Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Ma még itthon vagyok.

Monyo ez nagyon jó hír hogy a melleddel minden oké anyósodat sajnálom ..... inkább nem is mondok semmit ..... ez durva.

Fanni köszi az infot Angelről :) ez tök jó.

Ancsa köszönöm szépen :) aranyos vagy.

Boni igyekszem lekötni magam, dehát az ember agya mégiscsak jár.

Junko neked is köszi :) ne is mond hogy nehéz lesz, tudom .... :roll:

Csajok még mindig fáj a petefészkem ahol a tüsző volt. Ma reggel azon kezdtem parázni vajon tényleg megrepedt e tüszőm ... :roll: tudom hülye vagyok dehát ..... ez normális?

Kép Kép
kokusz
 
 


Sziasztok

Ma még itthon vagyok.

Monyo ez nagyon jó hír hogy a melleddel minden oké anyósodat sajnálom ..... inkább nem is mondok semmit ..... ez durva.

Fanni köszi az infot Angelről :) ez tök jó.

Ancsa köszönöm szépen :) aranyos vagy.

Boni igyekszem lekötni magam, dehát az ember agya mégiscsak jár.

Junko neked is köszi :) ne is mond hogy nehéz lesz, tudom .... :roll:

Csajok még mindig fáj a petefészkem ahol a tüsző volt. Ma reggel azon kezdtem parázni vajon tényleg megrepedt e tüszőm ... :roll: tudom hülye vagyok dehát ..... ez normális?

Kép Kép
kokusz
 
 


Bocsi :) ez 3-szor is elment

Kép Kép
kokusz
 
 

 
 

Junko :P
Na azért :wink:

Monyo :P
Örülök,hogy nincs baj :)
Anyósod története réééémes!
(Nálunk is dréncsőnek hívják, csak sokan nem ismerik a szót... szerencsére...)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kókusz :P
A tüszőrepesztő szuri azért van :wink:
Nekem 8 alkalomból 8x pont úgy történt, ahogy a doki ígérte. Ez azért bíztató arány, nem? :wink: 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


kókusz megrepedt az! :wink:

nekem ma kellett volna tesztelnem,de nem tettem, mert hőm ugyanúgy alacsony. :evil:
Vendég
 


Boni :?
Azért ha nem jön meg 2-3 napon belül, akkor tesztelj egyet! Ez tényleg a 32. ciklusnapod? Ilyen hosszúak a ciklusaid? (Amúgy nekem is... vagyis nekem rendszertelenek és kiszámíthatatlanok is...)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Monyo.
Örülök h. minden rendben Veled! :)
Kókusz!
Tuti megrepedt, nekem is szokott görcsölgetni utána, ez normális! :lol:
Szabit vettél ki vagy kiírattad magad?Én is otthon akarok majd maradni most, de már nem nagyon van szabim a sok dokihoz szaladgálás miatt így arra gondoltam felszólítom a háziorvost h. írjon ki 2-3 napra inszem után...lehetséges ez vajon? Végülis indokolt nem?!
Nekem ma már meg is jött így okt. 15-re ünnepélyesn kitűztem magamnak a 3. inszem időpontját!!!! :wink:
katica_75
 
 


FAnni igen, 32 naposak, E vitamint szedtem, attól beállt. most nem szedem, lehet azé vvan. csak azt nem értem, hogy doki látott tüszőket cak akkor picik voltak. lehet meg se repedtek? mindenesetre modst már nincs szúrka, mensis hasfájás. illetve éh középen pici szurka van, gondolom lassan megjön :?
Vendég
 


sziasztok.

boni,igaz az 1 cn?

tegnap beszeltem a ferjemmel.megmondtam neki kerek perec hogyha nem megy el 3 het mulva spermavizsgalatra akkor szetmegyunk.
azt hiszem eleget vartam,juniusban megigerte hogy szept.vegen elmegy,kivartam szepen a 3 honapot nyugodtan erre lemondja,elegem lett.turelmes vagyok egy darabig de aprilis ota egy lepest se tettunk meg miatta.
lehet hogy en vagyok a hulye,meg turelmetlen,de 2,5 ev utan szerintem illene otet is megnezni.
kivancsi vagyok hogy most mi lesz.sajnalnam ha szetmennenk de annak sincs ertelme hogy ra varjak meg evekig mire raszanja magat.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Azt gondolom igazad van. Volt ideje gondolkodni...

Kokusz!
Én ugyanígy paráztam végig az első inszememet meg az első lombikomat is. Van-e tüsző, biztos megrepedt-e, bement-e a szuri tényleg, jól adtam-e be magamnak, nem adagoltam túl...stb. ne aggódj, ezen mindenki átmegy, de tényleg tudják a dokik a dolgukat. nekem pl. minden úgy alakult mindig ahogy mondták.

Katica!

"arra gondoltam felszólítom a háziorvost h. írjon ki"
:D :D
Sztem ha nem is felszólítod, de megkéred, biztos kiír. :wink:

Lmami!
Láttam a hődet a másikon. :( :( :(

Fanni!
Te már szúrod magad, ugye?
Apukád jobban van?
Láttad a Dévai topikon, hogy egy lánynak 3 tapadt meg? te mit szólnál hozzá? Ültettek neked már 3-at be?


Csajok az én kedvem olyan hullámzó, mint egy klimaxos nőé...
Tegnap este azon pityeregtem a páromnak hogy én több gyöngédségre vágyom. ÁÁÁÁÁ de gáz, gondoljatok bele. Ő is csak nézett és elkezdett röhögni.
Vendég
 


Monyó!

Ettől észhez fog térni majd! Legalábbis nálunk így működött! :lol: Bár nálunk nem ellenkezett a vizsgálat ellen, viszont nem is tett érte! Aztán mikor bevágtam a bunkót és mondtam, hogy ez így nincs jól, hogy csak én küzdök a közös babáért, felis út, leis út, akkor pár nap gondolkodás után bejelentette, hogy megvan az időpont! Bízom benne, hogy nálatok is így lesz! Nem hiszem, hogy szükséged van még több bánatra és fájdalomra, ezért adj még neki időt! Nélküle azért nehezebb lenne, mint vele, nem? Egyébként nem vagy türelmetlen és hülye sem, sőt...

Junkó!

Mostanában én is pityergek! Mi van velünk lányok? Együtt hülyülnek meg a görbéink és együtt is pityergünk? Remélem együtt is babásodunk! :wink:
Vendég
 


Monyo :P
Szerintem az a kérdés, hogy mi fontosabb. A baba, vagy a férjed. Persze az meg egy másik kérdés, hogy ha Te fontos vagy neki, akkor ezt miért nem teszi meg érted?
Jó sokat segítettem, mi? :?

Junko :P
Igen, szúrom. Szombatig várom pirikét, de még semmi jele. Na mindegy, azért hozzám küldheti most nyugodtan, akinek nem kell 8)
Apucim jobban, köszi. Valószínűleg korábban kiteszik az intenzívről, minthogy tudnánk, pontosan mennyire is sérült :? Megy rehabilitációra. Persze ez jó hír, ők többet már nem tehetnek érte... Azért még ott van...de már szóltak, hogy hamarosan az ő teendőik véget érnek!
Nem olvasom a Dévais topikot. Nekem komoly gerincgondjaim vannak, így még a 2 is nehézkes lenne számomra. De különben egyszer már 4-et is kaptam vissza... Most kettőt szeretnék, viszont ha elmennek 5. napig, akkor blasztocisztákat. Ebben maradtuk a dokimmal. De kár, hogy Rólad nem tudhatunk többet :wink:

Boni :P
Én arról nem is hallottam, hogy az E vitamintól beáll a ciklus :shock: Majd utánanézek, mert ez engem érdekel!

Lányok :P
Tegnap én is tiszta hiszti voltam!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziazstok!

ne bőgjetek! :cry:

Monyó! Ez az! Végre!
Vendég
 


halihooo.

ki merre jar?

nekem tegnap volt bogos hangulatom,de sikerult meguszni boges nelkul.

fanny nekem az e vitamintol,lerovidul a ciklusom.az elso adagtol lett egy szep 28 napos ciklusom a 30-35 napos helyet.aztan nem szedtem.most ujra elkezdtem szedni es a napokban tul is leszek pen,tehat megint rovidebb lesz a ciklusom.

l.mami.hod?ma tesztelsz?

angel mikor jon vissza,tudunk rola valami konkretat?

junko,a hullamzo kedved bizti az idojarastol van,en sem vagyok a toppon.

groland.remelem eszhez ter majd,ha nem akkor viselje a kovetkezmenyeit.

Kép
monyo83
 
 


Monyo :P
Angel ma wellnesselni utazik és csak jövő héttől dolgozik. A mázlista :D
Remélem, már csak szülés után lesz értelme az E vitaminhoz fordulnom :wink: Köszi az infot!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hekllo csajszik

mai tesztem csont nega

13. dpo

még holnap is tesztelek és aztán hagyom abba a gyogyikat....

MINDENKINEK SZORÍTOK ÁM! KÉPBEN VAGYOK, de úgy restellem nem birok több topikban igazán aktiv lenni...de mindig figyelek mindenkire :wink:
Vendég
 


Legyekmami :?
Szerintem mindannyiunknak -minimum- a 2. legfontosabb topikja ez. De csak mert nem is vagyunk mindig szánik :wink: Jó... tudom, Te most épp annak érzed magad... De azt szokták mondani, hogy a 2-3. inszem a legsanszosabb.
Gondolom egyből kezded is a 2.-at, ugye?
Drukkolok, hogy Neked a 2. sikerüjön :)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


legyekmami sajnalom.bar meg a holnapi teszteles hatravan,hatha..

Kép
monyo83
 
 


Sziazstok

mami drukkolok még!
monyó reméelm jól vagy!

SZánigörbe Kép
Vendég
 


Mamikám!

Holnapra küldöm az elháimról a felesleges csíkokat! :lol: Nem baj, hogy én még szurkolok és hiszek, ugye? Amig nincs piroska és farkas, addig bármi lehet! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Igazi száni hírrel jövök. Apukámnak staphilococcusa van. Nem káromkodom, ez egy baktérium. El is különítették. Ott, a kórházban szedte össze, persze. Hogy ez visszaveti-e a gyógyulásban, azt nem tudom. És azt sem, hogy mi van, ha én is elkaptam tőle... Napokon belül indul a stimum...
Jó éjt, Lányok :?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Tudom ám fokozni!
Cisztám van :?
Így meg kell várni, míg nem lesz és csak akkor kezdhetünk :(
Szép hétvégét mindenkinek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Nagyon nem jó dolgokat írtál most. :(
Nem tudom hogy apukád fertőzése mennyire komoly. Reméljük azért nem annyira.

Tüsző meg. :( Volt már ilyened? Hajlamos vagy rá?
Mit lehet most tenni ellene?
Szeretnék valami okosat írni, de csak a fejem vakarom.

Lmami!
Téged is olvastalak. :(

Angyal, Kokusz továbbra is drukkkkkkk.

puszi nektek
Vendég
 


Akkarom mondani ciszta (nem tüsző sajnos).
Vendég
 


Junko :P
Észre sem vettem. Cisztának értelmeztem :wink:
Volt már egyszer, akkor kipukkant magától... vagy Apa segítségével? Ez nem tisztázott :)
Van esélye kidurranni, igen. Ilyenkor le is lehet szívni, de azzal számolni kell, hogy a tokja ott marad és stimuláláskor újratöltődhet... szóval a kidurranásra kell hajtsak!

Nyomoztam közben és állítólag eléggé sok emberben benne van ez a vírus, a kórházakban a betegek 30%-ának van... Műtőbetegség... Kezelik... meglátjuk, hogy gyógyul :?

Drukk Neked, bárhol is tartasz :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Fanni!
Akkor talán nem olyan vészes a dolog. Reméljük hamarjában kidurran. Mikor fogják megnézni, hogy megvan.e még? Lehet ám nem fog annyira csúszni a dolog.

Fertőzés
Sok embertől hallom hogy megfertőzödtek a kórházban. Egyrészt ez fura másrészt meg elhiszem hogy nehezen küszöbölhető ki, hiszen ott a sok beteg...

Köszi :)
Vendég
 


Fanni!

Pont most jött elő a cisztakérdés máshol. Zsúrlófű tea . Inni napi két három csészével, és ülfőfürdőzni. Ezt ajánlották rá.

Nézz utána, hátha találsz róla valamit.

:evil: :cry:

tjuca
 
 


Fanni!

Bakker, hogy mennyi rossz történik már veletek! :cry: Erre már felesleges is bármit írni! Ugyis tudod, hogy mi veled vagyunk! :wink:

Nekem is volt cisztám, mensivel távozott! Nem volt kellemes! :? Most hogyan tovább?

Boni!

Veled mizu?

Monyo!

Helyzet?

Kókusz!

Hogy vagy?
Vendég
 


Lányok,
majd este még jövök de most légyszi segítsetek.
Lenne egy technikai kérdésem: normális a bőr alatti szurinál hogy pukli lesz? :oops: Tegnap apa beadta ez elsőt...és pontosan hová szoktátok nyomni?
katica_75
 
 


Sziasztok!

Katica!
A puklit nem tudom hogy jó-e ha van,de a szurit nekem úgy tanították hogy a köldöktől tetszőleges oldalon 2cm oldalra,2cm le!
SOK SIKERT!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


ööö... elnézést a zavarásért, de nagyon szurkolok a "lányainkank"! :oops: :oops: :oops: Tudják kikről van szó... :wink: :wink:

...és ha már itt vagyok Fanninak szeretném jószívvel ajánlani a cickafarkfűből készült ülőfürdő rendszeres használatát... :oops:

Bocsi, mégegyszer! :oops:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Na sziasztok

Fanni bakker ezt nem hiszem el .... sajnálom, remélem hamar eltűnik az a nyavalya ...
Apukádat illetően: a staphylococcus baktérium, és sajnos intenzív osztályon, főleg ha lélegeztetik akkor elég gyakori, sokkal könnyebben bejut. Elhiszem hogy megijedtél, de meglátod rendbe fog jönni. Gondolom antibiotikumot kap édesapád. (Egészségügyis vagyok)

Junko drukkokat köszi :)

Boni

Köszi jól vagyok, néha hasfájás.

Csajok a férjem őgy felcseszte az agyamat. Jöttünk haza vásárlásból, rohadt nagy dugó és be akartak jönni elénk a sorban. Erre ember ki akart szállni megegengetni a másik két fazont, meg kiabáált nekik. Mondtam neki hogy hagyja már nincs semmi értelme, erre lehurrogott hogy ne szóljak bele. Most kiment anyósomékhoz én nem mentem vele, nagyon felidegelt. Néha nem értem a fériakat mit a fenét akarnak ilyenekkel bizonyítani?

Kép Kép
kokusz
 
 


Ja elfelejtettem

Katica én a köldök magasságában szoktam adni hol jobbra hol balra .... Mit szúrsz? A tű olyan 1-,15 cm-re menjen a bőrödbe. A pukli elvileg normális ..... majd felszívódik.

Kép Kép
kokusz
 
 


Köszönöm lányok, akkor elvileg jól csináltuk az "oltást" (apa így hívja :lol: ) Fostimont szúrunk és ez az első ilyen szuris inszemünk.

Fanni,
Ilyen nincs! Nem igazság. :cry: Csak kippukad addig! Kérd meg megint apát.
Apukádért továbbra is szorítok,ha olyan gyakori ez a baci akkor biztos van hatékony antibiotikum,nem? Hogy van egyébként?

Monyo
Mi újság nálatok? Van valami változás esetleg?-nem gondolta meg még magát a párod?

Kókusz,
Akartam már kérdezni hogy Te mit kaptál progipótlásra?Kaptál e valamit 1általán. Pihensz még?
Ja, az én uram is ilyen :roll: multkor 1 útépítőnek akart nekimenni mert, nem irányították a forgalmat normálisan és majdnem belénk jött 1 busz...csak néztem rá és közöltem hogy most tutira tönkre ment 3 havi spermaállománya :twisted: nem is értem minek felhúzniuk magukat ilyeneken???
katica_75
 
 


Milyen termékeny nap volt :shock:

Junko :P
Szerdán megyek még1 Uh-ra és nagyon bízom benne, hogy addig megjön és a vérzéssel együtt elmúlik...

Juca :P Bali :P
Köszönöm szépen. Épp cickafarkfű teát iszogatok :wink:
A zsurlófűnek is mindjárt utánanézek. S ülőfürdő? Azt legalább szeretem is :wink: Köszi-köszi!

Grönland :P
Édes vagy. A dokim csütörtökön elutazik, így amúgy is csak 13-án kezdeném a stimuláló szurikat. Így még akár azt is mondhatnám, hogy belefér... de megnyugodni akkor fogok, ha szerdára sikerül elmulasztani! Úgyhogy rajta leszek :wink:

Ancsa :P
Én össze-vissza adogatom, akárhová mehet, fő, hogy a bőrrétegen menjen át. De Kókusz a szakértő :)

Kókusz :P Katica :P
Igen, köszi. Engem letiltott most a doki a látogatásról, kedden megyek legközelebb. Addigra már nem fertőz állítólag. Igen, kap rá speciális antibiotikumot. Mindig mikor kicsit fejlődik, aztán visszaesik. Tegnap 6 órát volt gép nélkül, aztán csináltak egy mellkas rtg-t és azt látták, hogy "összeesett a tüdeje". Ezt nem teljesen értem, de gondolom túlságosan elfáradt, úgyhogy fel kell erősödjön és majd akkor tudják újrakezdeni a leszoktatást. Közben megy a hasa -gondolom az antibiotikumtól-, szinte nem adnak neki "ételt" a szondán, vagyis nemhogy nem erősödik, de még gyengülhet is. Egyet előre, kettőt hátra. Bevallom, nehéz bírni idegekkel :?

Katica :P
Igen, Apát bevetem! :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kókusz :P Katica :P
Az én férjem is ilyen hirtelen ember és én is nehezen tolerálom az ilyen felesleges hapsi-hisztit :?

Katica :P
Én anno az inszemeknél Duphastont meg Utrogestant kaptam. Hol egyiket, hol másikat. Szerintem nincs is más a palettán. (Lombiknál van még progiszuri, de azt inszemnél nem adnak, mert van saját progeszteron termelés is.)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica

Én most Duphastont kaptam, 2x2-t kell szedni. Ja pihengetek, amikor csak tehetem. Nem nagyon erőltettem meg magam a héten .... és szerintem hétvégén is inkább döglök :) legalább van mire fogjam.
Na a te sztoridon is jót nevettem :) komolyan ezek a pasik néha milyenek :) Így ulag vicces de persze ott ülve mellettük .... én még azt is mondtam neki, hogy majd ha a gyerekünk ott ül a hátsó ülésen majd akkor is ezt foja csinálni? Erre azt mondta hagyjam abba a prédikálást :)

Fanni

Ja ne is menj tényleg nehogy elkapd. Megértelek hogy aggódsz, de hidd el rnedbe fog jönni. Túl lesz ezen a bacin és akkor már javuli fog szépen az állapota. Nagyon szurkolok!!!! És sok erőt nektek.

Kép Kép
kokusz
 
 


sziasztok.

fanny,ez azert mar sok.johetne mar valami jo is.apudnak jobbulast.

kokusz,en sem ertem sosem mert kell egy pasinak jatszani a nagyot,szerencsere az enyim uram nem megy bele meddo vitaba.

katica,bizti jol csinaltatok.

velem semmi zujs,valszeg megvolt pe,ennyi.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

HÉtvégén osztálytalálkozón voltam(általános iskolai) naggyon jó volt

FAnni drága sajnálom édesapádat. jobbulást neki.

Reméelm a csajok által ajánlott cisztapukkasztó teák beválnak++++++++++++

MOnyó z is újság ha megvolt PÉ. együtt voltatok?

enim doktorbácsi megy egy nagyon fontos Konferenciára 10 napra, és az beleesik az UH és inszem iőpontjába. persze lehet mennem más orvoshoz is. viszont ha két évet tudtam várni... ma átbeszéljük párommal.

Grönland így már sejted, hoyg 2. cn
Vendég
 


JA KÓkusz +++++++++++++++

remeélm már nem vagy ideges párodra :wink:

Junkó neked is pussz

Angel++++++++++++++
Vendég
 


sziasztok

boni :cry: nagyon sajnalom hogy csuszik az inszem.
pe szerintem megvolt a ferty szerint nem.

kokusz?

angel?

junko?

fanny?

katica?

legyekmami?

meg valaki?

groland?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Boni na ez klassz .... :roll:

Én jól vagyok, néha fáj a poci, meg szúrkál ... még egy hét, addig bekattanok :)

Kép Kép
kokusz
 
 


Kókusz csak nyugalom! :lol:

ÉS én is türelmes vagyok! mindennke megvan az oka....
Vendég
 


Sziasztok kis Szánikák!
Újra itt!

Most csak lukacsosan olvastam vissza, bocsánat, de próbálom magam behozni a topicokon, és mellesleg a munkahelyen! :wink:

Monyó,
örülök, hogy OK a cici! :)

Fanni,
sajnálom, hogy apukádnál ez a fertőzés van... :(

Kókusz,
hogy vagy? :wink: Érzés, érzet?

Junko drága,
Helyzet? Ügyeskedsz? :wink:
Gondolok ám rád, akkoris, ha nem jársz erre!
angel37
 
 


Angel szia :)

Érzés nemtom érzet úgyszintén :) még egy hét .... be fogok kattanni addig .... :roll:

Nálad? Annyit gondoltam rád múlt hét htfőn

Kép Kép
kokusz
 
 


Kókusz,
háááát, kb ugyanez! :wink: :roll:
De bekattanni juszt sem fogok! :lol:

Mikor tesztelt v. vetetsz vért?
angel37
 
 


Angel

Épp egy hét múlva szabad tesztelnem, a dokim azt mondta hogy annál hamarabb semmiképpen ne tegyem .... úgyhogy még egy hét.
Neked? Gondolom vérvétel lesz nem?

Kép Kép
kokusz
 
 


Na, én jövő hétfőn megyek vérvételre! :)

Tesztet lehet, hogy csinálok hamarabb, talán már pénteken...

3 nappal vagyok úgyis előbbre, mint te :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Akkor drukkolok, hogy a szerdai UH-n végre olyat hallj amit szeretnél.

Angyal!
Drukk-durukk és drukk. :)
Vagyogatok, de a héten még nagyon hajtom a munkám és amilyen a formám van is mit.

Kokusz.
És drukk és drukk meg drukk. :)
Ha fáj a hasad az jóóóó.
Asszem nálunk én vagyok inkább olyan mint a férjed... :oops: Főleg ha menstruálok...:)

Boni!
2 cn. :(
ÉN azt hiszem megvárnám a dokit. Az az egy hónap már tényleg nem oszt nem szoroz.

Monyó!
Szia Vagyok. Veled mi a helyzet?

Katica!
Hát egy pici pirosság pukli nekem is szokott lenni, de nagyon hamar elmúlik.


Balikám!
Köszönjük. :wink:

Sziasztok!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: