Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Tud valaki mondani nekem valamit Dr. Kereszti Józsefről? Nekem őt ajánlották.
tami28
 
 


Szia Krimo!

Én a Végh dokinál szültem a kisfiamat két éve.Igaz, nem ő volt az orvosom, hanem a Fülöp doki, de mivel cukros voltam és elég sok időt töltöttem a kórházban, így jól ismertük egymást.Először nem volt túl szimpi, túl nyeglének tűnt, de aztán kellemesen csalódtam.Igaz, hogy fiatal, de szerintem nagy koponya. Zsirai doki mellett ő is cukrosokkal foglalkozik, de elsősorban onkológus. Ha bővebben akarod tudni, hogy milyen volt nála szülni, szívesen elmesélem, de inkább e-mail-be, mert nem biztos, hogy mindenkit érdekel.
Erika

Kép
arvaerika
 
 


Hello Krimo!
En is a Vegh dokinal szültem tavaly novemberben. Tenyleg viccelödös, de a legfontosabb, hogy szakmailag nagyon jo. Ezert is valasztottam öt es valasztanam a kesöbbiekben is. Neked is ajanlanam a Vegh dokit!
puszi
Evena
evena
 
 

 
 

Nemsokara fel eves a fiam (szuletetett apr. 25-en), gondoltam felteszek ket kepet....



Kép




Kép
babjag
 
 


Erika, és Avena!

Bocsi, hogy itt megkésve bár... szóval köszi hogy írtatok. Közben már eljutottam hozzá, teljesen szimpi, így elsőre. Jövőhéten már megyek a korházba vérvételre stb...első vizsgálatok.
Erika!
Ha van időd megírni Kép Szívesen elolvasnám. A cimem: krimoka@freemail.hu

Kép
krimo
 
 


Szia Babjag!

Nagyon édes a fiatalúr! Boldog fél éves évfordulót Neki Kép

Én is teszek majd fel képet a mi Atinkról. Õ már 9 hónapos múlt. Nekünk is van olyan babatornáztató, vagy hogy hívják ezt az állványos játékot, bár Ati most már felhúzza magát és arra támaszkodva áll, nem tudom, a műanyag mit fog ehhez szólni hosszú távon... Olyan képet választottam, ahol látszik az állvány lába Kép, ez kb. 1 hónapos kép, csak még le kéne csökkenteni valahogy...

Reni
renita
 
 


Babjag!
Nagyon édes a kisfiad! Kép
Imádnivaló! Kép

Renita!
Nem sikerült lecsökkenteni?
Vendég
 


Erika!

Megkaptam az e-mailt. Köszi hogy megírtad, még nem volt érkezésem válaszolni, azért írok most ide gyorsan.

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Valaki meg tudná adni Dr. Hajdú Krisztina elérhetőségét és, hogy mikor rendel,
Előre is köszi!
valaki
 
 


dr. Hajdu Krisztina keddenkent rendel az UH-n 8-14 oraig, ez a genetikai uh napja
babjag
 
 


Sziasztok.
Decemberben fogok szülni ( orvosom most jött át ide ) ebben a kórházban, és megköszönnék minden hasznos infót a kórházról, a szülésznőkről és a csecsemősnővérekről.
Előre is köszönöm mindenkinek.

Üdv.
Fruti
fruti
 
 


Sziasztok!

Elküldené nekem valaki mailbe Török doki magánrendelési elérhetőségeit?
Előre is köszi!
Niácska
niácska
 
 


Niácska szia! Dr. Török Miklósra gondolsz? Egyszer már elküldtem neked, nincs már meg? De persze, hogy elküldöm. Kép Kép Kép
Mindgyáá megy. Kép
Vendég
 


Matiba, köszi! Kép
Hát tudod elvesztettem.. Kép szégyen gyalázat, de ez van...

Hogy vagytok?
niácska
 
 


Sziasztok!

Olvasgatom a topicot már régóta. Nagyon jókat írtatok Atalay doktornőről, meg tudná valaki adni a telefonszámát? Mindenképpen a Szabolcsiban szeretnék szülni, és őt gondoltam magamnak. Most három hetes babás vagyok. Várjak a jövő hétig az első viszgálattal?
Köszönöm a válaszokat.
Ági
babaangel
 
 


Sziasztok

Én csepeli vagyok, és az SZTK-ban voltam azzal a panasszal, hogy 3 éve nem védekezem, és nem estem teherbe. Mindemellet 10 éve volt egy méhkörnyéki gyulladásom. Az orvos Dr. Mannah Radwan ide adott beutalót, (itt külső munkatársként dolgozik)és a petevezék átjárhatóságát fogja megcsinálni, és ha jól értelmeztem, akkor a méhnyálkahártyát valószínüleg lekaparják. Az orvosról tudtok valamit? Ebben a kórházban nincs alternatív szülőszoba?

Kép
gaby25
 
 


Szia Niácska!

Bocsi, a késői válaszért! El vagyok havazva tudod... Megkaptad az e-mailkét?

Köszi jól vagyunk, Mati átvészelt egy arcüreggyuszit, Dancsi és megfázott kicsit, de szerencsére minden rendben már! Kép (Kopp, kopp, kopp)

Majd küldök magánkban képet, jó?

Puszillak benneteket!
Vendég
 


Sziasztok !
Babám lesz és nem utolsó sorban a ti hatásotokra úgy döntöttem a Szabolcsban szeretnék szülni, most ehhez keresek orvost. Elsősorban dr. Török Miklósra gondoltam, kérlek, ha tudjátok küldjétek el elérhetőségét ( nekem is) e-mailben. Bármi más infó, javaslat is jöhet, azt hiszem itt az ideje, hogy ráfeküdjek a témára, a baba 13 hetes és mint a múlt heti UH-n kiderült, már nagy vidáman fickádozik odabennt.Előre is kösz a segítségért.
szsi
 
 


Szsi!
Nem adtal meg email cimet.

BJ
babjag
 
 


Jaj mert,mindig csak a kapkodás, e-mail címem: zsuzsa.s@index.hu. Köszi.
szsi
 
 


Sziasztok!

Úgy 3 órája olvasom a topikot, nagyon sok mindent megtudtam belőle a kórházról. Pár kérdésem azért még lenne, ha valaki tudna segíteni.
A legcikisebb kérdés ugye, a hálapénz kérdése. Az én dokim Zsirai doktor, de sajna, nem is vagyok budapesti, tehát sem róla, sem a kórházról eddig nem volt semilyen infóm. Az igazság az, hogy nem is nagyon merem tőle megkérdezni, hogy mennyibe fog kerülni a szülés, annyira félős vagyok, szoval, ha valaki tud ebben segíteni, de nem akar ide írni, a privát címem: paccsi@freemail.hu.
Szeretném még tőletek megtudni, hogy a gátvédelem hogyan történik. Ezt a dokival kell megbeszélni, vagy törekednek rá a kórházban.
Számomra megdöbbentő volt, ahogyan olvastam a másik topikon, hogy itt hanyattfekve KELL szülni. Elképzelni nem tudom, hogyan lehet erőt kifejteni úgy. Ez abszolútt visszintes testhelyzetet jelent, vagy azért fel lehet a hátat támasztani? Talán még ha legalább fel lehet könyökölni, az is jobb. A kismama magazinban is azt olvastam, hogy a leginkább kerülendő testhelyzet, épp emiatt, hogy nem lehet elég erőt kifejteni, valamint egy bizonyos kötőszöveti sajátosság ( sajna, ide tartozom, akinek iszonyú görcsei voltak a 2. hónapban a tartószalagok nyúlása miatt ) azoknak kifejezetten kerülendő. Mi erről a véleményetek?
Előre is köszi minden hozzászólást, Paccsi
paccsi
 
 


Paccsi: Bár én csak készülök a Szabolcsban szülni voltunk a szülőszobán. Van szülősámli is és az ágyat fel lehet támasztani.
Szerintem mindenképpen az orvosoddal beszéld meg, hogy milyen szülési pózokat lehet alkalmazni.
Nekem a 3. babám fog születni, az a tapasztalatom, hogy minden orvosfüggő. Jó, ha szülésznőt is választasz, mert ő végzi a gátvédelmet, ami azt jelenti, hogy nem engedi repedni a gátat, viszont ha muszáj vágni, akkor jobb mint a repedés!
Mi másik orvosnál szülünk és 50000,- fogunk adni.
Írd össze a kérdéseidet és amikor legközelebb mész a dokihoz mindent beszélj meg vele. ebből is kiderül, hogy kész-e együttműködni veletek a szülés alatt!
Sok sikert! Mikorra várod a babát?

Egyébként ha együtt akarsz lenni a babával éjjel-nappal, akkor kell bevinni olyan légzésfigyelőt, aminek van mobil távérzékelője. Különben elviszik a babát este.
Mi ennek nagyon utánajártunk a kórházban.
ha bármi kérdésed van még:
tpribus@invitel.hu

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Kedves Tündi!
Az nagyon klassz, félig ülő helyzetben már elég kényelmes is lehet.:-) Szinte rettegek attól, hogy a fejem lejjebb legyen a pocaknál, már most sem tudok úgy feküdni. Remélhetőleg minden rendben lesz és elég sokáig sétálgathatok, egyik ismerősöm barátnője is itt szült és majdnem végig hagyták sétálgatni, még a szülőszobából is kiment. Máskülönben egyáltalán nem félek. Nagyon várjuk már. Most vagyok félidős, de nagyon rohan az idő, hip-hop és már ott is leszünk.
Paccsi
paccsi
 
 


Paccsi: Én most vagyok a 31. héten. Mi február elején fogunk szülni. Az én orvosom most ment át a Szabolcsba, azért néztünk utána mindennek. Nekem a legfontosabb az, hogy velem lehessen a baba mindig a szoptatás miatt. Itt ez nem szokás, de megoldjuk.
Azért mindenképpen menjetek be a szülőszobákba. Ha épp nincs szülés, akkor körbevezetnek és mindent meg lehet kérdezni.

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok megszületett a kisfiam Dávidka 2005.12.03-án (pont a szülinapomon) 12:20-kor 52cm és 3020 gramm.
Felraktam az első képét tök ari és szép nagy kukija vanKép
Ugye milyen ari????Kép)))Kép
funnybaby21
 
 


Funnybaby! GRATULÁLOK!!!KépKépKép
Nagyon aranyos! ...és tényleg szép nagy kukija van! Kép
Vendég
 


Szeretném én is bejelenteni, hogy November 18-án megszületett Eszter 2760g, és 49cm-el, császárral (3 héttel korábban).
Nagyon aranyos, jól van, már hízik rendesen és eszik sokat. Kép Van szerencsére jó sok tejcsim is.
A kórhézi alkalmazottakról annyit, hogy NAGYON ARANYOSAK! Én előtte is másfél hetet bent voltam a kórházban sajnos, de tényleg minden nővér, csecsemős nővér nagyon kedves és segítőkész volt, a védőnő és a szülésznő pedig egyszerűen tündéri volt! Kép

Itt egy fotó az első 10 percből:
Kép
Vendég
 


Funnybaby és Smanó: GRATULÁLOK a babákhoz!
szüléstörténet?
Persze, ha ráérek!Kép

Sok boldogságot Nektek!!

Tünde (aki febr. elején szül majd)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!
Gratula a babákhoz, nagyon cuki mind Kép
Paccsi: ne aggódj a fekvés miatt. Olyan klafa a szülőágy, hogy le se akarsz majd szállni róla Kép
Puha, kényelmes és természetesen nem vizszintes. A háttámláját úgy állítják be, ahogy neked a legkényelmesebb. Amikor pedig már a finishben vagy, akkor hirtelen szétkapják, a lábaidat kengyelbe rakják és a feneked alól gyakorlagilag nagyrészt elviszik az ágynak azt a felét, szóval nyomáshoz jó helyzetbe kerülsz. Amikor pedig összestoppoltak, akkor visszakapod az ágyvégét Kép
Remélem segítettem és kellemes babavárást kívánok
B.
buborka
 
 


Kedves Babanetesek!

Örömmel értesítek mindenkit, hogy 2005. augusztus 21-én, 18.27-kor megszületett a kisfiam. Tóth László Ferencnek hívják, 3220 g, 55 cm és 35 cm-es fejkörfogattal, császáros baba lett. Kék a szeme és barna a haja. Nagyon, nagyon boldogok vagyunk.
(Előzőleg már írtam a Kaális fórumba Mamóca néven)
Én is a "Szabolcsban" szültem, Dr. Török Miklósnál. Az orvosokról és a szülésznőkről csak jót tudok mondani, de a csecsemősök és a szülészeti osztályon dolgozó nővérekről vegyesek a tapasztalataim....
Vannak akik nagyon aranyosak (csecsemős: hosszú-hosszú fekete hajú, félhosszú barna hajú, kicsit duci; szülészet: általában az idősebbek) és vannak akik fúúúj, jobb lenne ha nem kisbabákkal és újdonsült anyukákkal foglalkoznának (csecsemős: szemüveges, félhosszú barna hajú, kevésbé szép arcú; szülészet: vörös, fiatal alacsony, sok-sok sminkkel. Sajnos a neveket nem tudom, de szerintem aki itt szült biztosan tudja őket azonosítani).
Jaj és köszönet Dr. Krausz Margit aneszteziológus doktornőnek, aki végig mellettem volt és Bátor Kati néninek, aki bíztatott és megígértem Neki, hogy megírom Nektek, hogy Õ még igenis ott dolgozik a szülőszobán.
Nemsokára küldök képet is, ha sikerül...
mamóca14
 
 


Kedves Mamóca!

GRATULÁLOK a kisfiadhoz, akkor ő már 4 hónapos lesz!

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Kedves Tünde!
Köszönöm a gratulációt, igen Lackó nemsokára 4 hónapos és már több, mint 7 kiló!
Mamóca
Kép
mamóca14
 
 


És még egy kép:-)
Kép
mamóca14
 
 


SZiasztok!

Érdeklődni szeretnék Dr. Fülöp Vilmosról. Valaki tudna nekem segíteni? Jó e-mailben is, a címem: ecsv@citromail.hu

Előre is nagyon köszönöm!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Mamóca: akkor Te EDA-val szültél?
Nagyon cuki a baba!

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szia Mamóca!
Együtt voltunk bent! Én 16-án szültem császárral és a 37-es szobában voltam az ablaknál. Tomikának Van egy anyajegy a fülecskéjén.
Nagyon szép a kisfiad én is próbálok képet küldeni.
Tomika most 6kg. egyenlőre csak szopik.
Ti hogy vagytok?
Ha van időd írj
szia
hajni
shajni
 
 


Sziasztok!

Február közepére várjuk a kislányunkat. Török doktornál fogok szülni. Első szülés lesz, és nagyon izgulok. Kép Van erre valami ellenszer? Kép
gretike
 
 


Kedves Tünde!
Spinállal szültem, azt hiszem a kettő között az a különbség, hogy máshová fecskendezik az érzéstelenítőt. 24 órán keresztül nem kelhetsz fel és sokszor fordul elő fejfájás is. Az altatóorvosok szerint minél vékonyabb tűvel adják, annál kisebb ennek az esélye. Én szerencsére megúsztam. És nincs is annál gyönyörűbb, amikor hallod felsírni a kisbabádat! Na meg, hogy tarthatod (némi segítséggel), amíg összefoltoznak. Egyébként, saját recept a fejfájás elkerülésére: rengeteg keserű tea. Cukor, édesítés nuku!

Szia Hajni!
Örülök, hogy megtaláltál:-)! Igen, emlékszem Rátok, én fényképeztelek le Benneteket.
Remélem jól vagytok, mesélj, jó?
Mi nagyon szépen fejlődünk: gagyarászunk, fickándozunk és 7kg 30 dkg a súlyunk. Esszük az almát, a banánt, a sárgarépát. Persze anyatejjel feltuningolva. És szopizunk.
Túl vagyunk néhány megfázáson és a rettenetes hasfájós korszakon. Hát ez nehezebb volt, mint gondoltam...
Lackó még nem fordult hasra, kezdek izgulni.
Ti hol tartotok?
Írj! szia

Kedves Gretike!
Az izgulásra ellenszer maga Török doki, a szülőszobán és a műtőben teljesen más, megszűnik az a nagy távolságtartás. Végig kedves, viccelődik és mosolyog! Nekem azt mondta, hogy számára a mai napig minden gyerek születése maga a csoda és mindig meghatódik, ha a világra segít egy csöppséget. Pedig már nem egy szülést vezetett. Úgyhogy, ne izgulj! Jó kezekben vagy!
Nekem nélküle nem lett volna kisbabám. Egész életemben hálás leszek érte!
Sírtam, amikor megköszöntem Neki, de Õ is meghatódott. Sok sikert Nektek!
mamóca14
 
 


Kedves Mamóca14!

Köszönöm amit írtál. Nagyon megnyugtató.Kép
Műtétet már nekem is csinált Török doktor, és ugyanezt tapasztaltam. Igazából csak az ismeretlentől félek, de ezen meg majd az idő segít.Kép
Köszönjük a jókívánságokat!
gretike
 
 


szia Mamóca!
nagyon jól vagyunk! Tomika sem fordult még hasra de erőteljesen Cbetűzik már. Napok kérdése lehet már. Az én babócám még csak anyatejet eszik, nem nagyon jött be neki eddig semmi más. Még nem volt beteg hál istennek 1x volt egy kis orrfolyás nov. elején 2 napig tartott de csak hallani lehetett, hogy van benne valalmi mert semmi sem jött ki. Gyorsan vettem orrszívót amit nagyon utál de szerencsére nem kellett azóta használnom.
Örülök, hogy jól vagytok!
Puszi
Hajni
shajni
 
 


Kedves Tünde_Sződ!
Nem tudom ki mondta neked azt, hogy légzésfigyelőt kell behozni, hogy együtt lehessél a babával éjjel nappal!
Ez úgy működik,hogy ha baba-mama szobába vagy akkor kérheted, hogy adjunk oda neked légzésfigyelőt a baba alá, és akkor éjszaka is nálad maradhat, de elmondanám hogy valami oknál fogva az anyák nem lelkesednek érte , inkább pihenni szeretnének mielőtt hazaviszik a babájukat és még a 11 órát sem várják meg hogy mi szedjül be őket!
kacor
 
 


Sziasztok!

Örömmel olvasom, hogy elég jók a tapasztalatok a kórházzal kapcsolatbanKép
Én is ott szültem, de nekem voltak nehézségeimKép
Hála 1-2 csecsemős nővérnek és a kisfiam megtanult szopizni.
Azóta is Csak szopizik, illetve néha lefejt tejcsit kap, de nem keveri össze a dolgokat.
Elég cicifüggő lettKép
Pedig nehezen kezdett el szopizni.
Ahogy hazajöttünk a kórházból szinte minden simán ment.
Szerintem senki nem gondolta volna.
Erhard 2005.09.06-án született 2720g és 51cm-el, sajnos császárral.
De Boldogok vagyunk, hogy Egészséges és jól van.
Holnap kapjuk a 4 hós oltást.
Már 6400g és 62cm.

Kacor!
Köszönjük neked isKép

Sziasztok!
Angelani&Erhard
Kép Kép

Kép
angelani
 
 


Kacor!
A gyerekorvos mondta a kórházban, hogy ha nincs bent mindkét légzésfigyelő, akkor vigyünk sajátot, olyat, aminek az egyik egységét be lehet tenni a csecsemősökhöz.
Egyik barátnőm szült most ott, de még baba-mama szobában sem volt hely! Ezt nem tudom elképzelni, mert én szoptatásárti vagyok!

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Tünde!

Az István kórház Bababarát!
Az nem tetszik neked?
Én ott szerettem volna szülni csak az ottani doki volt egy kicsit hozzá nem értő és ott kellett hagynomKép
Másik orvost meg nem akartam ott keresni, mert elég ciki lett volna.
Ott sokkal több vajúdási lehetőség is van, itt nem hagytak még sétálni semKép
Az Istvánban kád is van, vagy ha akarsz tusolhatsz is, van szülőszék....
Kérdezz rá az Istvános topikban.
Bár azt mondják, hogy elsősorban orvost kell választani.
Hát ez baromság!
Vagy szülésznőt vagy kórházat kell.
Az én dokim itt a Szabolcs utcaiban csak a végére jött be.
De úgy, hogy éjfél előtt mentünk be és reggel nem jött volna be hozzám, hanem elment rendelni a rendelőbe és 14:30-kor jött be!
Pedig még most is jó orvosnak tartom!
Ha addig megdöglünk, akkor sem ért volna be.
14:41-kor született meg a Kisfiúnk császárral!
Ami utána volt, azt már inkább nem forszírozom, de még mindig nem tudtam feldolgozniKép

Tehát, inkább olyan kórházat válassz, amelyik szimpatikus.
Ott keress meg egy szülésznőt és ha tudod, akkor fogadd fel, mert Õ lesz veled a szülés alatt.
A dokik csak az utolsó pillanatra jönnek, vagy a császárra vannak. De a szülésznők dolgoznak a legtöbbet, Õk foglalkoznak veled a vajúdás alatt is. Ha tehetném, akkor az Istvánba szülnék akár az ügyeletes orvosnál.
Bocsi, hogy kikeltem magamból, de elég rosz élményeim voltak.

Sziasztok!
Angelani

Kép
angelani
 
 


Hát hogy ellenkezo vélemény is legyen... Én a nagyobbat az Istvánban szültem. Hát szörnyu volt!!

Legfobb negativum: az éjjel 2-kor született koraszülött fiamat 1/2 12-kor látta eloszor orvos!! Kép Miutan elengedte a hazamenoket!!
De ezen kivul is voltak rossz dolgok: szules alatt, gyerekagyon.. de ez nem ennek a topicnak a temaja.
En pont ezért szultem masodikat a Szabolcsban.

Nekem abszolut rossz véleményem van az Istvánról... persze ez is csak 1 vélemény.

Üdv
Niácska
niácska
 
 


Sziasztok!

Az előbb mér írtam, de valahogy elszálltKép
Most marha dühös vagyok!

Szóval természetesen ez NEM a csecsemős nővérek hibája!
Minden kórháznak van egy belső szabályzata, amit csak betartanak.
DE csak rájuk és a az osztályos nővérekre számíthatsz!
Mert ha a doki be is néz hozzád szülés után, akkor is ha van valami problémád, azt a nővérekre bízzák.

A lényeg az, hogy a munka oroszlán részét a szülésznő végzi, mejd a csecsemős nővérek, akik ellátják és vigyáznak a babádra!
A doki csak az esetleges komplikációkra kell.
Az anyagiakról meg inkább ne is beszéljünk.
A szülésznők jó esetben a felét kapjaák annak, amit az orvosnak ad az ember.
A nővéreknek meg csak apróságot szoktak adni és ennyi.
Pedig Õk is jóval többet megérdemelnek.
Õk vannak ott, amikor a Baba sír. Õk gondozzák a Kicsiket.
Sajnos az én anyagi körülményeim nem tették lehetővé az ajándékozástKép
Nekünk lombikkal sikerült (nem is az elsőre) és ez elég padlóra vitt.
De mindene megvan a KisfiúnknakKép
A legtöbb, amit kap az a Végtelen SZERETET!Kép
Akiknek adtam is volna valamit, azok a csecemős nővérek.
A szülésznőknek nem, mert nem volt konkrét.
Az egyik éjjel szinte semmit sem csinált, otthagytak.
A másiknak sem volt túl sok dolga velem, sőt, még a tanulók is rajtam gyakoroltak.
A vége úgyis császár lett, azt meg már a dokim csinálta amikor megérkezett.
Sokat csalódtam a dokiban is.
Illetve a férjem elég dühös volt rá.
Ezért nem engedte volna, hogy pénzt adjak neki.
Pedig jó orvos és el is magyarázott mindent.
Talán ez azért volt így, mert nem beszéltünk meg előre semmit.
De már ezen nem izgatom magam.

Én nagyon szép és gyors szülést kívnok nekedKép
A lényeg, hogy azt a pár napot bírd ki amíg bent vagytok.
Otthon minden másKép

Sziasztok!
Angelani&Erhard

Kép
angelani
 
 


Sziasztok!

Most nézem, hogy lett közben egy másik üzi.

Niácska!
Sajnálom, hogy neked rossz élményeid vannak az Istvánról.
Én elhiszem neked, hogy így volt, affelől nincs kétségem.
Viszont pár ismerősöm ott szült és az őszi babásoktól is szültek ott.
Nekik nem volt ilyen jellegű problémájuk.
Mindenki ott szül, ahol neki a legszimpibb.
De a Szabolcs utcaiban éjjelre elviszik a babákat.
Persze van lehetőség rá, hogy az anyával legyen, de olvashatod, hogy elég körülményes.
Aki azt szeretné, hogy éjjel-nappal vele legyen a Baba, annak másik kórházat kell választania.
Én az István kórházat ismertem, hogy az milyen bababarát.
De én sem ott szültem csak ott szerettem volna.

Akkor erről ennyit!
Nincs jobb ötletem.
Így is úgy is megszületik a Baba, aztán majd otthon alakul ki minden!
Csak a tejci szempontjából nem mindegy az első napok!

Isten őrizzen, hogy én veszekedjek bárkivel is!
Nem vitázni akarok!
Sajnálom, ha valakit mgebántok.
Én is CSAK a SAJÁT véleményemet írtam le.

Sziasztok!
Angelani

Kép
angelani
 
 


Angelani, Niácska:

Nagyon köszönöm a véleményeteket!!!
Nekem a 3. baba lesz, az orvosom új a Szabolcsban, máshonnan ment oda novemberben.
Nekem nagyon fontos a tejci szempontjából, hogy éjjel-nappal velem legyen a baba!
Angelani: császár után mikor kaphatom meg a babát? Lehet, hogy most az lesz a baba rossz fekvése miattKép
Légyszi írj priviben, ha tudsz, részletesen mi történt veletek a kórházban!
tpribus@invitel.hu

Niácska: mikor szültél az Istvánban?

Köszi: Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde
2003. áprilisában.

Üdv Niácska
niácska
 
 


Kedves Tünde!
Ha császármetszéssel szülsz akkor is veled maradhat a baba, vagyis ha kitolnak a műtőből a szülőszobán melletted maradhat a baba ha mind a ketten jól vagytok! Azt, hogy a szobába mikor kapod meg ha lekerülsz az osztályra az attól függ,hogymikor operáltak, ha éjjel természetesen csak reggel 1/2 7 kor visszük ki a többiekkel együtt!
Kedves Angelani!
Hazameneteled után az e- mailt megkaptam, köszönöm a jókivánságaidat! Sok egészséget kivánok nektek!
kacor
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: