Új privát üzeneted érkezett!

Csip-csip
Én már értem... :wink: :oops:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Csajok! Help!!!!

Tiszta barom vagyok, de valaki nyugtasson meg, mert bekattanok!
Szóval az van, hogy tegnap a délelőtti fél órás émelygésen kívül a világon semmi bajom nem volt. Tudom ennek inkább örülni kéne, de kérdem én, hogy hová tűnt a cicifájás? Este mikor lefeküdtünk meg voltak duzzadva még mindig, mondtam is Tominak, hogy olyanok, mintha két gumilabdán feküdnék, viszont reggelre...
Nagyjából olyan volt, mint terhesség előtt. Semmi duzzanat, semmi fájdalom, a mellbimbó érzékenység is csökken. A hasam laposabb, habár lehet ez a pár napja tartó kicsit diétásabb életmód miatt van, habár a súlyom nem változott. Mértem a hőmet is. 37-ről, lement 36.7-re. Hát a sírás kerülgetett. Ennyire még sosem volt alacsony mióta terhes vagyok! Aztán agyaltam, hogy lehet, hogy azért van, mert nyitott ablaknál alszunk és igen hűvös lett reggelre a szoba, nekem meg szinte hideg volt a bőröm. Ekkor eszembe jutott, hogy megmérem nyelv alatt, mert valaki itt írta, hogy az sokkal pontosabb én nem befolyásolják a külső tényezők, mint pl. a hideg szoba.
Szóval megmértem nyelv alatt 7 percig. 37 lett. Akkor kicsit megnyugodtam. De hol a többi tünet??? A ciciérzékenység kinél, hogy volt?
Kismamik, anyukák, nektek ez, hogy volt? Kérlek válaszoljatok, mert agyvérzést kapok!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Sziasztok!

Joli, ne aggódj!

Véleményem szerint korai szakaszban is elmúlhat a cicik fájdalma! Nekem is elég korán elmúlt, bár nem emlékszem a pontos dátumra Szerintem ne hőmérőzz már ilyenkor, mert az nagyon stresszelhet! Úgyis nemsokára uh! Ne aggódj ¸;-)
Amúgy nekem is olyan érzés kb 1 hete, mintha labdákon feküdnék és baromira nyomna.... ezért nem is tudok hason aludni. Miki előtt kissé érzékenyebbek a cicik, de ennyire nem. Viszont a closty nálam lehet ezt a hatást eredményezte? :roll:
Apája most volt a progi eredményemért és a 20. napon 3,03 lett az eredmény :shock: szerintetek ez mit jelent? Mert teljesen bizti vagyok benne, hogy utána jóóóóóóó fél napra volt a peteérésem, legalábbis valami hasonló dolog
onlány
 
 

 
 

Mondok én is egy példát a mai hőmre. Az allergiám miatt zárva volt az ablak, izzadtunk, mint a lovak. 5-kor felkeltem mert jött az orrfolyás, hapci ,stb (de nem az ágyból, csak a szemeim pattantak ki). Megmértem a hőm. 36,85lett. Kinyitotta a férjem az ablakot és kitakarózva aludtunk. 7,30kor megmértem a hőm, ott már 37,0volt :roll:
onlány
 
 


Egyzser én is láttam ilyen autómeghúzásos dolgot... A corvin mozi mögött jöttünk ki a parkolóból (Pest) és előttünk ment állat módjára egy kukás autó és simán meghúzott egy gyönyörű kocsit és még csak nem is fékezett!
Suzytündér, örülök, hogy mára már jobban vagy. Szerintem mindenképp kérdezz rá a dr-nál hogy mi lehet ez, kivéve, ha nem babó!

Princike ¸;-) Üdv itt (is)!
onlány
 
 


A gyerkőcöm:
Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány, gyönyörű gyerkőc, micsoda ruci :lol: :?:
Neve?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Onlány, Te most szedsz már clostit újra?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Liza a becses neve.
Igen, az augusztusi hónapban szedtem, aszem tán le is írtam :roll: és most vagyok a 30.napon.
onlány
 
 


van itt olyan ember, aki jártas mondhatni bérben? Nyugdíjjal, előnyugdíjjal kapcsolatban???? S.O.S!!!!!!!
onlány
 
 


Zsu
Inszemnél kaptál tüszőrepi szurit igaz?
Mert ha most vagy a 9. DPO-n, akkor még vigyázz a teszttel, mert a tüszőrepit terhes nők vizeletéből (is) nyerik, és HCG-t tartalmaz, tehát kimutatja a teszt. Nekem kb. 10 nap alatt ment ki teljesen a szervezetemből, de minden ember más.
Viszont ha majd tesztelsz, és halvány plusszos lesz, és utána nap sötétebb, akkor ott van biztos a baba a pociban :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Onlány, Princzike

Üdv közöttünk! Elnézést az elmaradt köszöntésért, de önző módon csak a magam bajával foglalkoztam hirtelen! :oops:
Azóta volt egy csuda rosszullétem. Olyan ájulás szerű érzés, iszonyat hányingerrel. Rohantam is a WC-re, de nem volt semmi.Amilyen hirtelen jött olyan gyorsan el is múlt. De legalább megnyugtatott egy kicsit.
Tudom már tele a hócipőtök velem, meg a pánikolásommal. :oops:

Zsu

A tüneteid nagyon ígéretesek.

Betty

Hogy vagy a beavatkozás után? Nem fáj a pocid?

Egyébként Csip-csip szakmáját fogom jövőhéttől tanulni. Kéz és lábápoló, műkörömépítő.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Bettynek teljesen igaza van Zsu, vasárnapi tesztelés lesz a jóóóó

Joli, nyugi. Ne mérd a hődet szerintem se. Simán beleférnek ilyen hőesések.

Onlány, nekem a clostytól, vagyis a megemelkedett progiszinttől mindig fájnak a cicijeim. A pé előtti progiszint úgy tudom nem annyira mérvadó, mint a pé utáni, de nem tudom, pontosan...

réka80
 
 


Ugyan Joli :wink:
Réka, közben találtam egy nagyon hasznos oldalt, illetve 2őt...
http://docs.google.com/gview?a=v&q=cach ... l=hu&gl=hu
http://drinfo.eum.hu/drinfo/pid/0/beteg ... 0CD1A981D5
Itt azt írja le, hogy a falisztikus szakaszban (tehát míg meg nem történik a tüsző repedése) az érték 3,2ig jó, a tüszőrepedés előtt lesz a legmagasabb ez az érték, tehát én úgy gondolom jó ez az érték :)
Tényleg nagyn hasznos ez az oldal!
onlány
 
 


Betty, jajjj..., tényleg pedig olvastam is a choragonról...mondom Én, hogy jövőhét szombaton tesztelek csak :?: :roll: :wink:
Köszi, olyan hasznosat tudsz Nekem mindig írni :wink:
24-én kaptam a tüszőrepit!
Na így már tuti nem csinálok hamarabb tesztet!

Onlány, nagyon szép neve van a kis csajnak!
Bocsi, tényleg írtad :oops:

Joli
Nem egyszerű ez a rosszullétes időszak, de még jó, hogy otthon vagy
:?: :roll:
Biztosan minden rendben van a kis babóval, nyugi!!!
2006-ban Én is elvégeztem a tanfolyamot, azóta is csinálom néha-néha még az ezt megelőző két munkám mellett! :wink:
Sok sikert hozzá, de nem tudom, hogy kellene-e Neked most a jó kis szagokat beszipákolnod :?: ...gondolok itt a műkörmös cuccokra főleg a porcelán liquid-re :?: csak úgy eszembe jutott!? :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nekem a ciklus 21.napján volt régebben a vérvétel és akkor volt nagyon alacsony a progi szintem!
Pé előtti nem mérvadó!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Most jött vissza a netem, eddig nem volt. Már elvonási tüneteim voltak! :))
Egyébként jól vagyunk, csak szokás szerint el vagyok havazva.. Teraszt festünk,vagyis a fát rajta, Gabi délután meg 4 napra melózni, a táskáját pakolom, főzök, Kendézek! :roll:

Üdv a csatlakzóknak!

Remélem mindenki jól van!

Tegnap vettem egy tesztet, reggel majdnem ellőttem, de még úgy sem mutatná ki! Nagy volt a kísértés! :)

Egyébként a dpot hogy kell számolni? Mert nekem a ciklus.hu 25re írta a legjobb napot. Akkor ugye Gabi nem volt itthon. Együtt voltunk 26.án, és 27.én is mikor is éreztem a peteérős hasfájást. Aztán már csak 30.án. Most akkor nekem hány dpo???

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita, csak hogy előkerültél :wink: :roll:
Azt hittem már meg is csinálod?
Akkorra írta a pé-t???

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép jó napot mindenkinek!!

Előkerültem a kertből.....Füvet nyírtunk....Vagyis Apjuk nyírta én meg néztem :D
Képzeljétek pont a kertünk előtt, kb 15 méterrel arrébb elkezdték egy óvoda építését...Reggel 7-kor állnak neki minden hétköznap reggel :evil:

Zsu - Igen, van 7 db növényünk, mindnek adtunk nevet :oops: Egyébként pedig tényleg " hibbantak" vagyunk, úgyhogy semmi gond nincs azzal, hogy ezt írtad :wink: Ha most leírnám az összes növény nevét akkor már nem is lenne kétséged, hogy nem vagyunk 100-asok :lol:
A tüneteid nagyon babásnak tűnnek.....A kezeim csuriban vannak!!!+++

Réka - Az autóügy....Hát igen....Csak annyira bosszantó, hogy az ember állandóan csak tolja bele a lét ezerrel és mindig jön valami :!: Ezért jobb ilyen szempontból annak aki tömegközlekedéssel jár....Csak sajnos itt kint nem nagyon megoldható...Meg hát lusta is vagyok, bevallom őszintén :roll: Hozzánőtt a seggemhez a kocsi, mint egy tumor :lol:

Susytunder - Lehet tényleg elkéne menned dokihoz, bár ha csak pár napod van a tesztelésig, lehet én is inkább megvárnám és utána mennék!Köszi az ötleteket virág ügyben, akkor lehet ősszel megpróbálom átültetni, addig pedig rehabilitáción és minden napi megfigyelésen van a páciens :D

Csip-csip- Szióka!!!Most mi a helyzet nálatok lakás ügyben???Lesz valami??

Joli - Szerintem ne izgulj, tuti, hogy minden rendben van odabent...Az, hogy az egyik nap rosszabbul vagy mint a másikon semmit sem jelent, az én barátnőmnek egész végig semmi baja sem volt, se hányinger semmi....Ez annyira egyénenként és naponként is változik....Szerintem a legfontosabb, hogy ne idegeskedj, mert azzal ártasz a babának a legtöbbet úgyhogy nyugi!!! 8)
Mondom ezt én, aztán tuti, ha egyszer babás leszek én is szétparázom majd az agyamat :)

Onlány - Nagyon sajnálom Anyukádat...olvastam a másik topikban!Annyira szemetek az emberek és mindig a rendesek szívják meg :evil: De biztos van valami áthidaló megoldás....Táppénz vagy hasonló! A progi szinthez meg ilyesmikhez én nem nagyon konyítok, de vannak itt profik, mint pl. Betty, ő biztos tud ebben segíteni.....Ja a kislányod egyszerűen gyönyörű!! :!: Annyira kis huncutnak látszik, meglehet zabálni :D

Anita1984 - Helló-Belló!!Szerintem ha 26-án vagy 27-én volt a pé-d, akkor most a 8-ik vagy 9-ik DPO-n vagy szerintem!!

Betty- Szevassssz!!!!Mizujs nálad te csajszi??

Akit kihagytam azoknak is szép napot, élvezzük ki még a jó időt, mert úgy hallottam hétvégén jön az aminek nem kéne....16 fok, eső :evil:

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


suzy, igen, 15én jött meg utoljára, és 25 napos ciklusaim vannak. Lassan már én sem tudom követni... :D

gyancsi, akkor lassan tesztelhetek... de jóóóó. bár most azt érzem, hogy nem jött be. De nem vagyok elkeseredve miatta. :) Még optimista vagyok :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita DPO-t akkor könnyebb számítani, ha van hőgörbe, meg esetleg ovuteszt :? De szerintem akkor azt vegyük pé napjának, amikor utoljára éreztél ovus fájdalmat. AZ a 0. DPO. Ha 30.-án volt ilyen, akkor ma 4. DPO, ha jól számolom :?

Onlány, nagyon édes kis zabálnivaló a kislányod, és a neve nekem is nagyon tetszik :wink: Köszi a babatervezős tippet, én is jártam már arrafelé, és tényleg jók az nfók.

réka80
 
 


réka,27-én fájt a hasam.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Akkor az a 0. Dpo. Akkor ma a 7. Dpo, ha jól számolom. 9.dpo előtt szvsz csak az ikerterhességek jeleznek hangyafingynyi második csíkot :wink: Szal lehet még a holnapi teszt kicsit korai, de kötélidegzetűek kipróbálhatják :lol: :lol:

réka80
 
 


réka, köszönöm! :) hétfőn fogok tesztelni, (ha nem jön meg addig) akkor jön haza Gabi délben, meglepi lesz! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Joli
Szerintem se aggódj a tünetek hiánya miatt, és miért hőmérőzöd még mindig magad? nem tudom ki írta, de nagyon igaza van, ne stresszelj ezen. Nekem pl. mindig érzékeny volt a cicim, amikor meg kellett volna jönnie, de amikor terhes voltam eleinte nem. Utána igen, majd megint nem. A hányinger is ilyen, jön- megy. Lesz majd hangulatváltozás is, és sírsz, miközben semmi okod rá... szóval ne aggódj! De nagyon örülök, hogy írtad, mert mindenki gondjából- bajából sokat tanulunk.

Zsu
Én is 12- én fogok tesztelni. :) legalább is ezt tervezem.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Én írtam Susytündér :wink:
Hol voltam :P masszíroztatni. Jár hozzánk egy lány, 2órán keresztül kényeztetett, hu nagyon jó volt!
Lizus nevében köszönöm a (név)dícséreteket! Szerintem is nagyon aranyos, csajos név a Liza :wink:
Én ezeket a Dpo-kat nem igazán vágom :oops:
onlány
 
 


Onlány, Betty
Sziasztok itt is :)

Csip-csip
Nos, amit rólam lehet tudni, az a következő
Mi már 2 éve próbálkozunk pár utódot össze kalapálni, de eddig nem túl sok sikerrel. Úgy néz ki, hogy inkább nálam vannak gondok. :( Sajnos. Van némi IR-em (inzulinrezisztenciám), meg magas volt a prolaktinom. Szóval most vagyok túl augusztusban a 4-ik inszemen, egy majd 1 éves kihagyás után, ami nem jött össze. :(

Bocsi, hogy most nem olvastalak vissza benneteket, de meló közben elég gázos. Szóval még ma este reményeim szerint vissza térek :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Képzeljétek lányok, hosszú idő után, ma először Kristóf bele pisilt a bilibe! Eddig csak ücsörgött rajta, kis széknek használta, de ma megleste apát, és ő is állva belepisilt. Úgy örülök neki! :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy ez szupeer :) Kristóf nagyon ügyes, igazi nagyfiú :D

réka80
 
 


Joli
semmim nem fáj, jól vagyok :wink:
A pocim menszisen fájt egy kicsit beavatkozás után fél óráig kb.
Kicsit vérezgettem is. semmi több...


Suzy
ha 24-én kaptad a tüszőrepit, akkor sztem már 5.-e körül tesztelhetsz...a lényeg hogy másnap csinálj újat, hogy sötétedik-e :wink: Reméljük igen :wink:


Anita
ha veszel tesztet a kísértés mindig nagy 8)
Én ezért veszek mindig mindegyikből sokat..most is legalább 20 HCG-m van 8) ..és legalább 30 LH-m 8) :lol: De én tesztfüggő vagyok amúgy is... :lol:
A DPO, a pé.-től számolt napok.
Mennek a drukkok++++++++++++++++++++


Gyancsi
semmi újat nem tudok mondani , vasárnap megyek v.v.-re, már erre a hétre nincs 8) :lol:
Remélem te is jól vagy :!:


Suzytündér
gratu Kristófnak a bilizéshez :!: 8)



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Suzy
Ehhez csak gratulálni tudok, nem hiába aki már nagy fiú... :wink: :?: micsoda boldogság ez egy anyának :?: :!: :roll: :wink:

Betty
Köszi a sok-sok infót meg Rékának is, de nem merek csinálni még... :oops:

Princzike
Sajnálom szívből, hogy nem jön össze nektek sem a babó, Én az elsőn vagyok túl!Nálunk is a női oldalról volt a gond!
Erre az IR-re kaptál-e gyógyszert?Én a PCO-s vagyok és kaptam anno gyógyszert szedtem is egy kevés ideig, de nem bírtam, mert nagyon levitte a cukorszintemet. Úgy tudom, hogy akinek IR-je van annak is ezt kellett szednie, hogy sikerüljön a terhesség!A gyógyszer METFOGAMMA!(van aki MEFORALt vagy MERKFORMINt szed)
Most is kellene szednem, hogy sikeresebb legyen a művelet állítólag, de kettős látásom lesz tőle! :cry:
Drukkolok ezerrel+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jó éjszakát!
pusszantás


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szépséges reggelt lányok!

Köszönjük a gratulációkat, ma reggel is megpróbáljuk a bilibe pisilést, aztán pedig napközben is. :)

Zsu
Valóban nagyon nagy öröm, össze vissza puszilgattam! :)

Én egyébként nem érzek semmit. Már egy hét múlva tesztelni szeretnék, és egy hónapja ilyenkor szinte biztos voltam benne, hogy pozitív lesz a teszt, mert mindenfélét éreztem. Most pedig semmi.

Apa az elmúlt pár napban nagyon fáradt a munkálatok miatt, így nem voltunk együtt, remélem ma már nem lesz olyan vészes a nap, és este kicsit összebújhatunk. Bár ez már a 19. nap. :roll:

Nagyon szép pénteket kivánok a dolgozó anyuciknak, és anyuci jelölteknek! :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt!

Suzy
Azért még nem biztos :?: hátha, Drukk++++++++++++++++++++++
Neked is szépséges pénteket!
Nálatok rossz már az idő?

Itt nálunk mára sem hűlt még le az idő, de estére már mondja a rosszat. Azt sem tudom, hogy mit vegyek fel a lagzira, de ez most a legkevesebb bajon! :cry:
Az éjszaka arra ébredtem fel, hogy nagyon görcsöl a hasam, reggel 5-kor keltem és a bugyim egy kicsit barnás-véres volt egy foltban, azt hiszem, hogy ez a hónap is sikertelen! :?: :cry:
Nagyon ingerült vagyok, ilyen szoktam lenni mensi előtt!

24cn.,10. DPO

pusszantás


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jajj Zsu neee! :( :( :(
Bár ez nem tudom mit jelent, de terhesség mellett van aki barnázik, és nem lesz belőle gond! Remélem jön valaki, aki tud okosat mondani!
Nagy pusszantás neked, hogy jobb kedved legyen, bár tudom ez sovány vigasz, de azért én reménykedem!!! A remény hal meg utoljára!!!! Szorítok, hogy minden rendben legyen!!!!

Az idő nálunk nem rossz még, csak felhős az ég. Jó lenne ha estig nem esne.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy
Köszi a biztatást,igazán nagyon ari vagy, jól esik!!!

Valahogy érzem Én, hogy nem sikerült!Nem ez van állandóan az agyamban, de mégis!
Csak az a furi nekem, hogy 24cn-en ilyen még soha nem volt?!Mi a fene ez :?:

Várakozok és próbálok megnyugodni, amennyire csak ilyenkor lehetséges!!!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


No akkor mondok valamit :wink: 10 DPO-n pici barnás-véres pötty szvsz beágyazódásos vérzés 8) A progihiány miatt most tutko nem barnázol. Én ennek most bizony marhára örülök:)
Nekem is volt anno a 13 DPO-n, az kicsit későn volt, de a te 10 DPO-d nagyon jóó 8) Szal én nem akarok hiú ábrándokat kergetettni veled, ha velem történne ez, én erre gondolnék :wink:

réka80
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Légy erős,amig nem jön meg piri addig van remény!!
Ezt én is hallottam hogy van aki a beágyazodásnál picit vérzik/barnázik..
Be fog zebrásodni a napokban az a teszt+++++ :wink:

Réka!
Zsozsó oviban már?
Hát Kíránál olyan változó ez a mehetnék,most nyaggat hogy mikor indulunk már :lol: ..hét elején meg nem akart menni..

Susy! Nagyon ügyes Kristóf!! 1,5évesen bilibe produkálni :shock: ,hát le a kalappal elötte!! 8) ..
Lehet hogy ez jó hogy nem érzel semmit,és akkor majd meglepi lesz a + teszt :)..
Mert amikor az ember érez minden féle tünetet,és mégis nega..na az padlóra teszi az embert...
Ti is jó sok beföttet tettetek akkor el.:)

Joli!
Hogy vagy ma?

Csip-csip!
Bocsi hogy csak most írok..
Találomra szoktunk főzni krumplit,áttörjük (mint mikot krumplipürét készítünk) teszünk bele sót,vajat,és lisztet,és olyan nyújtható tésztát gyurunk belöle..így készül nálunk a gombóc..
Tegnap csináltuk meg, lett vagy 100 db :)..

Anita!
Nemsokára itt a hétfö,akkor tesztelsz ha addig semmi?
És hogy érzed??

Onlány! Nagyon aranyos a kislánykád,kis hercegnő! :)

Betty!
Akkor vasárnapra sok-sok erőt neked!!! :wink:

Többieknek is pusszantás!!

Teszek egy képet: Éjjel megszületett barátnőm kisfia, Barnabás
3050g és 49cm
Már 3.szor vérzett be és most végre nem hagyták tovább "kínlodni" megcsászizták.. 38.hétre jött a csöppség. Jól vannak és az a lényeg :)

Kép
Vendég
 


jó reggelt!


Naaaa, ki lesz a következő tesztelő? Kiért izgulhatunk :roll: Azt álmodtam tegnap, hogy terhes vagyok :D fura, de olyan érzésem van, hogy ez az álom igaz. Nekem be szoktak jönni az álmaim. Ma meg éjjel (is) úgy kavargott a gyomrom, pedig ez rám nem jellemző! Illetve kb olyan 3napja úgy éreztem, mintha a piri kopogtatna és azóta semmi. Semmiféle görcsöt nem érzek, hirtelen felindulásból ellőttem egy tesztet, ami nem meglepő módon - lett, a hőm meg 37,1. Figyuzatok, honnan kell számítani a dpot? Olvastam, hogy peteéréstől, de az már 1.nek számít?, amikor leesik a hőd vagy hogy?

Ma vagyunk 5éves házasok!
onlány
 
 


Réka, azóta sincs semmi, tudom, hogy nem lehet a progi hiányától! :roll:
Mivel még nem volt ilyen és a vérzés számomra csak negatívat jelent...akkor még van remény :roll: várakozok tovább pozitívan! :roll: :?
Köszi az infót!

Kírus, Te hogy vagy, vagytok?közérzeted, hányinger???
Drága ez a kis csöppség... :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggel lányok!

Zsu:Én sajnos ehez nem értek, nem tudok, mit javasolni, hogy mért volt nálad barnázás :( de ne add fel, még hátha sikerült. Holnap kellene megjönnie elméletileg???
Nekem is, gondolom, ez nem izgat, de ha nem sikerült együtt kezdhetjük a hónapot :)

Suzytunder: Elsemm tudom képzelni, mit szolnék, ha én gyerekem is ilyen ügyi lenne, bizti össze-vissza csokolgatnám:)
Füled???Amúgy nekem volt 1 elég kemény fül mütétem, elmentem a hallásom :cry: de sikeres mütét lett a vége :P

Joli, Kírus, Iner kismamik, hogy vagytok???Milyen a közérzetettek??

Princzike:Drukkolok a babához, reméljük, idén meglesz :)
:wink:

Ancsa: Köszi, de sajna most idén nem lesz lakásom, mert közbe szólt az apeh :cry: :cry: :cry:

Anita: rukk, meg Bettynek is majd +++++++++++

Réka:Mizu nálad???

Szép Napot...
csip-csip18
 
 


Onlány: Gratula az 5 évhez, szép kis idő...

Kírus:végre már hiaányoztál :) zabálnivaló, a picurka..

Joli: mikor kezded a körmözést???Hol, és mennyi mostanság a tnfolyam???

Nem is írtam, hogy tegnap én pihiztem du, körmöztem, aztán kaptam a hívást, hogy a drága apósom leesett a szilva fáról, 5m magasságból :shock:
Rohatunk az uzsoki korházba, 4 kor, mert még ugymond, szerencsésen meguszta, mert csak a jobb bokája és sarka szilánkosra tört :(
A fejét megtudta védeni...uhhhhhh
este 10kor tudták csak betolni a műtöben szerencsétlent, ezek a tetvek(bocsi) és addig ordítot ugy fájt neki :( fél 12ig maradtunk ott, de nem tudjuk mi van, most várom a hívást, mert ügye altaták, meg gerincbe érzéstelenítést kapot...ilyen napom volt tegnap..
Ma meg jöhettem fél7 re melozzni, 2ih nem látok, de remélem hamar eltelik ez a nap ....

Puszi Kitti
csip-csip18
 
 


Onlány a pé a 0. dpo, azt sok dologból lehet kikövetkeztetni. A hőmérséklet még egyszer leesik, pozi lesz az ovuteszt, ovus fájdalmak vannak. Pé után felmegy a hő. Emlékszel mikor volt ilyen?

Zsu
Beszúrom ide az nfot;)

Lehet látni a beágyazódást a hömérsékleti görbén?
A legtöbb esetben nem lehet látni, de két esetben lehet sejteni:
1) A beágyazódás során pecsételö vérzés lép fel, kb. 7-13 nappal az ovuláció után.
2) Az hömérsékleti görbe trifázisos, azaz három hömérsékleti szint figyelhetö meg. A hömérséklet ebben az esetben nemcsak a tüszörepedés után növekszik meg, hanem még egyszer, a beágyazódás után is feljebb emelkedik. Ez azzal van összefüggésben, hogy a szervezet még több progeszteront termel, ami tovább nyomja a hömérsékletet felfelé. A trifázisos görbék 4,5%-a viszont nem terhes nöknél is megjelenik, viszont ez a görbetípus terhesekre igencsak jellemzö (maradék 95,5%)!!

réka80
 
 


Hát 23án volt ilyen fájás szerű, meg 24-én (ekkor még uhun láttuk a petécskét), de du azért elég erősen belenyilalgatott... de 25-én meg még jobban leesett a hőm.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 22400_.png
Csip csip :shock: csórikám! Jobbulást neki!!!!!!!!!!!!!!!44
Gratu a babócához!
onlány
 
 


Köszi Réka, utána olvastam Én is és tényleg van ilyen :roll: :wink:

Onlány, reméljük a Te álmod valóra válik... :wink: drukkolok :wink:

Kitti,de érdekel, hogy mi van veled és ha lehet máshogyan kezdjük azt a következő hónapot!... :wink:
Jövőhét szombaton kell megjönnie, csak furi volt, hogy pecsételtem azért írtam reggel!
Jobbulást az apósodnak, a mai egészségügy nem egyszerű, csak így fogalmaznék röviden és nőiesen!!! :?: :?
Kitartást a mai naphoz!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Onlány, akkor ugyanúgy, mint nekem, ez most a 10.DPO, ha jól számolom!!! :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Bizony Zsu! És nálad mikor várható a teszt?
onlány
 
 


Onlány
Én álmomban palacsintát sütöttem, ez is valóra fog válni. :wink:

Zsu
Hát akkor lehet mégis jó!!! Akkor a másik cuppanós ezért megy! :lol:

Csip csip
Fülem okés, rendbe jött.

Kírus
Gratula a barátnődnek! Milyen jó ilyen picit látni! :wink:

Köszönjük még egyszer mindenkinek a gratulációt!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt, Lányok!

Onlány

Szerintem 25-én volt pé, az a 0. DPO.

Csipi-csip

4 hónap lesz a tanfolyam itt Baján, és 100000-ből kijön vizsgadíjjal együtt.

Zsu

Én is inkább beágyazódásra gondolnék. Szerintem ne add fel!!!!

Susytunder

Gratula a bilizéshez. Tényleg jó korán sikerült!

Jelentem tűrhetően vagyok. Van egy kis hányinger meg cicifeszülés, de kb. ennyi.
Ma kora délután elutazunk. Megyünk Taksonyba anyámékhoz, mert holnap lesz Tomi lézeres szemműtétje Óbudán, és utána még 3 napig vissza kell járni kontrollra is. Szóval legközelebb majd csak szerdán leszek.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Suzy
Puszillak :) majd meglátjuk :roll: :wink:

Joli
Nem adom fel...csak mit tudom Én, hogy mi ez :?: :roll:
Örülök, hogy vannak továbbra is terhes tüneteid :) vigyázz magadra, a férjednek sok sikert a műtéthez!Jó utat, várunk vissza! :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sok sikert Joli a párodnak!!

Anyosom most hívott apósom nagyon szarul van, 4 helyen csavarozták összea sarkát...8-10 hétig nem állhat rá :(
Ez kegyetlen lesz neki....
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: