Új privát üzeneted érkezett!

Heni: Ha doki már tud róla, nagy gáz nem lehet....

Különben nekem is szoktak pocakszerte kiütésim lenni, de 2. napra elmúlik. Dokinak nem is mondtam, sztem nem lényeg...

Te is szedsz vasat? Nekem most írták fel....Érdekes lesz, mert eddig is van gondom a nagydologgal, ünnep a nap, amikor nincs...Most éppen van... :? :?

Anyakönyvvezető.....Nekünk is menni köll, mert az apaságit el kellene intézni. Tudjátok, mi még bűnben élünk, nem sikerült Apát elrángatni sem templomba, sem anyakönyvvezető elé...Na majd most, de most sem úúúgy....De majd akkor intézem az egészet, ha már nem dolgozom és marhára ráérek.....Igazából most is ráérek, lement a szezon és várom az utódom, aki nincs....nincs....nincs...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt,

Betsy

BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK

Heni,

Azt hiszem ezzel a kiütéssel nem vagy egyedül. Nekem a jobb oldalamon ekcémás folt keletkezett. Voltam bőrgyógyásznál, persze olyan krémet nem tudott felírni amitől gyorsam elmúlna, mert ugye babaás vagyok, hanem kellett vennem a gyógyszertárban valami hülye nevű 3 000 ft-os krémet. Azt használom már vagy 2 hónapja, és marha lassan gyógyul. Szerintem mad csak a szülés után fog elmúlni.

Neked is tuti elmulik majd, de azért kezeld valamivel. De én ugy gondolom emiatt ne stresszeld magad.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


HENI, JUDY: Köszi Nektek is :)
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!

Előbb jöttünk haza, igy már hétfőn voltam uh-n, egyenesen oda mentem, nem érdekelt ki a doki, csak nézze már meg, hogy minden rendben van-e?! Megerősitette, hogy terhesség, méhen belül van, jól látszik a petezsák, de a magzat még nem, vagy nem rendesen. De a gép is nagyon rossz, igy majd kedden kell mennem máshova egy rendesebb uh-ra. Ez normális, hogy ennyi látszik még?

Még nem tudtam annyira visszaolvasni, hogy annyira képben legyek, de azt muszály megjegyeznem, hogy nagyon szép a szobácska Heni. Tényleg az a felhőcske a legaranyosabb. Persze minden, de az nagyon megfogott.

Kismamik, én még buta vagyok, igy van két kérdésem. Az egyik, hogy hogyan tudom kiszámolni a szülés várható idejét, a kalkulátorok 40 hetesek, az akkor jól jön ki, vagy ha az szerint 6 hetes terhes vagyok, akkor azt kell számolni, vagy a 4 hetet, ami a pé-től van?
A másik meg, hogy ha néha fájdogál a hasam az normális? Néha fáj a derekam is, meg mint amikor éreztem a pé-t.

Ma megyek megint dokihoz, viszem a labor eredményt, a vércsoportot kedden fogják megcsinálni, meg mellé akarom iratni a toxoplazmózist, hogy nézzék meg. Nekem mindig is volt macskám, bent a lakásban, és olyan rossz nem simogatni. Habár azért néha megsimogatom a fejét, és aztán kezet mosok szappannal. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Bocsánat a rengeteg kérdésért, de olyan buta vagyok még, és össze is vagyok zavarodva, hogy most akkor hány hetes terhes is vagyok, meg ilyenek. :oops:
sirkici
 
 


Jaj, el is felejtettem! Én barom!

Fix.b,
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK NEKED!!!
sirkici
 
 


Betsy, Isten éltessen sokáig!

Pocakosok!

Én is tudatlan vagyok, arról találtam táblázatot, mekkorának " kell" lennie a petezsáknak a hetek függvényében, ill. egy másikat a baba ülőmagasságáról, de van e vmi, mikor kellene dobognia a szívének?
Vendég
 


SIRKICI: A terhességet az utolsó mensi első napjától számítják, tehát amikor megfogan, akkor már kb. 2 hetesnek számít. Ha eszerint vagy ma 6+2 hetes, akkor számításaim szerint 2008.05.13 a szülés várható ideje. Az, hogy még csak petezsákot látott, szerintem teljesen rendben van, pláne, ha nem túl tökéletes az UH gép. Az is lehet, hogy később volt a peteérés, mint középidő. Ne izgulj, a következő UH-n már biztos jobban látszik minden.
Vendég
 


Sirki: Miért lennél buta??? Itt a babaneten is van szülési kalkulátor! Beírod az utolsó mensid időpontját és rögtön kiadja a várható időt! Egyébként utolsó mensi első napját kell figyelembe venni...

Szerintem ne aggódj, pláne ha rossz a gép...Az a lényeg, hogy méhen belül van és ha legközelebb mész, akkor már biztosan látszik a babóka!! Ilyenkor hihetetlen gyorsan nőnek... A doki az uh alapján is fog időt mondani, hogy hány hetesnek felel meg a terhesség..Szóval mindent meg fogsz tudni!! :D

Jaimee, Judy: köszi a megnyugtató válaszokat!! Azt hittem csak én szenvedek ilyen kiütésekkel...Egyszer én is voltam bőrgyógyinál, de a hülye szteroidos krémet akart felírni, amit ugye nem lehet terhesség alatt...Inkább ki sem váltottam...Elmúlt egy időre, most meg ismét előjöt...A pocakomra én csak sima olívaolajat merek használni, idáig bevállt...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sirkici, szerintem a hasfájás normális.
Az utolsó vérzés első napjától kell számolni.
Nekem is van macskám, mellettem alszik, ha már régóta megvan, nem lehet gond, de kell toxoplazmára vért nézetni.
Vendég
 


Bíbi: 6-7 hetesen már látszani szokott a szívdobi...Akkor kb. 6mm-es a babóka...

Betsy: köszi!! Nagyon tetszik!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Köszi Heni. Akkor izgulok tovább :lol:
Vendég
 


Hasfájás tök normális. Ugyan a frászt hozta rám sokáig, de télleg az, amíg nincs görcs.

Akinek macskája van, sztem felesleges a toxo szűrés. Mondjuk, nálunk nem is szűrik, mert annnnnyira kicsi a fertőzés valószínűsége. Hát remélem...

Heni: Én babaolajat használok, az is jó, nem?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ja és hüvelyi Uh-n persze mindent jobban látni!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sirkici,

Akkor én már nem is írok semmit, ugy látom kielégítő választ kaptál.

Csak annyit, hogy nekem sem látott semmit a dokim a petezsákban 6 hetesen, jól meg is ijesztett. Aztán pár nap mulva már minden rendben volt.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


SIRKICI, BÍBORLÁNY: Köszike :)
BIBI: A 6.héten alakul ki a szívcső, az emberi szív kezdeménye, de ekkor még nem pulzál, ezért szívműködés még nem látható. A 7.héten válik láthatóvá ultrahangon a magzati szívműködés.
Vendég
 


Jaj Judy, erre emlékszem...
Vendég
 


Ugye Bibi.... egy frászban voltam sokáig, szerintem az az este nagyon kihatott az egész terhességemre. Azóta is folyton parázok valami miatt. A srácokkal soha eszembe sme jutott hogy bármi probléma lehet, most meg.... Ráadásul még mindig nem érzem, hogy mozogna, pedig jól van, mert ugye hétfőn láttuk uh-on, hogy minden ok vele.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nahát, már milyen sokan vagyunk. :D
Sikerült végre a táblát csinálgatnom, de kellenének az adatok, ki mikor hová megy, és az újaknál a szülés várható igőpontja.
Még ugyan rá kell jönnöm, hogy a régi program nélkül, hogy fogom feltenni, mert le kell kicsinyíteni 600x600-ra.
De remélem ma már lesz táblánk.
Nemsokára én már nem is leszek benne. :roll:
Tegnap már ketten is mondták, hogy a héten megszülök, állítólag megváltozaott az arcom.
Hát a fájásaim megvannak, meg szerintem tágúlgatok is, de hát a fene se tudja.
A derekam is majd le szakad. :?
Hát nem bánnám, ha meglenne a babánk a héten.
Többet nem kell mennem kismamagondozásra sem.
Hát ennek is örülök, mert már szinte 2 hetente behívtak.
Persze a heti 2 NST marad.

Fix.b:


BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Vendég
 


NIKI: Köszi :) Hozzám azt írd be, hogy ma megyek dokihoz :) Már a héten lehet, hogy megszülsz? Jól felpörögtek az események! :)
Vendég
 


Szia Niki,

Azért szerintem jobb lenne, ha még egy 2 hete kihuzna ott bent. Tudom, hogy már nehéz neked, de szerintem a kicsinek még jó lenne 2 hét.

Én kedden 25-én reggel 8-ra megyek a védőnőhöz vércukor mérésre, utána meg genetikai uh-ra a nővédelmibe.
Szerdán este meg nőgyógyi vizsgálatra.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hát Judy, tényleg sokkoló volt, én magamban már azon csodálkoztam, hogy nem lett az izgalomtól nagyobb bajotok. De hála Isten minden rendben van!

Én is alapból parázok, eddig ahányszor dokinál voltam, mindig a frászt hozták rám, aztán végül kiderült, a fele se volt igaz, amit elsőre olyan nagy hanggal diagnosztizáltak!
Vendég
 


Judy: Barátnőm sem érezte a babát a 21. hétig, utána sem nagyon, csak esténként egy picit. Nagy ficánkolás egyáltalán nem volt. Vagyis volt, de nem érezte....Igaz, első baba és ez eléggé egyedi.

Na, lányok, akkor már ugye nem is vagyok első számú para mami? :D :D

Judy: Ha nem táplálja eléggé a lepény Niki babáját, akkor nem bizti ám, hogy jobb benn neki...de ezt a dokik tudják-látják jobban...

Niki: Tényleg, állítólag bedagad az arcocskája a kismamának szülés előtt pár nappal. Adat: 09.24 UH

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Köszönöm a válaszokat, tehát akkor már 6 hetes terhes vagyok.
A szüléskalkulátort én is megnéztem, és olyan jó lenne, ha tényleg akkor születne, mert apának május 12.-én van a szülinapja, jó kis ajándék lenne neki. Igaz, kicsit megkésve, de jó lenne.

Bibi,
engem is összezavart ez a szivhang dolog, ezért is nem értettem, hogy honnan számolják a terhességet, mert nem mindegy, hogy kedden az uh-n 7 hetes terhes leszek, és akkor már lassan kell, hogy legyen szivhang, vagy még csak 5 és várnom kell 2-3 hetet a szivhangra.

Niki,
tényleg te már mindjárt megszülsz, de jó is lesz neked utána.
A tábliba nekem azt ird be, hogy a szülés várható ideje ezek szerint május 13, meg uh jövő kedden, ami ha jól számolom, akkor 25.-e. Nem tudom kell-e még valami?!
sirkici
 
 


Jaimee,

Ez természetes, ha már a méhlepény nem olyan stádiumban van, akkor jobb a babónak idekint, de ha minden ok, akkor jobb neki bent. Persze ha minden ok, szerintem meg sem indul a szülés, ha meg megindul, akkor azért mert a szervezete ugy gondolja, hogy jobb a babónak idekint. Na ezt aztán jól megaszontam.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee,
igen mostmár azt hiszem lettünk ketten, akik paráznak. Biztos neked is van még min paráznod, te talán már nem annyira, mint elejébe. Vagy igen?

A macska meg nagyon jó hir, mert már meghülyülök, simogatni akarom a drágámat. Annyira imádom, nekem eddig ő volt a gyerekem. De azért ma elmegyek kiiratni a vérvételt a toxoplazmára minden esetre. De én sem hiszem, hogy gondom lenne belőle, hisz bent van, amikor beteg volt velem alhatott, stb.
sirkici
 
 


Úgy értettem plusz ketten lettünk parások, tehát hárman. Már irni sem tudok... :oops:
sirkici
 
 


Sirkici,

3-an, mert én is parázok rendesen.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Képzeljétek, ha fiu lesz, szeretném ha Ádám lenne, de apának nem tetszik. Tanácstalan vagyok, mert nem igen van több fiu nevem

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
ok, úgy látom elég sokan leszünk a végére parások. Lehetne egy paratáblát is csinálni lassan, nem? :lol:
sirkici
 
 


Lecseréltem már az előző vonalzómat, különben is az csak ideiglenes megoldás volt. Igaz, hogy ezt már sokan használják (azt hiszem), de senkit nem akarok utánozni, csak ez tetszik, hogy mutatja a fejlődését. Csak lányos szinben volt, de egyenlőre mindegy, én úgyis lányt szeretnék, de ha véletlen fiú lesz, akkor majd kijavitom a vonalzót meg a figurát kékre.
Tényleg tudom, hogy még messze megyek, de 12 hetesen 3d-s uh-val már meg lehet mondani a baba nemét, vagy meg kell várni a 20. hetet a biztosra?
sirkici
 
 


Sirkici,

Jó ez a vonalzó, és ne törödj vele, hogy másnak is ilyen van.

Van akinek megmondják már 12 hetesen a nemet, lsd Betsy, de van akinek nem. Nekem a 15. héten 4D-n nem tudták megmondani biztosra, így nem is mondtak semmit. És van olyan is aki csak a 30. héten tudja meg. Sok mindentől függ, pl hogy fekszik a kis rosszcsont.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sirkici: Nem, már alig parázok. Vagyis relatív, régebben sokkal több félelmem volt. Lassan életképes lesz idekinn is, ami megnyugtató azért.

Judy: Nem tök mindegy, úgyis kislány lesz. :wink: :D :D :D
Tényleg, mi lesz a neve, ha lány lesz?

Olik mami: Hogy vagy?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Reménykedek a kislányban, de azért fel kell készülni a fiura is.
Amugy Barbi lesz, ha lány, ez az egy már biztos. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
igazad van, végül is mindegy hányunknak van ilyen, a lényeg, hogy mindenkinek tetszen a sajátja (is). Remélem lányod lesz, de mostmár tényleg lassan meg kellene tudnod, már a 18. héten vagy. Egyébként én is csak azt tudom, hogy mi lesz a neve, ha lány lesz, az a biztos, fiú név egy sem tetszik igazán. Meg azért irtam a vonalzómra is, hogy bébink, mert nem tudom hogy elnevezni...

Jaimee,
igen már 100 napod sincs, úgyhogy mostmár átadhatod lassan a para stafétát. :wink:
sirkici
 
 


Nekem sima uh-n megmondták 12 hetesen, hogy kisfiúnk lesz.
De én azt mondom, hogy a 4D igazán 26. héttől élvezetes.
Addig csont és bőr a babó, persze a kismamik akkor is szépnek látják a babájukat, ami ugye természetes.
Nekem 30 hetesen kis pufók volt.

A méhlepényemmel kapcsolatban:
Már 2 hete, 34 hetesen III. fokban érett volt, ami ugye nem valami jó, mert 36 hetesen kellene, hogy I fokban érett legyen.
A súlya már nagyon jó, 2800g körül van, és 2500g- tól nem számít koraszülöttnek.
A védőnőm szerint, még inkúbátorba sem kerülne, ha most megszületne, és ugyan úgy hozhatnám haza 4 nap után, ha nincs semmi gond, nem sárgúl be stb...
Másrészt, tényleg igaza van Jaimeenek, mert kint jobban fejlődne.
De úgyis az lesz amit Pindúr akar.
Ha jön jön, ha nem akkor várunk még... :roll:
Csak ne csuklana naponta 3x...
Ettől megőrülök...
Vendég
 


Sziasztok!

Betsy boldogságosat!!!!

Paramami vagyok én is :( .Nem tudom eldönteni, hogy csak álmodtam vagy tényleg görcsölt a hasam éjjel :( .Egyébként az összes fogam kiesett/ez tuti álom volt/.Megint rohangálok wc-re hogy nincs e baj :(
Elkezdtem a magne b6-ot a biztonság kedvéért.
Niki okt15. 12 hetes ultrahang.Addig vérvétel, belgyógyászat,fogászat?.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok Lányok!

BETSY! NAGYON BOLDOG SZÜLIPAPOT KÍVÁNOK!!!! Hogy ünnepeltétek? Vagy még csak most lesz a buli?

Jaimee! Hát rajtam is iszonyú a csoki ehetnék. Eddig próbáltam nem engedni neki, hogy ez már kóros, de ha ti eszitek akkor megnyugodtam. Ettem helyette ggapefruitot, mazsolát, banánt. De nem volt az igazi. JA és a túró rudi, vaníliáskarika majd megőrülök értük. Nem is beszélve a Milka új cholcholate chip cookija. Ismeritek? Legalább leírtam, olyan már majdnem olyan mintha ettem volna.

Niki! Kitasrtás, szerintem is jó helyen van a kisbaba még, majd ő tudja mikor kell kijönnie. Nekem okt. 5 uh.
Előtte van a terheléses cukor. Nem tudjátok a zsömle tejes variáció után mennyi idővel veszik le a 2. vért? 1 óra vagy kettő?

Bambi! Nekem is fájt eleinte a hasam ,olyan volt minha meg akarna jönni. Meg pl. ha tüsszentettem nagyot belenyilalt, pár hét és elmúlik.

Sirkici! Nekem 16 hetesen mondták, hogy fiú, 21 hetesen, hogy inkább kislány mégsincs fütyi. Akármi is nem szabad szerintem biztosra beleélni magad, csak a 4d után, nehogy csalódás legyen és megérezze a kisbaba.
Nekem rengeteg állatom van (kutya, törpenúl ...) és csináltak is toxo szűrést, de pont akinak van azt mondják már rég átesett és nem tud megbetegedni. Úgyhogy szerintem akinek van állata ne féljen, akinek nincs az meg ne vegyen most és el lehet kerülni a bajt.

Kép
barbi5
 
 


Barbi:
A rizses csoki is új a Milkától! Ezek a gyerekek összebeszéltek! :lol: :lol: :lol: Én gyümölccsel próbálom enyhíteni a csokiéhséget, persze többnyire hiába...A csokis kekszeset még nem is láttam...Futok, rohanok a boltba. :lol: :lol:
Előbb-utóbb lecsúszik vagy egy süti vagy egy darab csoki...

Próbareggelis vérvétel az 60 perces.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Na, én sem tudom eldönteni, hogy milyen legyen a vonalzóm, mi lesz még ezután, ha már ez sem megy?! :D De mégis meggondoltam magam, és semlegeset rakok, nehogy aztán túl nagy csalódás érjen!

Mára befejezem, mindjárt megyek dokihoz egy órára. Holnap reggel leszek!

Üdv. mindenkinek!
sirkici
 
 


Kép

BETSYNEK!!!



Halihó!

Itt vagyok, ragyogok :D
Zolcsinál kivettük pár rácsot a kiságyából ( hogy szokjon a szabadságot, mert cserélve lesz az ágya), most meg nehéz elaltatni. Mindig kiszalad és vigyorog... :lol: Meg lehet zabálni, de rá kellene erre állnia :roll: Tegnaptól bevált, hogy kulcsra zárom az ajtaját, kicsit sír, aztán bemegyek és megbeszéljük a dolgot, ha fekve marad, akkor nyitva nagyom :roll: Úgy néz ki bejött. :lol:

Niki: A pindur fiacskád hamarosan eldönti, hogy mi legyen :wink: Az orvosok meg segítenek. Nekem még a 41 héten és 2 fokú volt a lepény, ezért szó sem volt a megindításról, csak ha már 42 végén lettem volna. De ha nem jó odabent és ezt látják, akkor jobb túl lenni rajta :!:

Sirki: Csatlakozom a kismamikhoz, nincs újabb infóm Számodra. Nekem most is fájdogál néha a pocim, pihike és elmúlik, csak túl hajszolom magamat.

Heni: Nekem a mellemen vannak kiütések és nagyon viszketnek. Zolcsival is volt, nem aggódom, kenegetek egy patikai kutyvalékkal ( ez egy sima, teljesen ártalmatlan testápoló).

Jaimee: Ha Te már hamar eljössz a munkából, azért igyekszel majd bekukkanni hozzánk??? :( Hiányozni fogsz!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik. Fú, belegondoltam, hogy milyen lehet 2 héttel túlhordani.... :D

Hát jó dolog is a szabadság! :D :D Zoli baba kóstolgatja. Illetve nem is baba már.... :shock:

Sztem gyakran leszek én Apa irodájában, hetente többször is. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Gors bekukk..

BAMBIKA: Köszi :)
BARBI: Köszönöm a szülinapi köszöntést. Tegnap elmentünk 3-asban vacsizni, de a "buli" csak holnap este lesz :)
OLIK: Köszike Neked is :)

RÓLUNK: Most értem haza a dokitól. Megvizsgált (CG: 3000) és csinált UH-t is.
BPD: 75,7mm HC: 263,3mm AC: 234,7mm FEM: 54,8mm
becsült súly: 1255gramm, kisfiú és tartja magát a 2 napos "késéshez", 28+2 naposnak felel meg. Minden oké, magzatvíz kp. mennyiségű, lepény a mellső falon tapad. Jövő héten csütörtökön (szeptember 27.) lesz a terheléses cukorvizsgálta meg a II. szűrés.
Vendég
 


Betsy,

Azta, már majdnem másfél kiló a kicsike, gratulálok hozzá, szép babóka lesz. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy: Szupi vagy! :D Szép kis fejecskéje van Bence gyereknek. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


JUDY: Köszike :) Megnéztem Peti adatait is, ugyanennyi idősen az AC, HC 3-4mm-rel tért csak el, viszont Peti 100grammal kisebb volt, és 3400grammal született 42.hétre.. Kíváncsi vagyok Bence mekkora lesz :)
Vendég
 


JAIMEE: Nagynak tartod a fejét? :wink: Van valahol erről adat, hogy ilyenkor kb. mekkora? Mondjuk, Petinek 68,9mm volt ugyanennyi idősen..
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Betsy!
Nagyon boldog szülinapot kívánok! :lol:

Sirkici!
Én 7 hetesen voltam az első UH-n, és akor 10mm-es volt az ülőmagasság, és láttuk dobogni a szívét.

Nálunk mindenkinek megycsinálják a toxoizés vérvételt. Nekem most jött meg az eredmény, negatív. Tegnap volt nálunk a védőnő, és megnézte a véreredményemet, azt mondta nem vészes, de vérszegény vagyok. Ma írattam a házidokival vasat. Valami rágótabletta. Nem örülök neki.

Niki!
Szülés várható ideje: április 16. Szept. 26-án megyek nőgyogyihoz UH-ra. Azt mondta tarkóredőt mér, és orrcsontot néz. Remélem minden ok odabent.

Lányok!
Szerintetek mikor érdemes 4D-re menni? 20. hét környékén? Azt mondták, ha sokkal később megyünk, már csak a pofiját látjuk, mert a többi nem fér bele a képbe. Viszont állítólag valamilyen statisztika szerint azok a babák lettek többségében diszlexiások, akiket a 22. héten nézegettek. Szerintem ez egy marhaság. Sok ilyen statisztikát össze lehetne állítani. Nem hiszem, hogy bármi összefüggés lenne a kettő között.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Betsy: Neeeem, dehogy. Sztem pont jó. Nekem aszonta a doki, hog a fej mérete - persze bizonyos méreten túl vagy alul - nem nagyon számít, hiszen van kisfejű és nagyfejű ember is.

Egyébként csaszi lesz megint alapból vagy sima szülés?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Betsy,

Szerintem Bence nagyobb lesz, mint Peti, de ez csak tipp.

Császár volt Peti??? Lehet már mondtad, csak már olyan régen volt.

Chris,

Szerintem a 20. hét tökéletes, akkor még egészben láthatod a kicsikédet. Később már tényleg csak részletekben fér bele a képbe.

Ja és nem kell mindent elhinni. Állandóan kombinálnak egyesek, szerintem semmi összefüggés nincs a két dolog között.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Chris: Szerintem is marhaság.

4d- én úgy hallottam, hogy a legvégén nem érdemes menni, mittudoméntalán a 30-35. hét után, és akkor ideális, amikor már van rajta husi. De a lányok jobban tudják...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: