta megállás nélkül....fél aspirin protect mehet?

KépKép
dike
 
 


Virág, nagyon szépek a Gyerekeid! Bencus annyira édes a cumival, látszik rajta, hogy nagyon szereti Gergőt!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Kati hogy vagy???? Remélem gyógyulgatsz már!!!

Mia veletek mi újság?
Én úgy döntöttem, hogy csinálok rántott halat, sütök töltött szűz pecsenyét, meg még valamit. Csinálok kaszinó tojást, burgonya salit, rizibizit!
Töltött kápit is csinálok, de azt lehet, hogy nem 24.-ére!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!

Régebben naponta részese voltam a Babanetnek, aztán változott az életem, s nem volt aktuális a babaprojekt.

Most "rajta vagyunk az ügyön",lenne egy kérdésem Hozzátok. Remélem tudtok segíteni.

A múlt héten menstruáltam, bár egy-két napig volt erősebb a vérzésem. Előtte két napig barnáztam, aztán utána is. Azóta is feszít/fáj a cicim. Tegnap csináltam egy terhességi tesztet, amin halvány második csík volt. Aztán ma reggel/délelőtt még kettőt. Ezeken már erősebb két csík volt. Úgy gondoltam babát várok. Felhívtam a dokimat, hogy mennék hozzá holnap. Elmondtam az előbbieket neki. Erre tiszta hülyének nézett, hogy ha menstruáltam, akkor minek csináltam most tesztet, meg egyébként is ő most nem tud velem mit kezdeni. Várjak két hetet, s akkor csináljak tesztet. Ha pozitív, akkor keressem.

Most nem értem. Akkor lehetek terhes vagy sem? Ha nem, akkor miért lett mindhárom tesztem pozitív. Lehet mástól is hcg a szervezetemben?

Előre is köszi

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki lehet vér került a vizeletedbe és akkor az pozitív tesztet mutat!!!!!
szerintem is várj és tesztelj később!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Virág:annyira édesek a fiúk :D Tündéri Gergő ahogy alszik,Bence is nagyon édes főleg a cumis képen :lol:

Cham:hú de szép teszt :D Dokihoz mikor mész?van valami tüneted?

Kiriki: szerintem is tesztelj később :!:

Mona:köszi kérdésed még mindig megvagyok fázva,de amúgy minden oké :wink: Ti jólvagytok?

Tegnap voltam fogorvosnál,végre el mertem menni,de pont nem rendelt az a doki akihez tartozok :twisted:
Majd 3-ától rendel, sajna ínygyulladásom van,és nagyon félek,a tegnapi fogorvos nagyon rámilyesztett :cry:
Aztmondta ez nagyon veszélyes terhesség alatt,azt én tudtam is de olyan rossz volt hallani tőle,ahogy mondta :cry:
Bekente vmi cuccal az ínyemet,meg mondta mit vegyek mert sajna van fogkövem is.
Tegnap megvettem azt a löttyöt azzal kell öblögetni naponta 2szer,meg vettem ínygyulladásra fogkrémet,igaz azt nem mondta hogy vegyek,de gondolom biztos jót tesz az is!
3-áig van sok idő,és úgy félek nehogy vmi baj legyen :roll:
Vendég
 


Mia
Nekem is begyullad néha az ínyem, főleg a bölcsességfogaknál. Nekem a Corsodyl szokta helyretenni, kb 3-4 nap alatt, de egy hét alatt tuti használ. És nem kicsit szokott fájni, annyira bedagad, meg lüktet, hogy alig bírok enni. Szóval ezt tudom ajánlani, terhesség alatt is lehet használni, csak ne nyelj le belőle. Ha nem az egész gyulladt, akkor inkább ecsetelésre használd.


Regikém ma ment utoljára oviba. Jó hogy vittünk sütit, mert csak sajtos pogit láttunk, úgyhogy az édes pont jó lesz mellé. Az óvonéniknek gyertyát csináltunk még tegnap délután. Nagyrészt egyedül csinálta, én csak segítettem neki. Meg csokit, kávét adtunk még az ovónéniknek.
Délután megyek dokihoz, akkor megyek érte, és viszem anyuékhoz, mert hozzánk meg majd jön a szerelő, aztán apjuk lemegy érte, meg remélem le is fürdeti, én meg azért este 10-re szeretnék hazaérni. Még doki után bevásárolok, hátha hétköznap este nincsenek annyian.
Holnap meg gondolom vérvételre kell mennem, csütörtökön már nem hiszem, hogy van labor. Aztán legközelebb meg január elején lesz, az meg már késő a 34. hetes vérvételhez. Gondolom majd az egész délelöttömet ott tölthetem, aztán délután meg már sok mindenre nem lesz időm. :roll: Pedig a férjemnek is kell egy adag sütit sütnöm, még holnap este, viszi a munkahelyére. Aztán csütörtökön meg kétfélét sütök, többet nem, mert anyutól kapok vendégvárót, lúdláb szeletet, meg méterest. Én már csak sósat sütök, meg mézes muffint.

Végül is a mézeskalácsom nem puhult, úgyhogy dísz lesz belőle, már meg is csináltam. Mindjárt feltöltöm a képeket.
Vendég
 


Kép Regina
Kép
Vendég
 


És a sütik....
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Brita: köszi az infót,ki fogom próbálni!
A sütik nagyon jól néznek ki,ügyi vagy :D Regi meg egyszerűen GYÖNYÖRŰŰŰŰ :D
Vendég
 


Regi nagyon édes :)
a sütik meg nagyon ínycsiklandozóak :)

nika70
Salgótarján
 
 


Rita! nagyon édes Regi! guszták a sütik:))

fuuu én ma nagyon sokat takarítottam,úgy megfájdult a derekam, de már jobb.
nyugtatásként előbb meghallgattam drágám kis szívét:))

KépKép
dike
 
 


Sziasztok, nálunk meg sz@rakodik a net, azért nem jövök....remélem most nem dob ki....
Holnap vizsga, most állok neki, eddig sütöttem, takarítottam....(férjemnek ma van a szülinapja)
Rita, nagyon szép a kislányod és a mézeskalácsok is guszták. Adok majd egy recit, ami puha lesz és nagyon finom. De most megyek, jövök még, ha tudok, de most tényleg nekiállok tanulni :x

dike, tessék most pihenni :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


még gyors annyit, voltam fodrásznál, levágattam, egész jó lett. erre nem ma kapok egy mailt, hogy nyertem egy frizurát egy pesti mesterfodrásznál :D :D :D (facebook-os játék volt), még jó, hogy március 31-ig be lehet váltani 8)
chamomilla
Pécs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: