Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Vendég
 


Na én megjártam a postát, meg a boltot. Vettem egy jégkrémet is, és képzeljétek, nyertem vele még egyet.:) A krém könnyűvel. :)

Kitty
nagyon drukkolok anyudnak, hogy hamar hazajöjjön. De ahogy írod, nem hagyja el magát, és nagyon haza akar jönni, tehát fog is. :)
almakompót? Hmmmm Az fini. :) Jó hidegen ebben a melegben. :)
Az infót nagyon szívesen! :)
Csodás laptetűűűű! :) Olyan szép így kezdeni egy oldalt. :)
Gratulálok! És köszönjük a képet! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenki látom álmodik jókat.Babával én is álmodtam már és azt hogy lett egy szép pici lányom akit Emese helyett kárpótlásul kaptuk az istentől és Linda lett a neve.Múltkor a lányom meg azt álmodta hogy lett egy kisfiúnk.Ha már ennyit álmodunk babákkal akkor jó lesz ha már összehozunk egyet :wink:

Fürti ide most nem tudok berakni képet mert megint bohóckodnom kellene a géppel,de az iwiw-en találsz ha te is fent vagy :wink: Rátkai Melinda néven megtalálsz :D Város meg ott az avatarom alatt :D

Pendi,köszi :D Sajnos eléggé allergiás vagyok rá,amikor a lányom leendő szobáját pakoltuk,meg még a lakást is gányoltam,estére frankón befulladtam :? Ilyenkor sópipát szippogatok aztán jobb lesz valamennyivel :roll:
Igen javulgatok mert nem akarok folyton vissza nézni csak előre,eddig mindig azt csináltam és csak bent ragadtam a gödörben,de most kimászok és csak előre,előre megyek! :D
Nekem már vezérszálon folyik a víz annyira melegem van :?

Kitty hát nem is kéne hogy az az álom beteljesüljön,igen morbid lenne :?

Kata szia :D Hát nem unalmas az életed mostanság :shock: Jó lenne tényleg ha találna egy jobb helyet párod de most ez is jó hiszen van munkája.Az én párom még mindig munkát kajtat de nem sok sikerrel,bár még egy helyről várjuk a visszajelzést,az remélem már sikerül mert lassan megbolondul szegényem :?
Meg én is mert sokszor velem veszekedik minden szarért,mert olyan tehetetlennek érzi magát :(

Bridget nem kell semmit megköszönnöd,inkább én tartozok köszönettel hogy ilyen vagy :!: :!: :lol:
Akkor ott az a baj túl sok az üzlet ember meg nem olyan sok hogy menjen is a bolt?Keress egy olyat ahova sokan járnak és ott talán nem ennyire drága :roll:
Akkor szegény lánykám ha babát szeretne majd akkor ilyen gondjai lehetnek?Neki is 0+-s a vére.
Te se tudsz normálisat álmodni?!Főleg feka csávóval?!

Kép
anyci
 
 

 
 

Kitty nagyon jól halad anyud,és már egyedül fürdik? :shock: Meg már enni is tud az nagyon jó,így hamarabb felépül és mehet is hamar haza :D
Nagyon szép a laptetűűűd! :D Annyira tetszenek az ilyen képek :D

Pendi ezek az élet apró örömei :D Nem sültél meg?
Nem is tudtam te is PCO-s vagy :shock:

Kép
anyci
 
 


Pendi
gratulálok a szerencsédhez! :D
Anyu szerencsére nem hagyja el magát, meg nem nyavalyog, így könnyű is vele, meg tényleg remélem, hogy már hazajöhet jövőhéten.
Laptetűt meg direkt így akartam, mikor láttam, hogy enyém az előző oldalon az uccsó hsz :wink:

Anyci
szóval a köv. lányotok Linda lesz? Olvastam már több helyen, hogy vki kitalált egy nevet a leendő gyereknek, aztán álmodott egy másik névről, és már csak azért is azt adta.
Ja, anyu igyekszik 8) Jönne már haza, főleg hogy ott megfőnek, olyan pokoli meleg van a betegszobában :?

Én meg odaraktam az almát, amit először anyóséktól beszereztem :oops: Meg mosok, meg anyu kórházi cuccát összepakoltam.
Vendég
 


Sziasztok!

Csa két szó erejéig vagyok, mert mennem kell! Tegnap meg volt az első tisztába tételem amit nem bánok, mert bevitettek velem mindeféle fürdetőt meg mindent és a kis fenekére mégis rá volt száradva a kaki! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Leápoltam a kis köldökét hőt néztem a többit átadtam a csecsemösnek mert én nem dugtam le az orrán se a száján a csövet, hogy leszivjam! Ez nem ment még nézni se birtam! Szegény nem tehetett mást csak türt! Én meg pityeregtem! Nos aztán megkaphatta a büvös játszó cumit! Ugy szopizta, de tiszta csalodott volt, mert abbol nem jött semmi! Hiába dolgozot rajta nem és nem! Vittem be cuclis üveget is, de azt mondták azt nem lehet! Pedig ott ülnék és én etetném, de nem engedték! Mért jó hogy szondából kajozik???? Nem lenne jobb ha etethetném??? Na mind1 remélem már nem tart soká!!! Tejcim az ma nagyon gyatra! Épp hogy van! Apával tegnap össze ugrottunk! Ő is besokalt már de én is totál ki vagyok! Lassan már lehet az jön, hogy én vagyok a hibás mindenért még azért is mert Én élve születtem! Na mindegy mennem kell! Ha tudok majd jövök még! Pusz mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty nem biztos hogy Linda lesz,meg az se biztos hogy megint lány lesz,de ez nem is számít csak egészséges legyen!
Alma kompótot én is szeretem nagyon,hmmm nyammmi :lol:
Csak pakolásszál nyugodtan :D

Nócikám ez nagyon jó hír :D Jó volt megfogni a picit ugye?Akkor jó a szívókája Reginek ha már azt a cumit úgy szívta.Meg van az oka biztos hogy még nem kaphat szájon át tejcit.
Most mindketten türelmetlenek vagytok és te is tudod jól a pasik mások,másképp élnek meg mindent.
Fejni csak fejegess továbbra is,lehet azért volt most gyatra mert ideges vagy,nyugodj meg!

Kép
anyci
 
 


Nóci
sajnálom a veszekedést, most az lenne a legfontosabb, hogy nyugodt legyél, no meg a bajban kell összetartani.
Mivel még csak most vették le a lélegeztetőről, ezért a félrenyelés veszélye miatt nem kaphat szájon semmit (anyu sem kaphatott, pedig szegény olyan szomjas volt, hogy na :( ).
Az jó, hogy már te gondoztad! :D Majd belejössz ám :wink:

Anyci
nekem is az a fontos, hogy egészséges legyen, a többi nem lényeg :D
Vendég
 


Kitty
Jól mondod ez a lényeg!Most akkor mind a ketten babaprojectezünk? :D

Kép
anyci
 
 


Csajok! Kköszi a biztatást! Bár ma ugy terveztem, hogy ma beszélek apával, hogy ne legyen feszko köztünk meg minden! Gondoltam beülünk valahova és csevegünk! De a jó isten ezt nagyon nem akarja! Mert ma is ergyedül kell bemennem a babhoz, mert apa most telefonált, hogy most küldték ki öket egy fához százhalombattára dolgozni és nem fog vissza érni időbe! Szal ez nem jött be! Ithon valamiért nem tudunk megbeszélni semmit mostanában! Azért gondoltam, hogy majd valahova beülünk egy üccsire vagy valami! De ez nem jött be! :cry: Utána meg menni kell vásárolni az nem jó megint csak a beszélgetésre utána meg sietni kell haza, mert vasárnap vendégünk lesz ami már 2x elmaradt mert mindig korházba kerültem és most remélhetőleg össze jönb a találka végre!!! Szal nem tudom mi lesz ebből a nagyra tervezett beszélgetésből pedig én csak azt akarom neki megmondani, hogy nagyon szeretem Őt és nagyon hiányzik a közelsége és a szerelme és szeretete! Vagy egyszerüen csak írjam le és tegyem a párnájára???? Totál be vagyok kattanva! Kezdem ugy érezni, hogy minden ellenem esküszik! És most is lóg a lába a könnyemnek! Nem is írok most többet, mert csak pityergek!!!! Pedig nem vágyom másra csak hgogy hozzán bujjon 2 percre és azt mondja szeret!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Itt vgyok visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kata
Huuuuhaaa :shock: nem valami jol hangzik ferjed uj munkaja :? De gondolom egyenlore orultok,hogy van melo :roll: Fotokat elfelejtettel hozni 8) Hat ahogy olvasom te se unatkozol :shock: most hirtelen elgondolkodtam a 2gyereken :oops: :lol:

Kitty
Na ez tenyleg szupijo :D az almom ne is mond :oops: Dokival mikor beszeltel? :roll: Es micsoda szep laptetut raktal be nekunk :D

Anyci
Igen lanyod is majd mehet csekkolgatni mert a babat betolakodonak bevi es ellenanyagot termel....pont multkor magyarazta nekem el valaki a beultisbe :wink: de no para attol meg leszel nagyi :lol: Fodraszt majd valahogy megoldom :roll: az almaim meg ne is mond :x

Noci
Ha jol tom cumisuvegbol azert nem lehet mert akkor nem fog szopizni a szopireflex megszunik :roll: mashol olvastam es poharbol itattak :!: igen poharbol :) erdekes nem :roll:
Hat a veszekedes most nalatok is a feszultseg miatt van :? sajnalom...aztan gyere es hozz fotoooot :!:
En emailben szoktam neki kiirni a dolgokat mert o is mindig uton van...na meg ugy sokkal nyugisabban megy minden mintha eloben beszelnenk :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nócikám ha nem tudsz neki emailt írni akkor küldj egy szerelmes sms-t a párodnak.Nekem beszokott válni :D

Bridget még nem mondtam lányomnak mire számítson a jövőben,de lehet mire neki lesz babája addigra csak változik az orvostudomány :roll: Más nem szülök én neki egy babát :wink:
Nem vagy te elveszett csaj találsz magadnak jó fodrászt :lol:

Kép
anyci
 
 


sziasztok!

ma megint dög meleg volt. Már várom a holnapi enyhülést.

Anyci
Ennyi baba-álmodás után már tényleg illő lesz összehozni azt a kis huncuttot. :)
Húú ez az allergia elég gáz. Még jó, hogy van rá pipád. Azért vigyázz magadra!
Nekem már vezérszálon folyik a víz annyira melegem van Confused
A vezérszál az melyik. :) Bár van egy tippem. :)
igen, PCO-s vagyok. Áprilisba derült ki, miután már 3 éve dokihoz járok, és több doki is benézett oda, ahova.... Szóval a mostani csak az addigi leleteim alapján monda, hogy ez tuti az lesz. És a vizsgálatok be is bizonyították. ennyit az itteni dokikról. Ezért járok más városba.

Kitty
Köszi a szerencsegratut. :)
Anyóstól kaptál almát? :)
Mikor értél haza? Mivel jársz át?

Nócika
Jajj te szegény! Összecsaptak a hullámok a fejed felett? Szegénykém! Kép
elhiszem, hogy kész vagy. De Petit is meg tudom érteni, mert neki is tele a hócipője. Aggódik érted, aggódig Regiért. Próbáljatok tényleg leülni, és beszélni egy kicsit. nagy a nyomás rajtatok! De tartsatok ki Drága! Regi napról napra jobban van, és minden rózsaszínűre vált.
hatalmas ölelés nektek! Petinek is!
Kép


Bridget
Rendszeres olvasója vagyok a naplódnak. Írtam is neked, de nem látom alatta a bejegyzést. Miért? Pedig regisztráltam meg ilyenek.

Ma már nem biztos, hogy leszek.
HOlnap a barátnőméknél leszünk egész nap, vasárnap pedig meló. Mindenkinek szép hétvégét!
Vendég
 


Anyci
A kismamik ugyis mennek minden fele vizsgalara most eggyel tobb vgy kevesebb mar mind1...azert annyira nem para a dolog de letezik :roll:

Pendi
eeeeediiiii vgy lattam hogy regisztraltal a megjegyzesek az en modaralasomat kovetoen jelennek meg :roll: vajon miert :? szal miutan en lattam es jovahagytam...de mar ott van sot irok is mindig vissza :wink: Es koszonom a szep uziiiit tudtam hogy valamit elfelejtettem veled kapcsiban :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Na,most meglepődtem ezen a 0ás vércsoporton. :shock: Nekem is az van,de tőlem nem is vettek vért,csak az Xik hónapban,én nagyon-nagyon későre mentem csak dokihoz(meg sem írom hányadik hónapban),és nem volt semmi gondom belőle :?

Fürtöske,
amit írtam nem álom volt,ez az én valós életem :lol: ,ennyire rossznak találod,akkor képzeld el milyenek a rémálmaim. :lol:
Tény,hogy nem könnyen maradtunk együtt a párommal,amolyan se veled,se nélküled helyzet volt sok hónapig,aztán mégis együtt vagyunk már 13 éve 8)

Anyci,
te is? :D Én már annyi gyerekkel álmodtam,annyi nevem van,hogy nem lenne hova tennem őket :lol: Belaknánk egy egész szállodát :lol: De mindig olyan nevű gyereket szültem álmomban,amit az életben nem adnék a gyerekemnek :lol:
Nemrég meg a párom azzal jött haza,hogy olyan gyönyörű nevet hallott,kérdezem melyik az,hát a Petra.Nekem egyáltalán nem tetszik,úgyhogy nehéz menet lesz...majd...valamikor :lol:

Bridget,
mit is írjak neked? :lol: Én is néztem a lakásokat ,amiket belinkeltél :lol: Amúgy mutasd már kb milyen tetszene neked :)
Teszted erősődött még,vagy mi van most?Nem is teszteltél többet?

Pendi,
szép napot holnapra,aztán meg jó munkát.

Kati,
nekünk is 2 szobánk van,és bár 1 gyerek,de mikor kicsi volt nálunk is probléma volt,mikor ő aludt mi nem zajongjunk,mikor a párom,a gyerek maradjon csendben,kész katasztrófa volt...úgyhogy tudom miről beszélsz.Együttérzek veled.

Kitty,
voltatok tegnap fürödni? :lol:

Lányok,annyira meleg vaaaaaannnn :cry: Ezért szeretem én a telet :roll:

Na,megyek szellemeket nézni a Discovery-n :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Kép

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nócika,
még neked akartam...én régebben,mikor sehogy nem tudtam elmondani a páromnak amit akartam,levelet írtam,és mikor munkába indult,a kezébe nyomtam.Max 5 perc múlva mindig hívott,hogy nagyon szeret :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
De csinaltam de eleg keson mivel brigivel taliztam es fel 11kor pippantottam el a tesztet...vegulis mind1 mert az mar halvanyabb...majd megmutizom 8) melyik lakas tetszik hat azert ha bele-bele nezegetsz azert neked is van elkepzelesed melyik tetszik 8) nekem fontos a vilagos konyha,erkely,mosogep es szarito a lakasban legyen...apacskanak meg kene edzoterem,24oras gondnoksag,szal nem sok mert a legtobbje adja is ezt :roll: csak a lakas legyen szep....de majd mytatok egy lakast,hogy kb en mire gondolok 8)

Ebbol az elso asszem mar el is kelt mert nem jon be a lakas :?

1.
SUPER LUX BLDG ON UPPER WEST SIDE http://www.manhattanconnection.com//ind ... s&id=33755

2.
NO FEE !!! Amazing True 2 Beds Gut Renovated 24hrs DM Near Subway Park http://www.manhattanconnection.com//ind ... s&id=35015

3.
68TH AND BDWY CONV2BR/2BATH DOORMAN! ALL NEW! BALCONY! W/D INSIDE! HIGH FLOOR! http://www.manhattanconnection.com//ind ... s&id=32366

Ez az alvo bebi tunderi :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


http://www.informed.hu/index.nfo?tPath= ... e_id=37120

"Ha a nő vércsoportja "0" RH negatív, milyen eljárásokon kell részt vennie, mielőtt teherbe esne? És ha váratlanul lesz terhes egy RH pozitív apától, milyen kockázatot vállal? (Muszi)

A szülés, illetve a terhességmegszakítás során az anya keringésébe jelentős mennyiségben bejutnak magzati eredetű sejtek. Amennyiben az anya Rh negatív, a magzat pedig Rh pozitív, akkor ez az anya szervezetében olyan antitestek termelődését indítja el, amelyek a következő terhességben az Rh pozitív magzat károsodását okozhatják (Rh-összeférhetetlenség). Napjainkban Magyarországon a szülés, illetve a terhességmegszakítást követően az anyák időben megkapják az "anti-D"-t, amely megelőzi ezen antitestek képződését, ezért napjainkban ritkán fordul elő Rh összeférhetetlenség hazánkban.

Rh negatív nőknek a terhességet megelőzően nincs szükségük semmilyen vizsgálatra, viszont a terhesség során háromszor ellenőrzni kell, hogy nem alakult-e ki veszélyes mennyiségű ellenanyag a szervezetükben, amely veszélyeztetheti a magzatot. Ugyanígy a "váratlan" terhesség sem jelent fokozott kockázatot."

tesztjeim
Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


De jó volt az első lakás :shock: Már amennyi látszik belőle,a nappali szuper :D A másik kettő is jó,a 3.-ban nagyon tetszik a konyha.

Köszi a cikket,ezek szerint akkor nálam ez érvényesült:

"Az első terhességnél nincs gond, mert az első szüléskor a magzati vér belekerül az anya keringési rendszerébe, amely az Rh-pozitív sejtekkel szemben ellenanyagot termel."

Aha,halványult a teszt8)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget: nekem is az első lakás tetszett a legjobban.

Nócika: Most nagyon nehéz nektek elhiszem ha kivagytok mindketten. Hidd el ha a lánykád haza mehet ezek a gondok megszűnnek majd. adj magatoknak most sok időt és türelmet.
Puszi a lánykádnak.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Pendi,hát remélem bejönnek ezek az álmok :D Pont azon poénkodtam a lányommal hogy most lehet ikrek lesznek :shock: Esély van rá,mert anyu ikerterhes volt a bátyámmal csak az egyik elment tőle,mamámnak is voltak iker tesói így állítólag lehet akár nálunk is :shock: :D
Vezérszál?Akkor nevén nevezem a gyereket,és előre is bocsánat a kifejezésért,a pinnád leghosszabb szőrén :lol: :oops: Még egyszer bocsi csak néha elég szabad szájú vagyok :oops: :oops: :shock: :?
Még szerencse azért találtál normális dokit,csak elég szomorú hogy ezért egy másik városba kellett elmenned.Ennyit a dokikról :?

Bridget,akkor nem kell agódnom az miatt hogy nem leszek nagymama :D Meg hát ha lesz még egy picink akkor még ő tőle is lesz majd unokám :D Amúgy minek rohanok ennyire előre :shock: Még csak 34 vagyok! :shock: Titta lökött vagyok 8)
Nekem a harmadik lakás jobban tetszik,az első is nagyon jó de mint mondtad az már elkelt.
Az egyik munkatársnőmnél nem csináltak semmit,pedig a pici vérével összeférhetetlenek voltak,sajnos el is halt a baba :(

Enis,én még csak most voltam úgy hogy nevet is álmodtam és nekem se tetszik a Linda név,nem is adnám a következő babánknak,ha lány lesz persze,Jázmin tetszik a páromnak de nekem nem igazán.Enikő,Emma,Emőke,Emese,Sára ezek tetszenek nekem jobban.Előbb jussunk el odáig hogy végre összejön és egészséges legyen,akkor ráérünk ezen gondolkodni.
Nagyon tündéri ez a babfotó!

Csucsu megtaláltál? :shock: Vissza is jelöltelek :lol:
Olyan kis cuki pofija van lányodnak :D Pároddal szépek vagytok együtt,és látom te is szöszke vagy :lol:

Kép
anyci
 
 


Hali banyak 8)

Csucsu,Enis
Valahogy most megiscsak bejott az oldal ugyhogy lehet nem kelt meg el 8) amugy sorrendbe tettem be melyik az legjobb masodik legjobb es igy tovabb 8)

Csucsu
Ti mit csinalok hetvegen? 8)

Enis
Ti merre mentek?Valami kirandulas? 8)

Anyci
Hat igen jol elorehaladtal kozben egyenlore meg neked kell szulni :lol:

Zsu
:?: :roll:

Tobbieknek is pusszantyuuuuu :lol:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,jól mondod előbb én szeretnék babás lenni,csajszim meg még ráér :D Ha meg nem akkor jobban ráhajol :lol: :lol: :lol:
Akkor ha még nem kelt el az első lakás csapjatok le rá,az nekem is tetszett :D

Kép
anyci
 
 


Bridget: Hétvégén ma takarítottam, konyha szekrényt mostam meg ilyenek.
Holnap a szomszédokkal kerti grillezést csinálunk.
Tegnap meg strandon voltunk:) Tegnap egy napot kivettem mert péntekre nagyon jó időt mondtak még. Ma már fújt a szél és alevegő is lehűlt.
Szépek a tesztjeid. Szerintem a 16cn volt Pé-d. szépen látszik ahogy erősődik és utána csökken. :)
Most már csak egy ilyen sorozatot HCG-ben kell hozni:)


Anyci: Ezen a szabadszájú dolgon mosolyogtam:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!

Jelentem még együtt vagyunk! :wink: BVár talán ma valahogy kevesebbszer buktam ki apácska marhára nem jól időzitett poénjain és kiokatatásain! Minden olyan marha jól tud és marhára tévedhetetlen ember! Tegnap a tesco közepén bögtem marha kasa volt! ÁÁÁÁÁ! de hogy is volt ciki! Csak már nem birjuk a feszkot! és ahogy mondjátok bizti túl sok a baba miatt a nyomás és ha majd itthon lesz akkor minden rendeződik! Ne harizzatok, hogy csak panaszkodni járok és nem reagálok senkinek, de most bevallom most csak panaszkodni van kedvem!!! :oops: Most ugy érzem, hogy az egész világ ellenem ellenünk van!
A baba nagyon édes pláne így csövek nélkül! Olyan kis ficánka!! Vannak képek! Hozom hozom csak nem ma és valszeg holnap sem ez tuttko!!! De majd a minap már hozom! MOst megy a juventuson a kedvenc számom!!! Imádom!!! Csak a címét nem tudom!!!! Kér, hogy apa nem szeret táncolni pedig felkérném egy lassúra!!!! Most olyan jól esne!!!
Ja ma volt a rádioban Cserháti Zsuzsától az Édes kisfiam! Végig bögtem gondolhatjátok!!! A szívem hasad ketté!!!! Na jó megyek, mert csak lehuzom az itteni hangulatot és én már nem birok írni, mert könnyben a szemem!!!
Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget,
nekem már tegnap is bejött az oldal,viszont csak az első 2 kép látszik,a háló,meg a fürdő,stb nagyon homályosak :?
Én ma a szüleimnél voltam,itt vannak a tesómék holnapig,ritkán jönnek,mert 300 km-re laknak.Holnap grillezni megyünk az erdőre,bár nekem nem hiányzik,mert megint híztam :oops: :evil:

Amúgy ma babáztam(volna) megint,anyukám szomszédjánál vendégek voltak és kölcsönkértük a 9 hós kisfiút.De ki nem bírtam venni a sógornőm kezéből,nekik már évek óta nem jön össze a baba,most meg szegény annyira élvezte...

Anyci,
vezérszál :lol: Hát akkor nekem olyan nincs :oops: :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nóci,
ez így nem lesz jó :cry: Drága,elmegy a tejed :? Konkrétan mi a gond apával,nem ölelgetett meg az utóbbi időben,nem érzed,hogy szeret?Pedig tutira szeret,te is tudod.
Most,hogy Regina jól van,azt hittem megnyugszol :( Én is kezdek nyugtalan lenni miattad :cry:
Sajnos semmi okosat nem tudok tanácsolni,hülyeséget meg minek mondjak :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nócika: Sajnos a pasik nehezebben kezelik a stresszt. Most tudom nehéz de neked kell nyugodtnak lenned és erősnek. Mindig a nő írányít tudod. Aztán majd jössz hozzánk és jól kibeszéljük a gondokat. A párod előtt pedig legyél erős. Hidd el szeret ő csak a pasik a feszkót nehezen viselik pláne ha a csaj is nehezen viseli. Ő Téged is sajnál, hogy ezen át kell menned.
Figyú vedd fel úgy, hogy végülis minden jól alakul.
Lánykád már nem oxygénen van , ficánkol. És most erősődik.
Pénteken a strandon volt egy kisfiú.
Fürdőtt a vizben apukája segitett neki. MAjd hoztak egy elektromos széket azzal emelték ki a vizből. A szívem szakadt meg. Teljesen mozgásképtelen volt. Az Apukája emelte be a tolókocsiba. Én azóta még a napot is értékelem.
Reginek "csak"erősődnie kell és otthon fog Titeket boldogítani.
Fel a fejjel és bármi gondod van írd csak ki magadból.
Az mindig jót tesz.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nóci
örülök, hogy apával rendeződni látszik a kapcsolat. :) Ha mindketten engedtek egy picit, sokkal könnyebb lesz mindenkinek. Szeressétek egymást :)
Regi mekkora már? Nem mérték a súlyát? Mennyiket eszik?

Anyci
én már várnék egy picit, mert elég sokáig szedtem a bogyót, de utána akár... :wink:

Bridget
anyu dokijára gondolsz? Vele azóta nem (amit privibe írtam), meg most van egy új kezelőorvosa, akinek a nevét se tudjuk :oops:
Háznál én is az elsőre szavazok ;)

Pendi
ja kaptam, még sógor meg is szervizelte a bringámat. Bicajjal mentem, két utcával arrégg laknak :lol:

Enis
fürödni sajnos nem jutottunk el, de majd sort kerítünk rá. Legfeljebb jövő hétvégén a Balcsin :lol:

Csucsu
jó grillezést mára!
A beteg gyerekeken nekem is megszakad a szívem, de olyan szeretet tudnak ők is sugározni, hogy attól meg el kell olvadni :)
Víznél vigyázzatok, a héten két gyerek is életét vesztette strandon :(

Mi tegnap, tegnapelőtt voltunk anyunál, meg holnap is megyünk. Elég lüke orvosai vannak, mikor eleve alacsony volt neki a vérnyomása, nagy nehezen rendeződött, nem kellett rá gyógyszer, erre adnak neki két v.nyomás csökkentőt - és azért van rosszul, meg szédül, mert meleg van :evil:
De ma már jobban van, hogy mikor jön haza nem tudjuk. Azt mondta a doki, még várjon, mert nagyon súlyos volt az esete. Meg még a varratokat se szedték ki...
Vendég
 


Sziasztok!

Nócikám,elmondom neked mikor mi elvesztettük Emesét mi először nagyon nehéz időszakon mentünk keresztül.Folyton veszekedtünk mert én mindig mindenhol csak bőgtem,párom viszont akkor ott amikor kiderült baj van a picivel akkor zokogott utána nem és engem zavart hogy őt miért nem viseli meg annyira mint engem és folyton a fejéhez vágtam,mikor én meg majd belehaltam a fájdalomba.Ő sajnos nem adta át magát teljesen a gyásznak hanem csak magában örlődött és ettől csak feszült volt ő is meg én is.Most már jó újra minden mert rájöttünk ez a dolog közelebb hozott minket és jobban szeretjük egymást mint eddig.Adj időt az uradnak ők sajnos másképp élik meg mint mi és igen,neked kell erősnek lenned.Ha meg nagyon tele vagy akkor gyere közénk és sírd el bánatod,nem hangolsz le minket!Hamarosan úgy is otthon lesz Regi és minden rendeződni fog.
Puszi és hatalmas ölelés!!!

Csucsu jót vidútá :lol: Szerencsétekre ma jó idő van grillezéshez :D

Enis,vezérszál nincs? :oops: :D Kojak fazonod van?Nekem azért egy kis Hitler bajuszkája az van :wink: :oops:
Akkor már megint nem sikerült a babázás,csak most nem azért mert megijedtél hanem nem hagytak :wink:

Kitty,hancúrbogyóra gondolsz?Nekem a dokim azt mondta nem befolyásol az semmit,attól nem lesz semmi baja a picinek ha össze jön előbb mint hogy kiürülne a szervezetedből.A genetikust is kérdeztem hogy nem-e attól lett beteg Emesénk,de azt mondta egyáltalán nem.Viszont ha téged az megnyugtat hogy megvárod a 3 hónapot akkor tedd azt,nem akarlak befolyásolni hisz ez a te döntésed :wink:
Anyudat szegényemet jól megkavarják ott bent,némelyik doki nem is tudja mit csinál.Akkor még várnotok kell a hazamenetellel?

Kép
anyci
 
 


Anyci
mi úgy döntöttünk, hogy várunk. Az a tuti. Meg addigra tuti felépül anyu is ;)
Hazamenetellel várni kell sajnos, egy vagy két hetet biztos :(

Mivel töltitek a hétvégét?
Vendég
 


Kitty
Jól van :D Addigra legalább már ott hon lesz anyud és végre te is megnyugszol teljesen aztán mehet a project :D
Punnyadós nap van ma,általában a vasárnap nálunk ilyen :wink:
Ti mit csináltok?

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!!!

Megint csak gyorsan, mert hamarosan jön egy ilyan vendoég akire azt hiszem mindig is szívesen látom itthon! Azaz jön a szülésznöm vendégségbe! Ő már ide barátként jön és nem mint szülésznő és szülő nő kapcsolat ez! Na ezt jó értelmesen sikerült leírnom!
Nos nagyon aranyosak vagytok és biztos igazatok van és nagyon nehéz mind neki mint nekem! Ma már talán jobb kicsit! Ma nem bögtem és talán, hogy jön az Ildikó remélem nem is fogok!!!!
Ma voltunk már az angyalkánknál! Ma is isztába tehettem, de ami a legjobb átkerült egy másik szobába ahonnan, majd haza hozzuk ŐT! Ez az ugynevezett jobbanlévős szoba! A dokinéni legalábbis így nevezte!! :wink: Szal alakulunk! Mai sulya 1660g! Elég karcsun lement, de az eddigi sulya azért volt annyi amennyi, mert ugye tele volt infuzioval és nagyon vízes lett tőle, de mára már az is lement! Ma tisztába tehettem és holnaptól már etethetem is! Még ugyan nem ciciből, de cucliból igen! És kivehetem majd büfiztetni!!! Nagyon sok képünk van, de mint tegnap írtam ma tuti nem tudom feltenni, mert ma vendégünk lesz!!! Szal a nyanyának csak erősődnie kell! Ja és ha tudnék videot feltölteni tennék fel nektek, mert az is van! De azt végképp nem tok még az iwiwre sem!!! A tejcsi meg csak nem megy el, mert azzal nem szurhat ki velem az élet!!!!!
Na megyek, mert hamarosan jön a kedves vendégünk! Ja és grillezünk!
Legyetek jó rosszak!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Most ertem haza csajok meghat internet tilalom is van :oops: holnap jovok latom jot dumcsiztatok ma is :roll:
Pusszantyu delutan nektek 3kor jovok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Végre ide értem. A hétvégén a párom apukája, megkérdezte a fiát, hogy otthon lakik-e még. Ja és közölte, hogy döntse el, hogy hol lakik. Ma reggelre eldöntötte, hogy akkor hozzánk költözik. Reggel ment haza bejelenteni apukájának. Most nagyon aggódok, mert szerintem nem fog ez ilyen simán menni.

Pénteken párom elvitt vacsorázni, aminek nagyon örültem utána még elmentünk a Dunára fürdeni. Nagyon jól sikerült este volt.

Még nem sikerült mindent visszaolvasnom, de igyekszem képbe kerülni ismét.

Kép
tündérke25
 
 


Tündérke,
én drukkolok,hogy ne legyen gond belőle.Jó napotok volt pénteken 8)

Nócika,
alakulgat Regina :wink: és talán te is :)
A képekre meg kíváncsiak vagyunk-tudod. :wink:

Anyci,
Kojak :lol: Most per pill igen :lol: ,de ez a kedvemtől és a kézügyességemtől függ :lol: Mindenestre Playboy nyuszit még nem sikerült varázsolnom bele,nem vagyok kertész,na :lol:

Bridget,
tudom,ennek ellenére egész hétvégén kukkoltam a blogodat,hogy nincs-e új bejegyzés :roll:

Kitty,
nálatok ilyen aktívitás mellett amúgy is elsőre összejön a baba(legalábbis kívánom nektek) :wink: Hja,szép is a fiatalság :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nálunk tegnap olyan hülye időjárás volt,hogy 5 perc napsütés,10 perc jéghideg szél...ennek ellenére úgy leégtem,főleg a vállaim,hogy ilyen nem voltam a tenger után sem :roll:
Még 1-2 grillezés és mondhatom,hogy megint nyaralni voltam :lol:

Zsuzska,
te?Merre pörögsz? :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Anyci
tegnap kb azt csináltuk, mint Ti :lol: De. takarítottunk, aztán ebéd anyóséknál, délután punnyadás. Este meg a fiúk szgépeztek, én meg olvastam.

Nóci
de jó! Örülök,hogy egyre jobban van Regi, ennek köszönhetően pedig Ti is :D
Képeket meg nagyon várom!

Bridget
ha kipihented magad, gyere ám :D

Enis
remélem :wink: Párom is azt mondta, hogy ha babát akarunk, akkor naponta többször is kell ám :lol: (csak ezek után nehogy mindig babát akarjon :lol: ).

Tündérke
én is drukkolok, hogy minden OK legyen. Sajnálom, hogy apósod ilyen, de annak örülök, hogy párod nálatok nyugis otthonra talál ;)

Én mostanában nem sokat leszek, de ne tessék aggódni! Pároméknál leállás van, így csak szept-ben dolgozik :D
Ha minden jól megy, akkor szerdán jön haza anyukám :D
Ma megyünk hozzá Szegedre, holnap bátyámmal kitakarítjuk az egész házat, hétvégén meg mi leruccanunk a Balcsira, utána ismét anyu-gondozás.
Vendég
 


Sziasztok!

Tudom tudom! Megint úgy kezdem csak gyors bekukk! Nos minjá indulok a korházba mert most kezdhetem kivenni anyai teendöim! Ma már etethetek igaz csak cucliból, de az is élmény lesz, hogy tőlem kapja nem mástól! Szal nézem a vona6t indulást apa meg melo után jön be utánunk! Mindenkinek sok pusz remélem este küldhetem a képekt Bridnek!!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Eddig nem volt internetem, így nem tudtam jönni.

Nócika: Örülök, hogy erősödik Regina. Várjuk a beszámolót az első etetésről.

Hkitty: De jó, hogy anyud lassan mehet haza. Nektek jó nyaralást és élvezetek ki minden együtt töltött percet.

Péntektől-hétfőig én sem leszek, mert párommal megyünk nyaralni 3 napot Kiskunmajsára. Ez lesz első közös nyaralásunk, saját pénzből.

Ja páromnak végül nem sikerült beszélni apukájával, mert ott volt a szomszéd. Úgyhogy húzódik a dolog. Sajnálom szegényt, mert ez egy nagyon nehéz lépés neki, mert ő mindig úgy tervezte, hogy otthon marad apukájával és segíti. De úgy látszik Ő nem kér belőle, bár mi párommal megbeszéltük, hogy a mi ajtónk nyitva áll előtte és ha tudjuk segítjük is, ha hagyja.


Kép
tündérke25
 
 


Latom ma nem volt nagy pangas :roll: vgy,hogy epp pangas volt :oops: az a lenyeg nem sokat irtatok de majd minnya visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Anyci
Jaja addig meg az orvostudomany is hatha fejlodik bar most sincs nagy gaz :wink: Rakerdeztem az elso lakasra es allitolag a kornyek nem olyan :? szintugy a 3.lakasnal :?


Csucsu
Akkor latom nem unatkozol meg mindig a hetvegeiden :? Szabina tuti ngyot nott mar...nem mutizol kepet :roll: Grillezni en is szeretek foleg otthon 8) tenyleg milyen volt mi jokat sutogettetek 8) 14.cn-en is hulla pozi volt aztan a 15.halvanyul es 16-re megint valami pozi szal ez 2pe-s volt 8) bar most sem erzek semmi olyat,hogy sikerult volna :roll: :oops: :?


Noci
A rosszabb hirekhez mar nem is szolok.Legy felnott erett no es most legy ngyon eros,hogy ne vigyetek be a kapsolatotokba a veszekedest :!: (mondom ezt en ahol szinten kijottek a dolgok :? ) Kepeket nagyon varjuk es nagyon orlok,hogy Regi lassan hazamahet :D Milyen volt a szulesz nenivel beszelni :?: Melselj :!:


Enis
Igen mert ez lekopizhatta a masik kepeit :roll: van egy masik manus aki 5000$ert adja ezt de az allitolag ngyobb...nem tudom na ott tisztak a kepek.Na ti is grilleztek :shock: :twisted: :twisted: irigy irigy :roll: Sogornodeknel se jon ababa :roll: :( Nincs uj bejegyzes de ma majd potolok mindent 8) :oops: Arra vegkepp nem volt idom irni....ide is csak kutyafuttaba :lol: Na akkor jo szined lett 8) en itt szeretem mert csak lemegyek del korul setalni es mindegyik utcaba besut a nap....gyalogolog egy kicsit es tok jol fog...azota szoliban sem voltam 8)


Kitty
Igen anyud dokijara gondoltam...de ahogy latom mar mas a dokija :shock: Vele nem beszeltel :roll: Anyumat is felrekezeltek az mondtak magas a vernyomasa kapott gyogyot es olyan volt mint aki holdkoros...es tok betegnek nezett ki,elkezdett hullani a haja es nagyon rossz borben volt :( azt hittem itt a veg...aztan rajottek,hogy nincs is magas vernyomasa csak akkor egyszer volt :twisted: es anyu is szep lassan rendbejott :) egy csodanak tartottam azt is es most ratok is ez var :wink: A hetvegem lotas futas volt pihenni ma fogok :lol: Na latom ismet jo hireket hoztal ma :D hat igen a nyar necces ahoz kepest meg jol birjuk,hogy ilyenkor mindenki nyaralni jar :) Es gyere ahogy tudsz :wink:


Tunderke
Nem tudom mi baja lehet parod apujanak :roll: talan egyedul erzi magat a fia nelkul :? szerintem parodnak lekene kicsit ulni vele beszelgetni....lehet kirekesztve erzi magat mostanaban,hogy tobbet van nalatok a fia :roll: A vacsinak es dunapartnak meg orulok...valami jo is volt akkor :wink: en is szivesen setalnek a dunaparton :roll: De jo 3napos kirandulas 8) en kivancsi leszek nekunk mikor lesz ilyen :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
hát akkor nem jó,hiába szép a lakás,ha a környék nem olyan :?
Mi a gond a pároddal?(akár priviben is jöhet,de nem muszáj,nem haragszom,ha nem akarod elmondani).

Nekem már görcsben a gyomrom....jobb,ha nem tudom előre mikor van pé-m...na jó,azért kb tudom mindig,meg jelek is vannak,de ezért nem szeretem én az előre eltervezett dolgokat.Úgy néz ki,hogy hétvégére nem lesz itthon a párom,a ciklus.hu meg vasárnapra tette a pé-t.Tudom,a nap nem pontos,az tuti,meg nem is hűmérőzök vagy lh tesztelek,de jó lenne többször együtt lenni.Így meg örülhetek,ha 1x összejön :x Ma olvastam egy másik topicban,írta egy lány,hogy ha az van megírva,hogy babád lesz,akkor egyetlen alkalom is elég hozzá,ha meg az,hogy nem,akkor akár naponta többször is lehetsz együtt a pároddal,akkor sem lesz.Hát ez szép gondolat,de szerintem akkor is több az esély a gyakoribb együttléteknél :lol:
Nem tudom,valami más taktikát kell kigondoljak köv. hónapra :cry:

Azt hiszem sógornőmékről már írtam,hogy kb 4 éve nem jön a baba,már mindenen túl vannak,átjárhatóságin is,minden tökéletesen rendben van minkettőjüknél.Azt mondta a doki,hogy lehet a párok azon 10 %-ba tartoznak,akiknél minden rendben,mégsem lesz soha közös gyerekük. :cry: De mehetnének inszemre,mégsem akarnak egyenlőre,hogy á,még nem,ráér,nincs időnk(?!),szóval nem akarják ők annyira még-szerintem.A tesóm csak 27 éves,a sógornőm 32,inkább ő sietne,a tesóm még gyerek nagyon :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nócika,
mesélj :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Hat igen ha a kornyek nem epp a legbiztonsagosabb :roll: ugyhogy azokat nem neztem meg egyenlore :roll: Parommal mi a gond? :shock: miert van vele gond :roll: irtam volna valahol nem tudom mirol van szo segits maaar :lol: Hetvegen mentunk ide oda es azert nem tudtam jonni...filmnezes ilyenek...tudod olyankor nincs netezes...amugy minden rendben. :roll:
Me ne akarnam elmondani ha lenne...tudod ide mindig megirom minden nyugom :oops: :lol: ha mas nem priviben de most lovesem sincs mirol van szo :shock:

Figyu apacskanak keszitsd a tablazatot aztan nem gorcsolni...minnel tobbet egyutt vgyok annyit amennyit lehet aztan ha jonni akar ugyis fog :roll: A ciklus.hu-ra meg ne adj :roll: amit a masik oldalon olvastal van aki abban hisz van aki teljesen masban :!: en a teljesen masban :roll: en abban hiszek ha minden klappol van peti es jokor vannak a dogok es minden tipi-topi akkor jon a baba ha meg nem minden klappol akkor hiaba csinalom en nem fog jonni...es olyankor kell a segitseg :!: amit en nem vetek meg :!: (sokan igen) mert en pl nem tehetnek arrol sem,hogy egyetleg osszeferhetetlenseg van kettonk kozott vgy hogy a parom katonai nem eeg erosek attorni a pete sejt falat...es meg sorolhatnam....ez nem azt jelenti,hogy nekem nem szant a Jo Isten gyereket :roll: csak kicsit hibas a gepezetem...a mai vilagban ez mar ugymond normalis :? a regi idokben miert volt mindig mindenkinek 6-8-10gyerek...mostmeg orulunk ha 1-2osszejon...na persze az olyn emberkeknel ez is megy elsore es szulnek meg 1-2 helyen ugyanugy 8gyereket de azert ritka na :roll:

Sogorno tema mar remlik
Hat igen van olyan,hogy mindenkivel minden jo es megsem...latod azert nalunk is vegulis minden jo mert a magas FSH-em melle van pe-m!es megsem jon...de a dokik segiteni fognak a tudomany manapsag ngyon okos :wink: ugyhogy bizni kell allandoan bar tudom nehez ezt elhinni mikor x eve nem megy...en mar csak tudom :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
hát én abból következtettem erre,amit Nócinak írtál:

"ne vigyetek be a kapsolatotokba a veszekedest Exclamation (mondom ezt en ahol szinten kijottek a dolgok Confused ) "
vagy mit jelent ez,lehet félreértettem,úgy kell nekem,ne olvassam amit másnak írtál :lol: Bocsi :oops:

Á,nem az együttlétek miatt izgulok,hanem amiatt,hogy nem lesz itthon,már tuti akkor fog elutazni,ma telefonálgatott is. :? A táblázatot dobhatom a sunyiba.
Én nem tudom miben hiszek,szerintem ha nem olvasgatnék a fórumokon,észre sem venném,hogy még nem jött össze.Néha jobb a tudatlanság :roll: A lányomnál gőzöm sem volt a pé-ről,aztán mégis itt van Ő :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Jaja,most értem mire céloztál azzal,hogy kijöttek a dolgok :oops: :oops: Kicsit későn érő típus vagyok :lol: ,azt hittem ezt mostanság érted,bár te a lombikkor nagyon okosan és "felnőttesen"viselkedtél,nem vontad bele a párodat a szomorúságodba,mert sokat dolgozott :)
Na puszi,én lefekszem,mert úgy látszik fáradt vagyok :roll: :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Itt vgyok am csak olvasgattam kicsit 8)

Jaah azt arra irtam,hogy az elejen mi is mennyit veszekedtunk koltozes utan :roll:

Ha egyutt vgytok elotte is meg utana is az is jo nem pont akkor kell egyuttlenni amikor pe van...mi is elotte es utana valo nap voltunk egyutt....katonak meg elelnek 4napig is akar ugyhogy tedd ki a haditervet szombaton es hetfon akcio 8) :lol:

Lehet olvasgatni de azert van egy hatar amit en sem hiszek mar el :roll: Talan amig tudatlan vgy a dolgokban addig jobban befolyasolhato vgy mert nem tudod kinek mit higgyel :roll: Na ezert jo valahol tisztaban lenni a dolgokkal mert akkor a huleseg magatol kiszurodik...neked meg akkor azt ajanlom tenyleg ne olvasgass mashol :!: :twisted: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?