Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Csajok a drukkokat!!!SAjna megjött ma reggelre.29 napra.Amiota dokinál voltam azota nincs 24-25-ös ciklus hónap.Asszem be kell rendezkednem a "rendes"mensikre.Szal előtte napokkal nem foglalkozni,hisz akkor nem kell megjönnie,mint ahogy én gondoltam.De akkor miért fájt 4 napja a hasam alja????Tiszta mensisen. :roll:

Panny
ezt a barnázást mondtad a dokinak?KAptál rá valamit?
Lehet kislányod lesz tényleg!!!! :lol: Én bizok benne!!!!Egy szép fürtös hajú kislány. :P

Kriszti
aranyos vagy hogy igy drukkoltál.Kicsit csalódtam,de apának mondtam hogy ebben a ciklusban ráhajtunk. :wink:
Hisz asszem ez a mi hónapunk. :shock: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt és szép napot!!!

Erika!
Jó lenne ha ez a ciklus jól végződne!!!!!!
Szerintem jó,hogy beáll a ciklusod 28-29 napra!!!!
Ez a normális!!!!!
Nekem hónapokig 21 napokra jött meg!!!!!
Sokáig ittam a gyógyteákat és beált 28, 30 napokra!!!!
Most tudom mit érzel,de egy-kettőre túl leszel rajta,azután meg mindent bele!!!!

Panni!
Nekem is van szemüvegem,mert gyenge a szemem!!!
Sőtt mind 2 gyerekemnek a lányomnak nagyon gyenge a szeme korához képest 3 éves volt,hogy észre vettük kissé nem jó néz elég erős szemüvegei voltak de ahogy nőlt jobb lett,de még most is hordhatná,de csak néha veszi fel!!!!
A fiam is igy volt,de ő ki nőtte,a szemüvegességet,de szerintem neki sem ártana ha ritkán hordaná ő is!!!!!!


Ki mit csinál a hétvégén????

Mi,ma focira megyünk a fiamnak elkezdődött a bajnoki!!!!!
MB2-be játszanak!!!
Délután oda megyünk,most hazai meccs lessz,minden második héten itthon,minden második héten megyünk más városokba!!!!!
Holnap anyukámékhoz megyünk bográcsozni!!!!
Hétfőt még nem tudom!!!!
Vendég
 


Kriszti
betábláztátok Ti is a hosszuhétvégét!!!! :lol:
Én is szeretem a focit,bár nem járok ki meccsekre,azért hajrá SOPRON!!!!!!!!!!!!!!(az előző házunkba lakott két focista a csapatbol,olyan jó érzés volt,kicsit akkor jobban figyeltem az eseményeket,na de most se hagyom ki !!!)
Bográcsozás is szuper dolog,csak jó idő legyen!!!
Mi megnéztük ma Europa leghosszabb terének felujitását.A napokban adták át,és nem is kellett messzire utaznunk :wink: Itt van Sopronban :lol: Van szuper játszotér,kerékpárkölcsönző ,szökőkut,meg ki tudja még mi lesz,van ami félig van kész!!!Sötétben jöttünk haza,Petrának nagyon tetszett a szitu!
Holnap anyum névnapját "ünnepeljük".Szal lesz nekünk is programunk.
Gondolom többieknek is,ha nem jöttek irni!!
A mensi szerintem is jöjjön csak meg ilyen szuperul,aztán talán hamar terhes leszek igy.(a Petrával pont igy volt,tehát reménykedem!!!)
A nagylányom neken is gyerekkori látásromlása volt.Helyrehozta a szemüveg,és már nem kell neki.Jó az iyleneket hamar kiszürni a későbbi kellemetlensége miatt! :wink:
Vendég
 

 
 

Erika,
sajnálom, hogy megjött, de hát nem lehet mindenki egyszerre terhes, ugyebár! :lol: :cry:
Jövő hónapra már nem sok pályázó maradt, hajrá! Én nagyon szorítok! :D

Kriszti, Neked is nagy drukk! :D
(Van még valaki?)

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok Rik sajnálomhogy meg jött :( . de talán a jövö honap neked a nyerö
e.andrea
 
 


Sziasztok!

Erika! Sajnálom, de ne csüggedj, neked is hamarosan összejön.

Kriszti! Mindent bele!!!!!!!!!

Felteszem a mai tesztem. De senkit nem akarok megbántani vele.
Kedden megyek a dokihoz. Majd leírom, mi a helyzet.
Kép

Szép napot nektek!

Pussz:

Brigi
britta
 
 


Sziasztok!

Csak 1 percre ugrottam be!!!!
Mert sietek!!!!!!


Brigi!!!!
Ugyan már miért bántanál valakit is a tesztel?????
Örülök neki,hogy sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És szerintem a többiek is!!!!
Na jó egy kicsit irigykedünk!!!!!
Ugye Erika????
De reméllem hamarosan a miénk is itt lesz!!!!!

Nagyon nagy GRATULÁCIÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Szép napot MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Britta
hogy sértenél vele,ne viccelj!!!Én megmondtam nektek,hogy ez a hónap már foglalt volt.Jövő honapoit megosztjuk a Krisztivel,és lehet Nyáriorgonával is.És teljes lesz a csapat.Átirjuk a a forum cimét 3.babát várokra!! :lol: :lol: :lol:
Miért mész ilyen korán dokihoz?
Vendég
 


Brigi,
nagyon szép a teszted! :D Szerintem se bántassz meg vele senkit, csak sárgulunk már nagyon! :wink:

Erika,
engem megnyugtatott, amikor megállapította a doki, hogy méhen belüli terhesség. Ezt végülis már Briginél is láthatja...

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk!!!!!!
Jól sikerült a bogrács-gulyás!!!!
El is fogyott!!!!!

Elnyomott a falusi levegő!!!!!

Kinek hogy telt a napja?????

Ki mit csinál és merre megy holnap????

Mi itthon leszünk,apa éjszakára ment,egész délelőtt aludni fog!!!
Lessz nálunk is rendezvény egész napos,de évek óta nem mentünk,a tömeg nyomorba!!!!
Mindig elmentünk valahová szabadba!!!
Lehet,hogy délután elmegyünk valamerre!!!!
De ha nem az sem baj,pihenni is jó lessz!!!!
Vendég
 


Hali!

Kicsit zsúfolt és ijedtséggel teli volt a tegnap...szóval péntek estére elkezdtem barnázni és reggel folytatódott ezért berohantam a kórházba.Megvizsgáltak és semmi baj nem volt,minden rendben s babával.
Lehet ,hogy azért kezdtem el barnázni mert abbahagytam az utrót és felborultak egy kicsit a hormonok.De az is lehet, hogy a szervezet emlékszik a mensire és akkor barnázik(ezt a doki mondta)mert pont egy hónapja is volt.De hál'istennek már elmúlt tegnep este.Azért elkezdetm megint az utrót.

Utána egész nap horgészni voltunk(vagyis én csak pihiztem a parton)jó volt.

Ma férjem dolgozik úgyhogy anyuhoz megyünk sete meg léesz program a városháza leőtt(néptánc,tűzijáték..stb)

Erika!

Sajnálom a pirit de a köv.hónap tuti lesz!!!!!!!! :D

Brigi!

Grat ismét!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Júj mennyi hibát írtam... :oops:
sete=este
léesz=lesz
leőtt=előtt

bocs...Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hali!

Akkor még maradok ebben a topicban. Remélem, Ti is hamarosan zebrásodtok.
Hogy miért megyek ily korán dokihoz? Sztem nincs korán. Gergővel is ilyenkor mentem először, ha jól emlékszem.
Egyébként a közérzetem nem mindig a legjobb. Gyakran van émelygés, hányinger, szédülés, gyengeségérzet és hőhullámok. De kibírom, csak a másik két terhességemnél nem volt ilyen gondom. Na mindegy, majd elmúlik.

Pussz mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Csajok nyitottam egy topikot a kismamiknak!!!!!!!
Keressétek és irjatok bele!!!!
Reméllem nem sokára belakjuk!!!!!
Kinek,hogy sikerült a hosszú hétvége????

Jó éjt!!!
Vendég
 


PAnny
húha gondolom hogy megijedtél!!! :shock: Mondta a doki,hogy hagyd abba az urot,vagy elfogyott?
Annak van egy ilyen hatása,ha abbahagyod és amugy barnáznál akkor segit,ugye jól tudom??
Örülök,hogy minden rendben van Veletek!!!

Britta
jaj,nem szeretném ám megkérdőjelezni azt hogy mikor is kell menni dokihoz ha várandós vagy.Isten ments!!!Én csak abbol indultam ki hogy 4-5 hetesen nem sok mindent látni,és azt hittem vársz még.De ahogy gondolod!(én is 4 hetesen már voltam,de én nem tudtam hogy állapotos vagyok,csak a petevezetékátfúvás megbeszélés miatt mentem.Aztán ott volt a apocakban Petra :lol: :wink: ,Rékával anno 1000 éve :) 8 hetesen.
Mégegyszer gratula a zebracsikosodhoz!!!
:wink: :D

Kriszti
figyeled hogy peteérésed közeledik??DRUKK!!!!
Irtam a másikba amit nyitottál.Remélem ott folytathatjuk nemsokára a trécselést!! :wink:

Nyáriorgona
folytattátok a beszélgetést??
Persze azt már látja a doki,hogy méhen belüli,és az megnyugtató!!Én nem mennék még akkor se olyan korán.Ezért van az hogy mindenki más!!!!Én hülye megrögzött vagyok,és pesszimista.Hogy mikor növöm már ki?????? :roll: :shock: :)
Vendég
 


Erika!

Már volt pé-m,a 8 ik nap körül,ilyen még sosem volt!!!
Számomra hihetetlen!!!!
A tojcsifehérjéből tudom,mert a hőm nem mérem!!!!!


Később majd irok,mert most indulok dolgozni!!!!
Vendég
 


Csajok!

Hol vagytok??????
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok. Voltam a dokinál, látszik valamiféle kezdemény, de még fiatal. Két hét múlva megyek, addig szedem a vitamint. Azt mondta, ne aggódjak, lesz ebből baba.

Mizujs veletek?



Pussz nektek!!!!!!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szia Brigi!

Ha az orvos azt mondja,hogy ne aggódj,akkor ne aggódj!!!!
Vigyázz magadra és szépen várjál a következő uh-ig!!!!


Hogy,hogy vagyok????
Most aztán már engem ez a korai pé nagyon megkavart!!!!
Pont ma kellett volna menni 12-ik napi uh-ra!!!
De mivel megvolt a pé a 8-ik nap,igy most nem sok értelmelenne elmenni!!!!
Ráadásul ilyen időben,ami itt van!!!!
Délelőtt még kánikulla,most meg sötét van esik az esső!!!
Hát röviden ennyi!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti!

Jójó, nem aggódom. Nagyon fogok vigyázni, nehogy baj legyen. Megígérem.

Hogy lehet ilyen korán pé-d? Esetleg tudatlan vagyok? Azt gondoltam, az később szokott lenni.

Nálunk most is jó idő van. Szerencsére. A tegnapi nem hiányzik ismét.

Pussz!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!
Ez a korai pé számomra is furcsa!
Elősször arra gondoltam,hogy a 3x1 closty miatt,de nem hinném,hogy az hozta előre!!!!
Már sok topikban olvastam,hogy nem törvényszerű,hogy pont ciklus közepén legyen pé.
Álltalában akkor kellene!!!
De szervezet és egyén függő!!!
Sőtt olyat is olvastam,hogy egy csalnak 2x volt!!!!
Van akinek ciklus vége felé van!!!
Furcsáltam is,hogy allig múlt el a havim,és olyan görcseim voltak,és a tojcsifehérjére figyeltem fel!!!!
Ez van!!!!
Vendég
 


csalnak=csajnak
Vendég
 


Kriszti!

Ezt a pé dolgot én nem ismerem, mert nem foglalkoztam vele soha, csak én is olvastam, hogy a ciklus közepén van általában.

Vigyázz magadra!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!

2 gyereket szültem,de,hogy a pé érdekelt volna mikor és hogy van!!!!
Itt olvastam sok mindenről ami a babaprojektel kapcsolatos dolgok!!!
Vigyázok magamra!!!
Te is vigyázz!!!
Vendég
 


Kriszti
nem lehetett megfázástol???Kicsit bővebb folyás,meg kis görcs?
Azért remélem apával megszeretgettétek egymást gyorsan! :oops:
Szerintem menj el dokihoz,akármilyen idő van nálatok.Lehet mégiscsak most van,vagy ujból van,és akkor kár lenne kihagyni a ciklust!!!

Britta
Örülök,hogy van bent valaki!!Reméltük is!!! :wink:
Majd 2 hét mulva többet tudsz,és ez a lényeg.HA ő biztatott akkor ugy is van! :wink:

Többiek?

Volt valamelyiktek tüzijátékon tegnap?
Itt előtte déltől olyan zuhé volt egészen estig.Akkorra ért oda.VAs megyében rokonéknál elvert mindent az eső,nem kell szüretelniük. :(
Vendég
 


Erika!

Nem voltam és nem vagyok felfázva!
Tuti pé volt,voltam uh-on,a doki most nem látott semmit!
Azt mondta,hogyha a jelek arra utaltak,lehet ilyen korán is!!!
Bizony megszeretgettük egymást!

Én erkélyről tudtam volna tüzijátékot nézni,mert itt szoktak a banzályok lenni a közelbe,ami nem jó a zaj miatt,de a tüzijáték miatt viszont jó!!!
De este 8 felé olyan zuhé volt,úgy,hogy elmaradt az esső miatt,vagyis vihar volt,csattogott villámlott!!!!!!

És ti,hol voltatok???
Vendég
 


Szia Brigi!
Bocs, hogy így ismeretlenül írok neked. Én több topicban irogatok, most többek között a 2008. áprilisi babásban. Én a 4. babóval vagyok terhes. Én is 6 hetes és 2 napos, 2008.04.13. a jelenlegi dátum, de nálam ez még változhat, mivel nem félidőben fogant a baba. Én 9.-én voltam dokinál, aki akkor azt mondta, hogy még nagyon korai a terhesség, csak egy petezsák képződmény látható. Nekem holnap kell UH-ra menni, hogy van-e már szívhang. Nálad nem volt még szívhang? Ilyenkor már kellene igazság szerint lennie. Ezek után kiváncsi vagyok, hogy holnap mi lesz a dokinál.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


kriszti itt is meg köszönöm hogy nyitotál egy másik topikot is :wink: kivel miujság van? én jol vagyok még nincsen nagyon tünetem.gondolkozok hogy holnap elkellene mennem a dokihoz most már.

Kép
e.andrea
 
 


Brigi!

Örülök, hogy minden rendben!!De lehet ám neked is ,hogy nem pont a félidőben volt a pé-d(nekem pl.a 18.napon)mert talán már többet is láthatott volna doki.Az is lehet hogy szar a gép.Csak azért írom mert Zsuzsának igaza van.De ne aggódj,tutira ok lesz minden!!!!! :lol:

De petezsákot már látott, igaz??

Kriszti!

Szerintem teljesen normális ha előbb vagy később van a pé mint félidőben.Biztos jól rágyúrtatok :oops: :D

Erika!

Nálunk is elmaradta :( a tűzijáték pedig a vihar már akkora rég elmúlt.A tűzszerészek nem merték vállalni mert egy kicsit fújt a szél.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Andrea!
Szivesen!!!!!!!!!!!!
Örülök,hogy jó ötletnek tartod te is!!!!!


Panni!
Jól rágyúrtunk!
De,hogy sikerül e az még rejtély!!!
Kételkedek benne ennyi sikertelen hónap után!!!!
De azért reménykedek!!!!!


JÓ ÉJT!!!
Vendég
 


Csajok!

Szerintetek megbántottuk Judyt valamivel,hogy hozzánk nem ir?????
Látom,hogy szokott irni más topikokba!!!!
Már kiváncsi vagyok,hogy ide miért nem ir!!!!
De mivel bántottuk volna meg??????!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
Reméljük sikeresek voltatok akkor most!!Tudod,milyenk a hónap!! :lol:
És örülök,hogy elmentél dokihoz végül.Most akkor tutira tudod,hogy akkor pé volt!!!
Hogy Judyt megbántottuk volna?Miért enm jön és mondja el ő maga??Szerintem nem!Itt mindenkinek egy a célja!!! :wink:

Panny
nálunk nem maradt el a tűzijáték,az erkélyről figyeltük,nagyon szép volt!!!(Petra is megvárta :oops: )

Andi

volt hányingered a másik kettővel??
Vendég
 


Szerintem nem bántottuk meg Judyt semmivel!!Lehet hogy csak nincs ideje....én sem értem miért nem ír ide.


Olyan sokat szarakszik a babanet,nektek is?!

Panni

Jó éjt!!!

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
jaja,szarakszik! :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Erika!
Nagyon jó lenne tényleg ha ez a hónap a miénk!!!!!


Nálunk a babanet,iszonyú lassú és itt is szarakszik :!: :lol:
Vendég
 


sziasztok Rik aha 2-vel volt hányingerem

Kép
e.andrea
 
 


Sziasztok,

Dehogy bántottatok meg, szó sincs erről, egyszerüen csak az a helyzet, hogy a múltkor majd egy hétig nem volt gépünk, és totál elvesztettem a fonalat. Mivel több topicba is írok egyszerre, nem volt könnyű behozni a lemaradást.

Megpróbálok mostantól ide is jönni.

Remélem nincs harag.

Időközben láttam, hogy 3-an is babásak lettek, gratulálok mindenkinek, és ezek nagyon jó hírek, mert akkor ez egy olyan topic ahol mindenkinek lesz babója hamarosan.

Velem annyi történt időközben, hogy voltunk 12 hetes uh-on, ahol minden adat jó volt, kaptam képet is, megpróbálom feltenni ide is, de csak otthonról tudom, mert az otthoni gépen van rajta.
Mozgást sajna mélg nem érzek, de a védőnő azt mondta, hogy 3. babánál már lassan kell hogy érezzem, és figyelgessem. 3 kg-ot híztam eddig, és már szépen nő a pocakom is.
Hétfőn este 17.40-re megyünk 4D-re, remélem megmutatja magát a kicsike. Dióhéjban ennyi.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Megpróbálok egy 13 hetes fotót feltenni. Remélem látszik valami.


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!!
Reméltük,hogy nincs semmi baj!! :wink:
Édes kis pöttömöd van odabent!!Gratula mégegyszer!!
Tessék többet jönni!!

Niki????????????????
Vendég
 


Judy!
Örülök,hogy jöttél,hiányoztál!
Édes a baba pocidban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Aranyosak vagytok, megpróbálok mindenhova egyformán írni.

Csak már érezném, hogy mozog, de sajna még semmi, pedig nagyon koncentrálok minden este lefekvésnél.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is ide sorolom ám magam! :lol:
Ez a 7. ciklusnapom, lassan esedékes lesz apával még egy beszélgetés. Szorítsatok, hogy rá tudjam venni arra, hogy legalább ne védekezzünk, hiszen úgysem jön össze a bébi (nem is tudom, minek védekezik az ember annyit....illetve tudom, tutira akar menni)

Egyébként beiratkoztam egy egyéves posztgraduális képzésre, levelező tagozatra, mert így talán vállalkozóként tudnék majd dolgozni, és akkor egy kicsit rugalmasabb lenne a "munkaidőm". Pont "belefér" még a gyesembe, és csak szombatonként kell járni suliba, apa vállalta a bébiszitterkedést arra a napra. De nekem akkor is a baba az első, és inkább halasztom a második félévet, csak jönne már össze valahogyan. Remélem apánál hamarosan rendeződik a helyzet a munkahelyen, és nem lesz annyira pesszimista... :roll:

Judy,
jó, hogy jöttél! :D Gyönyörű a fotó! :lol:

Nálam is nagyon lassú a babanet, néha egyáltalán nem is megy. Nem mindig bírom kivárni, és akkor nem jövök, de egyébként itt vagyok, nem akarom Krisztit és Erikát "magukra" hagyni. :wink:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona,

Köszönöm a dícséretet a babókámra.

Azt hiszem valamiről lemaradtam, nem ugy volt hogy a 3. babán dolgoztok??? Most akkor hol vesztem el?????? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nyáriorgona!
De aranyos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még szép,hogy nem hagysz magunkra!!!!
Nagyon drukkolok nektek,hogy minden rendbe legyen!!!!!
Vendég
 


Nyáriorgona
"most mi jövünk",tudod!!Én nagyon drukkolok a beszélgetéshez!
Apával mi is ugy kezdtük tavaly hogy akkor ne védekezzünk....Nem lett semmi.Tudatosan kb.év eleje óta akrajuk.ÉS egyre jobban.MA mondta ponta aférjem,hogy nézte az előrejelzésemet,és jövő áprilisig fiút ir!!Tenni kéne érte,ő benne van!! :wink:
Aztán másik pillanatban:Birni fogjuk mi a 3 gyereket???
Szal ilyenek a férfiak! :P :?
Nagyon nagyon szoritok!!!!
Milyen képzés ez pontosan,és közel lenne???
Az is szép aputoktol hogy bevállalja a gyerekeket szombatokra. :wink:

Nikiről tudtok valamit?
Vendég
 


Sziasztok!

Ez nálunk is téma néha,ritkán!
A 3-ik gyerek vállalása,hogy birjuk e ????
De a végén mindig ott kötünk ki,hogy IGEN KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikiről nem tudok semmit!!!!

Én benne vagyok ha nem tudunk egymásról hosszabb ideig,hogy felhivjuk egymást telefonon!!!
Priviben szivesen megadom!!!!!


Jó éjt!!!!
Vendég
 


Kriszti
leirtam priviben a számom
Én csodálom azérta többgyerekeseket,biztos nem könnyű,de édes lehet a teher!! :D
Vendég
 


Kriszti
szemed?Javulgat??
Vendég
 


Erika!
Én is irom az én számom!
Javulgat a szemem,van szemüvegem,már régebb óta,rá vagyok kényszerülve,hogy hordjam!
A szemcsepp is sokat használt!!!!
Vendég
 


Nekem egyidőben a fejem fáj a net-től,meg kicsit a szemem.Aztán megszokhattam,mert elmult!! :shock:
Kriszti,megkaptam,beirtam a telefonba!!

Márti??Te sem jelentkezel!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?