Új privát üzeneted érkezett!

Na sziasztok!

Ujra itt vagyok bármár a fiaim a délután folyamán eléggé kiakasztottak állandóan vitáznak, a Viktor kötöszködik a Gergővel. Na szép napokm elé nézek .

Mi most próbálkozunk először vagyis csak ugy próbálkoztunk decemberben is de nem maradtam terhes pedig peteérés előtt2 nappal probálkoztunk de lehet hogy nem is volt pé-m.

Betty!
Ha majdáprilisba megjön kb.4vagy 5-én akkorkiszámolod nekem a pé-t és mégeygszer a jónásn. -ot és hogy mikor fogan lány!!!!!

Ja! A hoxa.hu-n is levelztem egy csajjal ő is kiszámolta nekem a placidus programmal és ő szerint április 28.-a 13:00 óra a lány fogantatásának az ideje de amúgy is úgy gondoltam hogy majd vagy 26-a vagy 27-én hancurozunk egyet de ez attól függ a pá
rom milyen fáradt mert teherautósofőr .

Na pusz lányok majd még írok!!
Szavazzatok, én is azt teszem fél óránként és a gyerkőceitekre is próbálok de mindfig szavaz valaki abban a fél órában de egyszercsak összejön.
márti80
 
 


Sziasztok!
Most csak beqqcska,mert apa ma hamar hazajött és ilyenkor inkább vele vagyok,mint a géppel.
Képzeljétek,még nincs egy hete,hogy megjött(még el sem múlt),de úgy feszül a mellem!És tegnap észrevettem,hogy csöpög belőle a "tej". Ez vajon mitől lehet?Van tippetek?
Kép
Vendég
 


Kriszta:)
Az nem természetes dolog, hogy csöpög belőle a tej, ha nem vagy terhes. Azt írtad megvolt majd megint megjött. Rendesen megvolt?
Nem lehet, hogy terhes vagy, mert akkor könnyen lehet köztes vérzés, viszont ebben az esetben orvoshoz kell fordulni, mert progeszteron pótlásra van szükség vérzés esetén, ha valaki terhes.

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

Kriszta,

Mindenképpen nézesd meg magad orvossal, mert az előtej a terhesség jele. Persze álterhesség is okozhat ilyet, de ez nem hiyzem hogy nálad fenáll.
Menj el dokihoz, mert amikor én az elsőt vártam néha nekem is volt köztes vérzésem. Ez előfordul. :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Nem hiszem,hogy terhes lennék,sőt biztos,hogy nem,mert most is rendesen megjött,28 napra,és úgy,ahogy kell. Viszont mikor anno terhes voltam,nem jött az előtej csak a terhesség közepe felé.Most este meg már nagyon.Úgy hogy fel is hívtam az orvosomat,hétfő délelőtt megyek is hozzá.
Ráadásul olyan érzésem van,mintha felfáztam volna.De hogy hol és mikor?Mindig rendesen öltözöm,nem ülök le hidegben még a buszon sem,éjjel betakarodzom.Minden összejön most nekem úgy látszik,pedig szerdán derülne ki,hogy mikor lesz az inszem.Félek,hogy így tolódik a dolog.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta! Jaj a felfázás nem jó! Én is hajlamos vagyok rá nagyon. Én Nolicint szedek rá, ha kell.
Nekem is jön még tejcsi a cicimből, ha megnyomom, de az orvosom szerinte ez nem gond.
Bár ha neked csöpög magától az biztosan nem oké.

Lányok Nálatok mi a helyízet???

Szép Napot Mindenkinek!!!
Vendég
 


Lányok,

Megkérhetnélek benneteket valamire???
Nekünk nincs otthon net, és ma 1 órától hétfő reggel 8-ig nem fogok tudni szavazni a fiaimra, viszont így szerintem nagyon hátra fognal csúszni.
Szóval a kérés az lenne, ha nem nagy gond nyomjatok szavazatokat az enyémekre is hétfő reggelig, ha lehetséges.
Nagyon megköszönném. Ha nagy leszek meghálálom.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Oké Judy! Nyomkodunk. Én eddig is nyomtam, ha letett!

Puszi Neked!!!
Vendég
 


Márti!

A Placidus program az nem jósló program? Én nem ismerem, csak a neten olvastam. Az hol található? A Jónás szerint az óra percet itt tudod megnézni magadnak, én innen néztem, más számítást nem tudok. Az astro comosat meg már elküldtem, ott nem ír óra percet.

http://www.lunarium.co.uk/jonas.php

A peteérés napját csak körülbelül tudjuk kiszámolni, nem biztos, hogy akkor van, de szívesen kiszámolom neked, hogy mikor kellene lennie :)


Kriszta!


Remélem a doki mindent renben talál majd hétfőn :lol:
Vendég
 


Kriszta
Csak semmi pánik. Csak nincs olyan nagy dolog remélhetőleg, hogy ne lehessen az inszeminációt megcsinálni.
Mivel stimulálnak? closti vagy puregon?
Hanyadik napon vagy a ciklusban?

Fix.b
Az nagyon klassz, hogy ilyen otthon vagy a Jónásban.
Nekem egyébként az a hónap amikor sikerült a fiam a jónás szerint is fiú. Mondjuk én ennek ellenére jobban hiszek a tudományban. :wink:

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!Jó reggelt mindenkinek!

pkagi! Most clostit szedek.Igaz,eddig is sokszor kaptam már és nem sok hatása volt.A Choragon injekcót jobban szerettem volna ebben a hónapban,mert vmi azt súgja,hogy ez az én hónapom! :D
Mondom ezt,közel 6 év sikertelensége után.Na,az is igaz,hogy mostanra minden eredményem jó lett,apa is is tökéletes,úgyhogy lehet bizakodni.
Álterhes nem hiszem,hogy lennék,mert annyira nem görcsölök rá a dologra,sőt,most teljesen nyugodtan várom a 28-át.A holnapi naptól picit tartok,de megnyugtattatok,hogy nem vészes ez a probléma.
Egyébként most egy hete jött meg,nekem ált. mindig 4 napig tart,így már elmúlt.
Bence és apa mennek ma színházba,délután egyedül leszek,akkor majd írok még nektek.

Kép
Vendég
 


pkagi!

Nem vagyok ám szakértő a Jónásban, csak annyi ismeretem van, amit a neten szedtem össze. :lol: A "nem" amúgy csak arra a pár Jónás napra igaz, nem az egész hónapra, tehát ha csak a Jónás napon próbálkoztatok a többi nap nem, csak akkor lesz olyan nemű, mint amit ír. Meg persze ha nem esnek egybe a piros és zöld napok..


Kriszta!


Holnap hányra mész dokihoz? Fiúk mit néznek meg a színházban?


Kép
Vendég
 


Szia Betty!
A Magyar Színházba mennek és a Macskafogót nézik meg.Én nem megyek most,mert én meg ezt a napot már régebben lebeszéltem a barátnőkkel,így mi meg most teázunk,pletykálunk,stb.
Holnap 11-re kell mennem.Kiváncsi vagyok.Most a felfázást is jobban érzem.Ettől inkább tartok,mert ez a veszélyesebb.
Még jövök ma!Van egy halom vasalni való,most az vár rám. :(

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Hol vagytok Lányok???

Betty! Annyira szépek vagytok a képeken, hát nem csoda, hogy Peti is ilyen jóképű kishapsi lett!!! :lol: :lol: :lol:

Judy! Én szavazgattam a hétvégén mikor géphez kerültem, mert szinte egész hétvégén apa dolgozott rajta.

Apa ma vitte az anyagot a dokibácsihoz és hívják ha kész az eredmény. Nagyon kíváncsi vagyok!

Én most így állok:
Kép

És szombatra nem várom a mensit.

Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Hahó hol vagytok????

Megvan az eredmény!!! Minden oké apával!!!!
De akkor velem van a baj!!! :evil:

Lotti!!! Te hová tűntél????? Hiányzol ám!!!

Márti. Ági, Betty, Kriszta meg mindenki!!! Gyertek már! Mi van veletek?

Na én is csak azért érek rá, mert Manó alszik, aztán ebéd után megyünk ki.
Vendég
 


Szia Krisztinka! :)
Az nagyon jó, hogy a párod eredményei jók. Nem biztos ám hogy nálad van bibi. Mindjárt visszaolvasok, mert nem nagyon vagyok képben.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Krisztinka!

Örülök, hogy minden oké a kiskatonákkal :) Hormeel s nevű homeós bogyót nem próbáltad még? Peteérés serkentő. Patikában érdeklődj felőle, ahol homeós szereket is árulnak. Szerintem nem vesztesz vele semmit. Egyik ismerősőmnek 3 évig nem jött össze a baby, kapta a Gynevac szurit, szedte ezt a bogyót, és az általam kiszámolt Jónás napokon akcióztak :) és rögtön összejött a pocaklakó, lassan már szülni fog.. Amúgy pkaginak igaza van, nem biztos, hogy Nálad van a baj. Ja, aranyos vagy, de szépek sose leszünk (én nem is akarok az lenni) :), de legalább Peti "édespofa" lett..:) Szombatra hiába várod a mensit, nem fog jönni ;)


Kriszta!


Mi volt a dokinál?


pkagi!


Mi a mai program Domival ebben a szép időben? Szereti még a babakocsit, amióta megy?
Vendég
 


Sziasztok!
Próbáltam már délután írni nektek,de nem volt jó az oldal.Vagy csak nálam??
Kaptam gyulladáscsökkentőt,de szerencsére nem komoly a dolog,ma már nem is érzek semmit.
A mellemre is azt mondta,hogy ne izguljak,ez nem veszélyes.Persze előszőr ő is azt mondta,hogy álterhes vagyok.Megnyugtattam,hogy teljesen a helyén kezelem a dolgokat,nem szeretnék idáig eljutni.
Szerdán megyek a másik orvoshoz!Ezt várom nagyon!

Elkezdett a jobb oldalam szúrni,remélem ez megint a pé jele!!
Holnap van a Jónás-napom is,nagyon izgatott vagyok!

A Hormeel s az sztem nincs bogyóban,csak csepben.Mi a gyártótól vettük anno először,mert nálunk sehol sem volt,és csak cseppet mondtak.Persze a lényegen nem változtat,csak azért írom,mert ha vki venni akar,cseppet kérjen.Nekem is sokat segített.Most felemelték 1600 ft-ra,de nekem 2 hétig elég egy üveg.
Betty!
Még írok neked a Jónás-topikban is!
Vendég
 


Krisztinka :)
Nálatok az első baba spontán jött össze? Mi ösztönzött titeket arra, hogy kivizsgáltassátok magatokat? Hova jársz?

Fix :)
Látom írtatok a fütyi felhúzásról. Na mi tegnap felhúztuk neki, mert már csak egy pici hártya tartotta, így egy kicsit bedagadt. Szegénykém toporog , amikor pisil, mert fáj neki ezért ma nem voltunk sehol.

Én azt hallottam, hogy 1 éves korában ha nem jön fel vágják, na mi ezt nem akartuk megvárni.

Erről a homeos dologról nem hallottam még. Majd utánanézek én is.

Bmkriszta :)
Menyi clostit szedsz és mennyi tüsződ szokott lenni tőle?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Kriszta!

Köszi a kiigazítást, tényleg csak cseppben van, elírtam. Én nem szedtem még olyat, de sokan dícsérték :) Örülök, hogy nincs semmi komoly baj, remélem, ez már a ti hónapotok lesz :)
Vendég
 


Domi még megül a babakocsiba, persze imád futkorászni is. Általában ha vásárolni megyünk akkor babkocsiban viszem, de ha csak szimplán játszani, akkor nem visszük a kocsit.

Kép

Kép
pkagi
 
 


pkagi!

Kamillázd neki este fürdés után, pár nap múlva helyre jön.
Vendég
 


SZiasztok!

Én is itt vagyok!

Ja! Little = Lotti*! Ne kérdezzétek miért regisztráltam és írtam ide másik néven, kicsit zizzent voltam! :shock:

Szombaton apa névnapját ünnepeltük, tegnap meg még jöttek köszönteni váratlanul, úgyhogy kicsit kidöglöttem!
Az állás interjú jól sikerült, de mégsem fogadta el. Kevés volt a pénz amit akartak neki adni. Aztán még felhívták és ráigértek, de ez sem volt annyi, mint amennyit most keres. Annyiban jó lett volna, hogy kb 10 percre lett volna kocsival az új helye és nem kellene bejárnia Pestre, de a pénz nagy úr. Építési kölcsönünk van és azért az a nettó 40 ezer forint majdnem a havi törlesztő részletünk, amivel kevesebbet kapott volna.

Hát Betty az a meghívó csak nem akar megérkezni. Apa megnézte, tutira meg kellett volna érkeznie, mert a spam okés.

Kati! Veled még nem találkoztam! De úgy látom nem is sokat írtál magadról! A táblázatból látom, hogy a kisfiad inszem útján sikerült. Most mi a helyzet Veled? Írhatnál egy kicsit többet magadról!

Kérdés: Ti mit tudtok arról, hogy a spermák meddig termékenyek? Valahol azt írták, hogy 2-3 napig, máshol meg azt, hogy akár 5 napig is!

Én ma a 15. napomon tartok, de a vonalzómon a malacka kicsit lusta és mindig lemarad! :lol: Tegnap előtt olyan szép páfrányok voltak a pg/53-on, hogy az csak na! Annyira szép volt, még nem is láttam ilyet! Aztán tegnap már nem láttam őket, ma meg megint! :shock: Nem tudom, hogy ha a 12. napon volt akció, és ma van esetleg pé-m, akkor addig kitartanak-e a kiskatonák. Félek, ha ma rádolgoznánk, akkor kevesebb esély lenne, hogy kiscsaj legyen.
Vendég
 


Ildi!

A meghívóval kapcsolatban nem tudok mit tenni :( Sajna várnunk kell április 5-ig, míg vissza nem kapom tőled. Esetleg, ha van a vipmail-nek valami központi mail címe, oda írhatnál, hátha ők tudnak segíteni.
A spermiumok 7 napig is életképesek maradhatnak- de csak 48 óráig termékenyítőképesek. A női petesejt csupán 2-3 napig életképes - de csak 24 óráig termékenyítőképes.
Vendég
 


Lotti :)
Gondolom a Kati megszólítást nekem címezted. :) Ám engem Áginak hívnak. :wink:

Na akkor írok egy kicsit magunkról.

A férjemmel 8 éve ismerkedtünk meg, 7 éve élünk együtt és 6 éve vagyunk házasok. (2001. májusában volt az esküvőnk)
2002. novemberében döntöttk el, hogy kisbabát szeretnénk. 2003. novemberében mentem el dokihoz, hogy nem jön a baba. 2 hónapig egy mezei nőgyógyászhoz jártam és amikor utánaolvastam, hogy nem igazán ez a folyamata a dolgoknak és egy kis segítséggel találtam egy meddőségi szakembert.
2004. januárjától jártam hozzá. Kiderült pajzsmirigybeteg vagyok (ezt ki kellett kezelni). 2005 márciusban került sor az első inszemre. Addig mindenféle vizsgálatok lezajlottak.
Az első nem sikerült, de áprilisban a második igen.
A kisfiam 2006.01.03.-án született meg 5 nap túlhordással császárral. 3770 gr és 54 cm-l.
2006.06.-hóban eldöntöttük itt az ideje a kistesó projeknek. Decemberben ismét a dokinál kötöttünk ki. Sajnálatomra az, hogy Dominik inszeminációval sikerült, nem ndokolta, hogy rögtön belevágjunk.
Így most ez a 3. stimus hónapom és közben egy-két vizsgálatot újra megismételtünk.
Sajnos a Schöpfi sorsa kétséges, így ezután a hónap után orvost kell váltanom. Ma beszéltem az új dokival, aki előbb át akart irányítani egy meddőségi intézetbe, de mondtam neki nem akarok hónapokat várni. Így végül abban maradtunk, hogy csinál nekem inszeminációt. ( mostmár nem érdekel, ha mezei nőgyógyász, mert tudom mit kell csinálnia, maximum majd mondom neki :) )

Na röviden ennyi. :)

Igen Lotti jól látod, ha megvolt a tüszőrepedésed akkor ott már kisfiú lesz. :)
Annyira fontos, hogy kislány legyen?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági! NE HARAGUDJ!!!!! Fogalmam sincs miért írtam katit, tiszta hülye vagyok! :oops:
Hát nem irigyellek, hogy ilyen sokat kellett várnod a kisfiadra! De megérte, mert nagyon édi a képen! :lol: Hú, és hogy már lassan 1 éves próbálkoztok megint....én ezt nagyon rosszul viselném lelkileg! De tudom, hogy mindent a cél érdekében! :lol: Azt lehet tudni, hogy most hol tartasz? Hanyadik napon? Vezeted esetleg a hődet?

Egyébként egyáltalán nem fontos, hogy kislány legyen!!!!!! A vetélésem óta azt mondom, ami szinte már közhely, hogy mindegy, csak maradjon ott bent ameddig kell, és egészséges legyen! Egyébként ma még ugyanolyan alacsony a hőm, mint tegnap! Bár este azért rádolgoztunk :oops: így ma még a testnedveimet se fogom tudni megfigyelni, mert nem fogom tudni mi az ami az enyém, és mi ami apáé :oops: . Lehet, hogy még csak ma lesz pé-m, vagy éjjel már volt is, mert tegnap még olyan pufi volt a hasam, mintha egy egész fazék babot megettem volna :lol: ma reggelre meg semmi. Már kíváncsian várom a holnapi hőmet, pedig még a mait is csak nem rég mértem. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma már tökéletesen érzem magam!Este akciózás lesz,mert ma van a fiús Jónás-napom!Drukk nekem!
Holnap reggel meg orvos,kiderül,hogy lesz-e inszem,ha igen,mikor.Bár adja Isten,hogy ne legyen rá már szükség!! :)

Régebben én is hőmérőztem,de nekem nem jelzett semmit.Ha volt pé,ha nem,a hőm 1-2 tized eltéréssel ugyanazt mutatta.Én ezért nem csinálom a görbét sem.
De majd vhogy ilyen vonalzót csinálok,de a szerény(gyakorlatilag nulla)angoltudásommal elég nehéz.
De ha vki segítene... :) :) :)

Kép

Este olyan erős migrénes fejfájásom volt,hát lányok,és azt hittem tényleg itt a vég.Nem láttam,olyan hányingerem volt,nem akartam semmilyen gyógyszert bevenni,végül sajnos muszáj volt Cataflam-ot bevennem.Remélem ez nem probléma.Még most sem az igazi,de ebben a szép időben azt hiszem megyek sétálok egyet és talán az segít.
Vendég
 


Bmkriszta :)
Nem hinném, hogy bármi bajt csináltál volna, hogy gyógyszert vettél be. Mivel szerintem még nem volt megtermékenyülés. Ha terhes vagy akkor is be lehet venni gyógyszert, mondjuk algopirint, mert sokkal rosszabbat teszel a babának a fájdalommal, mint a gyógyszerrel.
Kíváncsi vagyok mit mond a doki. Ez lesz az első inszemed?
Ne félj tőle annyira "semmi" az egész.

Ildi :)
Nem haragszom. :)
Nem igazán mérem a hőmet, mert a pajzsmirigyem miatt van amikor magasabb az átlagnál.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Na csináltam másik vonalzót is.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Igen,az elsőre készülünk,közel 6 év sikertelenség után... :cry:
Remélem persze,hogy nem lesz rá szükség,mert most vhogy úgy érzem,hogy ez a mi hónapunk.Igaz,hogy ezt 6 év után kijelenteni elég merész dolog,de én örök optimista vagyok!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Újra itt vagyok , egy kicsit eltüntem , mert elvoltam havazva. Tegnap meg nem volt netünk, valami volt a központba. Voltam hétfőn a Viktorral természetgyógyásznál és biorezonanciával vizsgálta sejt szinten, és kezelést is kapott az eredmény meglepett . Képzeljétek azzal mmentem hozzá hogy a foltok ami a testén és az arcán van nem akar elmúlni és be van gyulladva, persze már voltunk vele egy csomó dokinál de csak krémet adtak ami a gombákat a testében visszafolytotta nem ölte meg.A természetgyógyász megállapította hogy bőrgombája van és a bélrendszerén is gombás fertőzés van ráhúzodott az izmaira, izületeire és a májára . Kaptunk 3 hetes krumpli diétát semmi szénhidrát , édes űdítő és semmi nasi.Ez marha nagy érvágás a gyerekemnek.Csak zöld teát ihat , ásványvizet és kaptunkl 14.000.-Ft-ért bio kapszulát és olajat, teát,ja és boi vegetát. Gondolhhatjátok milyen jó?! nem akatja bevenni a kapszulát.Úgyhogy tegnap 20 eft-ot ott hagytam a nőnél remélem lesz eredménye.Ja és képzeljétek alergiás a gyapjúra és a csirke tollra. Jó mi.
Na nem fárasztalak benneteket a próblémáimmal csak kiakartam beszélni azaz itt írni a gondomat. Tiszta ideg vagyok hogy nem akarja bevenni a kapszulát!

Na mentem majd délután még bekukkantok!
Szisztok lányok! Szép napot!
márti80
 
 


Ági! Köszi a vonalzót! :lol:

Kriszta! Nagyon drukkolok, hogy ne kerüljön sor az inszemre, spontán sikerüljön most a baba!
Ne aggódj a gyógyszer miatt! Ha babás is vagy, akkor 2 hétig nincs biológiai kapcsolat közted és a kis pöttyöcske között. Egyébként tegnap este engem is gyötört a fejfájás, aludni is alig bírtam.

Vonalzó:
tickerfactory.com
Trying To Conceive
Ruler/Slider majd NEXT gomb
itt kiválasztod a vonalzód alapját. több oldal is van, ezt a számok jelzik alul
ha meg van a megfelelő, akkor a vonalzó előtti kis körre kattintasz
majd NEXT gomb
most kiválaszthatod, hogy milyen kis figurát akarsz tenni a vonalzódra. itt is több oldal van. kattintás a megfelelőre majd NEXT gomb
itt beírod a mensi első napját
aztán azt,hogy hány naposak általában a ciklusaid
aztán ha már túl vagy az ovuláción, akkor azt is beírhatod, hogy ez hanyadik napon volt, de ezt nem muszály kitölteni
aztán alul átállítod az időt. a dátum az jó, csak az óra percet kell átállítani /am - délelőtt, pm - délután/
NEXT gomb
aztán látod milyen lett a vonalzód és a bbCode-od kijelölöd és kimásolod
ezt a sort nem kell, csak ami utána jön [url=http://www.TickerFactory.com/]

A babaneten itt a társalgóba felül a "segédletek" gombnál legördíted és rákattintasz a "profilra"
itt az aláírás sorba bemásolod ezt a kódot
nézd meg azt is, hogy az, hogy az aláírást mindig csatolja be legyen kapcsolva, és végül elküldöd és kiírja, hogy a profilod megváltozott, és kész is!

Remélem sikerül!
Vendég
 


SZia Márti!

Hú nem semmi amit írtál! Nem fárasztasz vele, nyugodtan írd ki magadból a bosszúságot! Itt nem csak a leendő babákról lehet beszélgetni, hanem a már meglévő rosszaságokról is! :lol:
Milyen kapszulát kaptatok? Nem lehet szédszedni, és esetleg belecsempészni az ásványvízbe? Tudom milyen ez, az én fiam se rajong a kapszulákért. És hogy nem nassolhat, és nincs édesség....... ez a legnagyobb bűntetés egy gyereknek! Nem irigyellek! Mi lenne, ha mondjuk azt mondanád neki, hogy ha beveszi a kapszulát kap egy harapás csokit? Talán attól a kicsitől még nem ártotok annyit, mint azzal ha nem veszi be a kapszulákat.
Vendég
 


Szia Little!

Most felhívtam a nőt és aztmondta hogy rakjam bele neki őszibarack léba mert azzal jó. Mi tegnap próbáltuk teába rakni a kapszulát ugyhogy szétszettük de olyan büdős hogy nem volt hajlanndó meginni és már nagyon mérgesek voltunk rá. Teljesen kikészít. Mondtunk neki mindent hogy nem gépezhet mert imád neten játszani,nem biciglizhet, nem quadozhat a motorjával nem mehet sehova ha nem vesazi be a kapszulárt de nem érdekelte a álasza az volt úgyis megyek és kiszökök a többiekhez játszani. Marha szófogadó gyerekem van. Ráadásul rtegnap este mondta hogy nem halla fülére úgyhogy ha haza hozom ebéd előtt a diéta miatt az oviból akkor megkérdezem tőle hogy még mindig nem hall a fülére mert akkor délután mehetünlk a dokijához! Marhára kivánom az ilyen napokat!! Még jóhogy a Gergő az másmilyen.Tudom nincs két egyforma gyerek.
Na megyek közbe főzöm a diétás ebédet a gyerkőcnek!!!
márti80
 
 


Krisztinka!

Ne haragudj, hogy átsiklottam felette, hogy írtad, hogy apával minden oké!!!!! Ez tök szupi! Szerintem szedhetnél egy kis E-vitamint! Radványi dokinő szerint az segíti a peteérést! Nem veszítesz vele semmit!

Márti! Minden elismerésem a tiéd! Ezek olyan hülye helyzetek, mert ők még nem értik, hogy mindez az ő érdeküket szolgálja! Kitartás!!!!!!!
Vendég
 


Köszi.

Krisztinka!

Én is örülök hogy a párodnál minden rendben van. Én is azt javaslom mint Little szedj egy kis E-vitamint én is már vettem de csak áprilisba kezdem el szedni a vitaminokat.

Sziasztok!!
márti80
 
 


Na,itt vagyok!
ILDI!
Nagyon köszönöm a segítséget!Remélem mindent jól csináltam!Majd véleményezzétek,ha vmi nem jó,megyek javítok!

Jaj,ezek az allergiák,utálatosak!Az én fiam meg a tejfehérjére és a tojásra allergiás.Hát a tojással nincs gond,mert nem szereti,amiben meg van,például tészta,azt már könnyű kiküszöbölni.De a tejes dolgok... Imádja a tejet,túrórudit,joghurtokat,stb,stb.Most nagyon sajnálom szegényt.
Vmelyik nap csak egy falat Nesquick csokit evett meg és már teljesen tele volt pötyökkel a hasa,keze.Már egyszer végigcsináltuk ezt vele,remélem most is elmúlik majd neki 6-8 hónap alatt.
Vendég
 


Sziasztok!

Márti! Sajnálom, nem lehet egyszerű!!! És nyugodtan írjál le mindent ami bánt, vagy éppen aminek örülsz. Nem is baj, ha nem mindig babákról beszélünk, meg pé-ről.

Ági! Manó spontán, tök véletlenül jött össze. Akartunk babát és nem szedtem már fogigátlót és hol védekeztünk , hol nem.
Apát azért vizsgáltattuk ki, mert 8 éve volt egy herevisszér műtéte, de utána nem ment vissza kontrollra. Most az orvosom javasolta nézzük meg mi a helyzet vele. Az urológus egyébként azt mondta, hogy a régi eredményével is lehetett volna babát csinálni, de azért kellett a műtét, mert ugye a heréknem nem kell a meleg fölösleges érhálózat. Szóval szupi lett az eredmény.
Most a dokibácsim júliusig adott haladékot a babásodásra, ha nem jön össze addig, akkor engem néz meg , de nagyon.
Egyébként 12.000 ft-unk bánja a vizsgálatot. Igaz magánklinikán voltunk. Borzasztó, hogy mennyire lenyúlják az embert.
Egyébként Manó kb. pont ebben az időszakban fogannt két éve.

Kriszta! Drukkolok, hogy összejöjjön a babó! Küldöm a sok +++++++++++++++++++++++++++energiát!!

Little! Örülök, hogy végre vagy!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Na,bővítettem még a vonalzók sorát!
Nézem az úszást a tv-ben,ha majd vége,jövök beszélgetni,bízom benne,hogy lesztek!
Vendég
 


Krisztinka
Mi is anno magánba csináltattuk meg ezt a vizsgálatot.
Az eredmény a fontos. :wink:

Az e-vitamin nem a peteérést, hanem a méhnyálkahártya vastagságát segíti. Ugye csak jó vastag méhnyálkahártyával marad meg a babó.
A fériaknál pedig jótékony hatással van a spermiumokra.

Márti
Húú nem lehet egyszerű egy majdnem kamaszodó gyermekkel.
Ilyenkor gondolok arra, mi is vár ránk. :lol:

BmKriszta
Ha dokihoz mész és megfelelő a tüsződ mindenképpen megcsinálja az inszemet, ha erre a hónapra be volt tervezve. (szerintem)

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Holnap reggel 8-ra megyek az orvoshoz,minden kiderül!
Küldjetek egy kis drukkot!! KÖSZI!!

Betty!
Holnap írok neked külön!

Kép
Vendég
 


Kriszta
Mennek a drukkok. Utána feltétlen jelentkezz!

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Látom, jó sokat írtatok, alig bírtam visszaolvasni :)

Kriszta!

Drukkolunk Neked holnap!


Andi!

Merre vagy?


Krisztinka!

Ígéretes a görbéd, már amennyit én értek hozzá.. Hány nap késés után fogsz tesztelni? Ne írjak semmit a táblázatba?


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta! Mennek a drukkok!+++++++++++++++++++++++++
Ha készen vagy az orvosnál és géphez jutsz feltétlen adj hírt magadról!!!!

Betty! Én az vagyok aki csak az 50. napon vagyok hajlandó tesztelni. Ma vagyok a 29. napon. Nálam nem lehet kiszámítani a késést, mert a múlt hónapban is a 48. nap jött meg, előtte meg a 40. -en, de volt már 33 napos ciklusom is. Egyébként ápr. 18-ra esik az 50. nap.
Ha nem jönne meg kíváncsi vagyok meddig bírom teszt nélkül.
Ma még fent van a hőm. :lol:

Puszi mindenkinek.
Vendég
 


Betty,

Majd írd át a cytológiám dátumát ápr 4-re, mert sajna ma nem tud vállalni. Sok a kismamája.

Kriszta,

Jelentkezz minél hamarabb, hogy mi volt a dokinál. :P :P

Ti sem tudtok felmenni az iwiw-re??????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hát lányok,megjöttem.Igaz,már 10 körül itthon voltam,de olyan magam alatt voltam,(vagyok),hogy még nem volt energiám leülni írni.Sajnos az inszem tolódik.Nekem elvileg minden leletem jó volt,mondjuk a progira mondta,hogy talán picit alacsony,de még jó.Viszont apa...
Kétszer kellett mennie vizsgálatra.Az elsőre ott,ahol akar,a másodikra a klinikára.Az első eredménye kb két hete lett meg,szuper volt.Több,mint 70%-os,sőt az 24 órás ereményére is azt mondta a doki,hogy ez igen.A második rá 11 nappal készült,ennek ma tudtuk meg az ereményét.Ez már nem volt jó.Most meg kell ismételni,mert nem értik,hogy alig 10 nap alatt hogy romlott le így.Most 5 szexmentes napot írtak elő,és hétfőn kell megint mennie.
Igy persze inszem sem lesz még,és hiába várom a vasárnapi pé-t is.
Teljesen le vagyok tőrve.Apa meg úgy járkál itt,hogy a szemembe nem mer nézni,mondván ő a hibás az egészben.Pedig nem haragszom én rá cseppet sem.Hisz évek óta velem volt a baj,és ő sem szólt,csak támogatott,bíztatott.
Hétfő reggel megy,kedd délutánra lesz eremény,aztán okosabbak leszünk.Talán...
Megyek egy kicsit magamba roskadni.

Kép
Vendég
 


Judy!

Átírtam! Én be tudok lépni a wiw-re.


Krisztinka!

Beírtam a teszt időpontját, addig muszáj kibírni! :wink:



Kép
Vendég
 


Kriszta! Annyira sajnálom!!! Nagyon-nagyon rossz lett az eredmény???
Nekünk apának volt az a műtéte és akkor csak 40% volt mozgó és arra azt mondta a doki most, hogy még azzal is lehetett volna
babát csinálni.
Fel a fejjel!!! Reméljük csak valami hiba csúszott be és a hétfői minta jó lesz!

Betty! Köszi, hogy beírtad. Ha nem jön meg remélem kibírom addig.
Vendég
 


Kriszta!

Ha vasárnap lesz pé-d, akkor miért nem lehet próbálkozni? Addigra letelik az 5 nap. Mondd a férjednek, hogy ne fürödjön forró vízben, csak zuhanyozzon, mert 41 Celsius-fok feletti fürdő után 20-50 napon át kevesebb a spermiumok száma, illetve a forró fürdő lassítja vagy akkár blokkolja a spermiumok mozgását.
Vendég
 


Az 5 szexmentes napra azért van szükség,hogy a hétfői vizsgálathoz megfelelő mennyiségű kiskatona legyen.Ha vasárnap együtt vagyunk,akkor hétfőn ő csak egy egy napos hadsereget tud majd produkálni.Nem tudom mi legyen.
Amúgy neki most 40% alatt volt.
Ti mit tennétek? Bevállalnátok,hogy egy napos katonákat ad le hétfőn és együtt vagytok vasárnap,vagy marad a szünet addig és tudjuk meg mi volt a baj?
Én olyan tanácstalan vagyok. Egyáltalán egy 40% alatti eredmény elég a babához?
Hát,több mint 10 éve vagyunk együtt,de még talán soha sem láttam a férjemet zuhanyozni.Ő inkább korábban kel,csak fürödhessen,és este is akármilyen fáradt,csak a fürdés jöhet szóba.Hát most vhogy megpróbálok hatni rá.

Annyira kedvesek,aranyosak vagytok,köszönöm nektek!!!

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: