Új privát üzeneted érkezett!


Kandi Kép itt is nagyon szépen köszönöm neked!

Pusz
Noémi
Vendég
 


Sziasztok!
Csináltam egy nagy baromságot és ma reggel csináltam egy tesztet QuPIDo a neve,és elvileg azt írja,hogy egyedülálló szuperérzékenységű( 10mlU/ml érzékeny)....és lett egy középhalvány 2csikos tesztem.Szerintetek?Baromira korán csináltam,de már kedd óta fáj és érzékeny a cicim!Leírásban az van,hogy a beágyazodást követő 1.napon már biztos eredményt mutat!Kedden kaptam coragont 3ampullával(doki szerint csak sárga test hormon pótlásra)!Bezavarhat az ma szombaton?
Ne gratuláljatok!
pusza
Bizonytalan és félősAndi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Sziasztok
Ismét Én vagyok!Dokit felhívtam és azt mondta,hogy a choragon lehet ez még...egy hét múlva kell jelentkeznem!
Szóval elöző hozzászólásom tárgytalan!
Mindenkinek jó hétvégét!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hello Csajok!

Kandi! Teljesen megértem persze, hogy Nati mellett nem tudsz 3 napig feküdni. Csak azért írtam, mert hallottam olyanról, akivel együtt voltam inszemen anno, hogy az inszem után ment az Auschanba dolgozni.. hát nem tudom..
Viszont azt nem értem, hogy miért mondod, hogy mire felérnek a kiskatonák elhalnak..? Miért halnának el? A kiskatonák 48- 72h-ig életképesek a női szervezetben, és a petesejt is kb. 3 napig életképes. Minden ok lesz meglátod!! ;)
Teszt: - igen ezt nekem is mondták anno, hogy nehogy csináljak tesztet otthon, mert a kapott injekciók - Puregon, Pregnyl - ugyanazt a hormont tartalmazzák mint amik természetes úton termelődnek terhesség esetén /sárgatesth./ és álpozitivitás is előfordulhat, ami később csalódást okozhat. Így sokak tanács ellenére sem csináltam meg,és mikor a BMC-ban az eredményre vártunk nem sok hiányzott, hogy idegességemben összeessek...

Barbi! Kíváncsi vagyok mit mondanak hétfőn, hogy milyen rendellenességed van a méhben? A lényeg, rosszban a jó, hogy bár műtét árán, de kiderült a probléma és korrigálható.
Nekem is volt laparascopos műtétem , csak nekem pv. elzáródás miatt.

Noémi! Én is a BMC-be jártam, és a Z. adj. csinálta az inszememet. Bár nekem ő már sokadik doktorom volt , mert szerintem egy kicsit nagy ott a káosz, de a lényeg, hogy sikerült. Sajnálom ami veletek történt, és sok sikert kívánok nektek is!

Voltam pénteken uh-on, és kicsi fiúnk úgy döntött elég volt a fejenállásból, megfordult Kép Remélem még kicsikém irányba áll, bár én is a fenekem toltam először ki ebbe a világba .. Kép
Ja és voltunk szobabútort is nézni Neki, találtunk is nagyon szépet, jó áron. Igen igazad van Kandi, ha van pénzünk hamar megveszünk mindent, de sajnos az nem sok van, főleg , hogy táppénzen vagyok a kezdetektől munkaköröm miatt.
káni
 
 


Szia Káni
Hogy fogják hívni a kicsi fiút?Mekkora most,méreteit tudod?Nem gondoltál rá,hogy itt a babaneten a keres-kinálból vennél dolgokat(olcsobb-na és a baba dolgokat 1-2 év alatt nem lehet elhasználni könnyen)!
Hát igen a tesztelés teljesen fölösleges volt...csak,hát itthon volt....ma olvastam is itt a neten,hogy a choragon után csak 2 hét múlva érdemes tesztelni!-erről ennyit!Kissé türelmetlen tipus vagyok...
Na további jó hétvégét!
Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek,pénteken irtam nektek(anyáéktól,náluk voltunk),és eltünt minden.Nem csak amit irtam,de a képek is.Hogy hová nem tudomKépMost kapcsoltam be a gépet,azt hittem rosszul látok!Na mindegy,remélem ez már nem tünik elKép
Még mindig nem jött meg,ma vagyok a 26.napon.Vagy beáll és 28 naponként fog jönni a mensim,vagy már meg sem jön,de jó lenne.A 23.napot már elhagytam,igy kicsit reménykedek hátha....és spontán!Majd eldöl!

Kandi!
Teszt ide vagy oda szoritok,hogy sikerüljönKép
Uh-ra kell mostanában menned?

Káni!
Hogy vagytok?
Pihizel?Ebben a gyönyörű időben úgyis ezt lehet csinálni.

Sapé

Kép
sapé
 
 


Barbi!
Voltál a dokinál?
Mit mondtak?Mit fognak csinálni?
Hogy vagy?

Sapé

Kép
sapé
 
 


Ja!
Képeket majd ismét felteszem,de most mennem kell a lányka felkelt,ebédelni fogKép

Kép
sapé
 
 


Szia Sapé
Na a 29.napon ,hogy érzed magadat?Ugye nem jött meg?

Na Én teszteltem tegnap....elöszőr bizonytalan negatív(átfolyos),mire hazajöttem két csikos lett!Lehet még a Choragon?Legközelebb vasárnap fogok tesztelni...az már csak nem lesz a choragon!
ÍRJATOK!JÓ A BabaNet!
Káni?
Barbi?

pusza AndiKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Teljesen kiakaszt a Babanet! Én is írtam valamelyik nap, ami eltünt , tegnap újra akartam írni, de nem engedte elküldeni. Már azon gondolkoztam, hogy át kellene menni a nőklapjára, ott indítani el ezt a forumot.. :oÁÁÁ

Na, képzeljétek voltunk most a saját doktoromnál uh-on, és hál' Isten kicsi fiam hallgatott rám, mert visszafordult! Kép De a lényeg, hogy 2300gr-ra tippeli méretei alapján. Még ő is azt mondta, hogy szép nagy baba.. Kép Most még mosolygok, majd szülésnél nem fogok.. Nem véletlenül mondja mindenki, hogy milyen óriási már most a pocakom, mint aki szülés előtt áll..
Egyébként meg a tavaszi nagytakarításnak neki álltam, mert később már biztos nem tudom megcsinálni. Bár ma pihenőt tartok mert tanulnom is kell, meg kicsit el is fáradtam az elmúlt napokban.. Hát nem vagyok már olyan fitt mint egy fél éve .. Kép))

Sapé, Kandi nagyon szorítok Nektek a valós pozitív tesztekért!!!!
Sapé várom a képeket is! ;)

Szerintem írt Barbi is, hogy még műtik egyszer és nincs valami jól lelkileg, de az is eltünt.. Kép Miért műtenek? Mit találtak a méh üregében? És mit csinálnak vele? MIkor? Írj ha ráérsz! Lelkileg meg kitartás, bár elhiszem, hogy nem könnyű, de most koncentrálj a következő lépésre!!

Pusz mindenkinek,k.

Ha most sem megy el, kidobom az ablakon a gépet.. Kép))
káni
 
 


Sziasztok

Sziasztok
En a "megint megjottbe" szokok irogatni de lehet hogy itt tudna nekem valaki estetleg saját tapasztalatbol tanácsot adni.
Ma vagyok 23cn, 8 nappal az inszem után és 10 nappal a pregnyl tuszorepi után+ 2*2 Utrot szedek naponta -kúpot.Reggel teszteltem és lett egy halványabb de láthato második csíkom. Nem tudom hogy ez most babot jelenthet vagy pedig valamelyik gyogyi kavarhat még be? Mit szolltok hozzá. Még a férjemnek sem mertem mondani mert nem akarom szegényt elbolondítani.Segítsetek!!!

Kandi

Látom hasonlo cipoben jársz. Mit mondott neked a doki meddig mutatja ki a szervezet a tuszorepi szurit? Azota teszteltél már?
mili
 
 


Szia Mili
Sajnos nem tudok segíteni!....valójában Én sem tudok semmi okosat mondani!Vasárnap tesztelek újra:QuPido tesztet veszek megint...igaz,hogy drága....de nagyon jól értékelhető!Choragon után Én 4nap múlva csináltam az első tesztet,majd a másodikat,8.napon: szerdán!-majd okosabb leszek vasárnap!
Sok sikert !!!
Vasárnap megírom....az eredményt!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Itt az igért képKépKép

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Na milyenek vagyunk?Kép

Mili!
Nekem az inszem után Duphastont kellett szednem 10 napig,majd utána várni,hogy megjön-e.......majd uh-ra kellett mennem.
Szerintem várjál még pár napot,nehogy a gyógyszer miatt téves eredményt kapj!
Honnan teszed fel ezeket a lógókat?TüneményesekKép

Kandi!
Helló!Na,hogy tetszik a lányka?Már 10hónapos elmúltKép
Nekem még mindig nem jött meg,de szerintem nem vagyok terhes,Ágotával amikor terhes lettem mást éreztem,nincs babó.Várom,hogy megjöjjön.Azt hallotam,hogy szülés után a ciklus nehezen áll vissza a norm. rendbe.Majd meglátom.
De te tuti,hogy várandós vagy én igy érzem.Tesztelj csak nyugodtan,de ám pozitiv legyen!Kép
Honnan teszed fel ezeket a logókat?TüneményesekKép

Lányok merre vagytok?

Jó hétvégét mindenkinek!
Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé
Tündéri a kiscsajszi!Szöke...kékszemű...mi kell még?Hodító lesz az tuti!
A képeket össze-vissza mindenhonnan lementem a gépre és melléklet feltőltéseként felteszem!
Velem minden oké...tegnap óta kevésbé fáj a cicim!Holnap tesztelek ismét :-(
Hátha baba van a késésben!? :-)
Kép
na pusza Andi-Jó hétvégét!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Sapé
Nagyon aranyos kis csajszi. Már nekem is jo volna egy ilyen Kép

Kandi

Nagyon szorítok a holnaphoz. En is holnap reggel tesztelek megint. Majd írj hogy mi volt én is írok holnap. Nekem van Utro huvelykupom is. Neked is?
mili
 
 


Mili
Oké írj mindenképpen!
Utrot szájon át szedek 3x1-et!
Te mennyit?
Tüneted van?Cicid fáj?
Kép
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi

Nekem reggel és este két huvelykupot kell raknom.
A mellbimboim elég érzékenyek és az egyik olyan hogyha hozzáérek elég kellemetlen. Azonkívul tegnap tegnapelott enyhe hányingert érzek napkozben itt-ott.
Mi lett a teszted eredménye?

Szoval én teszteltem és lett megint egy második halvány csík. Reggeli vizeletbol csináltam, de szinte hajnalban mentem aludni mert unnepségen voltunk és egész éjjel ettunk, ittunk táncoltunk. Ettol lehet hogy a hcg hígabb koncentrácioban van a vizeletben?
mili
 
 


KANDIIIIII

Nagyon várlak,hogy mi van!!!
mili
 
 


Mili
Na Nekem lett egy nagy NEGATÍV!
Miért is ment volna simán....ma már be sem szedem az utrot...mert annál késöbb jönne meg!Gravi Hcg-t használtam!20-az érzékenysége!
Neked meg gratulálok,insemet kérek Én is most majd!Hátha azzal több esélyem lesz!
pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Sziasztok!

Köszi szépen a dicséretet,a hajszinétől én is oda vagyok,festeni sem lehetne szebbet(Csillogó,selymes fényű) Kép
Megjött!Jól éreztem,hogy mi újság!Kép
Na nem baj,majd sikerül,csak fő a pozitiv gondolkodásKép

Kandi!
Ne csüggedj!Majd sikerül a következő hónapban,ne foglalkozz a bébivel,kapcsolj ki,és meglásd sikerülni fog!Minnél többet görcsölsz,gondolsz erre annál rosszabb.De ezt szerintem te is tudod!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Noémi22
Hol vagy merre jársz?Voltam Én ám nállatok...kozmetikai bemutatón!Emlékszel?Móncsi vitt el!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sapé
Sajnálom,hogy megjött....de Te most közelebb vagy a folytatáshoz Kép!Nekem ki tudja mikor jönne meg...csütörtökön megyek dokihoz Kép!
Na meg van egy csoda ami Nekünk már megadatot!Kép
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Sapé! Lánykád gyönyörű, és igazi nő mert látom fényképeszkedni nagyon szeret .. Kép
Sajnálom, hogy megbetegedtél, de lehet, hogy még csak most fog beállni igazán a rendes ciklusod, nem?

Kandi, Te se szomorkodj, legközelebb majd az inszem segít! miért kérdéses, hogy mikor jön meg újra a mensesed? És persze igazad van, Nektek a csoda egyszer megadatott, -> így megadatik majd mégegyszer!!!

Barbi, merre jársz???

Üdv., Milli! Mi újság? Voltál dokinál? Mit mondott? ha nem mikor mész? Írj ám!! Te melyik meddőségi központba jársz?

Tegnap napozgattam , nagyon jól esett, kicsit a pocakom meg is pirult.. Kép

Láttátok vasárnap az National G-on az Élet az anyaméhben című filmet? Nagyon jó volt. Nekem meg van ez könyv formájában is csodálatos képekkel.

Várlak benneteket,k.
káni
 
 


Kandi Kép Micsoda?!?!?!? Mikor? Nálunk? Úr Isten, milyen kicsi a világ. Remélem jól vagy.
Amúgy nagyon drukkolok neked a teszthez!

Mili Kép Neked is! De már írtam neked a megint megjöttbe.

Puszi
Noémi
Vendég
 


Káni

Csutortokon megyek vérvételre. Majd ha lesz eredmény megírom nektek. Szorítsatok kérlek!

Noémi
Koszi a dupla drukkot
mili
 
 


Sziasztok!
Káni!
Hogy vagy?
Napozgatunk Képaz jó,remélem most már itt lesz végre a nyár már ideje lenne!Kép
Ágota igazi fotogén tipus,imádja,ha kamerázzák,fotozzák.Kép
Én is ebbe bizom,hogy majd beáll a ciklusom,már most 32.napra jött meg,előtte 23.napra.Nem baj lassan,de biztosan csak legyen rendszeres.

Pusza:Sapé

Kép
sapé
 
 


Kandi!
Na mi újság?
Hogy vagy?
Igazad van,nekünk már van tüneményünk!Büszke is vagyok a kis szőkeségre Ágotára,okos, értelmes,szeretni való KépMost minden energiámat lefoglal,olyan eleven lett.Az az időszak következik nála,amikor feláll és elindul.Segitséggel ügyin áll,de önállóan még nem megy.........majd fog Kép
Most gondolkozunk,hogyan,miként kéne az 1 éves szülinapot rendezni,mert ez azért nem hétköznapi Kép

Pusza:Sapé

Kép
sapé
 
 


Milli!

1000000000000000000000 DRUKK!!!
Szoritunk Ágototával nagyon! Kép
Aztán jó pöttyel vagy csikkal térj vissza!


Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok. Kép
Nekem a 2. inszeminációm sikerült és egy 10 mm-s petezsákákban léevő pötty boldog tulajdonosa vagyok. Kép
2,5 évet vártam erre a csodára, mely most a pocakomban van. Most vagyok 5hetes és 5 napos. Január elsejére vagyok kiírva. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Pkagi!

Üdv. közöttünk!!! Kép Kép

Gratulálok Neked, de még csak hallkan, bár nem tudom , hogy babonás vagy - e? Kép Új évi csöppséged lesz.. Kép
Nekem szerencsére az első inszem sikerült a BMC-ben. Bár előtte volt egy laparascopos műtétem mert mindkét petevezetőm el volt záródva. Ill. volt egy kisebb hormonális problémám is, de hála a Jó Istennek most 31. hete van a pocakomban drága kicsi fiúnk!!! Kép Kép Én júli 5-re vagyok kiírva.
Ti hova jártatok?
Gyere máskor is!!!
káni
 
 


Sapé!
Köszönöm jól vagyok! Kép Épp most végeztem a kocsi takarítással Kép És Ti hogy vagytok? Élvezitek a napsütést?

Mili!
Persze, hogy szorítunk, biztos minden oké lesz! ;)

na megyek élvezni a napsütést Kép
káni
 
 


Káni Kép
Akkor neked már mindjárt ittvan a babó. Kép
Én a Schömpf-Mérei Ágoston kórházba járok. Hál istennek az orvosom nemcsak reprodukciós főorvos, hanem szülész-nőgyógyász is, így én a kezdetektől a végéig nála leszek. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 



Sapé
Semmi extra...még nem jött meg...tesztjeim negatívak...mind a 4db!
Jó Neked,hogy legalább megint megjött,aránylag időben!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Noémi
Igen voltam nállatok és megcsodáltam a lakást...főleg a narancssárga falak tetszettek és a zene...Tarkan szólt végig!Elárulom...festettünk és ki se találod...milyenre ugyi?narancssárgás lett...na nem olyan sötét mint nállatok...de miattatok és persze az összes Tarkant megszereztem!Moncsi vette meg a kis Fityomat,Õ vitt el.Nagyon meleg volt, nyáron 2002-ben mikor azt pontosan nem tudom!
Szurkolok,hogy beköltözzön már végre valaki hozzád 9 hónapra!
Ha van kedved írj az e-mail címemre!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Sziasztok!

Pkagi! Én meg úgy voltam, hogy BMC-be jártam de hál' Isten hamar mehettem saját doktoromhoz vissza, sőt a műtétet is megcsinálhatta ő, mert jó orvosnak tartják a BMC-ben is. Mi nagyon nehezen bírtuk ezt az egész meddőségi tortúrát, mert hát elég futószalag ellátás ment.. Kép Örülök, hogy most itt lehetek köztetek így a sikeres inszemesek táborát erősítem, és első babánkat a pocakomban tudhatom. Kép ...aki most éppen átrendezi az otthonát.. Kép Kép Kép

Kandi! Látom Te láttad vasárnap a NG-on az élet az anyaméhben c. filmet! ...vagy csak a képet mentetted?
káni
 
 


Szia Pkagi!

Ahogy már a "várandóság c. topikba" irtam neked,gratulálok a babóhoz! Kép
Jó egészséget,vidám pocakos hónapokat kivánok!Kép
Gyere,irj gyakrabban,hogy vagytok!
Pihizzél sokat,főleg a 12.-13.hétig!Kép

Sapé

Kép
sapé
 
 


Kandi!
Hello!Te mindig meg tudsz lepni valami új képpel minket Kép Hát ez valami édes!Jó hatással van a várandós anyukákra!Nem?
Most már csak neked kéne rendezni a dolgokat,és babód legyen Kép Tudom nem csak rajtad múlik !
Sajnos, Ágotának hétvégén a szája hólyagos lett,de a Glycoseptes ecsetelésre rendeződött.Szerencsére!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Káni!
Örülök,hogy jól vagytok!Remélem ez az idő nem visel meg titeket nagyon!
Barátnőm holnap kezdi a 37.hetet,pár napra befektették,mert rossz lett az NST-je.Szerencsére tegnap kiengedték,mivel mindent rendben találtak KépBiztos ez az össze-vissza idő is közre játszott!Kép
Élveznénk a napsütést,ha tartós lenne,de már megint rossz,hüvös,esős időt mondanak Kép
Amint lehet mindig megyünk sétálni,Csavarogni! Kép
Tanácsadáson voltunk tegnap 11kg 50dkg,80cm.A múlt alkalommal valami el lett mérve,mert akkor is 80cm-ert irtak a könyvébe!
Azt még nem is irtam reggel az ágyában felállt,igaz a lábfejét meg kellett igazitani,de ÁLLT!Elég sokáig birta,gyorsan kamerával fel is vettem!Kép
Vigyázz magatokra!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Szia Sapé!

Én nagyon élveztem a napsütést, bár sok kismama körülöttem panaszkodik, hogy alig bírja. Én még napoztam is Kép Viszont most hogy még az eső is esett, ezt a nagyon párás, fülledt levegőt nehezebben bírom.. Kép Angol tanárnőmet is befektették, mert szegénynek megnyílt a méhszája a 25. héten.. Kép Reméljük azért nem lesz bajuk.
Ágota felállt! De jó, biztos nagy élmény lehet minden új mozzanata, nem sokára én is megtudom. Már úgy várom. Kép
Pusz megyek, mert elállt az eső, és még el akarom ültetni a sziklakertbe a rózsákat.
Te is vigyázz magatokra!
K.
káni
 
 


Szia Kandi Kép

Bocs az offért lányok!

Írok neked privit is. Múlt hétvégén költöztünk el, nagyobb lakásba a leendő babák miatt. De az újban is lesz narancssárga, eljöhetsz oda is Moncsival. Fityo = kispók??
Különben már én is nagyon várom azt a kilenc hónapot. Most 3 hónap pihi, és után próbálkozunk őszig. Akkor visszamegyünk a dokihoz.

Veled mizújs különben? Drukkolok, hogy ne jöjjön meg most!

Puszika

Noémi
Vendég
 


Káni!
Üzenem a tanárnődnek,hogy fekvés,fekvés.........
Pihizés......1000000000000000000!!!!!!!!
Biztos nehéz napokat él át,én ugyan ezt átéltem 23.hetesen!Látogatod?Vagy csak telefonon beszéltek?
Biztasd,mert ilyenkor nagy segitség!(testileg -lelkileg )

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

KÉpzeljétek!Ágota tegnap is meg ma is felállt,olyan ügyes!Tetszett neki!Kép


Milli!
Na mi újság?Vérvétel megvolt?

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé,Kandi

Megvolt a vérvétel de sajnos negatív. A halványpozitív tesztet a pregnyl okozta még sajnos. Koszi a drukkokat mindenkinek de talán legkozelebb.....
mili
 
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: