Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu, nagyon sokat gondolok rád. Remélem, minden rendben lesz, s a kis Csucsu csak ijesztget. Biztosan nem lesz semmi baj.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Csucsu!

sokat gondolok rád!!!
Bízom benne, hogy nem lesz semmi gond!!!
Várom, hogy jelentkezz, addíg is mindenkinek minden jót!

UTÁLOM AZ ESŐT!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Csucsu, Zmimi! Gyertek ma mindketten nagyon jó hírekkel légyszi!

Én ma vagyok a 10. napon.Kíváncsi vagyok mikor lesz most pé-m, mert a hőm most alapszinten magas, a 10 nap alatt 2 napja "alacsonyan" tartja magát 36,7-en.Na mmajd meglátjuk!
ritt
 
 

 
 

Sziasztok!
Csucsu, szorítok!

Kép
németh
 
 



Csucsu! :cry:

Remélem jó hírekkel jössz!

Mi a fene van lányok, hogy soktoknak összejön és nem marad meg? Ez olyan igazságtalan! :cry:
Vendég
 


Grönland! Ezen én is elgondolkodtam! De várj csak!Csucsu még nem jelentkezett!

Hol vagy mi a helyzet?

és veled Zmimi?
ritt
 
 


Most értünk haza a dokitól...őrület!

Na, hát, nem vagyok nyugodt, ez az igazság.

A tények: 15mm-es petezsák, de embrio nem látható,
ill. a doki azt mondta,h nagyon jóindulattal látni vélhet () egy embrio kezdemény-csomót.. de erre hivatalosan nem mondaná, h biztos.

A méhnyálkahártyám szép vastag, a méhen belül jó helyen van a petezsák. A szerint, ha pár nap csúszással volt a PÉ. akkor ez még belefér...

Jövő hét szombaton megnéz újra, akkor kiderül, bárhogy is van a dolog.

Nagyon félek.

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok. Tegnap megjártuk a dokit. Sajna az én dokim hétfőn rendel itt nálunk a magánrendelőjében. Ezért , hogy megnyugodjak elmentünk Sztk-ba. Ott 2óra várakozás után végre megvizsgált egy doki. Nem hiszitek el de kézzel. Mert noha ott volt az Uh. de azt mondta ő csak nőgyógyász nem szonográfus. Tapintás utján azt mondta nem vagyok belül úgy elrendezve mint egy 7 hetes kismama. tehát ez a baba szerinte életképtelen és jövő hét keddre az uh-ra adott időpontot. Na hétfőn inkább elmegyek az én magándokimhoz. Abszurd ez a kézzel vizsgálás. A barnázásra nem adott gyógyszert mondván ez a magzat nem megmenthető.
Teljesen kiakadtam. Hisz a Szent Imre kórházban is kézzel vizsgáltak mert a fszt-en van csak ultrahang. Itt meg a doki csak nőgyógyász. ÉS senki nem adott semmit. Azért igy leírni egy magzatot számomra hihetetlen.
Már péntek van és hétfőig örlödök de az én dokim majd ha azt mondja , hogy életképtelen akkor elhiszem. De a kézzel való tapintásban nem igazán hiszek. Minden hüvely más és nem hiszem, hogy uh nélkül lehet ilyen diagnózist felállitani. Ez Magyarország!
Remélem nem rontottam el a hangulatot itt a topicban és senki kedvét nem akarom elvenni.
Mindenkinek sok puszi:

Era

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!

Hát ez a doki hülye! Már bocsi... De akkor adna egy beutalót a röngenre, az a tuti! Nekem amikor 60 napig nem gyütt meg, akkor a sima vizsgálatot követően elküldött a röngenre, h. tuti legyen a vizsgálati eredmény.

Sajnálom, h. most hétfőig kell várnod! Próbálj ne izgulni, persze ez most nem egyszerű... :( Szorítok, h. minden oké legyen a babáddal.
Vendég
 


Csucsu!

Bízzunk benne, hogy hétfőn kiderül, hogy mi van és az jó legyen! Ez a kézzel vizsgálás tényleg érthetetlen! Nem tudom vérzel-e még, de ilyen esetben a dokik kórházba szokták küldeni a kismamikat és nem hazaküldeni a bizonytalanságban! Az uh meg tényleg így van mindenhol, engem sem uh-oztak meg, mert már este volt! Sokminden kiderült volna belőle, de legalább kézzel sem vizsgáltak. De ez is csak ezért volt, mert a dokim végig telefonált minden dokit, hogy meg ne próbálják, mert megrepedhet a burok!

Pihenj sokat és ne gondolj arra, hogy nem marad veled a baba, mert szerény véleményem szerint ezt nem tudja megállapítani egy doki sem manuális vizsgálattal!
Vendég
 


Grönland: Igyekszem nyugodt lenni és pihenni. Nem táplálokhiú reményeket de mégsem tudom leirni a babó amig az én dokim nem mondja ki a legrosszabbat. Addig igyekszem nem is rá gondolni.
Remélem az égiek velem lesznek.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!

Sajnálom, hogy nem jó hírekkel jöttél...
Ám én is azt gondolom, mint a többiek, hogy igen ez ma magyarország!
Szégyellhetik magukat azok, akik ezt a kórházmianyavaját megalkották!!!
Amikor azt arc és homloküreggyulladással kínlódó 9 évesemnek azt mondták, hogy időpont 3 nap múlva, nálam elszakadt a cérna, és megmondtam nekik, hogy addíg én innen el nem megyek amíg meg nem röntgenezik...!!!
Felháborító az, ami itt működik!!
Mindenhol kevés az ember, a diagnosztikus vizsgálatokkal meg spórolnak!!!!

Vigyázz magadra,én pedig nem háborgok tovább.
Remélem hétfőn a saját tokid jobb hírekkel enged el!!!
Vérzel még?
Sok-sok pihi, és nyugodj meg. Semmi baj nem lesz!
Meglátod, 8 hónap múlva egy aranyos kisbabát dédelgethetsz!
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


T.Mária: Pihenek és reménykedek. Most csak ez maradt nekem. remélem hétfőn már könyebb lesz a lelkem.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Zmimi: nagyon szorítok neked!!!
Csucsu: neked is! Teljesen ki vagyok akadva!!! Ne adjam meg neked az én dokim elérhetőségét? Nála van a magánrendelőjében uh, bár kedden rendel legközelebb. Ez elképesztő, ahogy hozzá tudnak állni és egyáltalán! PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF. :evil:
De a lényeg, hogy pihenj, igyekezz ne idegeskedni és csak a pozitív dolgokat képzeld el!
Puszi mindenkinek
Kinga

Kép
németh
 
 


Kinga:Köszi de az én magándokim rendelőjében is van Uh.És ő hétfőn már lesz. csak azért akartam elmenni uh-ra mert a hétvége előtt megnyugodnék. És talán ha adott volna gyógyszert az is megnyugtató lett volna. Mind1 hétfőn megyek addig igyekszek nem görcsölni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Ámulva olvasom amit írtál.Az én dokimnak sincs uh-ja, mert ő sem szonográfus, de ő levitt a kórházban az uh-ra és megcsináltatta. Azt nem lehet, hogy a dokid oda szólna egy kórházba, ahol ő dolgozik és nézzenek meg? Ha ő nincs is ott, de biztos ismer mindenkit, vagy te nem mész oda? Megmondod, ha kell kifizeted az uh-t, az sem lehet 300Ft-nál több, mint a sima vizitdíj és csinálják meg. Holnap is rendes munkanap van, én a helyedben még ma elmennék. Nem mondhatják, hog yegy őrült kismama aki nem tud várni, itt komoly dolgok is felmerülhetnek. Szerintem jobb ha elmész és megnézeted!

Zmimi!Azon is csak ámulok amit te írtál!

Komolyan, amióta fórumozok, azóta nem találkoztam sehol "normál"terhességgel, csak olyanokkal, ahol van vmi.Hihetetlen, ez csak véletlen, vagy ennyire rossz hatással van ránk a gép?Komolyan már olyan hülyeségek jutnak eszembe. Itt ti ketten ezeket a megdöbbentő híreket írjátok a másikon állandóan hány a csajszi, ő még "jól" van, a harmadikon ketten barnáztak és véreztek, nekem elment. MI VAN ITTT???????????????
ritt
 
 


Bocs, hogy kiakadtam, de ezt már nem lehet ép ésszel felfogni!!!!
ritt
 
 


Csucsu: szerintem is hívd fel, és kérdezd meg,hogy nem lehetne-e megcsinálni még hétfő előtt az uh-t. És egyébként vérezgetsz még? Vagy legalább beszélj vele, hátha jobban megnyugszol.
Ritt: ezen már én is gondolkodtam. De lehet, hogy csak azért tűnik ilyen soknak a problémás terhesség, mert a fórumon sokkal több kismamival beszélünk, mint a net előtti időkben. De ez tényleg hihetetlen, hogy ilyen sok baj van.

Kép
németh
 
 


csajok sajna a dokim nincs itthon. Amúgy elment július 1-ével egy magánkórházba. Nem kis összeg ott egy ultrahang. Hétfőig én dokit sem akarok látni mert elegem van belőlük. Hálistennek most nem vérzek. Pihizek sokat és nem gondolok semmi rosszra. A tegnapi doki azt mondta kedden van időpont de ha pihenek akkor az csakjó. HA meg nem fejlődőtt akkor efektiv mindegy , hogy ma megmondják felszivodott. Én most csak a saját orvoshoz akarok menni. Nem gondolok arra , hogy mi van ha nincs baba.

Mégegyszer ezt nem szeretném, hogy kézzel vizsgáljanak és adjanak egy ujabb időpontot. A hétfő fix addig is megmarad a remény.
Tényleg jó lenne ha valaki már tömény jó hirrel jönne.
Nem akarom a topicot lehúzni lelkileg.

Sok puszi:

Era

Kép
csucsu05
 
 


Mindenki eltűnt? Hol vagytok csajok? Remélem nem én üldöztem el a topic tagjait?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Most én is csak bekukkantok, tegnap csavarogtunk, ma pedig be kellene hoznom a lemaradást... :(
Hogy vagy Csucsu?
Sokat gondolok rád!
szerintem egy kis vérezgetés önmagában nem jelentheti azt, hogy a kis Csucsu nincs.
bár velem az előző terhességeknél nem volt ilyen, de számtalanszor lehet ilyesfélét hallani, amikor a kismama vérezget.
sokan ezt mensinek hiszik, majd amikor megmozdul a baba, akkor derül ki a terhesség.
Egyszerűen nem tudom felfogni, miért nem ultrahangozott meg...?
Akkor legalább biztosat mondott volna, nem pedig csak találgat!!! :evil:

Nekem ma reggel olyan kellemetlen érzés van a hasamban.
Nem tudom, mi ez. Nem fáj, csak rossz.
Remélem attól lehet, hogy ebben a hónapban történik velem valami... :wink:
már csak 10 nap és kiderül.
Vagy :lol: :lol: :lol: ,
vagy :cry: :cry: :cry:
Majd megátjuk!!!
Többiek? :roll:
Vendég
 


T.Mária: Reméljük :) :) :) ez derül ki. Tehát 10nap múlva a pocaklakóról fogsz beszámolni. Szívből kivánom.

Kép
csucsu05
 
 


köszönöm, Csucsu!

Remélem, valóban így lesz! :lol:
Most viszont eldöntöttem, hogy legkorábban csak a mensi jötte napján tesztelek!
addíg jó hinni, hogy talán sikerült!!!

Holnap nem tudok jönni, csak este, de neked sok-sok DRUKK!
Várom, hogy mit mond a dokid!
Remélem, csupa JÓÓÓT!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Csucsu, én is szorítok ám Neked!Igaz, nem ismerjük egymást, de így, ismeretlenül is gondolok Rád, hogy minden rendben legyen!
Vendég
 


Csucsu!

Miattad minden nap benézek ide-olvasom a történéseket. :cry:
Remélem holnap jó híreket kapsz!!!Szurkolok nektek!!Addig is vigyázz magadra!
littike
 
 


Csucsu!

Ma ezerrel mennek a drukkok! Gyere a jó hírekkel! :wink:
Vendég
 


Grönland,Littike, Luca68, T.mária: Köszönöm , hogy szurkoltok nekem illetve nekünk. Remélem az égiek velünk lesznek. Azonban megpróbálok úgy elmenni, hogy bármit mond is a doki elfogadom. Persze ha jót mond akkor nagyon Boldog ember leszek. Ha azonban nem akkor biztos ott fog kijönni belőlem ez a sok feszültség. Mert a 2doki aki uh-nélkül is tök "profinak" számit az azért egy kicsit megijesztett. Most gondolni sem merek mi lesz ha nincs baba.
Szóval köszönöm tényleg sokat jelent, hogy van aki ismeretlenül is gondol rám.
Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Én is miattad nézek be állandóan és nagyon várom ajó hírt ma ! Mikor mész?Hogy tudjam mikor kukkantsak be a JÓ HÍRÉRT!!!!!!

Sok-Sok Pussz

Én ma tartok a 4. napon és pé-még sehol, legalábbis az lh szerint. Tök negatív 4 napja ill 1 kimaradt,de nem hiszem, hogy akkor lett volna, viszont 2 napja tojcsi félém van, de szerintem még nem az igazi. A görbém kegyetlen, nem is értem: Kép
ritt
 
 


Ritt!

Mégcsak a 13.napon vagy, nyugi! :wink: A tojcsi az egyértelmű, az lh-t meg dobd ki az ablakon! :wink: A görbe meg nem rossz, a lényeg, hogy pé után legyen szép!
Vendég
 


Ritt : Neked is köszönöm a szorítást. Ma 16,30ra megyek dokihoz. Olyan 6körül már leszek gépközelben.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Én is gondolok rád, remélem csupa jóhírrel jössz este!

Ritt, azért sztem ne dobd ki az ovu-tesztet! :wink:

Kép
zmimi
 
 


csajok!
Ma reggel pozitívat teszteltem!! :)

Kép mai tesztem!!!

Csucsu!
Én is gondolok rád! Doki után jelentkezz!!!!

d.dodó
 
 


Dodó! Ez SZUPER!!!!! Kirázott a hideg is! Ez úgy bejön nekem ez a fajta teszt, ami ha pozitív akkor pozitív jelet mutat. Hol vetted? Milyen fajta? Neve? hátha még szükség lesz rá! :D
Hányadik napon vagy?

Köszi, azért ki nem dobom az lh-t, de remélem ma megjön a Leotól rendelt és kapásból + lesz! :lol: :wink:
ritt
 
 


Dodó!

Ez a legjobb hír!!!! Nagyon örülök nektek!

Ritt, azért Svédországig ne menj egy ilyen tesztért.... :lol:

Itthon a Clear Blue Plus ilyen. :wink:

Kép
zmimi
 
 


Ritt!
zmiminek igaza van, ezért el ne utazz svédbe...ráadásul drágább is itt a teszt, mint otthon:)!

d.dodó
 
 


Dodó!

Nagy-nagy gratula! :wink: Tényleg csini a teszted! :wink:

Csupa jó hír erre a napra! :lol: Remélem Csucsu is jó hírekkel jön!

Ritt!

Persze, ne dobd ki! Viszont ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget! Nagyon sok topikosnak nega és közben meg babás lett! Nem működünk mindannyian egyformán!

Egyébként nem kell szószerint venni az írásomat! Fentebb a magyarázat, hogy értettem!
Vendég
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 16000_.png

Sziasztok Lányok! Uhh de régen jártam erre. :( (szégyenlem is magam:( )

Annira örülök a POZ teszteknek!! :)


Csajszik. Lenne egy kis elmebajom. Most leírom, talán nem röhögtök ki. :(
Szóval: eddig mensi előtt sosem fájt sem a hasam se a cicim. Most már középidő tájától folyamatosan. A cicim meg állandóan. A pocakom olyan mintha meg akarna jönni, állandóan a wcre járok. A PMS az csak ugy hipp-hopp kialakul, vagy ha valakinek van, akkor annak minden hónapban ugyanúgy jön mensi tájékán??
Lh teszteltem ebben a hóban, negatív. Volt két csikom, de nem olyan erős mint kellene, két nap, aztán meg teljesen negatív. Lehet az hogy valaki körbepisilje :):) az LH teszten az ovulációt. ?
A 31-ik napomon gyanus dolgok miatt csináltam egy LH-t mint orákel megnézni, hátha van két csíkom. Ezt délután csináltam. És két csíkom lett. Olvasván a babatervezok-ben hogy orakelt csak reggel lehet a hcg miatt, csináltam másnap reggel egyet, ahol meg nagyon halvány volt. Lehet az, hogy valakinek a felemelkedett hő ellenére (mintha lett volna pé) a 31 napon pozitív legyen az LH-ja, vagyis akkor legyen pé?
Uhhhhh ne haragudjatok de ilyen hülyén sikerült megfogalmaznom . Nem élem bele magam semmibe, csak nem értek egy csomó dolgot. Ennyire megtréfálhatják az emberlányát a hormonok???
Ebben a hóban kezdtem málnalevél tea + méhpempő + spirulnia+virágpor szedését egy "füves asszony" javaslatára. Még rosszabb lett mint volt
Most vettem Agnucastont. Van valamelyikőtőknek tapasztalata róla?
Tervezem az orvoshozmenetelt is, mert nem állapot ez így, de félek hogy rosszat fog mondani.
Jó sokra sikeredtem.

Puszilok mindenkit!
Igérem többet jövök hozzátok is. :)

Millió Ölelés
Nyusz


Harivera!!! Mi ujs veled??? Régen értesültem felőled. :)
nyuszifülû
 
 


Nyuszi!

Én csak annyit mondanék, hogy nagyon szép a hőd! :wink: A luteálisfázisban terhesség nélkül is előfordul cici és hasfájás ! Legalábbis nekem majdnem mindig van! Mikor babás voltam talán még a mensi görcsnél is erősebb görcseim, szurkáim voltak! Nálad lehet, hogy ez a sok tea és egyéb nyalánkság is bejátszik! Jós tesztről nem nyilatkozom, mert megint a torkomnak ugranak! Csinálj egy hcg-t az a biztos! Én mindenesetre nagyon drukkolok neked is! :wink:
Vendég
 


Grönland!! Köszönöm :lol: :oops: :lol: Igyekszem nagyon! :)
Mióta árpilisban megszültem az angyalkámat azóta abszólut semmi cicfájós hasfájós dolgot nem produkáltam. Azt hittem rögtön küldi a kistesót, dehát sajna.....majd novemberben:) Kicsit reménykedem, de valahogy eddig se nagyon sikerültek a dolgaim, bele sem élem magam.
Nagyon örülök hogy jónak látod a hőm :):):) Mindig ilyen kis alacsonyka volt. Uhh még egy kérdés, te profi vagy tuti:): ha nincs pém ( neg.LH tesztjeimre gondolok), attól még felmehet a hőm? (mondjuk nem repedt meg és nem jött ki.../nem tudok szépen szakszerűen fogalmazni :? /
Köszönöm mégegyszer!
Puszi
Nyusz
nyuszifülû
 
 


Nyuszi!

Mi történt az angyalkáddal? :cry: Érdekes, hogy mit nem produkál egy szülés vagy vetlés! Fiam után felborult a szép 26 napos ciklusom! A tavalyi vetélés után szépen beállt 27 naposra! Az idei után pedig mindig érzek ovus fájdalamat!

Nem vagyok profi, de véleményem szerint nem megy fel a hő, ha nem reped meg a tüsző! Nem a hő magassága számít, hanem, hogy lehessen látni az emelkedést és a tieden lehet! Szerintem ott volt pé-d ahová a ciklus rakta és nyugodtan tesztelhetsz! :wink:

Lh-teszt: Nagyon sok csajnak nega még stimus hónapban is! Nekem sem volt soha egyértelműen pozitív csak halványka, de két hónap tesztelés után tudom, hogy nálam az pozitív! Én a hőben jobban bízom, de az sem 100%-os! A biztos csak az uh vagy maga a baba! :wink:
Vendég
 


Nyussz!

Leo-t kérdezted? Mert ő utazik ebben, biztos tudja.

Cervix-nyákot figyelted? Sztem a legjobb, ha minél több tényezőt néz az ember ovu ügyben, ha biztire akar menni.

Teszt, nyák, hő... csak kiderül vmi, ha mindet figyelembe veszel.

Kép
zmimi
 
 


Köszi csajszik! :)
Csonfejlődési rendelleneség :( nem vették észre, össze vissza mértek az uh-n, aztán elmentem a megye legjobb szonográfusához, és már sajnos nem volt mitt tenni. :cry: 5és fél hónaposan :(
Előtte 32-36-40 napos volt, minden bajom volt, ugy volt össze sem jön soha. És egyszercsak : Hoppá! Nem sokáig tartott a csoda de nagyon boldog voltam. Szülés után kaptam bromocriptint (lehet nem jól írom), utána az első mensim 30, második 31, harmadik 33, negyedik 38, ötödik 34 napos volt, megint tolódik egyre feljebb. Azt mondta a dokim, szülés után újjászületik a nő, hát valahogy ez nem vonatkozik rám. :(
Akkor örülök hogy legalább pé volt. ha babó nem is jön, legalább a ciklus legyen rendezett. :)

Zmimi! Mindent figyeltem. De amennyire belehúztunk ebbe a hónapban.....nem tudom az az volt - e :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amit nem értek az, hogy hogy lehet az lh tesztem pozitiv a mensi előtt :shock: :shock: :shock: :shock:

Na majd az idő elintéz mindent. :):):)

A barátcserjét próbáltátok már? Van róla tapasztalatotok??

Jónás?

:lol: :lol: :lol:


Puszilok mindenkit! És köszönöm a hozzászólásokat! :):):):)

Csók
Nyussz
nyuszifülû
 
 


Csak a hő mutatja, hogy volt-e pé vagy sem! Persze az sem tuti, de a többi csak előzménye a pé-nek! Attól még nem biztos, hogy lesz is!
Vendég
 


Nyuszi!

Borzasztó nehéz lehetett, de szerintem még mindig az! Az én angyalkám 4 és fél hónapig lehetett csak velem! :cry: De ha már tudsz előre nézni, a gyógyulás útjára léptél! Szívből kívánom, hogy mihamarabb újra kismami lehess és szülessen egy gyönyörű, egészséges babád!

Ez a jósteszt valakinek bejön, valakinek nem! Többet ismerek akinek nem jött be, úgyhogy itt a fórumon nem állja meg a helyét az a 70%! De örülnék neki, ha nálad működne! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
uvme
 
 


Sziasztok!
Csucsu: már nagyon várom, hogy mit írsz! Nagyon szurkolok!
Nyusz: én csak annyit tudnék hozzászólni, hogy a barátnőmnek 2 gyereke van, és pont a múltkor mondta, hogy neki kb. a 7-8. CD-n van peteérése. Úgyhogy semmi nem szentírás. Neked meg lehet a végén.
Kinga

Kép
németh
 
 


Csucsu! Mi a helyzet?

Nyuszifül! nagyon sajnáálom ami veled történt, engem a kis 6 hetes terhességem megszakadása megviselt, de amin te és Grönland mentetek keresztül, hogy ilyen nag bébit meg kellett szülni, ez nem lehetett egyszerű feldolgozni!

De nem akarom felszakítani a sebeket!
ritt
 
 


Németh!

Persze pé bármikor lehet! Van pár lány a másik topikban, akik egy maratoni ciklusban lettek babásak!

Nekem az tünt fel pl a Jónásos dologgal, hogy nagyon sokunknak mensire teszi a pé-t! Hm, kitudja mikor hol, mi van! Lehet nem véletlen! :roll: Bár ettől függetlenül szeretek mindent tudományos alapokra helyezni és négy terhességből mind a négy baba középidőben fogant!

Ritt!

Az is tud fájni! Nekem is volt korai terhességem ami megszakadt, az is nagyon megviselt! De a legrosszabb, hogy nekem egy éven belül ez volt a második angyalkám! Tavaly egy 17 hetes babát vesztettem el! :cry: De a nehezén tényleg túl vagyok! Már tudok mosolyogni, tudok örülni a fiamnak és a férjemnek! Pár hónapja élni nem volt kedvem! Nagyon csúnya és rossz gondolataim voltak, mert ezt az egészet megkellett valahogy emésztenem a fájdalmam mellett, de ott volt még a férjem akitől ismét elvettem valakit és persze a fiam, aki már másodszor volt abban a tudatban, hogy nemsokára tesókája lesz! De szerencsére a lelkiismerettemmel ismét jóban vagyok!

Csucsu!

Annyira aggodom! Ugye nincs gond?
Vendég
 


Itt vagyok. Sajna kis csucsu nincs. Jövő hétfőn derül ki kell e eü kaparást csinálni.Sajna ez van.Most rossz de próbálunk előre nézni.
A doki nagyon rendesvoltpénzt sem fogadott el.
Ennyit a magán dokiról.
Köszönöm a szorítást azért csajok.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: