Új privát üzeneted érkezett!

Bumi
Köszi a tájékoztatót az Aspirin Protectről. 
Hát, Tp-án ez van, sajnos.  
Szombathelyen nincs Kaáli, csak Bea túlstimu miatt kórházba került, és gondolom ott adták neki, Tapolcán nem adnak semmit.


Kép
p__lilla
 
 


Lilla

Tapolca jó hely nagyon rendesek meg minden de itt soha nem mondják mit szedj meg mit se... Török szerint semmit nem kell... Nekem a sok sikertelen lombik után mondták/ajánlották talán intézetet kellene váltanunk... De végül is kitartottam Tapolca mellett,de megfogadtam amíg ki nem vizsgáltatok mindent utána nem járok mindennek addig nem megyek újabb lombikra.Ezért is volt 3 év kihagyás.Én úgy vettem észre (de ez lehet csak itt mifelénk van) ha magad nem érdeklődsz,jársz utána dolgoknak nem mész semmire.nekem "szerencsém" volt hogy pont olyan nődokim van aki meddőségis és nem veszi félvállról a dolgokat nagyon sok lombikos jár hozzá!Mai napig úgy érzem neki köszönhetem hogy végül is most sikerült!Teljesen megbízok bent és hallgatok rá mit szedjek mit csináljak hova menjek... A másik pedig az immunológián a doktornő.Mindenfélét lehet olvasni neten,sokan sokfélét mondanak...Szerintem legjobb ha az ember maga dönt. :)

Csütörtökön voltam utoljára Tapolcán minden rendben volt 4,5cm a baba 11 hetes vagyok. :D
bea8383
 
 


Bea
Szuper, hogy minden rendben. Boldog babavárást! Most már azért megkönnyebbülhetsz.

Kép
p__lilla
 
 

 
 

Lilla

24-én megyek genetikára ha majd ott minden rendben lesz akkor megnyugodok.Addig még izgulok kicsit.Most 1hete fáj a fejem émejgek hányingerem van... :( remélem hamarosan elmúlik!

Ti akkor elkezdtétek a szurikat?Akkor izgulunk majd értetek! :)
bea8383
 
 


Bea
Igen.
Drukk akkor 24-ére. Majd írj, mi volt. Biztos rendben lesz minden. Jobban vagy már? Állítólag a 12. hét körül elmúlik a rosszullét. 

Még annyit írjatok meg légyszi, hogy leszívás után is kell-e, vagy lehet-e az inozitol/inofolic? Terhesség esetén is szedhető?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok anyukák! Ha nem nagy kérés, megkérlek kattintsatok az alábbi linkre és ott semmi mást nemkell tennetek, csak kattintani a tetszik gombra, és máris sokat segítettetek nekünk.  Sajnos telefonról nem működik. Köszi szépen :)

http://erdely.ma/fototar.php?kepid=4761 ... bb_allapot
csilamila
 
 


Sziasztok!

Megrendeltem én is az inozitolt, meg Q10-et, meg omeg3-at.  Megy még a folsav és a d-vitamin. Férjnek holnap elkezdik leszívni a heréje körülüli hydrokeléből a vizet. Neki men's creamet rendeltünk. Plusz szelén, cink, c-vitamin, e-vitamin. Kicsit tuningoljuk magunkat.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Mikor tervezitek a következőt? A tuningolás nem árt. Kíváncsi leszek én is, érnek-e valamit. Mi még mellé macát szedünk és spirulinát.  Megírnád, hogy náltok a beültetés után is szedetik-e az inozitolt? És ha netalántán terhes lenne az ember, meddig kell szedni az aspirin protectet?

Bea???

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!

Sajnso nem tudom, hogy terhessége setén mi van. De az biztos, hogy beültetés után is szedni kell mindkettőt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!
Voltunk genetikai uh-on de 1:192 lett a kombi teszt eredménye ez pozitív sajnos down-kór gyanúra.:( tegnap kellett visszamenni genetikushoz.2 lehetőségünk van.vagy megcsinaltatjuk a Prenatesztet ami 200ezer ft vagy várunk 16.hétig és megbökik a hasam magzatvíz vétel... :( valószínű előbbit fogjuk mert nem bírunk ki ennyi hetet bizonytalanságba! :( nagyon el vagyunk keseredve!nem elég mennyit szenvedtünk mire összejött erre még ez is! :( igazságtalan az élet!

Az aspirin protectet terhesen is lehet/kell szedni!az innofolicot is lehet.Tegnap el kellett mondani genetikusnak mit szedek hova járok hogyan voltak lombikok...Ő azt mondta biztos hogy az aspirin protectől sikerült a baba!!! és fontos hogy TSH-m be lett állítva!Kérdeztem tőle hogy lehet hogy 3évig nem vették észre hogy nem jó azt mondta ott biztos nem néznek TSH-t.(sajnos sosem kértem ki vérvételi papírjaim...)
bea8383
 
 


Sziasztok!
Voltunk genetikai uh-on de 1:192 lett a kombi teszt eredménye ez pozitív sajnos down-kór gyanúra.:( tegnap kellett visszamenni genetikushoz.2 lehetőségünk van.vagy megcsinaltatjuk a Prenatesztet ami 200ezer ft vagy várunk 16.hétig és megbökik a hasam magzatvíz vétel... :( valószínű előbbit fogjuk mert nem bírunk ki ennyi hetet bizonytalanságba! :( nagyon el vagyunk keseredve!nem elég mennyit szenvedtünk mire összejött erre még ez is! :( igazságtalan az élet!

Az aspirin protectet terhesen is lehet/kell szedni!az innofolicot is lehet.Tegnap el kellett mondani genetikusnak mit szedek hova járok hogyan voltak lombikok...Ő azt mondta BIZTOS HOGY AZ ASPIRIN PROTECT-től sikerült a baba!!! és fontos hogy TSH-m be lett állítva!ő is azt mondta 2 vagy alatta kell lenni. Kérdeztem tőle hogy lehet hogy 3évig nem vették észre hogy nem jó azt mondta ott biztos nem néznek TSH-t.(sajnos sosem kértem ki vérvételi papírjaim...) Nagyon rendes kedves volt biztatott bennünk hogy reméli minden rendben lesz de hát ő se jós...

Én ezek után (főleg) is azt ajánlom szedjétek az aspirint és az innofolicot.de ti tudjátok..

BEA
bea8383
 
 


Bocs 2* ment el..
bea8383
 
 


Bea
Jaj, nagyon sajnálom, hogy ilyen eredményetek lett. Elhiszem, hogy el vagy keseredve. De ez csak egy teszt, van hibalehetőség, nem 100%-os. Majd a prenateszt megnyugtat, bár jó húzós az ára, de itt nincs kockázat vetélésre, ha már egyszer végre összejött a baba. Nagyon drukkolok nektek, hogy minden rendben legyen vele! A nőgyógyászod mit mondott a 12 hetes vizsgálatkor? Nekem annak idején azt mondták, hogy ha pontosan a betöltött 12. héten látszik a baba orrcsontja, akkor nem down-kórós, azoknak később alakul ki. Szóval ezt jó lett volna tudni. És a kombinált tesztnél nem néztek uh-gal? Azért egy jó doki sokmindent lát. Mi Pesten voltunk az Istenhegyi géndiagnosztikában, ők 95%-os pontossággal dolgoznak, de már akkor megszámoltuk a baba minden ujjacskáját, orrcsontját is láttuk, és részletesen elmondták, hogy mije mi, hol van. Mondjuk én is ekkor nyugodtam meg, mikor itt minden rendben volt. 
Köszi az infokat.
A TSH-t nézik Tp-n. 9-én nézték nekem is, direkt ezért kellett mennem vérvételre, TSH, T3, T4, AMH. Ezeket nézték. De!!!!!, mikor mentem újra, meg sem nézték, hogy jók-e az eredmények, én kérdeztem rá, és kereste ki a gépből. Szóval megcsinálják, mert kötelező, de le sem szarják. De mondta T., hogy minden értékem jó, nem kell rá gyógyszert szednem.

Kép
p__lilla
 
 


Bea
Ezt találtam a Géndiagnosztika.hu-n:


Pozitív eredmény, azaz magas kockázat, ha egy kromoszóma rendellenesség kockázata 1:150-nél nagyobb. A pozitív eredmény nem jelenti azt, hogy a magzat biztosan hordozza az adott rendellenességet, ezért magzati kromoszóma vizsgálattal kell meggyőződni arról, hogy a magzat valóban rendelkezik-e kromoszóma rendellenességgel (pl. 1:100-as kockázatnál csak minden századik magzatvíz vizsgálat hoz ténylegesen pozitív eredményt).


Nyitott gerinc magas kockázati eredményekor (AFP 2,5 MoM felett van) 18-20 hetesen részletes ultrahang vizsgálatra van szükség. Szinte minden anencephalia (koponyahiány) és a nyitott gerinces esetek akár 95%-a kiszűrhető ezzel a módszerrel. Az ultrahang-szűrés hatékonysága függ az ultrahang készüléktől, illetve a vizsgálatot végző szakember rutinjától.


Pozitív eredmény esetén mielőbb keresse fel a Géndiagnosztikai Centrum által ajánlott szakembereket!

Negatív eredmény: Ha a kromoszóma rendellenesség kockázata kisebb, mint 1:150, negatív eredményről beszélünk.A negatív eredmény nem zárja ki a rendellenességek meglétét, mindössze azok alacsony valószínűségére utal.

Szóval itt a te eredményed negatívnak számít. És akinek 1:100-hoz az eredménye, ott is csak 100-ból egynél van down-os baba! Úgyhogy én nagyon drukkolok, hogy minden ok legyen!!!!!! Csak pozitívan gondolkozz, nem lehet baj!!!!


Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Volt uh azt mondta a doki (elvileg) megvan mindene lát mindent.Papírra is azt irta minden jó.de majdnem 1 órát vizsgált nem látott semmit mert a baba fejtetőn volt és semmiért nem fordult át... Mondta nagyon vastag a hasfalam meg mivel hogy szúrom a clexane-t lila a hasam arra meg mondta elnyeli az ultrahangot:( először takaróerősen is 2,1mm mondott utana 1,8mm-t. Utana tok sokat keresgélt kérdem mit keres mondja az orrát jó sok idő eltelt mire kérdem megvan azt mondja meg.hát remélem tényleg megvolt az orrcsontja és nem csak rámondta hogy megvan.:( a papírra is ra van írva erősen korlátozott láthatóság... Először 1:73 jott ki majd végül inkabb beírta a kisebb takaróredot ugy lett 1:192... Ugyhogy nagyon nem vagyok nyugodt...
bea8383
 
 


Pedig a legjobb dokinál voltam (dr.Bencsik) neki van a legjobb gépe...
Meg igazából a vérvételi eredményem lett rossz a szabad b-Hcg 0,7valamennyi a PAPP-A meg 0,258 ez húzta le ez miatt lett nagyon magas a kockázat.de se a doki se a genetikus nem tudta megmondani mitől lehetett ilyen kevés ez az eredmény...
az ember tudta volna ez lesz mi is elmentünk volna Pestre.de hát ki tudta előre...
bea8383
 
 


Bea!
Drukkolok! Mnej el egy jó ultrahangoshoz, az tuti megnyugtat.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Köszide már nem megyek el másikhoz.Igy is egy vagyon az a sok vizsgálat.Meg ha negatív a kombi teszt automatikusan menni kell genetikai tanácsadásra.Már kértem időpontot kedden lesz vérvétel és 2-3 hét múlva eredmény.Ez legalább biztos.Lesz ami lesz.... SZORITSATOK NAGYON!!!!!!!!!
bea8383
 
 


Bea
Hát..., ezek után amiket ide leírtál, én sem lennék nyugodt. Azért ez nem túl meggyőző, amiket a dokiról írtál. De a tarkóredő az jó érték. Kár, hogy nem fordult úgy a baba, hogy jól meg tudja vizsgálni. De azért én nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Hosszú 2-3 heted lesz.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok
ma voltam vérvételen.Szorítsatok értünk!!!!!
bea8383
 
 


Bea, drukkolok nagyon!!!! Rendben kell, hogy legyen minden! Hosszú 2-3 heted lesz. Mikor lesz eredmény? Nem mondták?

Kép
p__lilla
 
 


Drukk nagyon!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


sziasztok, aspirin protectet mire kell szedni?
en is gondolkozom rajta, csaknem art..
reginand1pont0
 
 



Kép
p__lilla
 
 


Reginand
Amúgy eddig semmi poztiív tapasztalatról nem tudok beszámolni sem az aspirin protecttel, sem az inofoliccal kapcsolatban, a tüszőim olyan lassan nőnek, mint még soha. A lilafoltok meg csak úgy virítanak a hasamon.

Kép
p__lilla
 
 


Koszi Lilla, ezt olvastam, de ha en nem tudom h. van e bajom akkor is szedjem? Neztem meg egy genetikai vizsgalatot, gondolkozom h. megcsinaltassam. Sajat penzen persze. Amikor kerdeztem a dokit nem kene e vmi, azt mondta ez csak ismetlodo vetelesnel szoktak stb.
De en gondoltam inkabb elotte, mielott megszurkalnak, de most elvesztem a reszletekben.. Milyet kellene csinaltatni?

Mit szursz most?
reginand1pont0
 
 


Reginand
Elvileg nekem sincs bajom, sőt, már van egy gyerekem, tehát elvileg képes vagyok teherbe esni és kihordani egy gyereket. De ez a második eddig még nem akart összejönni. Ennyi próbálkozás után az ember már megpróbál mindent. Ahova én járok, ott nem javasolnak semmit, mindent "magánúton" szedek be. Genetikát nem csináltattam, egy vetélésem volt, nem javasolta még senki. De te tudod, te döntöd el. Mi is inszemeztünk, de a lombik anno elsőre sikerült.
Gonal+suprefact.

Kép
p__lilla
 
 


Bea
Még nincs eredmény? Hogy vagy?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Pont most este hívott a doki minden rendben van!!!   Jaj annyira megkönnyebbültem el se tudjátok képzelni! Ja és kisfiú lesz :) 

Lilla
köszi jól vagyok néha fáj a fejem a melegtől mindig frontérzékeny voltam... meg szerintem savas lettem mert majdnem minden kaja rosszul esik :( de amúgy jól vagyok.
Ti hogy álltok?
bea8383
 
 


Bea gratulalok! Szuper hogy minden rendben! Most azert megnyugodhattok! Boldog babavarast! @-}--

Kép
p__lilla
 
 


Bea!
Gratulálok! Végre valami jó hír!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szaisztok,
Bea, ezek szuper hírek!!! Örülök, hogy minden rendben veletek, én is nagyon boldog babavárást kívánok nektek!!!
Köszi az infokat az endokrinologussal kapcsolatban, már látom nem túlouztál :) Végülis 4 beutalót kaptam tőle, más nem is kellett :) Kiderült, most már mindnen eredményem szuper :)
Leszámitva persze az AMH-t de azt nem tudom befolyásolni :(

Mi tegnap voltunk Tapolcán, vasárnap kezdem a Suprefactot, és a doki már előrevetítette, h gonalból 2*2-t kell majd szúrnom :( Sajnos utolsó alkalommal nagyon rosszul reagáltam, igy most megemeli az adagom. Remélem minden rendben lesz, rendületlenül iszom az inofolicot már 2 hónapja, és 3 hónapja Avivazom. A TSH-m 2,24-ről lement 1,9-re a prolactinom meg 1500-ról 160-ra - jó, erre szedtem Bromot, de elfelejtettem megkérdezni Török dokit, hogy meddig szedjem..  Az FSH pedig 4, ami eléggé meglepő ilyen alacsony AMH mellett, de addig jó, mig ez is alacsony :) Szóval most eléggé bizakodva vágunk bele ebbe a lombikba, pláne hogy a sok bogyótól a párom eredmény is javult, most 20mill, 60mozgó és 1/4-e prog.jól mozgó. Szóval már sikerült egy kis minőségi jaulást is elérnünk. :)

Bumi, ti most hol tartatok? Ti is kezditek lassan?

Lilla, megy a drukk, remélem hétfőn nagyon jó híreket kapsz!!! +++


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Sziasztok!

Jucus!
Mi még nem kezdünk. Ott tartunk, hogy  férjemnek leszívták a heréje körüli vizet (3 alkalommal kellett menni, minden héten egy adagot szívtak le). 5cm3- t szívtak le neki összesen. Most gyulladásban van kicsit, jövő héten lesz még egy kontroll. Közben szedjük a vitaminokat.
Szerintem ezek miatt idén már nem kezdünk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam a uh-on doki szerint minden rendben.Megint nem kaptunk képet!  Akart adni csomoszor próbálta lekapni, de mindig hátat fordított.  Kicseszik velünk mindig! De mutatta 4Dbe aranyos volt kicsit lehetett látni az arcát amig el nem fordult.Nem nagyon szereti mutogatni magát!  nov.20an megyek majd a 
kórházba 20 hetes uh-ra.Akkora a hasam már pedig csak 3,5-4kg híztam. Az nem olyan sok nem?Ma vagyok 18hetes.

Bumi

kár,hogy csúszik a lombik.  Rendben volt a kotroll?Remélem minden oké lesz és minél előbb kezdhetitek ti is!

Jucus

Kinél voltál  endokrinologusnál?Örülök,hogy rendben vannak az eredményeid!  Szúrod már a gonalt is?Megy a drukk!

Lilla

Te hol tartasz mi újság?Nagyon szorítok érted is!!!!


bea8383
 
 


Bea
Örülök, hogy veletek minden rendben. Magyon szégyenlős a kicsikéd. De a lényeg, hogy jól van és te is. Hát, nem tudom, hogy sok-e a 4 kg. Én a terhességem alatt összesen 8-9 kilót híztam. De ez mindenkinél más, a lényeg, hogy jól érezd magad, és a baba egészséges legyen. Ha meg sok megy fel, majd lefogyod. Mostantól a gyerek az első.
Velünk semmi jó nincs. Hétfőn mentünk tesztre. Mikor mentem a vécére már a betétemen láttam, hogy talán a menstruációm készül megjönni. Megjegyzem, az utrótól még soha nem jött meg előbb. Aztán jött ki a mosolygós vérvétles nő, hogy végre tud mondani nekem valami jó hírt is, pozitív lett a teszt. Az uh-n a mnyh-m nem vastagodott, de azt mondta a doki, hogy minden rendben, de ne éljem bele magam. Hát, hogyan élném bele magam, amikor barnázok??? Szerda óta itthon vagyok táppénzen. Minden nap tesztelek, minden nap pozitív, barnázok, de ma már vér is jött, és ma is pozitív a tesztem és nem látszana rajta, hogy halványabb lenne a második csík. Úgyhogy nagyon félek. Holnap talán itthon a kórházban megultrahangoznak. Nem szeretnék egy méhen kívüli terhességet. Úgyhogy lehet, hogy nálunk vége a kistesó projektnek. Lelkileg, anyagilag ez az egy év nagyon megviselt. 4 lombikunk volt, ebből két terhesség, és nulla gyerek. 

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!

Jaj de jó hisz pozitív!!!  Ne add fel!!! Ott van az a baba!Én a helyedben minél előbb elmenék a kórházba!Én mikor most bent voltam 2 hónapot rengeteg kismama volt bent úgy,hogy barnáztak sőt volt olyan is aki vérzett mégis megmaradt a babája.Szigorú fekvés volt nekik és mindenki Rutascorbint kapott!(+ az utrot ) Lehet hogy neked is azt kéne szedni és elmaradna a barnázgatás+a vérzés.2 hét volt az átlag mire rendbe szoktak jönni.Holnap szerintem kérdezz rá mindenképp a Rutascorbin-ra!!!Nagyon szorítok érted mindenképp írj mi volt!
Kitartás!!!
bea8383
 
 


Bea
Igen, pozitív, én nem örülök már ennyire. A menstruáció terhesség alatt nem normális. Teljesen olyan, mint máskor szokott lenni, semmi darabos, és vér színű, nem csak barna, és a mnyh-m sem vastagodott a beültetés óta. Gondolom, most már még vékonyabb. Rutascorbint javasolt a szülésznő ismerősöm is. Szedem is, de hiába, ez nem vérezgetés, hanem menstruáció. Nem tudom, hogy használjam-e még az utrot. 
Mindenesetre holnap is tesztelek, meglátjuk, csökken-e a második vonal erőssége. Nem tudom, a kórházban is mit mondanának, hiszen ilyen kicsi terhességet még az uh sem mutat ki. De reggel felhívom a szülésznő ismerősöm, és megkérdezem, mit csináljak.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Megy a drukk!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lilla Akkor is bízni kell!!! Anyósom szomszédja is rendesen mestruált ők is azt hitték elmegy a baba aztán megkapaszkodott nekik!Szedd csak az utrot meg remélem írnak fel olyan Rutascorbint!A mnyh-ról meg annyit nekem is Szhelyen kevesebbet mondtak,mint Tapolcán én is azt hittem hogy nem sikerült hisz vékonyabb aztán tessék!Pihenj sokat szigorú fekvés kell.Hát ez az nagyon az elején vagy ezért bármi lehet!!!
bea8383
 
 


Bea
A rutascorbint szedem. Sajnos nem tudtam ma menni a kórházba, azt javasolta az ismerősöm, hogy majd hétfőn menjek Tapolcára, ott megvizsgálnak. Amúgy beültikor 10,9 volt a mnyh-m, mikor + lett a tesztem 10,7-et mondott és akkor azt mondta, hogy minden rendben, mert vastagodott. Most akkor ez hogyan van? Neked mennyi volt Szombathelyen a mnyh-d? És mikor mondták? Amikor tesztre kellett volna menned Tapolcára? Mert mikor bekerültél még persze hogy nem volt vastagabb, akkor még nem is ágyazódhatott be a baba. De nekem még vérzésem is van, így valószínűleg csökken a mnyh. Persze szedem az utrót, de ez biztosan nem normális.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok,

Lilla, megy a drukk mára, remélem jó híreket kapsz!!!!

Bumi, örülök, hogy ti is haladtok, és készültök a következőre. Mi is úgy voltunk vele, hogy nem kapkodunk, kicsit több időd adtunk magunknak, remélem ez majd az eredményeinken is látszik majd!

Bea, Ne aggódj a kilók miatt, ez még teljesen normális. Én anno a 20.hétre már +10 kilónál tartottam a végére meg 18 kilót híztam, de aztán fél év alatt lement minden plussz. Akkor ezek szerint még nem tudjátok h kisfiú vagy kislány? :) Bár ha ennyire szégyenlős biztos kislány :)
Én Riba M.-nál voltam, rendel magánban és a kórházban is, adott 4 beutalót, múlt hétre meglett mindennnek az eredménye, de csak januárra tud időpontot adni. Amugy minden eredménem normális, nem fogok akkor már visszamenni hozzá.
Ma reggelre megjött, csütörötökön kell mennem Tapolcára. Nem tudom, hogy T.doki felirja e a gonalt, mert decemberre van előjegyzésünk, lehet, h még egy ideig csak suprefact lesz.. nem tudom, ezt majd ő eldönti. Azért én már kezdenék :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Jucus!

a Prenatesztnél a DNS már kimutatta hogy kisfiú lesz! :) Lehet kezdhettek,ha vkik visszamondták vagy lesz hely.Jó lenne ha már most tudnátok kezdeni! :) Majd írj mit mondott Török doki.

Lilla

Mondtak valamit? Nagyon várlak már a ( jó ) hírekkel!
bea8383
 
 


Köszi csajok, hogy drukkoltok, nagyon ránk fér!

Bea
Megvizsgált, de már a vizsgálóasztalon folyt belőlem, aminek nem kéne. Először azt mondta, hogy nem lát semmit méhen belül, viszont a mnyh nem igazán csökkent, holott már 4 napja menstruációsan véreztem. Utána mondta, hogy lát valamit. Kérdeztem, hogy méhen kívül? Mondta, hogy nem, belül. Igaz, csak 2 mm-es, de belül van. Az asszisztens úgy törölgette fel utánam a vért. Elég gáz volt. Aztán mondta, hogy sok esély nincs, hogy megmarad, a sárgatestek is sorvadnak. De mondta, hogy volt már rá példa, hogy ilyen vérzés mellett maradt meg terhesség. Mindenesetre megbeszéltük, hogy folytatni fogjuk, ha ebből nem lesz semmi. A januári időpontunkat áttetettük júniusra. Már csak akkorra van hely, de úgyis fizetősre kell mennünk, mert az az ötödik. Írt fel duphastont, meg mondta, hogy folytassam az utrót. És el kellett mennem újra tesztelni. Ha pozitív, akkor kell csak kiváltani, ha negatív, akkor nem. Hát, olyan erős pozitív volt, hogy ahogy ment végig a teszten a pisi, előbb kijött a tesztvonal, mint a kontrollcsík. Úgyhogy most fekszek és várok. És pihenek, és próbálok nem idegeskedni. Az elmúlt hét szörnyű volt, csak az járt a fejemben, hogy méhenkívüli és megműtenek. Most ezt kizárta. Ha el akar menni a baba, elmegy, ha velünk szeretne maradni, akkor boldogok leszünk. Várunk, mást nem tehetünk. Jövő hétfőn megyünk újra. Elfelejtettem tőle kérni javaslatot táppénzre, a dokim meg kérte.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla

Tudtam én hogy ott van!  És ott is fog maradni!!! Biztos vagyok bent! Fel se kelj feküdj egész héten!Most akkor a rutascorbint se szeded? Mondtam én hogy nem gáz a mnyh-ád!Rendes menzesznél rég összemegy 2-3mm-re! Te is megszenvedsz a babáért ahogy én.  Próbálj meg nem idegeskedni minden rendben lesz meglátod!Nagyon szorítani fogok értetek!!!!!!!!!!
bea8383
 
 


Bea
Szedem a rutascorbint. Ma már 4-et megettem. De még egyet bekapok. Ártani csak nem árt.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla

Na hogy vagy?Még mindig nagyon vérzel?

bea8383
 
 


Bea
Vérzés már nincs kedd óta, barnázgattam még egy kicsit. Meg még nagyon halványan ma is. Aztán lehet, hogy baba sincs. Sajnos, sok esély nincs rá. Amúgy megvagyok, fekszek egész nap.

Kép
p__lilla
 
 


Bea
És te hogy vagy? Mocorog már a baba? Nevetek van már?

Jucus
Drukk nektek! Növesztgesd a petéidet.  Örülök, hogy minden eredményed rendben. Most szeded a méhpempőt?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla

örülök,hogy már nem vérzel!A remény hal meg utoljára,a lgkisebb esély is esély.Én továbbra is hiszem és bízok bent,hogy ot az a baba!  Holnap mész Tapolcára?Jelezz majd mit mondanak!

Én jól vagyok!Nem érzem,hogy mozogna már a baba.  Pedig mindenki azt mondja már mozognia kéne...  Ideges is vagyok miatta.De lehet,hogy mocorog csak én nem érzem ( a vastag hasfalam miatt ) vagy nem tudom,hogy mit is kell érezni... Neve van már Milán lesz.Férjem mindig azt akart.


bea8383
 
 


Bea
Nemrég jöttünk meg. Hát, úgy néz ki, hogy van baba.  Már látszódott a petezsákban az embrió. Szívhang még nem volt, de még csak holnap kezdem a 6. hetet. 
Hány hetes vagy most? Nem mindenki érzi korán, én a 16. héten már éreztem, van, aki csak a 18. után. A Milán nekem is tetszik, már mondtam is régebben a férjemnek, de neki sajnos nem.

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: