Új privát üzeneted érkezett!

Nita! Privi ment vissza!


Susy! Jajj nagyon sajnálom! És mit mondtak mi a baj?? Valami virus??? Nagyon sajnálom!
Pláne az éjszakai hütőfőrdőzést!!!! Én ezt a krumplis dolgot nem ismerem! Hogy is müködik ez???
Én is probálok több lábon állni! Kersztanyám január 31.-én nyitott uj éttermet és akkor a nyitásra elmentem 1 hétre dolgozni! Most én is árulok kis rucikat a teszveszen és a keresztanyám nyit 7végékre Gyömrön a müvházban büfét! És ha minden igaz akkor 7végékre lesz munkám! Muszáj! Nekünk is a ház hitel 140ezer/hó és van még hátra 14év!
Elküldöm a nevemet priviben és ha gondolod jelölj be!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
Szerencsére nekünk nincs házra hitel, csak kocsira... de muszáj volt lecserélnünk, mert egy kis Suzuki altoban 2 gyerekkel... most van egy szép nagy Fordunk, de fizethetünk mi is érte.

Usziba változó, hogy mikor megyünk, ritkán tudom előre. Anyós néha szól, hogy átjönnek unokázni és akkor mi gondolunk egyet és elugrunk. Ezért nem tudok előre szólni. :)

A krumpli makacs, magas lázra jó. Egy egy karika a bokához zokni alá és fél órán belül lemegy a láz tőle, tartósan. Dédnagymamám praktikája, van még pár. :)

Szegény leánykám ma még csak tápszert kapott, meg most evett pár kanál zöldség krém levest, és el is aludt, ma már harmadszor...

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy sok sok gyógypuszi megy a kis betegnek!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Susy! Hátha bvármikor úgy van, hogy jöttök szólj, hogy most megyünk usziba és meglátogattok! Én neszm bánom a hirtelen jött vendégeket!!! De rátok bizom! Én szívesen látlak!
Ilyen praktikákat is hozhatsz nem csak hamikás recepteket!
Kicsi lánykádnak sok gyógypuszi!!!!!! Remélem a láznak holnapra vége!
Nekünk a házhitel mellé társul autó lizing is!
:?
Én holnapra kérek egy kis drukkot! Oktoberben voltam rákszürésen ahol találtak egy diónyi mimát és sajna vissza hívtak holnapra rákszürésre! Este megyek mondjuk, de az sem bizti, mert a dokim honap elvileg ügyel, de értekezünk telon, hogy nincs e bolondok háza, mert ha igen akkor kicsit kitoljuk! :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Köszönjük a gyógypuszikat. :) Most 38.1- el feküdt le, nem tudom mi lesz... :(

Nócika
Szorítok ezerrel.
Ok, majd egyszer csak beesünk hozzátok:)
Nem küldtél privit.

Hirtelen köhögésre jutott még eszembe a dédi recije, fekete retek mézzel. ismered?

Na mi lett a pizzáddal? :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy!
Sorry! DE mire végig írok egy levelet és igérem a privit tuti elfelejtem! Nem hosszú távú a memoriám!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Babával a pociban mindig volt mire fogni, de így????
Jajj istenem lefekvéskor az sok! Úgye Ő sem lázgörcsre hajlamos?? Nem tudom nekem ez a parám! Pedig nálunk a családban sose volt meg a férjeméknél sem volt, de én félek tőle!
Még mindig mennek a gyogypuszik!!!!!++++++++++++
Neked meg kítartást az éjszakához és remélem azért tudsz pihizni!
Holnap azért már van rendes doki elviszed???
Én köhögésre a hagyma lvél teát ismerem cukor citrom nélkül!
Ááhhh ma sem lett pizza mert apa cicegét megkivánta megsütötte és mondta ma ne majd a minap! Pedig én már úgy rákészültem!!! :cry: :cry: :cry: :cry: De holnap velem doki igaz este kedden Albertirsa szellemi fejlesztés szerdán Dévény torna Sülysáp csütörtökön Margit kórház fejlödés neurologia! Majd csak össze hozom a minap!!!! Csak, ha egyedül vagyok mancikával akkor nem szívesen állok neki a keltésztának!!! :?
Neked mi volt a mai menüd??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nócika
Jelöllek. :)

Én tegnap magyaros gomba leves csináltam, meg baconos fasírtot krumplipürével és saláta salátával. :lol:

Na akkor te sem eszel még pizzát pár napig! :lol: :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Susy! Hát nem az tuti!!! Bár begurulok és csak azért is!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jelölj!!!
És milnen az a baconos fasirt??? Gombát nem szeretjük!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Susy! Na ma begurultam! Lett ma vacsira pizza! Bolognais és olyan pizzaszószos sonkás kolbászos hagymás kukoricás ananászos sajtos feltétes extra fogyokurás és koleszterin szegény házi kelt tésztás pizza!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És hogy van a kicsi beteg?? Úgye már nem beteg??

Én ma csak nem jutottam el dokihoz! Keresünk uj időpontot! Most fogom majd hívni!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok,

Suzy,
Én is küldöm a gyógypuszikat. Remélem már jobban van szegényke. Most már talán kifele megyünk ezekből a fránya időből és most már itt van végre a tavasz. :oops: :oops:
Nócika,
140 ezer a törlesztő????:roll: :roll: Na akkor mi elbújhatunk mellettetek.Igazából nem is a lakáshitel nagyon a gáz, hanem ami mellette van még egyéb kölcsönök. Nekünk aztán mindenféle hitelünk van. Autó, személyi kölcsön, hitelkártya,folyószámlahitel, bevásárlókártya etc.......Ezeknek baromi magas a kamata és ez a nagy gond. :oops: :oops:

Én tegnap reggeltől ügyeket intéztem, APEH, Államkincstár, OTP.....Délutánra értem haza. Már ki voltam, mindenhol órákat várni.Megérdeklődtem az áthidaló kölcsönt a banknál, de persze abban nekünk megint nincs semmi üzlet, annál inkább a banknak. Csak jól felhúztam magam... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csajok,
Én is kaphatnék iwiw-es vagy facebook-os elérhetőséget????? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szép napot nektek!

Nálunk ma mancika elég nyügi! Mondjuk szerintem megint egy rágofogacska jön, mert jobb lennt akkora pupli van mintha 2 borsót bujtatott volna be!!!

Susy! Hogy vagytok?? Nem jelöltél!!

Judy! Én küldtem privit!

Miket csináltok ebben a szép időben?? Én mosok rendületlenül!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!!!!

Barnikámat 1 hajszál választja el a tüdőgyulladástól:(((((erős antibiotikumot kap hogy javuljon....pénteken kell vissza vinni a dokihoz hogy javul e...nagyon remélem hogy igen.......

Judy f@szbukon én Mészáros Anita vagyok meg iwiwen is...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Na én azaz mancival tegnap jól megjártuk! Az agyam eldobom olyanm érges voltam! Dühöngtem!
Nos úgye mi tegnap vittük volna az első szellemi fejlesztésre! Délután 4-re! Tegnap délelött még írtam is sms-t a csajnak, hogy akkor ma megyünk és, hogy nem változott e semmi???? 20db kérdőjelt tettem oda a végére! Erre apa nem ér haza, hogy elvigyen na akkr gyorsan keritek egy 34 hetes kismamit aki elvisz minket tirsára bemegyünk kérdezzük hol találjuk Petrovics Lilit! Közlik velünk, hgy most ment el!! Na akkor még nem is gondoltam semmire hát felhívom, hogy itt vagyunk most akkor mi van! Na mikor elsők közt elnézést kért úgy kezdte akkor kezdett az agyam pumpálodni forrni és állitolag pillanatok alatt olyan vörös lettem, hogy kész! Na és akkor mondja a csaj, hoigy hát ne haragudjak, de nem vállalhat! mert az oviban ahova eredetileg odarendelt úgye potyára na ott valami átszervezés van, na de már nem is értettem úgy elönötte a szar az agyamat csak úgy sepptibe kérdezem mondom akkor minek írtam reggel az üzenetet?? Aszonyga hát elfelejett rá válaszolni! Kérdem én ha ti kaptok egy sms-t akkor arra hogy felejtesz el válaszolni??? Nem értem! És hát hogy ne haragudjak meg annya picsája! Már elnézést, de tegnap ettől cifrábbakat mondtam! És akkor azt had tegyem hozzá, hogy az is szarul esett, hogy tuti, hogy direkt nem várt meg, mert nem akart szemtől szembe egyenes beszéddel elmondani! Szerintem nem volt hozzánk kedve! Vagy nem tudom! Én azt gondolom magamról hogy egy normál igaz nem vagyok gebe, de ennek ellenére egy aranyos kedves TISZTA asszony vagyok aki csak annyit akar ettől a nyomoronc világtól, hogy foglalkozzanak a gyerekemmel!!! Nagy kérés ez?????????????????????????
Úgy hogy most az anyám telefonálgat a munka helyéről, hogy ne az én számlám nőljön, hogy valaki segítsen, mert nincs egy rohadt gyogypedagogus aki elvállana minket de NEM TUDOM AZ OKÁT!!!!!!!!!!!!!

Judy! Tegnap már nem reagáltam a hszd-hez, hogy miért ne kérdezd de csak most vettem észre! Nos 140ezer a ház törlesztő, de csak felét fízetjük, mert anyukámmékkal költöztünk ide iker családiba és a felét ők a felét mi fízetjük! Nos a z autó törlesztönk az most a frank miatt 52ezer apa személyi kölcsöne 41ezer és nekem van egy személyi kölcsönöm 14ezer! És még se rezsit se semmit nem vettem! Míg dolgoztam nem volt gond a törlesztökkel, de most van! De kinek nincs?? Orbánnak?? Na neki tuti nincs! De mondjuk a személyi kölcsönökböl az enyémből pölö már egy év sincs! és a többi is a végét rúgja csak a házből van még 14 év és az autoból van még 3 év! Nos hát csak lesz jobb!

NIta! Jobbulást a kis betegnek! Probáld ágyba parancsolni és, hogy ne izegjen mozogjon sokat! Nekem volt pár évem mikor minden évben agusztusban tüdőgyuszim volt! És ez 4 éven keresztül volt az 5. évben melhártya gyulladásom volt, de szerencsére ott befejeződött a sorozat! Minden évben a nyaralás rovására ment! Szal muszáj pihenni!
Én is azt tettem!
Jobbulást a k,is betegnek! Szurkolok, hogy ne legyen azért tüdőgyuszi! Csak nem lesz! Sok gyogypuszi a kis betegnek!!

Susy! Hogy van a kicsi Nóri??? Jobban van már???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nócika
inkább nem írok semmit, mert az én agyam is eldurran. :evil:

Nita
Drukkolok ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bocsánat lányok, nagyon kész vagyok. A gyerekek jól vannak ,de nekem végem van. :(

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy! Mi a baj?? Mitől vagy ennyire kész?? Remélem csak fáratság nem több! Bár az is épp elég!
Remélem holnapra már jobb passzban leszel!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


SZiasztok!!!!!!
Nócika teljesen igazad van hogy kikeltél magadból......
sajnos ez egy undorító ország.....ahol szarnak az emberre.......

Barnika már kezd javulni ..legalább is mintha csökkenne a köhögése!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Nos ma voltunk a St Margitban fejlődésneurológián és meg lettünk dicsérve, hogy hogy fejlődünk! Ilyet még nem igen mondott nekünk szaki doki! Szal nagyon jól esett! De azért itt is javasolták a bölcsit így ma elmentünk és kérvényeztük a beíratást! Mi elsőbséget élvezünk a túljelentkezökkel szemben, mert mi kora babák vagyunk és nekünk nagy szükségünk van a nagy fejlesztésre és a közösségre! Szal, ha hamarosan kapok levelet a böliből akkor szeptemberben fél napos bölcsisek leszünk! Wink

Nita! Örülök, hogy a kicsikéd jobban van! És akkor nem lesz komolyabb betegsége!!!
Hát igen olyan az ország amilyenek a népek! Gusztustalanok!

Többike??

Susy! Kicsi Nóri Hogy van???

Remélem nincs több kisbetegünk! MIndenkinek nagyon jó éjszakát kívánok! Holnap gyertek ám!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Na ma megint felhívtam a korai fejlesztőt, de ma az igazgató helyettessel sikerült beszélném és elmondta, hogy Ő kér elnézést Petrovics Lili miatt, hogy ilyen módón intézte a dolgot! Elmondta, hogy az az egyszerű oka van a dolgognak amiért nem vállalta mancikát, mert nem tudják fizetni a fejlesztőket mármint a külsösöket, mert ninbcs pénze rá az iskolának! Mondtam ez engem olymi kevsbé nem érdekel, mert ad 1 én sem vagyok gazdag ad2 felnött emberek vagyunk lehet mondani a szemembe és nem sunyi modon intézni a dolgokat és ad 3 egy ilyen ember nevezi magát tanárnak?? Hisz, egy tanár dolga, hogy tiszteletre őszinteségre és becsületre nevelje a gyerekeket! Akkor kérdem én mit várjon a szülő a gyerekétől iskola után?? MIért nevezi az ilyen ember magnak tanárnak??? Felháborit és mélységesen elszomorít!!!!

Na én meg ma mexikoi chilis babot készülök főzni! Ma debutálok! Kivi leszek milyen lesz!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika ezek szuper hírek!!!!!!!!!
örülök hogy javultok és hogy hamarosan bölis lesz Regina:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok ezen a borus napon??? Én nagyon le vagyok hangolva! Olyan se kedvem van!

Kisbetegeink hogy vannak???

NItácska nálatok mi ujság?? MInden rendben van már??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika nálunk már minden rendben:))))))))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Ennek tiszta szívből örülök!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltünt mindenki! Hol vagytok???

Hogy vagytok??

Mi jól vagyunk! Holnap megyünk fel pestre a 2-es gyerek klinikára az endokrinologushoz! Remélem a holnapi vérvételből kiderül, hogy nem kell már az a fránya gyogyi! Bár mondjuk, ha csak ez maradna és a többi minden nás okés akkor elfér! Csak jobb lenne már túl lenni a holnapi vérvételen!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok,

Nócika,
Vagyok, csak most elég nehéz időszakot élünk. Egyre inkább kezd körvonalazódni, hogy vissza kell mennem dolgozni. A lakásunkra érdeklődő 0 db volt, az albérlőnk is dobbantott, így most az ottani lakás rezsijét is fizetnünk kell. Szóval kb a bevételünk 70%-a megy el a hitelekre és rezsire. A maradékból nem tudunk megélni.
Próbálom szokni a gondolatot, hogy újra munkába állok, Izát beírattam a bölibe, de majd csak jövőre megy, addig anyum elvállalta. Ez legalább kicsit megnyugtató. :oops:
Mostanság nem vagyok túl jó társalkodó partner, sajna. :oops:

Drukkolok, hogy jó híreket kapjatok holnap. :D
Suzy,
Mi a probléma???Gyere mondd el nyugodtan.Úgy látom mostanság mindenkinek vannak gondjai. :oops:
Nita,
Örülök viszont, hogy nálatok minden rendben van. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Este írok, de most pörgés van, már mi is megmaradunk. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Na itt is vagyok! :)

Szóval jól le betegedett az egész család. Kristóf kezdte, majd neki kutya baja sem lett hál' istennek, majd jött Nóri akinek nagyon magas lett a láza, vasárnap ügyelet, hétfőn doki, egy szatyor gyógyszer. Beugrottam én is a házi dokihoz, mert már elég furán éreztem magam. én is kaptam orvosságot, de napról napra egyre rosszabbul lettem, minden este belázasodtam. Csütörtök éjjel annyira köhögtem ,hogy a fél éjszakát a konyhában töltöttem, mert a köhögéstől nem tudtam aludni. Aznap már apa sem ment dolgozni, elmentünk a fül- orr- gégére, gége gyulladásom és hang szalag gyulladásom volt. Aznap este megint lázas lettem, de péntekre valahogy jobban lettem. A köhögés még mindig kínoz, de majd csak múlik az is. Apának 2 nap táppénz, ha nem jön a hétvége több lett volna. gyerekeknek naponta többször szívom az orrát, Nórit ketten apával alig bírjuk lefogni, egyedül meg...kiver a víz mire végzek vele.

nagyon régen nem voltunk betegek és utoljára vagy másfél éve, de most ezt nagyon benyaltuk, szerintem a védőnőnél.

De nem kesergünk, itt a tavasz, élvezzük a jó időt. :lol:

Nócika
És akkor most mi lesz? Ez a nőcske nagyon csúnyán viselkedett veletek. Van valaki helyette?
Vérvételt nem irigylem. :(

Judy
Aranyos vagy, szerencsére más gond nálunk nincs, csak a betegség tett padlóra. A gyógyszerekre költött pénzt inkább költöttem volna a gyerekekre...
Mikortól mész vissza dolgozni?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Judy sajnálom hogy vissza kell menned dolgozni:(
Susy örülök hogy már jobban vagytok........már mi is jobban vagyunk..még Barninak kel szívni az orrát......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Judy!
Jajj ezt a nehéz időszakot ne is mond! Nem kell bemutatni! Nálunk se rózsás a helyzet! Én ide azért jövök, hogy kicsit feledjem a sok rosszat és negativumot! Jó kicsit kikapcsolni! Pláne, hogy nekem is vissza kéne menni dolgozni mikor mancika betölti a 2! De mondjuk én emelt cspt kapok mancika miatt és elvileg így 4,5 évet lehetek itthon, de ha lejár a 2 év akkor nekem is gyes fog járni ami 25ezer pár száz Ft amivel simán kitörölhetem! Szóval hidd el tudom milyen helyzetben vagytok!
Én szurkolok, hogy ha vissza mész dodozni akkor könnyen vissza tudj rázodni! Nem lesz könnyű, de szurkolok!
Nektek szurkolok, hogy mi hamarabb ki tudjátok adni az albérletet!!!

Susy! Sajnálom ezt a sok betegséget pláne a hangszál gyulladást! Nagyon rossz tud lenni! Nekem sajna sokszor van! De a lényeg, hogy most már javultok innen már csak a felfele út van! És itt a szép tavaszi idő ki kell menni a jó időbe sétálni és feltöltödni! Mi is azt tesszük!
Hát ez a rüfke helyett még nincs senki, de már ma felvettem a kapcsolatot egy zuglói korai fejlesztővel küldtek egy kérdőívet kitöltöttem vissza küldtem és várom az időpontra az üzenetet! Remélem mihamarabb kapunk időpontot és nem kell sokáig húzni vonni tólni ezt a fránya időt! Már így is túl sok idő ment el potyára! És ahogy múlik az idő úgy csökkenek az esélyek, de jó még nincs veszve semmi csak nem szeretem ezt a tétlenkedést!!!
Tudod én igyekszem foglalkozni vele, de az nem ugyanaz! Mint az sem, hogy beállitok egy gyogy pedagogust, hogy csapoljon sört lehet azt se tudná melyik az eleje és melyik a vége! Szerintem ez pont úgyan az!
Nálunk az a szerencse, hogy mancinak tetszik az orr szívás!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Suzy,
Húúú...nem semmi, hogy mennyire elkapott benneteket ez a betegséghullám. :oops: :oops: :oops:
Gégegyulladásom egyszer nekem is volt. Iszonyatosan szenvedtem. Sokkal rosszabb mint egy sima torokgyuszi. :oops: :oops: :oops:
Jobbulást kívánok az egész családnak.
Nálunk Iza taknyos, szívom az orrát rendíthetetlenül, úúúúúúúúútálja ő is. Ordít szegénykém, de muszáj. :cry: :cry:
Nita,
Annyira nem vészes ám a dolog, már kezdek barátkozni a gondolattal. Anyagilag könnyebb lesz, viszont totál hulla leszek. Erre már készülök előre. :oops: :oops:
Olvasgatom a blogodat, nagyon édik a a srácaid. :lol: :lol:
Nócika,
Áruljuk a lakást. Eddig albiba volt kiadva, de el szeretnénk adni, de nem úgy fest, hogy sikerül. Tegnap megint betalált egy ingatlanos. :twisted: :twisted: Ő már legalább a 6. volt, de magánszemély egy sem hívott. :oops: :oops:
Annyira erőszakosak tudnak lenni. Majd ha igénylem a segítségüket, akkor megkeresem őket. Nem???????(bocsi Suzy)

Állítólag már jön a meleg. Remélem a kedvem is meghozza. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
Miért kérsz tőlem bocsánatot? Nem kell. :lol:
Tény egyébként, hogy az irodák által hamarább el adhatod az ingatlant, mert ők saját oldalon, nagy portálokon hirdetnek, jön az érdeklődő van duma :lol: szóval könnyebb.
De télen mindig áll az ingatlan piac, most lesz majd fellendülés, olyan juniusig, aztán megint be hal minden a nyár és nyaralások miatt.
Másrészt ugye százalékot kérnek, ami nem kevés, viszont hidd el megdolgoznak érte, de persze ezt mindenki hagy döntse el maga, maximálisan igazad van.

Amivel esetleg segíthetek. Minél több képet tegyél fel, írd az ingatlan előnyeit, tedd fel minél több oldalra és hangsúlyozd, hogy magánszemély vagy, sok vásárló sem szereti az irodákat. :wink:

Nócika
Tudom,hogy nem ugyan az, ha te foglalkozol vele, meg ha gyógy pedagógus. És hidd el nagyon nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe vagytok, ha én tehetném biztos elvállalnálak, de sajnos nem vagyok szakmabeli. :(

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!!!!!!
Judy örülök hogy azért nem vagy annyira szomorú akkor........:)
örülök hogy tetszik a blogunk:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nos mi ma megjártuk a dokit ahol a frász kerülgetett! Elösször is 10-re volt időpontunk és csak fél 12- kor kerültünk be! És lezavart minket a doki nagyon max 10 perc alatt abból én 3 percig tisztába tettem és le és fel öltöztettem! És ezután kinyomtatta a sablon szöveget, hogy 2 nap múlva telefonáljak az eredmény miatt! Ja és a lényeg, hogy mi voltunk a harmadikak a sorban! Jó jött 2 mentő és közben aláírta a papirjukat! Szóval miért vagyok is én olyan szerencsétlen???????????????
Aztán bementünk az Örsre a kersztanyámékhoz ők haza hoztak minket, mert persze pont a kórházban jött meg pirike és szülés ide vagy oda nagyon tud fájni a hasam olyankor! Most már jobban vagyok csak mancika van ki nagyon az ilyen császkálos napoktól!!! Totál felborul a napi rendszer!

Judy! Ha ez megnyugtat én is nagyon várom a meleget, hogy meghozza az én kedvemet, ha máshoz nem akkor ahoz, hogy ablakot pucoljak!!!
:lol: :lol: :lol:
Nézd 6 éve a pesti lakásunkat mi is hiába hirdettük, a francnak nem kellett pedig nagyon jó környezetben volt és minden tőkéletes volt vele kivéve, hogy régi házban volt! Ekkor kerestek meg anyumék egy jó ingatlanost aki potom 5 hónap alatt vagy tán még annyi se volt és eladta a lakást! És ti azért hirdetitek valahol? Vagy csak a házra van ráírva?
És hogy vagy? Látom barátkozol a munka gondolatával!?

Susy! Nagyon éde vagy köszönöm, jól esik, hogy így felajánlanád! Ezek után tényleg kár, hogy nem vagy szakmabeli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika nekem is görcsölt pirikor a hasam de a szüléssel abbamaradt...azóta meg se érzem.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Nagyon irigyellek! Bár ez már sokkal kibirhatobb, mert már nincs ájulás meg egyébb rosszaságok mint volt, de ezek a görcsök se semmik!!! Remélem kistesó után még jobban csökken és akkor egy szavam se lesz!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
és akkor most mi van??? Nem tudtál meg semmit?

Ez az én bajom hallod, hogy mindenkin segítenék. Mindenkit megsajnálok, állandóan szervezkedek ,segédkezek, de nem tudom megállni. Ezért nem lettem orvos, sem hasonló, mert az én idegeim nem bírnák a beteg gyereket, főleg ha tehetetlen az ember. Már tv- t sem nézek, mert azokat az embereket akik bántják harapdálják az ártatlan kisgyermeket, képzeletben apró cafatokra szedtem már. Szegény gyermek nem kérte hogy had szülessen meg, a barmok csinálták. Húúú nem bírom az ilyet. :twisted:

Én ma szinte egész nap kertészkedtem, hétvégén elszórtunk 20 kg fűmagot, ma hagymát ültettem meg gazoltam, mert az nő ám. :)
Délután palacsintát sütöttem, csütörtökön lesz apa szülinapja, arra kellene valamit kigondolni. :roll:
Aztán szombaton meglepetés délután és este lesz neki, vasárnap pedig buli!!! :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Ja! Bár én császárral szültem, de nekem is fáj azóta is. Sőt Nóri születése óta úgy vérzek, hogy minden pisilés után mosakodnom kell. :oops:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szép napot nektek!

Na ma úgy ébregtünk, hogy tők jó kedvüen és még sokat hemperegtünk! Erre jól felbuzdulva kigondoltam elsétálunk a Spar-ba mert ott lehet venni 99Ft-ért ezt a spáros 1 literes almalét marha olcsó, de ha már ittatok finomat na akkor az az! Nos most reggelizett a drágám én nem szoktam enni sajna pedig kéne a cukrom miatt, de szerintem majd csak ha haza jöttünk! Nincs túl messze tőlünk, de ebben a szép napos időben tuti elsétálunk! Aztán lehet még el is kezdem az ablak pucolást! Bár nekünk kandallonk van fent az emeleten és már azt se ártana a füst csövét kikormotlanítani, de én ehez nem értek és ha most ablakot pucolok akkor mikor megpakoljuk jön ki a füst és tök fölösleges az ablak pucolás, no meg a fehér függönyömnek is kár a mosás míg nincs kitakaritva! Szal lehet ma elmarad majd apa a 7végén kitakaritja és akkor majd megcsinálom! Húsvétra muszáj nekilátnom, hogy a nyuszi idetaláljon!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Bár én a 7végén nem hiszem, hogy nagyon takarítgatok, mert este megyek dodozni! Gyömrön nyitott kersztanyum a művházban egy kisbüfét lesz rck koncert vagy buli és megyek neki segíteni! Szal az éjszakázás se elött se után nem hiszem, hogy ablakot pucolok, BÁÁÁRR kit tudja!

Susy! Akkor mi elég hasolnoak vagyunk! Bár én meg nézem mint pölö a tegnap esti fokuszban is volt, de rád való tekintettel nem ragozom, de már ne is haragudjon rám senki a száj járásomért, de baszni tudnak, de gyereket nevelni nem csak bántani megronta kukába dobni és még sorolhatnám! Ez a legjobban akkor fáj mikor már a sokadik hónapja probálkoztunk, hogy legyen végre pocaklakom! Akkor mindig elkapcsoltam a tévét vagy akkor kiborultam és bögtem! Ma már megnézem, ha úgy adodik, de nagyon ki vagyok tőlük!
Én orvosnak sose készültem, de óvó néni vagy bölcsis néni szívesen lennék a mai napig!
És tudod én is segétkezem mindenkinek ahol csak tudok ott karolok fel akit csak tudok, de tudod már annyit megütöttem a bokám és még mindig nem tanultam belöle! Addig vagyok barát míg tudok segiteni! Ha már nem akkor nincs barátság! Én már ezt olyan jól megszívtam, hogy egy millicsivel is le lettem húzva! Most nyögjük! Már inditanám a pert, de kaptam a közjegyzőtöl egy papirt amit ki kell tölteni, de nem tudom, mert nem vagyok benne jártas kértem a segítségét közölte Ő sajna nem sgíthet! Szal most épp azon gondolkodom ki tud nekem segíteni! de eddig hiába kerestem! De ha begurulok lmegyek egy ügyvédhez, hogy segítsen kitölteni! Nem egyszewrű! És akkor befizetek a közjegyzőnek 30ezret és akkor indulhat a perpatvar! Ja és akkor gyüjtjük itt monorra a delikátos vonalkodokat, hogy legyen egy normális játszóterünk azt is én szervezem persze barinőm cseszik segíteni, mert Ő mindig milyen marha fáradt pedig neki egészséges a csemetéje nem kell cipelje na mindegy nem ragozom, de rosszul esik, hogy melettem sincs senki csak én megyek minden után! Bár nagyon aranyos a védőnönk és Ő melettem áll!
A kertészkedésért irigyellek! Már én is úgy mennék ki kicsit turni furni! Mekkora a kertetek?? 20kg fűmag meg hagyma! És még mi lesz a kis konyhakertetekben??
Nekünk is volt konyhakertünk retek, paradicsom, paprika ubi termett is benne, de a tavalyi esős trutyis idő elvette a kedvünket! Tehát idén nem lesz! Pedig roskadásig volt minndenünk! Már a 6. szomszéd is tőlünk kapta a paprikát paradicsomot!
Hmmmm palacsinta!!! ÉNISÉNISÉNISSSSSSSSSS! Imádom!! Küldhetsz nekem is belöle!
Istenke éltesse apácskát már így elötte! Hol lewsz a meglepi buli?? Othhon vagy máshol?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó estét!

Nekem most lett lélegzetvételnyi időm. Egész nap dolgoztam én is, nekem is ablakot kellene pucolnom, de az még odébb van...
Ma nálunk extra hisztis nap volt, mondtam is apának, hogy felkötöm magam a garázsba mire haza ér. :)

Nócika
Sajnálom a pénzed, én azért ennyire nem vagyok segítőkész, pénzzel nem lehet megvezetni.

Palacsinta pont a te részed maradt meg, dobom. :lol:

Szülinap úgy lesz, hogy szombaton délután kettesben elmegyünk általam szervezett, kiválasztott programokra, majd utólag leírom hogy hová, hátha apa is olvassa. :) Késő este fogunk haza érni. :)

Vasárnap pedig jönnek a vendégek, sütünk tárcsán husit, meg csinálunk bográcsban gulyást. Sütök tortát, meg sütit, lesz mindenféle inni való, az idő is nagyon jó lesz.

Nekem ma nagyon fáj a fejem, valamit érzek, nem bánnám, ha esne nem kellene locsolnom fűmagot.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szép estét nektek!

Susy! A pénzt azt nem úgy adtam kölcsön, hogy ott maradjon örökre! Hanem átadtunk egy autot egy akkor még nagyon jó és kedves barátnak ami mára egy rémállom lett!
Nos volt nekünk egy autonk ami nekünk kicsinek bizonyult, de mivel hiteles eladni simán nem tudtuk volna így mivel Ő épp autot akart venni tetszett neki átadtuk neki kölcsön szerzödét írtunk róla és a részleteket neki kelett volna fizetni és vigyázni rá! Ezért kaptunk cserébe egy végre hajtást ami álltal nem fizette a törlesztöt és elvitte a bank az autot persze tropára törve egyedül a bal hátulja volt épp az autonak! Nos ez van! Ezelött is tudtam, hogy pénzben nincs barátság, de most már végelg megtanultam a leckét!!! Nekem elhiheted!

És milyen pali?? Lekváros??? Vagy mogyorokrémes??? Jöhet!!!!!!!

Remélem kötelet nem találtál, bár, ha találtál volna akkor most nem írtál volna!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem holnapra kipihened magad és a gyerekekkel is könyebb lesz!
Fejfájás meg monnyon leeee!!!!

Nem lesz rossz ez a szülinapi party! Nekem még sose volt meglepi partymi csak a barinőm, lepett meg épp idén egy szép kis tortával váratlanul betoppanva! Nagyon jól esett!
De ez a tárcsás megoldás nagyon jól hangzik! Februárban nem könnyü tárcsás partyt rendezni! Bár tudod mit?? Ha valaki sütne helyettem bevállalnám!!!! :lol: :lol: :lol: Ezért az egyért lenne jó nyári vagy legalábbis tavaszi születésünek lenni!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!!!!

Nócika biztos hogy a tesó érkezése után neked se lesz problémád piri néninél:)

ablakok:én tegnap a konyhait megpucoltam és a függönyöket is kimostam....a szobákba is meg csinálam valamikor ezeket.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép napot nektek!

Mi ma is rogyásig sétáltunk délelött! Ki is nyúlt mancika! Akkorát aludt a babakocsiban, hogy csak na! Meg össze kötöttük a kellemest a hasznossal és elvittük a bölibe a felvételis papirt leadni!
Ti tudjátok azt hogy van e bölibe beszoktatás?? És úgye nem drasztikusan ott kell hagyni a gyerköcöket és kész?? Ezt elfelejtettem megkérdezni!

Nita! A proféta szóljon belöled!!!!!!
És nagyon kis ügyi vagy az ablakpucolás miatt! Asszem nekem is jól lesz picit össze kapnom magam! :lol: :lol: :lol: :lol:

Mit főztetek ma????? Én ma sem semmit! Apuék meghívtak tarhonyára meg pörire! Olyan jó, hogy ilyen szép időben nem kell a főzéssel foglalatoskodni! De holnap már jó lenne nem apuék nyakán lógni! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nita
Barátnőm hármat szült, de majd meg pusztul minden hónapban mensikor. :roll:

Nócika
Ma brassói volt, apa rendelte, szülinapra. :lol:

Bölcsibe van beszoktatás, nagyjából két hét.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy! Hmmm ez nem is olyan rossz! Ezer meg egy éve nem csináltam brassoit! Hány éves lett apa?? Istenke éltesse apát!!!!
De jó, hogy van beszoktatás! Azalatt akkor én is hozzá szokhatok a dolgokhoz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


SZiasztok!!!!!!
Nócika én tegnap előtt este megyszószt+krumplit+fokhagymás húst csináltam.....:)

Susy nem jó szegény barátnődnek.én mióta Mátét megszültem meg se érzem pirit:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita! Én meggyszószt még sose csináltam csak a munka helyemen ettem meg hát anyumék is marha ritkán csinálnak! Te hogy szoktad?? Lehet ezt is ki kéne próbálni! És marha húsival csinálod??
Én ma vagyok a 4. napom, de majd meg döglöttem délelött! Délben a mancika mikor aludt beálltam a zuhany alá és vettem egy jó forró zuhanyt! Na azóta jól vagyok!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok,

Képzeljétek, tegnap este felhívtak, hogy 3 hét múlva kezdhetek a melóhelyen. :oops: :oops:
Azt sem tudtam hova kapjak hirtelen, hiszen pöttömke még éjjel-nappal szopik. 3 hét meg kevés a teljes leszoktatáshoz, na meg 1 éves korig nem is akarom. Szóval átrágtuk magunkat a dolgon, és most ezt visszautasítottam, és megbeszéltük, hogy augusztusban jelentkezem és meglátjuk lesz-e akkor hely. Ha nem, akkor még várok kicsit, mert azt meg nem akarom, hogy miattam kirúgjanak valakit, mert engem kötelező visszavenni, ha én menni akarok. :oops: :oops: :oops:
Csak félek, nehogy a 2 szék közül a pad alá essek, hogy ezt most visszautasítottam, legközelebb meg nem lesz hely. :oops: :oops:


Lánykoromban nekem is rettenetesen görcsölt a havim, de mióta szültem sokkal enyhébbek lettek azok a napok. :lol: :lol: :lol:
Ja, és szülés óta még meg sem jött,.
:wink: :wink: Nem is hiányzik. :wink:


Suzy,
Apácskát Isten éltesse!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy! Szerintem nem fogsz a két szék közül a pad alá esni! Még jó, hogy 3 hét alatt nem szoktatod le a szopiról! Az nagyon drasztikus lenne! Szerintem várj még egy kicsit! Tudom a pénz az nagy ÚR, de a baba az első! És neked nem csak a pici van, hanem ott a többi három! Én megértelek, de most rájuk kell koncentrálj!
Tudom, hogy sikerülni fog! Szurkolok!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: