Új privát üzeneted érkezett!

Szanika!

Ártani biztos nem fog a vitamin. Esteleg még próbálkozhattok a Men's Creammel.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


"Men's Creammel" most mi ez mire jó ?? Errő még nem haottam.
szanika4
Boldva
 
 


Sziasztok!
Ez a lombik sem sikerült.

Szanika!
Az is jó tesz a spermiumoknak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Bumi, sajnálom  Hogyan tovább?

Kép
p__lilla
 
 


Egyelőre semmi terv. Idén már nagy valószínűséggel nem lesz pénzünk lombikra.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, nagyon sajnálom! :(

Ez a lombik nekünk sem alakul túl jól :( Doki eléggé benézte az adagom, már az 5. gonalosos napra iszonyat nagyok voltak a tüszők, 8. napi UH-ra pedig a nagyok eltűntek, viszont lett helyettük pár 6-9mm-es :(
Igy meghosszabitotta 2 nappal a gonalt, az új tüszők miatt.
Holnap lesz a leszívás, semmi jóra nem számítok :(


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Jucus!
Hátha ez az "elfuserált" stimu hozza meg az eredményt!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, sajnos a pénz nagy úr. Sajnálom, hogy várakoznotok kell. Ez a legrosszabb. Nem tudod, jövőre is megmarad ez a 95ezres lombik?

Mi is holnap megyünk, még behívott egy uh-ra, ma kapom elvileg az utolsó adag gonalt, holnap dől el, hogy pénteken lesz-e a leszívás, vagy tovább megy a gonal. Hétfőn még elég kicsik voltak a tüszők 11-15 mm. Szóval nekünk sem alakul túl jól, a mnyh is vékony, de ha átteszi hétfőre a leszívást, az meg már lehet, hogy késő, és akkor nem lesz 5 napos beültetés.

Kép
p__lilla
 
 


Hát, kaptam még egy adag gonalt, csak hétfőn lesz a leszívás a 14. stimulációs napon. Jól elhúzták... Sajnos a tüszőim nem nőttek sokat, csak 14-16 mm-esek, mnyh már elég vastag 10,7 mm. Így ugrott az 5 napos beültetésünk, mert szombaton nem dolgoznak.

Kép
p__lilla
 
 


Milyen már, hogy szombaton nem dolgoznak! Nálunk még vasárnap is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most nekünk is nagyon jól jött volna, ha dolgoznak szombaton.. nem is értem amugy, most már 3 doki is van, pár órára igazán bemehetne valaki szombatonként.. na mindegy..

Nekem tegnap megvolt a leszívás, 8db-ot sikerült leszivni.
Ma teloztunk délelőtt 7db volt érett, és 5 meg is termékenyült.
Aztán kb 1 perc alatt kellett eldöntenünk, h holnap - 2naposan, vagy hétfőn - 5naposan kérjük vissza őket.
Magunkat ismerve - mármint hogy nem nagyon osztódnak - már holnapra is csak 2-3db-ra számítunk, igy nem mertünk kockáztatni, holnap elmegyünk értük :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Jucus!
Megy a drukk! Nem gondoljátok meg az 5 napos beültit? Sokkal jobbak az esélyek.... Mondjuk nekem az is fura, hogy neked kell dönteni. Azért van a dokid, meg a biológus, hogy ők döntsenek, hisz ők látják az embriók állapotát.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi Bumi! Jól meggondoltuk, és elmentünk értük pénteken. Legjobb helyen mégiscsak odabent vannak alapon :)
Nekem is furcsa volt, h válaszhattunk, és tiszta gáz, h mindig is azt szerettem volna, h 5 napost kapjunk vissza, mert azzal sokkal nagyobb az esély, most itt volt a lehetőség, és nyuszik voltunk, nem mertük bevállalni. Tényleg féltünk attól, h kint nem maradnának meg 5 napig :(
Végül 2. napra is már csak 3 maradt, 2db 2 sejtes és 1db 3sejtes. Nem tudom ilyen kis sejtszámú embriókkal mennyi esélyünk van, de reménykedünk...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Helló Bea vagyok régről...! Nem tudom emlékeztek-e még Rám!ma volt a leszívásom (4.beülti ) és kivel kerültem pont össze a Lillával! :D mondta megy a topik kérdeztem is felőletek egyszerre :)
amúgy Lilla irj légyszi neked milyen időpontot írtak a papírra mert nekem 11.e de az péntek de Török is azt mondta csütön lesz a beülti!elírták?..
bea8383
 
 


Szia Bea! De jó, hogy írtál! Eddig fel sem tűnt az időpont, de nekem is 11-e van rajt. Ezt biztos elírták, mert csütörtököt mondott T. is, és az A. is. Azért holnap rákérdezek, mikor telefonálok. 
Amúgy hogy vagy? Pocid nem fáj?

Kép
p__lilla
 
 


Szia Lilla!csütörtököt mondott telefonba.na hány embriótok lett?nekünk 11. :) hát tegnap igen fájt vennem kellett be fájdalomcsillapítót :( de ma már jobb.te hogy vagy?
bea8383
 
 


Bea, gratulálok! Ez nagyon szép eredmény!! Drukk, hogy csütörtökre sok szép embrikétek legyen. Akkor ti valószínű tudtok is fagyasztani. Amúgy hányat kértek vissza? Igen, nekem is csütörtököt mondott, asszem 3/4 10-re kell menni, de még csütörtök reggel telefonálni kell fél 8 körül, akkor biztos újra elmondja. Nekünk nem sikerültek jól a randevúk. Végül a 12-ből 9 petesejtem lett érett, de csak 4 termékenyült meg. Ugye nálunk itt van a probléma. Azért nagyon szeretném, ha lenne 3, ami beültethető lenne. Ha ezt előre tudjuk, nem is kérem a kamerázást, bár várható volt. Tegnap estére eléggé fájt a hasam, ma jobb, szerencsére nem kellett fájdalomcsillapítót bevenni. Viszont az ez előtti lombiknál 2 napig azon éltem, de ugye akkor több lett a sejt.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!3at kérünk vissza többi ha jó lefagyasztjuk :) ne keseredj el 4ből is lesz biztos 3 amit visszakaphatsz! Hisz neked már sikerült akkor se volt sok ha jól emlékszem.:) minden rendben lesz.ma mar jobban voltam iszok sok vizet+fehérjét.nekem is ezt mondták mikor telefonáltam.holnap talizunk!:)
bea8383
 
 


Bea, de jó újra hallani rólad! :-)
Ráadásul te is lombik kellös közepén! :-)
Nagyon drukkolok!
Lilla neked is mennek a drukkok! :-) Pihenjetek sokat, vigyázzatok magatokra!
Én kedden megyek tesztelni, kezdek izgulni...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Sziasztok!

Üdv Bea!
Drukk a lombikhoz!

Lilla!
Drukk!

Jucus!
Nem teszteltél még?
Drukk!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bea
Hogy vagy? Pihengetsz? Nekem görcsölget a hasam. Pedig még a beágyazódás és a ciklus vége is messze van. Nem tudom, ezt mire véljem. De nem jó jel, az biztos. 

Jucus
Te hogy bírod? Lassan mentek tesztelni. Drukk!

Kép
p__lilla
 
 


Jucus!
Szorítok neked! :)

Lilla!
Ne idegeskedj szerintem nem biztos hogy rosszat jelent ha görcsölsz. :)

Nekem fáj a hasam eléggé fel van vizesedve szokás szerint... hiába iszok sok vizet :( megint olyan vagyok mint aki 5hónapos terhes :( nem igen pihenek mert akárhogy fekszek sehogy se jó...:( meg hiába feküdtem pihentem sokat az előzőeknél mégse sikerült... Majd lesz ami lesz!
bea8383
 
 


Bea
Vasárnapra minden görcs elmúlt. Azóta nem érzek semmit. Már azon gondolkozom, hogy visszamegyek dolgozni, legalább lekötöm magam. Nagyon kevés sejtszámúak voltak a mienkek, nem hiszem, hogy sok az esély. És te jobban vagy?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok :)

Lehet még hozzátok csatlakozni? :)

Mi túl vagyunk az első lombikon sajnos nem sikerült :(
A férjemnek cisztás fibrózisa van ami azoospermiát okoz (sajnos anatómia hiba így vitaminokkal nem ezelhető) herebiopsia során kenyertek élő iskatonákat amiből még van szeptember-októberben próbálkozunk újra..

Sajnos elég rosszul viselem a siertelenséget :(
reni87
Kecskemét
 
 


Szia Reni87!
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Hova jártok lombikra? Mikor tudtátok meg, hogy nem sikerült? Nálad minden rendben? Hányadig napon volt a beültetés, mennyit kaptatok vissza, hány sejtesek voltak?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok,
Köszi a drukkokat. Ma reggel csináltam tesztet, negativ lett. Tulajdonképp nem lepett meg, már napok óta görcsölget a hasam, és a derekam is iszonyuan fáj néha. Holnap megyek Tapolcára.

Lilla, a ti sejtszámaitok még igy is magasabbak, mint a mieink voltak! Ne add fel! Lehet nálam is ez volt agond, nem igazán biztam benne, hez igy sikerülhet nekünk! Szóval próbálj pozitiv maradni! :)

Bea, nagyon drukkolok, h sikerüljön!! Ti végül hányat kaptatok vissza?

Szia Reni, üdv itt.



Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Nálunk az embrióink szépek, mégse sikerül... mondjuk nincs is sok petesejtem, meg használhatatlan a jobb petefészkem...

Sajnálom Jucus!
Azért még remélem reggel újra tesztelsz, hátha csak korai volt még a mai...

Bea!
Drukk!

Reni!
Sajnálom, hogy nem sikerült. Az vizsont jó, hogy herebiopsziával van esélyetek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dévaihoz járunk...1 hete tudtuk meg hogy nem sikerült (sajnos megjött...)

7-et tudtak leszívni másnapra csak 1 maradt és azt a következő napon vissza is kaptam 4 sejtes volt...
Amikor megnézett uh-n a doki mondta hogy volt sárgatest tehát valami elindult csak sajnos a biopsziás minták sokszor geneikai hibásak :/
Velem elvileg minden oké...
Remélem legközelebb lesz 2 amit visszakaphatok...
reni87
Kecskemét
 
 


Nekem sajnos megjött..ennyi volt..
3hónap múlva folytatjuk.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Jucus 

Bea, hogy vagy? Fogsz tesztelni hétvégén?

Reni, a sárgatest az a leszívott petesejt helyén a tüszőből lesz, az mindig ott van. Abból szerintem nem lehet arra következtetni, hogy valami elindult. A 2. napon a 4 sejtes tökéletes, sajnálom, hogy nem lett eredménye. Kívánom, hogy a következő sikeres legyen. A párod hogy viseli a biopsziát?

Kép
p__lilla
 
 


Jucus! Akkor pihenjetek rá a következőre! Bea! Én is úgy tudom, hogy a sárgatestnek semmi köze ahhoz, hogy elindult-e vagy sem. Sajnos genetikai hiba is előfordulhat, de bármi más is. Remélem legközelebb sikeresek lesztek! Lilla! Te hogy állsz?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hát ezt nekem doki mondta...

Viszonylag jól viselte a biopsziát...csak a kórház volt eléggé gáz...

Szerintem ha sikerülne hogy kettőt visszakapjak akkor már sokkal jobb lenne a helyzet...
reni87
Kecskemét
 
 


Reni!
Egy embrióval sincs gond, mert nem duplázódik meg az esély attól, hogy kettőt kapsz vissza.
Mennyi spermiumot tudtak kinyerni biopsziával?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, mi várakozunk, hétfőn kell menni tesztre. Nem reménykedhetek nagyon, 2 kis gyengust kaptam vissza. Most már az itthon létet is úgy fogom fel, hogy legalább pihenek egyet.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Előtte nem tesztelsz?
Drukkolok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


hát hogy pontosan mennyit fogalmam sincs 2*4 ampulla de 96% hibás és erre azt mondták hogy ez számít :/ A lombikhoz két ampullát kérte de csak 1 kellet a másik visszakerült a krió intézetben így még van 7 ampullánk, de ami marha jó nem nagyon mondtak arról semmit melyik ampulla milyen :/
reni87
Kecskemét
 
 


megtaláltam a papírt látóterenként 9 spermium...
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok.
Hivatalosan is közölték, h ez a lombik sem sikerült.
És amit utána a dokival beszéltem, attól sem lett jobb kedvem :(
Az első szó, ami eszébe jutott erről a körröl, h katasztöfális. Közölte, h a 2. napon visszakapott 2-3 sejtes embriok visszamaradottak, nem feleltek meg a kétnapos állapotnak. Hogy igyaz, h lett 8 petesejtem, abbol 7 jó volt és 4 még osztódott is, de a 2. napra tulajdonképp, mind leállt a fejlődésben!!
Nem tudja melyikünkkel van gond. A párom eredménye most 20mill volt 60% mozgóval, de sok lehet benne a rossz minőségű. És amikor ezek után megmondta, h az AMH eredményem 0,8, hát én majdnem lefordultam a székről. :( 36 éves vagyok, és hamarosan kimerülnek a petefészkeim?
Mutatott egy grafikont, h 1-5 közötti értékkel 45-50% a teherbeesés esélye, mig 1 alatt ez 15%....
Szóval most totálisan magam alatt vagyok.
Decemberre kaptunk időpontot, azt még megpróbáljuk és ha nem sikerül, márciusban vissza kell mennem dolgozni.
És akkor valószinű hárman maradunk.
De ezek után hálás lehetek a sorsnak, h legalább Dani van nekünk!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Jah, és azt is mondta, h sárgatestek nem láthatók.. akkor ez azt jelenti, h felszivodtak, anélkül, h fejlődésnek indultak volna?!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Akkor ez egyértelműen a dokid hibája volt, ha nem jó az embrió, akkor minek ültették be?
Egyébként meg egy eredmény nem eredmény. Lehetett ideiglenes probléma is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én már egyre inkább a pénzről szól náluk szerintem. Miért nem lehetett akkor a beültetés napján azt mondani, hogy sajnáljuk, de nincs értelme a beültetésnek? Akkor megmaradt volna egy OEPes lehetőség, persze ők meg nem kapták volna meg a pénzüket.
Nálunk akkor hasonló a helyzet, a 3. napon 5 sejtesekkel hasonló végeredményre számíthatunk. Ekkor már 7-8 sejteseknek kellene lenniük. De akkor miért nem mondják???? Reggel osztódtak 4-ből 5 sejtesbe, a többi sejt leállhatott? Nekünk már csak egy OEP-es lehetőségünk maradt. Amikor megtudtam, hogy hány sejtesek, még rá is kérdeztem A-ra, és azt mondta, hogy szépek. Persze, mit is mondhatna mást, azt nem, hogy ne is reménykedjek. Bezzeg volt még két másik embrink is, azok sokkal gyorsabban osztódtak, csak fragmentáltak voltak, azokat nem javasolták beültetni, megsemmisítették őket. Gondolom majd jövő hétfőn nekünk is mondják, hogy katasztrófális a helyzet. Mondjuk nekem az AMH értékem jó. 
Sajnálom Jucus, hogy ennyi rossz történt ma veletek!!!  Együttérzek veled, hasonló cipőben járunk, de tényleg nagyon boldogok lehetünk, hogy van már egy kis gézengúzunk!

Kép
p__lilla
 
 


Nekünk sem sikerült. :(
Ja, és most még az is kiderült, hogy a páromnak is jók lettek az eredményei. 20 m/ml, és 50% mozgó. Ahhoz képet, hogy 5-6 millióval kezdtük... De a megtermékenyülés mégsem jó. Szóval elvileg mindkettőnkkel minden rendben, de mégsem...

Kép
p__lilla
 
 


Spemadonor szolgáltatás:


https://www.facebook.com/?sk=welcome#!/ ... or?fref=ts

 Profi segítség, maximális diszkréció.


spermadonor
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
Jucus,Lilla sajnálom! :(

Bocsi,hogy eltűntem,de megint kórházba kötöttem ki túlstimulációval!14.-e óta bent vagyok... :( az első 4nap még nem is volt olyan vészes na de utána nagyon rosszul lettem!Hiába kaptam infuziót vizhajtót csak gyüllött a hasamon a víz...Már annyira rosszul voltam alig volt vérnyomásom 3nap fel se tudtam már kelni katétert kaptam se aludni se enni nem tudtam azt hittem ottmaradok!4.kimerült éjszaka utána mondtam már nem bírom...na aztán végül is szerda reggel viziten mondták megbökik a hasam.3.5L vizet szivattak le rólam.utána fokozatosan kezdtem jobban lenni csak féltem nehogy vissza felvizesedjek de nem.végül is szombat éjjel csináltam egy tesztet pozitív lett :) hétfőn volt vérvétel 56 lett a Hcg...hát azt mondták ez kevés bármi lehet.újabb egy hét idegeskedés vajon emelkedni fog-e....hétfőn újabb vérvétel akkor 400 lett...hát erre is azt mondták hát nem
bea8383
 
 


Ezres nagyságrend de talán bizakodhatunk... Tegnap azt mondták majd jövő hét elején lesz újabb vérvétel és akkor talán kiderül biztosan mi van.ultrahangot se csinálnak mert hogy még korai... Ugyhogy csak vagyok infúzió nem kell pár gyógyszert meg az utrot kapom parkolópályán vagyok.elég nehezen viselem már hogy ennyi időt itt bent kell lennem.:( remélem tovább emelkedik a Hcg és minden rendben lesz!szorítsatok csajok!!! Kicsit kezdek ideges lenni mert görcsölget a hasam fáj a deekam meg melleim is kezdenek fájni... Remélem nem azért hogy még fog jönni... Na majd még jelentkezek!
Bea
bea8383
 
 













































Hetek az utolsó menzesztől számolvahCG szint (mIU/ml)
35 - 50
43 - 426
519 - 7,340
61,080 - 56,500
7-87,650 - 229,000
9-1225,700 - 288, 000
13-1613,300 - 254,000
17-244,060 - 165,400
25-403,640 - 117,000

Bea
Ezeket találtam, tehát simán beleférsz. Nekem, mikor Marci sikerült, 97 volt a HCG-m, sajnálom, hogy most már nem vérvétel van Tp-án, csak teszt, azért abból többet lehetne tudni. Annak idején azt mondták ott Tp-án, hogy a 20 alatti nem jó. Neked meg jóval fölötte volt.
Minden rendben lesz!!!! Drukkolok nagyon!!!!! 
Sajnálom, amin keresztül kellett menned, de most már csak jobb jöhet! A lényeg, hogy emelkedik a HCG. Állítólag 2 naponta duplázódik, ha egy hét telt el a kettő között, akkor az pont jó érték. És mikor nézik meg újra? Jelentkezz ám közben! Vigyázz magadra, pihenj sokat! Puszi!

Kép
p__lilla
 
 


Na, az előző alig látszik, találtam egy másikat is

A HCG hormon értéke a terhesség folyamán a következő módon változik:

14 DPO - 48 mIU/ml (17-119 mIU/ml)
15 DPO - 59 mIU/ml (17-147 mIU/ml)
16 DPO - 95 mIU/ml (33-223 mIU/ml)
17 DPO - 132 mIU/ml (17-429 mIU/ml)
18 DPO - 292 mIU/ml (70-758 mIU/ml)
19 DPO - 303 mIU/ml (111-514 mIU/ml)
20 DPO - 522 mIU/ml (135-1690 mIU/ml)
21 DPO - 1061 mIU/ml (324-4130 mIU/ml)
22 DPO - 1287 mIU/ml (185-3279 mIU/ml)
23 DPO - 2034 mIU/ml (506-4660 mIU/ml)
24 DPO - 2637 mIU/ml (540-10,000 mIU/ml)
1200 mIU/ml alatt a duplázódás ideje 48-72 óra, 1200 és 6000 mIU/ml között 72-96 óra és 6000 mIU/ml felett több mint 96 óra.

Kép
p__lilla
 
 


Bea, sajnálom, amin most keresztül kell menned, de úgy látszik van kiért kibirni!! :)
Halkan gratulálok, szerintem is jó eredmény, szépen emelkedett a hcg-d, nagyon drukkolok, h jövö héten már többezeres értéked legyen!!!
A tünetek pedig jók, nekem ugyanezek voltak anno kb ennyi idős terhesen, szóval ez is biztató!!
Nagyon, nagyon szoritok, és majd jelentkezz!!!

Lilla, remélem pár hónap múlva már mi is jó hirrel jövünk!
Nem adjuk fel!!! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Szia Lilla!
Köszi az infót!csak a legnagyobb vitát az váltotta ki hogy mitől is nézik/számolják a Hcg-t.de a többség azt mondja a beültetéstől kell számolni.... Amúgy ma olyan jó kedve volt a dokinak,hogy szombat&vasárnapra hazaengedett eltávra és hétfőn kell visszajönni akkor lesz vv+uh.hétfőn kiderül minden.
bea8383
 
 


Bea
De jó, hogy ennyi idő után hazaenged hétvégére. Azért otthon jobb lesz. Hogy vagy amúgy? A víz már eltűnt?
A leszívás napjától kell számolni. Ha megnézed, amit küldtem, ott vannak dpo-k. A 14. dpo volt neked azon a hétfőn, amikor menned kellett volna Tapolcára. Hétfőn volt a 21. dpo-d. De az is lehet, hogy később volt beágyazódás. 1-1 nap is sokat számít HCG értékben. Nézd csak meg a 20. és 21. nap közötti különbséget! Szóval én drukkolok nagyon!!!! Azért uh-n megnézhettek volna már. 
És mit mondtak, miért lehet alacsonyabb a HCG-d?


Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: