Új privát üzeneted érkezett!

Lánykák,

Ezer bocs, valaki egyszer írt egy linket ami PONTOSAN Mr Spock rendelőjére mutatott.
Írjátok már meg még egyszer, mert össze-vissza keresem az archivban és nem találom.

Köszi, puszika,
Mamacica
Mamacica
 


Ancsi,

SorstársamKép köszi a bíztató sorokatKép!

Mondanám, hogy 3-an pendülünk egyszerre egy húron, Te, Kriszti és én, de Krisztit ne vegyük bele,
mert lehet hogy neki összejött KépKép

Beja
Beja
 


Beja,
a jövõ hónapban mi ketten is egy húron fogunk pendülni, valahogy érzem, hogy a március jó hónap lesz! Kép

Így akár már a Mikulás hozhatja nekünk a picurkát piros csomagbanKép

Ancsi
Ancsi
 

 
 

Ancsi,

jóóóóóóóó, én benne vagyokKépKép
bízom a megérzéseidben és jöhet a Mikulás olyan 3 kiló körüli puttonykával Kép Kép Kép

Beja
Beja
 


Mamacica!

Remelem jo igy!


[url=http://forum.internetto.hu" TARGET="_top]http://forum.internetto.hu[/url]


Kriszti
kriszti
 


Ancsi,Beja!

Ha nekem sem jott ossze akkor en is betarsulokKépKépKépKép!Milyen szep karacsonyunk leszKépKépKépKépKépKépKépKép!!

Kriszti
kriszti
 


Kriszti,

okéééééééKép

Egyébként neked hány napja ment fel a hõd?
Beja
Beja
 


Sziasztok!
Már küldtem egy hozzászólást reggel, de úgy látszik eltévedt a hálón!

Szóval Király Kati és Szani mégegyszer nagyon GRATULÁLOK!!!

Mi tegnap jöttünk haza Egerbõl. Nagyon szuper hely, csak egy kicsit hideg volt. Kényeztettük magunkat, ahogy lehetett, még a fogyókúrámat is felfüggesztettem a hétvégére. Voltunk a gyógyfürdõben is, ami állítólag jótékonyan hat a termékenységre. Na majd két hét múlva kiderül!

Most elõször bíztuk az új alkalmazottra (már a harmadik, 3 hónap alatt) a sörözöt, de sajnos megint csalódtunk, két nap alatt közel 20.000 Ft lett a hiány (játékgép pénz, árukészlet). Már kezdem feladni, hogy valaha is találjak egy tisztességes vendéglátóst! Ez egy kicsit beárnyékolja az egri hétvégét is!

Moncsi!
Hogy haladsz a fogyókúrával? Hány kilót szeretnél leadni?

Kriszti, Beja!
Mi is 7 hónapja próbálkozunk. Ti voltatok már orvosnál? Én még halogatom. Most éppen a szaunára fogom, mert az elmúlt fél évben a párom rendszeres szaunázó volt. Mennék is orvoshoz, meg nem is. A fõ problémám az, hogy nem tudom igazán kihez menjek. Akihez eddig jártam, nagyon rendes, de én Pécsen szeretnék szülni, nem Komlón. Ettõl függetlenül szerintetek járjak továbbra is hozzá, vagy keressek fel egy pécsi orvost?

Orsi
Orsi
 


Beja!

Nekem megcsak 6 napja kezdett felmenni egy picit de meg ma is csa 36.7 viszont ketnaponta 1 tizedet felmegy(remelem igy is marad)hazafele veszek tesztet!KépKépTokre izgulok,csak nehogy minden reggel teszteljek!

Orsi!

szerintem sosem art masnak a velemenyet is kikerni, en mindenkeppen mennek masik orvoshoz is.A fogyastol felborulhat a hormonhaztartasod vigyazz!!

Kriszti
kriszti
 


Beja, Kriszti!
Hajrá a 3 kilós puttonykáért! Kép Kép Kép
A karácsony tutira babasírástól lesz hangos,
az angyalkák is ott táncolnak majd az ágyikó felett.

Számításaim szerint nekem 15-16 körül lesz
peteérésem.

És Nektek?

Ancsi
Ancsi
 


Kriszti!
Egyébként mikorra (nem)várod a mensit?

A tesztelés legalább olyan függõség, mint
a hõmérõzés.
(milyen jól mehet a tesztgyárosoknak!)

Ancsi
Ancsi
 


Szija Orsi!

Én már egyszer voltam, de nem csinált semmi különöset, de akkor még csak 3 hónapja probálkoztunk. Most megyek vissza hozzá, jövõ hét csütörtökön.
Ha Pécsen akarsz szülni, akkor pécsi doki kell... nincs mese Kép ... sajnos én nem tudok ebben segíteni, nem vagyok pécsi....
cupp, Beja
Beja
 


Kriszti!

Én ugy tudom, hogy 11-13 napos magas hõs szakasz után kell megjönnie a mensi-nek.... ha neked még csak 6 napja van fent, akkor még egy heted hátravan a mensi-ig... lehet hogy tényleg korai a teszt...

Ancsi!

Nekem is márc. 15 körül!!!! KépKép Akkor ezek szerint neked is 32-33 naposak a ciklusaid?
Beja
 


Ancsi!

Ma vagyok a 32. napon de mindig hosszabbak a ciklusaim, ma negativ volt a tesztem,en egyelore nem szamitok peteerest azt raer majd siras kozben.Gondoljatok,hogy nem igaz miszerint is 10 napos tesztek mar kimutatjak a terhesseget???!!En karacsonyra mar babucit akarok!!KépKépKépKépde NEM AKAROK TERHES LENNI!

Kriszti
kriszti
 


Beja!

mondsz valamit mar korabban megbeszeltuk,hogy nem biztos,hogy leroviditi a ciklust a closti,viszont mar 17 napja volt peteeresem!!KépKéptehat meg nincs minden veszve,hat lanyok de jo,hogy vagytok!KépKépKépKépKépIgy sokkal konnyebb,marciusban csuriban leszek 2 heti ertetekKépKépKépKép

Kriszti
kriszti
 


Beja!
Nekem kereken 33 naposak a ciklusaim, a mostani késett 3 napot, meg a rövidebb hónap miatt is csúszok.

Egyszerre leszünk akcióképes idõszakban? Kép

Kriszti!
A nemvárt mensi napja után egy héttel már biztosabb a pozitív eredmény kimutatása.
Nem egyszer hallottam, hogy valaki terhes volt, de csak egy-két héttel utána mutatott pozitívat a teszt.
Úgyhogy nyugi, ha mégis negatív, és bizakodj, ha továbbra is fenn marad a hõd!

Ancsi
Ancsi
 


Kriszti,

honnan tudod hogy 17 napja volt peteérésed? Csináltál ilyen ovulációs tesztet? Vagy hogyan?
Beja
 


Ancsi!

Teljesen együtt "mûködünk" KépKépKép
Beja
 


Beja!

A hom a 12.napon leesett 36.2-re 14.napon 36.7 volt a dokibacsim is megerositett;hogy ekkor volt peteeres eppen akcioztunk isKépKépKépEzutan 18.napon felment 36.8-ra ami akar a beagyazodas miatt is lehetettKépKépKépmajd a 26.napig 36.5 volt innentol kezdve ketnaponta 1 tizedet felmegyKépKépKép,Na ebbol gondolom,remelem a hom meg holnap is feljebb megy nagyon izgulok!!!

Ancsi!

En is ebben bizom,hogy meg nem mutatta ki a teszt!
Koszonom,hogy velem vagytok!KépKépKépKépKép


Kriszti
kriszti
 


Sziasztok lanyok!

Az ember elmegy egy rovid megbeszelesre, es nem gyozi olvasni az irottakat. Csak igy tovabb!!!!!

Kriszti,
Holnap lepek a 7dik hetbe. Melyik tesztet kerdezted? A toxoplazmozist? Ha igen akkor elmentem nogyogyaszhoz meg novemberben es szoltam, hogy hamarosan elkezdunk elesben probalkozni, es hogy szeretnem ha elvegezne a megfelelo elovizsgalatokat. A rubeolaval minden OK csak ez a franya toxoplazmozis. Meg szerencse, hogy soha eleteben nem ettem tatarbifszteket, szoval nem fogok rakivanni. Amugy a vizsgalat kereteben vert vettek meg huvelyvaladekot.

Anna,
Nekem vagy jan30an vagy feb2an volt a megtermekenyules. Az elso tesztet feb9en csinaltam es pozitiv lett. (De hallottam olyanrol is akinek 2 honapig nem mutatta ki a teszt, de mar reg terhes volt, szoval ez valtozo)
UH: mar elrendeztem magamban. Megneztem, hogy addigra mar egy csomo minden szerv kialakul, es sok mindent lehet latni. Kibirom ezt a ket hetet, tudom hulyeseg de nem akarom hogy valami csalodas erjen. A parommal egyutt megyunk es azt gondolom -bar lehet hogy baromsag- hogy minnel kesobb megyunk annal biztosabb az egesz. Persze nagyon szeretnem mar latni, nagyon varom mar a 15et!!

Mariann,
Szerencsesek vagyunk 2szorra jott ossze. Amugy eloszor azt hittem, hogy a peteeres a mensit koveto 14dik napon van, kesobb tudtam meg, hogy az azt megelozo 14dik napon, fuggetlenul a ciklus hosszatol. (Szoval igazibol csak utolag lehet megmondani) Szoval januarban azon a heten nem votunk egyutt.

Beja, Ancsi es a tobbiek
Nem kell elkeseredni. Tudom en konnyen beszelek, de komolyan ezt gondolom. En a kovetkezot tettem volna, ha nem jon ossze 4 honapon belul a baba. (Ja ezt elore egyeztettem a parommal aki maximalisan tamogatott)

Elmentunk volna egyutt a Kaali intezetbe teljeskoru kivizsgalasra. Sok idiota doktor elkuldi a terhessegre vagyo kismamat azzal a szoveggel, hogy jojjon vissza ha mar egy eve probalkozik. Szerintem ez baromsag. Nem vagyok 18, nincs idom eveket varni, hogy kideruljon hogy valami gaz van. Szoval ugy gondolom, hogy elmentunk volna ebbe az intezetbe es megcsinaltuk volna a teszteket mindkettonkre. Ha baj van deruljon ki minnel hamarab, ha meg nincs akkor szerintem pszihesen jol hat az emberre. (Megszunik azon ragodni, hogy lehet, hogy valami gond van velem?)

Legyetek jok
Udv
PK
petrakovacs50
 


Petra!

A Káli Intézetrõl már mástól is hallottam..... lehet hogy mi is ott fogunk kikötni.... a nõgyógyászomnak vajon mondjam hogy esetleg oda elmennék a párommal? Mert szülni viszont a nõgyógyászomnál szeretnék... De lehet hogy csak elõre beszélek, mert a nõgyógyászom is lelkiismeretesen ki fog vizsgálni jövõ héten....

Kriszta!!!!!

Hééééé, szerintem neked minden esélyed megvan arra, hogy esetleg most összejött!!! Én is sokat hallottam már arról, és itt is olvastam az archívban, hogy sokaknak nem mutatta ki az elsõ teszt, sõt még a második sem... mert még nincs meg a tesztnek megfelelõ terhességi hormon szint! Én szorííííítokKép
cupp mindenkik, Beja
Beja
 


Beja,

Szerintem csinalhatod a kettot egymastol fuggetlenul. Ugy is csak arra van szukseged, hogy valaki azt mondja, hogy Beja Veletek minden OK 100% hogy terhes leszel. Akkor lehull a pszihes stressz es meglatod egybol megoldodik minden. Szerintem menj el, bar a koltsegvonzatait nem tudom. Az viszont tuti, hogy csak ugy kezdik a vizsgalatokat, ha a papa is megy.

Ciao
PK
petrakovacs50
 


Petra,

Papa is jönne, de papa épp 2 hete esett át mindenféle vizsgálatokon, és nála minden abszolut rendben. Remélem, ha elmegyünk, és ha visszük az õ leleteit, elég lesz nekik az, mert szegényt nem szeretném még egyszer alávetni feleslegesen mindenféle kellemetlen vizsgálatnak... Azt hiszem, kezdesz meggyõzni, szerintem fel fogjuk keresni a Káli Intézetet.
Köszi az infókatKép
Beja
Beja
 


Szia, Mindenki!
Mi van, ma senknek nem volt kedve dolgozni? Kép Kép Csak írtok, csak írtok...Kép
Minden kétcsíkosnak nagy - nagy üdvözlet!
Ma ért véget a mensim, ilyenkor mindig jó kedvvel várom a peteérési szakaszt. Ettől a hónaptól nem hőmérőzök, engem nagyon megviselt, komolyan megkönnyebbültem, mióta nem használom. Dr. Spock nekem is a tesztet javasolta, de hol lehet ahhoz hozzájutni??? Már hétvégén is kérdeztem, de még senki sem válaszolt...Kép

Ancsi! Nekem is akörül lesznek a jó napok...Kép
Legyetek jók, sok puszi: Viráganya
Viráganya
 


Viraganya,

Az indexen olvastam valahol errol a tesztrol, de sajna nem talaltam meg hulyeseget meg nem akartam irni. Amugy ugy emlekszem, hogy tobbezer Ft, de tobb van benne, ha jol emlekszem7 vagy 9.

Beja,
Nem dolgozom a Kalinak:-))) ne erts felre. Egy nagyon kedves baratnomnek ez bejott. En hiszek neki, en is ezt tennem.

Ciao
PK
petrakovacs50
 


Sziasztok!
Kriszta!Ez nagyon biztató,szorítok!!!KépKépKép
Viráganya,azt hittem elvesztél.
Sziasztok.
Mariann
Mariann
 


Ezt talaltam itt a neten. Tudom senkit nem erint, de jo szerintem elolvasni. Bocs ha mar olvastatok.

PK

A meddõség nemi terméketlenséget jelent. Azt a problémát, hogy egy pár nem tud gyereket nemzeni, illetve gyereket szülni, bár ezért igyekeznek mindent megtenni.


Praxisomnak eddigi leghosszabb pszichoterápiája egy 12 éve tartó párterápia. Azzal a problémával jelentkezett nálam a fiatal pár, hogy 4 éve szeretnének gyereket, de nem sikerül. A fiziológiai vizsgálatok sem a férfinál sem a nõnél nem mutattak ki rendellenességet. Az akkor 25 éves Lilla és 27 éves Ferenc addigra már megjárták a nõgyógyászati és urológiai rendelõk sorát, vizsgálatok százain estek át, sõt a mesterséges megtermékenyítésre specializálódott klinikákon is négyszer próbálkoztak sikertelenül. A gyermektelen párok mindent megtesznek, hogy saját gyerekük lehessen. Ez tenné életüket boldoggá, teljessé.

A 12 éve elkezdett párterápia 11 hónapos igen kemény pszichoterápiás munkával kezdõdött. Feltártuk és feldolgoztuk Lilla tudattalan aggodalmait a házasságukkal, párjával és a szüléssel kapcsolatban. Lillában tudatosult, hogy szerelem érzése mellett mennyire zavarja Ferenc fölényeskedõ viselkedése. Téves félelmei vannak a szülés fájdalmait, következményeit illetõen. Ferenc mindebben intelligens, támogató partner volt. Lilla elmondta a terápia során, hogy gyerekkorában apja agresszivitása és anyja viszonyulása miatt negatív kép alakult ki benne a férfiakról. Egy éves pszichoterápia után a pár izgatottan jött az egyik foglalkozásra. Boldogan újságolták, hogy az orvosi vizsgálatok szerint Lilla 7 hetes terhes. Az öröm mellett szorongásukról is beszámoltak. Féltek, nehogy elvetélje Lilla a magzatot. Ugyanis a terápia során arra következtettünk, hogy a terhesség korai szakaszában "vetélések" történhettek, amit õk észre sem vehettek.

Lilla nõgyógyásza felhívott telefonon, hogy konzultáljunk. Az eredménye az lett, hogy Lilla veszélyeztetett terhesként táppénzre került és védett környezetet javasoltunk. A pszichoterápiát folytattuk. Újabb 8 hónap elteltével egészséges kisfiúk született! Életük legnagyobb álma valósággá vált.

Lilla és Ferenc azóta is rendszeresen heti gyakorisággal járnak hozzám. Most már személyiség- és kommunikációfejlesztõ célokat tûztünk ki. Feldolgozzuk konfliktusaikat, álmaikat, problémáikat.

Lilláék esetében azzal a hipotézissel éltünk, hogy lelki okai lehetnek, hogy nem történik meg a petesejt megtermékenyülése, illetve ha ez megtörténik, a megtermékenyült petesejt nem ágyazódik be a méhfalba, onnan kilökõdik. Mindennek pszichoszomatikus okai vannak. Lilláék esete nem egzakt bizonyíték a lelki tényezõk meghatározó szerepére. De elgondolkodtató a történetük. És nem egyedi esetrõl számoltam be. Legtöbbször rövidebb idõ is elegendõ a tudattalan ellenállások feltárásához.

A nõgyógyászati pszichoszomatika széles körével találkozom pszichoterápiás munkámban. Ide tartoznak a vérzészavarok: az elhúzódó, vagy menzesz közti vérzések, a vérzés elmaradása (amenorrea), vagy a fájdalmas vérzés (diszmenorrea). Foglalkoztam már pszichés eredetû "álterhességgel", spontán vetélésekkel, melyek lehetnek olyan koraiak, hogy az anya észre sem veszi. A terhességi toxicitásnak (mérgezésnek) is legtöbbször pszichoszomatikus, tudattalan lelki okai lehetnek. Ilyenkor az anya vérrendszere, immunrendszere "tévesen" ellenanyagokat termel a magzata irányába.


Molnár Tamás szexuálpszichológus
petrakovacs50
 


A tesztekrol:
Szerintem nem érdemes a kimaradt mensi elott, csak mondjuk utána 5 nappal. Az én terhességemet megtermékenyülés utáni 4, majd 11. napon sem mutatta ki 2 teszt, de a mens. kimaradaása utáni 5. napon már igen! Korábban csak pénzpazarlás és nem mondanak igazat a használati utasítások.
Cili2
Cili2
 


Sziasztok Lányok! Mindenkinek nagyon köszönöm a gratulációt! Nagyon aranyosak vagytok!KépKép Én mensi. kimaradása utáni 2-ik napon teszteltem. Bizom benne,hogy nem történhet semmi negativ. Puszi mindenkinek!KépKép Üdv.Szani
Szani
 


Sziasztok!

A tesztelőknek reagálnék!
Ez változó! Nekem 7 napos terhesen!!!!!! Egy héttel a peteérée után kimutatta a teszt a terhességet!
De van akinek sokáig nem mutatja!
Én csak ezért csináltam ilyen korán mert hosszúak voltak a ciklusaim és azt hittem, már előbbre járok!
De ha kimarad szerintem lehet próbálkozni! Ha negatív az még nem jelent semmi, viszont a pozitív teszt nem hazúdik!

Szóval hajrá! Én egyenlőre csak passziv szemlélő vagyok, de hamarosan élesben is beszálok közétek!

Sziasztok!

Erika
Erika7
 


Viráganya!

Az ovulációs teszt neve:Corax Rapi Test LH.Forgalmazó telefonszáma:0612481602.Ezt a dobozáról olvastam.Amúgy én gyógyszertárba vettem,ára:4600ft.Még nem használtam,de ha beválik és kell még valószinüleg megpróbálom a forgalmazótól beszerezni úgy biztos olcsóbb.Remélem tudtam segiteni.


Szidi
Szidi
 


Sziasztok! Én új vagyok itt, bár már egy ideje olvasgatlak Benneteket! Tetszik, hogy itt mindenki mindenkinek drukkol, és örül a másik sikerének. Magamról annyit, hogy én kb két-három hete élek abban a tudatban, hogy NA, MOST AKKOR ELÖRE a bébiért... Most kapott zöldlámpát a baby-projekt. Igazából abszolut kezdőnek számitok, még hőmérőm sincs itthon... Kép Viszont hála nektek már egészen jol boldogulok a számitgatásokkal, és azért olvastam is egy-két dolgot ez ügyben. De igazából még csak eztán fogunk tenni az ügy érdekében. Bár ugye, ki tudja, mit hozott a Valentin nap... Kép
A ciklusaimmal én sem vagyok kibékülve, hosszabbak, mint a gyógyszerszedés előtt. Barnás folyásom is csak azóta van néha, hogy abbahagytam. Szerintetek van összefüggés a fog.gátló és a barnás folyás között??
Mostanában kellene megjönnie, tehát nagy izgalommal nézek az elkövetkező hetek elébe, ha megjön akkor azért, ha nem akkor azért...Kép Kép
Remélem befogadtok, és megigérem én is nagyon szurkolok minden kétcsikvárományosnak!!
Sziasztok, és mindent bele lányok!!!
Barbi
barbi (barbi)
 


Szia Barbi!
Üdvözöllek a babavárók táborában! Remélem neked is segít majd ez a topic a várakozás ideje alatt!

Van egy jó hírem a sportos kismamáknak: azt írják a SHAPE-ben, hogy heti 3 óra jogging 40%-kal csökkenti a vetélés kockázatát! Maximum két egymást követõ napon javasolják a sportot, közte egy nap szünetet kell tartani, hogy ne legyenek fáradtak az izmok, mert akkor egy idõ után szenvedés lesz a mozgás. Én is újra elkezdtem futni (a múlt hetet kihagytam, mi akkor voltunk akcióban), de most csak kétnaponta járok le a pályára. Most, hogy végre világosban járok haza a munkából igyekszem a kutyámmal is többet sétálni (szegény az utóbbi hónapokban alig látott).

Azt hiszem ma elmegyek dokihoz is (egyenlõre Komlóra), remélem nem talál semmit, de azért biztos ami biztos. Ilyenkor még csak elvagyok valahogy, igyekszem lekötni magam, de a mensi elõtti napok kiborítanak!
Jó lesz ha abbahagyom, mert a végén még belemerülök az önsajnálatba! Különben sem akarok terhes lenni!!!

Orsi
Orsi
 


Sziasztok Lányok!
Szia, kedves Barbi!

Naná, hogy befogadunk, légy nagy szeretettel üdvözölve a babaváró-szobában! Kép

Meglátod milyen jó lesz itt, egymás kezét szorítva (virtuálisan) nagy izgalomban várjuk a peteérések napját, hogy aztán még nagyobb izgalomban várhassuk a mensi (megnem)jöttét.

Szóval, hajrá a babaproject-tel!

Jelszavunk:
NEM AKAROK TERHES LENNI!

Ancsi
Ancsi
 


sziasztok lanykak!

udv az uj versenyzoknek,a regieknek uzenem,hogy ma ujabb 2 tizedet kuszott fel a hom!!!KépKépKépKép
A sport nagyon jo,csak arra kell vigyazni;hogy aki eddig nem csinalta az ne most kezdje el,szerintem a kiados setaknal nincs jobb egy kismamanak.Csajszik!lehet,hogy ha nem akarunk terhesek lenni az bejon,csutortok reggel tesztelek nalam akkor kiderulKépKépKépKép

Kedves PK!

Hogy vagy ma reggel?KépKép


Kriszti
kriszti
 


Kriszti!

Ez nagyon jó, üzenem a hõdnek, hogy csak így továááábbbb!!!!! Kép

Ancsi
Ancsi
 


Ancsi!

koszi atadom neki!KépKépFelve irom le de reggel kiontottem a kavemat meghalnek ha megkene innom,pedig nagy tejeskaves vagyok am!Csak az a bajhogy en az utobbi idoben a mensi elott is pontosan olyan rosszul erzem magam mintha terhes lennek.

Egy honap mulva ti lesztek soron!KépKépKép

Kriszti
kriszti
 


Hahó mindenki! Szép jó reggelt!

Barbi! Isten és a net hozott közöttünk!!! KépKépKép

Kriszti!!! Szorííííííítok!!! KépKépKép

Nem gyõzök hálás lenni Nektek, hogy vagytok nekem... ez volt az elsõ hónap hogy nem törtem le amiatt, hogy "már megint megjött". Párom tegnap meg is jegyezte, hogy ügyes vagyok, hogy nem szomorkodom, hogy megjött a mikulás. Említettelek Neki Titeket, örül hogy van egy ilyen fórum. Kép Várom nagyon a jövõ hét csütörtököt, megyek vissza a dokimhoz, remélem, nyitott lesz egy-két vizsgálatra. Valahogy most az is segít nem szomorúnak lenni, hogy most majd a vizsgálatoknál kiderül, hogy van-e egyáltalán valami baj.

Szép napot mindenkinek!!!!!
cupppppp, Beja
Beja
 


Sziasztok!
Kriszti,szorítok!Mennyi volt a hod,mielott a 12.napon leesett volna 36,2-re,emlékszel még?
Mariann
Mariann
 


Sziasztok Lányok!

Barbi, üdv a fedélzeten, mondom én, aki egészen új vagyok itt Kép

Kriszti, Ez tök jó! Szerintem

Kriszta, nem akartalak elkeseríteni a cyszta dologgal. Ez velem történt, történik így, de adja Isten, hogy neked más legyen.

Eva is írt neked bíztatót. Szerintem azért külön kell választani a méhben és a petefészekben lévő cysztát.

Nálunk semmi újság.

Borzasztóan írígylem a 2 két csíkosok 2 csíkját!!!
cincerke
cincerke
 


Mariann!

Nekem 36.5-36.6 volt mielott leesett 36.2-re!Az orvosom szerint teljesen jol alakult a hom,tehat nemi osszehasonlitasi alapot szolgalhat ha esetleg vkinek tudok vele segiteni.


Csajok!
En olyan nem jol erzem magam,hogy csak NNNAAA!???

Beja,Ancsi,Mariann!

Lehet,hogy bejon a szoritasotok!Millio koszonet es puszi erteKépKépKépPersze a tobbieknek isKépKépKép


Kriszti
kriszti
 


Kriszti!
Ha a szorításon múlik a dolog, akkor:

<BLINK>NAGYOOON SZORÍÍÍÍTOOOOOK! Kép</BLINK>

Csütörtök reggel pedig lélekben Veled leszek,
amikor tesztelsz! Kép Kép

Ancsi
Ancsi
 


Sziasztok!
Udvozlok minden uj babanetest! Kép
Kiraly Kati! Szani! Nagyon gratulalok, vigyazzatok magatokra es a babocara! KépKép
Orulok, hogy ilyen sokan vagytok, es igy megelenkult itt a forgalom. Gyozlek benneteket olvasni. Meg nem ertem a tegnapi resz vegere, de mennem kell dokihoz.
A babanetes csaladok koze jelentkezzetek, es akkor nem kell papiron vezetni, hogy ki kicsoda es hol tart.
Az UH veszelyet a dokim mondta, es itt Sz.helyen osszesen csak egy UH-t csinalnak hivatalosan. Persze a magandokik nem. Pedig en eddig ahol olvastam mindenhol 4-et ajanlanak. Nem ertem.

Moni
Mennem kell!
Moni
 


Ancsi!

Nagyon edes vagyKépKépKépszerintem holnap reggel mar megprobalom felteve ha nem esik le a hom!

Karacsonyra tuti mindenkinek babucit hoz a jezuska!KépKépKépKépKépLehet,hogy picit elobb is!KépKépKép

Kriszti
kriszti
 


Sziasztok lanyok!!

A mai napom remekul indult. Jo a kedvem sut a nap es elindult a hetedik het.

Barbi,
Isten hozott a klubban!!! Kivanom, hogy hamarosan csatlakozz a ketcsikosok egyre bovulo taborahoz.

Orsi,
Micsoda jo hir!!!! Ez a teherbe eses elott sportra vonatkozik? Nagyon megnyugodtam, komolyan. En meg az 5dik heten is futottam napi 5 km-ert, es persze elotte is. Tervezem, hogy par het mulva ujra kezdem, mostanaban tul faradtnak erzem magam ahhoz, hogy 7kor keljek:-)

Kriszti,
Koszi szepen remekul vagyok!!! Es remelem ez igy is marad oktober vegeigKép

Azoknak akik meg dolgoznak a masodik csikon,
Tudjatok emlitettem , hogy ha nem jott volna ossze elmentunk volna a Kali intezetbe. Az indexen a babavar topikban talaltam a kovetkezo hozzaszolast. Ugy gondoltam, hogy ez egy szep tortenet, es gondolom a szerzoje nem haragszik meg ha ide atmasolom. Ime a sztori:

"gyomber felszólításának eleget téve ezennel bejelentkezem. Már hosszú-hosszú ideje olvasója vagyok a lombikos topicnak, és indulása óta olvasom ezt is, úgyhogy nagyon sok az ismerõs név és ismerõs történet. Mi 3 év próbálkozás, 5 inszemináció és 2 sikertelen lombik után jutottunk el addig a párommal, hogy most a terhesség 12+1. hetében (vagy 14-1, babonából!)
járunk, és folyamatosan több méterrel a föld fölött röpködünk a boldogságtól. Nektek azt hiszem nem kell elmondani, mit jelentettek az elmúlt évek, és micsoda boldogság, amit most átélünk. A lombikbébis topicnak rettenetesen sokat köszönhetek, még akkor is, ha csak olvasója voltam, nem pedig aktív hozzászóló. A történet teljessége kedvéért: a Kaáliba jártunk és Kulin doktor nevét foglalom nap mint nap imáimba. Fantasztikus volt õ is és az egész csapat. Szívbõl hálásak vagyunk nekik mindenért. "

Legyetek jok, kellemes keddi napot

PK
petrakovacs50
 


Moni!

Ne hagyd magad!!!!!!!

Kriszti
kriszti
 


Szia Anna!

Nekem is 18-án volt peteérésem, és nekem is ugyanúgy bizsereg az alhasam!! Furi, de így van. A 28-ik nap különben vasárnapra esik, nem szombatra. Szerintem Te is akkorra várd a (nem) megjövetelt.

Mamacica! Nekünk ápr. 7-én lesz az esküv&#337;nk! Nektek? Én már megszerveztem mindent, kérdezz, ha valamire szükséged van, tudok segíteni.

Kriszti! Szorítok!

Adrival, Döncikével mi van? Tudtok roluk?

Szoval ott tartok, hogy ma reggel már dacbol nem mértem a hömet, mert ugy döntöttem, hogy nem érdekel. Hát kell nekem ennyi stressz? Különben sem akarok terhes lenni. És vasárnap kell (nem)megjönnie a havimnak, nyilván meg is fog jönni, mert annyira nem akarok terhes lenni.

Azért szorítsatok, hogy ne jöjjön meg...

Pusszancs,

Niki
Niki
 


Sziasztok lányok!

Én új vagyok a fedélzeten.20 éves vagyok, Nikinek hívnak, májusban lesz az esküv&#337;m.Remélem befogadtok magatok közé!
Szeretnék gratulálni mindazoknak akiknek sikerült, és kitartást azoknak akiknek még nem!
Én novemberben hagytam abba a tri-regol bogyot.Elötte 4 évig szedtem.Amióta abbahagytam a bogyot egyátalán nem védekeztünk, de semmi.Pedig nagyon vágyunk egy babára.Ebben a hónapban kezdtem el hömérözni.Tegnap örültem, mert sokáig állt a höm 36.3-on,aztán lement 36.2-re, tegnap meg 36.5 volt.Örültem,hogy talán lesz v.mi,de ma reggel megint 36.3 volt.Elvileg holnapra várnám a peteérést.Ugyhogy kicsit el vagyok ken&#337;dve.Legalább lesz elég id&#337;m, hogy felkészüljek a mensire! Kép
Na sziasztok lányok!Még egyszer hagy kívánjak mindenkinek sok szerencsét!!
Névtelen
 


nem elszomorításból: a rosszullétekhez (hasfájás) legalább 3 hetes, az émelyg&#337;shöz vagy 5 hetesnek kell lenni.
Névtelen
 


Niki,
szoritunk Kép Kép

PK
petrakovacs50
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: