Új privát üzeneted érkezett!

Judit, persze! Majd sűrűbben benézek, oké? Fel a fejjel!!!Velem februárban történt, és már csak előre nézek. :)

Kép
jenny29
Mór
 
 


lányok itt is megirom,hogy nem nekem jött meg piri hanem nikának! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nektekis küldöm hogy itt vagytok velem Kép
v.e.judit
 
 

 
 

Sziasztok!
Ugy látom vannak itt is ismerösök. Csatlakozhatok?

Jenny!
Febr.-ban vetélésed volt?
encike 2
 
 


Judit!
Nekem az első lesz, és remélem, az utolsó is egyben :roll: :shock: :shock:

NAgyon szépek a virágok :!: :!: :!:

Encike!
Szióka :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Á, üdv. Kuzsanna!
encike 2
 
 


Sziasztok lányok!Esetleg valakit nem érdekel vadászgörény??
Mert 2 hónapja fialt a miénk és elszeretnénk adni!!Akit érdekelne az szóljon és küldök képet is! :)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus!
Körbe érdezek az ismerőseim között.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jajj de aranyos vagy köszönöm!!!!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Nincs mit :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hali!

Judit:
Ide tartozol közénk! El ne menj!!!!!! Bár borzalmas, ami veled történt, de bízzunk a jövőben és abban, hogy hamarosan mindenkinek lesz minimum egy-két egészséges babája! :D

Kép
anda81
 
 


jucus én is megkérdezem holnap a hugomat!
juditt köszi a szép virágokat!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szed vki aloe verát?
encike 2
 
 


én nem! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Igen, Enci, február végén volt egy missed ab-om, 10 hetesen elhalt a babám.
Azóta pont aloe varát kell szednem, érdekes, hogy épp most írtátok. :wink: Aloe Berry nectárt iszom pontosabban, valamint egy A-Beta Care nevű kapszulát, ami tele van E vitaminnal, ami segíti a termékenyülést. Nem olcsó dolgok ezek, de megbízom a nőgyógyásznőmben, eddig is nagyon hálás lehetek neki. Törődött velem a rosszban is, és mindezért nem kért semmit. Kevés manapság az ilyen orvos.

Kép
jenny29
Mór
 
 


jenny akkor neked nagyon jó az orvosod,engem pont a sz...ban hagyott cserben!mielőtt elvetéltem azelőtt a magánrendelésén aztmondta minden rendben van a babával és el fogadta még a 14.000ft-ját is!
le is váltotam!!!azóta egy imádnivaló dokim van,aki a mostani műtétnél is öntötte belém a lelket,hogy ne adjam fel és,hogy ennek is valami oka volt,hogy üres volt a petezsák!
Remélem a következő babó már egészségesen fog megszületni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!
NAgyon szeretjük a pozitív gondolatokat :wink: :lol:
Régi dokid meg dögöljön meg.... már bocsánat :shock: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jenny!
Nekem is ezt ajánlották pont, Ez az áfonyás. Tudom drága, te honnan vetted?
Az ezüstkolloidot viszont természetgyogyász ajánlotta, de hallottam, hogy ez nem olyan jo terheseknek. Erről tudsz vmit?
encike 2
 
 


Sziasztok!

Nita:
A doki költse patikára azt a pénzt!!! :evil: :evil:
Jó a pozitivitásod! Ennek nagyon örülök! :D

Kép
anda81
 
 


sziasztok!köszi,hogy ilyen jókat gondoltok! :lol: :lol: :lol: :lol:
muszály előre tekinteni mégha nehéz is! :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok holnap kellene viszamenem a dokihoz csak nem találtam még másikatigy ez most elmarad a dokival beszéltem randit hétföre és majd vadászunk azt monta :wink:
v.e.judit
 
 


Sziasztok Lányok,

szeretnék csatlakozni hozzátok. Egyelőre túl sokat nem tudok hozzá tenni a beszélgetéshez, de majd vissza olvasgatom. Magamról annyit, hogy szeptember óta próbálkozunk, de mivel kiderült, hogy nincs spontán peteéréséem, így igazából márciustól próbálkozunk élesben. Clostylbegit szedek, Choragon tüszőrepesztőt és az ovuláció után Duphastont. Ez volt a második gyógyszeres hónapom, de pont most jött meg :( Úgyhogy június elején átjárhatóságira megyek. Úgyhogy rám is rám férnek a pozitív gondolatok!
Szép estét Nektek!
kexi
 
 


Szia kexi: üdvözlünk a csapatban és sok sikert kivánok :P
v.e.judit
 
 


Kexi : üdv közöttünk és drukkok mennek neked is a mielőbbi babásodáshoz :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Kexi!

Sok erőt és kitartást kivánok!
encike 2
 
 


Sziasztok,

kszönöm a bíztató szavakat, mindig jól esnek! Ma már jobban vagyok, várom az átjárhatóságit.
Legyen vidám a napotok!
kexi
 
 


Kexi: örülök hogy joban vagy és meglátod gyorsan eljön az idö és már utonis lesz a baboka csak kitartás és türelem "tudom én beszélek".

Mindenkinek szép napot kivánok :P
v.e.judit
 
 


Sziasztok!

Encike, én a nőgyógyásznőmnél vettem, ő ezzel is foglalkozik. Aloe Berry Nectar, 1l-es, és 6ezer ft volt. Nekem kb. 1 hónapra elég, minden reggel fél decit ittam. Plusz kaptam még az A Beta Care nevű kapszulát, ez antioxidáns hatású. 100 db-os, tehát több mint 3 hónapra elég, és ez 7ezer körül volt. Ezüstkolloidról valahol hallottam, de nem ismerem.
Igazából 3 hónapot kellett volna várnunk a műtét után, de májusban már nem védekeztünk. Hát, nem lett sikeres a hónap. :(
Még nincs piri, de a hőm nagyon leesett.
Kicsit el vagyok keseredve, de ez van.


Judit, hogy vagy?
Kexi, ne keseredj el! Az átjárhatósági hasznos, lehet, hogy ott volt a baj. Hová jársz kivizsgálásokra?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Kexi!
Üdv köztünk!!
Milyen átjárhatóságid lesz? Ultrahangos vagy röntgenes?
Kitartást, hamar itt lesz a babócád! Hova jársz orvoshoz?

Jenny!
Tudod, új hónap, új remények!

Judit!
Vigyázz magatokra ebben a melegben :!:

Nita, Nika!
Nemsokára itt a mi időnk is :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jenny, én pécsi vagyok és Szigetváron találtam egy nagyon jó orvost (egy barátnőm ajánlotta). Pécsett katasztrófa a helyzet, merthogy itt kezdtem, de rögtön műteni akartak (bemetszések a petefészken), anélkül, hogy kimondták volna a diagnózist. Ráadásul többször eljátszották, hogy 2-3 hetet vártam időpontra (amit a doki adott), amjd odamentem és közölték, hogy elutazott 2 hétre. Hát köszönöm, de még ebben az életben szeretnénk Babát. A mostani dokim mindent elmond, elmagyaráz, elmondja a válsztási lehetőségeket, meg azt is, hogy ő a saját lányának mit javasolna...remélem, érti is a dolgát, mindenesetre megbízom benne.
Én is csak azt tudom mondani, amit Te nekem, hogy kitartás! Lehet, mi sokat várunk a Bébire, de biztos tökéletes lesz majd, azért várat ennyit! Aról nem is beszélve, hogy micsoda Boldogság lesz, ha beköltözik!!!
kexi
 
 


Jenny: öszönöm szépen jobban vagyok de ez egy re könyebb esz és remélem ez volt az utolso rosz honapom.Ne keseregj nekedis sikerülni fog és majd egyött örülünk a boldogságodnak.Sokat vagyok egyedül a gyerekekkel és kihasználom olvado szivem és sokat kényeztetem öket persze határok vannak. tegnap már fürödtek a medencébe nagyon jovolt látni högy örültek neki és csináltunk fagyit is,persze Cintike még mindig kérdezget de sikerül kikerülni és nem elsirni magam.


Zsuzska: probálok hüsölni mert a nap nem tesz jot még könyen leesik a vérnyomásom és elájulás kerülget. :roll:
v.e.judit
 
 


kexi én is üdvözöllek köztünk!!!!!!!!!!
mielőbbi babásodást kívánok!!!!!!
zsuzska nekem még nincs itt az időm! :(
még csak pénteken lesz 3 hete,hogy műtöttek! :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, köszönöm szépen.

Zsuzska, nekem laparoszkópiás átjárhatóságim lesz és Szigetvárra kell befeküdnöm így 2 napra. Eddig mindkétszer a jobb oldalon volt a domináns tüsző és van egy olyan megérzésem, hogy az a petevezető nincs teljesen rendben.
De majd megírom a történéseket. Jövő szerdán megyek dokihoz, s akkor mondja meg, hogy mikor lesz a műtét.
kexi
 
 


Sziasztok!
Nagyon szép időnk van, én is gondolkodtam a medencében, de a zuhany már kikerült!

Kexi!
Bizzunk benne, hogy mihamarabb babás leszel.

Jenny!
Nekemis febr.-ban volt spontán vetélés és már probálkozunk. Nem volt beavatkozás sem, igy bizom, hogy minden rendben lesz.
Közben kiderült, hogy Helycobacter van a szervezetemben és ezt kellene kikezelni, de antibiotikummal nem akarom, mivel babásodni szeretnék. Ezért kérdezem ezeket a természetes dolgokat. Voltam természetgyogyásznál is.
encike 2
 
 


Nitacsa!
:cry: Hamar letelik a puding nélküli időszak, csakkitartást :!: :!:

Kexi!
akkor nagyon drukolok NEked, hogy minden rendben legyen ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jucus a hugomat érdekelné a vadászgörény!mennyibe kerűlnek?

zsuzska már voltunk együtt de vigyáztunk!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!
Nagyon helyes.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


muszály ha nem akarunk megint bajt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csak pozitívan :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Szúúúúúúúúú szááááááááááá relax :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nekem nem megy egykönnyen a relaxáció :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gondolom én..... csak próbálok hozzád millió és egy pozitív energiát küldeni :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Jenny! Mielőbbi babásodást kívánok neked!

Kexi! Üdv a csapatban. Neked is mielőbbi pocaklakót kívánok! A duphaston a beágyazódást segíti.

Judit! Sajnálom, ami történt. Lesz még 3. gyerkőcötök. Tekints a jövőbe. S tudd, hogy mi itt vagyunk mindig.

Nitácska! Micsoda pofátlan egy doki. Ráadásul jól megkéri az árát.

Kétféle átjárhatósági van? Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de én még nem voltam ilyenen, s remélem nem is kell mennem.

Már olyan kíváncsi vagyok holnap mit mond a doki. Remélem, semmi rosszat nem talált.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiri!
Drukk holnapra nagyon ++++++++++++++++++++++
Igen, kétféle van: ultrahangos és röntgenes :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kösz a drukkot. Melyik a jobb, s a kevésbé fájdalmas?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Az ultrahangos. Ezért is ezt javasolta nekem a dokim :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép napot mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Történet
> Fiatal újságíró utazik Székelyföldre, interjúra. Kérdezi is az öreg
> székelyt:
> -Bátyám! Tudna egy történetet mesélni az olvasók számára?
> -Persze fiam! Ecce eltűnt a szomszéd felesége a nagy erdőbe.
> -És? Mi történt?-kérdi az újságíró
> -Mi férfiak összegyűltünk a falu főterén, fogtunk egy üveg pálinkát,oszt
> megkerestük.
> -És meglett?-kérdi az újságíró
> -Meg fiam. Megittuk az üveg pálinkát, és mindannyian a magunkévá tettük.
> -Hát ez nagyon vidám történet! Van valami más is?
> -Persze fiam! Ecce eltűnt a szomszéd birkája a nagy erdőbe.
> -És? Mi történt?-kérdi az újságíró
> -Mi férfiak összegyűltünk a falu főterén fogtunk egy üveg pálinkát,oszt
> megkerestük.
> -És meglett?-kérdi az újságíró
> -Meg fiam. Megittuk az üveg pálinkát és mindannyian a magunkévá tettük.
> -Hát ez egy kicsit morbid történet! Van valami szomorú is?
> -Van fiam! Ecce én is eltűntem a nagyerdőbe......

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy öregember üldögél egy padon, odaül mellé egy menő punkcsávó a
szivárvány színeiben játszó hajjal.
Az öreg csak bámul rá hosszasan.
Végül a punk nem bírja tovább cérnával és megkérdezi:
- Mi van tata, még soha nem csinált semmi vadat életében?
Mire az öreg:
- Dehogynem fiam, egyszer kegyetlenül berúgtam és megkeféltem egy papagájt.
Azon gondolkodtam nem vagy-e a fiam...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Móricka áll az óvoda udvaron és a karbantartó bácsira mutogat, aki a földön fekszik:
- Úgy kellett, úgy kellett!
Odajön az óvónéni:
- Móricka, nem szégyelled magad? A bácsi leesett, te meg kigúnyolod?
- Igen, mert csúnyát mondott rám.
- Mit modott?
- Azt, hogy "Ne rázd a létrát te kis szarházi!"

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, bár inkább csak olvasó üzemmódban! Az a helyzet, hogy úgy érzem teljesen elfáradtam lelkileg! Ez a sok minden, ami körülöttem van kikészített. A melóhelyem, az anyukám betegsége (ma is kb. 5-10 percig szipogott a telefonba, hogy nem fogja kibirni a kemot, és nem fogja tudni elviselni, hogy kihullik a haja) alig tudtam megnyugtatni, na meg aztán itt van a babavárás dolog. Az szinte már 99%, hogy ebben a hónapban sem jött össze! Szóval kivagyok...
:cry: :( :cry: :( :cry:

Kép
anda81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: