Új privát üzeneted érkezett!

megyek elteszem magam holnapra...szia.jó éjt!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nem egészen. Nagyon köhögök. Már a vacsi is kijötta köhögés miatt.

Kép
csucsu05
 
 


Nitácska: nagyon szorítok neked az uhra és várunk a hírekkel. Már fent vagy a buszon :lol:

KépKép
csige-bige
 
 

 
 

NIta: Most lehetsz bent éppen uh-n. Remélem jó hírekkel jössz.

Kép
csucsu05
 
 


Hát én is remélem és várunk a hírekkel. Jó lenne egy újabb kismami.

KépKép
csige-bige
 
 


sziasztok.
ut átm.43 mm,nyálkahártya 17 mm, benne 6,4 szabályos petezsák,mellette keskeny echomentes csík valószinű haematoma...
dg:korai gravida...
tehát egyenlőre minden ok...
köv uh 3-4 hét mulva......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Itt is gratula:)

Kép
csucsu05
 
 


nagyon köszönöm.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt is gratula Nita :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Nita: Anyudéknak elmondtad már?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok

Nitácska, látod mondtam hogy minden rendben lesz. Ha az ott hematóma akkor valószínű abból van a barnázás. Feküdj amennyit csak tudsz, ne emelgess, és fel fog szívódni. És nagy gratula:)

Csucsu pénteken jössz?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nita!!!

Örülök h minden oké!!!Télleg sokat pihenj,én a dokit télleg most cserélném le :evil: Neki az lenne a dolga hogy mindent megtegyen h megmaradjon a baba,és biztasson!Nem az h mégjobban rád hozza a frászt!!!

Én ma voltam a cukorterhelésen,nem volt gond a lötyivel,csak a koplalást bírtam nehezen.Közben voltam uhn is!Már 940 g Iza!Sokat nőtt 11 nap alatt!Akkor még csak 671 g volt :shock:

Tegnapi védőnő látogatásom is jól sikerült!Hallgattunk szívhangot is.Mindent beírt,lemért stb.Nagyon szimpi ez a védőnő,annyira bíroma stílusát!Meg olyan kis precíz,pont annyit dícsér amennyit kell,nem paráztat hülyeségekkel stb. :wink:

annus11
 
 


csucsu a hugomnak mondtam el ...mondtam neki hogy senki másnak ne mondja de anyuéknak is elmondta..... :?
annus pihenek amennyit csak tudok máté mellett....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Na akkor a húgod nemigen tartja a száját. Mégiscsak neked kellet volna elmondani hisz rólatok van szó. Na meg igy Anyukád arcát nem láttad mikor bejelentetted volna.
Mert ilyenkor annyira jó a szituáció:)

Gabi: Péntek vagy hétfő. Neked melyik nap a jó??
Mert hétfőn a 11. nap lenne. És 14napig jó. Ahogy neked jobb.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok,

már rég nem írtam, de olvastalak Benneteket!
Nita: gratulálok, nagyon örülök Neked!! Szép lassan Mindenkinek összejön a Baba!
Nálam is minden oké, ma vagyok 10 hetes, augusztus 25-re vagyok kiírva. CRL 3 cm. Szeretnék képet tenni, de nem tudom, hogy kell! Ttok segíteni?
Vigyázzatok Magatokra!
kexi
 
 


hát igen nem tudta tartani a száját......sejtem milyen arca volt anyunak......anno a mátét megkönnyezte......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na jó, megtaláltam, de túl nagy a kép. Majd lekicsinyítem, aztán felrakom...[/img]
kexi
 
 


kexi pont akkorra vagy kiírva mikor a szomszédom szült..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Nitácska hogy vagy ma?

Csucsu, te javultál? Nekem jó a péntek is meg a hétfő is, amelyiket te akarod.

kexi hogy vagytok?

Többiek merre vagytok? Nagy a csend.

Itt egy ma pocakfotó, azt hiszem hogy most a héten elég nagyott nőtt, még a nagy lányom osztály főnöke is megjegyezte hogy a hétvégén pocakot növesztettem
:lol: Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Oké akkor holnapra eldöntöm jó?? Inkább az a fontos, hogy a köhögésem elmúlljon mert nem szeretném ha elkapnál valamit.
A pocid tényleg sokat nőtt még így is látszik, hogy feketében vagy.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu ok, rendben ahogy neked jó.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi tényleg nagyot nött a pocid.....
a barnázás egyáltalán nincs azota...fehér sűrű vmi az igen....sokat pihenek....és rájöttem csak a levesek esnek jol....most is épp azt eszek..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska ennek örülök, egyél azt ami jól esik:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


no de levesen lehet élni végig?mert komolyan még a rántotthusi se esik jol...pedig szeretem.....
vmikor ha már nem kell ennyit feküdnöm mi is talizhatnán....egyszer taliztunk akkor is csak futolag.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska ok, csak előbb legyen egy ksi jó idő, mert itt sár tenger van, meg minden felé. És most a legfontosabb hogy feküdj.
Simán lehetsz, nem lesz ez mindig így csak most az első hetekben, aztán majd jobb lesz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


sajna itt is tisztasár minden........ :(
rendben akkor pár hét mulva összefutunk...... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Gabi: de szép a pocakod!! Nagyon jól áll! Köszönjük, jól vagyunk. De baromi megkínzott, rengetegszer volt hányingerem, hánytam is néhányszor...de most elmúlt. Már 3 napja nem volt...ugye ez nem jelent rosszat?? 10 hete és 2 napos vagyok. A pocakom növöget, egyre jobban érzem magam.
Nita: vigyázz Magatokra nagyon!
No és akkor töltöm az első képümket!
kexi
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1233238424.9773.jpg[/img] [/img]
kexi
 
 


kexi időközönként csökkenhetnk a rosszullétek......
helyes a kisbabod :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

kexi örülök hogy már jobban vagy. Nem , dehogy baj, bármikor csökkenhet a rosszullét, attól még nincsen baj. És nagyon jó a képed. Kis édesek.:) én majd 1 hét múlva megyek a genetikai uh-ra.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kexi: Nagyon szép a kicsikéd:)

Gabi: ha nem baj akkor legyen hétfő. Mert ma még nagyon köhögök. Nem vagyok túl jól és nem akarom, hogy valamit is elkapj.
Viszont igy ez a hónap nálam kilőve hisz betegen egy baba nemigen tapad meg.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ok, rendben, nekem jóa hétfő is. De csak hogy megnyugtassalak, amikor nekem most ez a baba fogant pont iszonyat beteg voltam, szintén köhögtem, fájt a torkom, be volt dugulva az orrom, úgy hogy még na add fel. Amúgy a beágyazódás környékén az immunrendszer kicsit gyengül, hogy a beágyazódás könnyebben menjen.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Köszi aranyos vagy :) De jobb nem agyalni ezen mostmár. Majd kiderül.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu sikerűlhet még az a baba......
lányok nomális az hogy állandoan éhes vagyok és csak a levesek esnek jol? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska normális:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


akkor levest akaroooooooooooooook!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Lányok, aranyosak Vagytok!
Csucsu: én is beteg voltam a fogantatáskor, úgyhogy tuti nem ezen múlik. Szerintem az orvosok sem tudják 100%-osan a "titkot", ugyanis mikor mentem a dokimhoz, hogy pozitívat teszteltem, ránézett a hormon eredményemre, s azt mondta, hogy tudományosan, orvosilag az eredményem alapján kizárt lenne, hogy terhes legyek! Szóval azt gondolom, van valami pici részlet, ami még hiányzik nekik...
Én folyton gyümölcs joghúrtot kívánok, narancsot és paradicsomlevest! A Nutellát, amit imádok, pedig legnagyobb sajnálatomra nem szereti a Babó :( Amióta velem van, rá sem bírok nézni...
kexi
 
 


Nita, én szept 29-én születtem :D Lehet, együtt lesz a Babáddal szülinapunk...
kexi
 
 


kexi szép volna az biztos!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kismamik: örülök, hogy jól vagytok!

Kexi: tündéri a babád!

Nita. volt egy idő, amikor én is levest ettem volna levessel, aztán elmúlt, majd jött a tejbegrízt tejbegrízzel, majd a vajas-lekváros kenyér...

mi jól vagyunk, túl a 20 hetes genetikai, minden rendben a csöppel, kisfiú:), láttam a zacsiját is meg a kukiját, nagyon édes volt.

A próbálkozóknak mennek a drukkok továbbra is, remélem már nem várat rátok a csoda!

Szép hétvégét!
Vendég
 


Puszedli: Gratula a kisfiúhoz. Mi lesz a neve??

Kép
csucsu05
 
 


puszedli gratula a kis kukishoz...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gyula Nándor lesz.
Vendég
 


szép neve lesz a kis kukisnak........ :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Puszedli: Az Apukája után kapja a nevet a kicsi fiad?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Hányadik napnál tartasz?

Puszedli:Gratulálok nektek a kis tököshöz! :wink:
Jaj én is kisfiúra vágyom!

Csige:Nagyon eltűntél mostanság! 8)

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Szia. Nem tudom. Nem számolom. PÉ-m már megvolt de nem számolok semmit.
Az az igazság lesz ahogy lesz.
Na meg megyek vissza dolgozni igy majd az élet ahogy hozza úgy lesz.
És a párom felcukkolt mert már két napja nyaralásokat nézünk. :) És pocakosan nem szeretnék sokat utazni.
Tavaly is úgy volt hátha babásodok nem megyünk sehova. De most ezt a nyarat is vessük el hátha babásodok? És ha nem?? Akkor koppanok.
Szóval én most nem foglalkozok ezzel. Jön majd amikor jönni akar.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: a Gyula az az apja után van. A másikat én választottam, titkon én is fiúra vágytam, bár még mindig félek, hogy kislány lesz belőle, de két doki csak nem tévedhet :lol: .

én azért is terveznék nyaralást :wink: .
Vendég
 


csucsu tervezzetek is nyugodtan nyaralást...nekünk máté azalatt jött össze....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi: Viszem Szabit oviba. És utána ha neked is jó mennék ha ráérsz szurira.
Persze előtte felhivlak azért hátha ezt nem olvasod el reggel.
De ha nem jó nekem holnap is jó még benne vagyunk a 14napban.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?