Új privát üzeneted érkezett!

Chrissy: csak megbeszélés lesz elvileg, mert nincs cn.-hez kötve az időpont. Vagy egyből kezdünk mensi után, vagy az azt követő mensi után.
2 nap pihi? Kép Az jóóóó!









Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Na en is itt lennek :oops: Nincs semmi ma is jol felhuztam csak magam aztan mire amoda irtam ide mar elment a kedbem :x :roll:

Lujzi
Nem azert irtam...csak hat te kerdezted...es azt szeretem mikor mindenkinek van valami kis kedves mondata a masik fele...lehet csak en vgyok ilyen de amikor valaki csak ir elolvasom de azt nem tudo magamenak tekinteni ugy :oops:
Remelem mar jobb a kicsi lelked :!: :roll: Na most olvasom,hogy teljesen kesz vgy.... :? :roll: Bar azert bizom benne ,hogy keddre mar mashogy all a vilag szamodra :!: Szerintem leirhatod...sokmindenben nem ertunk egyet az lehet hisz kulonbozekek vgyunk(megha mind magyarok is vgyunk) mindenki mas anyud sem ismerjuk parod sem...velemenyunk van...de latod en is leirtam es mindenki mashogy latta mint en...de az nem baj...marmint neked nem a legjobb ha mashogy latjuk de legalabb tudod,hogy megmondjuk a velemenyunk es nem bologatunk :wink: Buksisimi ment :!:

Csibuc
Nem aze irtam am :lol: Csak muszaj volt nem hagyhattam ki 8)
Kepeknek meg oruljel lassan fotoalbumot tudsz csinalni beloluk annyi lesz....mas meg nem kap meg keresre se :?

Milyen
Kinek volt szulinapija?Kolosnak?Olyan vgyok,mint egy kismami.....mindent elfelejtek.... :twisted: Pocifotot nem rax nekunk? 8)
Hat igen a mostani topikporgesekhez kepest en sem jovok keveset :roll: jol levan alssulva sok helyen...most is mar csak miattatok jottem mert ngyon nem szabadna mar itt ulnom :oops:
Szerintem megnezheti...annyira fejlettek ok mar ebben a korban,hogy jobban megertik mint gondolnank...de nem vgyok pszihodoki szal nem tom :oops:


Chrissy
Ne izgulj sokat a ciklusod vegett...amugy arra jo,hogy mikor majd mesz dokinenihez akkor eltudod vinni a gorbeket(en meg az lh tesztjeimet is vittem) es ok kielemzik am :wink:

Betty
Teveled mizu?Pirinenje elmult maa?Uhura mikor mesz? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Szép napot kívánok mindenkinek, én ma itthon leszek tanulok, meg holnap is. Azért majd kiugrom egy kávéra a barátnőmhöz. Sosem tudjuk összeegyeztetni... Mivel barátnőmnek 2 kisgyereke van, neki az este már nem jó. Nekem meg úgy általában a napközben :?
Na, ma azért összejövünk! Kicsi bébi 10 hetes. Cuki lehet. Még csak egyszer láttam.

Pusszancs nektek!
Lujzi, remélem jobb napra ébredtél és örülnék, ha nem mentél volna dolgozni...

chrissy81
 
 

 
 

Chrissy
2 nap szünet, tudsz élni :lol: :lol: Pihizz sokat :wink:
Én hétvégén megyek uh-ra, csütörtökön egyeztetünk telón, hogy pontosan mikor menjek. Ez még csak az első uh lesz, a 10-11cn.-i.
Ha nem lenne ciszta, akkor jövő hét végén megyek a bogyeszokért.De ez majd eldől.


Lujzi
én is azt kérdem mint Chrissy: melót kihagytad ugyi :?: :wink:


Bri
örülök, hogy jöttél. Igen, én is látom, hogy a topicok le vannak lassulva, nem tudom, miért van ez :roll: így nincs mit olvasnom.
Ez a topic megy, meg a lombikos, a többi amit olvasok, szinte áll :roll:
Mindegy, majd talán beindulnak.
Én jól vagyok, köszi, piri már majdnem el is múlt.
Miért húztad fel magad te drága :?: :?:


Puszi
holnapra szorítok neked, hogy minél előbb kezdhessetek :wink:


Milyen
én is szeretnék pocifotót látni :!:


Csibuc
hogy vagy :?: És hun vagy :?:


Anyci :?:
Panny :?:
Annmari :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty! Ez tök jó hír! Örülök! :D Ciszta kiürült, tuti! Na én már nem is tudom, hogy most csendben szurkoljak vagy kiabálva, de annyira jó lenne, ha...
Te mit érzel? Várakozást, ürességet? Bizalmat?
Bri, gyere mesélj!

chrissy81
 
 


Puszi, akkor szorítok Neked, hogy kezdhessetek!

chrissy81
 
 


Chrissy
én még semmit nem érzek...
Meglátjuk uh-n mit mondanak. Ha jót, utána örülünk, de addig nem lovallom bele magam semmibe :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Helló!

Bri: mi a baj? Nekünk is mondd már el! :oops:

Chrissy: jó babázást, tanulást!

Betty: drukkolok Nektek, hogy kezdhessetek! :wink:

Lujzi: otthon maradtál?

Milyen: én is kérem a pocifotódat!!! :mrgreen:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Nem megyek babázni, nagyobbik baba beteg. Maradok tanulni.
:?
Ki mit csinál? Én bármit csinálnék, csak ne kelljen tanulni, semmi kedvem hozzá... Jajjjj :cry:

chrissy81
 
 


Cajok, egy sos kérdés Budapestieknek! :
Lakik valaki a szentedrei úthoz közel :?: :?:
Kellene egy kis segítség nekem :!: :!:

Köszike :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

A férjem Pesten van-ugyan nem tudom a közelben-e-írj,hátha tud segíteni!
Vendég
 


Arról lenne szó, hogy múltkorában vettünk 2 db. bordűrt, mert festjük a kisszobát, de kicsit elszámoltuk magunkat, mert hiányzik 3 m.
Viszont sehol nem kaptunk már ilyet, mert kiderült, nem gyártják...
Most a férjecském talált egy honlapot, ahol látott ilyet, fel is hívta őket, és ez a cég Pesti, és még van pár darabjuk ebből a típusból.
Csakhogy ha elküldenék futárral, az + 1300 pénz, ami nem igazán tetszik, mert sima postai úton ez max. 400 ft.-ból megoldható. De postain meg nem küldik el. Szal az a lényeg, ha van valaki, aki arra bóklászik, akkor meg kellene venni (adom a pontos címet, cikkszámot...stb), és feladja nekem sima postai úton ajánlva.
Ha esetleg ez nagyon necces, akkor kénytelenek vagyunk megrendelni futárszolgálattal, mert kell nekünk.
1039 Budapest, Szentendrei út 317. Egyébként ez a cím, és rasch tapéta az üzlet neve.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Megkérdezem ,hogy a közelben jár-é...most ült be tárgyalni,de hogy mikor végez....ha időben,meg egyéb is stimmel,felhívlak,oké?
Vendég
 


Okéka, köszi :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Chrissy

Tanujj,me megbux :lol: :lol: Kérdésedre:megyek szülőire,nagyon kedvelem az ilyesmit :roll:

Puszi

Kívánom a legjobbakat Nektek holnapra!!

Bridget

Na gyere ,mesélj,most benne vagyunk a lélekápolásban nagyon!!

Igen,még Kolos szülinapját ültük a családdal.

Betty

remélem csúnya ciszta távozott a csatornán át !!!

Csibucom merre lapulsz??És Te Lujzi??Otthon "betegeskedsz" ugye??

Puszi a többieknek is!
Vendég
 


Sziasztok!

Élek jelentem!Ne haragudjatok hogy nem írok most senkinek csak életjelet adok magamról :roll:
Önző módon most csak magamról tömören :oops:
Múlt hét hétfőn újra hős voltam mert 3. alkalommal adtam vért :!: Kisé kipurcantam tőle,nem tudom ki az aki felfrissül tőle,de én 4 napig olyan voltam minta akitől az egész vérét leszívták :? Meg hát annyit futkostam hogy a lábamat se éreztem,így a párom lábát szagolgattam :lol: :lol:
Készülődés a szalagavatóra meg minden :shock:
Meg hát most azért se tudok annyit jönni mert most csak a családomra kell hogy koncentráljak mert az utóbbi időben szét esett,lányommal se olyan volt a kapcsolatom mint régen és ezt is helyre kell hoznom,már jó úton vagyunk!Jól kiveszekedtük magunkat először aztán megbeszéltünk mindent higgadtan.Szegényem már most parázik a vizsgák miatt meg fél a jövőtől,nem tudja menjen-e tovább vagy várjon egy évet és utána kezdjen bele egy suliba de viszont minél előbb szeretné elkezdeni a tanulást a keleti kultúrából,szóval hezitál nagyon és össze van zavarodva.
Párommal is rendbe kell hoznunk a kapcsolatunkat mert vele is eltávolodtunk egymástól,ugye a pici elvesztése után,de most sokat beszélgetünk és érzem lassan ő is túl lesz Emese halálán.Nekem is idő kell és most nem igazán szeretnék babás dolgokkal foglalkozni.mert pont ezek a dolgok amik visszahúznak,vagy legalább is úgy érzem.
Mindig olvaslak benneteket csak egyszerűen az utóbbi időben nem tudtam mit írjak :oops:
Bettyt se akartam agyon sajnálgatni mert az most neki se jó,az őt is csak visszahúzza,szerintem.Nem bántásból mondtam ezt Bettykém ne hogy félre érts :!: Együtt érzek veled és fogom a kezed lélekben ennyit azért szeretnék mondani neked!!!

Bri csajszimat egy nagy színes nyalókával keresd!Szeretlek ezt ne felejtsd!Tudom hogy ítélkeztem párodról anélkül hogy ismerném csak tudod nekem így jött le,bár lehet csak félre értelmeztem :oops:

Milyen fotó?

Csibuc szép a kis bogyóka :D

Criss,Puszi,nektek megy a drukk kinek ezért kinek azért!!

Lujzikám drága barátném ölellek puszillak szeretlek!!!!
A többit majd máshol!!!

Annmari te is eltűntél velem együtt!

Panny?

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!


Elmentem dolgozni,mert jól voltam, vagyok. Én ilyen, buta,gondolkodó ember vagyok, ilyeneken jár az agyam,hogy mi van,ha..... És ezért nem maradtam itthon. Le kell nyelnem az engem ért sérelmeket, majd valahogy átesek rajta.
lujzedli
 
 


Hoztam képet a kis unokahúgomról!
A bátyám pici lánya :D

Kép
Kép
Ő a kis pöttöm Panna :lol:

Kép
anyci
 
 


gyönyörű:-)
lujzedli
 
 


Anyci
jaaaj, de örülök, hogy végre jöttél :D
Már nagyon hiányoztál ááám :!:
Naggggyon cukor ez a kis babuci, és mekkora haja van :D ééédi :D
Drágaságom, értem én, hogy hogy érted, ha nem mellékelted volna a magyarázó szótárt 1 mondatban, akkor is vágtam volna, miről vakersz :lol: :lol: :lol:
És tudom, hogy magadban szorítasz is nekem, meg sajnáltál, meg minden :wink:
Örülök neki, hogy már látjátok az alagút végét, minden értelemben mondom ezt.
A lányoddal, és a pároddal kapcsolatban is. Azért jó, hogy olvasol minket, mikor így ráérsz, akkor dobj valami életjelet azért mindig magadról, mi azzal is megelégszünk :wink: A lényeg, hogy jól vagy :!: :wink:
Pusszantalak :!:


Lujzi
hát mégis elmentél dolgozni :lol: javíthatatlan vagy :lol:


Milyen
pocifotóóó :?: :!: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Anyci: nagyon édes a babuci!
Megértem a problémát, miért nem jössz, de másról is írhatsz ám, de hisz ezt tudod! :wink:


Lujzi: ejj-ejj! :lol:


Chrissy: széttanultad magad? :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Chrissy
Kép :lol:


Puszi
holnap mindjárt itt van :wink: hányra mentek :?: csak ha publikus...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: délre. 8) És ma 1. cn. :roll:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Csajok! Jól emléxem, hogy itt kérdezte valamelyikőtök, hol lehet kapni azokat a vicces cumikat? :oops: Ha igen, akkor jelentem, rátaláltam ma:

http://www.bigyoshop.hu/?q=products/show/cuki-cumik

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Betty,köszi hogy te is hiányoltál :D
Ugye milyen édi? :lol: Ekkora hajjal született és azóta még jobban nőtt és mindig égnek áll,csak most kicsit le van nyalva neki :wink: Képzeld most már nem bőg ha én fogom meg hanem már mosolyog rám és motyog babanyelven :lol:
Tudom hogy értetted volna mit vertyogok csak ez egy rossz szokásom hogy mindent meg akarok magyarázni :oops: :wink:
Igen lassan de biztosan haladunk a cél felé :D
Azt azért nem bírtam ám ki hogy ne olvassalak bennetek :!: Azért igyekszem néha életjelet adni magamról :!: :!:
Pusszillak drága!!!!!

Puszi,köszi :D Most vele vigasztalódok amíg nekünk nem lesz :D Persze azért majd valamit írok ám néha,no para :wink: :lol:

Criss,cuppantlak!

Na jóccakát mindenkinek én húzom a lóbőrt :D :!:

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!
Milyen, mi volt szülőin? Jól tanul a gyerek?

Anyci, jó volt olvasni a soraidat... Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mennyi problémát kell megoldanunk a hétköznapok során... Hol kisebb, hol nagyobb gondok. hát nem tudom. Nagyon szorítok,hogy minden rendbe jöjjön... Férjed legyen túl a kicsi elvesztésén, lányod megtalálja az útját... Te pedig próbálj erőt meríteni, mert túl lesztek a gondokon, aztán jön majd egy kis lény, aki miatt úgyis erősnek kell lenned még vagy 25 évig! :wink: :)
Szorítok, hogy jól alakuljanak a dolgaid! Puszillak

Lujzikám, szerintem lenyelni semmit sem szabad, mert a ki nem mondott sérelmek megbetegítenek! Szóval nézz szembe a problémával, vállalj fel konfliktusokat, de ne Te legyél az, aki mindent eltűr! Nem vagy Te gyenge, elsősorban magadat kell szeretned és ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, akkor meglásd szép lassan minden, de minden megoldódik.
:wink:

Puszi, gyere gyorsan helyzetjelentést várunk a mai fejleményekről.
Ez a cn 1. azt jelenti, hogy csak a köv ciklusban kezdhettek?

Csibuc, Te merre csavarogsz? Minden ok? gyere mesélj kicsit, hogy vagy?

Betty, megkaptad a lapot???? :oops: Betty, te olvasod az lh topicot még? nem tudtam. én szoktam oda írni, mint látod, bár most jó kevesen vannak ott... csillag értékelgeti a hőnket. Tudod, én még kezdő vagyok...

Én tegnap szarul voltam. Fogalmam sincs mi történt, egyszer csak úgy éreztem magam, mint aki lázas, de semmi egyéb betegségre utaló tünet, se megfázás, se fejfájás,semmi. Egyszerűen csak rohadt gyenge voltam, meg a hőm 37,8 volt. De este jó sok teát ittam, azóta semmi bajom. :roll:

chrissy81
 
 


Chrissy
még nem kaptam meg, de majd már bizti ideér... :wink:
Köszike :!:
Igen, mindig olvasom az lh-s topicot, régebben az volt a kedvenc, a fő topic, most valamiért lehanyatlott sajnos...
Ha valami van, írok oda is, de nem nagyon van semmi ott.


Puszi
nagyon murisak ezek a cumik :lol: :lol: :lol:



Most lépek, mindenkinek szép napot kívánok, csokullak benneteket :!: :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, mit főzöl?

Na, én persze nem főzök, vizsga előtti drukk napom van, férjem hozott haza kaját, közölte is amíg itthon volt, hogy húúúúúú, jó nagy kupi van itt! :twisted: ja, hát most épp nem ez a legnagyobb gondom! :twisted:

chrissy81
 
 


Én egy másik topicból loptam egy ötletet, csak híján vagyok a hozzávalókkal :lol:
Esetleg valami bolt tipp, ahol beszerezhetők a hozzávalók :?: :lol:
Kép



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Te jó ég ez milyen nyelven van :?: :lol: :lol: :lol:
Na, akkor sok sikert hozzá! Majd a végeredményről számolj be!!!!!! :lol: :lol: :lol:

chrissy81
 
 


Betty, miért nem telepítesz egy msn-t a gépedre?

chrissy81
 
 


betty: ez k....rva jóóóó :)
lujzedli
 
 


Hát csajok,kezdek agybeteg lenni.
Leírok nektek valamit.
Nem szeretek emberek közt lenni. Mert azt hiszem, rólam beszélnek,engem csúfolnak. Ennek az az oka,hogy sokáig félelemben éltem ezmiatt, mert csúfoltak,amiért csúnya vagyok. És az vagyok, de rossz,ha szembesítenek vele. Van,hogy elfogadom,van,hogy nem. De ma valahogy a buszon azt hittem, rajtam röhögnek a suhancok..... Leszegett fejjel szálltam le a buszról..........
lujzedli
 
 


Betty ez haláli volt Kép Jó vót ez a kaja? :lol: :lol: :lol:

Criss,hát igen gondok azok mindig vannak és pont azért hogy megoldjuk őket és megerősítsenek!Néha elég nehéz de muszáj!
Haladunk azért csak idő kell és minden rendben lesz!
Nagyon kedves tőled hogy ezt mondod és nagyon köszönöm!!!
Puszillak kedves!!!
Az Lh-s topikot én is olvasom azért de már nem a régi így csak ide írok már,valahogy itt sokkal jobban érzem magam :D
Jobban vagy már?

Puszi helyzet jelentés?

Lujzikám jó az avatarod!!!!

Criss a tiéd is!

Csibuc :?: :shock:

Kép
anyci
 
 


Lujzikám drága most jól popón foglak rúgni :!: :!: :!:
Nem szabad hogy ezek a dolgok zavarjanak!Szép vagy!!!
Nekem is már mondták hogy ronda vagyok de azt is mondták hogy gyönyörű vagyok.Magamról tudom mik az én értékeim és azt hozom ki magamból a legjobban és a hibáim hamar eltörpülnek mellettük.Pl. Szandi születése után csúnya csíkos maradt a hasam meg a combom is sokáig strandra se mertem kimenni nem hogy bikinit vegyek fel,de egyszer rákényszerültem hogy azt vegyek fel,mivel pikkelysömörös volt az egész testem és a nap jót tesz neki,féltem hogy majd mindenki engem fog bámulni hogy fúj de ronda az a nő meg minden.No ez nem így alakult,a kutya se nézte hogy milyen a bőröm és ez erőt adott nekem ahhoz hogy elfogadjam a testem!Azóta nem vagyok hajlandó egész fürdőruhát felvenni!Most ha belegondolsz azok a nők akik milyen kövérek és mégis kimennek hogy lássa mindenki a testüket őket nem zavarja akkor te se érezd magad rosszul!
Benned is van szép hidd el,szép a szemed a mosolyod a bőröd is szép az alakoddal sincs semmi baj akkor légy bátor és legyél büszke magadra!!!!Ha elhiszed magadról hogy szép vagy akkor az meg is fog látszódni rajtad,de amíg így gondolkodsz akkor mindig ilyen dolgokon fogsz keresztül menni,pedig nem rajtad nevettek az biztos csak hát a fiatalok folyton kuncognak valamin.Nem szabad hogy magadra vedd!!!
Norbinak úgy is te vagy a világ legszebb nője!!!

Kép
anyci
 
 


Anycikám, jól vagyok, köszönöm, holnap vizsgázom most kicsi drukk van bennem... De minden ok. :wink:

Nincs sok időm, ne harizzatok, inkább Lujzinak írnék, mert neki van rá most nagyobb szüksége!
Szóval Lujzi, én annyira szeretnék Neked segíteni, hogy valahogy túljuss a problémáidon, de nem tudom hol kezdjem. Kicsit visszaolvastam egy másik topikba és azt láttam, hogy már tök régen tart nálad ez a depi. És én úgy gondolom, hogy ki kellene húznod magad a gödörből, mert ennek nem lesz jó vége. Mi az oka annak, hogy ennyire boldogtalan vagy? Hiszen babagondjai sokaknak vannak, de ez még nem ok arra, hogy ennyire boldogtalan légy. Nem találtam egy vidám hozzászólásodat sem. :cry:
Nem vagy csúnya! és tudod mit? Engem is csúfoltak, mert mindenkit csúfoltak valami miatt, de ez nem hagyott nyomot bennem...
Könyörgöm, próbálj valami szemléletváltást vinni a dolgokba, mert nagyon rossz vége lesz! Vagy: ha csak elnyomsz magadban valamit, akkor nem nyomd el, hanem nézz szembe a gondjaiddal!
Mindegy hogy mit teszel, csak lásd meg a szépet meg a jót a világban, mert nem azért vagyunk itt, hogy búslakodjunk. Nehézségek mindenhol lehetnek, de nem szabad kiengedni a kezünkből az irányítást. Ok? Én boldog vagyok, mert boldog akarok lenni. ok? Hajrá Lujzi! Én szorítok Neked, hogy minden rendbe jöjjön. és szívesen teszem.

Csók mindenkinek, utolsó átlapozás a vizsga előtt. Ha időben végzek még bekukk.

chrissy81
 
 


Na én lépek mert fellőtték a pizsit!
Mindenkit pusszantok!
Kép

Kép
anyci
 
 


Köszi,anyci


Chrissy:megy a drukk.Depi:ahhoz több mindent is tudni kellene, hogy megértsd. Anyci tudja. Ő így meg is érti,át is érzi. Minden más egyebet nehéz lenne itt taglalni.
lujzedli
 
 


Mellőzni fogom a depis hsz-eket, megígérem. Na mégegy, mensigyanúm van,barnázok :cry:
lujzedli
 
 


Kép
lujzedli
 
 


Ok Lujzi, nem azt mondtam, hogy ne mondj depiseket, csak próbáltam segíteni. Ne hari, nem megbántani akartalak. :oops:
Ha depiseket kell mondanod, akkor mondj olyanokat, csak sajnálom, hogy ilyen rossz a helyzet. :cry:

chrissy81
 
 


Chrissy:nem bántottál meg,de tényleg nem fogok depis dolgokat írni,legalábbis nem ilyeneket,amiket a napokban.
lujzedli
 
 


Chrissy
jó az új női donaldkacsád :lol: nemtom hogy hívják :lol: ezt még tanulnom kell majd :lol: :lol:

Kaja: a másfél kiló nyersratylit nem kaptam meg, úgyhogy nem tudtam megcsinálni ezt a kis finomságot :lol: :lol: :lol:

Anyci
örülök, hogy megint jöttél 8)


Milyen :?:
Panny :?:
Puszi :?:
Csibuc :?:
Annmari :?:
Bri :?:
Hun vagytok csajok :?: :shock:


Lujzi
amiben te vagy, az kemény depresszió, egy kis üldözési mániával társítva...
Ha közelebb lennél, elmennék hozzád, hogy segítsek neked, de sajna így nem tudok.
Ha még lejjebb mész, az nagyon rossz lesz neked is, és mindenkinek a családban, de ebből viszont egyedül, nagyon nehéz kimászni sajnos....
Én keresnék egy hozzáértő szakembert, aki tud segíteni, hogy minél előbb kijöjjek a gödörből....mert ahogy olvaslak, elég régóta benne vagy.
A többiekkel egyetértek, úgyhogy nem fogom megismételni őket.
Lujzikám, ölellek téged, és hidd el, mindenki szeret, aki neked fontos, a többi nem számít...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára betty615 2010.01.27 21:33-kor.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Helló Lányok!!

Mindjárt jövök és mesélek valami érdekeset!!Nem semmi napunk napunk volt ma!! :evil:
Vendég
 


Naaa, mivaan Milyen :?: Mesélj :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Milyen mesélj!
És Puszi, mi volt ma :?: :?: :?:

chrissy81
 
 


Betty

Tegnap sajna későn végzett a férjem,ezért nem hívtalak!

Naszóval:délig henyéltünk,aludtunk,1-kor megtekintettük a szomszédok című örökzöldet,mikor is csengettek,h a villanyórához szeretnének bejutni.Férjem beengedte a kertbe a bácsikat,majd 2 perc múlva elment a villanyunk.Mondom azért az nem normális,hogy leolvasáskor lekapcsolják az áramot,magamra kaptam a ruhám és kilibbentem,h ugyanmá mégis mi van??Aszonygya a pasi,mivel egy éve nem fizetünk villanyszámlát ,most kikötötték...Mondom:mivaaaaan :?: :?: :?:

Aszonygya xy kft vagyunk és nem fizetünk!!Mondom ne vicceljen már,igaz,h az említettek építették a házat,de én tavaly átírattam a nevemre-és berohantam a papíromért,kivittem.Nézi a csóka,mondja,h nem érti,mert a papír tényleg szabályos de nekik sajna nincs joguk visszakötni,mert a rendszerben nem én szerepelek.Telefon be,pasi mondta,h a hölgy-én-roppant dühös és pert akaszt az eon nyakába :D a telefonos néni sajnálja,de nem tehet semmit...na bepipultam,kocsiba be,irány az eon,mondtam asztalt fogok borogatni!!!
Kiderült,hogy elfelejtették átírni a nevemre az órát 1 éve!!!
Na kiborítottam a bilit,ugyanis itt mindenhez áram kell!Megmondtam,h én az ő hibájuk miatt nem fogok terhesen megfagyni az éjjel a gyerekkel együtt!!Vagy tizen futkostak körbe,nyalták a hátsónkat és mire hazaértünk visszakapcsolták az áramot!!
Olyan ideges voltam,azt hittem felrobbanok!!Kérdeztük,h nem kellett volna ide a címre valakit kiküldeni,h jelezze,kikapcsolják az áramot???Mert felszólítást egy darabot nem kaptunk...kiderült,h ja de kellett volna,miért nem jött az ember felszólítani???

No comment!!
Vendég
 


Na most visszaolvasok...
Vendég
 


Milyen, nyugi van... :wink:
Bár sztem ebben a helyzetben mindenki hóót pipa lett volna :twisted:
Hát Illllyet :shock:
De az a lényeg, hogy lerendeződött (még ha nem is ment olyan simán a dolog)
Érdekes, hogy ők basznak mindenkire/mindenre az összes szolgáltató szinte ilyen, de ha van valami, bármi legyen az, nagy mellénnyel jönnek, azt a végén kiderül, nem is jogos :twisted:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Hát asszem azzal,h mire hazaértünk onnan-kb 12 perc-és már kiküldtek egy kocsit,h visszakössék,elismerték kinek is volt a hibája...na de lényeg,h vége!!

Lujzi

Nem szeretném a többieket ismételni,de tényleg szakemberért kiált a viselkedésed!!Kérlek,keress fel valakit!És igenis írd ide le nyugodtan nekünk,mert az elfojtás a legrosszabb,amit tehetsz!
Tudom,ez nehéz lépés,de meg kell tenned magad miatt!!Fel kell ismerned,h ezek a tünetek sajnos túlnőnek rajtad!Légyszíves keress egy jó pszichiátert,mert ebből egyedül nem fogsz tudni kimászni.Kell egy jó terapeuta,aki sokat beszélget!!

És ne feledd,hogy szeretünk és mindig meghallgatunk!!

Chrissy

Egy kalappal holnapra!Gyermek kitűnő tanuló,csak a magatartás 4-es-na de kérem fijúgyermek...

Puszi

Hírek?A cumikat én kerestem-vagyis a férjem-nagyon köszi!!

Anyci

Örülök,hogy elindultatok az úton!A lánykád fotója az iwiwen csúcs jó!!Na és az unokahugi is tündéri!!
Többen is kértétek a pocifotót:lesz,csak én nemtom átméretezni,majd a férjem meg kell kérnem,na meg a gyereket is,mert az Ő gépén van :wink:

Többieket is pusszantom!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: