Új privát üzeneted érkezett!

Szerencsére nekem nem fáj, hanem csak érzem az oldalamat és nem állandóan. Az is lehet hogy mivel meglökték most a gyógyszerrel a szervezetemet, ettől lehet. Na mindegy. Amég nem fáj, addig szerintem nem lehet gond.
Hát az aspirint még én sem hallottam.

KépKép
csige-bige
 
 


Hú én mintha ezt az aspirint valahol hallottam volna már.De csak most ahogy írtátok derengett, hogy mintha már olvastam róla. .

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

na az biztos, h én aspirint nem fogok szedni!!!!!
majd ha köteleznek rá. én nem károsítom magam feleslegesen gyógyszerekkel.

babszika
 
 

 
 

csucsu hajráááááá.....mindent bele!!!!!
babszi nagyon jok az álmaid!!!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mondták hogy jöjjek át ebbe a topikba, már régebben is sokat írtam csak egy időre eltüntem mert mindent elakartam felejteni a babával kapcsolatban, Nitacska, Csige-bige rátok is emlékszem sokat beszélgettünk.
Sehogy sem akar sikerülni már 3 éve a baba, és képzeljétek a multhéten egyszercsak váratlanul ért a dolog 12 napot késett ami soha nem volt met mindig pontos a ciklusom 30-31 naposak és csináltam tesztet és pozitiv lett....hurrááá-mondom sikerült nem hittem a szememnek és be is jelentkeztem dokihoz sajnos későn tudott fogadni de valahogy mondom majd kibirom erre másnap reggel apa mondta hogy egy kicsit hancurozzunk már ok beleegyeztem bajom ugysem lehet és mikor utána felkeltem hirtelen elöntött a vér mindent :cry: .Hát igy jártam 3 év próbálkozás és az első baba miattunk ment el.Annyira kivagyok már bukva igy bejelentkeztem Budai Meddőségibe Februárrra kaptam időpontot és addig fogok küszködni amíg nem lesz nagy a pocim:)
Röviden ennyi a sztorim.

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Szia Jucus, emlékszem rád. Sajnálom ami veletek történt, de ne hibáztasd magatokat. Ha az a baba jól megvan tapadva és minden rendben van vele, akkor nem megy el egy kis hancúrozástól. Nagyon erősek és sokmindent kibírnak ők ott bent. Biztos hogy valami gond volt akkor, lehet hogy rosszul volt megtapadva. Valami kiderült már neked, hogy miért nem sikerül teherbe esned? Csinált a dokid hormonvizsgálatot? Úgy emlékszem egy dokihoz jártunk, de én már azóta váltottam. A mostani dokim csinált hormonvizsgálatokat két hónapon keresztül és most már tök jó lett a progiszintem, persze ismét szednem kell a clostit. Sajnos nekem sem sikerült azóta babásodnom. Most van az utolsó clostis hónapom és ha most sem jön össze a baba, akkor vissza kell mennem a dokihoz és megbeszéljük a későbbieket.
Sok-sok erőt kíválnok neked és ne add fel, ez a legfontosabb.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

jucus - sajnálom ami veletek történt, és osztom csige-bige véleményét, hogy ha rendesen megtapad a babó akkor egy ungabungától nem vetélsz el. De nyugi!!! Előbb utóbb mindenkinek lesz nagy pocakja! ( És nem a sok sörtől :wink: )

Kép
pampalini
 
 


Egyébként én úgy érzem, hogy most van pé-m. Remélem most rendesen meg fog jönni.

Ja és még nem megyek dokihoz. Lehet, hogy nagy hülyeséget csinálok, de megvárom a következő menszit, hogy az milyen lesz. És ha az se ok, akkor utána elmegyek. Most elkezdtem inni cickafarkfű teát, mert az jó a menszi beállítására aztán majd meglátjuk...

Kép
pampalini
 
 


Jucus!

Sajnálom a történteket :cry: :cry: :cry: Miért nem mehet minden simán?
Szerintem is igaza van a lányoknak. Nem hinném, hogy a Ti hibátokból ment volna el a baba, ha jól megkapaszkodik, ott is marad. Más lehetett a bibi. De biztos, hogy nincs baba? Csináltál aztán tesztet vagy elmentél orvoshoz?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Egyébként amikor én terhes voltam a nyáron, akkor megkérdeztem a dokitól a házaséletet. Mondta, hogy nyugodtan, de azért ne úgy döngessen meg apu, hogy szétszakadok és hát ne most kerüljön elő a bilincs és a ostor :shock: :oops: Szóval normál keretek között a házasélettől semmi baja nem lesz a babának.

KépKép
csige-bige
 
 


jucus nem hinném hogy miattatok ment el a baba......ha egészséges akkor nem árt neki a hancur....hidd el.... :(
az meg jo jel hogy spontán sikerűlt a baba!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia jucus!
üdvözöllek az általam újraindított "csoda"-topikban :wink:
gyere sokszor és meglátod, h habár feledtetni nem tudjuk a történteket, azért jó hangulatban el fogjuk tölteni azt a röpke időt, amíg kismami leszel!!!! :wink:

babszika
 
 


babszika hogy érzed magad? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita!
ha arra célzol, h tüneteim vannak-e, hát el foglak keseríteni.
vannak "tünetek", de ennyi utró és stimu után ezek nagyon nem megbízhatóak.

sőt, igazából leginkább a mensis jeleket érzem, amik után 7 nappal piri szokott jönni...

szóval, majd meglátjuk. :wink:

babszika
 
 


babszika azért én drukkolok neked ezerrel!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

én is magamnak :lol: :lol: :lol: :lol:

veled is minden ok?

csucsuról tudtok vmit?

babszika
 
 


velem hála égnek minden ok....várom a keddet......
a meleim fájnak nagyon és napközbe olyan álmos vagyok......és van hogy egyfolytába csak ennék....
nem tudom csucsu mere van..... :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na a tegnapi evésem.... nekem is érdekes volt....
2 zacsi chips, 1 zacsi szotyi, és éjjel a vajas-lekváros pirítóson agyaltam tejjel.... naná, h ezt ettem :wink:

babszika
 
 


én írtam csucsunak msn-e, de semmi válasz.... :(

babszika
 
 


babszika nemsemmi miket ettél..... :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ja, nálam ez öröklött.
anno apukámmal ettünk vajas-lekváros kenyeret párizsivel és kolbásszal, na meg a tej jött hozzá :shock: :lol:

most meg az inzulinom óta nem nagyon ettem ilyeneket.

most emg is van a hatás, mert olyan bélgázaim vannak :oops:

babszika
 
 


babszika semmi baj...egészségedre..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

az a baj, h fáj a pocim tőle.... nem vagyok egy nagy "békegalamb eregetős" - sajnos inkább kínoz :(

babszika
 
 


sajna nem tudok segíteni..... :(
probálj olyat enni ami segíti kihajtani......... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ennél jobbakat már nem tudok :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


:( :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


és most egyébként rakott karfiolt ennék.
na, csak ez kéne még a gázoknak :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


lehet az segítene...... :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


meglepődnék

babszika
 
 


:wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na jó, megyek.... jó éjt neked!


Dalma!!!!!!!!!
jelentkezz! :wink:

babszika
 
 


szépjóéjszakát! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm lányok a bíztatást!Nagyon jól esett!!! :wink:

csige-bige: Miért váltottad le Kisfalvit? Nem volt jó? Bár már most én sem járok hozzá mert megyünk majd a BMC-be, de telefonon tartottam vele a kapcsolatot majd szeretnék nála szülni.

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Nem volt vele semmi problémám, de valahogy úgy érzetem hogy tötyögünk egy helyben. Én nagyon szerettem volna hormonvizsgálatot és ő nem igazán hajlott felé. Így átmentem egy olyan dokihoz aki foglalkozik problémás esetekkel és vén róka. Nagyon nehezen váltottam, de azóta már túlvagyok három hormonvizsgálaton és hát igen, beigazolódott amitől tartottam. Alacsony a progiszintem. Annyira nem vészes, spontán lehetek terhes, de félő hogy elmegy a baba. Most kaptam ismét clostit és ettől szépen beállt. Most már a hormonok rendben vannak, egyenlőre.
Hát lányok én most annyira kikapcsoltam, nem agyalok a babaprojekten, hogy este elfeljtettem bevenni az utolsó szem clostimat. Ma reggel pótoltam :shock: Nem hiszem hogy ennek olyan nagy jelentősége lenne.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

A tegnapi napom egy fos volt. Még annál is rosszabb :cry: :cry: :cry: . Remélem nem haragszatok meg, ha rátok zúdítom a nyomorom.
Tegnap tudtam meg, hogy a barátnőm terhes. De nem tőle. Anyukám mondta meg, de nagyon rossz időpontot választott, mert ezt pont egy bolt kellős közepén tette. Én pedig ott helybe elbőgtem magam.
Ezalatt a 6 hét alatt, mióta ezek a dolgok megtörténtek velem, egy percig nem éreztem azt, amit tegnap, még sírni se sírtam. Nem arról van szó, hogy irigy vagyok, nem azt érzem, hogy neki miért, ha nekem nem, hanem azt, hogy akkor nekem miért nem????
Én örülök neki, mert tudom, hogy ők is régóta próbálkoztak, de egyszerűen nem tudok hozzá jópofát vágni.
És ami még nagyon rosszul esett, hogy nem ő mondta meg, akkor szerintem könnyebben viseltem volna. Anyukám azt mondja, nem merték megmondani nekem. Na ez volt az utolsó csepp, elég jól leírtak.
És már megint bőgök. Utálom érte magam, nekem most ez a mélypont és remélem hamar kikászálódok belőle.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok.

babszika babatapik mennek++++++++++

csucsu nagyon szep eredmeny a ket tuszo,hajra mindent bele.

Moni hogy haladsz a fogyival?

jucus udv itt es sajnalom amin keresztulmentel.

csige volt hogy en is elfelejtettem,szerintem se szamit hogy kesobb vetted be a bogyot.

ranita elhiszem hogy nagyon rosszul esett.Sokat gondolkodtam mar en is ezen es ugy velem az aki ebben nincs benne nem igazan tudja kezelni et a bejelentes dolgot.
Nekem ami nagyon rosszul esik az az a mondat"majd meglatod milyen ha lesz gyereked"ettol maszok falra.

Kép
monyo83
 
 


Ranita: Az érzés ami benned van természetes. Persze, hogy jönnek a kérdések neked miért nem sikerült??
Igazából a barátnőd elmondhatta volna. Talán korrektebb lett volna. Hisz nem merte elmondani?? De a barátnőd?? Szóval ez igy van rendjén, hogy kérdéseket teszel fel.
Tudom elcsépelt mondat de igaz: Egyszer lent és egyszer fent. Hidd el mostmár a jó dolgok fognak jönni.

Kép
csucsu05
 
 


Megértelek Ranita és ez valóban nem az irigység. Szerintem mind így vagyunk ezzel, még ha nehezen is vállaljuk. Valóban nem féltékeny az ember és nem irigy, hanem csak azt nem érti meg, hogy neki miért nem sikerült, miért nem lehet. Erre keressük a választ. Szerintem ez az érzés teljesen normális. Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy aki nem ment át ezen az nem igazán tudja kezelni ezt a helyzetet. Nekem a vetélésem óta már egy jópárszor mondták ezt a bűvös mondatot, hogy "na majd meglátod ha gyereked lesz". Például nekem a vetélésem után hat héttel benézett hozzán az unokatesóm és pont akkora várták a babát. Kérdezgettem hogy hogy vannak és erre mesélte és megjegyezte, hogy milyen rosszul viseli a felesége már az utolsó heteket, mert nyűgös és mindene fáj, de hát majd én is megtudom. Hát mit ne mondjak olyan volt mint ha tőrt döftek volna a szívembe. Azon vagyok hogy megtudjam és hát bármilyen kellemetlenséggel is jár, annál csakis jobb lehet mint amin itt sokan átmentünk.
Egyébként nálunk is folymatosan jönnek a babák a családba, szinte már csak mi vagyunk hátra :( de majd csak sikerül nekünk is :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csige akkor neked is ugyanazt mondjak,eloszor haragudtam ezert de mostmar csak elengedem a fulem mellet.
nalunk is csak mi logunk ki a sorbol.

nekem a legdurvabb az volt mikor a ferjem nem mondta meg hogy a tesoja terhes.Felhivott a sogornom nagy oromkodve en meg csak neztem mint a moziba mert nem ertettem elsore semmit.Aztan derult ki a hogy o azt hitte hogy a parom elmondta nekem.

Kép
monyo83
 
 


Hát az is nagyon kellemetlen lehetett Monyo. Nálunk a férjem tesójának már van két gyereke és tőlük folyton azt hallgatom, hogy majd megtudjuk mi is. Egyszer űgy odavágnám nekik, hogy már alig várom! Igazából most már igyekszem nem foglalkozni vele. Tudom hogy sok ember nem igazán tudja ezt a helyzetet kezelni és hát inkább butaságot mond és úgy van vele, hogy legalább mondott valamit. Pedig sokszor az lenne a jó, ha egy szót se szólna. Ha belegondolok, lehet hogy a vetélésem előtt én sem tudtam volna kezelni az ilyen dolgokat. El sem tudtam képzelni hogy velem is megtörténhet, vagy hogy esetleg nekem is éveket kell várnom egy babára. Most már tudom kezelni és tudom milyen érzés amikor próbálkozol és hát mégsem sikerül. De majd most :lol: sikerülnie kell előbb vagy utóbb :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csige es a sogorodek tudjak hogy ti probalkoztok?

Kép
monyo83
 
 


Én úgy gondolom azért nem mondta el, mert kímélni akart, nem akart a saját örömével nekem bánatot okozni. De inkább pont hogy így okozott. Nem kell engem megkímélni semmitől :!: :!: :!: Biztos akkor is fájt volna, de az, hogy NEM MERTE, attól készültem inkább ki.
Most már kicsit jobb, hogy egyáltalán leírhattam. Tegnap apával beszéltünk róla, mert még este is pityeregtem, de nem értett meg. Fogalma sincs, hogy ez milyen érzés. Csak azt hajtogatta, hogy ne legyek irigy, pedig ez tényleg nem az.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Csige, Monyo
az emberek tényleg tudnak tapintatlanok lenni.
Aztán itt most felmerül bennem a kérdés, hogy most tényleg akkor melyik is a jobb? Ha elmondják és beszélnek róla vagy ha meg sem említik. Mi, akik küzdünk egy babáért mindkettő variációtól kiborulunk.
Most ezen elgondolkodtam. Most ha elmondja nekem, akkor az lett volna a baj, hogy minek fájdítja vele a szívem, de nem mondta el, így meg az, hogy mer mér nem mondta el.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Csige, Monyo
az emberek tényleg tudnak tapintatlanok lenni.
Aztán itt most felmerül bennem a kérdés, hogy most tényleg akkor melyik is a jobb? Ha elmondják és beszélnek róla vagy ha meg sem említik. Mi, akik küzdünk egy babáért mindkettő variációtól kiborulunk.
Most ezen elgondolkodtam. Most ha elmondja nekem, akkor az lett volna a baj, hogy minek fájdítja vele a szívem, de nem mondta el, így meg az, hogy mer mér nem mondta el.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Csige, Monyo
az emberek tényleg tudnak tapintatlanok lenni.
Aztán itt most felmerül bennem a kérdés, hogy most tényleg akkor melyik is a jobb? Ha elmondják és beszélnek róla vagy ha meg sem említik. Mi, akik küzdünk egy babáért mindkettő variációtól kiborulunk.
Most ezen elgondolkodtam. Most ha elmondja nekem, akkor az lett volna a baj, hogy minek fájdítja vele a szívem, de nem mondta el, így meg az, hogy mer mér nem mondta el.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hogy ez miért ment el háromszor :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita ezt mondtam en is.Nem tudjak kezelni ezt a dolgot mert ez egy kicsit van kalapod nincs kalapod dolog.Barmit teszt neked fajdalmat okoz,ket rosz kozul kell neki valasztania.

Kép
monyo83
 
 


mondjuk en biztosan tudom hogy a barinom siman meg fogja nekem mondani hogy terhes.
tudja hogy hogy allok ehhez a dologhoz,soha nem mutatott tapintatosagot ezzel kapcsolatba,hisz nem is kertem tole soha ezt.

Kép
monyo83
 
 


Persze, tudja a sógórnőm, sőt az egész család. A vetélést is el kellett mondani a családnak, mert hát nehéz volt magyarázni, hogy hipp-hopp műtenek.
Remélem mihamarabb eljön az az idő, amikor mi fogunk tűkön üllni és várjuk a szülés időpontját és hát akkor látjuk majd, hogy igen is nekünk is sikerült.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok, jó reggelt!
Kép

"JÓ" a téma.
ezen tuti, h minden olyan pár keresztülmegy, akik több hónapja/éve próbálkoznak.
én abba a kategóriába tartozom, aki mosolyogva tud örülni az ő örömüknek, de nem akarok átmenni babanézőbe.... :oops:
(persze, ezek csak olyankor jönnek rám, ha tudom, h nem akarták, vagy vmi olyan indok, am miatt mérges vagyok a világra, h nekünk nincs)

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: