Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!Túl vagyok hat inszeminácion. Ezután tavaly év elején voltunk az első lombikon.Akkor nem volt semmi.Májusban megsem termékenyültek,augusztusban ismét siker,De a kilencedik héten az UH nem mutatott szív müködest, úgy egy hete nem élt.A decemberi kezelés mind lelkileg,mind anyagilag megviselet.Már utáltam injekciókra járni,mert ugy éreztem a korhazban ahova jartam nem szívesen csinálják.A 6-8 napon még mindig kicsik voltak,és csak kettő.Felvetödött,hogy ne folytassuk a kezelést.De mégis tovább mentem, és a punkcionál hármat tudtak leszívni.Most ketten vannak.
Mikor volt az inszemid ? Drukkolok.
KBZS
 


Sziasztok!

Hajni mi újság?? Nagyon eltüntél Kép(

Tina!! Idöpontot még nem kértem még megprobálunk valamit remélem az sikerül!!! Minden este bögve alszom el már nagyon reményvesztett vagyok! Kép((

Remélem ti mind jól vagytok pusszi nektek!!

*

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Helló Kép
Megjöttem a Kaáliból. A stimu kezdezete: február 20. Kép
A gyógyszer: Gonal-F (2 adag) és Suprefact (1/2ml)
UH február 27.én, és akkor dől majd el, hogy kell-e emelni az adagot.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Kiscsillag! Ha gondolod és nem bánod, add meg itt az email címed, szívesen írnék neked!

Üdv,
Tina
Tina04
 


Sziasztok!!!!KépKépKép

Sajnos nem sikerült. Neharagudjatok de teljes depresszióba estem. Lélegzem,beszélgetek,de élni sincs kedvem. Elkeseredett vagyok. Hiszen ti is tudjátok milyen ez a csalódottság. Nagyon szeretnénk mi is egy gyermeket. Olyan igazságtalan az élet! Akinek nem kell az meg megöli,elobja, elégeti!KépKép Nagyon jól esett most olvasni,hogy többen kerestetekKép Neharagudjatok de tényleg nagyon rossz kedvű vagyok,nagyon fáj a lelkem. Időt kérek és majd összeszedem magam csak még friss a bánat.
Puszilok mindenkit,és szívből kívánok mindenkinek egészséges kisbabát!KépKépKép

Hajni
bubi2
 
 


Hajni! Annyira sajnálom én tényleg nagyon bizakodtam, mert a kis vérzés még semmi biztosan nem jelentett! Kivánom mielöbb lelkileg megerösödj egy ujabb lehetöség elött!

Szia Orsi! De jo hogy lassan neked is indul, én is ezeket kaptam anno.

Puszi: Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Hajni

Ne szomorkodjál, nem sokára neked is ott lesz majd a pocakodba. Nem szabad feladni, és bizni kell a sikerben. Annál nagyobb lesz majd az öröm ha majd eljön az idelye.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Hajnikám!! Annyira sajnálom! Kép Pedig örülten drukkoltam neked!! De tényleg ne légy elkeseredve biztosan sikerülni fog! Küldök neked egy kis egnergiát! Figyelj megy! ******************** kiscsillag energia kozmikus! Kép) És ezt a kis macit is neked küldöm! Kép


Tinácska! Ha ráklikkelsz a nevemre bejön a profilom ott megtalálod az emali cimemet. Nagyon várom a leveled! Remélem minden rendben veletek! Irjál!

Vigyázzatok magatokra mindannyian!
pusszi: *

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Hajni!
Nagyon sajnálom. Megendgeded, hogy elmondjam mi jutott eszembe? Vhogy fontosnak érzem leírni ezt a gondolatot. Ha nem vagy kész a "filozófálásra", innen inkább ne olvasd tovább.

Szóval: minden nőnek, aki babát akar egy bizonyos utat kell bejárnia. Ez az út kinek rövidebb és könnyebb, kinek hosszabb és nehezebb. Amikor elindulunk rajta, nem tudjuk nekünk melyik jutott. Amikor már egy ideje járunk rajta, sem tudjuk mennyi van még hátra. Egy azonban biztos. Az, hogy minden egyes lépés KÖZELEBB visz a célhoz vezető úton! Ami most veletek történt, bármennyire fájdalmas is, közelebb vitt a cél felé. Innen már egy kicsit kevesebb van hátra! Lényeg, hogy az ember végig járja azt az utat, ami neki adatott és ne adja fel a cél előtt. Tudom, hogy Te nem fogod.

Remélem nem bánod, hogy ezt leírtam. Rád gondolva jutott eszembe.

Puszillak,
Tina
Tina04
 


Hajni
Eggyütérzek veled Hajni. Nagyon sajnálom, hogy ismét nem jártatok sikerrel. Tudom, hogy ez most nagyon fáj...de ne legyél depressziós..és ne add fel! Szusszanjatok egy kicsit aztán megint bele!
Írj egy mail-t majd, ha úgy érzed!
Puszi

Kriszta
vizkrisz
 
 


Hát ide már senki sem ír? Dodo1 mi van veled? Hajni,remélem már ismét erőt gyűjtöttél és ismételten neki fogsz! Most biztosan sikerülni fog...
Karmen,hogy van a picike. És te, hogy érzed magadat?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Békáné dehogynem ír! Kép Bár jobb lenne nem ide írni hanem mondjuk inkább a friss kismamák topikba. Na de reméljük a legjobbakat! Nem igaz? Kép Te hogy vagy mi van veled?

*

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Köszi, jol vagyunk, éppen ma is megint orvoshoz kell menni, most nekem. Még mindig fáj a hasam, ill. gondolom még mindig nem mult el a holyaggyulladás. Pedig majd 1 hete elfogyott a gyogyszer, már tul kellene lenni rajta. Orsi jol van, már 2980g, több végre mint a születési suly.

Tényleg mi van a többiekkel?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


kiscsillag*

Én várom, hogy csütörtökön kiderüljön, hogy sikerült-e az inszemem...
Karmen
Gyógyuljál meg hamar, láttam Orsikát, és gyönyörű kisbaba. Mégis csak érdemes volt, végigcsinálni...úgye

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Békáné! Köszi, aranyos vagy. Igen, megvallom utolag már nem is tünik olyan hosszunak a várakozás, a reménytelenség, de akkor szinte már elviselhetetlen volt.

Akkor csüt. meg a nagy drukk! Most annyit friss babás hirt hallok!

Tegnap kaptam uj gyogyszert+vizelet tenyésztés, ha nem javul 1 hét mulva elküldenek urulogushoz. Amugy nagyon mérges voltam, mert nem hivtak be soron kivül a baba is ott volt 28 fok a vároban! meg kb. 20 ember, volt aki betegen jött, influenzásan!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen
Rendes vagy, hogy szurkolsz nekem, de nekem ilyen nagy szerencsém biztosan nincsen.
A holyagokkal van a próblémád vagy a veséddel?
Legalább neked sikerült egy egészséges szép babát szülnöd. Én is szeretném már a kezemben tartani, de szerintem messze van még az út ódáig.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Szia Békáné! sajnos a holyagom gyulladt be, eddig még sose volt gondom, most is a doki szerint a mütét után szokott ilyen gond lenni.

Ma megint babás hirt kaptam,tegnap is olyantol akiknek már feladták a reményt. Szoval én egyre jobban hiszem hogy a csodák mégsem olyan véletlenek. Igy nektek is hiszem, tudom lesz baba, meg nekünk is lehet még kisteso.

Holnap vérvétel lesz? vagy tesztet kell csinálni?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen
Tesztet kell majd csinálnom, de érzem már a görcsöket, valószínű, hogy meg is fog jönni.
Nekem egyszer volt, hogy a holyagom be volt gyulladva, de akkor csipet, és véres volt a vizeletem. Két napig, utána két hét múlva megint ugyanannyi ideig.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok!
Egy kicsit le vagyok maradva, de igyekszem felzárkózni hozzátok
Karmen - SAccal nem beszéltem azóta, majd holnap telcsizek neki.
Egyenlőre én még várakozóbanvagyok, nincs még időpontom a kövi lombikra. Mondtam a dokimnak, hogy lehet, hogy egy évet is várok vele, hogy minél felkészültebb legyek, de azt mondta, szerinte ne várjak olyan sokáig. Azt viszont mindenképpen megvárom, míg beköltözünk a házunkba, hogy a költözéssel már ne legyen gond. Úgyhogy lehet, hogy nyár elejére teszem a dolgot. Addig persze próbálkozunk.
Hajni - nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Neked ez hányadik volt? Az utolsónál én is nagyon le voltam lombozva, mert úgy éreztem, testileg-lelkileg felkészültem rá. Hát ezek szerint mégsem. Remélem, a kövi Neked is é s nekem is sikerülni fog. Fel a fejjel! Hidd el sikerülni fog.
Puszi és minden próbálkozónak nagy nagy DRUKK!!!!
Adrienn
audrey
 
 


Békáné megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Mikor kell a tesztet csinálni? Remélem, hogy sikerülni fog nagyon drukkolok neked!! Kép Vigyázz magadra!

pusszi: *

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Adrienn! Érdeklödtem közben Sac-rol, Snoopytol Kép
SZoval jol van, még bent fekszik a 15. héten talán hazamehet ez kb. 1-2 hét.
Szerintem lelkileg és testileg is kell most egy kis feltöltödés Nektek.

Békáné! Én is ezt éreztem amikor terhes lettem Kép Várjuk a hireket!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Kiscsillag! Hamarosan jelentkezem nálad, de visszatértem a munkába és egyelőre a több hónapos lemaradásomat kell behoznom.
Addig is puszi,
Tina
Tina04
 


Hali
Nekünk nem jött össze ez a 2. inszem. Kép
Mindjárt jön a következő.Kép
Egy kérdés: Mennyi időnként lehet lombikolni?
Kriszta
vizkrisz
 
 


Kriszta Kép
A tv szerint 3 hónap szünet kell, de ezt sok intézetben nem tartják be.

Lányok Kép
Ma elindult a stimu. Megkaptam az első szurit Kép Jövő pénteken UH. Remélem minden rendben lesz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Adrienn!
Úgy látom Te vagy az összekötettés Sacival. Borzasztóan izgulok érete, ha megtudsz valamit légyszíves írd meg, mert nekem csak az email címe van meg és így nem tudom elérni. Miért kell benn feküdnie? És melyik kórházban van?
Előre is köszi:
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Orsi
Nagyon drukkolok, hogy minél több tüszőcske érjen!!!XXX
Majd kérjük a folyamatos tájékoztatást.
Kriszta
vizkrisz
 
 


Karmen

Én nem tudom, hogy mit éreztem de, hogy nem babuci volt sajnos az már biztos. Jaj de szívesen tartanák már ott ahol te. Én is kislányt szeretnék.................

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Békáné! sajnálom én tényleg azt hittem most sikerült nektek. Valahogy erös megérzés volt, ami most bejött a barátnömnél, sajnos Nálad nem.

Kriszta! legközelebb nektek is összejön, ez tuti!
Nálunk betartották a 3 hónap szünetet.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen
Te jól vagy? A kislányod átaludja az éjszakát?
Mindenkinél eljön egyszer az idelye, hogy lesz kisbabája, csak ezt ki kell várni, bármilyen nehéz is...

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok! tettem fel filmet netre, Orsi fürdik.
http://web.axelero.hu/amina512/orsi.zip

Én is hiszem hogy idövel mindenkinek sikerül. Csak olyan lassan telik a várakozással az idö, erre nincs recept hogyan dolgozzuk ezt fel.

Mi jol vagyunk, ma éjjel egyszer ébredt fel. Most megint jo az étvágya, néha ránkijeszt, van hogy csak 20g eszik.
Nekem még mindig fáj a holyagom, lassan ez a gyogyszer is elfogy, kedden kontroll ha addigra se gyogyul meg akkor urulogushoz küldenek.
Kicsit félek mert férjem szerint lehet hogy korházba küldenek. Remélem hogy nem.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen

Milyen jól türi a fürdést, azt hittem, hogy egy kicsit sírni fog, tudod a keresztlányom az egész fürdés aladt, félt. A lányod meg úgy csinál mintha nem is törénne semmi sem, csak a nagy szemeivel néz.... imádni való. Fáj a szívem!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Békáné! Én azt hittem minden baba szeret fürdeni erre most sorra meglepödnek, igy én is mert rájöttem mégsem szeretik annyira. Öt mindig nagyon megnyugtatja, tényleg élvezi.
Hidd el tényleg nem sokat kell várnod, tudod minden kudarc közelebb visz a sikerhez. Ez matematikailag is igy van, egyre nagyobb az esély hogy most már sikerül!
Na meg mi is azért szoritunk itt nektek!

Émiékröl, Dorisékrol ki tud?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Hali!
Karmen
Tényleg élvezi a fürdést Orsi!Kép

Én is azzal próbálom nyugtatni magam, hogy minden próbálkozással közelebb kerülünk a célhoz. Ma kezdem a gyógyszert a 3. inszemhez. Ha ez sem sikerülne jön a lombik. Lehet, hogy előtte kihagyunk egy hónapot egy tisztítókúrára meg a pénzt gyűjteni aztán hajrá!
Március elsején megyek a 11. napomon UH-ra...ha minden jól megy március 3-án (a férjem szülinapján) lesz az inszem.
Üdv és sok siker nektek!

Kriszta
vizkrisz
 
 


Kriszta! ilyen fontos napon! Na akkor tényleg szép ajándék lenne!

Bella! Hogy vagytok? képek hol vannak?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok Kép
Tegnap már magamnak adtam a szurikat, és beadtam az első stimus szurit is. Már nagyon várom az UH-t, hogy kiderüljön hány tüsző van!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Hogy te milyen bátor vagy! én is gondolkodtam rajta de nem mertem magamnak beadni, na meg popsiba nehéz is lett volna, férjem meg nem vállalta. A hasba nem mertem volna magamnak szurni, máshova igen.
Mikor lesz az UH?? Biztos sok tüszöcske lesz!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen Kép
A hasi bőr alá szuri egyáltalán nem fáj. Mivel a gonalt is lehet bőr alá adni, így beadom magamnak. Az izomba adandó szurivel még kacérkodom, de attól kicsit félek. Aki beadja, az combba adja magának....

Örülök, hogy a pici lánoddal minden rendben. Remélem nemsokára Te is jobban leszel. Nagyon szép Orsi baba Kép (és a neve is Kép)

UH pénteken lesz, már nagyon izgulok, hogy hány tüszőm fog nőni addigra. Engem még sosem stimuláltak, így támpontom sincsen.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!
Rékacs - a Szabolcs u-ban van. Még azóta nem tudtam beszélni vele, de remélem, holnap nem felejtem el.
Karmen - már alig várom, hogy megnézzem a fürcsis filmet. sajnos az itthoni gép lassú, így sokáig tart letölteni. Majd megnézem a munkahelyemen.
Puszi
Adrienn
audrey
 
 


Sziasztok. Sajnos a depin még nem vagyok túl,de úgy tűnik kapok munkát.
Próbálom összeszedni m agam de nem bírom még.KépKép Nagyon fáj a lelkem! Voltunk örökbe fogadási beszélgetésen de nem egyszerű. Még nem adtam fel de nehéz túllépni. És 36 éves leszek 04.28.án.
Isten segíthet csak. Mindegyikőtök puszilom. Hajni.
bubi2
 
 


Hajni
Mi is el szeretnénk indítani az örökbefogadási procedúrát. Nagyon sok vele a huza-vona?
Lujza
lujza
 
 


Orsi! Pénteken biztos jo hireket kapsz majd! nekem a combba szuri nagyon fáj szerintem nem tudom jol ellazitani. A derakamba meg sem éreztem. A hasit is utálom, nem annyira fájdalmas, de kicsit az. Én oda nem mertem adni. Ügyes vagy!

Hajni! Tudod mi is éppen oda akartunk menni amikor sikerült. Lehet amikor megnyugszik az ember lelke az tényleg sokat számit!! De ne add fel, egy biztos lesz saját babátok!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Lujza! Nem. Meg kell keresni a gyáhivatalt és ők gyorsan adnak időpontot. Karmen. Kifejtenéd ezt
nekem bővebben? Nagyon érdekelne a történet. A teljes történet.
Előre is köszi, Hajni. Email: takacslaci@chello.hu
bubi2
 
 


Hajni
Köszi. Valószínűleg jövő héten felkeressük.
Lujza
lujza
 
 


Karmen

Mit jelent az, hogy megnyúgszik az ember lelke? Ezt bővebben nem lehetne, hátha valamit segíteni is tudnál nekünk......., hogy mit tegyünk

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Ha beletörődik abba a tudatba,hogy nem sikerül.
De lehet,hogy tévedek.
Hajni
bubi2
 
 


Igen, beletörödtünk abba hogy saját baba nem lehet (miután több orvos is megmondta, csak a lombikkal, de arra meg elfogyott a pénz). SZoval amikor tényleg nem gondoltunk arra hogy talán most sikerül. Élveztem az életet, tornáztam, termálvizben ücsörögtem. Elötte nem mertem ezeket mert mi van ha emiatt elvetélek. Ami tudat alatt lehet hogy stresszelt bár én mindig ugy éreztem hogy nem. De érdekes hogy én is tesom is akkor lettünk terhesek amikor el tudtuk fogadni hogy nem lessük a naptárt, a ciklust, stb.
Sajnos ez nem olyan dolog amit valaki csak azért nem figyel mert elhatározza. Szerintem sok csalodás az ára, sajnos hogy feladjuk. Engem megnyugtatott még az is hogy akkor örökbe fogadunk és végre lesz akkor is baba.

Hajni! Milyen történet? A fentire gondoltál?

Ritkán jövök mert Orsi a pohárrol leszoktatáson van most. Igy egyszerre kevesebbet eszik és sürün vagyis mire végre böfizik ujra ennie kell. Meg bealszik közben. Szoval tök fáradt vagyok.

Orsi! Mi volt az UH-n?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza a második UHról. A bal oldalon 6 db 13-17mmes tüsző van, a jobb oldalon 4 db 15-17 mmes. Szerdán lesz a punkció. Ma kapom az utolsó stimus szurit, holnap a repesztőt.
Szerdától majd kérek egy kis drukkot.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


V.K.orsi

Én drukkolok neked, sok szerencsét, és babásodást.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Orsi
Megy a tüszőrepesztő drukk!XXXXXXXXXXXXXXXXXXXKép
vizkrisz
 
 


Vizkrisz

Én is drukkolok neked a sok kis tüszőkhőz..........., hogy most legyen belőle baboca!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?