Új privát üzeneted érkezett!

Betti!

MegértelekKépKépKép, de azért ne tedd. Én 2 vezetö kivételevel mindükkel találkoztam már (sajnos nincsenek olyan sokan), és teljesen olyan anyukák, mint te vagy én.
Nekem is volt ott a topikon rossz tapasztalatom (hiába, ez már csak egy olyan veszekedös topik, de talán azért, mert olyan témáról van szó, ami mindenkit mélyen érint), akkor azt mondtam egy anyukának, hogy én vele többet nem állok szóba (nem Ibollyal). A múlt héten találkoztunk személyesen isKépKépKép (nem elöször), és nyoma sincs bennem már a régi haragnak (remélem ö sem neheztel rám), nagyon megszerettem, még akkor is, ha ilyen harcias. Kár lenne, ha nem lenne ilyen!
Ez az internet hátránya, és a személyes találkozás varázsa.
Nagyon sokszor az is elöfordul, hogy irsz valahova, és mindha nem is érdekelné öket, hogy ott vagy. Van ilyen, ezt sem szabad nagyon a szivedre venni. Elörodul, hogy összeszokott társaságok beszélgetnek, és elég nehéz bekapcsolódni (feltételezem, nem rosszindultból). De ha elöször nem is olyan könnyü, párszor irsz, és akkor már veled is szóba állnak.

Banyóci!

Vannak ilyen éjszakák. Én már rutinosKépKép vagyok, de nem biztos, hogy olyan könnyen vállaltam volna a kcisit, ha a nagy nem lett volna annyira példagyerek. De igy viszont meg van az a tapasztalatom, hogy minden gyerek más. Mondjuk lehet, hogy kétszer (vagy többször) egymás után nehezebb babát fogsz ki, de mi van ha nem???KépKépKép
Nem mered elárulniKépKépKépKép, mi, hogy hol, melyik topikon jártál?

Maci!

Jaj, hányszor jut eszembe, hogy biztos, hogy kell még egy? Igen, biztos!Kép

Bellana!

Mi nem félünk a kölcsönöktöl. Féljenek ök tölünk.Kép Van amikor nem megy másképp. Nekünk most is van (albérletböl, töke nélkül inditottuk a házasságunkat), nem is kicsi. Örülünk, amikor csökkentik (ilyen is volt). Igaz, jó elöre végiggondoltuk, hogy menni fog-e.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


BesztiKép!
Vele sincsenek szerencsére komoly gondokKép! Sokan mondják, hogy igazán örülhetünk neki, hogy ilyen amilyen.(Bár sokan csak a jó gyereket látják benneKép, mert általában nekünk tartogatja a rosszalkodástKép) Nem jellemző, hogy éjszakázni kéne, de ez a mostani mégis betettKép! Ilyenkor azért felmerül bennem a kérdés, hogy mi lesz amikor majd még egy, vagy több baba teszi próbára az idegeimKép!
Nem titkolózomKép, nincs miértKép! Rengeteg topikba beleolvastam, sokat szoktam okulni, tanulni a tapasztalatokból, véleményekből, és sok vicces dolgot is látokKép!
Egy pl. ami veled (is) kapcsolatos, hogy nagyon jó ötletet kaptam, hogy mit vegyünk a Gyurcinak kariraKép! (Lego kis vonat de luxe) A képekKép, és leirásokKép nagyon meggyőzőek voltakKép! Ugye ezzel már le se kell irnom, hogy melyik topikot olvastam el az elejétől a végéigKép?

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Beszti!
Az az igazság, hogy már nem is foglalkozok vele inkább, megbántam, hogy leirtam oda a véleményem. Én rossz szándék nélkül irtam, és nem gondoltam, hogy úgy jön le, mintha "kioktatnék" bárkit is!
Igy jártam. Kell néha a visszautasitás, és a negativ kritika, de úgy érzem most nem volt jogos, de lehet, hogy igen.

Banyóci!
Én is állandóan azt hallom, hogy Mendi milyen jó gyerek, nem is értik miért panaszkodom. De azért más ha az ember csak fél óráig látja a gyereket, vagy ha minden percben. A másik meg, hogy nem szoktam panaszkodni, mert én vállaltam a dolgot. Jó, persze néha kell egy kis önsajnáltatásKép , viszont nem szeretném túlzásba vinni. Mendi egyébként egész jó gyerek, de azért kimeritő is, ezért én is félek, hogy birnám kettővel.
Ahogy Beszti irta, nem minden gyerek egyforma. Én remélem, hogy a kistesó sem lesz sokkal rosszabb, mint Mendi! Mert velem az a baj, hogy viszonylag hamar a felidegesedekKép, de hamar el is múlikKép! Ezért lenne jó, ha Mendi már ovis lenne, mire a kicsi megszületik. Bár ha anyu tudna segiteni, az is jó lenne, dehát ő is dolgozik.. Pedig annyira vágyom már egy baba után. Pontosabban egyszer igen, másszor nem. Tudom, hogy még várnunk kellene, főleg mert szeretnénk, ha tavaszi baba lenne, és mert fél év múlva lesz az esküvő, és Ati nem szeretné, ha pocakos menyasszony lennék. Nem tudom, miért baj az? Úgysem megyünk templomba! hjajjj befejezem, mert megőrülök!!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

 
 

Bocsi, ha kicsit zavaros volt az irásom, de most ilyenek a gondolataim..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Draga Betti!Kép

En nagyon megertem - leven, hogy sorstarsak vagyunk -, milyen fajo pontod ez a szopi ugy! A szopi nagyon-nagyon fontos, de nem a legfontosabb! Nem vagyunk alsobb rendu Anyukak emiatt, hidd el! Szerintem erdemes az LLL-es Lanyokhoz fordulni segitseg ugyben, de ha nem sikerulne a szopi, nem a vilag!Kép Ne busulj! Korabban en is ugy ereztem, hogy leneznek emiatt, kevesebbet erek. Hogy is irjam? Pl. Szody J. irasain felment bennem a pumpa, es legszivesebben bevertem volna a buta beszoloknak. Kép Aztan egyszer Menta olyan aranyosan szolt hozzam, amikor leirtam a problemas esetunket, azota mindent maskeppen latok.

Ez a veszekedes a topikokon sajnos altalanos jelensegKép

(De azert en elgondolkodnek, vajon miert van az, hogy akiknek nem sikerult, ugy erzik bantjak Oket?)


Latom masok is gondolkodoba esnek idonkent gyerek ugyben!Kép Szegeny Apukak nehezen birjak a gyurodest, kivancsi vagyok mit szolnanak, ha egesz nap nekik kellene a gyerkocokkel lenni? Lehet, hogy kihalna az emberiseg ... Kép

Pusz Mindenkinek!

Nem szomi Maci



Bocs a netlassitasert!
macimaci
 
 


Betti, latom irtal, mikozben fogalmaztam, telefonaltam, gyereket itattam, stb. Kép En is pont ilyen temperamentumos vagyok - artatlan kulsovel alcazva Kép

Maci
macimaci
 
 


Ezzel a szopi témával kapcsolatban csak annyit, hogy szerintem azok az anyukák közül akik valamilyen oknál fogva nem tudtak szoptatni sokan azt is bántásnak, személyes sértésnek veszik, ami valójában nem az!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!

Ha érdekel élöben is, akkor megbeszélem apjukkal, hogy csináljanak egy pályát, és eljöhetsz, megnézheted élöben is a vonatot. Azért elég húzós ára van, talán emiatt is jó lenne. A héten a párom tanfolyamozik, úgyhogy kocsit is tudok esetleg használni, ha van kedved hozzá, akkor megbeszélhetjük azt, hogy elhozlak és visszaviszlek Pestre. Nyugodtan igénybeveheted az ajánlatot, nem csak azért mondom, hogy mondjak valamitKépKépKép.

Maci!

Nálunk próbálta az apja, 1 hétig beteg volt, és itthon volt. És bár itthon voltam én is, azért szerintem érzékelte a dolgokat.KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Banyoci!Kép Ez igy van! De azert valljuk be, sok buta beszolas is akad!Kép

Beszti!Kép Apa is volt itthon egyszer, kemeny 2 napig nathas volt. Be is zarkozott a haloszobaba, mondvan, hogy igy nem tud pihenni es akkor nem tud meggyogyulni sem. KépKépKép

Maci
macimaci
 
 


Sziasztok!

Banyóci! Egyenlőre minden rendben, de még csak egy hete múlt el. Most reménykedem, hogy visszaáll normálisra vagy meg sem jön.Kép

Hogy ezek az apukák milyen egyformák! Tisztelet a kivételeknek akik erősítik a szabályt. Én édes párom sem tud pihenni a gyerekeitől. Mire mindig azt válaszolom: akkor minek "csináltad őket"? Olyankor befogja a csacsogóját és duzzog magában. De azért mégis szeretne még legalább egyet.Kép Ki érti ezt?
linato
 
 


BesztiKép!
Nagyon köszi az ajánlatotKép! Aranyos vagyKép! Nagyon szivesen megnézném! Mivel én örülnék neki ha a párom is láthatná (nem baj?), igy szerintem egyszerűbb lenne, ha vele, na meg a Gyurcival mennék hozzátok (nem kéne bejönnöd értünk). Ha igy jó neked, akkor irj légyszi, és akkor megbeszéljük valamelyik napotKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Maci!
Persze, igy van sajnosKép! De sokszor pont ez a sértettség miatt támadásnak és bántásnak vesznek olyan dolgokat amik valójában pont az ellenkezőjéről szólnakKép! És ezzel most nem akarok senkit se megbántaniKép!

Linato!
Kép


Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!

Persze, hogy jóKépKépKép. Párom csak holnap tud vonatosdit játszani (ma csak 9-kor jön haza), igy csak szerdától lenne alkalmas...
Neked mikor jó?

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti!
A páromnak elég kiszámithatatlan a programja, de most az előzetes egyezkedés után úgy tünik, hogy szerdán jó lenne neki is, talán délelőttKép! Nektek jó lenne? Holnap biztosabbat tudnék mondani, akkor pontosithatnánkKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyoci! Kép

Hormonalis zurzavar + elso-gyerek-para + szoptatasi katasztrofa = depi Kép Nehez ilyenkor jozanul gondolkodni es konnyu a legartatlanabb dolgot is sertonek olvasni! Persze utolag konnyu okosnak lennem!Kép

Linato!Kép

Egyformak, mert pasibol vannak!Kép

PuszaKép

Maci
macimaci
 
 


MaciKép!
Persze, értem-értem, de túl kell tudni lépni a sérelmekenKép. Na nem ragozom tovább, mert könnyen beszélek én, aki szoptatok!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Beszti!
Beteg a BabámKépKépKép! LázasKép és taknyosKép! Reggel hivom a dokit. Nem tudom, hogy a múlt heti oltástól e, vagy a fogai miatt, vagy csak simán beteg lett, de nem is ez a lényeges. Megpróbálok keriteni valakit aki esetleg vigyázna rá, de ha nem sikerül, akkor nem tudunk átmenni hozzátokKép! Napközben megkérdezem a tesómat, hogy átjönne e egy kicsit!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!

Ahogy neked jó, nekem mindegy.
Csak azt tudjam, hogy mikor...
Gyógyuljon meg!KépKépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Banyóci!
Jobbulást Gyurcikának!Remélem nem lesz nagy gond!!
Igy már tudod, miért nem aludt rendesen.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Köszi a Gyurcika nevében isKép! Remélem hamar túl leszünk rajta!

Beszti!
Úgy sajnálom, hogy igy alakult, hogy pont most lett beteg a gyerekKép, nem csak a vonat miatt, hanem amiatt is, hogy szivesen megismertünk volna titeket személyesen isKép! De ami késik nem múlikKép! Volt már kint a doki, sajnos komolyabb a baj mint gondoltamKép! Összeszedett valamilyen fertőzéstKép, 5 receptet kaptunk.
Természetesen eszembe se jutna nem megbeszélni veled, hogy mikor tudnánk menniKép! Remélem a héten kiheveri ezt a kórságot, és ha áll még az ajánlatod, akkor esetleg áttehetnénk a jövő hétreKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!

Tényleg amikor neked jóKépKép, én ált. itthon vagyok, és úgyis elöre megbeszéljük, hogy biztosan.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Banyoci!Kép Szegeny Gyurci, jobbulast kivanok! Az en Kamillam is beteg lett, 38 volt a laza (mar ejjel rosszul aludt) Kép

Legyetek jok!

Maci
macimaci
 
 


Maci! Lánykádnak is jobbulást!!
Köldök neki gyógypusszancsokat: KépKépKépKépKépKépKépKép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Banyóci! Gyógyik mennek a kisfiadnak.KépKépKép

Maci! Kislánykádnak is gyors gyógyulást.KépKépKép

Akkor ezek szerint ne is várjunk javulást tőlük,mert pasiból vannak?Kép
linato
 
 


Sziasztok!

Hát végül minket is elért a betegség, még nem tudom, hogy mi de, 38 fokos láz van. Remélem nagyobb gond nem lesz, egyenlöre csak szintelenül folyik egy kicsit az orra.

Banyóci!

Látod? Szóval jövö hétKép.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Köszönjük a gyógypuszikat, ráfér szegénykémre. Remélem használnak, most elég ramatyul vanKép. Este már majdnem 39 volt a láza, és totál maga alatt voltKép!

Maci!
Jobbulást nektek isKép!

Beszti!
Nátán lett betegKép? Mennek neki is a gyógypuszik!
OkéKép! Megbeszéljük!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Linato!
Úgy ahogy mondodKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Beszti!
nektek is mennek a gyógypuszik!KépKépKépKép
mindkét gyermeket elkapta? Vagy még nem?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Beszti!
Közben már látom, hogy mindkét gyermek betegKép! Jobbulást Beninek is!

TöbbiekKép! Merre jártok? Mindenki leállt a babagyártással?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Helló lányok!

Látom a törzsközönség még megvan Kép
Végre ismét van netünk,méghozzá ADSL. Így már csak Dani szabályozhatja mennyit netezhetek. Meg a házimunka és a séta és a férjem és az idő Kép

Babagyártás hogy áll?
Nekem tegnap, vagy ma kellett volna megjönnie, de egyenlőre semmi...Gondoltam veszek tesztet, de aztán mégsem. Sőt orvoshoz sem fogok rohanni mint eddig. Most "csakazértis" várni fogok, a nyolcadik hétig legalább!! Remélhetőleg nem lesz olyan rettenetes ultrahang élményem mint legutóbb...Na, azt hiszem elragadott a képzeletem, hisz' még megjöhet. Milyen vicces lenne, ha az első próbálkozás összejönne. Nekem aki Danira másfél évet várt...
Amúgy az utóbb említett az idegeimen hárfázik mostanában. Nyűglődik, hisztizik stb. Alig várom esténként, hogy hazajöjjön az apja és akkor bemenekülök a fürdőbe ázni...Jaj az nagyon klassz. Egy jó könyv és én és a csend Kép

Na, remélem jól vagytok, puszi:
Bellana
bellana
 
 


Szia Bellana. Nekem Miléna majdnem elsőre sikerült. Szeptemberben ismerkedtünk meg a párommal és következő év szeptember elsején született Mindy. Korina pedig kb. 8 hónap alatt "jött össze."
Kíváncsi vagyok a harmadik babó meddig várat magára. Igazad van ,majd akkor vegyél tesztet ha már több mint 10 napja késik. Örülök, hogy van adsl-ed, nekünk is az van. Így azért jobb netezni.

Linato
linato
 
 


Sziasztok!

Bellana!
Örülök, hogy végre megkerültél!! Annak méginkább, hogy megkaptad az ADSL-tKép! Remélem mostmár gyakrabban írsz!!
Nálunk ugyanez a helyzet. Bár nem tudom, hogy pontosan mikor kellene megjönnie, mert a számítógépen volt a nyilvántartásom róla, és ugye írtam múltkor, hogy elszállt mindenKép! És nem emlékszem mikortól kéne számolnom a 28 napot.. Elméletileg tegnap kellett volna, de ahogy jobban belegondolok, lehet hogy már kedden.. Bár volt már 34 napos ciklusom.. reménykedem. Nem tudom apuci mit szólna.. Még én sem vagyok száz százalékig biztos, hogy jó lenne, de csak mert nem szedtem előtte folsavat, meg babavitamint.. De ha nem sikerül akkor is elkezdek szedni valamit, nehogy legközelebb ez legyen az akadály..
Az alaphangulat szintén hasonló. Én már alig vártam, hogy szombat legyen, és elszabaduljak otthonról.. És ahogy a fürdőt irtad, egyből beküldtem apukát, hogy engedjen nekem vizetKép!

Linato!
Az első nekünk is majdnem elsőre sikerültKép! Meglátjuk a másodikkal hogy lesz.
Tényleg az a jó, ha minél később vesz az ember tesztet, de olyan nehéz kivárni..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Na, hát nagyon kiváncsi vagyok mi lesz. Sajnos tapasztalatból tudom, hogy a fogamzás még nem jelent biztos babát Kép. Mindenesetre igazad van Linato, várok egy hetet, bár nekem még soha nem késett ok nélkül...Mindenesetre jobb szeretném ha nem csak petezsák látszana ha dokihoz mennék hanem maga a baba is és ezért várni kell. Persze ha nem jön meg addig Kép

Szia Betti, csak nem...? Kép

Puszi lányok!
Bellana

Ui: Dani lázas...azért kínzott ma. Valszeg jönnek az újabb fogak, mert amúgy nincs baja. Szegényem jól megkínlódja őket.
bellana
 
 


Jaj,Lányok...

Az éjjel azt álmodtam,hogy babát várok...

Írjak még vmit?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Hűha Anyapoc! És, nem????? Én meg be vagyok tojva ha tényleg...Kép
bellana
 
 


Sziasztok!
Sajnos nem sikerültKépKép. Bár ez nem igazi kudarc, mivel, még nem próbálkozunk. Mégis minden hónapban reménykedem a csodában. Már úgy érzem kezdek beleőrülni. Ati meg már itt röhög rajtam, hogy havonta mondom neki, hogy "örülhetsz, nem lesz másik bébid". Ő meg állandóan azt mondja, hogy már csak x hónap van hátra a projectig.. Most éppen még 8 hónapot kell kibirni addig. Végülis azért örülök, hogy nem jött össze, hogy most tényleg fel tudok készülni a baba fogantatására.

Bellana!
Remélem nálatok minden rendben lesz!
Miért vagy betojva? Félsz, hogy baj lesz? Vagy?
Szegény Dani! Mi is fogzunk, de Mendi nem olyan vészes..

Anyapoc!
Én nappal álmodom ugyaneztKépKép!
Ird, kíváncsiak vagyunk!!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

A legutóbbi terhességem csúnya véget ért, alig 4 hónapja és azért parázok. Pedig szedtem a vitamint is meg minden, de hősiesen bevallom álmomban sem számítottam ilyen gyors sikerre.
Holnap lehet veszek 1 tesztet, aztán majd ráérek elmélkedni...

Betti, ti védekeztek? Miért vártok még 8 hónapot? Ati nem akar???
Puszi:
Bellana
bellana
 
 


Bellana!
Sajnálom nagyon!! De gondolom ez nem segitKépKép. Azt is megértem, hogy ezek után végig izgulod majd a várandósságot! Én szurkolok nagyon, és tudod mit, ha sikerül a baba, majd én izgulok helyetted!!
Igen általában védekezünk. De van hogy megfeletkezünk róla. Igen, Ati nem akar még. Örülne, ha lenne, csak még korainak tartja. Anyagilag is, meg lelkileg is , tekintettel rám. Meg az az igazdág, hogy mindenképpen tavaszi/nyári gyermeket szeretnénk, mert ez az őszi/téli időszak nem jött be igazán. Mendinél is az volt a gond, hogy nem birtuk kivárni, hogy nyári babához lehessen próbálkozni, ezért lett novemberi..
Én is vívódom kicsit, mert néha még egy gyerek is kikészít, nemhogy kettő..de szerintem bele lehet jönni..
Pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Sajnálom, hogy nem jött össze, de:
Lazíts!KépKépKép Hidd el, sokkal jobbat teszel magadnak, ha nem ekörül forognak a gondolataid. Igazándiból azt kell csodának tartani, ha valakinek elsöre sikerül. De ha nem, akkor sincs semmi gond, több kevesebb idöt még egy egészséges párnak is várnia kell általában. Gyerek mellett meg különösen nem könnyü, mert az embernek nincs mindig kedve pont akkor ágyba bújni a párjával, amikor esetleg épp kellene (és hozzátéve, hogy a petesejt mindössze 1 napot él).
Lehet, hogy rosszul érzem, de te most lelkileg amugy is elég rossz passzban vagy, vagy csak emiatt?? Nekem is vannak ilyen napjaim, szombaton pl. egy csomót bögtem, aztán jó néhány órán át vigyáztam egy adag gyerekre, sapkás-pulóveres kukacot gyártottunk, és most tök jól vagyok. Remélem ez igy marad!KépKépKép

Bellana!

Kérünk helyzetjelentést a tesztröl!KépKép (Ha majkd megcsinálodKép.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti!

Laza vagyok énKép! Annyira nem görcsölök rajta, hisz tudom, hogy nem sok esélye van a dolognak. De amikor már egy napja késik, meg vagyok őrülve, hogy csak ne jöjjön meg!! Alapjáraton én sem vagyok benne biztos, hogy most szeretném, azért amit az előző üziben irtam. Meg hát mindenkinek az a jó, ha akkor jön a baba, mikor felkészültünk rá!
Az én lelkem olyan, mint egy hegyi virágoskertKép!! No, viccet félretéve, tényleg depire hajlamos emberke vagyok. De ez már elég régóta így van. Nos, ehhez még hozzájön a maximalitás, és meg is van az alaphangulatom, ha valami nem úgy jön össze, mint ahogy én akartam. De azzal tisztában vagyok, hogy a babagyártás nem egy olyan tevékenység, aminek biztosra vehetjük az eredményét, akármilyen rendesen dolgozunk is érte!Kép!
Van, hogy simán, ok nélkül vagyok levert, ilyenkor minden idegesít. De gondolom, nem csak én vagyok így!!
Megmaradt a jókedved?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok csajok!

Bettim,nagyon ari vagy, hogy így bátorítasz! Kép
Ma séta alatt veszek tesztet, bár megfogadtam, hogy még várok, de addig megzakkanok.
Beszti, amint tudom az eredményt írok!

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


Bellana!
Hú, most itt izgulok!! Mikor sétáltok? Én csak egyórakor jövök vissza, addigra meglesz az eredmény?? jajj, látod, mondtam, hogy majd én izgulok helyettedKép!
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!!!

Szabobetti: Annyira megértelek én is teljesen ilyen vagyok mint te, teljesen olyan volt amit írtál mintha magamról olvasnám Kép) Én is el tudok keseredni sok mindenen, sokszor azt sem tudom miért van rossz kedvem, és szerintem hajlamos vagyok én is a depire Kép( De sokszor meg teljesen ellentmondok önmagamnak és más a véleményem dolgokról mint egy nappal ezelőtt. Tiszta dili vagyok néha Kép)
A babagyártással kapcsolatban teljesen egyetértek, hogy nem lehetünk soha benne biztosak hiába minden..lehet, hogy pont akkor fogan meg mikor a legkevésbé számítunk rá. Sőt ezer ilyen eset volt. Viszont ott vannak a másik végletek, mint pl az egyik ismerősőm mind a három terhessége elsőre sikerült ahogy eltervezték, hogy jöhet a baba rögtön abban a hónapban meg is fogant! Hát azt hiszem ezeket a dolgokat elég nehéz megfejteni.

Bellana: Én is izgulok érted nagyon!

Sziasztok: Niki
lani
 
 


Sziasztok!

Drága híveim, a teszt pozitív lett!!
Jesszusom!!
Jövőhéten megyek dokihoz kedden, de szerintem még az is korai, de megpróbálom feliratni vele azt a gyógyszert amit Danival is szedtem. Hátha akkor nem megy el a picur. Hát csajok, valszeg csak akkor leszek kicsit nyugodtabb, ha gond nélkül letelik az első 3 hónap. Danival is utána már minden ok. volt.
Egyébként mókás, hogy a Danira 18 hónapot vártunk, a következő terhességem 3 hónap alatt összejött és most elsőre! Hi-he-tet-len! Nekem az elsőre?! Csípjetek meg! Jaj, azért tényleg tojota vagyok, Istenem remélem ezt a babát megtarthatom?
Jó, ez költői kérdés volt.
Puszi mindenkinek,Betti angyal vagy amiért aggódsz! Lani, köszi a tegnapit Kép

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Már akkor szerettem volna ide írni, mikor megnyílt a topik, csakhát sosem volt alkalmas.
Mi is babát szeretnénk, bár még csak most múlt 1 éves az elsőszülött fiunk.
Próbálkozunk, akadály nagyon nincsen, de már nem is reménykedem, mert kisfiam még szopizik és van egy olyan gyanúm, hogy én pont azok közé az anyák közé tartozom akik nem esnek teherbe a szoptatási idő alatt. Azért durkkolok és örülök nektek, vagy szomorkodom és most nagyon örülök...

Bellana!
Hatalmas gratula a pozitív teszthet és drukk, hogy problémamentesen teljen el a további kb. 36 hétKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!!!

Bellana: GARTULÁLOK!!!! Kép

De jó annyira örülök Kép)
Ne izgulj egész biztos, hogy minden rendben lesz majd meglátod!!
Családban mondatd már valakinek? ÉS melyik tesztet vetted???

Puszi: Niki
lani
 
 


Kedves Lani!

Köszönöm Kép
Csak a férjem, meg 1 barátnőm tudja egyenlőre.
Na, meg persze az egész babanet Kép
A múltkor fűnek-fának elörvendtem a hírrel, aztán nagyon vacak volt külön mindenkinek elmondani, hogy mégsem..
Hú, sosem lesz jövőhét szerda..
bellana
 
 


Bellana!

Dehogynem majd meglátod olyan hamar elmegy az a pár nap!!
Azt nem írtad, hogy melyik tesztet vetted?
Szia
lani
 
 


Jaj, bocs, a teszt neve :Gravi-HCG
bellana
 
 


Sziasztok!

Bellana!

Nagy-nagy gratula!És ha most látnál,akkor egy nagy sárga paca lennékKépKépKép!


Természetesen én nem vagyok terhes...még véletlenül sem.Éppen most vagyok ciklus elején,tegnap jelezte a testemKép.

Betti

Sajnálattal olvasom,hogy nem jött össze.Egyébként én is álmodozom erről éjjel -nappal,de az álom olyan valóságos volt,hogy most szinte sóvárgok.Ti még jobban is álltok a 8 hónappal,mert nekünk még vagy 2 év van vissza a következőigKép.

Puszi

Anyapoc

anyapoc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: