Új privát üzeneted érkezett!

nyuszifül az annyira hihetetlen lenne!

melinda sajnálom az átvirasztott éjszakád remélem ma éjjel nyugottabb lesz a kiscsifiad és hagy pihenni

Kép
Kép
melisch
 
 


grtaula a laptetőhoz!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

te leszel a köv babás? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita bár ugy lenne, föleg, hogy senki nem akar nekem hinni, férjem is kérdezte, hogy biztos vagyok benne, hogy ez az állandó nettezés nem csinál nekem rosszat, anyukámnak mondtam, hogy nő a lázzam ó meg kérdezte, hogy mit is tudok én arról, na meg, hogy mutatta-e az is a pé.-t. Tehát mindenki tök idiótának tart. De nem baj hátha leesik február elején az álluk, elvégre én februári vagyok igy az az én hónapom. A hőm meg köszöni jól van és megyegett felfele, csak ott is maradjon! :roll:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisc szerintem az a te dolgod hogy idejössz....először engem is izéltek hogy kezdek begolyozni...és tessék....mégse....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melisc szerintem az a te dolgod hogy idejössz....először engem is izéltek hogy kezdek begolyozni...és tessék....mégse....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszifül,
hűtőborogatást és hűtőzuhanyt vehetsz, arra vigyázz, hogy 35 fok alá ne menjen a fürdővíz és 37 fölé sem. Tehát jól el kell találni! Ebben min. 20 percet kell tartózkodni, többször ismételhető. Ha fázol, azonnal ki kell jönni!
Langyos (nem hideg!!!) vizes borogatást tehetsz a karodra és a lábszáraidra, a nyakadra, legalább a tested 40 %-a legyen így becsomagolva. Ezekre jön a száraz ruha, és be az ágyba. Ezt is kb. félóránként cserélgesd! A priznic csak így ér valamit, csuklón, bokán szinte semmit!
megpróbálhatsz izzadni is, de legyen, aki időnként kiszellőztet a szobában, és legalább egy órán át tartson!
RENGETEG FOLYADÉK!!! Akár 1 liter/óra is lehet, mert ilyenkor ez is csillapít! Lanygos citromos tea, limonádé, ásványvíz, gyümölcslé jöhet. Ha van erőleves vagy húsleves kocka, abból is készíthetsz egy adag levest, lanygosan kortyolgasd!
A teafaolaj, a citromolaj és az eukaliptusz fertőtlenítők és baciölők. Ha kamillás vízbe csepegtetsz ezekből, akkor a párologtatót beállíthatod a szobába, egész éjszaka szippanthatsz. Nálunk a kicsinél is 4 ilyen alakalom (2 /nap), és minden OK.
Ha nagyon lázas vagy, tehát 38 fok fölé megy, akkor mindenképpen orvos lásson, mert a tartósan magas láz is károsíthatja a babát, jobban, mintha az orvos által felírt gyógyszert beveszed!
Na, hirtelen ennyi jutott eszembe, ezek mind babásoknak gyógyulási dolgok! Jobbulást!

melisch,
akkor februárra gyúrunk? :wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


nita én is ugy gondolom, na és nagyon sokat tanultam tőletek, meg az álltalatok feltett linkeken. Pl anyukám mondta elöszőr a lázmérőzést ajánlva vegbélbe vagy hüvelybe de azt egy szóval sem, hogy reggel még mielött felkelek :shock: igy 1 1/2 óra mulva csináltam meg miután kijátszottam magam a kutyusommal! Na meg jegyezgettem de meguntam. Mióta elkezdtem a netten utánanézni az egésznek vezetem szorgalmasan a tanultak alapján a hömérsékleti görbém a ciklus.hu, igy legalább nem felejtem el az adatokat meg a gyogyszereket sem. Aztán itt fedeztem fel, hogyan kell használni az LH teszteket rájöttem, hogy a teszt nem 12-14 nap pozitiv hanem 15-17 napokban, lehet néha már nem is voltunk együtt ezen napokon mert ráhuztunk az azelőtiekre és utána neha mondtam, már ugyis késő. Na ezek szerint mi veszteni valom van? És mindemelett tarjuk egymásban a lelket mivel azon emberek akikkel nap mint nap találkozom nem olyan lelkesek a támogatásban és erre nekem nagy szükségem van. Tudom nem lesz világ vége ha február elején megjön, sőt lehet kihagyom a februárt ha korán lesz pé, mert férjem antibiótikumot szed a tegnaptól.
Na ezt jól kiirtam magamból. Köszi lányok, hogy vagytok nekem!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melinda,
mi volt a kicsivel?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


melisc azért vagyunk hogy megbeszéljük örömünk,bánatunk.és mindent amit nem tudunk vagy tudunk! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly: Nagyon szépen köszi!!! :oops:

Melish: ez a beszéd, egyébként néha én is úgy érzem, hogy olyan eget rengető baromságokat tudok kérdezni, dehát ez van, ezt nekünk is meg kell tanulni, majd ha az első meg van utánna már könnyebb lesz.

Egyébként meg nekem is mondta Párom, hogy hé, öt percenként jársz már a géphez...tegnap viszon a zuhanyzóban megkérdezte, na mi a helyzet a kismamákkal, megint van újabb??? Annyira aranyos volt! Bár azt látom meg van azért ijedve, mivel még nincs olyan igazá jó meló, de én nagyon bízom benne...


Szóval Csajok, én is csak annyit mondhatok, hogy köszi, hogy vagytok! Én mindenkinek teljes szívemből drukkolok! :oops: Hajrá...!!! :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, Melish: laptető :lol: a végén még beigazolódik, amit mondtam! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


olyan cukik vagytok!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bár igazad lenne nyuszifül és bárcsak a hőemelkedést is csak a baba okozzná, de jővő hétvégén elvállik mindkettőnknél. De még olyan messe van!

Kép
Kép
melisch
 
 


hamar eltelik az az egy hét......nálam is olyan hamar elment....eltereltem a gondolataimat amennyire csak tudtam....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem tudom Lányok,már 3 hete ez az állapot van,éjszaka ordít,nem tudom felébreszteni se.Ha simogatom,nyugtatgatom,akkor se kell fel,csípen az arcát,de semmi,úgy bőg,hogy majd megszakad a szívem....de mi rosszat álmodhat,mikor semmi rossz nem történik vele?????Rázni szoktam,csak attól kell fel,meg ha fújom az arcát.Én a fogára gondolok....most kell a szemfogának jönni,az kutya,úgy hallottam...de csak éjszaka jön????Ja,meg ha cicire rakom,akkor rögtön visszaalszik!!És ha felkel,akkor játszunk szépen,és utána visszaaltatom..
Én a 9 hónap alatt 2 éjszakát aludtam végig....Mióta megszültem 4 óra hosszánál többet nem aludtam egyhuzamba...Az elején azt hittem,megdöglök,de az anyai szervezet csodákra képes,és azért is jöhet a kistesó,mert ha ezt előről kellene kezdenem (úgy hogy már végigaludja az éjszakát) és utána kezdeni,na azt nem,akkor follyon egybe a 2,nem alszok még 2 évig,de nem baj.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Ja.ezt a rázást nem úgy kell elképzelni,hogy lábánál fogva sergőzök vele a szoba közepén.... :lol:
A hóna alatt fogom,aztán piciket előre hátra....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


:cry: Igen, de én tanulni is próbálok, vagyis úgy gondolatot terelni, csak olyan nehéz, mert persze minden hasszurkánál eszembe jut.
Hm, nekem febr 5-én kellene nem megjönnie...
Örülök, hogy használtama tesztet, mert ha csak a 14. napot nézem, akkor már rég negatív volt. Most úgy érzem nem görcsölök, csak nagyon vágyom rá...
Egyébként, amikor a pé-t vártam az rosszabb volt, nem akartam én kavarodást csinálni a teszttel sem, csak annyira nem ismeretm magam.
Te mondjuk Mleis már jövő héten tesztelhetsz ugye, nekem még 11 nap, de pont arra gonoltam, hogy csak akkor fogok, ha már késik...mert csak hergelném magam, így is két hetem van szakdolit írni!

Kép
nyuszifül16
 
 


sejtetük hogy nem kínzod meg annyira.... :)
ilyenkor öszevissza álmodnak mindenfélét.és lehet még nem tudja mit is álmodik és ezért síír.....most lehet hülyeséget mondtam..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: a kilnc hónap alatt miért nem tudtál aludni, ez törvényszerű? :shock: Hm, halottam, hogy abbók nem alszank, és az Anyujuk sem tud, dehát ez azért durva...mindegy, ki lehet mindent bírni!

Kép
nyuszifül16
 
 


melinda ez ténleg durva, de én erről még mitsem tudok!
nyuszifül én azt hittem csak 2 nap van koztünk, de eldőlik. Tesztelni én sem fogok, nincs is tesztem itthon. Na meg jönn anyukém és kapok tőle ha meglátja! Ő nagyon realista és azt mondja ha nem késik 10 napot még semmi sem biztos.

Kép
Kép
melisch
 
 


há mostanába én is forgolodom....viszont napközbe azért tudnék aludni....ki érti ezt? :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Új vagyok itt :). Mi is idénre tervezzük a tesót,vagyis hogy az idén foganjon meg,ebben a honapban hagytam abba a gyogyit :) Remélem hamar össze jön:) Ti honnan írtok? Csatlakozhatok?

Anikó
Kép

Kép
Vendég
 


Jaj lányok bár csak igazatok lenne!
De sajnos Én nem hiszek,nem merem elhinni,hogy sikerült volna a kistesó. :roll:
Tudjátok aki egyszer elvetél.......na és persze Domiért is keservesen megszenvedtünk.
Hétfőn fogok tesztelni(addig már nem sokkolom magam :D ),aztán délután elmegyek a dokimhoz.De félek csak a hormonjaim rendetlenkednek. :?
Amúgy a 37.napon vagyok. 8)

Jó éjt Nektek! :) Dius

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Jaj most már látom hogy honnan Írtok,bocsi:). Látszik hogy nem jártam még itt.
Vendég
 


szia kirus! gyere csatlakozz hozzánk

Kép
Kép
melisch
 
 


kírus üdv köztünk.....drukkolok hogy hamar sikerűljön a kistesó!!!!!!!!
mucus neked is megy a drukk ezerrel!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi melisch :). 1. babát tervezitek?

Kép

Kép
Vendég
 


kirus vaskut merre van? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bács-kiskun megyében, Baja mellett. Arrol hallottál már? Én sem tudom hogy Halásztelek merre ven!? :oops:
Vendég
 


igen kirus ez lesz az első és már 1 éve nem akar jönni, de ide csak az idén tévedtem be és azóta okosabb lettem és remélem hamar babás leszek!

Kép
Kép
melisch
 
 


halásztelek pestmegyébe van.....
bács-kiskunrol hallottam már igen......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melisch! Biztos hamar össze jön most már :),így ismeretlenül is drukkolok!!!
Vendég
 


sziasztok lányok!

kicsit eltűntem,de ez azért van főképp,mert dolgozom.meg mindig van vmi meló után is.+egyszerűen mire este hazaesek,és meglátom,hogy mennyi,és mennyien irtatok...hát nem birom követni.
úgyhogy bocsi,ha nem vok naprakész.köszönöm kutyás hozzászólásokat,megnyugodtam.

nitacska neked köszi a vonalzó-segitséget,és látom amit LÁTOK!JÓL LÁTOM??? :lol: :lol: :lol:

Melisch:hogy van a férjed,remélem nem lett megint tüdőgyuszija?bocsi,de én még ott tartok!!De olvasom,hogy te is elkaptál vmit?jobbulást!!

Nálam az a nagy hir,hogy ma voltam először a dokinál,és hát tényleg igaz.valahogy nem tudtam elhinni amig nem láttam az ultrahangon.de még nincs szivhang,ugyhogy csak csendesen,óvatosan... Az uram pedig már pocakborsónak hivja
:lol: jó éjt

B.B.
legenyb
 
 


kirus neked is mielöbbi pocaklakót

legenyb köszönöm kérdésed, férjem kicsit jobban van csak piros a torka. Én jól vagyok nyuszifül irja, hogy lázas de én nem veszem láznak a 37,2 ami nekem van, mert bent is meleg van.
:lol: :lol: pocakborsó tök jól hangzik. És akkor neked igazi gratula te már kismama vagy!

Kép
Kép
melisch
 
 


nitacska! Nektek mennyi idö után jött össze a tesó? Mikor kezdtétek a projektet :)?

Kép


Kép
Vendég
 


na ezt jol elküldtem :lol: :lol: :lol: cép :)
Vendég
 


Pistikétől nem aludtam,nem tudom anyósomnak odaadni hosszabb távra,mert lelkiismeretfurdalásom van..... :oops:
én ilyen hülye vagyok,úgyérzem megcsalom...hülye vagyok....inkább felbukok a fáradságtól,de akkor se tudok aludni ha nincs mellettem....na megyek,elteszem magam....
Ja.Mucus hogy bírod?????Én nem bírnám ki!!!!
Valaki kérdezte,nekem is fájt egyik oldalt amikor kb beágyazódott,olyan érdekesen fájt a hasam alja....
Engem ez az állandó vizelés készít ki!!!Igazából vissza se ment rendesen a méhem,hát bálna leszel,az biztos...
Teszek fel képet,ja,volt valakinek terhességi csíkja???Előtte megkérdezem,mert nem akarok senkit kiábrándítani.....de nekem iszonyat gáz lett!!!!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


"volt valakinek terhességi csíkja???Előtte megkérdezem,mert nem akarok senkit kiábrándítani.....de nekem iszonyat gáz lett!!!!!!!" - melinda remálem a multkori rossz tesztedre utalsz és minden rendben a babával :shock:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch:köszi,és bocsi keveredek.egyébként nekem is fáj a torkom,és szintén 37,2 a hőemelkedésem.remélem nem lesz belőle nagyobb gáz.
üdv mindenkinek :arrow: bedobom magam az ágyikóba

B.B.
legenyb
 
 


jó éjt legenyb, ha gondolod holnap olvass vissza a 20. oldalon találsz hasznos tippet terheség alatti lázra!

Kép
Kép
melisch
 
 


hát a pisiléstől én is kész vagyok,szerintem egy ovis jobban tudja tartani,mint pillanatnyilag én.tiszta röhej!!
mostmár tényleg leléc,szasztok

B.B.
legenyb
 
 


Jóéjt legenyb!! :)
Vendég
 


Kép Kép
Na,most csináltam egy kis reklámot a terhességi csík elleni krémeknek!!!!!Mind fos,megmondta a doki is,ez alkati kérdés!!!!
Én amúgy 16 kg-ot híztam,de nagggyon vizes voltam....Gergényi hívott is,hogy menjek Pestre tömeget oszlatni,mert a vízágyú lóf.sz hozzám képest!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


ezeket a vonalzokat hogy lehet legegyszerübben beilleszteni?? [/url]
Vendég
 


JA.........Nem az a csík!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


ja eről a csikról beszéltél :oops: :oops: én a tesztcsikra gondoltam, bocsi. Nézzétek el egy kezdőnek, nagyon nagyon :oops: :oops: Idővel még biztos elgyengűl és már nem lesz ennyire látható. Amugy szép kismama voltál!

Kép
Kép
melisch
 
 


szia melinda! Nekem is ilyen a hasam sajna :( ,én is kentem terhesség közben,utána és semmi :(
Vendég
 


ahogy csináltad az elején de csak az egyik kódott ird be, gondolom a mindkét kódot bemásoltad és azárt volt 2 azonos vonalzod. Ők maguktól aktualizálódnak :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: