Új privát üzeneted érkezett!

nyuszi: gratulálok, és sok boldogságot kívánok nektek! :lol: :lol: :lol:

katica
katica30
 
 


Nyuszi! :P
GRATULÁLOK!!!! Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok! :P

Pandus!
Nagyon szupi a hinta, már én is néztem múltkor a Kismama újságban volt, nekem is nagyon tetszik! Biztos imádni fogja Dóra baba! :D

Fendike!
Tényleg ne izgulj, még bármi lehet! Nekem péntek hajnalban volt barnás vérzés, meg pénteken napközben, és vasárnap szültem :D ! Azért nem árt, ha összepakolsz!!!

Fanni!
Kicsit megkésve, de nagyon sok boldog szülinapot kívánok a férjecskédnek! :P A legszebb ajándék a pocidban van! :wink:

Bonikó!
Gratula a kistökihez! :D

Csiperke!
Nálunk is Zsombi meg van kattanva, nyűgös, pár percre elalszik, aztán, mint aki rosszat álmodott felsír, és üvölt, aztán megint nyugi van egy kis ideig, ez a nap már ilyen! :?
donika
 
 


Fanni,
Sajna nem volt csajos színben, de mondjuk ez is szép :D

Nyuszi,
Gratulálok nektek!

Dóra is nyűgös ma, mondjuk ettől az időtől én is az vagyok.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

NYUSZI! HATALMASA GRATULA NEKTEK! NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNUNK!!!!!!!

Fanni!
Örülök, hogy megkaptad a macit!Hajrá, menni fog!

Ez a front, engem kikészít teljesen, nagyon fáj a hasam, de remélme gyorsan elvonul majd! Itt most überbrutál idő van, szakad az eső és fúj a szél ezerrel! :evil:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok!

Nyuszika!

Gratulálok!!! :D Gyönyörű baba! Tökéletes méretekkel! :D


Olvaslak benneteket, csak ritkán írok! :oops: Bocsánatotokért esedezem! :oops:

Kisfóka, Lafi!
Én nem lettem kikiálltva GDMesnek. Csak figyelni kellett a cukorra!

Az én esetem nem olyan mint Nyuszié vagy Lafié volt.
A diétám is csak az alapok, de grra nem tartottam a 20-ik héttől. Gyarapodtam is rendesen kilóban! :lol: :lol: A párom, védőnő és nőgyógyász szerint nem látszik rajtam! :roll:
Hát, hó. Hiszek nekik! :lol: :lol:

Fendike!
Izgulni tilos! :) Ha nyílik is a méhszáj, már nem lesz korababa (ha mégis úgy döntene, hogy születni kell! :lol: )

Pandácska!
Nekem tetszik a hinta. A kék is csajos! :D :lol:

Kisfóka!
Magnézium, egy is tömény :lol: , bújci az ágyikóba! :D
Vendég
 


Sziasztok.Jöhetek én is kicsit hozzátok?
Most úgy sehová sem tartozom már, az előző topicokban nem akarok ömlengeni vagy estleg szivet fájdítani,és ha nem bánjátok kérdeznék is néhányat.

Nyuszi! Gratulálok így ismeretlenül is Nektek! Édes a baba nagyon. :lol:

Lanyané
Képzeld a 4. inszem sikerült! :P Már megvolt a lombikelőjegyzésünk, és mivel a félév várólistába még 1 inszem belefét -ugyan kötelező körnek tekintve- de belevágtunk :wink:

Lányok azt kérdezném hogy normális e, hogy már most rendőrkutya szglással rendelkezem (és általában nem tetszik amit érzek 8) ) és ott a gombóc a torkomban mintha bármelyik pillanatban rókakoma jönne.nem korai ez még?

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!


NYUSZI!!!

HATALMAS GRATULA,EDES KIS HAJASBABA KRISZTIAN!JO EGESZSEGET ES SOK SOK TEJCSIT KIVANOK!!

Fendike,ne izgulj,nem lesz semmi gond lehet csak termeszetes tisztulas...

Boniko,
gratula akis kukishoz..

Katica,
udv itt kozottunk es gratula..Nalam nem nagyon jelentkezett Vuk de szerintem a kifinomodott szaglas mar lehetseges :lol:

Pandus,
edes a hinta,Dorika tuti szeretni fogja,egy ismerosunknek is van es imadjak.. :lol:

Kép
petitpois
 
 


katica_75 írta:nem korai ez még?

mert ha az, tudsz vele bármit kezdeni ? :wink:

egyébként személyenként és terhességenként eltérőek a tünetek, teljesen rendben van ez is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!!

NYUSZI ÓRIÁSI GRATULA NEKTEK!!!!
Nagyon sok boldogságot Krisztiánnal!!

Köszi a nyugtatásokat, sztem nem nyákdugó volt, azt olvasom, hogy az 90%ban barnás, véres vmi, nekem meg ez vmi nagyon bő folyásnak tűnt, csak tudnám mitől.. :roll:
Mindegy, kedden megyek dokihoz, akkor kiderül mi történik odabent!, elkezdett-e nyílni a méhszáj.. :roll: !!

Szörnyű ez az idő, éjjel nekem is iszonyú hasgörcsöm volt, persze azt hittem szülni fogok, 10percenként keményedett, fájt 2 órán keresztül, de valszeg ez a front zavart be.

Petitpois,
jobban vagy???

Donika,
tejcid javult?? Zsombi hogy van??
ráéreztél, tegnap este nagyjából összekészítettem mindkét csomagot.. :D

Boniko,
nálad is kiskukis???? :D gratulálok!!!!

Katica,
üdv itt, kell az utánpótlás már nagyon!!! :D

Kép
fendike
 
 


NYUSZICSALÁD GRATULÁLOK :D
Katica én azthiszem csak a 9 héttől lettem szarul,de mindenkinél más,

lanyané
 
 


Fendike!
Tejcsom most már van bőven! :P A more milk kapszulát le is csökkentettem. Zsombi ma elég nyügi, biztos a szél bezavar nála is, nekem eszméletlenül fáj a fejem! :( Egyébként jó baba, imádom!!!!!!! :P

Katica!
Üdv itt! :D
donika
 
 


Donika,
nekem is iszonyú fejfájásom van 2-3 napja!!!
tök jó, hogy így beindult a tejed, ez a more milk is tudhat vmit, már mástól is hallottam!!

Kép
fendike
 
 


Fendike,

nem nagyon, ezt most nagyon elkaptam..Egesz nap az agyat nyomom csak tusolni keltem fel na meg persze ide beneztem :lol:
De hogy legyen valami pozitiv is a sok fekvestol nem vizes annyira a labam...
Az orromon viszont mar nincs bor.... :cry:

Sajnaloma fejfajast bizti a front.Itt tegnap ejjel orkan volt :shock: :shock:

Kép
petitpois
 
 


Katica :P
Babaváró vagy, persze, hogy csatlakozhatsz :D
Nekem az 1. terhességemnél -ami nem maradt meg- volt hihetetlen kopószimatom, s az már a vérvétel előtt jelentkezett, úgyhogy egyáltalán nem korai :wink: Rókakoma meg egyénfüggő. Van, aki úgy veszi észre, hogy terhes.

Donika :P
Köszönjük!

Pandus :P
A csajoknál az a jó, hogy bármilyen szín jól áll nekik... csak a fiúk néznének ki idétlenül egy rózsaszín székecskében :lol:

Kisfóka :P
Belehúztam, már csak a macin 1 szín hiányzik, meg a háttér :D

Lányok :P
Képzeljétek, az első és a hátsó szomszédunk tetejét is levitte a szél :shock: és az ikerszomszédunk áram nélkül maradt... Én meg csak gobelinezek és ha nem mondják, észre sem veszem, hogy ekkora vihar van/volt :oops:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nyuszi!


Gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok nektek!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Nyuszika!

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szép a kicsi fiatok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remélem símán ment minden.

Kép
csiperke
 
 


Katica,
Én már az 5. héttől dobáltam a rókákat :wink: :D

Fanni,
Ez igaz csaj mehet kékbe, de fiú már fura lenne rózsaszínben :D
Vendég
 


Nyuszival beszéltem, puszil mindenkit, köszöni a jókívánságokat és sajna nem sokat hallottam amit mond, mert ő halkan beszélt, Krisztián épp aludt mellette, mellettem meg Hunor üvöltött....egész nap így üvöltött, alig evett, na mindegy, szóval ahogy hallottam gyors és könnyű szülése volt, valami éjfél körül elfolyt a magzatvíz, utána jöttek a fájások kórházban 1 utánra értek be és utána pik-pakk....nagyjából ennyit értettem, hallottam.... :oops:
Vendég
 


pandácska* írta:Ez igaz csaj mehet kékbe, de fiú már fura lenne rózsaszínben :D

pedig, ha tudnátok milyen jól áll Máténak a rózsaszín ingje :wink:
persze hintában azért más :D

Lafi :D
Lili is karonülő volt ma, 1 percig nem volt el magában.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


icsilya írta:Lafi :D
Lili is karonülő volt ma, 1 percig nem volt el magában.


Hunor sem, üvöltött mindenért...álmos volt de nem aludt, éhes volt, de nem evett...most elaludt végre...de egész nap a kezemben volt...milyen picik és megérzik a frontot... :shock:
Vendég
 


lafead írta:
icsilya írta:Lafi :D
Lili is karonülő volt ma, 1 percig nem volt el magában.


Hunor sem, üvöltött mindenért...álmos volt de nem aludt, éhes volt, de nem evett...most elaludt végre...de egész nap a kezemben volt...milyen picik és megérzik a frontot... :shock:


Az ilyen picik is!
Meg az ilyen nagyok is mint én! :? :lol:
Alig aludtam, valamit az éjszaka. Álmos is vagyok, de nem annyira hogy aludni tudjak. :?
Az egész éjszakai pihenés inkább egyfajta hánykolódásra emlékeztet. :shock:
Sejtettem, hogy ez lesz, mert pár hete a hasonló viharos időben sem aludtam szinte semmit!

Pocak sem alszik.

Nyuszi!
Gratula a könnyű szüléshez! :D
Vendég
 


Tegnap nálunk is Dorka folyamatosan kézben volt, és mindenért sírt.

Orsi,
Persze ruhában más, már hordanak a férfiak is rózsaszínt :wink:
Vendég
 


Iszonyat ez a front, nem csodálom hogy a pici babák is ennyire megérzik.

Lányok, sztetek lehet olyan, hogy szivárog a magzatvíz??? :roll:
Tuti nem folyt el, gondolom azt észrevenném :D , de folydogál vmi, van hogy jobban van hogy kevésbé... :roll:
Volt vkinél hasonló??????? :roll:

Kép
fendike
 
 


Fendike!
Nekem a magzatvíz egyszerűen elfolyt, nem tudtam visszatartani, csak folyt végig a lábamon, és utána még a kórházban is folydogált!
A m.víz olyan ha beteszel 1 betétet átáztatja, de nem folyás, hanem abszolút víz!

Petitpois!
hú, jó elkaptad, jobbulást kívánok!

Fanni!
Nem semmi a szomszédotok háza, még szerencse, hogy a Ti házatok elég stabil. Csak varrogassál szorgosan! :P

Nálunk is a tegnap übergáz volt, de szerencsére az éjszaka elég jó volt, evett, és rögtön visszaaludt! Remélem a mai nap jobb lez!
donika
 
 


Donika,
köszi!! :D
nekem 1-1 csepp folydogált a combomon mire kiértem, dehát ez nem olyan mennyiség!!!
csak tudnám honnan jön?!?!?? :roll:
de ilyen volt tegnapelőtt is, tegnap alig, ma megint!!! :shock:
próbálok nem foglalkozni vele és kivárni a keddet!!!!!

Kép
fendike
 
 


Lanyok,

most hogy a tablara kukkantottam,radobbentem hogy lassan mi kovetkezunk a sorban es meg senkit nem kertem fel hiradozasra.

Szoval kit kerhetnek meg erre? :lol:


Remelem a nyugos babak mara kicsit megnyuszanak,nem csoda hogy ebben az idoben igy kivannak szegenyek...

Kép
petitpois
 
 


Fendike,
Szerintem egy kicsit lazulj el, mert nagyon parás lettél így a végére. Nyugi minden rendben lesz :wink: Nekem amikor elfolyt olyan volt mintha bepisiltem volna, elég sok jött, de nem az egész.

Kép
Vendég
 


Petipois,
Privit küldtem :wink:
Vendég
 


Petitpois!
Én is küldtem! :D

Fendike!
Ha nyugtalan vagy a m.víz miatt, vagy ha továbbra is folydogálni fog, hívd fel a szülésznődet. :wink:

Pandus!
Nagyon csini rucija van Dórikának! :D Hány kg?
donika
 
 


fendike írta:Iszonyat ez a front, nem csodálom hogy a pici babák is ennyire megérzik.

Lányok, sztetek lehet olyan, hogy szivárog a magzatvíz??? :roll:
Tuti nem folyt el, gondolom azt észrevenném :D , de folydogál vmi, van hogy jobban van hogy kevésbé... :roll:
Volt vkinél hasonló??????? :roll:

tud szivárogni is, ha felül reped meg a burok, akkor szivárog.
de lehet vizelet is, az is elég gyakori már ekkora terhességi korban.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
4600g :D
Vendég
 


Pandacska,Donika, :lol: :lol:
nagyon koszonom :lol:

Dorika nagyon edes :lol: Es mar egy honapos :lol: Gratula neki :lol:

Kép
petitpois
 
 


Fendike, nekem is szivárgott mintha pisi jött volna, kevés volt egyszerre, mintha nem értem volna ki a wcre és pisis lett volna a bugyim...és hiába mentem wcre rájöttem,hogy nem kell pisilni.
Vendég
 


Lafi,
és te mit csináltál, neked ez mikor volt??
kedden megyek dokihoz, addig szted nem lehet baj?? most pl. órák óta semmi..
csak a bébi miatt aggódom, hogy ebből lehet-e baja?!?!?

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
nyugodj meg, a babának ettől baba nem lesz.
ha tényleg magzatvíz, akkor utána a szülés is beindul záros határidőn belül. De agyalás helyett szerintem egyszerűbb lett volna elmenni az ügyeletre, ha tényleg aggaszt, hogy mi ez, és már 2 napja tudnád, hogy mi van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Fendike!
Nyugi!!!!! Lehet nemsokára babázol, de jóóóóóóóóóóóóó! :D

Fanni!
Még jó, hogy tegnap a ti tetőtök maradt! Ugye, hogy ki tudja kapcsolni az embert a gobelinezés?

Pandácska!
Dórika jó nagy baba már! :D Férjemnek nagyon tetszett a kisfilmetek és teljesen el van ájulva, hogy milyen nagy baba volt, mikor született!

Lányok!
Én olyan kis szerencsétlen vagyok! Nem elég ez a front, elmentünk ma a Tescoba és képzeljétek neki mentem egy ilyen tároló valaminek, a kosár a kezembe, ami meg megnyomta a szeméremcsontom és mellette! Úgy fájt és úgy megilyedtem! Remélem a babának nem lesz baja, mert én nagyon megilyedtem! :roll: Próbálok magamra vigyázni mindig, de mostanság ilyen béna napjaim vannak! :shock: Ugye a babának olyan lennt még most nincs semije, amit megüthettem volna?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


FEndike, semmi baja nem lesz a gyereknek, mi baja lenne???Max szülni fogsz előbb-utóbb, de inkább utóbb...mit csinálhattam volna???bugyit cseréltem, naponta 3x is néha....és tényleg ha ennyir aggódsz, menj ügyeletre, nézesd meg, nekik van (de gyógyszertárban s lehet kapni) olyan betétjük, ami kimutatja, magzatvíz volt-e...

kisfóka, azért óvatosan, ha fájdalmat érzel, max menj dokihoz, de azért a hasfal szépen megvédi a babádat!
Vendég
 


bocsánat, nem volt-e hanem folyik-e
Vendég
 


Orsi! :D
köszi, csak a baba miatt izgulok, dokimat nem akartam hétvégén hívni, múltkor sem mentem sokra vele, gondoltam kivárom a keddet, akkor akar vizsgálni, végre talizhatok a szülésznővel, CTG... :roll:
hasam néha fájogat, de semmi rendszeres összehúzódás és nagy fájdalom, gondolom csak észreveszem ha azonnal menni kell.. :roll:

Kisfióka,
sztem védi őt rendesen a méhed, magzatvíz!!
ha érzed, hogy mozog tényleg nincs miért aggódni!!(mondom én, aki szétparázza magát máson.. :lol: )

Pandus,
lehet, hogy túl parás lettem, de szeretem tudni mi történik velem és az normális-e
ha igen, elviselek 'bármit'
valszeg ha nem lennének ilyen fura folyásaim, egyszer nyákos, egyszer vizes, akkor nem aggódnék...

Petitpois,
további jobbulást!!!!
hát igen, apró öröm, legalább a vizesedés javul, az is valami

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
ez a nyákos vizes folyás simán lehet hüvelyfolyás is... nekem is volt olyan, hogy atisztasági betét teljesen átázott.
és vizelet is lehet, ahogy azt már írtam.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,nyusziapu vagyok.
Először is szeretném megköszönni mind a magam mind a kóházba tartózkodó szeretteim nevében a sok jó kívánságot.Nyuszimama nagyon örült mikor elmondtam mit írtatok. Mégegyszer köszike mindenkinek.Másodszor szeretném egy kicsit helyesbíteni kedves lafead telefoninformációit.
Engem fél háromkor költött életem párja,akkor már rendszeres 20 percesekkel.3óra 48-kor már 10 perces fájások,teló a dokinak,indulás a kórház.5óra 20-kor burokrepesztés és valóban rövid időn belül 6óra 15perckor megszületett Krisztián.Végig nyuszimama mellett voltam,minden kamerázva. Ajánlom minden leendő apunak,felejthetetlen.Ma délután voltam náluk,köszönik jól vannak.Csak sajna még tejcsi nincs.De majd lesz. Röviden ennyi. Sziasztok

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyusziapu, bocsánt, tényleg alig hallottam valamit, csak félig-meddig, valami éjfélről hallottam, és igen 3 óráról is...de nem nagyon értettem semmit sem, cask a pik-pakkot, de az tutti hogy hallottam, meg megdícsérte Krisztiánt, hogy ügyes volt! :oops:
Vendég
 


Orsi,
köszi, aranyos vagy!!!! :D
már lenyugtattam magam, hgy a babával nincs gond, mocorog is aranyosan én meg teljesen jól vagyok, úgyhogy nagy baj csak nem lehet..!

Nyusziapu,
köszi az infokat, várjuk majd vissza Nyuszianyut sok szeretettel!! :D
tejcsi meg majd lesz, gondolom ellátják jó tanácsokkal!!!

Kép
fendike
 
 


nyuszi és nyusziapu hatalmas gratuláció :lol:
Vendég
 


Lafi, :D
köszi neked is, holnap felhívom a dokim és majd eldönti akar-e látni vagy nem???!
neked szülés előtt mennyivel volt ez, már sokkal hamarabb??

Kép
fendike
 
 


Sokkal igen úgy 29-30 hetesen. Mivel nekem a 33. héten már kevés magzatvizet mutatott, de a 29. héten még sokat...majd nekem ugye végül retardáció miatt kivették 36+0.
Vendég
 


Lafi,
hú, az tényleg jó korán volt!!! :oops:
köszi mindenesetre, most abbahagyom az ezen agyalást, holnap kiderül, már a férjem is kikészítettem!!! :D

Kép
fendike
 
 


Fendike, semmi bajod sincsen, mire elmenne az össz magzatvized, ha egyáltalán arról van szó, kb 38 hetes lennél...!!!!(az én esetem amúgyis egyedi...)
Vendég
 


sziasztok!

rakok táblákat.

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép


kati
katica30
 
 


Jó reggelt! :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: