Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Krisztinka, elvileg oda tartoznék kistarcsára, oda gondoltam átmenni, de ddig inden dokiról halootam rémhíreket. Végülis időm még van. Most a MÁVba járok, mint kórhaz azzal sem volt bajom, ott szültem a fiamat. Nem normális a 47 nap, de vígasztljon, hogy egy ismerősömnek is ilyen hosszú cilusai voltak, azóta már megszült :-)

Betty, repül az idő mi? ilyenkor venni észre, hogy öregszenek ezek a manók :-)

Christell, kitartást mindenhez, nem irigyellek, a doga meg építkezés együtt különösen jó párosítás. Nálunk a héten hozzák a tetőfelújításhoz az anyagokat.... tök jó idő van azóta, hogy megbeszéltük az áccsal :twisted:

Niki drukk a védőnőhöz!

Kép
mercure
 
 


Pandácska: No, az nem volt....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee: nekem az orvos kikötötte, hogy addig TILOS!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

Húú, most akkor jól megijesztettelek, mi? Ne haragudj, de nekem tényleg ezt mondta a doki, hogy még esély se legyen arra, hogy terhesség jön létre! A kontrasztanyagnak is minimum 3 napig ürülni kell, akkor sem lehet hancúrozni!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jamiee,
Hát ez nem jó mert ugye ha terhesség kezdődne és arra jönne a Röntgen... Védekezéssel lehetett volna mi is csináltuk elötte.
Vendég
 


Jamiee,
Én nem leszek csak majd holnap este de nagyon drukkolok neked és várom a fejleményeket!!!
Kép
Vendég
 


Heni, Pandácska: Nem, nem jöttem izgalomba. :D Terhességtől én nem tartok, mivel a 18-20. napig mély csönd van nálam általában. A hőm is lenn volt eddig végig. Hanem szegény katonákat bepréselik a mindenembe... Lehet, hogy megint dokivaltás lesz ebből...Annyira nem mondott semmit ez a drága ember. Most haragszom rá nagyon.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


pandácska*!

Értettem! Próbálok szót fogadni ;) Miért nem leszel csak holnap este? Elutaztok valahova?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Na nekem ma reggel totálissan tutira megjött. :cry:
Szóval ha végzett velem a mensi akkor megyek dokibácsihoz.

Jamiee. A barátnőmnek is kellett átjárhatóságot csinálni és szükséges is volt közben kiderült, mert egy kicsit el volt dugulva az egyik. Azt mondta nem volt olyan vészes, na de jó sem volt. De a 2. próbálkozós hónapban össze is jött nekik a baba.

Betty, Pandácska nagyon szorítok, jaj meg ki is a másik esélyes? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ bocsi nem találom!!! :oops: Mindenkinek szorítok!!!

Pandácska! Jól teszed, hogy kivász még, én vártam és ugyan nem kellett tesztelnem, de remélem Te eljutsz addig és két erős csík lesz azon a teszten.

Szép Napot Mindenkinek!!!
Vendég
 


Krisztinka: Nem baj, majd legközelebb. Tudod, új ciklus, új remények. HSG-ről: A próféta szóljon belőled. A 2. hónapig én is tudok várni. :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Krsiz,
Sajnálom de majd most megmutatod hogy kell bebabásodni :wink:

Betty,
Megyek a nővéremet ,,ápolni" meg ilyenkor segítek neki takarítani ilyesmi. Holnap jövök csak haza.
Vendég
 


Bocsi Krisztinka hogy rosszul írtam a neved :oops:
Vendég
 


Jó reggel lányok!

Betty, Pandácska!
Nagyon drukkolunk nektek.

Krisztinka sajnálom, hogy nem sikerült,de fel a fejjel. Jön egy új hónap, és sikerülni fog.

Jaime, kitartás, ne félj, minden jól alakul. Jó eredménnyel fog zárulni a vizsgálat, és nem is fog fájni. :wink:

Annyira utálom az ilyen borús időt... Az embernek semmi kedve semmihez. Fáj a fejem, folyton álmos vagyok, és lehet,hogy engem sem kerül el ez a náthás, torokfájós nyavalya. Picit kapar a torkom is.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Krisztinka: nagyon sajnálom az 1 cn-t! A március a Te hónapod lesz!

Fx.b., Pandácska: állítom, hogy jobban izgulok, mint Ti!

Christell: gyorsan C-vitamin, Tantum Verde...Nekem az orrom van bedugulva, de kiderült, hogy allergiás vagyok...

Jaimee: adjál még egy esélyt a HSG-nél, és ha azután sem mond semmit, akkor tényleg váltsál dokit!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni,
Az lehet mert én most nem izgizek :D lesz ami lesz :roll:
Vendég
 


Christell: küldök neked egy kis jókedvrederítőt... :D Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Pandácska: Akkor most jön majd a meglepi baba, mert nem izgulsz miatta :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Krisztinka79 és Christell!

Köszi a drukkokat! :lol:


Csheni26!

Szerintem is Te jobban izgulsz, mint mi.. :lol: Én is úgy állok hozzá, mint pandácska*, minden úgy lesz, ahogy lennie kell.. ;)


Pandácska*!

Jó időtöltést a nővérednél! Neki van már egy kislánya, ugye? Majd ha visszajöttél, ha tudsz, rakj fel róla képet, biztos már sokat nőlt!
Vendég
 


Csheni,
Ez a cica szuper édes :D :D

Betty,
Igen neki van egy kislánya Boglárka vagyis már nem kicsi 2ésfél éves! Gyögyörű okos lány imádom őt :D Most hogy az anyukája babát vár ő is azt mondja hogy neki is van baba a pocijába :lol: És már nem alszik a kiságyba mert átadta a tesónak :lol: rendes kölök :wink:
Vendég
 


Annyira szeretnék egy kiscicát, de nem hiszem, hogy most próbálkozás alatt kellene újítanom! Imádom őket!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni,
Hát én is de a párom allergiás rá így nem lehet. Van cicám csak az anyukámnál is ritkán látom.
Vendég
 


Heni!
Köszi a cicát, nagyon aranyos. Rögtön jobb kedvem lett :)

Betty!
Nagyon jópofa Peti ajándéka. Biztos örült neki. Olyan aranyosak a gyerkőcök, amikor örülnek az ajándékoknak. Ők még szívből tudnak örülni. :)

Pandácska!
De jó neked! Picit kikapcsolódsz a nővérednél, és feltöltődsz

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Lányok!

Most beszéltem a konzulensemmel, azt mondta, hogy minden rendben van a leadott szakdolgozatommal (13 oldal). De jó... :lol: Akkor most már csak készre kell csinálnom.. Van rá 2 hetem, vagyis csak másfél. Jövő pénteken kell leadnom. Már csak kb. 30 oldalt kell írnom... Mi az nekem?!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell: Na látod! Tudtam én, hogy rendben van a doga. Hát egy kicsit bele kell húzni, de ahogy írod, mi az neked. :D :D

Heni: Szerintem is várjál pár évecskét cica fronton. :D Nekem kutyim van, egy spanci, de a szüleim "nevelik". Hétvégi gazdi vagyok, de akkor intenzív. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Christell, nagyon ügyi vagy és tényleg, ha úgy vesszük a harmadával már készen vagy :D

Zabálnivaló az a kép :lol: Nálunk van kutya, cica papagáj... imádom őket és nem tudnék ellenállni egy kis cicának sem :D persze csak akkor ha magától bejön... amire majdnem minden évben van példa, eddig mindig sikerült gazdit találni, előre félünk hogy ki lesz a következő, de megszakad a szívünk amikor ott nyávog egy pöttöm a kertben. Hivatalosan persze akkor lesz új állatka a házban, ha valamelyik elalszik örökre

Kép
mercure
 
 


Christell!

Nagyon ügyes vagy! Így legalább tudod, hogy jó vonalon indultál el! ;) A maradék 30 oldalt meg gyorsan be fogod pötyögni, majd meglátod!!!
Vendég
 


Christell: megcsinálod lazán azt a 30 oldalt! Eddig is ügyes voltál...

A Mammutban van egy kisállat kereskedés és mindig hoznak pici perzsa cicákat! Szinte minden hétvégén bekukkantok, annyira édik...Vaszi többször is mondta, hogy vegyünk, ő is imádja az állatkákat....De tuti nem veszünk... :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Betty, Mercure, Jaimee!

Köszönöm a bíztatást. Igyekszem gyorsan és jól megírni. Utálok valamivel duplán dolgozni. Ezért örülök a konzulens válaszának.

Nekünk nem lesz töb háziállatunk. 2 hete halt meg a kutyánk. :cry: 12 éves volt. Nagyon hozzánk nőtt,fáj az elvesztése. Ezért úgy döntöttünk nem kell másik.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


bocsi! töb=több

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell: Pedig saját tapasztalat: egy elvesztett kedvenc utáni fájdalomra a legjobb gyógyír egy kiskutya!!! (Vagy cica) Ha nem is rögtön. :wink:

Hát lányok, jó volt veletek ez a pár hét...Én ma már nem tudok többet írni, még bekukkantok estefelé majd, de péntekig lehúzom a rolót. Gondoljatok rám holnap 10-14 óra között!!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Christell sajnálom :( majd kihevered, bár igazán sosem, a párom teljesen bele volt szeretve (jó magyarosan) az előző kutyuba, szegényke beteg lett és most ott nyugszik a sziklakert alatt, most volt az évfordulója, párom mindig gyújt neki mécsest.... viszont
a mostani "dög" már 5 éves

Kép
mercure
 
 


Jaimee NAGYON DRULKKOLUNK, HOGY MINDEN RENDBEN LEGYEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mercure
 
 


Jaimee!

Nagyon szorítunk neked! Biztosan minden rendben lesz. A vizsgálat után megnyugodhatsz legalább, és nemsokára jönni fog a baba... :wink:
Minden jót neked! Vigyázz magadra!
Írj, ha haza értél, hogy tudjuk mi van veled....

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jamiee! Ne izgulj minden oké lesz. Aztán jön a baba!
Szorítunk!!!!
Ha hazaértél írjál, hogy mi volt!!!!
Vendég
 


Jaimee!

Mindeképp gondolni fogunk Rád holnap!!!



Krisztinka79!


Sajnálom, hogy ez a hónap nem volt sikeres :( de majd a március meghozza a kistesót! ;)
Vendég
 


Betty! Remélem neked sikeresebb lesz ez a hónap! Irtóra izgulok a tesztközelben lévőknek!!!

Na majd elmegyek a dokobácsimhoz, hátha mond valami okosat, mert normális, hogy 48 napos a ciklusom. Más kétszer menstruál még én 1x. Csak az dühít, hogy ilyen hosszú és olyan nehéz kivárni egy ciklus végét!
Vendég
 


Jaaa NEM normálist akartam írni.
Vendég
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni! Sürgősen progeszteron injekcióra lenne szükségem, és per pillanat nem lehet kapni. Keresek megmaradt ampullákat, vagy teljes dobozt, helyette vagy a vényemet adnám és a pénzt, vagy áprilisban visszaadnám a teljes dobozt.
hbetti
 
 


krisztinka79!

Mindig ilyen hosszú volt a ciklusod? Még soha nem voltál vele orvosnál? Nekem egyetlen egyszer volt 39 napos a ciklusom, el is mentem rögtön a dokihoz, csinált UH-t, megvizsgált, és azt mondta, ilyen esetben nagy a valószínűsége, hogy abban a hónapban nem volt peteérésem. Írt fel gyóygszer (Duphastont) és azóta megint 30 napos a ciklusom, pontosan megjön.


hbetti!


Szívesen segítenék, de sajna nem tudok :( Remélem, mihamarabb és még időben megtalálod az ampullákat!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos a mai napom sem sikerült úgy, ahogy azt reméltem.
Sőt!Mondhatom azt, hogy soha az életben nem bántak velem úgy, mint a mai napon...
Eleinte jól kezdődött.
Egy fiatal 24 körüli csaj lett a védőnőm, aki nagyon aranyos meg ninden, róla csak pozitívumot tudok írni.
Megkaptam a kiskönyvemet, megmérte a súllyom, a vérnyomásom, adott beutalót vérvételre stb...
A borzasztó részee az volt amikor megjelent egy hentes nőgyógyász, akinek nem volt megfelelő az uh.papírom, mivel nem volt rajta szívdobogás...
Azt mondta, hogy ez még nem elég bizonyíték arra, hogy terhes vagyok, merthogy lehet, hogy a petezsákba egy halott embrió van.
Mindezeket a szörnyű dolgokat azért kellett végighallgatnom mert nem volt ott a szívdobogás az uh.papíron.
Csak a méret volt, meg hogy hány hetes.
Erre megkérdezte, hogy csak ennyi papírom van a terhességről?
Mondtam igen ez még csak az első vizsgálat volt.
Meri teljesen felháborodott, és elkezdett örjöngeni velem, hogy azonnal menjek és vetkőzzek le.
Nem értettem mért kell neki megvizsgálnia.
Hát azért mert neki nem volt jó az a citológia amit 2006.12.hóban csináltak.
De leöltöztem, mondom ha ezen múlik, hogy bebizonyosodjon számára is, hogy terhes vagyok, hát jó, vizsgáljon...
Erre csinált lányok ott a gondozóba vagy 6 ember előtt egy citológiát.
Azt hittem belehalok a szégyenbe...
De nem ez volt a legrosszabb.
Hanem ahogy csinálta a citológiát.
Azt hittem sírva fakadok annyira fájt.
Aztán persze már láttam, hogy véres amire a kenetet rakta.
Utána meg a keze is.
Hát nagyon megilyedtem.
Annyira dúrván csinálta, hogy felsértette a méhszájamat.
Még most is vérzek...
Aztán már sírva mentem haza.
Mikor hazaértem, felhívtam a nőgyőgyászom, és elmeséltem neki ezt a szörnyűséget.
Sosem hallottam még ilyen idegesnek, szidkozódott össze vissza.
Csak sajnos az új rendszer miatt már ő nem adhat nekem beutalót, se semmit a terhességgel kapcsolatosan.
Csupán azért, mert nem oda tartozom.
De mondta, hogy bármi probléma van nyugottam fordúlhatok hozzá.
Aztán a védőcsajt is felhívtam, hogy vérzek és, hogy szerintem ez nem normális, mert én sosem szoktam vizsgálattól.
Ezze azt mondta, hogy kismamáknál ilyenkor előfordúl, de ha nagyon fogok vérezni akkor menjek el a kórházba.
Hát ennyi a történet.
Jól kisírtam magam, aztán meg lefeküdtem aludni.
Most volt lelki erőm leírni nektek.
Holnap meg megyek vérvételre, és egy hét múlva uh.-ra.
Vendég
 


Niki!

Nagyon sajnálom! Hihetetlen, hogy mennyi barbárral akadsz össze. Hogy lehet egy orvos ennyire tuskó. Teljesen fel vagyok háborodva.
Egy kismamival sokkal finomabban kellen bánni. Látszik, hogy a pasik csak megcsinálni tudják a gyreket. Na jó tisztelet a kivételnek. Meg a pasik soha nem fogják tudni, hogy milyen érzés is ez , ahogy vizsgálnak. A bunkóó.
Bocsi a szitkozódásért.
Vendég
 


Nikii! Egyébként nagyon remélem nem lesz semmi baj. Vigyázz nagyon magadra.

Betty! Nekem mindig elég hosszúak voltak a ciklusaim 31-35 nap. CSak az utóbbi 2-3alkalommal lett ilyen hosszú, ezért megyek el orvoshoz, ha vége a mensinek.
Vendég
 


Sziasztok!

Sz.niki,
Köszönöm a szorítást!!!
Egyenlőre még van remény! 

Hát nagyon kiakadtam azon amit írtál! Hogy lehet valaki ennyire barom orvosilag??? Hát nem is értem, miért csinálta meg a citológiát! Én úgy tudtam, citológiát már a terhesség idején nem szoktak csinálni! Na de a doki biztos jobban tudja!
Vigyázz magadra nagyon!!!

Christell,
Kitartást a dogaíráshoz. Mennyit kell írnod?
Nekem annak idején kb. 100 oldal volt a szakdogám. Hát a végén már nagyon utáltam, meg untam nagyon!

Ja és ha akarsz egy jó tippet a bankokhoz: (mi is építkezünk, csak mi már a tetőnél járunk, és hitelt is felvettük megelőlegező szoc.pollal együtt  => bízva benne, hogy nemsokára a baba is megjön hozzá)
Szóval mi a K&H-nál vettük fel, mert annál találtuk a legjobb törlesztőt, de elég körülményesek. Nagyon sokat szőröztek. Szóval gondold meg megéri-e, hogy kevesebbet fizetsz, de egy csomót ugráltatnak miatta. Nekünk 3 hónap alatt bírálták el, de az ünnepek is benne voltak. Mi forint alapú államilag támogatottat vettünk fel, mivel az volt nekünk a legkedvezőbb. Meg a forint is változik össze-vissza. Ha érdekel valami, szívesen válaszolok rá!!!!

Nini

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Niki! Nagyon sajnálom, hogy ez a doki is ilyen furkó volt :( Nagyon erős vagy, hogy ott mindjárt nem fakadtál sírva!!! Egyedül voltál? Próbálj meg mindig valakit vinni magaddal, nagyon sokat segít ha valaki kint vár. Volt már velem is, hogy csak abból vettem erőt, hogy nem vagyok ott egyedül.

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Jaimee!Nem én írok dogát :) De most velünk ne foglalkozz!Csak magadra figyelj!!!Tudom, hogy közhely, de próbálj megnyugodni és jó hírekkel térj haza!!!!Gondolok rád, és kívánom, hogy minden rendben legyen!!! Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Nagyon aranyos az a cica!!!!!! Imádom a cicákat!!!

Nagyon drukkolok a kismamajelölteknek!!!!!!!!!!
sirkici
 
 


Ez a Dumbó nem akar repülni :(
Akkor helyette: Szia, és siess haza! Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Bettyi! Nagyon frankó az a vizes játék! De a kisfiadon jobban elbambultam...., nagyon szép ez a gyerek :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Krisztinka! Nagyon sajnálom, hogy megjött. Én meg voltam róla győződve, hogy babás vagy. Még mindig nem tértem napirendre :( Akkor legalább jönne meg időben, hogy ne reménykedne az ember :(

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


sz.niki!

Sajnálom, amin átmentél! Nem lehetett könnyű! Remélhetőleg, már csak jó dolgok köveztkeznek! Amúgy én sem értem, miért nem volt jó a 2006.decemberi citológiai vizsgálat, szerintem sem szoktak terhesség alatt csinálni, ha nem szükséges, pláne, hogy Neked 2 hónapja volt.



ninike!

Hány nap késés után fogsz tesztelni?



kamilla.cs!

Nem véletlen lett ilyen szép Peti.. hisz NEM rám hasonlít ;)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: