Új privát üzeneted érkezett!

Hát én nyolcra szoktam időzíteni a Bromot.... általában 10kor aludni szoktam... szóval nekem jó... de egész nap álmos vagyok, az tény...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én este beájulok a bromo után, aztán másnapra már semmit nem érzek.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Akkor mindenki tényleg másképp reagál :lol: :lol:
álmos csak azért vagyok től, mert nem tudok aludni.Legalábbis éjszaka minimum 4 X felkelek. :cry: Ez persze csak akkor gáz, ha nappalos vagyok, és 5.-kor kelek

Zsu!
Nagyon jó volt a vicc! :lol: :lol: Jó kedvre derített.

LÁttam igazából csak 3.-an beszélgettek legtöbbet.Én is akartam kérdezni, Pannati már nem jár? :oops:

morzsa
morzsa25
 
 

 
 

Bocsánat, nem Pannati, hanem Pamilla! :oops: :oops: :oops: Máshol kalandoztam :oops: :oops: Elnézést Pamillától

morzsa
morzsa25
 
 


De, Pami is szokott jönni,ha van egy kis ideje :roll: :shock:

Örülök, hogy tetszett a vicc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Most kaptamsokat, de csak napi egyet hozok, hogy maradjon mindennapra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami mostanában tesztelt/fog tesztelni?????Az előző oldalon mintha azt olvastam volna.Reméljük csak ünnepel, azért nem jön! :wink:

morzsa
morzsa25
 
 


Nem tudom, mi van Pamival.... msn-en sincs fent szerda óta.... remélem,nincs semmi baj sem és piri még csak a környékére sem ment :roll: :shock: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló csajszik!

Nem tűntem el csak pont ebben a 2 napban dolgoztam reggeltől -estig!

Szóval a baba javaslatára csináltam ovulációs tesztet mer tazzal előre lehet jósolnia terhességet! Állítólag 70% pontossággal!
Na az 2 csíkos lett de a 2. csík csak haloványan látszódott!
Másnap csináltam még 1 lh tezstet azon nagyon erős volt a 2. csík is. Ezen felbuzdulva csináltam 1 hcg tezstet is de az nega lett!

A zérdekes az hogy a hőm még mindíg 37,2 volt ma reggel is, cicim fáj bár már enyhébben és lezsakad a háta , dereka!

Szóval most várok, mert nem tudom hogy mi van!
Elvileg holnap van pirir napom!

Szóval röviden ennyi volt velem mostanság!

Kép
pamilla
 
 


Nekem semmit nme okoz már a bromó. Beveszem fél 10-kor este és nem vagyok tőle másnap álmos és aludni is tudok!

Csajok viselitek Bradat?
Remélem nem fájdalmasan jelentkezett mert különben drasztikusabb eszközöket kell bevetnem pl. fokhagymát, keresztet stb...

Ja!

Morzs üdvözlünk körünkben!
Szeretjük az új meberkéket még több aranyos,tündérbogár beszélgetőtárs :lol:

Szépséges és nyugodt éjszakát kívánok nektek!

niki

Kép
pamilla
 
 


Szia Pami!
Köszi az üdvözlést!:)
Ismerős a munka...Én munkamániás vagyok, 16 napból 12.-őt dolgozom, 12 órában....Szóval én sem szoktam mindig itt lenni, csak most pont a pihinapjaimon csatlakoztam hozzátok!
Ez a tesztes dolog érdekes.Mekkora érzékenységűt használtál? Lehet még annyira korai, ki sem mutatja......Én drukkolok, és ha ott van/nak a baba/babák, küldök egy kis babaragacsot! Kép

Jó éjt Nektek, én is elteszem magam holnapra hisz reggel megyek dolgozni.
Szép álmokat

morzsa
morzsa25
 
 


Helló csajszik!

Na hát ma reggelre a hőm leesett 36,8-ra és elkezdtem barnázni :cry:
Úgyhogy úgy tűnik ennek a hónapnak is lőttek!!!

De azért próbálom úgy felfogni hogy hátha a köv.-ben a closytól majd sikerülni fog!

azt azér tnem állítanám hogy nem vagyok csalódott!
De túl leszek ezen is mint ahogy már túl teszem ezen magam több mint 1,5 éve.

Ja a végén tényleg egyszerre leszünk babásak :P


Niki

Kép
pamilla
 
 


Niki!

Így van.... majd a köv. hónapban is együtt izgulunk egymásért :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fel a fejjel!!!!!!

Szép hétvégét midnenkinek!!!!!

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mese az emancipált nőről:



Volt egyszer messzi földön egy gyönyörű, önálló, magabiztos
hercegnő, aki egy szép napon a kastélya melletti zöldellő
mezőn a kristálytiszta tó partján , környezeti kérdésekről elmélkedve,
egyszer csakmeglátott egy békát.
A béka ráugrott a hercegnő térdére, és azt mondta:
-Oh csodálatos hölgy, valamikor daliás herceg voltam, amíg el
nem átkoztak, ha megcsókolnál, ismét jóvágású fiatal herceg
lehetnék, és akkor drágám összeházasodhatnánk,
beköltözhetnék a kastélyodba az anyámmal együtt, ahol
főzhetnél, moshatnál ránk, nevelhetnéd a gyerekeinket, és
emiatt örökké hálás és boldog lehetnél.

Aznap este, miközben a gyönyörű hercegnő könnyű vacsoraként
fehérborban és enyhe hagymamártásban megfuttatott fenséges
békacombot szopogatott, magában elmosolyodva így szólt: én
kurvára nem így gondolom...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép estét mindenkinek!

Pami!
:cry: :cry: Sajnálom.De ezek szerint a spontánra is van esélyetek.Nekünk nem sok jót jósoltak.De bízunk:)És persze próbálkozunk. :wink:
Sajnos az idő múlásával csak nő az elkeseredésünkebbe soha nem lehet belenyugodni:(Majd lelkiekben segítünk itt egymásnak!
Következő hónapod Clostis lesz.Most nem szedtél?

Zsuzska!
Ismét nagyon jó kis történetet írtál!Még a párom is megnevette :lol: :lol:

Én az éjszaka kb 7 X voltam fent.Szinte minden órában.Már gondolkoztam azon is, lehet nem is a gyogyi hatása, hanem tudat alatt az esküvőn jár az agyam. :roll: majd július után kiderül :roll: :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa!
Hát könnyen meglehet :wink: :lol:
Amikor mi szerveztük a sajátunkat, én is rengetegszer ébredtem fel, hogy meg van-e minden, nem felejtettünk-e el valamit, stb.....

Én úgy aludtam, mint a bundicsek, csak valami hülyeséget álmodtam és arra ébredtem, hogy álmomban zokogok.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hello Lányok!

Tavaszi nagytakarítást tartok. Lassacskán haladok, mert tegnap a jövő heti ledolgozás miatt dolgoztam. De már szépülünk.

Pamilla! Sajnálom, majd a következő hónapban együtt, de az sem baj, ha beosztjuk egymás között, s szépen sorban mindegyikünk babás lesz. Pirit elég jól viseltem, az első két nap volt kicsit gázos, de volt már rosszabb is. Aztán szinte semmi. Annyira ezt nem bánom.

Morzsa! Esküvőre készültök? Mikor lesz? Visszagondolva én is mennyit idegeskedtem előtte, mennyit rohangáltunk, szervezkedtünk. Ráadásul én előtte voltam egy komolyabb betegséggel kórházban is. De megérte! Nagyon jól sikerült! Majd meglátod te is, hogy mennyit készülsz rá, aztán milyen hamar elrepül az a nap.

Zsuzska! Jók voltak a viccek. Mi rosszat álmodtál?

Ebben a szép időben délután megyek virágútra, s bevásárolok szép balkonnövényekből. Legalább az erkély is kitavaszodik már.

Szép délután nektek is+!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Szép napot mindenkinek!!!!

Kiriki:Arra nem emlékszem, hogy mi volt, csak azt tudom, hogy rossz álom volt :roll: :roll: :roll: :roll:

Mi tegnap keresztelőn voltunk, utána meg volt egy kicsi családi összeröfi még, úgyhogy csak este nyolcra értünk haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aztán meg el lettem csábítva :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Akkor volt pudingozás :oops: :lol: :lol: Óh, de jó is az! Ha este férjecském hazaér, én is elcsábítom. :oops: Most úgy hiányzik.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!
Bocsika, tegnap nem jöttem,mert volt egy pihinapom, és vásárba voltunk.Aztán kidőltem, mint a krumpliszsák.Ma pedig dolgoztam......
De már vagyok is:)Holnap csak éjjelre kell mennem.

Kiriki!
Július 5 a nagy nap.Már nem sok van hátra.Még a meghívónkat nem csináltam meg, de elindultam az úton. :lol: :lol: Aki ott lesz, már úgyis tudja:)
95 ember lesz, de ez még nem biztos, tuti lesz olyan, aki nem jön el:)
Remélem, hoyg jól fog elsülni:)

Zsuzska!
Irigy birigy vagyok :oops: :roll: :lol:
Én mostanság vagyok középidőben, így ma én is rosszalkodhatok :oops: :oops: :lol: hátha.....

Pami!
Azóta megjött rendesen??? :roll:

morzsa
morzsa25
 
 


Helló!

Természetesen azóta megjött rendesen :?
De ez van!
Most már szedem a clostyt és várom az eredményt :P

Morzs!
Igen nálam semmi akadája nincs a természetes útnak! Legalábbis eddig ezt mondták! De hát ki tudja még!
Nekem eddig csak a bromót kellett szednem semmi mást!
Ez lesz az első clostys hónapom, de reméle maz utcsó is :lol:

NÁlatok miér tnem kecsegtetnek semmi jóval?
Volt már clostys hónapod?

Kép
pamilla
 
 


Csajok!

Ez az!
minden esélyt meg kell ragadni ha másért nem hát az élvezetekért :lol: :wink:

Sajna nálam a piri gátat szab az jó dolgoknak :?
DE bepótolom!

Szerintetek segítni fog a closty?
Nem tudom néha már nem bízom semmiben!


Niki

Kép
pamilla
 
 


Niki!
Nyugi, segíteni fog a Closty :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Én ma vagyok szabadnapos, úgyhogy mindjárt neki fogok a takarításnak :roll: :shock: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Niki!

Ami egyszer élvezet (vagy többször :oops: ) az másszor lehet nagy-nagy öröm is. Persze, hogy segíteni fog a closti. El ezekkel a pesszimista gondolatokkal!!!!!

Zsuzska! Csak ma vagy szabadnapos? És holnap? sikerült kitakarítanod?

Morzsa! Biztosan jól fog sikerülni a nagy nap. "össze-vissza" időbeosztásban dolgozol?

Holnap megyünk füvet nyírni az anyósom kertjébe. Ilyenkor még nem szeretek kijárni, mert én addig nem tudok nagyon mit csinálni, míg férjecském füvet nyír. Ő viszont szereti, ha ott vagyok. Azt mondja, hogy jobban megy a munka. Ezzel csak egy gond van, hogy nagyon-nagyon-nagyon ritkán tudunk kettesben menni, mert anyóspajtás is jön velünk.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!

Minden kedden szabadnapos vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Túl sok takarítás nem lett a dologból......kimostam, rendet raktam, felsöpörtem, rendet raktam az erkélyen és döglöttem a net előtt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kellemes majálist mindenkinek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló csajszik!

Előkerültem megint :P
Sajna a zelőző 3 napom reggeltől etig munkával telt! :shock:
De most jött 3 nap pihi!!! Csak vasárnap kell mennem :?

Morzsa

A nagy nap olyan hamar el fog jönni észre sem veszed!
Biztosan jól fog sikerülni. A lénye ghogy jó legye na zene mert az esküvő nagy részét a buli teszi ki!
Hányan lesztek?
Úgy irigyellek! Nekem hiányzik az a sok készülődés ami megelőzte!

Kép
pamilla
 
 


Kiriki

köszi a bíztatást! Most már 1 kicsit jobbna vagyok!
Csa kazon izgulok, hogy a doki tudjon időpontot adni, mer t3 hétig amerikábna volt és pont azon a hétfőn kezd amikor nekem már lehetne menni hozzá uh-ra!De gondolom megoldja!

ÓÓÓÓ!!! Igen az anyóspajti!
Hát nálunk az a helyzet hogy mostanság kezd normalizálódni a kapcsolatunk, de részemről csak a párom miatt :evil:
Nálunk is az a helyzet hogy túl sokat nem tudunk 2 lenni párovskával de legalább az anyós Veresegyházán lakik és sokat dolgozik!
Ennek ellenére holnap megyünk hozzájuk :?
Mindí gazzal traktál hogy csak nehogy ikrek legenek a babák, ha végre sikerül ügye :lol: mer tnekünk elég 1 baba is!

szóval nme egyszerű!!!

Te holnap dolgozol?
Vagy van 4 napod pihire?

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Hát nálam is hasonló a helyzet!
Csa kmegpróbálom mindíg halogatni :oops:
Sajna most hogy itt a jó idő nem nagyon lehet!
Ablakot kellene mosni+összepakolni az erkélyt!
De a kertibútort már lemostam :P

Apránként haladok!

De pl. ebben a 3 napbna csak ma vagyunk otthon!
Holnap anyósvizit, szombaton barinő szülinap!
Egész napos kertibuli :lol:

Ma pedig mosok a vált. kedvéért!

Mindnekinek nagyon jó pihit!

Apákat lestrapálni :lol:
De legalábbis megpróbálni


Niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!
MI is hazajöttünk vidékre "családlátogatásra".Párom szülei élnek csak, nekem apu második felesége él csak. Így én hozzá jövök, anyósékkal nem jövünk jól ki.Röviden, nem is beszélünk :wink: :cry:

Kiriki!
Sajnos össze vissza dolgozom, kevés az ember, és általában nappal, pihenő, nappal éjszaka pihenő, pihenő-vel dolgozom.

Niki!
Nálunk nagyon kevés a spermaszám(7 millió, ebből 32 % mozgó) :( Ezért nem kecsegtetnek. Clostys hónapom nem volt, márciusban volt hogy szedtem, stimu gyanánt, de ugye azt le kellett állítani! :(
Hajrá spontán, és Closty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Lagzin eddig 95 fő van felírva,de tutira tudom, hogy 5 fő nem jön el :wink: :roll: :lol: A zenész nagyon jó!

Zsuzska!
Én minden szabadnapon a net előtt döglök :lol: :lol: Sokszor lelilismeretfurdalásom van, hogy egész nap nem csinálok semmit.Bár 2.-en vagyunk, nincs kosz, és napi 1 órát szánok a nagyja elpakolására :lol: :lol:

Szép napot nektek, továbbiakban is! Én ma már nem leszek, korán fekszem, holnap reggel jön a kis keresztlányom.Ki kell pihenni magam, most 2 napíg látom :lol: Aztán már kezdődik a munka ismét! :roll:

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi tegnap barátnőméknél voltunk. Mi lányok fűztünk-sütöttünk és babáztunk, a fiúk meg falat bontottak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma meg megyünk muskátlit venni és kirakom őket az erkélyre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán holnap irány Balaton anyuékhoz :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló!

azon nevettem hogy egyikőnk sem ül és pihen otthon :lol: 8)
Helyette megyünk mindenhova látogatóba, vagy tevékenykedünk!!!

Ez vicces!

Morzsa

Mit mondanak a dokik hogy mit tudnak csinálni nálatok?
Milyen lehetőségek vannak?
Ha megvolt a buli kérünk képeket is!
Bizti nagyon gyönyörűséges mennyasszony leszel!!!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Niki! Nekem van 4 nap szabadnapom, csak a férjecském dolgozik ma és holnap délután is. Tegnap kertben voltunk, pont végeztek a fűnyírással (végül apukám is besegített), amikor jött egy zivatar. Én kihasználom az időt, lassacskán körbe érek a lakásban a takarítással. A hét végén végezni akarok, holnap sütök a jövő hétvégére előre, vasárnap pedig anyák napja van, megyünk anyukámat, anyósomat köszönteni. A jövő hét végén fősulis osztálytalim lesz. Minden évben pünkösdkor összejövünk kb. 10-en + férjek, s bulizunk egy jót, főzöcskézünk, beszélgetünk. Mivel más-más városból jöttünk, minden évben máshol tartjuk. Az idén nálunk.

Anyós nálunk közel lakik. Én mindig azt hittem, hogy majd én jóban leszek az anyósommal. Hát, elvagyunk. Nem veszekedünk, de néha nagy önfegyelem kell hozzá. Az a baj, hogy amit a fejébe vesz, annak úgy kell lennie, és persze egyszerre. Ha nem, abból sértődés van. Úgy látom, ha nálunk baba lesz, akkor biztos lesznek veszekedések. Hát, majd meglátjuk.

Használd ki ez a 3 nap pihit! Azért egymásra is szakítsatok időt!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Zsu

Már csak 2 nap van pé-ig!!!!! :wink:
Mindent bele hajrááááá!!!!!!!!!!

Csa ksemmi lazsálás :lol:

Kép
pamilla
 
 


Morzsa!

Ezt nem értem. Akkor most szeded a clostit vagy sem? Mekkora a keresztlányod?

Zsuzska! Vettél virágokat?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Niki!

Ez igaz, úgy látom ti is nyüzsögtök ezerrel. Az biztos, unatkozni nem fogunk. (én azt sem tudom, mi az) Mi lesz még, ha babócánk is lesz?!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!

Persze hogy egymásra is van idő!
Látogatás, buli előtt után és mienk az egész este!
Sőt nme is tudom mikor voltunk utoljára együtt ennyi időt!

De eddig a csüt du volt a legjobb mert akkor csak 2-en voltunk és húúúú hogy milye njó volt :wink: :oops:

Azér tremélem Ti is ápolgatjátok egymást :lol:
Pihizzetek sokat, mer thamar elmegy a 4 nap!

A zanyós mindíg nehéz eset!
Nálunk is csak mostanság vagyunk ilyen"jó" viszonyban!
Hogy mi lesz ha végre jön a bébi???? Nem is tudom!
Hál Istenne kmessze lakik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Niki

Kép
pamilla
 
 


Persze, hogy ápolgatjuk egymást. Már nagyon várom az esti "összebújást" :wink: :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


NÁlad is már csak 4 nap!!! :wink: :wink:
A termékeny időszak kezdete kb!!! Vagy nem?

Hajrá mindenkinek!

Ha másért nem hát az élvezetért :lol:

Niki

Kép
pamilla
 
 


Igen, már nem sok van! Harcba küldjük a kiskatonákat :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Én mára búcsúzom! Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!
Jó éjszakát neked!!!

Niki!
Hát mi jól kihasználtuk az időt ma...... volt puding...... viszont így elmaradt a virágvásárlás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Minden édesanyának Nagyon Boldog Anyák napját!!!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én vettem virágokat, mire férjem hazaért a munkából el is ültettem, s még maradt időnk/energiánk egy jó kis pudingra is.

Itt is pangás volt a hétvégén? Merre jártok?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Halihó!
Mi végül lementünk a Balcsira, vitorláztunk is egy nagyot tegnap délelőtt.... dőltünk is rendesen..... olyan jó volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló Csajszik!

Mi 1000 felé voltunk de ahogy ti mondjátok pudingoztun kis eleget
Jó volt...


Képzeljétek ma voltam dokinál és van 2 szép nagy tüszőm amit ma meg is repesztettek 1 szurival!

Szóval most rendelésre kekszelünk mert a szuri utáni 36-48 órában kell a pudinggyártást csinálni!

Addig TILOS!

Nálatok mizu?
Ki hogy áll a gyártásban?
Melyik fázisnál? :lol: :oops:

Niki

Kép
pamilla
 
 


Mi gyúrtunk mostanában 2-3 naponként.... ma estére remeélem, hogy megint lesz puding :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És ahogy látom elvile gmár túl vagy a pé-n!?
Csináltál lh tesztet?
Vagy most csak hőmérőzöl?

Este pedi megint mindent bele :wink:
szurkolok a kisfickóknak és a pé-dnek!


Hol,hogy lehet ilyen csodaszép grafikonokat csinálni?

Kép
pamilla
 
 


Hát nagyon remélem, hogy példás görbicsekem lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szerintem nem volt még pé-m.... hát majd reggel kiedrül, hogy hogy alakulok :roll: :shock:

KÉPZELJÉTEK, HÁROM HÓNAP ALATT MOST ELŐSZÖR NINCS ELŐTEJEM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az tök jó!

Tökre örülök hogy mindnekive ltörténik vmi jó dolog!
Ami jobb mint az ezt megelőző hónapokban volt!

Most már én is felzárkózom a sorban! Bár még várnom kell máj. 23-ig!

Zsu!
Akkor te most ebben a hónapban nme kaptál semmi gyógyszert, csodaszert?
Spontánkodsz?
:lol: :wink:

Kép
pamilla
 
 


Morzsa!

Merre vagy?
Megint az a fránya meló mi?

Ha megkérdezhetem mit dolgozol?

niki

Kép
pamilla
 
 


Sajna nincs másr spontánkodás.... szednem kell a Bromo-t a terhességem 12. hetéig :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: