Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi a véleményeket, lehet.....de az antibiotikumokat meg a kúpokat januárban kaptam a gynevacot meg februárban-márciusban, április van és most kezd elmúlni???ilyen sokáig tart egy bőriiritáció a kúpokra???az úgy tudom, ha abbahagyod elmúlik, nem???volt már allergiám hüvelykúpra, de az elmúlott 2 nap múlva, ahogy abbahagytam és csak egyetlen dolog volt tartós, amit nem hagytam abba..........???na mindegy, túl vagyok rajta csak gondoltam leírom, nekem milyen tapasztalatom volt. Bár én mindennel így vagyok, minden csak rám egyedien :) lehet, hogy én vagyok az az 1 %, mindegy csak hasson, semmi más nem érdekel!!!
zsannus
 
 


második beadva, ez kicsit jobban fájt, valszeg azért mert már szét van szúrkálva a fenekem.
remélem használ :wink:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sziasztok!

Kivel mi újság?Már jó ideje senki sem ír?!Nálam egyelőre semmi, hétfőn megyek ciklus végi hormonvérvételre.Peteérés megvolt, Lh tesztet használtam, tök jól mutatta, amit éreztem.

Rena!Te melyik időszakban vagy?Már kellett legyen peteérés neked is??

Monyo?Nálad?

Gizi!Nem hiszem, hogy attól fájt, hogy egyet már kaptál!Szerintem most a másik oldaladba kaptad. Nekem is a jobb oldal jobban fájt.
zsannus
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsannus!Most lesz pé.-m,vagyis kellene lennie!Elmentem magán úton nődokihoz aki a vérvételes eredményeimből megmondta,hogy nincs egyáltalán pé.-m!Eléggé dühös vagyok mert ezt a meddőségiben nem mondták és nem is kaptam rá gyógyszert!Csodálkozott a dokim is,hogy 1 éve a meddőségibe járok és vérvételen kívül semmi értelmeset nem csináltak velem!A héten kedden megcsinálja nekem a laporoszkópiát,nagyon örülök,hogy végre történik valami de az eredménytől rettegek! :( Ha esetleg rendben leszek akkor valószinüleg inszeminációm lesz!Remélem nálad minden rendben lesz!Remélem,hogy babát vársz! :wink:

Kép
rena85
 
 


Rena, Jesszus, ez melyik meddőségi? 1 évig semmit nem csináltak? Eszméletlen, gondolom a lóvét viszont elkérték, mi? :evil:

Zsannus, nagy drukk neked a hétfőhöz és a babásodáshoz!

Gizi, teszteltél? Látom, ma van a tesztnapod! Drukkolok!
athiz
 
 


Athiz!Fejér megyében van a meddőségi,pont az a baj,hogy sztk alapon jártam és ezért sza...k egy nagyot a fejemre.Most váltottam fizetős dokira!Szerintem vérlázító ha nem fizetsz akkor tesznek rád ha pedig fizetsz mindent megtesznek neked!

Kép
rena85
 
 


Hali,

Zsannus: azért fájt szerintem jobban, mert előtte arra az oldalra kaptam a tüszőrepit.
most indulok beadatn a 3-at, remélem nem fog nagyon fájni.

Athiz: köszi a drukkot! teszteltem csüt-ön, az nega. :(
ha holnapig nem jön meg, akkor reggel tesztelek egyet. :wink:
de nem reménykedek, már fájdogál a hasam. :cry:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Lányok!

A "Kaális párok" topicban "lakom", néhány kérdésem volna:

A Gynevac-ot hogy lehet beszerezni? Háziorvos írja fel?
Van-e ismert mellékhatása?
VAn-e Közöttetek valaki, akit ez terhességhez hozzásegített?
Mennyibe kerül?

Nekünk van egy spontán kisfiunk (a vonalzón látszik), mindjárt 7 éves, és születése óta nem tudok teherbe esni!!! Már szinte mindent kipróbáltunk, most augusztusban készülünk a 3. lombikra.

Előre is köszönöm a választ,
Till

tillidian
 
 


Gizi, akkor most hogy állsz? Megjött, vagy nem?

Tillidian, nekem a Gynevac segített rá meggyőződésem ahhoz, hogy megfoganjon a 2. kisfiam anno.

Felírhatja nőgyógyász, vagy háziorvos is, ha házidokihoz mész ezzel, előtte látogasd meg a www.gynevac.hu oldalt, ott kiírhatod, mit kell ráírnia a dokidnak a receptre, és akkor neki már nem kell keresgélnie a könyvecskéjében, vagy a szgépében. :)
Ha megvan a recept, érdemes telefonon körbeérdeklődni először a környéken található gyógyszertáraknál, hogy van-e épp készleten nekik Gynevac, mert sokszor nincs sajna. Jelenleg 8500 Ft körül van egy 5 ampullás kúra.

Mellékhatása mint mindennek, ennek is lehet, ha allergiás vagy a benne lévő tartósítószerre, ennek a nevét pontosan szintén a honlapon megtalálhatod.

Sok sikert, és gyors babásodást kívánok.

U.i.: ha még kérdésed lenne, bátran tedd fel, de a topic eleje-közepe felé olvashatsz rólam, és még pár lányról, akiknek a Gynevac segített a babásodásban, és további praktikákról, amely elősegítette még ezt.
athiz
 
 


Athiz,
nagyon köszönöm! Utánaolvasok, és ha sikerül felíratnom, akkor beadogatom - 2005 óta tart a meddőségi procedúra, megtanultam magamnak beadni a szurikat :? - remélem, augusztusban már babás leszek! :)
Üdv, Till

tillidian
 
 


sziasztok,

már barnázok :cry: :cry: :cry: :cry:
tegnapi teszt nega volt.

majd legközelebb :wink:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizus,
spontán próba volt vagy kaptál vmi rásegítő gyógyszert?
Kitartás, majd a következő! :D
Till

tillidian
 
 


Sajnálom Giz, de a köv. ciklusban tutira babás leszel! :wink:

Tilli, ügyi vagy, hogy be tudod szurizni magadat, de ezt mélyen, izomba kell adni, ugye tudod?
athiz
 
 


sziasztok.

Ma kapjuk meg az utolso szurit,nagyon vartam mar hogy vege legyen :lol:

Gizi :cry: sajnalom.

tilli ezt farizomba kell,hogy tudod oda beadni? :roll:

Kép
monyo83
 
 


Monyo, akkor mostantól számolhatod a heteket, remélem, a nagy számolások közepette szépen babás leszel! :D
athiz
 
 


Köszi lányok a drukkokat,

ma már megjött rendesen.

múlt hónapban kezdtem a closti+bromocriptin stimut + pregnylt tüszőrepinek.
még 2 hónapig ez lesz, aztán inszem. :D
közben hsg.

de igyekszünk most összehozni :wink:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


A farizom nem gond (bár olyanom nincs, úgy ellustultam :lol: ), majd tükörből csinálom :lol: . A nagyobb feladat, hogyan íratom fel - a körzeti dokinéni kissé - hmm - nehéz felfogású. Kéne találnom vkit, aki felírja...
Üdv, Till

tillidian
 
 


Nőgyogyiddal mi a helyzet? Ő is felírhatná.

Giz, sajnálom, na de majd a mostani ciklus! Szépek a lovaid! :lol:
athiz
 
 


Sziasztok!

Mi megkaptuk az utolsó Gynevacot vasárnap. :lol: Most már csak a ciklusleállítás végét várjuk, hogy próbálkozhassunk. Lassan túl vagyok a felén. Klimaxolok, de hát legalább tudom mire számíthatok 25 év múlva. Nem kellemes. :roll: :lol:

Nagyon szorítok mindenkinek.

Ja és nekem is elmúlt a sárgás cucc, szerintem nekem ott ürült, ahogy Athiz is írta, mert ugyebár a mensivel nem tudott.

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi, ha jól értelmezem, akkor még 3 hónap, mire próbálkozhattok? Mert ha igen, akkor nem ártana szerintem akkor majd mégegy ismétlés, csak egy szuri Gynevac. Mit gondolsz?
athiz
 
 


Athiz,
sajna nincs (saját) nőgyógyim! :( A Kaáliba járunk, gondoltam, ha végre sikerül a baba, akkor keresek orvost!

Akinék a kisfiam született (gondolom, nem titok: Dr. Rácz Tibor, Péterfi), ahhoz semmi pénzért nem mennék vissza!
Tudtok esetleg jó dokit pesten? (VI - VII - VIII - XII. kerben járok sokat)

Írtad, hogy a második fiacskádnál segített a gynevac. Ezek szetint az első Nálatok is spontán sikerült?
Néha úgy reménykedem, hogy nekünk is lehet még egy babánk :oops:

Till

tillidian
 
 


Sziasztok!

Rég írtam már.Till!Mi is a másodikra várunk már 1,5 éve.A gynevacon én is túl vagyok már, reménykedem, hogy segít, mert minden reedményem tökéletes, akkor, miért nem????Nálad?

Athiz!Neked a gynevac után hányadik ciklusban sikerült?Tudom, ez nem mérvadó, de egy támpont.Nekem most lvan a második, eredmény talán a hétvégén:)

Rena!Mi van veled?Olvastam, hogy nem volt peteérés és lesz műtét, talán már túl is vagy rajta, mesélj!!!Félek, hogy nekem is ez lesz a vége:(
Képzeld nekem megvan a hormomeredményem és minden tökéletes, peteérés volt, ciszta nincs.Írj ám kíváncsi vagyok rád!!!!
zsannus
 
 


Tilli, én a XI. kerületben, illetve a IX. kerületben tudok jó dokit, végülis nincs olyan messze szerintem. Ha gondolod, priviben elküldöm a telcsiszámot, címet, nevet.

Igen, Szili spontán jött, de elég sokat vártunk rá, több évet.

Egyébként Rácz dokival mi volt a baj?

Zsannus, nekem a legutolsó szuritól számolva a 8. héten lett zebrás a tesztem. Drukkolok!
athiz
 
 


Sziasztok!

Zsannus!Tegnap volt a műtét,az eredmény jó lett de majd ha holnap többet tudok ülni akkor jövök és mesélek!Örülök,hogy jó lett a hormon eredményed! :D

Kép
rena85
 
 


Athiz,
megköszönöm, ha átküldöd priviben a doki számát!

Rácz dokival az volt a gond, hogy lekezelő volt a modora, többször megsértett. (Pedig nem vagyok egy mimóza :o :D ). Ami miatt otthagytam, az volt, hogy - mikor már fél éve nem jött a kistesó, felkerestem, mivel ő volt kikiáltva meddőségi ambulánsnak a Péterfiben. Ezek után 1,5 évig "kezelt" minket jó pénzért, küldözgetett endokrinológushoz, de előrelépés nem történt.

Zsannus,
Én 2001-ben szültem, minden normál módon zajlott! Aztán 2003 márciusában hozzáláttunk a kistesó-projekthez, tehát mi már 5 éve küzdünk!!! :cry:
2005 januárjában kerültünk a Schöpf-Mereibe, ott volt 2 inszem (Kósa Zsolt dokinál, akivel meg voltunk elágedve, de annyira túlvállalta magát, hogy nem bírtunk órákig ülni a folyosón), majd a páromnál kevesellték a spermaszámot és jött a lombik.
Az első stimu (200 ezerért) nem sikerült, 1 petesejt sem lett! Nagyon kikészültem, de nekivágtunk a következőnek. Akkor lett 3, amiből 2-t tudtak leszívni, 1 termékenyült meg, de nem sikerült.
Akkor szüneteltünk.
2006 júliustól "kezelt" minket a Sote II-n Siklósi György prof (a barátnőm ajánlotta, akinek ikerlányokat hozott össze), de csak elszedte a sok pénzt - 15 ezerért! havonta felírt egy doboz clostyt, rám se nézett!
2007 júniusa óta járunk a Kaáliba Dr Kovács Péterhez. Volt 2 inszem, és februárban a 2. lombik: 8 petesejtet sikerült stimulálnia az én gyér petefészkeimből! 3 gyönyörű blasztót ültettek vissza, de megint nem lett :cry: siker
Azért nem adjuk fel, most augusztusban lesz a 3. alció, bízunk benne, hogy ez sikerül!

Röviden ennyi...hogy miért nem siekrül???...Mi sem tudjuk...
Till

tillidian
 
 


Rena, várjuk az eredményt!

Till, sajnálom, hogy ennyi megpróbáltatáson vagy túl, de sikerülni fog hamarosan! :wink:
Hát nekem is volt pár dokihoz szerencsém, véleményt inkább most nem nyilvánítok velük kapcsolatban, hosszú lenne. Mindegyiknek van előnye, hátránya, ki milyen stílusú dokit szeret, de az a lényeg, hogy legyen eredménye annak, amit csinál, legyen látszata.
Küldöm a privit.
athiz
 
 


Sziasztok!Köszönöm,hogy gondoltatok rám!Az eredményem jó lett mindkét oldalon átjárható vagyok csak a méhemben találtak endometriózisra utaló jeleket.A dokim szerint gyógyszerrel lehet kezelni.Remélem így van!A szövettan eredménye még nincs meg majd jövőhéten kedden megyek vissza a dokimhoz és megmondja mit kell szednem rá.Remélem hamar kismama leszek!

Kép
rena85
 
 


Rena!
Endo a méhben? Hú, én a helyedben ennek utána járnék, mert az endó egyrészt megakadályozza a teherbeesést, ha meg a méhben van, akkor a beágazóásnál is gondot okozhat. Neked most milyen műtétet csináltak?

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!Laporoszkópiát csináltak.Tudom,hogy utánna kell járnom azért voltam laparon.Lehet,hogy rosszul emlékszem de mintha te is azt írtad vólna,hogy endód van.Ha tévedek neharagudj!De ha mégis így van letudnád írni,hogy milyen kezelést kapsz?A dokim szerint nekem még nagyon kezdeti stádiumban van mert csak kis ráutaló jelet talált és azt mondta,hogy gyógyszerrel lehet kezelni.Remélem így van mert már nagyon várunk egy kis manóra!

Kép
rena85
 
 


Szia!

Az endóra sajnos nincs gyógyszer. :cry: Nekem is az van, jól emlékszel. A ciklust szokták gyógyszeresen leállítani, hogy visszafejlődjön, mert a mensiből táplálkozik. A www.endometriozis.hu oldalon olvashatsz róla bővebben.

Hiszteroszkópiát nem csináltatsz? Mert a méh belseje azzal látszik igazán. Bár nekem nem egyértelmű, hogy a méhedben, vagy kívül a falán van az endó.

KépKép
zsófikukac
 
 


Szia!
Zsófi!Köszönöm,hogy leírtad!Megvárom a szövettan eredményét meg,hogy mit mond a doki.Addig nem idegesítem magam az endóval mert eléggé ilyesztő!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Rena!Örülök, hogy túl vagy rajta és főleg, hogy tudják az okot.Mostmár jó úton jársz. Nem semmi, milyen gyakori a fiatal nők körében ez az endo.Nekem is ez volt a kisfiam előtt, nekem is kezdetleges volt, hamar kiderült. Én 3 injekciót kaptam, amivel leállították a mensit 3-4 hónapra, de köv. peteérésnél már terhes is voltam. Tőlem is kérdezték, hogy gyógyszer vagy injekció, szerintem neked is így értették a gyógyszeres kezelést. Én az injekciót hatásosabbnak hallottam, de majd te döntesz!Sok sikert!Mikor lesz eredmény?Mesélj a műtétről, milyen volt, hány napig voltál bent???stb
zsannus
 
 


Sziasztok!

Zsannus!Veled mi újság hol tartasz a ciklusodban?Annyira boldog vagyok,hogy ezt leírtad nagyon megnyugtattál! :D Már eléggé bevoltam sza..a,mert nagyon sok rosszat olvastam róla!Lehet,hogy nekem is ilyen kezelésröl beszélt a dokim de majd jövő héten kedden megyek hozzá azt mondta,hogy akkor részletesen megbeszéljük.Ha felajánlja,hogy én is kaphatok szurit akkor én is azt fogom választani,talán az abból a szempontból jobb,hogy nem fogom elfelejteni bevenni.Csak másfél napig voltam bent szerencsére hamar hazaengedtek.A műtét elötti éjszakán sem én sem a párom nem aludtunk valami jól,talán ha 3 órát aludtunk,nagyon idegesek voltunk!Reggel 7-re kellet mennem amilyen szerencsétlen vagyok nem is jó helyre mentem először úgyhogy fél órát késtem, elfoglaltam a szobám,szerencsére egyedül voltam a szobában.Kaptam egy nyugtatót,hogy ne legyek ideges hát rám nem úgy hatott ahogy kellet vólna mert én felélénkültem tőle.Bevittek a műtőbe ott vártam egy jó darabig már annyira ideges voltam,hogy minden porcikám remegett,megkaptam a kanült a kezembe és abba nyomhattak valamit mert onnantól kezdve nem emlékszem semmire.A köldökömben van 1 vágásom a bal petefészkemnél meg a méhemnél de nem vészesek kb. 1cm.A párom szerint már fennt voltam amikor kihoztak de én nem emlékszem semmire.Arra emlékszem,hogy nagyon kellet pisilni meg szomjas voltam.Miután kitoltak nem aludtam egész nap csak este de akkor úgy aludtam mint akit fejbevágtak.Másnap reggel 10-kor hazaengedtek ennek nagyon örültem mert nem voltam még ezen kívül korházban soha.Itthon a párom mindent megcsinál helyettem ugyhogy nagyon jó dolgom van.Nagyon rendes mert semmit nem is enged nehogy valami bajom legyen.

Kép
rena85
 
 


sziasztok,

ma megkaptam a 4. gynevacot. már bánom, hogy eddig ennyire féltem tőle, nem is gáz.

de jó, hogy írtatok az endo-ról, mert én is kicsit be vagyok tojva.
múlt havi uh-n a doki látott endo gyanúsat a jobb petefészkemben.
azt mondta még kcisi és hagyjuk, de én nem akarom. 1 hét múlva hétfőn megyek uh-ra, ha ott is látja újrabeszéljük, abban állapodtunk meg. a PCO-m után már csak ez hiányzott.
ha pár hónappal meg lehet úsznia a kezelését, akkor azt még kibírom.

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál de még nincs készen a szövettani eredményem ugyhogy addig nem tudok semmit mondani,hogy mi lesz velem!

Remélem mindenki jól van!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Az inszemesek "táborában" hallottam a Gynevacról, és eldöntöttem, hogy mi is kipróbáljuk a párommal.
Kb. két éve várunk a babára, a páromnak már van az előző házasságából kisfia, aki már nem is olyan kicsi, mert 11 lesz az idén.
Nekem 7 évvel ezelőtt volt egy nemkívánt baba, akit azóta is siratok, csak akkor nem voltak meg a körülmények, pedig szívesen megtartottam volna. Azóta semmi, pedig már kb. 5 éve nem védekezem, de igazán két éve intenzív a babaprojekt.
Volt laparom, azt mondták tökéletes minden odabent, vv-hegyek, cukor, hónapokig closti amitől minden esetben 32-34 mm tüszőm lett. Most legutóbb stimu nélkül 34 mm. Sajnos a páromnál találtak két bacit amire antibiotikumot kaptunk, két hét múlva nézik meg, hogy jelen vannak-e még a spermában.
Remélem nem, mert már fél éve várok arra, hogy az első inszemet megcsinálják, de mindig közbejön valami. Pedig az inszemben nagyon bízom, és most már a Gynevacban is, főleg mióta elejétől-végéig elolvastam a sikertörténeteiteket.
Nekem idén jött helyre a ciklusom, addig össze-vissza jött meg, volt hogy három hónapig semmi! :shock:

Kislány korom óta felfázással küszködöm, a gombát én is nagyon hamar elkapom, sokszor van hüvelygyuszim, van amikor fáj is az együttlét (csíp) a párom is kipöttyöződik az együttlétek után. Úgy gondolkodom, hogy ha már ezek a tünetek elmúlnak már akkor sikerrel jártam, és ha még a baba is sikerül közben akkor 100 % a siker. Veszíteni nem veszíthetek, csak pár ezer forintot, de a többszázezer mellett ez már nem oszt nem szoroz.

Valaki írta, hogy Fejér megyébe jár meddőségibe.
Priviben megkaphatom, hogy kihez?
Ugyanis én is oda járok, és ez már két év alatt a 4. orvosom.
Itt már azért többet foglalkoznak velem, de még mindig jobban örülnék, ha felpörögnének az események, lévén idén töltöm a 33. életévemet! :cry:

dita75
 
 


RENI
Itt vagy még? most néztem vissza, hogy pont te voltál az aki Fejér megyébe jár meddőségire.
Megkérhetlek, hogy priviben megírod a tapasztalataidat, kihez jársz, mióta?
Ami csak eszedbe jut. De ha gondolod ide is megírhatod.

Előre is köszönöm!

dita75
 
 


Dita!Írok privit!

Kép
rena85
 
 


RENI
Köszi!

dita75
 
 


Nagyon szépen köszönöm a választ!
Nekem is ajánlották Bata Barnabást, de tudom, hogy szinte képtelenség elérni őt csak a magánon maximum, de nekem a pénztárcám nem engedi, hogy folyton magánrendelésre járjak. Ezért kezdtem el a Rubiczky Leventéhez járni.
Tulajdonképpen nekem már majdnem minden leletem megvolt amikor hozzá kerültem, így csak annyit csináltunk, hogy továbbra is stimu hátha spontán összejön, illetve várni kell az inszemre míg a párom bacijait kiírtják, és tünetmentes lesz.
Aztán belevághatunk, és most lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de én tutira úgy gondolom, hogy az elsővel sikerrel járunk. Valahogy érzem.
A szomszédunk szülésznő pont most jöttem tőlük, mert megkérdeztem, hogy beadná-e itthon a gynevacot nekünk, és azt mondta igen, úgyhogy nem kell dokihoz ronangálnunk mert házhoz jön. Holnap megyek egyébként ultrahangra fehérvárra.
Te mikor mész legközelebb?
Jó lenne egyszer összefutni.
Néha baromi hosszú idő mire sorra kerülök az uhu-n! Szerencsére van olyan eset amikor két lánnyal is szóba elegyedek, de nem mindig, mert általában vagy kisérővel jönnek, vagy mind babás anyuka. Velük nem nagyon van mit tárgyalnom, mert még nem tudok hozzászólni a terhességi tünetekhez, meg miegymáshoz ami velük történik.
Amikor anno babás lettem egy röpke rosszulléten és a mensi kimaradásán túl semmi más tünetem nem volt. 3 hónapba telt míg egyáltalán kiderült, hogy gyerek van a dologban, én már azt hittem rákos vagyok, vagy valami más bajom van. Nem a legjobb dokit választottam.
Sajnos kb. 14-15 hetes voltam amikor megszakították a terhességet, és már akkor nem csak lelkileg, de testileg és érzelmileg is nagyon ragaszkodtam hozzá, írtóra megviselt az egész.
Amúgy nagyon szerencsés vagy, hogy már most el tudtad kezdeni a tortúrát, irigyellek emiatt. Sajnos ilyen idős koromban még nem voltak meg a feltételek egy gyermek jöveteléhez pedig most már itt rohangálna mellettem egy kisiskolás lányka, vagy fiú. Most már mindenem megvan, az apukajelölt is ezerszer biztosabb mint az exem (nagyon link volt, és ez még egy light-os kifejezés róla) de most meg nem akar jönni a baba.
33 évesen már kicsit elkésettnek érzem magam, és az évek csak repülnek, úgy hogy gyakorlatilag nem történik semmi.
:cry:
REmélem nem kell sokat várnotok nektem sem, hisz dupla eséllyel indulsz, fiatal a szervezeted. Nagyon drukkolok minden babára vágyó párnak, hogy teljesüljön az álmuk minél hamarabb.

dita75
 
 


Dita!Nagyon sajnálom ami veled történt!De remélem,hogy minnél hamarabb sikerül elkezdenetek az inszemet és elsőre sikerül is! :wink: A Rublinczki tényleg nagyon jó doki róla sok jót hallottam,az eggyik barátnőm hozzá járt,vele tényleg jól jártál.Most amikor műtöttek ő is sokszor volt nálam és nagyon aranyos volt!Remélem holnap sok szép nagy tüszöt látnak nálad!Jövőhéten megyek F.várra de még nem tudom,hogy mikor mert a dokim majd telefonon mondja meg,hogy mikor tudok menni.Az nagyon jó,hogy a szomszéddal meg tudod oldani a szuri beadását legalább nem kell orvoshoz járnod.Nekem sajna mindig mennem kellett a házidokimhoz és ki kellett várnom a hosszu sort.

Kép
rena85
 
 


Rena
Nagyon kedves vagy!
Már meg is jöttem az uhu-ról, kicsit nyomasztó volt a sok szép pocakos mama között üldögélni. Majdnem elbőgtem magam.
Viszont nagyon jó hireket kaptam, mert stimu ellenére (2. stimu mentes hónap) van egy 24 mm-es tüszőm, a mnyh. 9 mm.
Azt mondta a dokim, hogy szuper.
Aztán bementem az első gyógyszertárba próbejeleggel, hogy van-e Gynevacuk, és volt két dobozzal, holnap délután feliratom, és már be is adatom a szomszéddal, apának is.
Adnak hozzá tűt, vagy azt külön kell venni?

Nagyon jó kedvem van, ráadásul hétvégére esik a pé, otthon lesz apa, és össze tudjuk hozni a babát, ha Istenke is úgy akarja.
Majd szépen megkérem esténként, hogy legyen jó hozzánk!
:D

Remélem elkezdődott a szerencseszériám!

dita75
 
 


Rena!
Mikor lesz akkor eredményed?Írd ám meg!Hogy még egy kicsit nyugtassalak, erősítselek, két ismerősömnél is endo volt a titok nyitja.Mindketten a kezelés után 3-6 hónappal teherbe estek.Egyikük már kétszeres anyuka.Úgyhogy minden rendben lesz!!Egyébként nekem az eredeti állás szerint a múlt hétvégén kellett volna megjönnie, görcsöltem is, de semmi.Az új állapotszerint viszont most hétvégén kell megjönnie, tudod, a múltkor sokunknak késett. Jövő hét elején tesztelek, ha nem jön meg!!Szoríts!

Dita!Jó, hogy te is írogatsz, bár a te történeted sem meseszerű.De még lehet az. Szerintem is jó úton jársz és csak ügyesen a hétvégén!
zsannus
 
 


Sziasztok!

Dita!Örülök,hogy jó hírt kaptál uh.-n!A gynevachoz nekem nem adtak tűt azt külön kell megvenni,de mondjuk nekem ugye a háziorvos adta be ugyhogy nem kellett tű.Az nagyon jó ha van a gyógyszertárban.Én is beadattam a páromnak,hátha neki is jót tesz!Remélem hétvégén összejön! :wink:

Zsannus!Jövőhéten lesz eredmény sajna tegnap nem volt készen! :( Nagyon jó,hogy leírtad az ismerőseidet így egyre jobban bízom benne,hogy nekem is sikerülhet!Nagyon remélem,hogy kismama vagy :!: :!: :!: :!: :!: :!: Kívánom,hogy kerüljön el a mensi legalább 9 hónapig! :wink:

Kép
rena85
 
 


Zsannus!
Kezem lábam keresztben érted.
Drukkhegyek mennek, és zebrás tesztet csinálj ám!!!
A zebrákat feléd irányítom!

Kép

Reni!
A remény hal meg utoljára!

Mindenkinek lesz babája így vagy úgy, a mai orvostudomány mellett szégyen lenne, ha nem tudnának összehozni nekünk, (majdnem) egészséges nőknek gyereket.

Kép


Köszönöm a drukkokat!

dita75
 
 


Sziasztok!
Ez a topic nem olyan pörgős mint a miénk! :shock:
Megvettem a két G-kúrát, a doki azt mondta, hogy a gombámat ez nem mulasztja el, hanem megelőzi. Kezeljem ki magunkat a kapott gyogyikkal, és a gynevac pedig hosszú időre megvéd minket az újrafertőzéstől, de azért kerüljem az ilyen közös illemhelyeket, strandokat, tavakat stb....
Holnap este kapjuk az első szurit!
Amúgy két szuri már júniusra esik át akkor már lejár a szavatosság, de ahogy nézem már ezt is meghosszabbították!
Remélem nem egy humbukra adtam ki ennyi pénzt!

Azt szeretném kérdezni, hogy milyen kúpot használjak mellé, hogy még biztosabbra menjünk?

A választ előre is köszi!

dita75
 
 


Dita, szerintem mindenképpen megéri szuriztatni, nem gondolom, hogy humbuk, hiszem sok nőnek használt már!

Lactobacillus tartalmú kúpot javaslok mellé, gyógyszertárban lehet recept nélkül kapni, íme: http://www.pirulapatika.hu/210083125/be ... lytabletta

Üdv: athiz
athiz
 
 


Athiz
Köszi az infot.

A humbukot arra értettem, hogy esetleg ha lejár a szavatossága akkor már nem sokat érek vele, mert mintha olvastam volna, hogy elveszti a hatását.

Amúgy nem tartom humbuknak, teljes mértékben hiszek benne és remélem nem fogok csalódni. A sikertörténeteitek mindenesetre több mint bíztatóak.
Remélem én leszek a köv. Gynevacos kismami.
Holnap kezdjük a kúrát! Kicsit félek tőle, de mindent kibírok, és mint mondtam ha eltűnnek a bacik és gombák örökre és talán még a felfázásomon is segít hát akkor duplán, sőt triplán megérte, még ha nem is lesz baba.
Babát amúgy is a júliusi inszemtől remélem, valahogy érzem, hogy az lesz a tutibefutó.

Ha mégsem akkor koppantam, de elvégre van még 5 próbalehetőség!

dita75
 
 


Ja értem, oks. Mindenesetre látom, ma peteérsz, drukkolok, hogy Gynevac segítségével, vagy anélkül, de rendbejöjj, és bebabásodj! :wink:
athiz
 
 


Athiz
Köszi a drukkot!
Nem vesztegettük az időt, és holnap sem fogjuk. Nagy mákom hogy hétvége van, mert apa hétköznap 16 órákat dolgozik, így soxor elég nehéz összehozni a dolgot!

Szilárd nagytestvér és Andrew boy egyszerűen gyönyörűek.
Gratulálok hozzájuk, gondolom dagadsz a büszkeségtől a férjeddel együtt!

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: