Új privát üzeneted érkezett!

Nekünk tökéletes volt :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szöszke!
Merre lettél?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szejjasztok! Meg vagyok hökkennve! Mi volt ma veletek??? Több mint 3 oldal!! Hát nem olvastam végig, de majd potolok! Mikor megláttam azthittem, hogy rosszul látok! de nem! Ennek örülök! Csak annak nem, hogy én meg kimaradok a jo kis bulikból!
Az elejét elolvastam tehát egy darabig képben vagyok! De elösször apácskáról! Volt ma dokibácsinál! Nála minden a legnagyobb rendben és az aprobb tényezöket rám értette! Na ez miatt tiszta ideg vagyok! Egy falat se megy le a torkomon! Olyan ideg van bennem, hogy azt el se hiszitek! Apácska sütött ma nekem palacsintát mire hazaértem a munkából de abból is alig birtam enni! Szoval itt a jó kis fogyokura ideje! De egyébként nem árt! :oops: :P :oops: :P Szoval a fönökasszonyomnak van 3 nyönyörü és egészséges gyereke! És egyébként nevelö szülő is ugyhogy idönként vannak nála gyerekek akik örökbefogadásra várnak és addig náluk van! Neki ugy jöttek sorba a gyerekek ahogy ők akarták! Pl az első a nászuton jött össze nekik a Görög tengerparton! Szoval én így se értem! Bár mondjuk arra gondoltam, hogy mivel a jobb keze vagyokj meg a bizalmasa meg keresztanyunak hívom ő meg engem keresztlányának hív lehet, hogy félt, hogy elveszit??????? :roll: :roll: :roll: Na ezt sem tudom!
Táncolni egyébként én imádok! És régen táncoltam is csak egy rossz diagnozis miatt abbahagyatták velem ami késöbb kiderült nagy butaság volt! Szoval acrobatikus rokiztam és szívbetegség miatt hadjam abba! Én jó akartam lenni és abbahagytam! 2 évvel késöbb másik dokihoz kerültem és Ő monmdta, hogy ezzel kár volt abbahagyni, de ekkora már mindegy volt mert a táncnál 2-év az rengeteg idő! Zsuzska! Mint időjárás jós?? Nem is hangzik rosszul! Tényleg nem kéne megeröltesd magad! Mi ma is jót jogáztunk apácskávál! Ráadásul 2x 1 órán belül! Remélem ezzel nem ártok senkinek sem!!!!!!!!! Hallotáttok a nagymama is fajtalankodott 2 másik pasival egyetemben két kisgyerekkel! Fel tudnám rugni!!!!! Szoval tetszik a Peticilin?? Jaj Brid! Én is kérek olyan fotosorozatot!!! Na jó lassan megyek aludni, mert lassan a Bridget meg kel mert náluk már pitymallik!!!! Szoval neki szép jó reggelt a többieknek meg szép álmokat!! És írjatok serényen csak ne tul sokat, mert különben lemaradok mindenről!!!!! Csók nektek!!!! :wink: :D :D :D :wink: :D :D :D :P :lol: :D :) :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Engem is 3oldal vart ugyhogy gyorsan vbele is kezdek :lol: Eloszot is megvan az 1000.hozzaszolas :!: :!: :!: :D Zsu te ott a lapteton te voltal az :D :wink:

Zsu
Remelem felszaradtak a konnyeid mar es nem sirtad dagadtra a szemeidet :wink: Az ajandekos kepet vagtam en is :lol: neked a gatya embornek a papucs :lol: :lol: :lol: De a "templomi szertartas" az en kedvencem is :wink: Hat a cseretargy nem valami kecsegteto :lol: bar tudom tiszta bili es kaja van benne de akkor is le a kalappal te emborod elott is :wink:

Szoszke
Hogy raktal te szivecske jelet :?: :shock: :o Tenyleg le a kalappal ember elott :wink: 8) Ha jol olvastam parizsi vis volt a saliban :shock: de reg ettem mar parizsit :? a sajtos a kedvencem de jelenlegi allapotomban barmi fele fajta parizsit bevallalok :D

Pendi
"... ahogy elnézem a krokodilos képeket, neked sem kell a szomszédba menni a hülyeségért!..."
Hat nem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Imadok baromkodni :lol: :roll: :oops: Nekem az a kozeli koalas nem naon tetszik de azert koszonom :roll: es igen a hajam mar a derekamig er 8)

Noci
Okes engem csak masfel oldal vart de akkor is :lol: Hat azert meg reggel 7kor nem keleb bar az ejszaka folyaman 2-3szor jarok pisilni :evil: de altalaban 10elott kelek ki az agybol...most,hogy beteg vgyok del elottig fetrengek :lol: Joga az jo en is akartam menni csutortokon de igy nem megyek :roll: Kép Nem ertem azt,hogy ki mondta,hogy aprobb gondok vannak veled vgy mi is mert az nem derult ki de,hogy apanak nincs baja ez jo!!!!!! :wink: Fonok asszonyt nem ertem de van valami a hatterben az tuti :roll: A linket okes kuldom :wink:

En nem tom,hogylehetne nekem osszehozni egy eskuvot majd ha en itt kint a csalad meg ott... :? ezen mindig sokat aggodtam mert Magyar pasim nekem mar nem volt 9eve :shock: Ugyhogy en is szeretnek olyan jo kis magyar lagzit sok jatekkal de a parom meg a tobbiek meg allandoan mindent forditani kene angolra szal ez meg relytely marad :roll:

u.i.:Zsu nem ijezgetni szerettelek volna csak mindig kiment a fejembol es tegnap eszembe jutott :roll: Jo lenne ha felcsorogned oket es megkerdeznbed :?: :roll: Mert azt nem hiszem,hogy csak itt tul elovigyazatosak lennenek :roll:

Na megyek Kittyhez a jatszora 8) Aztan jovok :wink: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tudtam,hogy nem veszi be na mind1 :?
Szal JO REGGELT!!!
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt Lányok, Asszonyok!

A hőm nem igazán akar tovább menni. Bár nagyon nem is esett vissza, de szerintem ez már nem babó. Ma reggel is mértem egyszer 5-kor akkor 36,5 volt. Igaz előtte voltam kinn pipilni, és lehet, hogy attól, hogy hűvös volt egy kicsit. De annyira elkenődtem, hogy még egyszer megmértem, és utána lett fél 7-kor 36,7. Nem tudom miért. Lehet ennyire eltérő egy-két óra alatt? Meg azt hiszem, hogy már érzékeny a hasam. :cry: :cry: :cry: Na nem baj. Új hónap, új esély. Bár még mindig ott a remény. :roll: :roll: :roll:

Szia Nócika
Hát tegnap lemaradtál a javáról. De ne aggódj, biztosan lesz még ilyen, amikor mindannyian ilyen jól ráérünk. :lol: :lol: :lol: :lol:
Engem is magával ragadott az egész beszélgetés, olyannyira, hogy teljesen felfedtem magam. Pedig bevallom őszintén, amikor regisztráltam, nem volt szándékomban, hogy ennyire belemélyedjek. De nem bánom. Jó volt a tegnapi nap. Csak abban bízom, hogy illetéktelenek majd nem nézegetik ezt az oldalt, és a képeimet. :lol: :lol: :lol:
Jógáztok? Az állítólag nagyon egészséges. Én még nem próbáltam, de az agykontrollt már igen.
A főnökasszonyod továbbra is rejtély nekem.
Nócika szívesen vennék (és szerintem a többiek is) rólatok is fotót. Mostmár majd' mindenki rakott fel. Úgyhogy ha részedről nem gond, mi szívesen megnéznénk. :lol: :lol: :lol:

Zsuzska
A lagzitok biztosan nagyon jó buli volt. :lol: :lol: :lol: De ha az öcsédét is ti szerveztétek, akkor te már nagyon jártas vagy ebben! Gondolom még egyszer átélted a tiéteket is. Szegény párod egy igazi hős, ha ezt megette érted. :lol: :lol: :lol: Én lehet, hogy mentem volna a mosdóba. Felénk a menyasszony cipőjéből kell inni a fiúnak. Hát nem tudom melyik a jobb?! :lol: :lol: :lol:

Szöszke
Olyan lesz a lagzid, amilyet te szeretnél. Én szorítok, hogy mihamarabb valóra váljon az álmod! :lol: :lol: :lol: De tegnap nem írtad meg, Zsuzska kérdésére, hogy milyet tervezel. Én is szívesen elolvasnám! :lol: :lol: :lol:

Bridget
Remélem a délelőtti pihenés, és séta kicsit megerősített. Ne legyél beteg! Tessék sok vitamint, zöldséget, gyümölcsöt enni, és sok folyandékot inni. :roll: :roll: :roll:
Te is jógázol? Akkor jógázd ki magadból azokat a csúnya bacikat!
:lol: :lol: :lol:
A lagzi remélem megoldható lesz! Szorítok, hogy a legjobb legyen! A pároddal már beszéltetek erről? Vagy még korai? :roll: :roll: :roll:

Korán reggel ilyen inycsiklandó képeket felrakni?! :lol: :lol: :lol: Az ember máris éhes lesz. :lol: :lol: :lol: Úgyhogy megyek is, és feltérképezem a hűtőt! :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!!

http://babad11.kepeslap.com/images/2010 ... _thumb.gif
Vendég
 


Tudtam, hogy nem fog sikerülni a kép :evil: :evil: :evil:

De nem adom fel! :lol: :lol: :lol:


Kép
Vendég
 


Sikerült!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Na jó, a 2. az nem, úgyhogy be is fejezem! :evil: :evil: :evil:

Sziasztok! :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Szép reggelt mindenkinek!
Itt hajnalban olyan zuháré volt!!!!! Csörgött, csattogott, dörgött és villámlott :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Útálom!!!!

Délután leszek majd csak, tanfolyamot tartok 11-től 13-ig....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vgyok!!! :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép
Ezt akartad pendi :?: :D A masik kep is ari na vegre en is nezegethetek kepeket szeretem oket :wink: Meg nem beszeltunk hazassagrol :roll: aaaaaah :oops: friss kapcsi es o egy vaskalapos de jo uton jarok :wink: a szuleinek,mint irtam mar bemutatott ami itt nagy szot jelent mert sosem akart elvinni elotte,hogy az itt nem szokas meg csak akkor szoktak ha mar komoly 8) Ugyhogy bemutatva mar bevgyok sot azt is megengedte,hogy feladjam nekik postan a pohar alateteket amit hoztunk nekik(megrendelesre) 8) pegid elotte azt sem tehettem :roll: :wink: szal mindent a maga rendjebe :wink: en turelmes vgyok es raerek majd elotte kiagyalni,hogy is lesz :? :roll:

ZSu sajna nem voltam egesz nap most jottem haza aztan most kicsit pihi este meg visszuk ember bajijat vacsizni mert a szulinapja van 8) 4-es vacsi lesz 8) ugyhogy nem tom de remelem azert tudunk meg majd beszelni :?

Itt olyan jo ido volt megint a jatszon ultem du 1-tol du. 4:40-ig :shock: :oops: :lol: Kicsit tuti pirult az arcom :lol: gyonyoru ido van 8) na most irt ember 8-8:30korulre kell kesz legyek :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na megyek keszulodni leetek rosszak :lol: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Meg gondoltam benezek mielott megyek de nincs senki :roll: Zsu is msot fog jonni en meg meek el :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszi Bridget ezt akartam feltenni. :lol: :lol: :lol: Mit tettél vele, hogy neked sikerült? :lol: :lol: :lol:
Az tudom, hogy Párod már bemutatott a szüleinek. Csak kíváncsi voltam, hogy beszélgettetek-e már eljegyzésről, esküvőről. Ezek szerint nincs más dolgod, csak türelmeen várni. De majd figyeld csak meg, türelem rózsát terem. :lol: :lol: :lol: És egyszer csak azt olvassuk, hgoy megvan az esküvő időpontja. :lol: :lol: És a te szüleid találkoztak már a Pároddal? Tényleg és milyen nyelven kommunikátok? Bocsi, ha sok a kérdés. :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops:
Jobban vagy már? :roll: :roll: Nem fáj már semmid?

Zsuzska Nálatok is csattogott? nálunk még este. De reménykedjünk, mert már azt állítják az okosok, hogy elmenőben van ez a ciklon. Már nem is bánom. Én is útálom a vihart!!!!
Vendég
 


Sziasztok Barátosnőim ;)

Jajjj, nagyon jó volt a tegnap este :D Bocsi, Zsu, h eltűntem, de megszakadt a netkapcsolat, utána meg a férfiak átvették a terepet, és nem engedtek vissza, mondván, h az egész délutánt itt töltöttem .. vmi igazság volt benne, minden esetre micsoda hímsoviniszta bagázs :D

Az esküvős kérdésedre, Zsu: naaagy-nagy lagzit szeretné(n)k, sok emberrel - család, barátok, leendő munkatársak is, ha jó lesz a kapcsolat .. és olyan igazi eskire vágyom! Anyakönyvezető és templom egyaránt, utána tányértörés meg söprögetés, sok tánc, bolondmenyasszonyok, stb-stb .. nagyon várom már a mi Nagy Napunkat :)

Nóci! Sztem könnyen elképzelhető, h attól tart a főnökasszonyod tényleg, h elveszít .. de ha jó a viszonyotok, akkor biztos visszajárnál hozzá babástúl is, úh nincs is félnivalója, nem? ;)
Tökjó, h a pároddal nincs baj, érted pedig szorítok!!!

Bridget! Köszi neked is az Ember dícséretét, átadtam neki a tegnapiakat is, majd mutatom ezt is ;) amúgy annyit mondott rá, h köszöni "dehát ez természetes" Annnyira szeretem :) :) Nyugodtan üssetek le, mert egyébként órákat tudok nyálcsorgatni róla :roll:
Szivecske: alt+3 = ♥ :)
Most látom, h te is írtál az esküvőről: nekünk mindenképpen csak akkor lenne, ha hazaköltözünk .. HA .. ha meg nem, akkor hát nem tudom, az úgy elég érdekes lenne .. én itt kint semmi féle képpen sem akarok esküdni - mindketten magyarok vagyunk, stb. Mindig olyan "paraszt lagzira" vágytam, és ettől nem tágítok, a Nagy Nap minden embernek legyen a legszebb! Nekem itt kint nem tudna az lenni.

Pendi! Sztem ebben a hőméricskélésben rengeteg minden közrejátszik .. lehet h az is több tizedesértéket számít, h kimentél a klotyóra, tehát már nem rögtön ébredés után mérted - mint ahogy egyébként szoktad. Persze nem akarok okoskodni, csak még egy kis reményt tuszkolni beléd, remélem nem érted félre :oops:

Egy kis itteni időjárásjelentés: tegnap végig ugyanolyan szar idő volt, mint amit írtam, hol szakadt, hol szitált .. isteni volt. Ma reggelre meg annyira lehűlt az idő, h olyan volt, mintha a hó esett volna éjszaka :shock: pedig nem, csak kicsit megfagyott az eső. Most olyan 10 fok körül van, eső nincs, csak nagyon hideg :(

Kép
szöszke.
 
 


Ez itt Zsu: Kép

Pendi
En sem tom,hogy raktam be csak tod egyszeruen bemasoltam elotte es utana meg a "kep"-re klikk... :roll: :? De mindenesetre ha egy kis kihagyas beesik valahova mar nem teszi be :? Aaaaah az en szuleim meg nem taliztak vele mert 1szer voltam csak otthon miota egyutt vgyunk akkor is csak 2es fel hetre mentem :roll: es akkor kezdett a kapcsink szorosabba vallni... :oops: Ugyhogy nem nem taliztak...de remelem most eljon majd hozzank legalabb 1hetre :roll: Bar sajna a munkaja miatt sokat dolgozik es minden nap nem az a fajta aki szeret kivenni szabit :? Jah es angolul beszelunk :D Na meg neha jon a Japan nyelv meg az a 3-4Magyar szo amit allandoan mondok :lol: pl:nezd,muti,nem, Hat a torkom meg mindig ugyanaz szal annyira nem faj mondom talan azert mert elkezdtem elso nap szedni a gyogyit de nem javul es a fejemben is erzem :?

Szoszke
Hat ha nekem valaki ilyen szepeket mondana,mint a te parod en is orakat nyalcsorgatnek rola :wink: Sajna,mint irtam az en emberem vaskalapos igy nehez eset..es furan mutatja ki az erzelmeit :roll: Az eskuvos elkepzelesed tok szupi...nekem is volt valaha :roll: Mar nem ngyon almodozom rola...inkabb a baba legyen az fontosabb :D Szamomra legalabbis :wink: Szal inkabb arrol olvassatok legkozelebb,hogy jon a bebi :wink: Nekem az alt+3-re nem csinal semmit :( :( :( Mondjuk mas a billentyuzet de akkor is :( en is akarok!!!!Jah es igen en is ngyon elveztem a tegnapi beszelgetest :wink:

ZSu
HUn vgy? :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Itten vagyok mán :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szakmarinekati 2010.09.02 13:56-kor.

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


sziasztok,

Csajok, Ti annyira pörögtök, hogy nem tudok bekapcsolódni :lol: De hoztam nektek egy fotót, tegnap láttuk UH-n és vert a kis szíve, 8,8 mm-es: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Sok puszi, hamarosan itt mindenkinek lesz ilyen!!!!!!!!!!
V.

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Pendi! Én nem olvastam vissza azt a sok oldalt még amit írtatok ugyhogy én nem láttam a képeket! De ha megtennéd, hogy elküldöd privibe megköszönném! Egyébként én se igazán értem a fönök asszonyomat, mert egyik nap ilyen a másik nap olyan! Szoval passz, de majd az élet eldönti! Mindenesetre abban segit, hogy ugy írja a beosztásomat a következő honapra, hogy nekem az jó legyen a doki miatt legalábbis ma igy beszéltük meg! :D :D Meg az tuti fix, hogy bejárnék babásan is!

Bridget! A doki mondta, hogy még lehetnek más tényezök azaz az urulogus mondta a páromnak, de azt mondta, hogy a nödoki majd engem megvizsgál! Nahát?? Kihitte volna, hogy nem Ő.......?????? Azt hiszi, hogy Ő??? Hát téved!

Zsuzska! Köszike megprobálok nem fejjel menni a falnak, de nem tudom, hogy te hogy gyözted le az ideget, hogy mikor vissza mentél a dokihoz, hogy vajon mi is a baj! Adj tanácsot! Megköszönöm!

Szakmárinékati! Engem ugyan nem emeltél ki név szerint, de nem baj!!! :roll: :wink: :wink: :wink: :roll: Szoval szerintem mivel túl vagytok az első 12 heten szerintem sem baj, ha egy kicsit sexeltek! Ugyhogy nyugi! MIndent csinálj ugy ahogy jól esik csak ovattan! Abból bizti nem lesz baj!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Csajok! Én a jogát nem mint kikapcsolást értettem! Hanem mint eksön! Szoval egy jó kis sex! Részletezzem??? Na jó csak egy kis aprobb pikáns részletek! Itt a piros 18-as karika! vacsi, majd fürdés csalogatom ágyikoba jön majd fél óra elöjáték nagy kufirc majd nagy csók csata! Kb fél órával késöbb ülök a gép elött oda áll mellém álló fütyfürüttyel és azt mondja na gyere mici még egy??? Na mi tagadás nem volt ellenemre a dolog ugyhogy felpattantam és ugrottunk az ágyba! Szoval nálunk ez a joga! :P :P :P

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na orulok,hogy az elveszettek is beugrottak egy szo erejeig :D

Kata
En mar elore felek velem mi lesz ha esetleg egyszer babas leszek :? 14hetig semmi? :shock: Haat le a kalappal 8) :lol: Remelem jobban leszel majd es kesobb ez mar nem okoz gondot :roll: A doki jo fej volt :lol: :lol: A valtast meg gyorsan tanitsd be mer ha egyszer nem lehet menni akkor nem szabad :roll:

Vicky
Te vgy a topikunk elso babasa(Ugye Kata mar babas volt mikor megnyiltunk)Ugyhogy te vgy a mi remenyunk :D Ha roviden osszefoglalva leirnad nekunk mi is volt a gond veled es milyen kezelest kaptal es amikor jott a csoda azt megkoszonnem :wink: Mert ez egy szupi tortenet :D Marmint jol sult el :roll: :lol: Es NAGY NAGY GRATULA NEKED!!!Mit mondtak a dokik? :shock: Hogy magyaraztak,hogy megtortent es es es en olyan kivancsi :oops: vgyok ha lesz egy kis idod irjnal rola :roll: :roll: Kép

Noci
Jah,hogy a joga az a akcio :lol: :oops: Boccs en azt hittem joga :roll: mer en is elkezdtem csak mostansag nem jarok mer lusti vgyok :? De mivel befizettem elore 4alkalmat amit 3honap alatt lekell jarni ezert mennem kell mert lassan lejar a 3 honap :shock: Hat mit ne mondjak orultem,hogy nem unatkoztatok es akkor a jogas kep helyet: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget :lol: Köszönöm Neked!

1 év után mentünk dokihoz, kivizsgáltak mindkettőnket, kiderült, hogy a páromnak alacsony a spermaszáma és ráadásul nagyon kevés mozog.

Volt 3 sikertelen inszeminációnk nov-jan-febr-ban, lelkileg-testileg nagyon megterhelt, szerettünk volna egy kicsit "fellélegezni". (Ráadásul az utolsónál úgy túlstimuztak, hogy görcsök közt fetrengtem a padlón inszem után, de persze ez sem sikerült...).

Közben kerestünk egy új dokit, ott ápr-ban voltak a kivizsgálások, ugyanezt állapították meg + kiderült, h nekem is vannak hormonproblémáim (magas prolaktin és TSH).

Az új doki rögtön lombikot (ICSI) javasolt, úgy volt, h júniusban kezdjük.

Nem hittem a szememnek, amikor április végén, csaknem 2 év után, +-at teszteltem! Egy olyan hónapban, amikor már az összes reményt feladtuk, hogy spontán sikerülhet, buliztunk, piáltunk, squasholtunk, edzettem, még vitamint sem szedtem és a párom sem szedett semmilyen csodaszert már egy ideje (azokból is elegünk lett, mert semmi nem használt, próbáltunk vitamint, tornát, nem fürödtünk kádban 1 évig, nehogy ártson a kisfickóknak), de akkor már mindez nem érdekelt! És ekkor kopogtatott a babóca :lol: :lol: :lol:

Csajok, nem szabad soha feladni a reményt, hiszen előbb-utóbb mindenkinek sikerülni fog, csak türelmesnek kell lenni - ez a legnehezebb...de megéri! :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Vicky
Konnyeim potyognak mikozben olvastalak na meg most is mikor irok :cry: Olyan tenyleg,mint a meseben :D Epp jottem irni mert eleg depis a hangulatom :? valszinu piri is ma jon :? Es mar en is kezdem elvesziteni a remenyt :( Erre olvaslak teged :D Hat nehez bizni az tuti foleg mikor mar minden erofeszites ellenere sem jon ossze :roll: de majd azert a te tortenetedbol erot meritek 8) Legalabbis megprobalok :roll: Nektek viszont ngyon orulok es gondolom most te vgy a legboldogabb anyuka a vilagon :D :lol: :lol: Vigyazzatok magatokra aztan a fejlemenyekrol meg kerunk mindig beszamolot ahogy van idod :wink:
Kép :?: :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt Lányok!

Jön a reggeli kisregényem! :lol: :lol: :lol: :lol:
Időjárás:Nálunk esős idő van. Egész hajnalban esett. Most is borús.
:cry: :evil:

Én majd priviben küldöm az iwiw-es elérhetőségemet, ha kell valakinek. És be is szabad jelölni. Igaz, még nem találkoztunk, de már mind a barátaim lettetek! Úgyhogy várom a jelöléseket. :lol: :lol:

Ma reggel is mértem a hőmet. még mindig fenn van. Sőt, ma megint egy tizeddel magasabb lett. ugye azért?! ugye?! :? :? :roll: :roll:
íme:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 14400_.png

Szöszke
"Persze nem akarok okoskodni, csak még egy kis reményt tuszkolni beléd, remélem nem érted félre"
Jajj persze, hogy "okoskodj"! :lol: :lol: egy kis biztatás minig mindenkinek kell.Nekem is. Neked is. Köszönöm! Nagyon is szeretlek érte! Ugyanúgy, mint a többieket is! :lol: :lol: :wink:

Bridget
az az időjós smile is nagyon ott van! Édes a kicsike! :lol: :lol:
Remlem azért ma már jobban vagy, és teljeesn elmúlt az a vacak rossz érzésed! Bár mostanában elég sokat panaszkodtál rosszul létre. Nem vagy egy kicsit legyengülve inmunrendszerileg? Bár nem akarok beleszólni, csak aggódok érted! Tessék sok gyümölcsöt, zöldséget enni, és szépen meggyógyulni. :!: :!: :!: :roll: :roll: :roll:
Írtad Katának, hogy félsz, hogy nem lehet semmi összebújás baba esetén. Szerintem el leszel foglalva a baba témával, és eszedbe se fog jutni hetekig a szex. És feltehetőleg a párodnak sem. Aztán mire eszetekbe jut, már letellik a kritikus időszak, és már lehet is. csak óvatosan. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Kati
Jajj de örülök neked! :lol: :lol: Nagyon ritkán jársz felénk! Na de értem én, ott a gyerek, a meló, most a pocilakó, és gondolom a háztartás is. De azért nagyon vigyázz magadra! :roll: :roll:
Szóval öszebújtatok? Jópofa volt a dokid! "Azt kell! Mert a férjnek nem a szomszédba kell járnia szexelni!!!" :lol: :lol: :lol: Ez tetszik a dokitól.A legtöbb biztosan azt mondta volna, hogy jajj, meg miért, meg ilyenek. Ez egy belevaló orvos! :lol: :lol:
Azért remélem ma már nem jött elő a fájdalom. De a doki is megmondta, hogy különösebb baj nincs. És mit mondott a további szexelésről? Lehet? Vagy nem? :roll: :roll:
megnéztelek az iwiw-en. Szépek vagytok! Nagyon szép lány vagy te is.Minden képen mosolyogtok. Látszik, hogy nagyon boldog pár vagytok. :lol: :lol: :lol:

Vickybabe
Óóóóóó Istenem! Ez a fotó gyönyörű!!!! Látszik a kis pocaklakód! :lol: :lol: :lol: :lol: Menten elbőgöm magam! :? :? :wink:
Hát igazi Csipkerózsika történeted van. Tényleg hinni kell a csodákban, mert te vagy az egyik élő példa. Nem semmi, hogy ennyi beavatkozás meg herce-hurca után spontán sikerül. Tényleg nem véletlenül mondják, hogy amikor nem számítasz rá, akkor sikerül.Nagyon örülünk neked! :lol: :lol:
És nem is tudom, hogy nagy betükkel gratuláltam-e már, mert kicsivel már úgy emlékszem igen, csak nem akartuk még elkiabálni. Tehát: GRATULÁLOK! :lol: :lol: :lol:
Jól vagy? hányinger, fáradság? MIlyen tüneteid vannak? Vagy honnan vetted észre, hogy babás vagy? bocsi, ha sokat kérdezek, de szerintem másokat is érdekel minden, amit tapasztalsz.Várunk! Vigyázz magadra! :lol: :lol:

Nócika
elküldtem priviben a fotókat! De mostmár Te is küldhetnél nekünk!
:lol: :lol:
Valószínűleg, már túltette magát a főnökasszonyod a dolgon. beletörődött. Kicsit dohog, aztán meg ő a legaranyosabb. Csak ki kellett adnia a dühét. Látod, minden rendben mostmár. :lol: :lol:
Nos, elolvastam amit Bridgetnek írtál! Nem igazán értettem, de az urulógus meg akart vizsgálni? Mi köze lenne neki mindehez a párod vizsgálatán kívül? :roll: :roll: :shock: :shock:
Hi-hI-hi! Az a jóga témát jól félre értettük! :lol: :lol: :lol:
Tényleg, az egy másik jobb fajta jóga, amiről te beszélsz! Csak hajrá!! Gyakorolgassatok! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska
Te tegnap nem sokat írtál. Bár lehet, hogy a mi hibánk, mert nem voltunk akkor amikor Te? :oops: :oops: :oops: akkor majd igyekszünk! :lol: :lol: :lol:

Ma reggeli kisregényem eddig tartott. :lol: :lol: :lol:
Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


szia Bridget!
Látom, amíg írtam, itt voltál.
Ne legyél depis! Mosolyogj, élj! Látod, Vickybabe-nak is így sikerült. És meglásd, te is hamarosan boldog anyuka leszel. :lol: :lol:
A környezetmben épp 2 anyuka van ilyen, akiknél már majdnem minden volt. Egyiküknél már beültetés is, és semmi nem hozott eredményt. Aztán elterelődött a gondolat, és az egyikük nemrég szült, a másikuk nyáron fog. Ne legyél elkenődve! Hol van az önbizalom! TE olyan stramm csaj vagy! Nagy levegő, kifúj, és már el is tünt a rossz! :wink: :lol: :lol:
Mi itt vagyunk,és ha kell, tudod, fogjuk a kezed! :roll: :lol:
Bocsi, ha túl ömlengős, de nem szeretném, ha szomorú lennél! :roll: :roll:
Vendég
 


:cry: De ari vgy :roll: Asszem most a kezfogas ram fer :? Hat az utazas elotti rosszuletek a sok stressztol lehetett mert azota nincs :roll: aztan jott a tengeri betegseg a hajo miatt :? aztan most a torkom :x Szerencsere az nem olyan rossz most mint szokott :wink: De a baba utani sovargasom :roll: a honvagyam meg szeretet hianyom most kifakadt :cry: :cry: Nem szeretek en depizni a topikban es eleg ha fogjatok a kezemet :wink: :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tudom, hgoy nem szertesz depis lenni. De végül, ha sírnod kell, hát sírj. Nekem egyszer egy pszichológus azt mondta, hgoy attól megkönnyebbül a test, mert a könny tele van stresszhormonokkal. Kisírod magad, és utána jobb. De, ha úgy érzed, hgoy nem kell sírni, akkor jön a nagy levegő, és már jobb is. De akármi kell, zsepi, vag egy váll, etleg egy kéz, mi vagyunk! :lol: :lol: :lol:
Mi a terved mára? Ja nálatok már elmút 4 is. Szóval újra fogalmazom. Mit csináltál eddig? és mi a terved délután további részére és estére? :lol: :lol:
Vendég
 


ezt most találtam, de nagyon jó!

Kép
Vendég
 


Ez ari :lol: :lol: :lol: Hat ma eddig voltam suliban de csak 1orara mentem mert,hogy nem vgyok teljesen jol tuti 2orat nem tudtam volna koncentralni :? Aztan kiultem a parkba KATAGANAT (az az egyik japan irasmod) gyakorolni :? 26fok ragyogo napsutes... 8) aztan haza vettem husit meg minden jot es most fozok paprikas csirket tesztaval :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


húúú az fincsi.:lol: :lol: Én már nagyon régen ettem paprikást. küldhetsz ide is egy adaggal! :lol: :lol: A párod szereti a magyar kaját? :lol: :lol: Mert állítólag a magyar koszt eléggé fűszeres, nehéz kaja. bár meg kell hagyni finom..... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hat megeszik a dragam mindent :D De igen neki eleg sosak amiket eszunk ugyhogy altalaban ugy fozok,hogy az o izlesere :? De hat o itt meg amcsiban nott fel ugyhogy o olyan kajakat eszik meg en agyam eldobom :shock: Pl:bambo,vgy az a zold hinarszeru valami a tengerbol :shock: ahh eszembe nem jutna meg de majd ha igen megirom.. :roll: persze mikor en emlegettem neki a csirke csakat meg a labat...az azt mondta fuuj :lol: Es altalaban nekem is mindent megkell kostolnom :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Azrét úgy látom nincs gond, hogy mit egyetek. :lol: :lol:

Most mennem kell. Megyek, bevásárolni, meg ilyenek.

További jó főzőcskézést!:lol: :lol:

Majd később benézek még!
Vendég
 


szép az új aláírásod! :lol: :lol: és a smilek is aranyosak! :lol: :lol:
Vendég
 


Okes haat abbol nincs hiany az tuti :lol: :lol: :lol: De en finnyas vgyok kajaval mert azert otthon az egyszeru kajakon nottem fel es amikor pl tegnap is a jo kis disznohusin olyan szosz van hogy almas meg valami kek bogyos edes :x a hajam egnek all :evil: ezert altalaban mindig a szoszokat a hus melle kerem es elobb kostolas van aztan eldontom rarakhato-e :roll: :oops: Nem vgyok en uri kajahoz szokva :roll: :oops: Mindig csak olyan egyszeru kajakat szeretnek enni...Sydneyben pl azert nem tudtunk menni egy csomo helyre mert:
1.Tele volt tengeri herkentyukkel(azt Brigi nem eszik mer allergias ra :lol: :? )
2.Tul fancy volt azaz ilyen tul osszekutyult narancsontet a csirken meg ilyenek :x
Hat en nem eszem az edeset a sossal :shock: Ugyhogy szegeny embernek mindig feladom a lecket mikor kajalni megyunk :? De itt van valasztek ugyhogy nincs gaz :wink: Amikor meg a fikk megy azt eszik amit akar(tengeri herkentyu,meg olyan mindenfele amit en nem 8) :lol: )
En meg eszem aztan megnezek kozben egy sorozatot 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Koszi teljesen ki is virultam tole :lol: Meg azert neked is szereped van benne :wink:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az elobb atvaltozott a nevem valami mas alakka :shock: Most visszaallitottam de remelem nem valtozik vissza megint :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na sziasztok!

Tegnap délelőtt 11-13-ig tanfolyamot tartottam, aztán meg volt meló bent. aztán már délután sikeredett csak jönnöm.

Most vagyok, igyekszem vissza olvasni. Tanultam délelőtt és ismét belém kötött kolléganőm levélben.... szóval teljesen kivagyok megint..... da majd csak lesz valahogy.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsu :D Na ne maa akkor latom ez a te napod se :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


KAti: Vigyázz magatokra!!!!! És csak óvatosan a szexel :wink: :oops:

Vicky: Gratula a 8 mm-hez és a babához is :lol: :lol: :lol: :lol:

Nóci: Jóga mi :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: Jó kis újabb elnevezés :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát nekem nagyon sokat segít a párom.... ha kezdek kikészülni, mindig átölel és mondja, hogy nagyon jó helyen vagyunk és a doktorbácsi majd csinál nekünk kiababát :lol: :lol: :lol:

Bridg: Nagyon jó az új avatarod és az aláírás is csúúúúúúúúúúúcs :wink: :wink: :wink: PEndinek teljesen igaza van..... itt a vállunk, aa kezünk, a zsepink és mindenünk :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


"...nagyon jó helyen vagyunk és a doktorbácsi majd csinál nekünk kiababát..." :cry: Ez milyen szepen hangzik :cry: (irigy)(irigy)
Latod en meg ilyet sem kapok es megint itt bogok :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát ez nem az én napom lett, az biztos. Előre félek a holnaptól.

Időjárásjelentés:
Itt süt a nap, de felhős az ég, picikét fúj a szél, reggel óta nem voltam kint, szóval nem tudom, hogy milyen meleg van :shock: :shock: :shock: Desszerintem jó, mert pólóban jönnek be az emberek és rövid nadrágban és szoknyában :lol: :lol: :lol: Mennék sétálni egy nagyon és kiszellőztetni a fejemet :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ne bőgj, mert énis elbőgöm magamat és most ez olyan ciki.... itt vannak körülöttem négyen is :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg: Annyira jók a smile-k :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szöszke!
Majd te is leszel még gyönyörűséges menyasszonyka, meglásd, hamarosan :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na most kicsit abbahagytam :? maszk van rajtam most nem szabad :? Itt is szupi ido volt es holnap is az lesz 8) De mivel itt mar 9ora ezert nem tom kilyen az ido mert ittbent ulok es tv sorozatot nezek :?
A nevet neked is megtom csinalni vgy te magadnak :roll: de egyszerre annyi minden nem fer ki :? Igy mar elotte ugy dontottem nem lesz ciklusos vonalzom es ahelyett gondoltam lesz csillogo nevem :oops: mar regota vagytam ra :roll: az a kis csalad meg hat ngyon bejott nekem is es asszem egy regi mar nem jovo tagtol loptam :roll: :oops: azaz kolcson vettem :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ember hazajott :shock: Pedig ma menniuk kell "fiubuliba" :evil: De elegem van mar ebbol is :twisted: De szerintem csak atoltozik es ugy megy csinosan nem az oltonyben ahogy dolgozni szokott :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Elhiszem, hogy eleged van az egyedüllétekből... mostanában sokat vagy egyedül, nem???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: