Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg Babus, már rég írtál.
Reméljük minden okKép

Mea
mea
 
 


MeaKép
Szerintem nagyon édes az égnek álló hajával Kép!

AnnácskaKép
De jó lenne ha tudnánk talizni nyáron!!
Majd írd meg, ha tudjátok az időpontot!

Kép
stella9
 
 


Irtam egy szep hosszut es elszallt...

Na szoval:

Mea,
mi kaja-ugyben nem vagyunk kompetensek, Mate is ennyit eszik kb, mint Livike, megsem ertuk el meg a 7 kg-t sem. Mondjuk Mate tenyleg megallas nelkul mozog
Hajacskajahoz en nem nyulnek, szerintem nagyon edes es vicces Kép


Annacska,
igyekszem komoly maradni, mikor nevelek, de nem annyira egyszeru am!
Hihetetlen, hogy mar 30. hetnel tartotok! Olyan izgalmas mar igy a celegyenesben... Kép

Edinka,
szerintem Mate is hasonlo dolgot muvelhet igy a leirtak alapjan, mint Viki. Teszek fel egy kepet rola illusztracio gyanant. Ennel azert sokkal fuggolegesebben all, de onnan nem tud tovabb kapaszkodni, tehat igy marad, vagy behasal.

Kép

Judit,
nem ismerem ezt a fajta lazmerot, de nekem van egy fulbenmeros verzio, es nem sokat er. Arra jo, hogy "elomerjek" vele, mert kb ki lehet silabizalni, hogy mennyi lehet a homerseklete, de amikor gaz van, ugyis popsiban kell merni higanyossal.
Mennyibe kerul?

Vanda
vanda72
 
 

 
 

Edinka Kép
Néha nekem is nagyon furcsa, hogy már itt tartok Kép
Igaz most nem is igazán akarom hogy vége legyen, mert nagyon élvezem a pocakosodást Kép
Mindenképpen apás szülést tervezünk Kép

Judit Kép
Nekem nagyon tetszik a hőmérő. Még gondolkodom rajta, hogy megvegyem-e. Van fülmérőnk, így nem tudom kell-e. Egyébként mennyibe kerül?
A nyári taliból semmiképen nem hagyunk ki Kép Megbeszéljük Kép

Mea Kép
Köszi jól vagyunk, talán jobban nem is lehetnénk Kép
Manócska produkálja magát folyamatosan és ezt imádom Kép
Ha levágsz a hajából, akkor mindenképp tegyél el egy tincset Kép Bár szenzációs a haja Kép

Stella Kép
Feltétlenül megírom az időpontot, de majd csak május körül fogom tudni pontosan Kép

Vanda Kép
Tudom, hogy nem könnyű komolynak maradni, nekem még most is nehéz Kép
Bizony kezd izgissé válni a dolog Kép
Tündéri Máté Kép Hihetetlen hogy szalad az idő Kép

Annácska 30+2

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Ok nem vágjuk le neki egyelőreKép

Vanda!Kép
Máté nagyon helyes kisfiúKép

Annácska!Kép
Örülök, hogy jól vagytok.Kép

Babus!Judyt!Kép

Veletek mizújs???

Mea
mea
 
 


Vanda!
Milyen markaju ez a pihiszek? Csak majd ha jon a kisteso szeretnek venni majd, mert amik voltak nekunk nem valtak be, mind Fisher Price volt.
Nagyon ugyes Mate! Latod ez a suly miatt is van szerintem. Atti ugy el van kenyelmesedve, hogy csak haton hajlando fekudni, vagy hason. Ulni nem ul, szerintem nyomja a pocakjat Kép Mondjuk kuszik ezerrel egyik szobabol a masikba. Tegnap is leraktam a paplanokra a szoba leghatso reszeben, kimentem a konyhaba 1percre, jovok vissza, erre kint a kozepso szobaban nyalogatja a dolgozoszek labait (irodai gurulos szekunk van) Kép Szoval nagyon gyors a pasi, csak ulni nem akar.

Annacska, Vanda!
7990ft kerul most akciosan. Nekunk szerintem muszaj lesz megvenni, mert Atti annyit mocorog, hogy popsiba mar nem nagyon tudunk merni, a fule meg eleg szuk, oda fulhomerot meg nem lehet betenni. Ez meg homlok mero, es fulhomero is. Azt hittem van valakinek, es ad majd tanacsot Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


SziasztokKép

Előkerültem én isKép

Kristóf péntektől egészen idáig betegeskedett.
Péntek óta a reggeli és esti tápin kívűl semmit se evett, egyhuzamban ment a hasa, de szerencsére csak nappal, de nem akárhogy, még a pelusából is folyt ki, mint a víz, tegnap már halomra álltak a ruhái a kádban beáztatva, mert 20 percenként öltöztettem át.
Állítólag van most valami hányós-hasmenős vírus. (Tegnapelőtt apukám és anyukám is így járt, bár ők 1 nap alatt kiheverték.)
Mindenestre mára már, kopp-kopp, végre szilárdat kakilt Kristóf. Remélem így is maradKép

Mea
Nagyon cuki LivikeKép

Vanda
És Máté is nagyon nagyfiú márKép

Judit
A kérdőívre még nem volt időm, de nincs elfelejtveKép

Judyt
Nem semmi amin átmentetek, de a lényeg, hogy már jól vannak a fiúkKép

Annácska
30.hét?! Nahát, hogy repül az időKép
Van már neve a legénynek?


Rólunk még annyi, hogy az éjszakáink még mindig borzalmasak, 2-3-szor ébred Kristóf, és lehetetlen visszaaltatni, van, hogy másfél órán át ringatom-szopiztatom, etetem. A kezemben elalszik, de amint ágyat ér, egyből felébred.
Ráadásul minden neszre felébred.
Így extra pocsékul alszom. Átlag 3 órákat alszom éjszakánként.
És nappal sem alszik 20-30 percnél többet a srác.
Javíthatatlan nem alvó.
Ráadásul dokinéni szerint duzzad az alsó rágófogainál az ínye, persze a fog még arrébb van, de ettől is lehet ilyen hisztis. Aklár még hetekig, hónapokig. A rágófogak állítólag még inkább megviselik őket, mint a többi. És 8 van belőle. Brühühü...Kép


Babus+Kristóf, aki holnapután lesz 1 éves!!!!!!!KépKépKép

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Szegény Kristóf!Azért örülök, hogy mára már jobb a helyzet, jobbulást kívánok neki!!!Neked pedig kitartást az extra nyűgi napokhoz és küldök egy kis energiát is+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!Kép

Mea!
Lívinek olyan édes a haja, érdekes, hogy hátul ennyire kikopott!KépVégül levágtátok?

Annácska!
De jó, hogy így élvezed a pocakos korszakot, olyan jó olvasni!KépAnnamari már biztos talált nevet a picinek, ugye?

Judit!
Gratulálok a sikeres vizsgához!Én nem tudok tanácsot adni sajnos hőmérő ügyben...

Teszek fel két képet, bár a hasam annyira nem látszik, de ha emlékeztek még a pici labradorunkra, Õ annál inkább kivehető a képen, már óriásira nőtt, pedig egy karomon elfért régen, úgy aludtKép!




KingaKépKép
kinga2006
 
 


Sziasztok!

VandaKép
Nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!

Bocsi, megint eltűntem, teljesen el vagyok havazva. Majd jövök.

Gyöngyi

bgy
 
 


Vanda
Isten éltessen névnapod alkalmából! Kép

Kinga
Aranyosak vagytok, és a kutyus hatalmasat nőtt, nagyon gyönyörű lett Kép Húúú de meg tudnám szeretgetni, de tedd meg a nevemben légyszi Kép

Stella
Hoyg vagy? Olvasgatom hoyg szépen növögetnek a srácok Kép Mél címed már új van?

Judit
Kb. tudjátok már hoyg mikor jöttök Pécsre?

Tündi
Vendég
 


Tundi!
Igen, ugy nez ki, hogy a kovetkezo hetvegen megyunk Kép 4.en Mar alig varom, hogy talalkozzunk. Nem tudom mikor tudunk majd elszabadulni.

Vanda!
Boldog nevnapot!!!


Lanyok!
Mi lehet a baj az Attival? Tegnap egesz nap aludt kb 2szer 15percet, aztan esti furdes utan kb 20perc szopis alvas utan hasrafordult, es egesz 11.30ig fent volt. Aztan mar 1.22 korul kelt, szopi utan visszaaludt, es tiz perc mulva megint felkelt, aztan meg kelt 6kor es 8kor vegleg. Miert nem alszik?????????????? En ezt nem hiszem el. Annyira faradt vagyok mar. Mikor fog mar rendesen aludni. Vagy aludna el 8kor, es tolem kelhet 2kor, csak addig alhassak egy kicsit.

udv
Judit

Edinka!
Megkaptad a mailt?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Oké, majd akkor jelezz ha tudod hogy mikor lezs egy kis idő talizni velünk, oké? Kép

Tündi
Vendég
 


Vanda!Kép

én is boldog névnapot kívánok!Kép

kinga!Kép
Nem vágtuk le végül.Kép
Nagyon csini vagy és a kutyus cukiKép

Babus!Kép
kösziKép
És Kristófnak jobbulást!Kép

Tünde!Kép
Jó látni téged isKép
Puszillak!Kép

Mea
mea
 
 


VandaKép
Boldog névnapot kívánok!

TündiKép
Mail-em a régi, meg is sértődnék, ha letiltanának róla!

Kép
stella9
 
 


Koszonom szepen mindenkinek a jokivansagokat, nagyon aranyosak vagytok!

Judit, nem a fogacskai jonnek esetleg? Nem nyoszorog vagy dobalja magat? Esetleg probald ki neki a Dentinoxot, az nem art, viszont ha esetleg ettol nyugtalan, talan segit neki valamit!

Megjottunk a szokasos havi kontrollrol a Tuzolto utcabol, es kepzeljetek nem kell tobbszor mennunk! Annyira orulok, hogy ez a legszebb nevnapi ajandek! Kép

Babus,
Jobbulast Kristofnak! Holnap nagy nap lesz! Kép

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
kiprobalom a dentinoxot, van is itthon.
Gratulalok szivbol en is! Szuper, hogy tobbet nem kell mennetek!

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vanda!
Én is boldog névnapot kívánok!!!!
Ha jól emlékszem Máté is kap Vitacolant.Neki nem megy a hasa tőle?

Judit!
Sajnálom, hogy nem tudod magad kipihenni.Kép

Annácska!
Hú, hogy tellik már az idő!!!
A kis srácnak kész van már a kis szobácskája?
Nevet választottatok már?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vanda !
Én is sok boldogságot kívánok névnapod alkalmából!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok Kép
Vanda Kép
Nagyon-nagyon boldog névnapot neked! Kép
Örülök, hogy nem kell többet mennetek a Tűzoltó utcába Kép

Kinga Kép
Szép nagyra nőtt a kutyus Kép

Judyt Kép
Manócska egyenlőre a mi szobánkban kap helyet, bár Annamari ennek egyátalán nem örül ő akart a kistesóval aludni Kép
De már megigértük neki, hogy ha egy kicsit nagyobb lesz a kistesó akkor összeköltöztetjük őket Kép

Bizony nagyon rohan az idő Kép Én is csak kapkodom a fejem, hogy már hol tartok Kép
A nevén sokat gondolkodtunk. Egyenlőre ott tartunk hogy az egyik keresztneve Donát lesz, a másik még képlékeny, de már alakul Kép

Annácska 30+3

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kép
Kép

Vanda Kép
Nagyon boldog névnapot kívánok! Kép

Puszi

Unique
31+0

KépKép
unique
 
 


BabusKép
Előre is kívánok Kristófmacinak nagyon boldog születésnapot!!! Az ELSÕT!!! Kép

Puszi

KépKép
unique
 
 


Annácska!Kép
Végül is ráértek még a névvel.
Mi pont a születésük előtti napon döntöttük el véglegesen.Lehet erre vártak a fiúk.Kép

<font size="+1">Babus!
Kristófnak nagyon sok boldog ELSÕ szülinapot kívánok!!!!</font>

Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus!

BOLDOG SZULETESNAPOT KRISTOFKA!
Hihetetlen, hogy mar 1eves vagy! A legjobbakat kivanom Neked es a draga szuleidnek!



Azert a napjan en vagyok az elso KépKépKép
Igyekeztem!

JuditKép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kristóf!
Életed első szülinapján kívánok gyönyörű és boldog, hosszú életet Szüleiddel együtt!!!

Kép

Kinga
kinga2006
 
 


BABUSKép

KRISTÓFNAK boldog 1 éves születésnapot kívánunkKép
Edina és Viktória

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus Kép Én is nagyon boldog első születésnapot és minden jót kívánok Kristófkának! Kép

Timi

KépKép

KépKép
timika
 
 


Vanda!

Utólag is nagyon boldog névnapot kívánok Neked!!!

Kép

Mea!
Azért örülök, hogy mégis meghagytátok Lívike haját!!!Kép

Bogica!
Gratulálok a Zebrácskádhoz!!!

Annácska!
A Donát nagyon szép és ritka név, mi is gondolkozunk rajta!Kép Annamari biztos nagyon jó nővérke lesz!

Köszönjük a kutyosdícséreteket!

Kinga
kinga2006
 
 


Babus
Isten éltesse Kristófot szülinapja alkalmából (meg egyébként is Kép), kívánok neki sok-sok gondtalan és boldog évet, olyanokat, mint az első volt! Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Babus!Kép

Nagyon sok BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok Kristófnak!

Van valakinek tapasztalata hogy milyen a Brendonban a 4D ultrahang?
Oda szeretnénk menni a párommal csak gondoltam előbb információkat gyűjtök róla.
A segítséget előre is köszönöm!Kép

Puszi Mindenkinek!Kép

Sysy
sysy77
 
 


KristófkaKép
Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Kristófka nevében köszönjük szépen mindenkinek a szülinapi jókívánságokat!!!KépKépKép

A "buli" majd csak vasárnap lesz, akkor összegyűlik a család, lesz torta (Micimackó alakúKép), és megkapja majd a kisbiciklijétKép Majd teszek fel képeketKép

Most mennem kell tápit csinálni Törpinek vacsorára, majd holnap igyekszem többet írniKép



Babus+ 1 éves KristófKépKép

Kép
babus2005
 
 


Vanda
Boldog névnapot kívánunk!!!Kép

Kép
babus2005
 
 


Kristófka!
Nagyon sok boldogságot kívánunk egyéves szülinapod alkalmából!
Kép

Nicol és Vivi

Kép
nicol
 
 


KristófKép
Nagyon sok boldog els&#337; születésnapot!

Gyöngyi

bgy
 
 


Drága Kristófka Kép
Nagyon boldog születésnapot neked Kép

Kép

Annácska + Donát baba

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


En csak ma tudtam jonni, de NAGYON NAGYON BOLDOG SZULINAPOT KIVANOK KRISTOF!!!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Vanda es Mate
vanda72
 
 


Judyt,

Igen Mate kapta a Vitacolnat, de mar nem adom neki. A hasmenes nalunk is elofordult, es a dr nenink azt mondta, hogy nem jo, ha folyamatosan tomom vitaminnal.
Abbahagytam ezert, de szerintem nem arthat vele az ember.

Judit,
Hasznalt a Dentinox vagy nem ez volt a baj? Hogy alszotok mostanaban?

Babus,
milyen tortat kap Kristof? Jol van mar teljesen?

Vanda
vanda72
 
 


Kristófka a többi szülinapi jókívánságot is köszöni szépenKépKépKép

Vanda
Köszi érdeklődésed, Kristófka csütörtök óta már teljesen jól vanKép És az étvágya is visszatértKép Vacsira 450gr tápit evett megKép
Vitacolant Kristóf is kap, neki szerencsére nincs hasmenése tőleKép
A tortája pedig puncskrémmel töltött torta leszKép

Most sajna mennem kell, hamarosan megyünk el vendégségbe és pakolnom kell mégKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


KÖRKÉRDÉS:

Egyik baratnomek 2 honapos kisfia miota megszuletett szinte megallas nelkul ordit, elegge fajdalmasan. Mostanaban 3 naponta tud csak kaksizni, akkor is kuppal. Sokat eszik es nagyon szepen hizik is. 3400gr-al szuletett, most mar 5,5 kg legalabb.
Rosszul alszik, a leghosszabb ido, amit eddig folyamatos alvassal toltott 4 ora volt, de ez csak 1x fordult elo.

Szerintetek ez normalisnak mondhato vagy ki kellene vizsgaltatni?

Nekem 2 dolog jutott eszembe: a lanynak szinte folyamatos mehetneke van, eleg nehezen veszi a bezartsagot, ezert vagy ott vannak a nagymamak, vagy ok viszik el a babat a nagyikhoz es bizony mar 4-5x legalab elofordult, hogy nem otthon aludt.

A masik, hogy allandoan megy naluk a TV es nincs kulon szobaban a kicsi, tehat allandoan zajban van a baba.

En nagyon hiszek ezeknek a negativ hatasaban, de kerlek oszinten irjatok meg a velemenyeteket, nem sertetek meg vele sem engem, sem mast!

Koszi,
Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
inni iszik? Amikor Attinak szorulasa volt, akkor ez volt mindenkinek az elso kerdese. Allitolag kamilla tea segit. Amugy normalis szerintem. Atti nagyon soka aludt 4orat egy huzamba, most is ritkan van. 2-4hetes koraig napi 4orat aludt kb. Egesz ejszakat vegiguvoltotte. Ez majd valtozni fog SZERINTEM. Nem vagyok doki, nekem ez a velemenyem.

Atti tegnap FELALLT!!!!!!
7honapos es 12naposan

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,

ez hihetetlen, Mate meg ma allt fel! Annyira hihetetlen, hogy mennyire egyforman fejlodik ez a ket kis mano.

Ulni ul mar? Mert Matet egyaltalan enm erdekli ez a fajta mozgasforma. Ez nem baj szerintetek?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!

Meg nem nagyon ul, nem erdekli. Inkabb hason, negykezlab van Kép Szerintem nem baj, en nem aggodom. Ugy szokott meg felulni, hogy negykezlab al, oldalra fordul, es ugy kitolja magat. Ezt is tegnap csinalta eloszor Kép

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok

Most csak gyorsan dobok fel "néhány" szülinapos képet, írásra sajna már nem futja, de holnap ígérem azt is bepótolomKép

Attinak és Máténak azért gratula a felálláshozKép Nagyon kis ügyik, hogy már ilyen korán felálltak. Tavaszra már szaladni fognakKép


De íme a mi képeink:

A torta:
Kép

Anyával:
Kép

Jééé, ég a gyertya!!!:
Kép

Kis családunk:
Kép


Az ajándékba kapott biciklit először szemügyre vette:
Kép

Utána kipróbálta:
Kép

És nagyon tetszett neki:
Kép
Kép



De kapott még fa építőkopckát és mesekönyveket is:
Kép


Bocsi, ha kicsit sok lettKép
Most már megyek, de majd holnap jövökKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Utólag is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KRISTÓFKÁNAK!!!!

Bocsánat de elutaztunk a hétvégére és nem tudtam írni.

Jól sikerült a wellness, Lívike jól bírtaKép

Mea
mea
 
 


Utólag is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KRISTÓFKÁNAK!!!!

Bocsánat de elutaztunk a hétvégére és nem tudtam írni.

Jól sikerült a wellness, Lívike jól bírtaKép

Mea
mea
 
 


KépKép
KépKép

Mea
mea
 
 


Csaka lábai lógattuk bele a melegvízes gyerekmedencébe de nem riadt megKépKépKép

Kép

Mea
mea
 
 


Mea!
A Kolpingban voltatok?
Nagyon helyes Livike Kép

Babus!
Olyan helyesek vagytok a kozos kepen!!! Hasonlo bringat kapott az Atti a sogornomektol Kép Mi meg nem tudjuk hasznalni Kép

Teszek fel par kepet a nagy pillanatrol es a kedvencemrol
Kép Kép Kép

LAnyok!
Van koztetek EPITESZ?

Ma villamosoztunk, mozgolepcsoztunk. Az Atti nagyon elvezte Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!Kép

A képek szuperek és nagyon csini vagyKép
Megkérdezhetem, hogy Te sokat fogytál ugye?
Jól nézel kiKép
Kristófka meg még mindig zabálnivaló.Kép
Tök jó volt a tortája isKép

Judit!Kép
De édi AttiKép

Mea
mea
 
 


Babus!
Mégegyszer gratulálok Kristófkának!Nagyon szép szülinapja lehetett, szuper a motoros bringa!KépBabus nagyon le vagy fogyva, az arcod is nagyon sovány lett!

Mea!
Milyen jó lehetett ott a wellness hétvégén!Olyan aranyosak vagytok a képeken.Lívike tudott aludni az új környezetben?Nem volt furcsa Neki a szállodai szoba?Mennyire volt "macerás", hogy hármasban voltatok? Gondolom megnyugtató lehetett, hogy nem azon aggódtatok egész hétvégén, hogy mi lehet vele otthon!Bocs, hogy ennyit kérdezek, csak pont tegnap beszélgettük otthon, hogy mi is elvinnénk magunkkal majd a Bébit mindenhová!

Judit!
Én úgy emlékszem a másik topicból Móni23 építész!Ha nem, bocsánat!!!Kép
Attinak nagyon jól áll a fülhallgató, biztos zenész lesz, vagy Dj!!!

Lányok, én ma vagyok utoljára, februártól már nem dolgozom, így még nem tudom mikor jutok internetközelbe, de igyekszem!Szeretnénk otthonra, de invitel területen vagyunk és elég drága, a legkisebb csomag is 7500 Ft, de majd meglátjuk, hátha lesz valami akció!

Vigyázzatok nagyon magatokra, ha még ma tudok, akkor jövök!

Puszilok Mindenkit:

KingaKép
kinga2006
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: