Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fendike!
Kész tortúra amin magad végigviszed! :lol: Nem bántásból írom!
Ez a híg akármi, ahogy Orsi is írta, lehet egyszerű hüvelyváladék is, vagy vizelet!
De igazából akkor nyugszik meg az ember lánya, ha beszél az orvosával! :wink:

Én is küzködök magammal. Nagyon küzködök! :?

Katica 75!
Gratulálok a babóhoz! :)

Petitpois!
Te is finiselsz rendesen! :)
Hogy vagy közel a végéhez???
Amúgy gyógyulj meg!! :D
Remélem már nem dolgozol (bocs ha írtál erről és nekem elkerülte a figyelmem :oops: ). De gondolom otthon dekkolsz, gyógyulgatsz és már nem is mész vissza dolgozni! :lol:

Boniko!
Neked is jó reggelt! :D

37+6

... még 15 nap ...
Vendég
 


aranykavics írta:37+6

... még 15 nap ...

aha :lol: :lol: :lol: Lili ekkor már megszületett :wink: :roll:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Laptető! :?


Melegfront, hidegfront! :? Már nagyon unom ezt a randa időt. Pihenni szeretnék már végre!!! :roll:

Sok sok napsütést szeretnék, madárcsicsergéssel, rügyező bokrokkal és fákkal! :roll:
Vendég
 

 
 

Orsi!
Én még nem szülök!

Borzasztóan zavarnak a frontok. A hétvégén a szeles időtől teljesen padlót fogtam. De igazából semmi érdemleges nem történik velem.
Várakozó állásponton vagyok! :lol:

Egy hete hagytam el a Magnézium citrátot, azóta szinte megszünt a keményedés! :roll:
A párom szerint azért, mert pszihésen is betöltöttem a 37.-ik hetet! :lol: :lol:

Lehet, hogy igaza van, bár pénteken már volt egy kis jósló. Ami 1,5 óráig tartott, aztán megszűnt! :roll: Ha tovább tartott volna, akkor bementünk volna az ügyeletre. De azóta se semmi!
Vendég
 


Na még egy gondolat, zizzi vagyok. Képtelen vagyok egy hsz-be leírni amit akarok. Igy velem lesz tele az oldal! :?

Ma NST és vizsgálat!

Nagyon kíváncsi vagyok. :roll:
Keményedek! :shock:
Vendég
 


aranykavics írta:Orsi!
Én még nem szülök!

nálunk sem én döntöttem :lol: :lol:

a pszichés keményedésnek meg elég sok alapja van, legalábbis saját magamon látom, hogy nekem 2szer is az volt... mert a 32. hét után mindkétszer megszűnt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


JAj nem is írtam, hogy csütörtökön este éreztem a babócát :lol:

KAtica üdv itt közöttünk :lol:
Vendég
 


Boniko,

gratula a mocorgashoz :lol: Ugye milyen jo erzes? :lol:


Fendike,
remelem kicist megnyugodtal es a szivargas is megszunt.Holnap mar tobbet tudnak bizti mondani...

Kavicska,
huh neked sincs mar sok hatra :lol:
Igen itthon vagyok igaz a natha terdre kenyszeritett de mar kezdek javulni kopp kopp..ME a jovo heten bekukkanok a dolgaimert meg par dolgot elintezni aztan holiday :lol: (gondolom en)


Lanyok,
csatlakoznek a paramamik klubjahoz :lol:

Most jovok UH-rol amit extra kert a dokim a placenta miatt(az anyunak volt problemaja vele) es kozoltek hogy 3 fokon erett es elkezdett oregedni.. :shock: Ez most mit jelent?
Amugy a bebike 2500 gramm,fejjel lefele es jol van bar szinte semmit nem lattam...
A UHdoki azt mondta ne aggodjak mert szepen no de en azert aggodom...Es a dokihoz csak a jovo heten kell mennem... :shock:
Most hivtam oket hogy a hetre nincs e idopont de sajna minden betelt....Igy most varakozok..Szerintetek ez most baj?Amugy eleg mzgekony a picur foleg este akarja kirugni a haz falat..Ezert eddig nyugodt voltam..De most? :shock:

Kép
petitpois
 
 


pettipois igen, nagyon jó érzés volt :lol:

placentához sajnos nem tudok hozzászólalni! :cry:
Vendég
 


Kisfóka :P
Nincs semmi baja a babónak, ne aggódj. De én is megijedenék minden ilyesmitől...
A gobelin az időérzékemet is kikapcsolta, totál késésben vagyok... sebaj, indulok mindjárt. Csak meg akartam írni, hogy lényegében kész a maci, csak kreatívoskodtam és tettem bele 3 csíkot, ami egyáltalán nem illik bele :? így azt visszabontom.
Sok a hibám, de már tudom őket, így a következő sokkal szebb lesz. Este vagy holnap reggel felteszem!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni :P
Gratulálok a magzat mozgáshoz! (vagyis az érzékeléshez!)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Tegnap este kifolyt egy nagyobb mennyiségű folyadék, dokim azt ajánlotta, hogy menjek be az ügyeletre.
Éjfélkor az ügyeletes doki valszeg a legmélyebb álmából ébredt, megvizsgált és közölte, hogy a méhszájnál érzi a burkot és most semmi nem folyik! Viszont van gomhás fertőzésem és felírt kúpot, vidáman hazaküldött.
Hajnali 4kor újabb nagyobb vízfolyás, átázott betét, bugyi minden, alig aludtam, arra gondoltam, hogy ez tuti nem a gomba miatt van, ezerszer volt már fertőzésem... :shock:
Reggel hív a dokim és mondja, hogy szte is tuti szivárog, biztos felül van egy hajszálrepedés, felírt semicillint és közölte, hogy akkor feküdjek pár napot, picit várhatunk még, de szte csütörtökön kikapja a bébit!!!

Úgyhogy most erősen barátkozom a gondolattal, hogy rögtön szülök!!!! :D

Petitpois,
üdv a paramamik közt!! :D
méhlepényben nem vagyok otthon, nekem legutóbb 0-s volt, ebbe a témába még nem stresszeltem bele magam.. :D
a végefelé azt tudom, hogy normál ha öregszik, de hogy pontosan mikortól???
de ha doki ilyen nyugodt volt, nagy baj csak nem lehet!?!?!!!!!!!!

Kavicska,
én is eldöntöttem, hgy még nem szülök, tegnap éjjel a nővérke már be akart fektetni, merthogy ha szivárog akkor a kórházban a helyem és nagyon furi volt, vhogy még nem voltam felkészülve
írj majd NST után!!!!!
de jó neked, már mindjárt 38. vagy, azzal én nagyon kiegyeznék, jelen helyzetemben..

Kép
fendike
 
 


petitpois írta:Lanyok,
csatlakoznek a paramamik klubjahoz :lol:

Most jovok UH-rol amit extra kert a dokim a placenta miatt(az anyunak volt problemaja vele) es kozoltek hogy 3 fokon erett es elkezdett oregedni.. :shock: Ez most mit jelent?
Amugy a bebike 2500 gramm,fejjel lefele es jol van bar szinte semmit nem lattam...
A UHdoki azt mondta ne aggodjak mert szepen no de en azert aggodom...Es a dokihoz csak a jovo heten kell mennem... :shock:
Most hivtam oket hogy a hetre nincs e idopont de sajna minden betelt....Igy most varakozok..Szerintetek ez most baj?Amugy eleg mzgekony a picur foleg este akarja kirugni a haz falat..Ezert eddig nyugodt voltam..De most? :shock:

36. héten placenta elöregedésen ne aggódj! Valószínűleg nálatok ez alkati dolog akkor.
A lényeg, hogy sűrűbben lesz UH, nézik, hogy megfelelőe- a keringés, ha nem lenne az, akkor első körben gyógyszerrel lehet azt javítani, másodsorban megindítják a szülést.

36. héten azért annyira nem ritka az elöregedett méhlepény. De ha a keringére még jó, akkor aggódnivalód nincs.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike :)
micsoda hírek :)
Miért automatikusan császár??

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike hajrá! :D
A saját dokidnál?

Lányok :P
Egy mai poci kép és már itt sem vagyok 8)
20+0 és 97 cm

Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi :lol:
koszi :lol: Probalok lenyugodni.Bar ugye itt NST CTG sincs elovelg mar tobb Uh sincs ezt csak ugy extra kerte a dokim....Mindegy a jovo heten meglatom mit mond a dokim addig ki kell valahogy huzni..


Fendike,
huh el tudom kepzelni mit erzel meg valahogy nekem is tavolinak tunik..De tenyleg miert eppen csaszar? :shock:

Kép
petitpois
 
 


Fanni :lol:

micsoda poci :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


[quote="petitpois"NST CTG sincs elovelg [/quote]
nincs is azzal semmi gond, a lepénykeringést úgysem a ctg mutatja, sokkal inkább az UH.

Fanni :D
nem semmi méretű pocak :lol:
a 97 cm szép szám, nekem 85 volt ennyi idősen, 105tel szültem. (a fiúkat... meg Lilit is :D )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
Lehet, hogy nem kell visszabontani!!!! Nem elég, ha a hátulján elvágod azt az oda nem illő kicsi fonal darabot? Mert olyan nekem is szokott lenni, hogy véletlenül a hátuljába beakad egy másik szín és belevarrom, akkor elég, ha csak hátul tűvel kipiszkálom vagy kivágom, óvatosan! :wink:
Óriási pocakod van,azta! Hát én sehol sem vagyok tőled! :D Nagyon csinos vagy!

Fendike :P
Micsoda hírek! Nagyon szorítok és izgulok értetek! :D

Boni :P
Gratula a mocorgáshoz, ugye jó érzés?

Petitpois!
Reméljük minden rendben lesz, de biztosan! Ha a doki nem mondott semmi rosszat, akkor nem lehet olyan nagy baj! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni,
tényleg szép nagy poci!!!! :D

Nem tudom, hogy automatikusan császár-e, alapvetően természetes szülés párti, holnap megyek hozzá reggel és megbeszéljük. Igazából annyit mondott, hogy 2-3 napon belül szülünk, férjemnek mondta, hogy kikapja csüt, mert pénteken elutazik. REMEK!! :D
Bár gondolom így szivárgással úgysem lehet heteket húzni, legtöbbször rögtön be is fektetnek.

Sztetek ha semmi fájás és tágulás, akkor is be lehet indítani????

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
idítani mindig lehet :) gondolom Nálatok is első körben azzal próbálkoznak.
tágulásnak meg kell lennie, ha a burkot az ügyeletes már érezte.
Csütörtökig meg még akármi lehet, normálisan magától is beindulhat a szülés akár ma éjjel is.

a kikapnit értettem én csaszinak, arra szokták mondani.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hát remélem, hogy megpróbáljuk, én szeretném!!!
igen, a kikapni tuti csaszi, végülis mindegy, csak a baba jól legyen, kiváncsi vagyok, beindul-e vmi, most abszolút nem keményedek, eddig bármikor többet keményedtem, érdekes.. :shock:

Kép
fendike
 
 


Fendike, +++++++++

Petipois, III-as lepény addig nem gond, amíg igazolhatóan fejlődik a gyerek odabent!!!!(nálam ugye nem fejlődött hiába volt jó a keringése...)
Vendég
 


Nyuszi! :D

Nagyon sok boldogsagot kivanok a csaladnak, gratulalunk Krisztian születesehez! Minden jot Nektek! :D
jucmuc
 
 


kepek Davideröl:

Kép

Kép

Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok,nyusziapu vagyok.
Lafead,egyáltalán nem kell bocsánatot kérned,köszönöm hogy próbáltál segíteni a tájékoztatásban,de tényleg. És mindekinek köszönöm a segítséget is és a jó kívánságokat is.
Ma is voltam nyuszianyunál meg a kis tapsi-hapsinál,jól vannak,úgy néz ki a dolog,hogy holnap délelőtt jöhetnek haza.
Ha Krisztián nem sárgul be. Anyu is köszöni a drukkokat,örül,hogy nem felejtkeztek meg róla. A tejcsi kezd megindulni,de még nem az igazi. Hát röviden ennyi.Majd ha lesz ideje és ereje anyunak biztos fog nektek írni.
Mégegyszer köszi mindenkinek.
Sziasztok :lol:

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fendike,
Drukkolok, azért remélem vagy beindul vagy indítják, és nem császároznak :wink:

Fanni,
Szépek vagytok :D

Jucmuc,
Nagyon édes a kisfiad :D Hogy vagytok? Napjaitok? Éjszakák? Szopi?
Vendég
 


Jucmuc!

Gyönyörű a kisfiad! :D

Nyusziapu!
Várjuk nyuszipuncsot nagyon és képeket a piciről! :D

Voltam belgyógyásznál! A cukrom tökéletes, a 'vizelet ketontest TRACE'-ra azt mondta, hogy olyan nincs, valamit elmértek!
Viszont a 32. héten meg kell ismételni a terheléses vizsgálatot, mert nálunk sok cukorbeteg van a családban és azt mondta, örökölhettem géneket! Nem baj, ki fogom bírni mégegyszer! Most se volt olyan szörnyű a lötyi, meg tudom, hogy akkor se lesz cukrom, de ha a doki így látja, akkor legyen így! :wink: Úgyis lesz még akkor 1 vérvétel!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Köszönöm a poci dícséretet :D
Kétségtelenül hatalmas... de mit tehetnék, ez van. Nálam ez +6 kg. Hátulról pedig egyáltalán nem látszik rajtam semmi 8)

Íme A MACI:
Kép

Kisfóka :P
Nem olyan csíkra gondoltam, hanem igazira, amiből 1-et végül hagytam is, mert így nem zavaró, de 3 volt még délelőtt :roll:
A helyzet az, hogy lényegében 2 nap alatt készen lettem. Igaz, hogy abszolut nem tökéletes, de ez az első :D Szinte egész nap csináltam szombaton és vasárnap is :oops: Éjfélig :oops:
A következővel nem akarok ennyire sietni, de csúnya türelmetlen vagyok és kíváncsi :lol:

NyusziPapa :P
Köszönjük szépen a tájékoztatást :)

Judit :P
Davide nagyon édes, s milyen nagy baba!

Fendike :P
Ha elutazik, biztosan császár lesz :? de azért reménykedjünk, hogy magától menni fog :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni nagggyon csini vagy!!! :P Tényleg csak a pocid nőtt!-simán járhatsz miniszoknyába csizmivel.
Édi a macikád!-majd én is szeretnék ilyeneket alkotni :lol: Nehéz?

Boni!
De jó, ügyes vagy hogy ilyen hamar ráéreztél! Gratula! Bennem a 20.hét körüli idő rémlik,de ezek szerint rosszul tudtam.

Többiekhez sajnos nemigen tudok hozzászólni, de figyelek és igyekszem megismerni benneteket. :wink:
Én legszivesebben tekernék az időn előre úgy 11napot! Az első UH.-nk!!! :shock: :lol: Remélem minden ok lesz, a tesztcsíkom csaknem erősebb mint a kontrol. :D

Kép
katica_75
 
 


Katica :P
Én pedig 10 hetet tekernék, minimum :lol:
A gobelinezést Kisfóka "hozta a topikra", megtetszett Virinek és nekem is, ha kicsit visszalapozol, megtalálod az ő művüket is 8)
Valójában azt hiszem, csak a kezdet nehéz, de nekem nincs túl ügyes kezem, mégis tetszetőset alkottam, magyarul nem nehéz :)
Köszi a poci és maci dícséretet :lol:

Viri :P
MIiyen volt a hétvége? Merre vagy? Dobsz Te is egy pocifotót?

Véda :P
A Te pocidra is nagyon kíváncsi lennék! Ja és Boniéra :P is!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni 8)
Alaposan szemügyre vettem az általad készített macit és öszintén megmondhatom, hogy semmi hibát nem találtam benne!A felesleges csík hol van, mert én nem találom! :roll: Nagyon ügyes vagy! Tudom, én is így voltam az elsőkkel, hogy sokáig éjfélig csináltam, pár nap alatt kész voltam! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :P
Aranyos vagy!
A csík a maci padja... az a 4 sor kék... csak rossz volt a megfogalmazás...
Jó éjt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép jó regeglt!

Asszem én is kedvet kaptam a gobleinhez :lol:
ennyi tehetséget! :lol:

Fanni drága gyönyörű poci!ma lesz az előadás?

majd valaemlyik nap én is dobok!

KAtica nekem is a 20. hét rémlett, de csütörtökön megtapasztaltam.persze nem erősen, olyan volt, mintha belülről végigfuttatta volna a kezét valaki.furi érzés volt :lol: azóta többször éreztem
Vendég
 


Sziasztok Lányok!


Hűűűűha! Csak pár napra teszem ki a lábam és annyi minden történik. Lemaradtam a javáról :lol:

NyusziCsalád!


ÓRIÁSI GRATULA! Minden jót az egész családnak! Biztosan nagyon boldogok vagytok! Krisztiánnak nagy étvágyat, neked sok-sok tejcsit kívánok!

Fanni! :lol:

Mekkora a pocid! Nagyon csini vagy! Pipaszár lábak.....Gondolom, hogy nem látszik semmi hátulról!
Na és a maci...... :shock: Azt kell mondanom, hogy profi vagy :D Nagyon szép lett és milyen gyorsan! Elég lett minden szín, amit küldtek?
Jelenleg még az elefántnál tartok...Hétvégén pihenni sem volt időm, este 10-ig voltak előadások. Tegnap hulla voltam, csak feküdtem....
Dobok egy képet a pocakomről este!

Fendike! :shock:

Nagyon izgalmas napok állnak mögötted! (azt hiszem én is tudok ilyen paramami lenni...)És még milyen izgalmasak várnak rád!!!!
Különös érzés lehet tudni, hogy legkésőbb csütörtökön a kezedbe tarthatod a babócát!

Kép
viri8
 
 


Katica,

Üdv köztünk!Jó, hogy csatlakoztál!

Boni,

Gratulálok! Most már te is a mocorgók csapatába tartozol!

A kiscsajszikat a pocakomban aktivitásra készteti a billentyűk hangja. Folyton ficeregnek, ha gépelek :lol:

Petitpois,

Azt reméltem, hogy teljesen felgyógyulsz a hétvégén. Jól elhúzódik :shock: A lepényhez én sem tudok érdemlegeset hozzáfűzni, de biztosan minden rendben van a babóval.

Jucmuc,

Milyen szép Davide! És milyen kis huncut az első képen! Már kacsintani is tud :lol:
Hiába, Apa a legjobb párna....


Kisfóka,

Gratula a tuti eredményekhez. Barátnőm is volt tegnap terhelésin és ő is azt mondta, hogy elviselhető. Már nem félek tőle :lol:
Rakj föl te is légyszi pociképet!

Kép
viri8
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
Hát az a kék padocska, pont jó odaszerintem.Aki nem tudja, hogy nem odavaló, úgyse veszi észre! :D

Boni :P
De jó! Lesz ez még erősebb is! :wink:

Viri :P
Gondolom akkor jól elfáradtál! Most tessék pihenni sokat!

Fendike :P
Hogy vagy?

Petitpois :P
Meggyógyultál már?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Csajok eddig a Pre prego babakocsiért voltam oda, de az eléggé drága, most viszont rátaláltam erre

ismeri valaki ezt a márkát?
http://pandababahaz.hu/shop_artdet.php? ... nas_356985
Vendég
 


és Jucmuc naggyon édes Davide , az első kép a kedvencem, a kis kacsintós :lol:
Vendég
 


Fanni
gyönyörűen nőnek a csimoták! Nekem 32 hetesen volt ekkora pocóm 1 gyerkőccel :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Boni :P
Igen, ma lesz.
A kocsihoz nem tudok hozzászólni. Én most jegelem a kocsi témát, majd a legvégére hagyom, mert már teljesen össze vagyok kavarodva ez ügyben :?
Már a Te pocidnak is rendesen látszani kell, kíváncsi vagyok!

Viri :P
Képzeld, nekem még sok is lett. Ráadásul a szeméhez küldtek egy fura színt, amit kifelejtettem... mármint akkor jöttem rá, hogy a szeme színe lett volna, mikor már feketére megcsináltam... Szóval maradt bőven. Tanultak belőled :wink:
Ez a hetem elég sűrű, úgyhogy a héten nem akarok gobelint látni :roll: Állítólag a stop shop-ban is van egy bolt, ahol lehet kapni fonalat is, meg ilyen alapokat is. Nekem az közelebb van, jövő hét elején benézek.
Várom az esti fotód :D

Kisfóka :P
Különben tényleg elmegy így padostul. Tényleg nem venni észre. A 3 vonal idétlen volt, adidas maci lett úgy belőle :lol:

Emma :P
Köszönöm!

Lányok :P
Én kezdek beparázni attól, hogy ekkora a hasam. Már nem is a súly miatt, mert a +6 kg-t félidőben normálisnak találom, hanem hogy ekkora. Még azoknak is kisebb, akik eleve nagyobb súlyról indultak :? Remélem, baj nem lehet belőle :oops:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni lehet ma nem jutok el akkor :oops:

és poci mindenkinél más és más. én pl -3kg al indultam, de előtte volt is felesleg. most már látszik a poci is :lol: este próbálok tenni
Vendég
 


Fanni,

ne aggódj, az én pocim is hatalmas és már én is +5 kg-nál tartok! Bár a kerületem még mindig 96-os.
De ahogy elnézem, még előttem jársz pociméretben :lol: Feltétlen rakok fel este egy képet. Már most keresem a gépet, de nem találom..... :(

Kép
viri8
 
 


Boni,

megnéztem a babakocsit, szerintem nagyon jó! De nem értek hozzá, még én sem tudtam dönteni, milyen típus áll hozzám a legközelebb. Még a Preg Perego-nál tartok én is :)

Kép
viri8
 
 


Viri asszem mindenkinek a legdrágább tetszik! bár tényleg nagyon tutik :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Dokitól jövök, már csak röhögök ezen az egészen, legalább sikerült elengednem a 'parát'.. :D
Mai verzió szerint NEM szivárog a magzatvíz, ugyanis semmi nem szól mellette. Megvizsgált, helyzet ugyanaz mint eddig, külső picit nyitva (2hónapja), belső zárt és a CTG is tökéletes, tök nyugi, semmi keményedés, semmi fájás.
Szóval a doki szerint ha már 4 napja szivárogna, akkor ezek nem így néznének ki és leginkább már magától elindult volna a szülés.. :D
Azért ajánlotta, hogy patikából szerezzek be betétet ami kimutatja a szivárgást, mert a kórházban ilyen már nincs, vicces.. :shock:
Patikákban viszont hiánycikk!!! :D

Szóval mostmár tényleg lazán veszem, ha szülni kell majd megérzem, ezzel meg nem foglalkozom. Azért a semicillint folytatnom kell, plusz gomba ellen kúp...

Fanni,
ne aggódj a hasadon, már beszéltük, hogy hasonlóan indult és formájú mint az enyém is és nekem is nagyon hamar látszódott, jó nagy volt, utána meg vhogy stagnált egy hosszabb ideig
most sem vészesen nagy, sztem pont jó.. :D
Képzeld dokim maga helyett pont a Telekit ajánlotta ha jövő héten jönne a bébi, nagyon örültem!!!
Iszonyú jó a gobelin, nekem is kellett volna csinálni!!! :(

Jucmuc,
D

Kép
fendike
 
 


Pandacska,

Köszi szepen jol vagyunk! :D Mar egy honaposak a csöppjeink! :lol: Nalunk többnyire nyugisak a nappalok, de bizony (mint ma is) van olyan is, hogy haromkor sikerül csak elaltatnom.
Az ejszaka is valtozo. Egyszer szokott felkelni, de sajnos nem mindig alszik vissza szopi utan. Ma ejjel is 4-töl 7-ig kukorekolt... :lol: :lol: Es persze este sem mindig sikerül könnyen elaltatni...Tejcsi szerencsere van rendesen, a bimboim meg mindig fajnak de szokjak :lol: :lol:
Es Ti hogy vagytok? Dorika biztos szofogadobb az en Davidomnal.. 8) :lol:

Kisfoka,

Köszike! :D

Fanni,

Visszaneztem a pocakodat nagyon csini vagy! Es tök vekony! :D Ja, es persze a maci is szep am!

Viri,

Köszi szepen! :D Ne is felj a terhelesestö semmiseg! :D

Boni,

Nekem is az a kedvencem, kiraktam kepernyövedönek...kivancsi vagyok a pocidra! :D
jucmuc
 
 


Jucmuc, (ez lemaradt..)
Davide nagyon édes!!!
Élvezed a babázást, hogy vagytok???
Eszik, alszik rendesen, jól bírjátok???

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
a mazgatvízszivárgást én úgy tudom sima lakmuspapírral ki lehet mutatni, mert valami spec. ph-értéke van... mindjárt utánanézek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike,

Tünder vagy köszi! :D Elvagyunk, pont ma nagyon nyügi szegenykem...amugy nagyon elvezem a babazast. :lol:

Nagyon szoritok Neked! Puszi! :D
jucmuc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: