Új privát üzeneted érkezett!

Morci
akkor szorítok, hogy legyen pé.-d a napokban++++++++++++++++ :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Laptető!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi a szorítást!
morcivaci
 
 


Betty: akkor csak teljenek nyugisan azok a napok!
Kép



Morci:sajnálom az émelygést, remélem dokid válaszol hamar, hogy mi legyen.
péhez itt is drukk :wink:
miamanó*
 
 

 
 

Betty
Szorítok a szupi házassági évfordulós ajándékhoz!!!Sajna jövő héten továbbképeznek, így lehet, hogy csak hétvégén tudok majd benézni, hogy mi újság!De tudd, hogy minden nap gondolok majd rád!!!
morcivaci
 
 


szisztok! azt szeretném megkérdezni, hogy a closti szedésénél megjön-e tuti 28 napra a vérzés??????
gydavid
 
 


Szia Gydavid!

Nem, egyáltalán nem biztos.Nekem még soha nem jött meg 28 napra, a clostitól sem.Volt amikor 43 napos volt clostival.
morcivaci
 
 


köszi szépen ,de akkor mikor kell tesztelni?
gydavid
 
 


Milyen tesztre gondolsz?
morcivaci
 
 


gydavid üdv. :wink:
Nekem napra pontosan megjött az összes clostis hónapban (is), de sokaknak kitolja a menszit. Embere válogatja.
Ha LH tesztre gondolsz, gondolom van UH követés, és dobja magát, mikor kell tesztelni. Ha hcg-re, akkor meg amikor általában meg szokott jönni, ha nem jön attól kezdődőleg mehet :wink:


Morci
nagyon kis cuki vagy, hogy gondolsz rám, jól esik :wink:
Mire visszajössz már tuti tudni fogok valamit :D
Mindenesetre pozitív vagyok, mint mindig is, és én is nagyon drukkolok neked is :wink: ++++++++++++++++++++++++++++
Jó az új vonalzid 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Jajj, az a Füles nagggyon édes!!!Imádom!!
morcivaci
 
 


És vicces is, mert hát Füles nem épp az a pozitivista szemléletű állatka! :lol: De ő kedvencem és Malacka!
morcivaci
 
 


Nekem is Ő a kedvencem :lol: :lol:
(kiéljük itt legalább a második gyerekkorunkat) :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Régebben mindent micimacisra akartam a gyerekszobába, de már letettem róla, nem akarom, hogy megutálja őket. :lol: Így is lesz épp elég ilyen dolog, mert sok mindent kaptam az évek folyamán ajándékba!
morcivaci
 
 


tegnap volt a 28. nap. szedtem a clostit , volt tüszőrepesztő szurim, az alapján tegnap volt max 10 napos. mikortól kell kimutatnia a tesztnek,ha terhes vagyok. fáj a hasam a derekam, de más nincsen. köszi, hogy válaszoltok.
gydavid
 
 


Teszttől is függ, de a 10-es érzékenységű az ovuláció után 10-11-12 nappal már mutathatja.Majd ha teszteltél, gyere, várunk az eredménnyel!És mesélj kicsit magadról!
morcivaci
 
 


köszi szépen! 36 vagyok, úgyhogy elég sürgős lenne egy harmadik/utolsó/ bébi. 13éves nagylányom van és egy 3éves kisfiam.
gydavid
 
 


gydavid
nagyon drukkolok, hogy sikerüljön++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:


Morci
Mi már vettünk egy-két micimacis dolgot, pl. a függöny tuti az lesz, mert már megvan :lol: sötétítő, sima egyaránt. Na meg szőnyeg is pont a micimacis volt a legszebb :lol: :lol: de azt még ne tudjuk milyen legyen.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sziasztok,

Üdv a csapatban Gydavid, és gratulálok a lurkókhoz. Remélem hamarosan kopogtat hármaska is. :lol: :lol:
Én is 36 vagyok és nekem is clostival sikerült négyeske. Nekem a tüszőrepedés utáni 10. nap már este volt egy halvány 2. csíkom a 25-ös teszten. De ez változó, valakinek csak a 16. dpo-n mutat valamit a teszt.nagyon függ a beágyazódás idejétől és persze a hcg mennyiségtől. :lol: :lol:
Azt meg sajna nem tudom, hogy kitolja-e a ciklust a closti, mert én szerencsés voltam és az első hónapban összejött. :lol: :lol:

Betty,
Remélem pihizel sokat és babácskák helyezkednek rendesen. :lol: :lol: :lol:
Alig várom, hogy tesztelj. :lol: :lol: :lol: :lol:
Morci,
Tök jó az új vonalzód. :lol: :lol: Remélem azért hamarosan lesz pé-ed. :oops: :oops: Az émelygéssel kapcsolatban meg szerintem beszélj a dokival. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Rólunk:

Szerdán voltunk dokinál, minden rendben, méhszáj zárt, kis csajom sokat nőtt, már szinte nem fér bele a monitorba.Pár hét és megyünk mozizni is.

Barbival is voltunk státuszvizsgálaton. 13,20 kg és 89 cm, de szerintem annál magasabb, mert vannak 104-es cuccai bőven, amik jók rá. 19 foga van és mondatokban beszél. Doki mondta is, hogy nagyon szépen fejlett testileg is és szellemileg is.
Sajna a szobatisztasággal sehogy nem állunk, még ordít is ha ki akarom venni a kakit.
Tavasszal viszont leveszem róla a pelust akkor is ha bepisil vagy bekakil.Máshogy nem fogja érzékelni, hogy milyen az amikor valaki nem a wc-be vagy a bilibe intézi a dolgait.

Bölcsi lemondva, nem szóltak semmit, szerintem még örültek is hogy felszabadult egy hely. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


gydavid: nekem se pontosan 28 napra jött meg a clostis hónapokban. Drukk a harmadik bébihez!

Judy: nem fér bele a monitorba :lol: :lol: ez aranyos. De örülök, hogy egészségesek a gyerkőcök. Hát szobatisztaság- dologhoz nem értek, de remélem hamar megtanulja Barbika.


Ja, és csatlakozom a füles klubhoz :wink: :lol:
miamanó*
 
 


sziasztok,

Betty,
Már csak kb másfél nap a tesztig. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon szorítok nektek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok! Már egy ideje olvasgatlak titeket csendben, és most lenne egy konkrét kérdésem hozzátok.
Nekem ez volt az első clostis hónapom (múlt csüt-péntek körül peteéréssel) és azt kérdezném tőletek, hogy valaki tapasztalt hőhullámokat a gyógyszer szedése alatt, ill utána?
Nagyon köszi a válaszokat és sok sikert mindenkinek!
szivi77
 
 


szivi77!
Én nem tapasztaltam hőhullámokat a szedés alatt...

Betty!
Nagyon-nagyon szorítok!!!! Kíváncsian várom a holnapi eredményt!
lotion
 
 


Lotion, köszi szépen!
szivi77
 
 


szivi77: a closti szedése alatt én se tapasztaltam hőhullámokat, és semmi mellékhatást se, annyi volt csak, hogy a szedés napjaiban az ébredési hőm a szokotthoz képest magas volt, 36.8 körül.
miamanó*
 
 


Szia Szivi77,
Nekem enyhe szédülésem volt a clostitól, de hőhullámaim nem voltak. :oops: :oops:
Drukkolok, hogy sikerüljön a babóca. :lol: :lol:
Lotion,
Hova tűnt a vonalzód???Másik topic-ban láttam, hogy csináltál, de itt meg nem látszik. :oops: :oops: Hogy vagytok?? :lol: :lol:
Betty,
Holnapra megadrukkok mennek, gyere ám gyorsan a pozitív hírekkel. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szivi77,
Tényleg az nekem is volt, hogy abban a hónapban magasabb volt az alaphőm is a szokásosnál. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok, köszi a visszajelzést! :-)
A hőmet ebben a hónapban már kivételesen nem mértem, mert kezdtem begolyózni... :-)
Köszönöm a drukkot is!

Viszont küldöm én is a drukkjaimat mindenkinek, akinek most szüksége van rá (főleg Bettynek holnapra)!
szivi77
 
 


judy!
Én ehhez a vonalzó készítéshez béna vagyok. Véletlenül kitöröltem a profilomban, úgyhogy majd újat kell csinálnom...
Egyébként minden okés velünk, szépen növekszik mind a két baba.
Veled mizu? Neked egyre jobban közeledik a nagy nap! :)
lotion
 
 


szivi77
A begolyózást megértem :lol: Pár hónapig én se mértem, mert már ott tartottam, hogy a hőmérőre is haragudtam, ha nem azt láttam amit akarok :evil: De most már nem idegesít fel, csak azért mérem, hogy lássam, hogy működik.
miamanó*
 
 


Lányok!

Csodálkozom, hogy van türelmetek hőmérőzni... Én egyszer álltam neki, de már a harmadik nap meguntam és hagytam a francba... Inkább teszteltem, azt jobban csíptem.
lotion
 
 


lotion
hány hetesek is már a babák?
miamanó*
 
 


15 hetesek vagyunk már... Tök durva, hogy mennyire megy az idő....
lotion
 
 


lotion: amúgy én is unom :lol:
miamanó*
 
 


akkor már egész jól látszik a pocakod, ugye?
miamanó*
 
 


Most kezdett el nőni, de amúgy már észrevették rajtam... Egy másik topic-ban láttam egy 34 hetes pocakfotót (ikreket vár a lány) és sokkot kaptam....
lotion
 
 


Lotion: már nekem sincs türelmem. :-) Összesen 9 ciklust mértem végig, de most, hogy szedtem a Clostit meg kukucskáltak 2 naponta UH-val, igy úgy gondoltam, hogy felesleges. Szerencsére viszonylag rendszeres a ciklusom (25-27) nap, igy nagyjából azt is tudom, hogy mikor van PÉ. BÁÁÁÁRRR: képzeljétek, hogy most nem akkor volt PÉ, amikor éreztem a szokásos tüneteket...... Furcsállottam is, hogy ez meg hogy lehet, de hát az UH csak nem hazudik. És közben az jutott eszembe, hogy lehet, hogy idáig nem is jókor voltunk együtt a párommal??? :oops:

Lotion, egyébként gratula az ikrekhez, 15 az már tényleg komoly idő, lassan megmozdulnak a picurik :-) Tök izgi! :-)
szivi77
 
 


gondolom jó nagy pocakja van akkor :)
miamanó*
 
 


szivi77
ahhoz képest, amikor érezted a PÉ-s tüneteket, mikor volt valójában? És nálad mik ezek a tünetek?
miamanó*
 
 


Miamanó: általában pé-kor mindig fájt a jobb oldalam lent (petefészek magasság) és tojásfehérje-szerü folyás társult hozzá. Na most ezt a ciklus 7.napján éreztem (febr. 28., vasárnap), majd másnap reggel mentünk UH-ra és ott láttak a BAL oldalon egy vezető tüszőt (17mm), a jobb oldalon pedig semmit. Majd szerdán újból mentünk reggel (10.nap, 22 mm-es tüsző), jobb oldalon ismét semmi. Majd pénteken reggel (12.nap 13 mm-es alakját vesztett tüsző=megrepedt már). Szóval ebben a hónapban a tulajdonképpeni pé-kor (csüt-péntek) nem voltak meg a szokásos tünetek....
Neked szoktak tüneteid lenni pé-kor?
szivi77
 
 


szivi77
Az alakját vesztett tüsző azt jelenti, hogy megrepedt? Mert én múlt hónapban a 14. napon voltam Uh-n, ahol 1 db szabálytalan tüszőt láttak... A 10. napon éreztem erős szurkálást, de gondoltam, csak nincs ilyen korán peteérésem...
Egyébként csak ritkán vannak tüneteim pé-kor, ez a szurkálás, és a tojásfehérjés folyás.
miamanó*
 
 


Helló-belló :lol:
Látom vagytok :!:

Szivi
üdv. itt 8)
Nekem a clostitól nem volt bajom, kivéve a reggeli kettőslátást, hőhullámaim nem voltak :wink:
Remélem mielőbb bebabásodsz, sok sikert hozzá :D
És köszönöm a drukkokat neked is, és csajok, nektek is :D
Hát, holnap kiderül, ha nem beborul :lol: :lol: :lol:
De ha beborul, akkor sem esünk két shake-be :lol:

Tőlem is mindenkinek megy a drukk+++++++++++mint mindig :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
nem lesz semmiféle borulás, max.egymás nyakába az örömtől :lol:
miamanó*
 
 


Manó
ÁMEN :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Na??????????????????????????Borulhatunk az örömtől?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty????????????????????????????????
Már úgy izgulok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Miamanó: igen, az alakját vesztett tüsző azt jelenti, hogy már megrepedt és a petesejt úton van lefelé :-)
Simán lehet "korán" peteérésed, nekem még sosem volt a 14. napon, mindig korábban. A fő szabály az, hogy a peteérés a menstruáció ELŐTT van 14 nappal. Tehát ha valakinek 30 naposak a ciklusai, akkor neki a 16. nap körül van PÉ, ha valakinek 26 naposak a ciklusai, akkor neki meg a 12. nap körül van PÉ. És nem is feltétlenü kell érezni, hogy van PÉ, nem mindenki szokta. Attól még odabent nagy dolgok történhetnek! :-)

Betty: köszi az üdvözlést! Izgulunk érted!! :-)
szivi77
 
 


Sziasztok!

Betty:
Kép


Szivi: üdv itt. nekem nem 14 nappal előtte van pé-m. a luteális fázisom max 12-13 nap.

Egyébként nekem volt a clostitól bajom. hőhullám, émelygés és magas alaphő.

Timi
titimee
 
 


Kép
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszi csajok :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Akkor itt is gratulálok, és nyugi, amit odaát írtam is , ez már nem lehet a szuritól. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Istenem, végre, te is babás vagy. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: