Új privát üzeneted érkezett!

Hát, azér vmi kis támpont jól jöhet... :D
bejgli
 
 


Sziasztok!
Már rég jelentkeztem, csak annyi teendőm volt, hogy csak olvasgatni tudtalak titeket. Látom elég sok új forumozó van, de az ajó, mert így legalább pörög a fórum.
Nos, összefoglalom az elmúlt két hónapunkat: sajnos még mindig nem lapul kicsi fiú a pocimban a 3 lány után. Január végén 0 rf melett írt fiút, minden stimmelt, sőt még olyan peteérés féle görcsöm is volt, mint félidőben szokott lenni. De sajna nem jött össze. Aztán a következő két hónapban félidőben is próbálkoztunk, illetve mindig úgy, hogy szódabikarbónál hüvelyöblítést végeztem az akció előtt. Ez sem vezetett sikerre. Úgy látszik lehet abban valami, hogy azt mondta a doki, hogy valószínűleg a férjem X-jei erősebbek és elnyomják az Y-okat. Na de ennyire, hogy még kis rásegítéssel sem tudnak révbe érni azok a fiúk? :?
Remélem már valaki jó hírekkel jön a régiek közül. Már várom nagyon a fejleményeket.

Zsuzsa és a lányok

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Szia Zsuzsa!

Fura nekem olvasni, hogy kisfiút szeretnétek, és nem jön össze, mert szerintem fiút a legkönnyebb... Nekünk a kisfiunk úgy jött össze, hogy mindennap próbálkoztunk.. Érdemes lenne olyan hónapot választanod, ahol a piros és zöld napok egybeesnek, és fiút ír. (tudom, hogy akkor nem garantált a nem, de szerintem pont azért, mert a fiú az esélyesebb) Legalábbis szerintem. És peteérés környékén (előtte 3 nap, és utána 2 nap) mindennap próbálkozni! + az öblítés. Szerintem egy próbát megér! Vagy pedig az összes zöld napon próbálkozni!
Én és még nagyon sokan viszont kislányt szeretnénk! Van valami "recepted"?
Amúgy a párod dohányzik? Melegen tartja a katonákat? (szoros alsónadrág) Mert ezek mind a kislánynak kedveznek (legalábbis ezt olvastam).
Vendég
 

 
 

Fix.b!
Én is ugyanezt mondom a lányokról, könnyű lányt összehozni.
A férjemnek semmi káros szenvedélye nincs, és más ilyesmi sem befolyásolja ezt a helyzetet. A lányok a következők szerint fogantak nálunk: 1. peteérés előtt 2 nappal, 2. peteérés után 1v2 nappal, 3. peteérés napján. Egyébként a 3 lánynál visszanézve pé-kor volt a Jónás nap is és lányt jelzett. Ez itt visszamenőleg be is jött. De akkor még nem ismertem ezt a módszert. Mi egyébként pé előtt való napokon emiatt nem is próbálkozunk, csak aznap és utána következő nap, azt is az öblítéssel kombinálva, mint már előzőleg leírtam.
Unokatesóméknak most két hónapos a kislányuk, a két fiú pedig 12 és 10 éves. Ő a hét évenkénti ciklusváltásra esküszik, na de én addig nem akarok várni.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Mindenkinek nagyon kellemes húsvétot kívánok!


Minden babára vágyónak ilyen édes gyerkőcöket kívánok! Aki kislányt szeretne, annak ilyen édes angyalkát, aki kisfiút, annak pedig egy hasonló tökibogyót :)

Kép Kép
Vendég
 


Szia Betsy!

Mizujs? megjött vagy nem? csináltál tesztet?
Hogy telt a húsvétotok mi többnyíre csavarogtunk.
Remélem jól vagytok puszi

Henus
henus
 
 


Sziasztok!

Megcsináltam a teszet..
Vendég
 


Itt az eredmény:


Kép tündérkénk :)
Vendég
 


Hát ez egy nagy gratulát ér!:))))))))))
Tényleg gratulálok!
Jónás napos?
mina29
 
 


Mina!

Köszi! :lol: Azt nem tudom, hogy Jónás napos e, majd az UH-n kiderül, mert Jónás napom mensi alatt volt, de persze próbálkoztunk akkor is, mindenesetre csak lányos napokon próbálkoztunk, de már teljesen mindegy mi lesz :)
Vendég
 


GRATULÁLOK!!!!!!!!!VÉGRE VALAKI JÓ HÍREKKEL JÖTT.VIGYÁZZ MAGATOKRA.LEGYEN PROBLÉMAMENTES ÉS BOLDOG VÁRANDÓSÁGOD! pindurandusz
pindurandusz
 
 


pindurandusz!

Köszi szépen :lol: Remélem, hogy ezúttal a 8.héttől 6.hónapig tartó hányás most el fog maradni ;) Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok!
Vendég
 


SOS!!!!!!!!!

Lányok! Ha valaki tudd segítsen nekem légyszi!
Szeretnénk egy kistesót a fiamnak. Persze fiú után nem bánnánk ha lány lenne! Valaki kiszámolná nekem, hogy mikor vannak a jónás napjaim, és esetleg mikor vannak a lányos napok??? Kicsit hülye vagyok ehhez a dologhoz, de hiszek benne!!!!
Budapesten születtem 1976.08.06-án a pontos időt nem tudom, de kb este 1/2 7-kor!

Előre is nagyon köszönöm!!!!!!

Molli
Vendég
 


Betsy!

Gratula a kis tündérkétekhez!!!!!!!
Vendég
 


Molli!

Köszi :lol:

Mellékelem a táblázatot, csak a lányos Jónás napok vannak benne, az utolsó napok, óra perccel. Mivel nem tudtad a pontos születési óra percet, megnéztem 18:00-val, 18:30-cal és 19:00-val, a nemek maradtak, csak 2 helyen változott a rizikófaktor, de nem jelentős. Ez 18:30-cal van. A megadott időpont előtt, de még 24 órán belül akciózzatok!

Itt amúgy magadnak meg tudod nézni :)


http://www.lunarium.co.uk/jonas.php


Kép
Vendég
 


Betsy!

Nagyon szépen köszönöm!!!!!!! Bár már 27-én régen túl leszek a pé körüli időszakon /most tartok a 4. napon/, és lehet, hogy adigra már megfogan, de azért még ezen a napon este is próbálkozunk majd! Legfeljebb még egy fiam lesz! :lol:

Esetleg tudtok ajánlani egy jó topikot, ahol hasonló sorsú csajokkal tudok beszélgetni?

Molli
Vendég
 


Sziasztok!!!

Betsy: inkább itt kérdezlek jónás ügyben,nem a másik topikban.

Szóval én is a fent megadott linken csináltam meg.Az volna a kérdésem,hogy a start date-hez milyen dátumot célszerű beírni?
vedresandi
 
 


Andi!
Természetesen azt a dátumot, amikortól próbálkozni akartok. Ha most csinálod meg, akkor 2007.árpilis 1, mert akkor látod az ehavit is :) Ha visszamenőleg is megakarod, akkor annak a hónapnak az első napját, amikortól meg akarod nézni. Pl. ha tudod pontosan Dani fogantatásának napját, visszamenőleg megnézheted őt is, hogy nem e esetleg Jónás napon fogant.
Vendég
 


Betsy: köszönöm, megnézem :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Betsy!
Nem cifrázom egyszerüen gratulálok úgyis tudod hogy végig izgultam veled ezt a pár hetet és probáltam segíteni ahol tudtam úgyhogy ha nem bánod egy kicsit az én örömöm is hogy sikerült és mihamarabb várom a további fejleményeket .Remélem ezután is írsz nekem/Nekünk/.
SOK-SOK PUSZI Petinek is.

Henus
henus
 
 


Henus!

Köszönöm nagyon a gratulációt, nagyon aranyos vagy, de tényleg! Olyan jó, hogy ennyire együtt örülsz velem (és még sokan mások más topikban is). Persze, hogy fogok írni! Jövő héten pénteken megyek dokihoz, akkor kiderül, hogy Jónás baby vagy sem, mert ha igen, akkor 1,5 héttel nagyobbnak kéne lennie, mint mensi szerint.
Ti mikor vágtok bele a porjektba? Mert most már 2008-ban születne..

Én is puszilom a fiúkat, Bencust és Szabcsit!
Vendég
 


Szia Betsy!
Igaz, hogy még nem ismerjük egymást, de engedd meg, hogy így ismeretlenül is gratuláljak a születendő kisbabádhoz! Már kb. november óta olvasgatlak benneteket itt, ebben a topikban, de még valahogy soha nem írtam eddig. Nagyon szorítottam Neked, hogy sikerüljön a baba és persze továbbra is azért, hogy kislány legyen. Én is hasonló cipőben járok, 2 éves kisfiam mellé nagyon szeretnénk egy lánykát. Megcsinátam a Jónás naptáramat, de csak olyan precizitással tudtam, hogy havonta 4 napot jelöl, nemekkel. Tudnál nekem egy pontosabbat készíteni, amin óra-perc is szerepel? Megpróbálom priviben megírni az adataimat.
Nagyon szépen köszönöm előre is és jó egészséget kívánok az egész családnak! :lol:
Évi
bencimama
 
 


Sziasztok lányok!

fix.b! Nagyon gratulálok a pozitív tesztedhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon szupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vigyázz ám magatokra!!!!!!!!!!!

Most mesélek: (leírtam már másik topikban is, de mivel nektek is ugyan azt szeretném elmesélni, csak bemásolom, remcsi nem harcsizok érte :D )

Voltunk tegnap uh-n. Csodálatos élmény volt férjemnek is és nekem is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Láttuk dobogni a kicsi szívét! Olyan gyorsan dobog! És olyan picike az egész baba!!!!! Olyan hihetetlen, hogy az a pici szív már ennyire dobog!!!! Nagyon szépen ki lehetett venni, hogy dobog a kis drágám szivecskéje.
A CRL 18.4 mm. Annyira aranyos volt!!!!!!!!!!!!! És képzeljétek! Mintha tudta volna, hogy nézzük, mert még ficánkolt is nekünk!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Olyan megható volt!!!!!!
Van képünk is róla, felteszem. Ja, majdnem elfelejtettem mondani, hogy 8 hetesek vagyunk..... :lol:

Videóra is vetettük, fél család már látta tegnap, a másik fele remélem ma meg tudja nézni. Mindenki csodálta. Megnézte egyik nagymamám is, és csak ámult-bámult, hogy milyen már a technika, hogy ilyen picikének is látja már a babát az ember. Nagy élmény volt neki látni a dédunokáját a videón. Aztán a férjem itt a babaneten megmutogatta neki, hogy hétről hétre hogy fejlődik a baba. Nagyon élvezték!!!!!! Annyira nagy örömmel mutatta a férjem, mama meg annyira nagy örömmel nézte! Apu is látta, ő is boldog volt!
Férjemmel ma is megnéztük a videót, de szerintem minden nap meg fogjuk tekinteni....... :wink:

Eddig rendben van tehát minden. Remélem nem is lesz gond, mi már csak ezen izgulunk.

Szép hétvégét és pihenjetek sokat!

Puszi

Ja, a kép: Kép
pocócska
 
 


Pocócska!

Nagy-nagy gratula! Szépen növekszik a picikétek! Nagyon jó, hogy már képetek is van róla. Nem csinálsz várandós vonalzót, hogy mindig lehessen látni, hol tartasz? Én pénteken megyek dokihoz, majd beszámolok én is a méretekről :)
Vigyázz nagyon magatokra, pihizz sokat, és élvezd a terhesség pillanatait :)
Vendég
 


Betsy!

Nem csinálok még vonalzót, mert nem tudjuk a szülés időpontját. Vagyis a doktornéni még nem tudta..... :-)
Azért nem tudta megmondani még, mert nem egészen félidőben volt a fogamzás. Majd csütörtökön is megyek hozzá, gondolom megbeszéljük akkor. Nem mintha én nem tudnám kiszámolni, mert a neten van pár kalkulátor, ami a fogamzás napjához számolja ki a szülést, de inkább megvárom, hogy ő mit számol.

Vigyázz ám magatokra Ti is, és pihenj sokat, ne cipekedj!!!!!! várom a pénteket!!!!!!!!!
Van rosszulléted?????? Nekem eddig nem volt, de a héten szerdától péntekig elég pocsékul voltam. Tegnap nem volt gond, és ma sem - eddig legalábbis. Szagokkal hogy állsz?

Ja, most láttam, hogy kissé elgépeltem egy szót az előző hozzászólásomban: azt akartam írni, hogy remélem nem harcsiztok.

Pusszantás

Pocócska
pocócska
 
 


Sziasztok!

Légyszi szavazzatok Petire! Egy mail címről csak egyszer lehet, mailben kapott linkre kattintva meg kell erősíteni a szavazatot. Köszi mindenkinek!


http://www.bebinfo.hu/szavazok.php?szav ... molplusz=0
Vendég
 


Zsuzsa (kerekes79)!

Közben ezt találtam:

"Mivel a spermiumok 60%-a még 24 óra után is életképes, de a maximum élettartamuk akár a 48 órát is elérheti, viszont a szeretkezés és a fogantatás között eltelt időt nem lehet előre tudni, ezért a módszer csak kb. 85%-ban eredményes. Elképzelhető, hogy egy pár például kisfiú reményében pozitív jelű holdállásnál szeretkezik, mégis, mire a megtermékenyülés megtörténik, a Hold már átmegy egy negatív jelbe és ezért kislányuk lesz. Ha a pár akkor van együtt, amikor a Hold éppen csak belépett egy jelbe, akkor igen nagy a valószínűsége annak, hogy a kisbaba a kívánt nemű lesz, hiszen a Hold átlagosan éppen 48 órát tölt egy jelben, ami a spermium életképességének maximuma, de ezt csak elenyésző hányaduk éri el. "

Így mindenképp akkor kellene akciózni szerintem, amikor a fiús jegybe lép a hold.

Esetleg meg tudnád írni, mely napokon fogantak a kislányaid? Csak megnézném (2003-ig van ilyen naptár), hogy akkor miben állt a hold.
Vendég
 


Sziasztok kismamik!

Betsy

Remélem jól vagytok már nagyon várom a fejleményeket.Irj ha van valami újság.

Pocócska!
Úgye milyen jó,hogy ilyen sokmindent meg lehet tudni a csöpségünkről még születése elött.Én is nagyom élveztem minden alkalmat mikor láttam őket a pocimba.Jó ilyeneket olvasni amiket irsz ,hogy mindenki igy őrül klassz családod lehet (hál istennek nekem se lehet panaszom).

Üdv:Henus
henus
 
 


Sziasztok!

Henus!

már alig várjuk a következő uh-t, hogy ismét láthassuk a kis csöppséget!!!!!!!!
Unokatesóm felesége is kismama, épp annyi idős, mint én...... 8 hetesek vagyunk..... :lol: Csak most ő sajna kórházban van, mert tegnap volt pár csepp barnás maszatja....... Este még azt mondták neki, hogy elég gyenge a szívhang, de mára már jó lett, és 19mm a babájuk. Beszéltem ma vele telefonon többször is, és mondta, hogy legszívesebben magára kötne egy ultrahangot, hogy állandóan láthassa a babát. Hát én is így érzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szerintem addig nehéz lehet a terhesség, amíg nem érzi az ember a magzatmozgásokat, nem? Eddig csak a bizonytalanság lehet ott az emberben (valamilyen szinten), hogy dobog-e még a szívecskéje, meg ilyenek. (legalábbis én most ezen aggódom...) Aztán, ha érzi a mocorgásokat, akkor már azért bizonyosabb, nem???? Persze akkor meg más miatt van aggodalom. Ti is így éreztétek? Nekem most egyetlen dolog, amibe "kapaszkodom", az a mellfeszülés. Azt mondom magamnak, hogy amíg ez van, addig nincs ok aggodalomra. Addig a babával is rendben van minden. (Valamelyik cikkben olvastam, hogy ez egy fontos dolog a terhességben, hogy a mell feszüljön, mert ha feszül, akkor megvan az a hormon a szervezetben, ami a terhességet fenntartja) Tehát én ezzel vigasztalom magam, hogy OK minden. Egyéb rosszullétem nagyon nincs, max. ma egyszer volt hányingerem. + Tegnap reggel hánytam. A szagok bántanak néha, mintha erősebben érezném őket. Vagyis erősebbnek, mint azelőtt. De úgy más nincs. Ez persze nem rossz, hogy nincs igazán rosszullétem, így könnyebb viselni a kismamaságot!!!! :wink:
pocócska
 
 


Pocócska!

Ne izgulj minden rendbe lesz!!Az biztos hogy nagyon jó érzés
mikor mocorog a baboca de akkor is van min izgulni én attol féltem majd nem fog szépen fejlődni mikor meg azt mondták 7 honapos terhesen hogy hatalmas a pocim meg a baba azon izgultam hogy fog megszületni.Hát jó nagy is lett az én 165 cm es magasságom és 48 kg om hoz (terhesen 59) lett egy 54 cm es 3750 kg os babám.Persze tul is hordtam úgyhogy császár lett és szinte u.a. a másik fiamnál is megtörtént .A lányom meg ki tudja ha lenne lehet,hogy 4 kg os is lenne (Én 4200kg mal születtem)
A rosszullétnek csak örülj én mind a kétszer szó szerint pocsékul voltam a sogornőm meg 14 hetes terhes és semmi baja nincs mázlista.Szóval élvezd ki az egész kismamaságot gyorsan elrepül az idő és megszületik a "kis" csöppséged!

Henus
henus
 
 


Henus!

Hát jó nagy babáid lettek a te termetedhez képest!!!!!!!!!! Nem lehetett könnyű kismamának lenned.... De te is jó nagyra nőttél anyukád pocakjában.....

Nem tudom mekkora lesz a miénk, mind1, csak egészséges legyen!

Most megyek, mert mindjárt leragad a szemem....

Pocócska
pocócska
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam UH-n, csak pár napja nagyon rosszul vagyok, a gép elé sem bírok ülni. Sima UH-on nem látott semmit (hátrahajló a méhem), így hüvelyi UH-t csinált. Rögtön mondta, hogy egyértelmű.. Viszont kisebb, mint mensi szerint, de ez is érthető, hisz 30 naposak a ciklusaim, és a legutóbbi 34 napos volt. UH szerint a 22.napon lehetett peteérés, tegnap volt 5 hetes 4 napos, 19,8mm-es. Képet nem kaptam, de láttam a monitoron.. egy tündér ;) Csütörtökön megyek védőnőhöz, 3 hét múlva pedig dokihoz UH-ra.

Mindenkinek kellemes 7végét! Legyetek jók!
Vendég
 


Szia fix.b! Sajnálom,hogy a rosszullétek nem kerültek el remélem ezuttal hamarabb véget érnek majd.Akkor nem jónás napon fogant a bébi?Remélem legközelebb adnak képet és mi is megcsodálhatjuk a kis tündérkéteket.Most még akkor nem vert a pici szíve se,igaz?A következő ultrahang még csodásabb lesz ahogy majd dobog az aprócska szíve.Addig is pihenj minnél többet,vigyázz Magatokra. pindurandusz
pindurandusz
 
 


pindurandusz!

UH alapján nem Jónás baby, és még szívverés se látszott. Most el kezdtem szedni az Elevit mellett a B6-ot is, úgy néz ki, enyhült tőle a hányinger :)

Henus!

Petit én is túlhordam, de ő mégse lett nagy baba (3400gramm 49cm), viszont én 48-ról 64kg-ra híztam, nem is értem, mitől? Én viszont 4kg-val és 56 centivel születtem. Kíváncsi vagyok, a 2.babynk mekkora lesz. Olyan messze van még! Ti jól vagytok? Fiúk?
Vendég
 


Szia Betsy!
Szavaztam Petire, gyönyörű kisfiú, és köszönöm szépen a Jónás napos táblázatot! Szorítok, hogy mihamarabb elmúljanak a rosszulléteid!
Az UH szerint nem a Jónás napon fogant a baba? Őszintén szólva bennem is vannak kétségek, mi január óta mindig a Jónás napra koncentráltunk és még nem sikerült összehozni a kistesót. Most áprilisban sem hagytuk ki a Jónás napot, de azért a mensi szerinti peteérésre is figyelek, nem szeretnék több hónapot veszíteni, ez már az 5. A peteérést nem vizsgáltam semmilyen eszközzel, csak kiszámolgattam, hogy kb. melyik napra eshet. Közben az is lehet, hogy egyáltalán nem akkor van amikor én azt gondolom. Bár szoktam érezni is, de igazából, többször is érzem egy hónapban. Lehet, hogy vennem kellene olyan PG53-t, amit sokan javasolnak? Te hogy figyelted a PÉ-t?
Üdv.: Évi
bencimama
 
 


Évi!

Nem Jónás baby. Nem figyeltem a peteérést, mi csak a lányos napokon próbálkoztunk, de az pont úgy jött ki, hogy bármikor is volt peteérés, mindig voltak a közelben spermiumok. Kb.3 napos szüneteket hagytunk. A PG53-ról nem sok jót hallottam, helyette sokan a Corax ovulációs tesztet javasolják.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon rég jártam felétek! Csak bekukkantottam és leesett az állam: Betsy hatalmas gratula!

Kép

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Dera!
Köszönöm! :lol: Veled mi újság?
Vendég
 


Betsy :D

Hát velünk nem sok jó! Pco-m már biztosan van, a szindrómát még vizsgálják. Voltam egy természetgyógyásznál, aki viszont elég pozitívan állt a dolgokhoz. Most kiakarom egészíteni a kezelés egy kis Aviva-tornával és azt hiszem így menni kell a dolognak. Legalábbis én nagyon bízom benne. Ha nem megy, akkor mehetünk lombikra, de azért még nem adtam fel a spontán baba reményét.

Szóval nem túl sok jó történt, bár már az is valami, hogy meg van az ok. Viszont tele vagyok optimizmussal!

Neked viszont nagyon örülök!

Elővettem a Jónás naptárat, amit még te csináltál nekem és erre a hónapra (véletlenül) sikerült elkapnunk - mint utólag kiderült - a megfelelő pillanatot, ami 23-a viszont a pém-nek csak 1-én kellene jönni (ha lesz egyáltalán). Hát most nagyon kíváncsi vagyok!

Ha pozitív lesz feltétlen szólok!

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Dera!
Az a fontos, hogy tele vagy optimizmussal, anélkül nem is lehet :) És mindenképpen jó, ha meg van a baj forrása, gyorsan kikezelik, aztán jöhet a baby. A Jónás módszerban meg mindenképp higyj, bár nem mindenkinek jön be, pláne nem elsőre, de a közvetlen környezetemben már 2 embernél is bejött, akiknek én számoltam ki, és mindkettőnél egybeestek a piros és zöld napok (nekik a neme nem volt fontos), és elsőre összejött nekik. (pedig egyikőjüknek 3 évig nem jött össze, másiknál az apukának csak 10%-os spermái voltak) Lehet, meg kellene nézned, hogy mikor fognak egybeesni a piros és zöld napok, mert úgy tudom (és a két példa is bizonyítja), hogy akkor szinte 100%-os a fogamzás!
Vendég
 


Sziasztok!

Betsy :D
A piros napokat értem. Legalábbis azt hiszem. Gondolom azok a piros napok, amik a Jónás nap ill. az azt megelőző néhány napot jelzik.

De mik azok a kék ill. zöld napok. Azt honnan tudom kiszámolni?

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Dera!
Csak a zöld napok a fontosak, a kék nem. Viszont zöldben is van kettő. Na ez az a zöld, ami az utsó mensi első napja+15 nap, és onnan + és - 6 nap, tehát így kapsz összesen 13db zöld napot. (bár valahol csak + és - 3 napot néznek, és úgy 7nap összesen). Szóval Neked, ha ma vagy a 16.napon, akkor ez pont az utsó mensi+15nap, és innen + és - 6 nap, így a zöld napjaid ebben a hónapban április 24-től május 6-ig tartanak. A piros napok meg az a 4 nap, amit a Jónás naptárad jelez. Sajna most Neked nem estek egybe, de attól még 23-án összejöhetett a baby. Viszont, ha most lesz pé-d, akkor én a helyetekben ma, holnapután, és rá két napra is próbálkoznék! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Betsy :D

Köszike az infót! Most már világos! :D

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok lányok! Én még új vagyok itt,de szeretnék segítséget kérni a Jónás módszerhez!Legyenszives számolja ki nekem valaki ,hogy mikor eshetek teherbe aJónás módszerrel!1974 02 03-án reggel 6 óra körül születtem.Sajnos tavaly októberben halva született a babánk és most nagyon szeretnénk mégegyet.Előre is köszönöm!
flacsikriszti
 
 


Flacsikriszti!

Itt van a táblázatod. Ezek az utolsó Jónás napot jelzik óra perccel, addigra kell odaérniük a spermiumoknak. A legoptimálisabb, ha az adott idő előtt, de még 24 órán belül akcióztok. Ha még kérdésed van, írd meg.


Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Én is uj vagyok és segítséget kérek!Van két meseszép fiam és szeretnék egy lányt is ráadásul a fiúk is hugit várnak.Az a problémám,hogy nem redszeres a vérzésem eggyáltalán.így már nem is lehet a Jónás módszert alkalmazni igaz?Beszéltem telefonon Pánszky dr.úrral ő azt monda előszőr homeotterápiával beállítaná a vérzést
és utánna semmi gond,már csak az a kérdés ez mennyi idő és pénz vidékről-Pestre járni
:( Ha valaki tud bármi infót segítsen!!!! KÖSZÖNÖM!

szilvi78
szilvi06
 
 


Szia fix.b! Hogy vagytok? Enyhültek a rosszullétek? Nem voltatok azóta ultrahangon,érdekelne minden rendben van-e a babával és persze veled is?Nem lehet könnyü mellette még egy kis örökmozgót is ellátni és persze megfelelően szórakoztatni.Ha van alkalmad azért pihenj kicsit te is.Vigyázz Magatokra. pindurandusz
pindurandusz
 
 


Sziasztok!
Betsy! Gratulálok, jó pocakosodást!!! Nagy öröm, ha az ember lánya újabb baba jöveteléről hall!!!
Mi is igyekeztünk kihasználni a Jónás napokat, de majd csak a jövő héten derül ki, hogy sikerült-e?.. :)
Egyenlőre gyomorsav-túltengéssel küszködök (2. terhességemet végigkísérte), ez ad egy kis reménysugárt. Ja, meg már vagy 1 hete feszül-fáj a méhecském... Ez jelenthet valamit? Volt már nektek ilyen tünetetek?
Vagy csak a gerincbetegségem sugárzik ki?? :(
Mindenkinek Szép Napot!!
Marica
marica69
 
 


Ja és még valami.
Nekem (gondolom harmatos korom miatt: lassan 38 leszek)
többször is van 4-es rizikó jelölve. Az most csak a Jónár napra vonatkozik, vagy abban a hónapban egyéb napokon is veszélyes teherbe esnem?
Ha tudtok erről valamit, akkor szívesen fogadok minden véleményt. Köszi!
Marica
marica69
 
 


Sziasztok!

Betsy!
Gratulálok a babóhoz! :D
Úgy látom te nagyon otthon vagy a Jónás módszerban. A megadott honlapon megnéztem én is a Jónás napokat, de mivel angol tudásom hiányos, így nem nagyon értem, hogy a rizikó mit jelöl.

Nekem egész évben 1,2,3 van ebben az oszlopban. Mit jelent ez? :roll:

Köszi

Tünci
tünci72
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: