Új privát üzeneted érkezett!

Juca, akkor a te fiad is egy alkoholista Kép. Szerintem az enyém is az lesz, mert én sem bírom ki, hogy legalább egy kortyot ne igyak Kép.

Nem tudom az UH-val hogy találják el az időpontot, de szerintem más nem nagyon megy tutira.

Majd este megnézem a számot, meg írok is vissza, csak most megyünk a telekre. Legyetek jók addig is és írjatok sokat, hogy legyen mit olvasnom este Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Juca, írtam én is neked, madj olvasd el ha lesz időd.
Ja, azt nem írtam hogy megnyugtattál a pezsgővel kapcsolatban. Köszike. Kép

Háááááát nem mondhatnám hogy sokat írtatok nekem, míg nem voltam itthon. Enye-benye.

Hajni 25/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


szia hajni,

miután írtad hogy nem vagy kicsit ledőltem a gyerekkel és mostanáig aludtunk:-)
ki vagyok teljesen:-(
mászok és válaszolok a mailedre aztán jövök,

juca
19/31
Jucaa
 

 
 

Ok, akkor nézem, mikor jön meg.
Marha jól megy egyeseknek, hogy csak úgy átalussssszák a délutánt. Nemsokára mehettek vissza mert jönnek vendégeink, és nem tudom meddig lesznek. Bár azt sem tudom mikor jönnek Kép. Jó vendégek mi? Így legalább nem tudnak késni Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni
az odáig rendben hogy írtál,de el is küldted?????????????????????????????
mert nem kaptam semmit!
nekem küldted egyáltalán?

én még bírnék aludni de a nagy fiam fitt,szóval én maradok:-)
Jucaa
 


Lehet hogy nem ment el a mail, mert visszaküldött reklamálós levelet. Szólj ha nem, akkor elküldöm mégegyszer.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Te gondolatolvasó vagy? Elküldtem még egyszer. Remélem ez már átér.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Most sem ment el, úgyhogy elküldtem a pároméról. Már nem mondok semmit.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


most jött valami,megyek elolvasom és válaszolok a tidre!
Jucaa
 


Ezt írja folyamatosan: Host name has no address

Kép

Kép
vkhajni
 
 


okKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


hajni,

mail ment!
de válaszolj is rá:-))))))))))))))))))))))
Jucaa
 


Ment. Különben a fiad fogacskája, hogy van? Amint olvasom már nem annyira nyűgös. Vagy ez az alvás csak véletlen volt?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


mail ment.köszi,tényleg jobb már a foga,bár még mindig nem pattant ki,de most már nem akarom szivenszúrni magam:-)
na ja,most már értem mire mondták nekem azt hogy addig örülj míg a pocidban van:-)
Jucaa
 


Most nem kaptam semmit. A MSN-est megkaptad?

Szerintem azért jó lehet az is ha már kint van. Tudod hogy várom már, hogy ilyen godjaim legyenek? És szerintem nem én vagyok az egyetlen Kép. Sőt te is szeretnéd ez még egyszer-kétszer átélni, ahogy látom Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


mail ment.Persze hogy jó,nagyon is és még kétszer szertném átélni,legalább:-)))))))))))))))
csak néha borulok ki:-)de akkor rendesen!
Jucaa
 


Elhiszem, azért nem lehet semmi. De ahogy látom, elég gyorsan talpra tudsz állni, úgyhogy nagy baj nincs Kép.

Holnap jövök. Addig is mindenkinek jó pihizést.

Puszi
Hajni 25/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok! Hú megy ám a duma!!
lányok! köszi a megnyugtatást a piával kapcsolatban. természetesen nem vagyok alkoholista ugye azt tudjátok, és ha egy szikrányi esély is lenne rá hogy sikerült, persze nem csinálnék ilyen görbe estéket!

Juca: Jó kis bál lehetett ... Kép
Te azt írtad, hogy amikor clostyt szedtél egyértelmű hogy a közepén volt a pé. ez tutira igaz??
Azért kérdezem, mert mi akkor tutu, hogy próbálkoztunk és mégsem sikerült... Kép
Jól van na én sem adok annyira a PG-re de azért jó nyalogatni esténként Kép

Hajni! Ugye nem gondolod, hogy komolyan nénizlek, hisz idősebb vagyok nálad! (ha nem is olyan sokkal)
Mit csináltatok a telken?
Ha van fényképed, szívesen fogadom a picibeus@freemail.hu -ra Kép

Carlos: igen a 3 vigyor jót jelent. Mondjuk ha tutira tudni fogom az időpontot, nem ezt a pózt fogjuk alkalmazni Kép
Hú én elfelejtetttem ezt a gyógyfüvet Kép a fene...
ne búsulj a hajszín miatt, nem lehet átfesteni, vagy valami? És egyébként ki kellett fizetned??
De jó nektek, hogy mentek sielni!!! Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Hú mire megírtam, mennyit írtatok!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Hajni! Ne menj még eszembe jutott valami! Te már nagyon közel állsz a ciklus végéhezm érzel valamit? és mi van a páfrányokkal???

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu,
én úgy tudom így van,de ha nem jött össze az nem csak azért lehet mert nem a megfelelő időben voltatok együtt,ezer más oka lehet.

juca
Jucaa
 


Juca tudom, pl az, hogy valamelyikünknek nem lehet gyereke!!! Kép Kép Kép

Bea
9/28

Kép
Kép
beuka
 
 


Bea, nem kellene ennyire sötéten látni. Nem tetszik az utolsó mondatod. Ezen kívül még sok minden más is lehet.
Páfránykát még lehet találni, bár már nem annyira intenzív mint szokott, eléggé keresgélni kell. Már érzem a menzi első szelét is, tehát görcsölget a pocakom, sőt ma már háromszor azt hittem meg is jött. Még akármi lehet tudom, de nem igazán bízom benne.
Csak azért mentem, mert megjöttek a vendégek, és olyankor ugye illik itthagyni benneteket. De már vissza is tértem, remélem elolvassátok még ma.
Képet nem bizti hogy tudok küldeni, mert eléggé hülyélkedik a levelezőm de valahol van egy albumom itt a babaneten az a neve hogy: Házunk. Ott van egy csomó kép fent. Megkeresem és berakom a címet. Ma különben a gégecsöveket raktuk be, amikben a vezetékek fognak menni, meg nekem maradt még egy kis vésni valóm azt fejeztem be. Ja, meg persze a vésés után takarítani kell Kép.

Na puszi, még egy picikét vagyok, aztán ha nem kerültök elő, akkor én is megyek tenti.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Beu,
hát nem pont erre gondoltam,ne légy már ennyire pesszimista,lehet hogy csak gyengék voltak a kiskatonák:-(
lesz ebből még baba,biztos lehetsz benne:-)
én érzem,ső telőbb is mint nekem,ezt is érzem!

juca
19/31
Jucaa
 


Hajni,
feltelepítettem az mns-t csak gőzöm sincs hogy kell felvenni partnernek:-(
még életemben nem használtam,égő vagyok nagyon???????????
nem válaszoltál mikor azt kérdezetm hogy nézik meg Uh-val a pé-t.hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm?zsenikém?:-)

juca
Jucaa
 


De válaszoltam rá valami hülyeséget. Csak te eléggé szelektíven olvasol. Mondom én, hogy neked mindent kétszer kell leírni. Tudod mit keresd meg magadnak. Különben úgy nézik meg hogy most van sejtecske, legközelebb meg hogy már nincs KépKépKép

Most valamiért nem él az MSN rendszer,de ha lesz, akkor regisztráltatni kell az emilcímedet, utánna megmondani nekem és én felveszlek partnernek, utánna tudunk dumizni. Ha jó lesz szólok és elmondom részletesen, nem fogsz hülyén meghalni ne félj Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Most nézem, milyen értelmesen tudok én írni. Próbára teszem a felfogótehetségedet Kép.

De tök jó lesz, mert ha sikerül, akkor minden nap tudunk azon is dumizni és nem kell itt a csajokat azzal idegelnünk hogy, most ment a mail, most jött, most megint ment, most megint jött stb.
Sőt tudok neked tök jó vírusokat meg programokat küldeni KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nem találom,nem találom és nem is értem a most oké de a legközelebb???????????????????????????
és ha elsőnek sincs?
na majd várom hogy szólj,de az emilcímemet tudom,
bi-bi-bíííííííííííííííííííííí:-)
na jó éjt,mászok apához:-)
Jucaa
 


biztos imádni fogom a vírusaidat:-)))))))))))))))
na látod,te is belátod végre hogy téged felfogni............................
Jucaa
 


Azt gondoltam, hogy tudod a címedet. Az már tényleg égő lenne ha nem tudnánd Kép.

Különben ebből a hozzászólásodból kb két szót értettem de mindegy. Ha elsőnek sincs akkor nincs. Vagy nem tudom Kép

Jó éjt, nehogy családi botrány legyen miattam.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


na jó,engem sem eccerű megérteni:-)
tényleg mászok mert most meg apa türelmetlen.de jó,néha úgy érzem 2 kisfiam van:-)

szétpuszillak,
hogy kell mondani?
sok BHA-t:-)
légy jó,holnap jövök(ez fenyegetés,most félhetsz)
cupp
juca
Jucaa
 


Iszonyat szemtelen egy nőszemély vagy. Hogy mit fogsz te ezért kapni holnap. Most megint kinyujtottam neked a nyelvem, most már ki fogok találni valamit rá hogy ne kelljen mindig leírnom Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok.Üdv mindenkinek.

Bocs, hogy hülyeséget kérdezek, de mit jelent az, hogy páfrányokat nyaltok???Ebből nem értek egy szót sem.Magyarázza el nekem valaki. Légyszi.
Köszi.Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Helló!

Van egy PG/53 nevű kügyü, amin a termékeny időszakban páfrányok jelennek meg a mikroszkóp alatt, ha megnézed a száradt nyáladat. Szólj ha nem érthetően írtam le

Juca, van MSN, ha még nem tetted regisztráltasd magad, elvileg ha elindítod kéri is.

Hajni 26/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Megyek egy állásinterjúra a kukásokhoz, majd jövök utánna. Szerintem nem fog sokáig tartani Kép.

Izguljatok értem.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na mi van veletek csajok? Senki nem ír? Én már vissza is jöttem, hogy olvassalak benneteket, erre csak magamat tudom.

Anikó, azt ígérted, hogy ma talizunk. Hol vagy? Én itt várlak.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok.
Jó reggelt,-napot.

Vkhajni
Köszi, hogy felvilágosítottál,de erről a páfrányos dologról még csak itt hallottam elősször.A PG/53 kütyüt hol tudom beszerezni?

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Végre újra írhatok Nektek és olvashatok is! Kép
Elvileg otthonról is tuok netezni, de ezen a hétvégén ez nem jött össze... Kép Hiányoztatok ám! Kép

Anikó,
Ti együtt laktatok anyósékkal, aztán elköltöztetek?! De jó Nektek! Kép
Ez a nem kopogás nélküli benyitás tényleg elég gázos... Nálunk anyós mesélte, h az ő anyósa volt ilyen, h minden reggel vitte a szobába a kisfiának a kakaót (Kép) és ha hallotta, h még akcióznak, akkor megállt az ajtó előtt és kivárta a végét.... Kép Azért az is nagyon durva lehetett! Kép
Nekünk a benyitogatás ellen egy módszerünk van: az ajtó elé tolunk belülről egy széket, ezzel elodázható a bejutás. Kép Kép Kép
De nálunk azért elég jó felfogású a társaság (a nők legalábbis), mert ha a kopogásra nem érkezik válasz, akkor elmennek és visszajönnek később. Apukát nálunk sem szokta zavarni, ha nem válaszol senki, ő beront és a szék sem tartja vissza... Kép Ellene vmi más módszert kellene kitalálni. Kép
Hogyan akartad apukát kellemetlen helyzetbe hozni?!

Lolita,
Az anyósod nem semmi! Rátoknyit, majd ő sértődik meg?! Úrrrrisssten! Ezek szerint csalódott Benned, mert "csúnya dolgot" csináltál a kifiával?! Kép Kép Kép
Írország?! Jól hangzik! KépAz én pasim tavaly tavasszal volt Írországban és Ő is teljesen beleszeretett. Legfőképpen a tájba. Mert az emberek nemigen tetszettek Neki (legfeljebb a bevándorlók Kép ).
Úgy tűnik, elég hasonló a helyzetünk. Kép Nálunk is a pasim szorgalmazza a külföldre telepedést (nálunk Spanyolország a nyerő Kép ). Igaz, mi nem fogunk májusban összeházasodni (bár még addig bármi lehet Kép ), és az én pasim fiatalabb is nálam Kép.

Incike,
Húúú, nagyon magunkra ismertem ezzel a "Majd vki megcsinálja" helyzettel, csak nálunk általában úgy hanzik el, h majd Kata megcsinálja.... Kép És ez nálunk legtöbbször a mosogatásra vonatkozik. Ugyanis én mosogatás-mániákus vagyok (nem bírom elviselni a mosatlan látványát Kép ), így aztán a család többi tagja "kedvesen" gyűjtögeti nekem a mosatlant... Kép

Pocika,
Minden elismerésem a Tiéd, hogy el tudod viselni az amerikai létet! Kép Bár az is tény, hogy úgy minden sokkal könnyebben elviselhető, ha az ember mellett ott van a párja, akit szeret és aki a legfontosabb az életében. Kép

Juca,
Biztos írtad már, (csak én nem tudom Kép ) hogy mennyi idős a kisfiatok? És hogy hívják?
Vannak még ám hülye kérdéseim is Kép : Kiderült annak idején, hogy mitől nem volt tejed? A szülés óta nincs pé-d, vagy előtte em vlt? Vagy akkor hogy is van ez?! (én vagyok nagyon értetlen?! Kép - mert akkor bocsi!)

Beuka,
Hogy Te milyen vicces lány vagy! Kép Nálunk úgy működik a takarítás, h mindenki maga takarítja a saját szobáját, a közös helyiségeket pedig az, akinek már nagyon szúrja a szemét, és sok szabadideje van! Kép Kép Kép Már feljebb írtam, h a mosogatást (és ezzel párban járva a konyhatakarítást is)én szoktam megnyerni! Kép

Nnnna, hagylak Benneteket érvényesülni. Kép
Később még jövök!

Puiszi:
Kata
kata1977
 
 


A puiszi, az persze puszit jelent! Kép

Jaaa, és elfelejtettem írni:

Hajni,
szorítottam ám Neked! Mi volt az interjún?!

Kata
kata1977
 
 


Szia Kata!

Végre valaki. ÁÁÁÁ az interjú ilyen könyvelősdi izé, és természetesen majd hívnak. De olyan emberkét szeretnének, aki nem megy el szűlni. Természetesen én közöltem, hogy a 10 éves tervben még nem szerepel a baba Kép. Pedig ha tudnák Kép.

Nem nagyon kell ám szorítani, mert szerintem ma holnap meg fog jönni. Már nagyon görcsölget a hasim. Mielőtt valaki megkérdezné, ha esetleg netalántán nem jönne meg, csak elsején fogok tesztelni, akkor telik le az egy hét.
Ja és ne tessék ebben a hónapban is belém beszélni a gyereket, mert eddig nem sikerült. Kép.

Csók

Ja, én azért nem írtam a lakáshelyzetünkről neked, mert szerintem tusz mindent, ha nem akkor szólj, leírom Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kata1977
Érdemes ám leszoktatni őket(anyósék) arról, hogy megcsinálsz mindent helyettük.Én ezt pár célzatos mondattal kezeltem.Időnként eldurrant az agyam amikor készlettem a mosogatással és 5 perc mulva megint kezdhettem előröl.
Muszáj kezelni a dolgot, mert, ha saját gyerek lesz akkor nem igazán lesz rá időd, hogy még mások után is rendet rakj,mert azért a gyerek az elég sok energiát igényel..

Kép
Kép
incike
 
 


Vkhajni
Amikor én mentem állásinterjúra tőlem is megkérdezték, hogy van e gyerek és, hogy lesz e mostanában.Ilyenkor mindíg hazudni kell valamit, ne hogy már attól függjön, hogy felvesznek vagy sem. Külömben is a terhesség első 3 hónapjában nem szabad megmondani, hogy mi a helyzet.Elég ha x hónap után beviszed az orvosi papírt ,hogy bocs...,de innentől kezdve más a helyzet.Tudom ez elég szemétség ,de nehogy már ő mondja meg mikor legyen baba.

Kép
Kép
incike
 
 


Hajni,
Jajjj, ne is mondd! Ez tényleg viccosztály, h van pofájuk ezt megkérdezni! Pont a múlt héten beszélgettünk a HR-esünkkel és ő mondta, h ez a leghülyébb kérdés, mert úgyis mindenki azt fogja mondani, h persze, h még nem akarunk, aztán ha egyszer csak egy baba lesz a hasadban, akkor azt mondja (ha egyáltalán mond vmit), h nem terveztük, de megtartjuk. Aztán sokat úgysem tehetnek! Kép Mondjuk ő csajszi és mondta, h ő éppen ezért ezt nem is szokta kérdezni, hiszen szerinte az a természetes, h mindenki előbb-utóbb babát szeretne. Kép Tetszett ez a hozzáállás, pedig nem csípem a csajt. Mondjuk engem is megkérdeztek, amikor idejöttem, h van-e komoly kapcsolatom, mikorra tervezem a családalapítást, de persze én is azt mondtam, amit hallani akartak. Kép Kép Kép Igaz, akkor még ez a csajszi nem volt itt.
Azért majd tájékoztass, ha hívnak! Kép
OK, én nem beszélem majd Beléd a gyerkőcöt, inkább csak csendben szurkolok! Kép Azt lehet, ugye?! Kép
Nekem is megjött tegnap, de ugye mi még nem gyakorolunk csak "vaktöltényekkel". Kép

Incike,
Azért nem kell engem félteni, mert néha "bekeményítek" és szemét módon csak a saját mosatlanainkat mosogatom el. Kép Szóval szoktatom Őket! Kép

Pusz:
Kata
kata1977
 
 


Hahó itt vagytok?

Kép
Kép
incike
 
 


Jaaaa, még eszembe jutott, h a piáláshoz hozzá sem szóltam. Kép
Szóval szerintem Ti sem vagytok alkeszok és én sem! Kép Kép Kép
Mert én is úúúúúúgy szeretek néha (gyakran) esténként megiszogatni vmit. Kép
Nagy kedvencem a pezsgő. Kép
De azt hiszem, h csak az első pár hétben kell odafigyelni, amikor a babának az idegrendszere kialakul, akkor nem ajánlják, h igyon az ember lánya. De ugye egy csomóan nem is tudják még akkor, h egy baba beköltözött a pocijukba, szóval nem tudom, h mennyire igaz ez az egész. Mindenesetre ezt tanultam... Kép

Kata
kata1977
 
 


Teljesen egyet értek Kata1977-tel, amit az interjúról írt.

Kép
Kép
incike
 
 


Én itt vagyok ám, csak sosem tudom rövidre fogni a mondókámat... Kép Kép

Kata
kata1977
 
 


Tetszi ahogy leírtad a gyerek kérdést. Különben ezzel a kérdéssel jogokat sértenek, elvileg nem kérdezhetnék meg. Mi tanultuk jog órán, hogy ha ilyenkor hazudunk, még akkor is ha a pocinkban van már a baba, akkor is mi vagyunk a jók, mert ha nem kérdezhetik, akkor ugye válasz sincs Kép.

A mosogatás nálunk is így van. Most mosogattam el a tegnapi fele adagot. Minden délelőtt mindet elmosok, azán hazajön a család és csak gyűlik. Hiába nem mosogatok délután, senki nem csinálja meg helyettem, úgyhogy ilyenkor aztán vakarászhatok, de mindig próbálkozom Kép.

Csendben lehet szorítani persze, sőt meg is köszönöm, de olyen rossz amikor beleélem magam, és erre csak rásegítetek Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Én sem tudok kisregénynél rövidebbet írni Kép. Csak ki kell várni míg befejezzük és már itt is vagyunk Kép. Most látom mennyit írtatok míg én pötyögtem Kép. Pedig nem gépelek ám olyan lassan Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Incike,
Köszi! Kép
Nyugodtan hívhatsz simán csak Katának (spóroltam Neked 4 karaktert! Kép ), a többi csak a születési évem... Csak hogy tudjátok, milyen vénségesen véééén vagyok. Kép

Kata
kata1977
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: