Új privát üzeneted érkezett!

Most olvastam a cikkajánlót, bal oldalon. Kevesebbet mozognak a dolgozó anyák gyermekei. Levonták konzekvenciaként, hogy a kisgyermekes anyukáknak nem szabad dolgozniuk, hanem programokkal kell őket segíteni. Jahh, és abból majd megélnek. Én sem repdesek, hogy jövőre dolgozni kéne, sírni tudnék, ha belegondolok, hogy Dorkát bölcsibe kell adni, de huszonpárezer forinból éhenhalunk....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


[quote="ancsi_pancsi"]w írta:ancsi_pancsiinchi: remélem nyerni fogsz. Mi is lottózunk, hátha....de a bkv sem rossz ötlet. Leszek HR manager. Aztán jól leszámolok, hátha kapok pár milla végkielégítést. :)
-ez tetszik :lol:
Ancsi:Téged visszavesznek dolgozni?Képzeld az én munkahelyemen most nem vesznek vissza 3 év elött.

Mennem kell törit tanulni,míg Hannus alszik.Én is várom a csütörtököt :D
Vendég
 


a múltkor amikor bent voltunk a melóhelyemen én is már most szóltam, hogy jövő október-novemberben szeretnék visszajönni dolgozni.
Illetve szeretne a fene, de muszáj egyetértek Ancsi...
Kész eldöntöttem, megyek és veszek símaszkot meg játékpisztolyt aztán küldhetitek nekem is a reszelőt! :twisted:
anyany egy cellába raknak vajon anyóselásóst meg bankrablóst??? :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 

 
 

Betti: HURRÁÁÁÁÁ!!!!!!!
Vendég
 


winchi!
egy cella? megyek veled bankot is rabolni.
65a hitel, még 19 év. 100az albérlet átlagban, és +még 20 a számlák. a maradék... kb 50. egy hónapig az semmise.
hát ezért vagyok nagoyn ideges, mérges meg minden.
egy előnye van, fogyok. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

betti! gratu! örülök veled a jó eredménynek!

ancsi! engem visszavennének dolgozni, de nem megyek. elég volt nekem pár hetes terhesen a 36órás nagyleltár Zsófival. eszemben sincsen még egy ilyennek kitenni a kincsemet.

tünci!
a ruha ugyanaz. kicsit foltos volt, mert még utánam 3kilány használta, de a wanish megoldotta 3nap alatt. nem marta szét, még mindig szép. a virágot anyukám hímezte rá, mert olyan snassz volt szerinte a kisruha. remélem ha lesz Zsófinak egyszer kislánya, majd ő is ráadja.
Vendég
 


a hugom hülye. adtam neki egy vagon ruhát, fel is próbálta őket, de azt mondta, szerinte a nadrágok nem álltak jól a fenekén.
úgyhogy vett 10ezerért egy terhesnadrágot. és majd venni akar még egyet.

az anyagi helyzethez: egy valamivel jártunk jól, hogy vannak uncsitesók, és az egyik kislány. szerencsére annyi szép ruhát kaptunk, hogy alig győzöm ráadni Zsófira. csak melegítőt vettem neki, meg kiscsizmát, kevés cipőt.
ha nekünk kellene megvenni, nagy gondban lennék.
most kaptunk ét overalt. mostanra egyet meg jövő télre is. az legalább 7-8ezer még használtan is.
meg anyós is turkál néha elég jó cuccokat. ez azért jó pont neki.
Vendég
 


csajok!!
off topic:
nincsen véletlenül valakinek egy eladó, jó állapotú ruhásszekrénye, ami olcsó? vagy esetleg tudtok egyet? akasztós, kétajtós, ami nem lábakon áll.
meg egy olcsó elektromos varrógépe? ami működik és könnyű kezelni...
Vendég
 


Anyany a hugod tényleg hülye :roll:

Nekünk ilyen ruhásszekrény van:
http://www.jysk.hu/4/520/325/3606548/a/catalog
Az ára is egész tűrhető és még használható is

A varrógépemet nem adnám el semmi pénzért, nekem is nagy vágyam volt mire megkaptam egyszer karácsonyra

KépKép
winchi
 
 


ancsi-pancsi
Bírom az ilyen magasröptü elemzéseket, mikor megmondják, mi a tuti.
Most akkor miért is csökken két évre az otthonmaradás? Támogatjuk a családot? Mert én maradok ám itthon szívesen óvodás koráig! De ha felkopik az állunk, akkor meg nemhogy a gyerek mozgását kell vizsgálgatni, hanem az alultápláltságot...

Unokatesóm Münchenben él. Ott az oviban az a rendszer, hogy a szülő viszi az uzsonnát, tízórait, csomagolva. És pontozzák. Ha nem barna kenyér, meg zöldség, akkor kiírják a fekete pontot a táblára az aznapi kajára. Egyszer adott lekváros kenyeret a kislánynak mert szereti, aznap ők vezették a listát......ja igen, ott van annyi fizu, hogy telik barnak kenyérre, meg egészséges bio cuccokra. Itt azért megnézném egy -egy óvoda menzáját. Lisztes, behabart, zsíros cuccok. És csökkentik a gyermekétkeztetési normatívát. Talán azt is vizsgálni kellene, annak milyen hatási lesznek.
Ilyenkor mindig felmegy a pumpám.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Nah, csajok, lehet jobb, ha témát váltunk, mindenki csak felmérgesedik, pocakosoknak meg nem hiányzik a stressz, és mérgelődés, na meg a többieknek sem.

betti: nem semmi ez a müncheni ovi. Hát igen, ott telik ilyesmire. De bírom, hogy mindenhol azt szajkózzák, egészséges táplálkozás. Hát próbálj meg egészséges kaját venni, vagy bio élelmiszert. A gatyám rámenne....

Lara: elvileg visszavesznek, egy csajt addig vettek fel a helyemre, amíg én vissza nem megyek, úgy van a szerződése is. De most rúgtak ki 800 embert, nem tudom mi lesz jövőre...

anyany: húgod tényleg buta, de majd később rájön, hogy drága az a 10.000 Ft-os naci. :)
36 órás leltár, nem semmi. Én dolgoztam 6 hónapos koromig, szerettem, élveztem, de már a végén nagy volt a pocak, amit cipelni kellett, és hosszú volt az út busszal, így már nem mentem. Mondjuk nekem az irodai munka nem volt annyiraPersze akkor velem volt Dorka, most meg állati nehéz lesz itthon hagyni, de sajna nincs más lehetőség. Az a rohadt pénz.....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Van a közelünkben egy tök jó kis reform/bio bolt. Sokszor betérek, főleg magokért. De sok cucc van, amit szívesen vennék, pl. zöldséglevek. De olyan drága.
A páromtól tavaly kaptam gyümölcscentrifugát, lehet a sárgarépát meg céklát is viszi, majd előállítom házilag.

Betti
Kép
betti0412
 
 


winchi!
nekiünk is van/volt, ez ment tönkre.
leszakadt az akasztótartó és nem szerette az áthelyezést. nagoyn vékony anyagból van....
varrógép... anyumnak van, szuper, kb 30éves neumann. egyszerű, szépen varr, jó vele dolgozgatni. de hát... messze van.
egyelőre biztosan nem kapok.
neked milyen van?

mozgás és anyák?
hát az anyjukat.
mi minden megpróbáltunk, de semmi. és piszokul be vagyok sz...va, mi lesz, ha majd csak a gyes lesz...
Vendég
 


egészséges táplálkozás címszó alatt... próbálom azt adni a gyereknek, amit otthonról hozunk, amiről tudom, hogy milyen vegyszert nem kapott.
a kenyeret általában én sütöm, Zsófi is azt eszi. teljes kiőrlésű liszt is van benne. biocuccokat meg nem veszünk. nem fér bele a keretbe.
majd tejet akarok hordani valahonnan, valami megbízható helyről. ha már Zsófi is ihat.
Vendég
 


Párom szakmai kajában meg én is.
A teljes kiörléü dolgok tartalmazzák mindazon jó kis toxinokat, amik a búza hajában vannak, illetve a korpát így tudják legjobban eladni a malmok.
Na tessék, akkor most mit is egyen az ember fia?

Betti
Kép
betti0412
 
 


De egyébként én is azt használom, még bízok...

Betti
Kép
betti0412
 
 


Tessék fotoszintetizálni, fényevő lenni :lol: :lol: :lol: Ennél jobb megoldásra még én sem jutottam :lol:

anyany akkor vigyázunk mi is erre a vacak szekrényre :shock:
Ilyen varrógépem van, nagyon szépen lehet vele dolgozni:
http://www.arukereso.hu/varrogep-c3180/ ... -p9345622/
Elhűltem az ára láttán két éve 20 ezerért vettük...
A vaterán van fent ilyesmi gép

Müncheni ovi: mintha egy másik bolygóról lenne szó :shock: :cry:

Tünci írtam privit, megvettem :wink:

KépKép
winchi
 
 


winchi!
tényleg jó a géped!
szerintem majd karácsonyra fogok kérni...
az új szemüvegem mellé...
Vendég
 



KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Apa reggel elment, kb 5 hét múlva jön haza. :( :( :(
Közben lett egy herpeszem, Levi le akarná szedni. :?

Tünci
Örülök, hogy minden rendben van. Tessék sokat inni!
Szép lakód van!
Kb. 9 hetes voltam, amikor kicsik lettek a nadrágjaim. Viszont ismerek pár kismamit, akin félidősen se látszott semmi. De utána bepótolta. :)

Mancsa
Micsoda torták!!!

Beze
Védőnő monnyon le! Sztem szép súlyban van Lexi.

Betti
Gyönyörű kisfiad van! Gratulálok a jó eredményekhez!
Hatásos a paravános védekezés. Látom, semmit nem változott a vérvétel semmit. :?

Katinka
Gratula az első lépésekhez!!!

Ancsa
A BKVnál nekem is kellene egy állás. :lol:

Winchi
A maréknyi papírfecninek csak a bankon kívül van értéke. Segítesz nekik takarítani, még meg is köszönhetik. :lol:

Anyany
Ilyen hülyeség miatt 10 rugót adni egy gatyáért?!

Szülés: nálam is rezgett a léc, nem akart tágulni a méhszáj. :? Végülis megoldották a kérdést és megtudtam, milyen rohadt nehéz dokim van. :D
Nekem is van szemcsim, de az 1et se éri el, még összeadva se...
Anyósom nekem se a szivem csücske, nagyon jó ez a 220 km távolság. :)
A hitelünket nem is mondom...
Vendég
 


Sziasztok!

Napok óta olvasó üzemmódban működök. :oops: :oops: :oops:

Sajnálom, de annyira gány állapotban vagyok, hogy semmi kapacitásom nem volt írni-reagálni.

Csütörtökön unokatesóméknál voltunk rokonlátogatóban. Mire hazaértünk, lüktetett az agyam, alig bírtam megszólalni. Kijött rajtam az idegesség. Kettesben mentünk Miluval, így egyszerre kellett gyermekemet szórakoztatni és vezetni is. Természetesen nem Budán laknak, hanem kint a p....-ban, több mint másfél óra volt az út.
Már annyiszor hívtak minket (3 éve), nem volt pofám visszamondani, egyébként meg imádom őket, csak ne laknának ennyire messze.
Szóval rendesen ráparáztam a kirándulásra, már két nappal előtte gyomoridegem volt. Természetesen Milunak nem volt semmi baja, teljesen jól elvolt az odaúton, visszafele pedig aludt.

Ma annyira rossz éjszakánk volt, nem is értettem. Kb. 3 hónapos csecsemő korában keltem fel hozzá 3x. Most fél 12kor elkezdett sírni keservesen, aztán 3/4 5kor, akkor bevittem magam mellé, aztán 6kor is felsikoltott, aztán negyed 8 ig aludt. Arra gondolok, hogy a foga miatt lehetett. Remélem ma nyugodtan alszik, mert ha nem, akkor csatlakozom a zombi klubhoz. :roll:

Kép
jaffa4
 
 


Délután többször adtam neki homeobogyót, meg bekentem még olyan Zsula által ajánlott keverékkel is. Egyszerre jön mind a négy szemfoga. :? Kicsi bogaramat annyira sajnálom....

Anyany! Szemüveget jó, hogy említetted. Annyira béna vagyok, reggel ráléptem. Háááát, elég érdekesen néz ki...... :oops:
Napszüvegem meg lehet, hogy nem érte meg az 1 évet, mert egy hete nem találom. Férjuramnak el sem merem mondani. :oops:

Jeges macika!

Herpesz mongggyon le!
Szar lehet 5 hétig párod nélkül. Nekem még a két éjszaka is sok. 5 hét????

Hitel: csatlakoznék, bár nekünk "kiegészül" egy fincsi személyi kölcsönnel is. Gábor anno felvett diákhitelt, amit nem nagyon kezdett el törlesztgetni. Kamatos kamattal fizeted vissza, Gabikám mindig csak a minimumokat fizetgette, ami még a kamatot sem takarta be, így nem, hogy csökkent, hanem szépen nőtt az egész. Aztán egy szép csinos összeg után az Apeh benyújtotta a számlát. Ki is tudna nekik ellenállni? Muszáj volt fizetni .:evil:

Betti! Anno én csináltattam integrált tesztet. A Down 1:8000 lett, a nyitott gerinc pedig 1:40 000. Tudod, nekem született volna egy húgom. Négy évvel lenne most fiatalabb nálam, ugyanolyan beteg volt, mint a te Franciskád. A szüleim soha nem beszéltek róla, talán édesapám volt az aki nyitottabb volt a kérdéseimmel kapcsolatban. Kicsi voltam, de arra emlékszem, hogy anyukám kórházban volt és mi meglátogattuk. Érdekes, hogy soha nem kérdeztem, miért volt bent, addig nem is emlékeztem ezekre a dolgokra, míg 10 évesen el nem mesélte anya, hogy lenne egy húgom. Remélem nem baj, hogy elmeséltem.
:cry:

Kép
jaffa4
 
 


winchi!
köszi, tök jó szekrény, csak messze van.
holnap megyünk, megnézni egyet.

jaffa!
ügyes voltál az úttal kapcsolatban. zombulsz? szegény Milu! 4 szemfog... remélem hamar túllesz rajta. ezek az utolsó fogacskák?
mi is zombultunk tegnap éjjel.
de telehold volt. szerintem az is hatott a bébikre is. én is rosszul alszom ilyenkor.

Zsófi nem sírt, csak fenn volt. 10kor, és fél1-kb 3ig.
azt hiszem fázott. rugi van rajta, meg takarója. de ez olyan takaró, amit inkább ölelni szeret. bebújt hozzám, nem volt jó, csak bújt, csak bújt. néha az apjához is.
aztán egyszercsak azt gonoltam, hogy fázik. előkaptam a hálózsákot. ütött kopott, ócska, rossz a gumija ráadásul 110-es, de anyós olyan lelkesen hozta... ráadtam. de majd veszek neki rendeset!

nekem sohasem volt még napszemüvegem. tényleg. túl régóta vagyok szemüveges, 4éves korom óta. most a fényre sötétedő lencsékre gyúrok. ezért mondtam, hogy talán megszán a jézuska...
a mostani meg már kétszer volt forrasztva és az üveg is gyenge.
kb most -2lehet a szemem.

ráléptél? hogy történt?

nekem öcsém lenne. most olyan 26éves. anyu elesett vele 7 hónapos terhesen. megindult a szülés, 12óra múlva meghalt.
uátna anyumnak volt egy abortusza is. nem merte megtartani a babát. de egyszer azt mondta, hogy meg kellett volna...
nálunk sok ilyen volt családban. nagymamámnak kisfia 5. hónapban megindult szüléssel, régen nem kímélték a nőket. túlhajtották a téeszben. bevérzett, és már nem lehetett mit tenni. meg egy unokahugom 4évesen. meg én is a 7-8hetes vetélésemmel.
ezért is aggódom a hugomért nagyon...
és megölöm, ha elkap valamit és árt vele Bibinek.
Vendég
 


jaffa!
nekünk is van diákhitelünk, kettő is.
párom annak idején, kb 20évesen a rohadt házat az árvaellátásából és a diákhiteléből fizette.
nekem is van, mert muszáj volt.
Vendég
 


Sziasztok!

Húú, látom, mindenki szépen el van adósodva, de azt hiszem, mi vezetünk. :? 2 éve vettünk fel 10 millát, CHF-ben, akkor 53 ezer volt a törlesztő, most 83. Félévente változó, most örültünk, hogy legalább nem emelkedett. Kocsink 10 éves, tavaly járt le a hitel, pont még a válság előtt, azzal szerencsénk volt. Talán akkor tudjuk lecserélni, ha majd visszamegyek dolgozni. Jah, a férjem diákhitelét el is felejtettem, az enyémet tavaly fizettük ki. :roll: Még jó, hogy két lányunk született, így Nati csomó mindent tud örökölni Lilitől.

Jut eszembe, a tescoban minden kabát, dzseki 30%-kal le van árazva, tegnap beszereztünk Natinak egy overallt meg egy dzsekit. Ezeket Lilivel úgy kaptuk kölcsön, de most nem tudjuk már elkérni onnan, muszáj volt venni. És 18-án lesz a köfém csarnokban bababörze, mi oda is készülünk.

Betti, szuper hírek, nagyon örülök én is!!!! :D :D :D

Jaffa, látom, a vezetéssel hasonlóan vagyunk, én nem is mertem még ekkora távot levezetni férjem nélkül a gyerekekkel. Remélem, a mai éjszakátok jobb lesz.

Jeges maci, 5 hét Apa nélkül, hogy bírjátok???? :shock:

Anyany: nagyon jó a fotó Rólatok ugyanabban a ruciban. :D Én a kinőtt rucijaimat a babámra adtam, hogy azóta hová lettek, gőzöm sincs...
Sétálni délelőtt szoktunk, 9 és 11 között nagyjából.

Szösz: szendvicsket lehet gyártani a péksütikből, mi is szoktunk.

Tünci: helyes kis pocakod van, kár, hogy a fejed lemaradt. :wink:

Naspi, jobbulást neked is! Nati egyedül járogat, ha eszébe jut, de egyelőre nagyrészt ő is kotor, mert úgy sokkal gyorsabban halad. :lol:

És akkor találkaszervezés indul! Szerintem most már nincs annyira jó idő, hogy a Piciket letehessük a földre, így valami játszóház kellene. Fő kérdés, akkor délelőtt vagy inkább délután????? Lécci szavazzatok! Aztán átnézem újra a játszóházakat, melyik lenne jó.

Na, megyek vasalni, van ám kedvem, de nagyon... :lol:

Jó éjt,
Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


nyújtsa a kezét, akinak NINCS hitele!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


katinka!
valami jó meleg rugit láttál a tescoban? vastag plüss vagy polár? pizsi fölé kéne, mert nagyon félek, hogy ezzel a vacak hálózsákkal feláll és jól összeveri magát.

merrefelé sétáltok?
bár mi 10 után indulunk... ebédig, vagy délután.
Vendég
 


Anyany!

Sajna rugi-ügyben nem néztem körül, férjuram türelmetlen volt meg fájt a lába is...

Sétálni inkább Szöszék környékén szoktunk, most pl. az Intersparnal találkoztunk, nekem úgyis autóval kell mennem. Ti merrefelé is laktok, palotaváros, vagy rosszul tudom?

Kép
Kép
katinka31
 
 


Jaffa
Még iskolás koromban biciklivel zúztam át a szemüvegemen.
Apa van soron szemüveg-csináltatásban, ráadásul valamit nem bír a bőre... :? Az én szemcsimbe beszállt a melóhelyem is. :)

Katinka
Rossz hírem van, nekünk még több a hitelünk. Ha ezt tudjuk tavaly, akkor kerestünk volna nagyobb albit. :? A legszebb, hogy a sógorom bankban dolgozik és őt is simán megvezették a hitellel. Azt hiszem ő viszi a prímet a 20 misivel.
Volt idő megszokni. Jó pár évig 2 hetente itthon volt hétvégén, de akkor én nyomtam folyamatos műszakban. Aztán 3 hetente jött haza, majd 4, most 5. Sajna kell a píz, meg arra utazunk, hogy az ünnepek alatt itthon tudjon lenni.

Felettébb korán indult a nap. Kidőlök.
Jó éjszakát!
Vendég
 


nincs is köztünk olyan, akinek nincsen hitele????

jeges macika!
ez nagyon durva. 5 hét...
ti is albiban?
már úgy utálom. de még legalább két évig maradunk. aztán hétha lesz valami...
vagy a lottóötös... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Anyany, nekünk is 10milla van, forint alapú, és felvettük 2 gyerekre a szocpolt. A lakástakarékkal együtt 60 a havi törlesztőnk még kb laza 23 évig. :cry: Ami 4 év múlva 70 fölé emelkedik, ha lejárt a takarék.
Vastag rugi nincs a tesco-ban, csak vékony.

Majd még jövök. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nyert valaki a lottón?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Anyany
Már nem lakunk albiban, majdnem 13 míla hitelünk van. :?
Lottózni kellene, talán akkor lenne esélyünk nyerni. :lol:

Betti
Nem volt telitalálatos a lottón. Elég hülye számok lettek.
Vendég
 


Kb. 3 héttel a szülés előtt
Kép

Május 24. :)
Kép

Levi udvarol
Kép

Száguldás
Kép

Elfáradva
Kép
Vendég
 


beze!
nem semmi.

nekünk van lottónk, de akkor megint nem nyertük meg a sok sok sokat...

jeges macika! szép pocak, szép baba! és szép nagyfiú!!!

ma mi is beszélgettünk a férjemmel (még mindig olyan fura leírni), szóval beszélgettünk. megígérte, hogy legkésőbb 2 év és kikecmergünk a kakiból.
szerinte addigra már lesz saját lakás is. de addig mi lesz, azt nem tudom...

na de befejezem a nyavalygást. éppen javítgatom a ruhákat, amiket kaptunk. amit kézzel lehet varrni, megvarrom.
majd ágyneműhuzatot kell még varrnom Zsófinak. van egy szép virágos anyagom. Zsófinak is nagyon tetszik, a múltkor vitte volna aludni és szagolgatta rajta a virágokat.
Vendég
 


Sziasztok!

Annyira lassú a netünk, hogy holnap betelefonálok és megfenyegetem őket! Fél óra, mire bármi is elindul. :evil:

Éjszakánk teljesen nyugodtan telt. Reggel 7 után ébredt, aztán 8ig még hancúroztunk az ágyban. Nem értem mi volt ez a 3x kelés, tényleg lehet, hogy a telihold is belejátszott. :?

Anyany! Este mindig szemüvegben nyomom, egész nap lencse van a szememben, jó már ilyenkorra kivenni. Elalvás előtt lerakom az éjjeliszekrényre, de most szerintem a 3x kelés kicsit megzavart, mert a földre rakhattam. Aztán egyszer csak napközben sikerült rálépnem. Nem néztem a lábam elé. :(
Remélem hajlítgatással sikerül egy picit javítani a formáján. Majd apa, ha hazaér. 3 napig most nem volt itthon, valamikor az éjszaka folyamán ér haza.
Remélem nem kell a két évet kivárnotok, hogy rendeződjön a helyzet.

Kép
jaffa4
 
 


Jeges macika!

Nagyon aranyos a kisfiad!

Katinka!

Nekünk inkább a délelőtt lenne jó, bár ha délután 4 után lenne, akkor az is. Szombaton suliban vagyok, így az nem jó.
A játszóház jó ötlet, én a KenguruKidre szavaznék, egyetlen hátulütője, hogy nem a városközpontban van.
Annyira örülök, hogy elvállaltad (hálás-mosolygós smiley)

Kép
jaffa4
 
 


jaffa!
nekem a szemüveg már szinte olyan testrész, mint a kezem. nem jó nélküle. volt lencsém is, de nem szerettem. ráadásul télen mindha meg akart volna fagyni a szememben. fázott tőle a szemem. (ez olyan hülyén hangzik).
majd óvatosan hajlítgassátok, inkább vidd be valami optikushoz. az jobb. nekem is be tudták állítani, hogy jó legyen. (az egyik fülem kicsit lejjebb van).

lehet, hogy a hold meg a fogak is.
ma én is túrtam egy kicsit Zsófi szájában. jól meg is harapott, piszok élesek ezek a pici fogak!
szóval mintha az alsó szemfogai mocorognának. lehet, hogy ezért nem alszunk?

ja a kisasszony elaludt a helyemen, ellopta a párnámat és rápakolta a lábát a takarómra. megyek és visszapaterolom lassan az ágyába.

találkozó! mikor, hol?
ha kengurukid, akkor minket apa vinne kocsival.
ha valahol a városban, megpróbálunk ott lenni.
Vendég
 


Sziasztok!

Leviről de jók a képek :lol:

Szemüveggel látom mindenkinek meggyűlik a baja, én ezért szeretem jobban a lencsét. Meg nem bírom ha melegben beizzad az orrom tőle, hidegben meg hogy bepárásodik :? Most ősszel meg tavasszal viselem el jobban :lol:

Valahol közelebb a városban nincs olyan hely ahol találkozni tudnánk? Mi nagy eséllyel busszal leszünk és a Piac tértől kissé messze van a Park Center.

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

A Tapmancs http://tapmancs.hu/ van még a belvárosban, megnéztem, itt szerdán délelőtt nincs semmi foglalkozás, tehát akkor mehetnénk, egyébként 10-11-ig mindig van valami. De nem tűnik rossznak a képek alapján, a szomszédnéniék voltak egyszer, majd érdeklődöm nála.
A másik, ami még viszonylag a közelben van, az a Katinka http://katinkajatszohaz.hu/ , mi voltunk itt szülinapon, elég szűkös és szerintem inkább nagyobbak tudnak eljátszani.

Jaffához hasonlóan nekünk is a délelőtt lenne jobb, vagy 4 után.

Most ennyi, ezer dolgom van.

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Hello Lányok!

Jaffa: hát nem semmi lehetett ez a vezetés. Én sem nagyon merek még ilyen utakra vállalkozni, főleg nem Bp-en. Na, ott nem mernék vezetni, az tuti...
Azért tök jó, hogy Milu jól viselte az utat. Szegénykém, 4 fog egyszerre, remélem hamar kibújik.

katinka: nekünk ha hétközben lesz a tali, akkor jobb lenne a belvárosban, mert akkor busszal megyünk, ha hétvégén, akkor mindegy, apa vinne kocsival. De én a du-ra szavazok. Nekünk délelőtt nincs úgy buszunk, és Dorka dél körül alszik, addigra nem érnénk haza. tényleg hálás köszönet, hogy magadra vállaltad a szervezést!!!
De jó, hogy írtad a köfém börzét, lehet elmegyünk, mamiék pont ott laknak a köfémen, legalább akkor mennénk hozzájuk is.

jegesmacika: 5 hét???? Nem semmi! Hogy bírod, bírjátok???
Szép nagy pocika, és gyönyörű Levi is. Nagyon édes kisfiú, végre látunk képeket róla is. :) Hol dolgoztál, hogy foly. műszakban nyomultál?

szemüveg: nekem is van, -0.75-ös nem mindig hordom, de kéne, mert nélküle viszonylag rosszul látok. Én épp most csináltattam újat, a régi már nagyon karcos volt, az egészségkártyámon jött össze annyi pénz, hogy került erre is. Napszemcsim dioptriás van, szeretek benne vezetni. Ezt már jó pár éve csináltattam...

beze: nektek is kijutott hitelből, de ahogy elnézem mindenkinek....
áááááh az a rohadt pénz!!!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Tali: nekem az időpont mindegy, a belvárosi helyszínek közül bármelyik jó! Arra gondoltam, hogy jó lenne, ha csak mi lennénk majd, nem tudom, hogy pár órára le lehet foglalni? Vagy az plusz pénzbe kerülne? Azért gondoltam, mert ebben az influenzás időszakban, én félek a nem ismert gyerekektől, nem tudhatjuk nem-e betegek, vannak olyan szülők, akik nem foglalkoznak azzal, hogy másokat megbetegítenek. :( De lehet, hogy csak én aggódom túl a dolgot? :oops:

Egyébként Rékának folyik az orra. Ilyenkor mi is a teendő? Láza nincs, az orrát porszívózom, valamit még?

Jegesmaci: Aranyos levi, kedvencem az alvós! Jól látom,hogy egy jegesmacit szorongat? :lol:

Anyany: Sosem volt napszemüveged? Hú,hát én meg nem bírok meglenni nyáron napszemüveg nélkül! Nekem annyira bántja a szemem a nap! Pont idén nyáron egyszer elindultunk sétálni, és otthon maradt a napszemcsim, és muszály volt vennem egyet, mert egyszerűen nem bírtam a szemem kinyitni. Csukott szemmel, meg babakocsit tolni,hát nem túl jó!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok Lányok!

Szösz:Én Hannusnak ilyenkor még orrcseppet szoktam nasivin van kisgyereknek is és egy-két nap alatt elmúlik az orrfolyás ja meg cebion csepp.

Nekünk is jobb lenne a délutáni találkozó ha kedden vagy szerdán lesz akkor mi nem tudunk menni a suli miatt :(

Jegesmacika:Nagyon édes Levi :D :D :D :D Szép nagy pocakod volt. :D

Ancsi:De jó hogy visszavesznek dolgozni :D Nálunk épp most akarnak elküldeni 150 embert :(
Vendég
 


Sziasztok!
Csak gyorsban: talira nekem is jobb a délután, akkor Levi is ott lehet, meg akkor apa elvinne minket, ha épp nem délutános hete lesz. Meg persze, ha nem leszünk betegek. Az ovi miatt ez most esélyes sajna.

Este próbálok jönni.
Vendég
 


Megnéztem, a Tapmancsban péntek kivételével minden du. van foglalkozás 5-ig, kedden 6-ig.
Mit szólnátok a mostani péntekhez, délután? Vagy ahhoz már túl késő nekiállni?

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


a Tapmancs jól hangzik és elérhető is, nekünk mindegy, hogy délelőtt v délután. Most péntek viszont tuti nem jó, szombaton szülinapozás+keresztelő el vagyok havazva...

Képzeljétek kettesem lett a lottón :lol: :lol: :lol: Megyünk is felvenni a nagy nyereményt :lol:

KépKép
winchi
 
 


katinka!
légyszi írj árat is!!! sajnos nagy válság van...

winchi!
gratula a nyereményedhez!

képzeljétek, egy idióta miatt egy hónapra felfüggesztettek a teszveszen. nagyon mérges vagyok. persze az idiótát meg nem... :twisted:
Vendég
 


katinka: most péntek nekünk sem jó, csüt doki, szombaton meg osztálytalálkozóra megyünk. Páromnak lesz, ja, meg megünnepeljük a 10. évfordulónkat, bár az 11-én van.... :)
Tapmancs-nak jó az elérhetősége számunkra, közel a buszpályaudvarhoz.

szosz: Cebion cseppet, meg Nasivin 0,01-es orrcseppet adtam múltkor Dorkának, nappalra Sterimár, csak estére adtam orrcsepit, doki így javasolta. Azt mondta, estére azért jobb az orrcsepp, mert tágítja az orrban az ereket, így jobban kap levegőt éjjel. Meg porszívózás.

winchi: na tessék belhúzni ebbe a lottózásba gyorsan. Ebből még 5-ös is lehet!! :):)

mancsa: mi nem járunk még oviba, mégis esélyes a betegség. Már szeptember óta a második nyavaját kaptuk el.....grrrrr

lara: elvileg visszavesznek, de tudod tőlünk is most küldtek el 800 embert, remélem én nem kerülök bele a köv. szórásba.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


anyany: sajnálom a tesz-veszt. Mi történt?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


anyany miért függesztettek fel?

Hmm a lottóval elképzeltem, hogy jövő héten már hármasom lesz aztán négyesem és így 3 hét múlva enyém a lottó ötös :lol: Álmodik a nyomor :twisted: :lol:

KépKép
winchi
 
 


Kép
Tádám lett bicajosülésünk!!!! Mintha a szabadságomat kaptam volna vissza :lol:
Kép
apával is kipróbálták
Kép
:lol: :lol: :lol:
Kép
Mz/x jelkezz, jelkezz :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Jeges maci, Winchi, nagyon szépek a fiúk! :D

Szösz, a napszemüveg nálam is alap, nem tudok meglenni nélküle. :oops:

Ancsi, igen, az a rohadt pénz sajnos... :evil:

Lara, hogy megy a suli?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?