Új privát üzeneted érkezett!

Syry, köszi szépen, átadom neki! :D

Szerelem első vérig :lol:
Kép
Kép

És nemsoká már két kiscsaj fog a nyakában lógni, asszem én szedhetem a sátorfámat. :lol: :lol: :lol:

Amúgy tök jó, már a picuri is jó nagyokat bök belém. Ő bentről, Livi meg kintről. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hopika, laptető. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Syry
Nekem magzatvízvétel volt. Most is megcsináltatom, bár Rékánál sokáig hezitáltam, majdnem le is csúsztam róla. 19+4 voltam, mikor megcsinálták.
gtünde
 
 

 
 

A korionboholy-mintavétel hogyan zajlik?Attól is előfordulhat vetélés?Azt előbb lehet, mint az amnio-t?

Encike???????????????????????
Vendég
 


Igen, engem is érdekel, mi a helyzet? :?:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Megjöttem!
encike 2
 
 


Sőt meg is csináltam a tesztet!
Muszály voltam kibirni, hogy pontos eredményt kapjak.
encike 2
 
 


Szia Encike, én is itt így ismeretlenül várom az eredményt.... :wink: Amilyen titokzatosan írsz, szerintem tuti pozitív!!!! :wink: :roll:

Naaaaaa??????? :shock:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Hoppá!
Na jo elárulom. Kitaláltad. Pozitiv. Még nehezen fogom fel. Ő lesz a 3. baba. Két ho proba után jött össze. Neked mennyi baba van?
encike 2
 
 


Húúúúúúúú, tudtam!! Gratulálok!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Nekünk első baba, és már nagyon várjuk!!! :wink:

Hány évesek a tesók??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


a nagyobbik 5 és a kicsi nov.-ben volt 2. De nagyon arik. Olyan jo anyának lenni, majd megtudod te is.
Közben rosszak is, de annyi szeretetet adnak.
encike 2
 
 


Encike,gratulálok! :D :D :D
A korionboholymintavételt én úgy tudom,előbb csinálják,a 12.hét körül már lehet,és az az előnye,hogy nem kell tenyészteni,tehát nagyon hamar van eredmény,viszont nagyobb a vetélési kockázat!Persze így is kicsi.De én már most eldöntöttem,hogy csak a korom miatt nem fogom megcsináltatni egyiket sem,mert a vetélési kockázat nagyobb,mint a beteg magzat kockázata...
Vendég
 


Enci
gratulálok! :lol: szóval már a harmadik lesz!!!! a "nagyok" fiúk, lányok?

Korionboholy- úgy tudom én is, hogy ennek hamarabb lesz meg az eredménye. azt nem tudom, hogy miért csinálnak valakinek magzatvízből mitavételt, másnak meg korionboholyból. :shock: Nekem a Schöpfiben csinálták (ami azóta fizetős lett. :evil: ), nem tudom miért ezt a módot választották. az orvos küldött, hogy csináltassuk meg a korom miatt, én nem mertem vele ellenkezni. (12. heti uh jó volt, tehát nem emiatt kellett.)

Gabus
most nézem milyen hosszú a haja a lányodnak, mióta megszületett nem vágtátok le? hát a férjed el lesz kényeztetve, 3 nő veszi majd körül. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Encike, szuper!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én valamelyik vizsgálatot biztos megcsináltatom.
Vendég
 


Korionboholy volt nekem is.
Elég vacak érzés, de megnyugtató mikor a végeredményt meglátod!

Mmzsónak igaza van abban, hogy kb. egyforma a kockázata mindkettőnek........
Jó tanács: Ha a döntés megszületett, hogy igen vagy nem, akkor onnantól a kétkedő, demégis kezdetű mondatokkal érkezőket azonnal hagyjátok faképnél, mert a bogarat berakják és csak rág, rág, totálisan kikészítenek vele benneteket!!

Encike!

Millió gratula!!!!
:)

Gabuska! Neked is a második kiscsajhoz!
Vendég
 


Encike,
gratula!!!
Mit mondjak, nem lepődtem meg. :wink:

Syry,
egyszer vágtuk neki, másfél éve, mert nyár volt és folyton vakarta a fejét. Azóta nem. Vagyis egyszer a végéből. De én már nem akarom ennél hosszabbra, csak apja mániája, hogy jó hosszú haja legyen.

1 éves korában ekkora volt neki, az első kopasztás előtt
Kép

Aztán ilyen rövidre lett vágva
Kép

Szóval ez volt 2006 augusztusában, azóta egyszer vágtam picit a végéből és most ilyen:

Kép
Kép

Ugye milyen érdekes? Biztos izgultatok. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mindenkinek köszönöm a sok gratulákat!
Aranyosak vagytok.
encike 2
 
 


Én is gratulálok (csak eddig melóztam)!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Syry
Hogyhogy elküldött?? Nálunk csak genetikai tanácsadásra küldenek el, ott meg eldöntheted, megcsináltatod-e. Én most is meg fogom. Nálunk magzatvízvétel van. Korionboholy mintavételt nem tudom, lehet-e kérni. Én is úgy tudom, annak kicsit nagyobb a kockázata.

Encike
Gratula!!

Luca
Jól számol a vonalzód?!?!

Gabuska
Mi pár napja vágtuk le Réka haját, de nem volt olyan hosszú, mint Líviának 1 éves korában. :roll: Remélem, most elkezd nőni. :)
Boldog Névnapot a nagylánynak!!
gtünde
 
 


Sziasztok! :lol:

végre én is felrakhatom 2 év 8 hónap próbálkozás után:P
Kép
ez a ma reggeli
8) 33.cn, 20.dpo(már a15.dpon volt halvány...)
Vendég
 


Vicuska: Itt is gratulálok neked :lol: :lol: :lol:
Gondatlan- Boldog pocakosodást :wink:

Kép

Kép
edinka
 
 


Vicuska, én is gratulálok! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mindig örömmel töltött el, ha újabb teszteket láttam itt, és már nagyon vártam, hogy egyszer én is írhassak ide...
Ma reggel ez megtörtént!
Kép

Ő lesz a 3. bébink, az 5. próbálkozós hónapban jött össze, Veronika lányom (7,5 éves) és Attilám (4,5 éves) már nagyon várták a kistesót!

Sziasztok!
D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Dita: De szép ez a reggeli kép :) Gratulálok! A te esetedben nagyon igaz, hogy 3 a magyar igazság !!!:) :) És az a jó, hogy van egy fiad meg egy lányod igy szerintem a harmadik mindegy , hoyg milyen nemű lesz. Ugye?
Mégegyszer gratula :lol: :lol: :lol:

Kép
csucsu05
 
 


Köszi, Csucsu!!

Igen, tök mindegy! Csak semmi gond ne legyen!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta: hidd el nem lesz semmi gond. Mi is lehetne??? Ne butáskodj!!! :) Tudod csak pozítivan :)

Kép
csucsu05
 
 


Ditta
én is gratulálok a 3. lurkóhoz! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Ditta,én is gratulálok,szép 9 hónapot és egészséges kisbabát kívánok!
Mmzsó
Vendég
 


KÖSZÖNÖM!!!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta, gratulálok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Luca, köszi!

A "megint megjött"-be szoktalak olvasgatni titeket, jó kis csapat vagytok!
Te jól vagy?? Rókakoma és tsai?? Remélem nincs!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!
Gratula a 3. csemetéhez.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Végzős pszichológia szakos hallgató vagyok, és a segítségeteket szeretném kérni! Dolgozatom témája a meddőség, lelki háttere, következményei (nagyvonalakban). Olyan nőket keresek, akik még sajnálatos módon küzdenek a problémával. Ha időtök engedi és kedvetek is van hozzá, kitöltenétek nekem egy kérdőívcsomagot? Elektronikus formában tudnám elküldeni, és nagyon leköteleznétek, ha páran kitöltenétek nekem. Amennyiben érdekel, írjatok a "turiesztKUKACgmailPONTcom"-ra (a spamok elkerülése miatt irtam igy). Nagyon köszönöm, nagy segítség lenne!

Eszter
turieszt
 
 


Turieszt: remélem nem vagyok meddő. Hisz egy babám már van és remélem a kistesóis hamarosan össze jön. Itt pont a pozitív tesztek topicban nehezen találsz alanyt. De vannak olyn topicok ahol lesz segítség. Sok sikert !

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Gratula az új zebrácskákhoz!

Hoztam nektek egy mosolygós Nórit. :D

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Á,szia,Gabuska!

Így már,hogy nézem egy ideje a képet,és végre látom is,amit látni kell rajta,nagyon szép a babuci!És a neve is szép!További szép pocakos heteket!

Új zebra a láthatáron?Hm....???
Vendég
 


Gabuska: Nóra tényleg szép név és a babus is szép:)

Kép
csucsu05
 
 


Még nagyon óvatosan, de bátorkodom feltenni ide is!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nem nagyon szoktam erre járni, de láttam kié az utolsó hsz :arrow: kiváncsi voltam.
És igen. :D

Gröni,
halkan gratulálok!!!

KépKép
dreika
 
 


Dreika!

Köszönöm szépen, azt is, hogy halk, még picit bizonytalan vagyok, majd pénteken csinálok egy 25-öst, akkor talán nyugodtabb leszek! :roll: Veled mi van? Nem nagyon nézek mostanában a vetélős felé! :oops: Azt sem tudom, hogy gratuláltam-e! :oops: Ha nem, akkor most hangosan nagy gratula! :wink:
Vendég
 


Gröni,
köszi. :D
Épp holnap készülök orvoshoz, remélem lesz szívhang már.
Amúgy 1 hete nagyon kakául vagyok, de erre vágytam. :D :wink:

KépKép
dreika
 
 


Én még nem érzek semmit, de nagyon várok minden kellemes és kellemetlen tünetet! Egy élmény lesz reggelente apjuk és a gyerek helyett a budit ölelgetni! :lol:
Vendég
 


Grönland Te stikában bebabásodtál? Azé elmondhattad volna a jó hírt. :wink:

tjuca
 
 


Juca!

Arra még nem jártam, a tegnapi meg elég halvány! :roll: Ez sem egy atom pozitív, de azért erősebb, mint tegnap! Egyébként meg tudtam, hogy benézel! 8)
Vendég
 


Grönland: Jajj halkan gratulálok:) Ez fantasztikus hír!!! nagyon örülök a tesztednek. Nahát ez irtó jó hír:) :) :)

Kép
csucsu05
 
 


Gröni,
szóval ma is csináltál,de jó,sokkal erősebb!!!Csak így tovább!
Vendég
 


Csucsu, Zsó!

Köszi szépen! :wink:
Vendég
 


Grönland,
én is láttam, ki írt utoljára, hanyatt-homlok jöttem is. :lol:
Nagyon örülök! :D

(Ezt most nem Neked címzem, hanem általában: sztem érdemesebb vaku nélkül fotózni a teszteket, mert annyira megvilágítja, hogy nem látszik semmi a csíkból. Csak a kontrollból. A tiédnél is az az érzésem van, ha nézem, hogy élőben sokkal erősebb lehet a csík. De látszik így is ám. :wink: )

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nekem pedig tegnap az LH tesztem lett pozítív:) És tettünk is érte, hogy én is ilyen teszttel jöhessek mint a Gröni:)

Grönland: szép kis húsvéti aji lenne a baba nem???

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Gabuska! Két választásom volt vagy szkennelem vagy csinálok róla képet és itthon nézegetem! :lol: Tudom, hogy nemcsak nekem címezted! :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: