Új privát üzeneted érkezett!

Kati:csalódtál?miért?
Na ne már,nincsen meg? :roll:
Vendég
 


nem volt akkora szám, mint amit beharangoznak és nem olcsóbb. azok olcsók, ahol pédául dohos szaga van a matracnak. sérült az utazóágy. mi ha már ott voltunk, megvettük a mellszívót, de az is csak egy ezressel volt olcsóbb, mint a nagy brendonban.
aztán az m5 mellett ami van nagy brendon, ott álltunk meg és ott vettünk több dolgot.
szóval nézzetek másik boltot is, ha készültök pestre, vagy inkább költsd el az üzemanyagot kecskeméten.
megnéztem és nem biztos, hogy azt a bababoltot gondoltam. én arra gondolok, ahol bettiék vették a bútort. az is a szalagházak alatt volt.
egyébként holnap megyek az anyósommal abba a bababoltba, ami a szil-coop mellett van a faktum bútorbolttal együtt. ott is minden van.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mia ha Pesten lakánál vagy a közelbe mégt meg is hívnálak pizzázni!!!!!!

Bogika pihenj is!!!!!:)

Kati igen volt oviba.....és az is kideült hogy a bárányhimlőt egy Csepeli hozta ide Haláltelekre........az egész ovoda himlős volt az ünnepek alatt....ahol van tesó na most ők vannak soron ahogy nálunk Barnika..igaz ő már egész jól néz ki!!!!!!

3-aska:
most úgy vagyunk hogy elfogyott a gyógyszerem és nem mentem dokihoz feliratni.......
api most megint nem akarja.....de ez ilyen ingadozó nála......szóval majd a természet eldönti jön e.....egy esélyt adok.ha jön és megmarad minden oké........de ha esetlegh jön és elmegy többet nem próbálkozok mert én már két kaparáson átestem......

Mia Katinak igaza van ..nem éri meg felutaznod az outletbe......nemrég voltam venni előkéket Barninak...körbenéztem.......a választék gyatra......ami van az is vagy marha drága vagy sz@r!!!!!!!!

Kati az m5-melletti Brendontól nem messze laknak anyukámék......ha legközelebb mentek arra szólj....hátha ki tudok oda menni!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

selyem köszike :)

jajj most vagyok túl egy zumba cardion 45 perc szakad rólam a víz de nagyon jóóóóó zenék vannak benne :)

nika70
Salgótarján
 
 


jaj Nika jó olvasni hogy ilyen jó......holnap nem tudom megint kipróbálni mert api itthon lesz.... :oops: :P rajtam aztán nem fog röhögni :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati! huu de rossz amikor az ember beveri a könyökét!jobb már?

beze! sajnálom a szar éjszakát!

nita! nagyon ügyes fagy a fogyózással!!!

selyem! drukk holnapra, h azt mondják kezdhessetek!

csucsu! millió drukk péntekre!

mia! uhh nem vagy semmi, h autót takarítottál.sajnálom a derékfájást és a savat is. hála istennek nekem tegnap reggel óta nincs.

bogi! sajnálom h nem jött be a melo és h ilyen szarok az emberek.

kati! babakocsit majd szólok ha megyünk nézni, de majd csak a 20.hét után.

cukrom éhgyomri 5.3 2órás 4.6




ma bent voltam szinte egész nap a munkahelyemen átadni az eseteimet,el is ment a napom rendesen:)érdeklődtem a gyermekkedvezmény után, hát ez nekem magas,mármint az, hogy miért nem mindegy h én vagy a férjem igényli. mert állítólag annak kell akinek több a bére. de én a neten beírtam a bérkalkulátorba, aztán mindegyikőnknek 10 ezerrel lett több,meg plussz a családi pótlék. vki tud erről bővebben vmit?férjemnek magasabb a bruttója mint nekem. de miért járu k úgy jobban ha ő igényli? meg a papírra rá van írva h kell orvosi igazolás.
vki kérem magyarázza el ezt az egészet!!!!meg ez egy egyoldalas nyomtatvány amit ki kell tölteni? és hány példányban kell leadni?munkahelyemen se tud senki semmit.

KépKép
dike
 
 


Dike szupik lettek az eredményeid!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bogárka! Sajnálom a c@r kedvet, remélem, gyorsan kisüt a napocska nálad! :wink: Te nem lehetsz rossz kedvű, hisz Te vagy a topik napsugara!

Kati! Ma nem vettem sok mindent, csak a Rossmannban voltam, popsitörlőt vettem, meg betétet magamnak. Holnap megyek még a DM-be, ott akarom megvenni a pelenkát, meg betankolok itthonra is mindenből, hogy mostanság ne kelljen már ezekkel foglalkoznom.

Selyem! Anno nekünk egy hónapot mondott az egyik doki, 3-at a másik, de szerintem az egy hónap kihagyás is elég. Viszont az nem árt. De itt van Kati, az élő példa, az Ő Bogikája tökéletes eredményekkel növekszik immáron 8hónapja! :wink:

Mia! Sajnálom a derékfájást, sajnos ismerős. Szerintem ne aggódj a vásárlás miatt! Hiszen írtad, hogy a legtöbb dolog megmaradt Tomikáról. Ruhát még akár egy helyen is be lehet szerezni, és tudod, hogy az első időre nem kell sok, mert gyorsan kinövik. Ráadásul Lili is szép méreteket ölt már most, nem lesz kis baba szerintem. :wink:

Nika! Gratulálok! Nagyon ügyi vagy! Én tegnap ebben a jó kis "tavaszi" időben tudjátok mire kívántam? Hát biciklizésre! :oops: :lol: Na, de majd tavasszal, úgy 4hónap múlva már tekerhetek. Most amúgy sem cserélném le semmi pénzért ezt az állapotot egy biciklizésre, annak ellenére, hogy most majd megveszek ettől a csípőcsont fájdalomtól. :(

Nita! Szerintem a természet szépen el fogja rendezni a dolgokat, és eszedbe ne jusson, hogy bármi baj lehet! Szóval, ha legközelebb kopogtat a gólya nálatok, annak egy egészséges kis csaj lesz a végeredménye! :wink:

Én mára el is köszönök, mert tényleg nagyon fájok. Félek az éjszakától!

Mindenkinek jó éjszakát!

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Ma megvolt Gergő hallásvizsgálata és szerencsére tökéletesen működnek a fülecskéi. :D (Mondjuk kétsége nem fért hozzá, hisz az apróbb zajokra is felfigyel és odafordítja a szemét, fejét.)
szerdán újra megyek vele a kórházba, akkor a sérvét nézi meg a gyereksebész. Jó lenne, ha ott is csak pozitív híreket kapnánk.

Beze, kezet foghatunk a sz@r éjszaka miatt, bár nálunk inkább sz@r hajnal volt. 2:30 körül szopizott Gergő majd nem tudott visszaaludni... hallottam, hogy nyögdécselt az ágyában, aztán fél 4 felé odamentem és akkor láttam, hogy annyira elpörgött az ágyában, hogy a feje már nagyon kényelmetlenül nyomódott a kiságy oldalához... :oops: Megigazítottam, visszamentem a szobánkba, de ekkor meg elkezdett csuklani és vagy fél órán át nem maradt abba neki. Utána aztán Ő elaludt, én viszont még fél 5-kor is az órát nézegettem. Aztán valahogy mégis sikerült beájulnom, de nem hosszú időre, mert fél 6 után újra megéhezett Gergő...
Ti egy szobában altatjátok Lexit és Marcit? Marcit mennyi idő alatt tudod visszatenni az ágyába?
Írtad, hogy diétázol, mert zavarnak a plusz kilók. Elárulod nekem, hogy mit is csinálsz pontosan?????????

Bogikám, Gergő azt üzente az Ő drága Keresztanyukájának, hogy "eö, eö, áo, eö" és közben mosolygott! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Selyem mikor mész holnap az uh-ra?

Kati, ma dolgoztam, holnap kivételével egész héten kell mennem!

Nah ma megkaptam a bérpapírt, eddig nem vontak le szja előleget nekem, most meg igen, összehasonlítottam egy előzővel, + a nyugdíj biztosítási járulék emelkedett 1100 ft-tal!

Bocsi, de elég kómás vagyok, megyek is!
Holnap szorítsatok Nekünk! :)

Puszi! Jó éjt!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Pedi esküszöm ha tényleg lesz egy lányom.....elmegyek hozzád és agyon puszilgatlak!!!!!!!!!! :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Folytatom... az előbb nyüszögött Gergő és fel kellett mennem hozzá... (ma nagyon nyüszi napja van, szinte egész nap fognom kellett mert sírdogált...)

Pedi, nagyon sajnálom, hogy fájsz és hogy félsz az éjszakától. Remélem holnap reggel egy mosolygós Pedi köszön majd be hozzánk!
Pelenkából nekünk a sima kék-zöld zacskós Pampers is tökéletes, nem a drágábbat (fehéret) vesszük. Eddig 1 "balesetünk" volt csak (kifolyt a pisi) amiről írtam is tegnap. Az első időben úgyis minden pelusban van kaki, így nincs sokáig a gyerkőcön egy-egy darab. Bár azt mondják idővel ritkul a székletek száma, háááááááát Gergő még most is megtermeli a napi 6-7 kakis pelenkát... Sőőőőőőőt, gyakorló Anyukák megerősíthetik azt a tényt, hogy "tiszta pelusba jó kakilni"... szóval sokszor épphogy kicserélem és kapom a következő adagot. Emiatt volt, hogy 10 pelenka is elment egy nap...
Még egy jó tanácsot ha elfogadsz, nem szabad adni a pelenkák méretezésére, úgyhogy ebből felesleges betankolni. Mi alapból 2-es mérettel kezdtünk és egyáltalán nem volt nagy. A 2-es PAmpers 3-6 kg-os babáknak való. Gergő nemrég elhagyta az 5 kg-ot, de már a következő méretre kellett váltanunk, mert láttam, hogy a belső combgumírozásnál kezd kimenni az "anyag". Még nem folyt ki, mert van még egy gumi. Ha itt is kifolyik és sűrűsödnek a "balesetek", akkor valószínűleg méretváltásra van szükség.

Kati, majd tegyél fotót a cuccokról amiket vettél (veszel) Bogikának!

Dike, gratulálok a cukros eredményedhez!
A családi adókedvezményes papírt a férjem szerdán fogja kitölteni a munkahelyén, majd elmondom utána, hogy mit mondtak neki. Nálunk Ő fogja igénybe venni, mert neki több a keresete.

Mia, ügyi vagy, hogy autót mostál, de azért Neked nem nagyon kellene már ilyeneket csinálnod...

Selyem, mi műtét után vártunk 2 hónapot (ennyit mondott minimumként a dokim) és utána az első adandó alkalommal beköltözött Gergő.

Nita, gratulálok a fogyáshoz! Te most a kaják mennyiségét is visszafogtad vagy csak az az új szabály, hogy este már nem eszel???

Nika, hajrá Zumba! Jaj, én is szeretnék ilyet csinálni!!!!!!!!!!!!!!
Azt hiszem lassan elkezdem a mozgást, de csak nagyon fokozatosan, nehogy a tej rovására menjen. Olvastam több helyen is, hogy az izomláztól megváltozhat a tej íze és ez nem tetszhet a babának. Az a bajom, hogy olyan régen mozoghattam, hogy tuti nem tudnék úgy végig csinálni egy 15 perces tornát sem hogy nem legyen tőle izomlázam... :roll:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona, nagyon-nagyon szorítok Értetek holnap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Selyem, Érted is mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ritával mi lehet????? Annyit jár a fejemben... :roll:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Már biztos nagyon készülnek a Pici érkezésére!:)

Virág a 12 hetes uh sima hasi már, ugye?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, igen, hasi. (Nálunk már a 7 hetes is az volt.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


bogarka74 írta:Selyem, ezt meg Neked, csak a multkor elfelejtettem, hatha erdekel.
Csajok, azert nem irok masnak mert nem olvasok csak ez most eszembe jutott Selyemnek. Es persze masnak is ha felekelti erdeklodeseteket.
www.tulasi.hu


bogi: köszi szépen, megtisztelő, hogy nekem ajánlottad a kommentedet :D :D: D

amúgy ismerem a tulasit is...kedvencem az epres ajakápoló :D

Kép
selyem
Pécs
 
 


Virág én megerősítem a tiszta pelus=kaki!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

fogyi:egyenlőre csak annyi hogy este nem eszem meg próbálok kevesebbet!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, tök ügyi vagy! Kitűztél magadnak valami célt, hogy mennyitől szeretnél megszabadulni?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nita:óhh köszike,aranyos vagy :wink: puszillak :D

Kati:ahol a Bettiék vették a bababútort,azt úgy tudom hogy Zsebi baba kuckójának hívják,és ők költöztek el Kadafalvára :!:
Mit szeretnél holnap venni?

Virág:tudom,nem nagyon kellene,de muszály :!: Rajtam kívül senki sem csinálja meg :roll: Na meg apa is mindig beszól nekem,hogy semmit sem csinálok egész nap :cry: :roll: Ami tök carul esik,de mégis mit vár tőlem???olyan hülye felfogása van :roll: Ma jól össze is vesztünk ez miatt :!: :roll:
Reggel viszem oviba Tomit,délelőtt amíg oviban van addig takarítgatok,főzök,majd délben szaladok az oviba érte,nekem most ez is megterhelő :!: Nagyon fáradékony vagyok,örülök ha ezeket is megtudom csinálni :!:
Például vásárolni már nem nagyon járok ilyen szupermarketekbe,mert se a sétát nem bírom,se a sorbanállást a pénztárnál,sokáig nembírok egyhelyben állni :roll: Sajnos ez van :!:
És most még társult a derékfájás és a gyomorégés is,úgyhogy kivagyok most :!:
Tomival semmi bajom nem volt,ez a terhesség sokkal másabb :!:
Na de nem rinyálok itten tovább :!:

Pedi:igen,nem aggódok a vásárlás miatt,na meg lehet ruhákra sem kell költenünk,mivel nővérem beígérte hogy odaadja a kisruhákat :wink:
Vendég
 


nagyon örülnék ha legalább 70-alá mennék..kezdetnek jó ez is.utána ha megy még tovább egész olyan 60kg-ig!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na, szép estét megjöttem :)

köszönöm a drukkokat, bár tuti minden a legnagyobb rendben lesz, érzem :) 8)
megnéztem a papíromat, de nincs rajta konkrét időpont csak a dátum, szóval szerintem odamegyek rögtön reggel 9re(remélem fel tudok kelni :) )

most így hirtelen nem emlékszem, pedig visszaolvastam :S

nika: zumbázni jársz valahová vagy otthonról? ha kazi vagy valamit letöltöttél, akkor kéremkéremkérem :!: :!: :!: :!:

Kép
selyem
Pécs
 
 


csillag! örülök h minden rendben volt Gergő hallásával!:)))
akkor igaz h az igényelje aki többet keres!?

mona! holnapra drukkkk!!!

KépKép
dike
 
 


selyem.....ez egy szuper dvd.nekem is van...ha gondolod meg kérem a párom másolja át még egy dvd-re és elküldöm neked......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: köszi, nagyon kedves tőled. de ha megmondod a címét, akkor letöltöm én magam. egyébként most kutattam a neten ez a dvd nem a zumba fittness-cardio party?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Mona:holnapra megy a drukk :!:

Én léptem,majd holnap jövök!

Jó Éjt Nektek!!!!!!
Vendég
 


selyem nem tudom pontosan mi a címe..még csak 1x néztem bele :oops: :oops: :oops:
holnap megnézem ok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem, gond. én ezt töltöttem le és alig várom, hogy csináljam mert nagyon szeretek táncolni :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


én is szeretek táncolni...hajajj!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


egy kisfiú ezt a dalt költötte Nikolaszról:

"kalapos bácsi(Nikolas)
"kalapos bácsi az erdőben bef.sott a temetőben"

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kati, dike, Pedi, köszönöm.

kati, egyszerűen annyi, hogy általában közel hajnal felé úgy dönt Marcus, hogy ő szórakoztatja az egész házat. Ilyenkor férjem lehozza a nappaliba, ő a kanapén alszik, a fiatalúr pedig miután kiüvöltötte magát, az ágyában. Ilyenkor sajnos hiába csinálunk bármit is, nem hagyja abba, és ez persze szopi után van, és csak éjszaka. :roll:

Csillag, konkrétan én se tudtam visszaaludni 3/4 3 után, így rövid volt az éjszaka, és délután se tudtam pótolni. VÁltozó egyébként, de minimum fél, de inkább 3/4 óra. Marcus a saját szobájában alszik, mi költöztünk hozzá ideiglenesen.
Ne is kérdezd, nagy marhaságot csináltam, de tanultam belőle. Átestem a ló túlsó oldalára, alig ettem ch-t, és bizony éreztem a tejen, hogy kevesebb. Ma már inkább többször ettem leveset, több ch-t, és nem fogom méregetni magam naponta. A szopi fontosabb, egyedül az édességeket száműztem, és igyekszem egészségesen étkezni.
Te olyan szép vékony vagy, neked nem kell fogyni!!!!!!!!!
Drukkolok, hogy jó hírt kapjatok!!!

Pedi drága, jobbulást! Vastag betétet szerintem ne vegyél, azt adnak a kórházban, de nekem bőven elég volt, sőt, sok is az éjszakai allways.

dike, így van! :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nita. :lol:

Bogi, várunk vissza, puszi!

Jó éjt mindenkinek, Gergőnek külön!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


selyem én torrent oldalról töltöttem külföldi oldalról
http://btjunkie.org/torrent/Zumba-Fitne ... e7d826b606

nika70
Salgótarján
 
 


SZIASZTOK....SOKSZOR OLVASTAM MÁR HASONLÓ TOPIKOKAT....DE MOST AKTUÁLIS(REMÉLEM MÉG MINDIG)

NYITÁSNAK ANNYIT,HOGY DEC. 5-ÉN TÖLTÖTTEM A 25-ÖT,A NAGYFIAM MÁRCIUSBAN LESZ 7,A KICSI SZEPTEMBERBEN MÚLT 3 ÉVES...
ÉS HA MINDEN JÓL MEGY,12 HETES POCAKLAKÓM IS VAN...
majga
Dabas
 
 


Szia Majga!

Ne erts felre de hmmm, nem semmi! :D 3. gyerkoc 25 evesen? Ti aztan nem unatkoztok! :D :lol:

Legy udvozolve koztunk, remelem jol erzed majd Velunk Magad!

Meselj meg kicsit! Ferjnel vagy, vagy megsem? Ezek szerint suli utan rogton teherbe estel ha jol szamolgatok. Paroddal ez ugynevezett diak szerelembol kiforrt kapcsolat? :wink: Esetleg gyerek mellett tanultal, a 7 es 3 eves kozott dolgoztal vagy otthon voltal? Meselj ugy egyebkent mivel szeretsz foglalkozni csoppnyi szabadidodben? Konnyen osszejott a 3. baba? Az elso az gondolom jott gyorsan. :D Es a 2.? Na, engem jol kifogtal igy ehgyomorra, tobbet nem is kerdezek es bocsi, nem akarok tolakodo lenni csak kivancsi! :D :D :D :lol: :lol: :lol: Termeszetesen nem errol szol ez a topik, nem akarlak elijeszteni! Csak huuu, hat ez a 3. baba felcsigazott! :D :D :D Es gratulalok! Voltal mar 12. hetes uhun vagy meg elotte allsz? Es jol viseled ezt a terhesseget, konnyebb valamivel, mint az elozo ketto vagy nincs kulonbseg? Na, figyu, tobbet nem dumalok, leptem, irjal! Puszi!
Vendég
 


Szia Csajkak!

Hat, palinkas jo reggelt, napot Mindenkinek!! juppppiiii, de jo kedvem van ma! Remelem Nektek is! Ha nincs, majd en csinalok Nektek! Ma, nemtom miert pedig bal labbal keltem de iszonyuuuuu happy vagyok! Ne kerdezzetek miert, ez ugy jon! :lol: :lol: Zero oka van! :shock: Ma barkit felporgetek turbo uzemmodba, csak szoljatok! hihi

ViragommmDragam! Koszonom Gergoci uzenetet! AZ eo, eo, az a Gergo, Gergo akar lenni en tudom, :D az ao-t meg nem sikerult megfejtenem de rajovok, rajovok, mosolyt meg azert kaptam mert annyit olvastad Viragom itt bogi hulyesegeit, hogy Gergonek annyit mondasz: bogarka! es maris vigyorex lesz! Probald ki! :D :D Ja, es nem mellesleg ismer am engem igy rajtad keresztul eleg jol! Szoval puszikalom a kis Fenseges Urat, a mosolyaert pedig puszi jar, add at Neki de duplan am!! Nem csak az orcajara nyomsz ket anyai puszit! Minimum 4et adjal Neki! :D
Orulok, hogy a fulevel minden rendben es figyu, vigyazzzzkodjal mert Gergoci nem csak mindent jol lat, de jol hall is! hoppahoppa, ovatosan!!! :lol: :lol: ES milyen ejszakatok volt? Meselj! Te nem vagy faradt?????

Pedi, ma beeloztelek a bekoszonessel, bocsika de 6kor kidobott az agy, mint egy kismamit aki nem tud aludni. Mondom mostanaban abszolut egyutt erzek Veletek mert miota Ti Katival nem alszotok jol, azota en sem. :) Hogy vagy Pedi? Fajsz meg? Jol tudtal aludni vagy kicsit nyugoske vagy mert nem a legkenyelmesebb igy a vege fele mar a finishben? Pusszantalak es koszi, hogy napsugarakat kivantal Nekem, ide ert! Pedig meg sotet van! :D :wink:

Katocam, aranyviragszalam, hat, hogy van a kis Bogica? Mentek ma vasarolni Anyospajtival? Ez nagyon izgi mar alig varom, hogy erkezz a hirekkel, mit sikerult beszerezni, ha fotokat is dobsz fel, el is ajulok az oromtol! Szoval en varlak!

Nika, Nita, drukk a fogyihoz! En azt most olvastam, hogy Nita is fogyozik. Eloszor bezavart, hogy most ki-ki??!! Hogy Nika-Nita vagy Nita-Nika vagy mindketto gyur ezerrel? De mindketten izzadtok, tok jo! Kar, ohgy messze laktok egymastol, rophatnatok egyutt a "parketten". Izzadhatnatok parban!-nem felreerteni!

Nita, ne band ha apa lat. Majd ha mar belejossz a tanciba razzd oda neki a hatsod, radcuppan es jon is baba! Az oreglanyt meg ugrald ki a hazbol! Mi egyszer Tesommal olyan jot tancoltunk, hogy anyam fejere raesett a csillar a konyhaba! hihihihihi mi jot rohogtunk Tesoval, anyamnak villamokat szortak szemei! hihihi

Selyemnek is drukk es jo babasodast de azert varj egy honapot legalabb, addig fogyizz, tanulj, elmelkedj a jovon es ha ezt a honapot kihagyjatok a kovi honapban ugy beled fog kapaszkodni az a baba, hogy el sem enged 9 honapig! :wink: :D

Beze, koszi Neked is!! Remelem mar jobban vagy es valoban ne torodj a kilokkal, lasdd magadban igy is a szepet mert az vagy! Tessek a szepre koncentralni es ezt kiemelni Magadon, a kilokkal meg raersz kesobb foglalkozni, addig pedig be happy!!

Mia, autot ne moss legy sziiiiii!!! Szivrohamot kapok!!! :wink: Ezen kivul nem semmi, hogy igy birod magad!

Jut is eszembe, merre van Rita!!??
Vendég
 


MONA, DRUKK MARA! VARLAK NAGYON A HIREKKEL!!!! EN IS IZGULOK!! :D
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!

Bogikám, engem ma felrázhatnál valahogy! Mindjárt lefordulok a székről és hol van még a nap vége?
Gergő éjszaka 2 óránként ébredt, aztán Bence is kibújt az ágyából fél 6-kor, kénytelen voltam áthozni magunkhoz mert pityergett, de persze innentől kezdve már nem volt szunya... ÁLMOS VAGYOK!!!!!!!! (Ugye előző éjszaka is Bezéhez hasonlóan kimarad 3 órányi alvás hajnalban...)
Puszikákat átadtam a Kis Hercegnek + kapott arc simit is és egy széles mosoly volt a válasz!

Beze, eszedbe ne jusson ch megvonásos diétát tartani! Az szigorúan tilos ilyenkor!
Nekem igazából nem is a kilókkal van a bajom. csak olyan plöttyedt vagyok...
MArcus műsorozik minden éjjel... hmmm... az nem lehet könnyű. De micsoda jó fej a Férjed, hogy segít ilyenkor. Az én Uracskám úgy képes szunyálni, hogy fel sem ébred arra, hogy átmegyek Gergőhöz szoptatni.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


majga! gratulálok neked! én is kíváncsi vagyok mindenre amit Bogi kérdezett!!? :D

Bogi! sugárzik az írásodból, hogy milyen happy vagy!!!!tök jóóóóóó!!!

ma 1re megyek védőnőhöz!

KépKép
dike
 
 


ohh csillagvirágom sajnálom h ilyen rossz éjszakád volt!:((

KépKép
dike
 
 


Hali!

Bogarka:majdnem eltaláltad...
Haladjunk szép sorjában:

Elcseszett egy kamaszkorom volt,nem jártam ki a sulit,helyette 16 évesen rendes bejelentett állásban melóztam:D
17 évesen jött a mindent elsöprő love,meg Petike,meg amint 18 lettem,az esküvő(hatalmas,7 hónapos pocival)

Aztán jött 2006 karácsonya...a drága életem párja,inkább valaki egész mással képzelte el az ünnepeket...jöttek a nagy békülések és a nagy haragszom rád-ok....na meg becsúszott Gabika(szigorúan zoknival!!!!!!!!)

2007 márciusában,mikor már túl voltam minden időn,amikor még tehettem volna bármit is,kidobott az utcára a kitudja hanyadik csaj miatt....nem volt választás....Gabikát meg kellett szülni...elmúlt a nyár....próbáltam örökbe adni,a még meg sem született babámat(hiszen egymagam 2 kicsi gyerekkel,albérletben,segítség nélkül,mert a szülők le se tojták a fejemet....)DE az anyai ösztönök nem engedték,hogy aláírjam a papírokat.....

Szeptemberben a tárgyalás alatt beindult a pocaklakó(még 3 hete lett volna)és másnap kibújt a kisherceg...Természetesen az IDIÓTA (azóta csak így emlegetem a volt férjemet) szerint a gyerek nem is tőle van...

Telt múlt az idő....marha nehezen,fogcsikorgatva,de végig csináltam...az akkor 3 éves Petike,igazi hősként nem a kisautókkal foglalkozott,hanem nekem segített az öccse körül...igazi férfiként tűrte...10 hónapos volt picur,amikor is be lettem mutatva nevelőapám kollégájának....na azóta együtt vagyunk...

Ugyebár 2008-nál járunk...annak is az augusztus 22.napjánál:D
Aznap kaptam meg az új embert,amikor válás után vissza vettem a lánykori nevemet:D Hamar össze is hoztuk a közös bébit,így február 7-ére ki is tűztük a lagzit...előtte 2 héttel,a 12 hetes uh-n a doki már csak egy sorvadó,élettelen magzatot talált...
Utána képtelen voltam teherbe esni 1 évig...
Tavaly (2010) januárban éreztem,hogy van valami...késett az amúgy óraműpontossággal érkező....volt pozitív teszt is.....dehát a melóhelyet muszáj volt lecserélni...(kétgyerekes anya,ugye nem lehet felelőtlen,tehát biztosat,bizonytalanért nem ad fel)
Miután lehúztam egy zúzós műszakot,hazarohantam,átöltöztem és már mentünk is az új meló felé,próbanapra...így 21 órát dolgoztam a 24-ből:D
Talpra esett kiscsaj vagyok,természetesen a melót megkaptam...de másnap elöntött a vér....rohantam a dokihoz,aki megerősített benne,hogy mi volt ott..

Na dolgoztam tovább,apával közben megbeszéltük,hogy nem "akarunk" gyereket,ha jön,jön,ha nem,nem(persze mindent megtettünk,egy darabig gyógyszert szedtem,de migrénem volt tőle,így gumira váltottunk.
Sikeresen elhelyezkedtem újra...sikerült is a novembert ledolgozni...amikor is a várt,egyszer csak nem jött...
Hát itt tartunk most...
Jah mégsem....decemberben ki akartak kaparni,mert a 7 hetes uh-n hatalmas vérömleny mellett,meg az 5 cm-es ciszta mellett nem találtak szívhangot,de gyorsan feküdten ügyin,és hétfőtől csütörtökig,míg mennem kellett volna a műtétre,ügyesen eltüntettem a vérömlenyt és csináltam szívhangot:D

Holnap megyek a 12.hetes UH-ra:D
Jah azt el is felejtettem majdnem,hogy nagyon kis ügyes ez a babó,mivel azt mondtam,hogy mivel ilyen korán kezdtem,szeretném legalább a 40-es éveimet kiélvezni,és magammal törődni....tehát 25 éves koromig ha összejön,összejön,ha nem,nem...dec 5-én van ugye a szülinapom...hát november végén kaptam a pozitív tesztet:D

Uhh de hosszú lettem....:D
De remélem,hogy kielégítettem a kíváncsiságotokat:D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
Majga üdv a csapatba!!!!!!!!
hasonló korú vagy mint én......csak én 24 vagyok :)
kemény amin keresztül mentél....de erős és kitartó vagy!!!!!!!!
az ilyen emberekből kellene még több!!!!!!!!
és nagyon jól tetted hogy nem adtad örökbe a babaát.....egy életen át bánkódtál volna:(
de jó és okos döntést hoztál!!!!!!!!!

Bogi ha minden igaz 25 évesen lehet már én is 3 gyerekes leszek:):)
SZUPI HOGY MA JÓ KEDVED VAN!!!!!!!!!!!!!!!

szegény anyukád.....jót nevettem én is.......:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska:

Örülök neki,hogy nem én vagyok az egyetlen anyuka,aki 18 évesen kezdte:D
Így talán érthető,miért a 25 éves korhatár:D

Sok sikert mindenkinek!!!!!

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok!

Kicsit el voltam havazódva az elmúlt napokban, azért nem írtam.
Pénteken nagybevásárlás, illetve inkább egy jó nagy séta a városban.
Szombaton Regi szülinapi bulin volt, én meg temetésen, utána halotti tor, étteremben, aztán nővérem bálba ment, úgyhogy frizura, majdnem este 6 volt mire tudtam Regiért menni, aztán a párom is odaért, és még nem akartak a gyerkőcők hazamenni, úgyhogy mi szülők is beszélgettünk egy kicsit. Úgyis ritkán találkozunk. Persze a témát az állapotom adta, úgyhogy jó kis szülés storyk voltak.
Vasárnap takarítottam, rendezgettem a szobát, majd rakok képet. Összeraktuk a kiságyat, leszedtük a fát, Regi is segített mindkettőben.
Hétfőn terhesgondozóban voltam strepto szűrésen, persze ez is macerás egy folyamat, a mintát a Zrinyí úti kórházba kellett átvinnem, és mivel az autót messzebb hagytam a rossz parkolás miatt, ismét jó kis körútat tettem. Részeredmény 3 nap múlva (pénteken), teljes eredmény 2 hét. Aztán még néhány dolog, ami kimaradt a pénteki bevásárlásból....jelentem most már teljesen kész a csomag, csak egy papucs hiányzik. Délután 4 volt mire beértem az oviba, mert úton, útfélen ismerőssel találkoztam, és még beszélgettem. Úgyhogy a tegnap is gyorsan elment.

Most meg itt volt a védőnő, nemrég ment el, úgyhogy befejeztem a reggelim, és van egy kis időm írni, meg majd igyekszek visszaolvasni is.
Jó lenne aludni is egy kicsit, de főznöm is kellenne. Mert délután nem lesz időm. Először keresztlányomért megyek az iskolába, aztán megyünk Regiért az oviba. És 5-kor érnek haza nővéremék, addig anyuéknál leszünk. Anyukám meg apunál a kórházban, mert ma műtötték.
Úgyhogy nem unatkozom, de holnapra igazi pihizős-alvós napot tervezek.
Csütörtökön megyek utoljára dokihoz, délután. Délelőtt meg még fodrászhoz megyek festetni, hogy szülésre rendben legyen a fejem.

Ennyi a helyzetjelentésből, most visszaolvasok, néhány oldalt.
Vendég
 


Majga köszi:)
merre laktok?azt nem látom hogy írtad:)

Rita még én is felpörögtem ahogy írtad merre jártál és milyen sokat!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Beze
Ha nem túl erős, és nincs alvadt vér darabkák a betéten, akkor szerintem nincs gond. Nekem az 5. héten még bőven volt vérzésem, mennyiségre nem emlékszem, csak az utolsó két hétben enyhül, barnázásba, amit már egy tisztasági is elbírt, de ez a 7-8. hét volt. Így kontrollra is a 8. hét után mentem.
Viszont aztán több mint egy évig nem volt menzeszem, szóval ez a jobbik része a dolognak.

Bugyi, betét
Nekem pamut normál bugyijaim vannak, de nem túl magas, viszont azért tart is. A franciabugyi, nem tart olyan jól. A tenna el fog csúszkálni benne. Ennek ellenére azért egyet én is bekészítettem, közvetlen a szülés utánra. Viszont az eldobhatós, még gyenge is, szóval én olyat többet biztos nem veszek. Tenából is csak 2-3-at használtam. Nekem jobban bevállt az éjszakai betét, mert az szárnyas, és jól illeszkedik, vékony. Inkább cserélek 2-3 óránként. Kb úgy számoltam, 8-12 darab kell így egy napra, de nem baj, azért 2 nap után csökken az erős vérzés. 14 db-osból van vagy 8 csomagom.

Pelus
Én Babylove-t vettem, ha jól tudom az dm-s. Aztán majd meglátjuk, mire váltunk. De a Pamperssel nem kisérleteznék, Reginek nagyon durván kicsipte a fenekét, aztán alig bírtuk valamivel kezelni.
A Liberó nagyon jó, főleg kislányoknál. Fiúknál (húsis babáknál :)) a Huggist ajánlják.

Még nem tudom mit akartam írni, csinálok néhány képet a baba, és gyerekszobáról.
Vendég
 


Nitacska:

Dabason..,
De ezt most be is állítom a profilomon:D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Brita a Liberó nálunk illetve Máténál tényleg nem vált be.......nagyon sok balesetünk volt.......a pampers se volt az igazi........
ami bevált /vannak akik "fikázzák"/ ez a 100db-os gazdaságos pelus.....de nem a neilon..........ez is igazából olyan mint a liberó de még is jobb......még egy balesetünk se volt............. :!: :!: :!:

bugyi:az a eldobható egy kalap sz@r....nekem ugyan nem olyan volt hanem rendes bugyi de akiknek ez az eldobható volt hát szídták rendesen.............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma megint jó nagy túrát csináltam, de most kocsival. Az én drága barátnőm, szomszédasszonyom vitt engem mindenhova. Annyira hálás vagyok neki, olyan sokat segít. Voltunk DM-ben, jól betankoltam mindenből. Egyenlőre pelust nem vettem. Voltam még postán, bankban, bababoltban. Aztán még lementünk a Spar-ba, jó nagy bevásárlást csináltam, hogy megint ne kelljen menni egy pár napig.

Az éjszakám egészen jó volt, tudtam aludni, nem agyaltam(csak egy kicsit :oops: ), de mindig vissza tudtam aludni, és jót pihentem. Ma megint fájok és most már a szeméremcsont is hozzájött. Hát, nem kellemes, de ma nem fogok nagyon csinálni semmit. Max. egy-két mosást indítok be. Főzni anyós főz. Majd csak "rendbe" kell tennem magam a holnapi uh-ra.

Rita! Végre, hogy jöttél, már nagyon sokat gondoltunk Rád! Én is szeretem a DM-es termékeket, így tervezem, hogy később már olyan pelust fogunk használni, de elsőre szerettem volna venni vmi extrábbat. Örülök, hogy kész vagytok a szobával, most már csak a lakója hiányzik.

Csillag! Sajnálom a rossz éjszakát! :( Gratula a hallásvizsgálathoz!

Bogárkám! Ez a beszéd! Ezt már szeretem! Ma nem leszek túl sokat, pihenni akarok, mert ez a párás időjárás előhozta megint a levegőtlenségemet. Picurom tegnap és ma kicsit lustibb, de nem is baj, pihenjen csak.

Kati! Várlak nagyon!

Majga! Nem semmi a történeted, nagyon erős csaj vagy! Üdv köztünk!

Nem tudok most többet írni, megyek ledőlök.

pedi
Kalocsa
 
 


kellemes pihenést!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: