Új privát üzeneted érkezett!

Dezsina
Nagyon boldog születésnapot neked :D :D

Én sem voltam, mi is bulizgattunk, már rám fért.
Kata
Ha tényleg a miki hozot akkor neked is nagyon boldog születésnapot. :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Dezsina, Kata utólag is Nagyon Sok Boldog Szülinapot kívánok Nektek ! :lol: :lol: :lol: :lol:

Wepe
wepe
 
 


sziasztok!

köszönöm szépen a jókivánságokat! :) Igy szülinap nélkül is hasonlókat kívánok mindannyiunknak!!! :wink:

mindjárt csinálok is új vonalzót! Egy lombikosat!

Lányok!
ki mikor megy a kövire? Csak én startolok januárban???
dezsina
 
 

 
 

Mi csak majd nyáron megyünk.
Vendég
 


szintén nyár :)
wepe
 
 


Lányok!
akkor elég magányosan fogok itt irogatni :? :roll:

azért drukkolnotok kell!!! :wink:
dezsina
 
 


dehogy fogsz Dezsina :!:
Hogya Manóba ne drukkolnánk Mindenkinek :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
wepe
 
 


Sziasztok!

A szülinaposoknak füle érjen bokáig!

Dezsina, én is startolok januárban, de egyelőre csak egy konzultációval. Még nincs időpontom erre, de hamarosan majd telefonálok. A mi sorszámunk is kb. nyárra szól, úgyhogy majd izgulhatsz értünk, remélhetőleg már egy babával a pocidban.
Vendég
 


sziasztok!

Pedig én már nagyon készülök!

hirem egyenlőre magamról csak annyi, hogy spontánozunk... egy pöttyet barnáztam a 20. nap körül :twisted: nagyon elkeseredtem. azóta viszont semmi :roll: nagyon izgulok, hogy a jövő kedden tudjak már tesztelni egyet!!!
dezsina
 
 


Sziasztok,

Dezsina, mennek a megadrukkok :!: :!: :!: :!:
Kata, nagyon eltűntél, hogy vagy :?: Remélem, csak azért nem vagy, mert próbálsz kikapcsolni/kikapcsolódni :D
Zsuzska, hogy sikerültek a vizsgák ?
Az elmúlt 4 napban 2 céges vacsin is voltam, és ma majdnem sírva fakadtam a mérlegen, hogy mennyit mutatott, így aztán trénerezéssel kezdtem a napot :twisted:
Muszáj leadnom 6-7 kg, mert frusztrál a dolog....
wepe
 
 


Sziasztok!

Dezsina, az egy csöpp barna az semmi, olyan, mintha nem is lenne. Pláne, ha azóta nincs semmi, akkor ez egy nagyon komoly lehetőség a sikerre! Drukkolok!

Rólam érdekes módon hullanak le a kilók, de ez a következő stimukor biztos megváltozik. Igyekszem én is kordában tartani magam, de már látom, a karácsonyi menüsorral ez megváltozik.
Vendég
 


December elseje óta eszem egyfolytában! :? annyit próbálok, hogy a millió isteni csokikat nem eszem meg, amiket kaptam a szülinapra és szaloncukrot sem veszek...

Ladiva, Wepe!
köszi a drukkokat! Milyen klassz lenne, ha karácsonyra már tuti babás lehetnék :P (mindig úgy beleélem magam, és aztán jön a csalódás, de ez már mindig igy van) 8)

Kata!
Tényleg jöhetnél! :)
dezsina
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de most nagyon sok a dolgom. Állandóan prezentálok az egyetemen és már nagyon belefáradtam.

Mi is csak júniusban folytatjuk, ha csak nem pottyan egy nagyobb összeg az ölünkbe, mert akkor megfinanszíroznánk előbb.
i.kata
 
 


Kata, akkor már van időpontotok, úgye ? :D
wepe
 
 


Wepe,
Tanár úr azt mondta, 245-ös sörszám és előre láthatólag június.
i.kata
 
 


Sziasztok,

Kata, sörszám :?: :!: aranyos :lol:
nem lesz sok 245 sör :wink:
wepe
 
 


Wepe,
észre sem vettem :lol: Sörből egyet sem tudnék meginni, de a 245. sorszám az elég sok. :roll:

i.kata
 
 


sziasztok!

nem semmi :roll: :!: 245 :shock: :!:

amúgy nem történik semmi extra velem, hacsak az nem, hogy lassan megjött... :evil: De már csak egy hónap a kezdésig :!:
dezsina
 
 


Dezsina, visszagondolva, gyorsan eltelt az idő, amióta "bosszankodtál" , hogy nem volt sorszámod, és a januári kezdést kaptál :?:
Azon agyalok, hogy valamivel el kellene foglalnom magam májusig, júniusig, még ez a hónap ok lesz, mert itt vannak az ünnepek + szabadságon is leszünk a párommal együtt :D
wepe
 
 


Dezsina,
egy hónap már gyosan eltelik.

Wepe,
én is pont azon agyaltam, hogy mivel tudnám elterelni a figyelmemet. :roll:

i.kata
 
 


Ötleted van, Kata :?:
Valami kreatív dologba fognék szívesen 8)
wepe
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltünésért. De nekünk ez a csúcsidő. (szépségszalon) Nagyon sok a vendég és ott kell lennünk.
Nekünk is szerintem nyárra lesz időpontunk, még nem tudom a sorszámot. De most leszek félidőnél úgyhogy minden hónap egy remény.

Dezsina
Nagyon szurkolok a kezdésedhez.
Vendég
 


Sziasztok!

Pár hónap és ismét lombikozunk, addig pedig Dezsinának szurkolhatunk. A december hamar eltelik, januárban kipihenjük a karácsonyi ünnepeket, utána meg már elrepül az idő.

Nálunk is kész káosz van, de nekem már nem sokáig, jövő héttől szabin vagyok és csak a jövő évben megyek vissza. Lesz időm karácsonyi ajándékok után futkosni, meg - íme egy kreatív ötlet - gyertyákat fogok önteni a rokonoknak.

Nekem ismét elszállt egy remény, már érzem, hogy meg fog jönni. Nem baj, majd a decemberi rohanásban hátha sikerül.
Vendég
 


Sziasztok,

úgy látom tegnap senki nem volt :) akkor mindenki intézi a dolgát :D
Gyertyaöntést még nem próbáltam, adventi koszorút csináltam tegnap, olyat, ami pot-puri egyben, a barátnőmnek is ilyet szánok karira.
Csütörtöktől már én szabin vagyok egészen januárig :)
További szép napot Mindenkinek :!:
Dezsina, +++++++++++++++++ :lol:
wepe
 
 


Wepe,
sajnos még nincs ötletem. Mondjuk januárban még lefoglal a vizsgaidőszak. Régen rengetek üvegmatricát festettem, csináltam már bizsukat is, öntöttem gyertyát, szappant, csináltam szalvétatechnikával díszdobozokat... Lenne miből válogatnom, csak ha megcsinálom, nem tudom már hova tenni ezeket.

i.kata
 
 


Sziasztok!

nem volt netem az egész hétvégén és még csak most jöttek a szerelők.... Remélem, mire hazaérek, minden rendben lesz.... valami modem :roll: :?:

Most kihagytam egy évet és a kertimunkákkal foglaltam el magam. Ez most kilőve. De az a véleményem, hogy ha be vagyunk kattanva (babásan értem) akkor semmivel sem tudjuk elfoglalni magunkat. :? Legalább is én nem tudtam semmivel sem lefoglalni a gondolataimat. Csak akkor ha már eljutunk egy szintre, hogy nem ez a legfontosabb az életben... idáig viszont nagyon sok sikertelenségnek és negativ dolgoknak kell történniük.
dezsina
 
 


Dezsina,
látod, nem maradtál le semmiről a hétvégén :lol:

Igazad van, de ha valamivel elfoglaljuk magunkat a szabad órákban, akkor talán az idő is gyorsabban telik, nem? Már ezért is érdemes keresni valamit.
Én pl. úgy érzem, ha állandóan itt lógok a babaneten, akkor sokkal rosszabb. Próbálom is visszafogni magam, több-kevesebb sikerrel.

i.kata
 
 


Sziasztok,

én akkor voltam be kattanva, amikor történt valami ez ügyben, így amikor várakozom, semmi, csak a vágy, és a remény, meg az álmok. Ma reggel álmodtam: valami eredményre vártunk a párommal a babával kapcsolatban, és piros csillagnak kellett elérni, és minden nap fel voltak tűntetve, és néztem, hogy csak 2, 4, 3, váltakozva, és egy nap ott volt az 5 piros csillag ( ***** ) és ha jól emlékszem, akkor 08.03. volt, dátum vagy valami ?! És akkor mehetünk valamire...
Meg a bosszankodás is elfog néha, hogy másnak miért sikerül egyből :evil: :twisted:
Ti hisztek az elátkozásban, ami visszaüt ?
wepe
 
 


Sziasztok!

Én azt hittem, hogy a kardomba fogok dőlni a sikertelen lombik után, ehhez képest viszont nincs bennem semmilyen rossz érzés. Elfogadtam, hogy nem sikerült és készülök a következőre. Kicsit soká lesz, de eltelik. Hiszem, hogy jövőre sikerülni fog. Többször álmodtam azt, hogy terhes vagyok, sőt azt, hogy konkrétan szülök is. Most már lassan igaziból is meg fog történni. Én azt gondolom, hogy azzal, hogy babanetezünk és itt természetesen ez a téma, az nem jelenti azt, hogy elvakultan csak ezzel foglalkozunk, ettől még nem fogunk megkattanni. Sőt, szerintem azzal, hogy kiírjuk magunkból a gondolatainkat, még jót is teszünk.

Wepe, én hiszek abban, hogy minden rosszindulat, rosszkívánság visszaüt. Minél rosszabbat kívánok másnak, annál jobban bevonzom magamnak. Csak éppen duplán. Szerintem.
Vendég
 


Ladiva, nekem is ez az érzésem, hogy másnak kívánt engem sújt :o
wepe
 
 


Ladiva,
azért írtam a babanetről, mert én szoktam írni egy másik topicba is, ami nagyon pörgős, sok a kismami is és egy rossz napon nem kellemes azzal szembesülni, hogy rajtam kívül már mennyi embernek sikerült. Persze örülök nagyon minden ismerősöm sikerének, de néha nehéz is...

i.kata
 
 


sziasztok!

Kata!
pont igy vagyok én is ezzel... :? De remélem, hogy a mi, kislétszámu topicunk, hamar sikersztori lesz :D

Amúgy pirinénje :twisted: meglátogatott. Utolsó mesim a kezdő vv. előtt :)
dezsina
 
 


Dezsina,
olyan jó, nemsokára már kezdhetsz is. Ez a hónap már gyorsan elszalad :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Én is szoktam más topikokat olvasni, olyan is van, ahol többen vannak és nagyobb a sikerarány, de ez a nagy számok törvénye miatt van. Minél többen vannak, annál többnek sikerülhet. Ez engem viszont inkább megnyugtat, felém azt sugallja, hogy ha nekik is sikerül, akkor nekem is fog. Csak várnom kell. Persze irigy is vagyok, meg ha rosszabb kedvem van, akkor mérges is leszek, hogy nekem még mindig nem, de akkor inkább ezeken a mérges napjaimon nem olvasgatom a topikokat.

Dezsina, jó hamar elszaladt ez a pár hónap, nemsokára kezdesz! Az intézetben pedig mindenki tök kipihent lesz, úgyhogy a következőre nagyon drukkolok!

Én is megyek januárban (5-én) konzira+rákszűrés. Meglátjuk, hogy mit mond kezdésnek.
Vendég
 


Sziasztok,

én még attól vagyok ki, amikor kérdezik, hogy mikor lesz család, és már nem tudok mit kitalálni :twisted: , mert persze ez nem mindenkire tartozik.
Dezsina, hajrá !!!!!!!!!!
Hogy álltok az ajándékokkal ? Én még semmit nem vettem, ötletek vannak, de akad olyan személy, akinek még az sincs :evil:
wepe
 
 


Wepe, ilyen "mikor lesz már gyerek nálatok?"; "ideje lenne már..." kijelentésektől én is a falra mászok. De én mindig azt válaszolom, hogy akárhányszor elhangzik egy ilyen mondat, annyi évvel kintebb tolom a gyerekvállalást, mert magunknak szülünk, nem parancsra. Erre abbahagyják, van, hogy még bocsánatot is kérnek, hogy tolakodnak. De ez a ritkább eset.

Ajándékok: fele megvan, fele nincs, van közöttük olyan is, ami eddig beszerezhetetlennek bizonyult, úgyhogy van is rohanás.
Vendég
 


Ajándékok fele megvan. :) a többit péntek hajnalban a Tescoban :) szolidan vásárolok, ahogy minden évben! :)

én simán megmondom, hogy lombikozunk és akkor már nem mernek kérdezni semmit.... :? 8)
dezsina
 
 


Én a "Mikor lesz már gyerek?" kérdésre azt szoktam mondani, hogy majd jön, ha jönni akar. És ez még igaz is (sajnos).

Ajándékokkal nagyon nem állok sehogy. Ma este megyek nővéremmel vásárolni, de már előre félek a tömegtől :evil:

i.kata
 
 


sziasztok!

sajnálatosan nem történik semmi jó.... mármint babaügyben!!! :twisted:

majd jövőre! :wink:
dezsina
 
 


Jó reggelt!

Hű mekkora pangás van mostanában. :roll:
Ki hogy áll a bevásárlással? Én még nagyon az elején vagyok és max holnap délután tudom folytatni az ajándék beszerzést.

i.kata
 
 


sziasztok!
a szokásos bejelentkezésem!
lassam múlóban a mesi :P Új remények a spontánra!!!

Kata!
mivel senkivel semmi sem történik (lombik ügyben) valóban pangás van! De január végén beindítom a babaesőt :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Dezsina,
úgy legyen!!!!
Már nagyon várom, hogy szurkolhassak itt is valakinek! :lol: persze mindenkinek megy a drukk, hogy spontán baba legyen, de egy lombikot könnyebb nyomon követni, mint egy spontán hónapot :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Sajnos én bekaptam egy alapos felfázást :cry: Próbáltam mindenféle természetes dolgot, de sajnos eldurvult a helyzet úgyhogy antibiotikum maradt. Aminek nem örülök a spontánkodásunk kellős közepén.

Kicsit már tömegiszonyom lett a vásárlások során de már megvagyok. Most már csak a karácsonyi főzés van hátra. Anyukámról rám szált ez a szerep. Persze amit nagyon szeretek.
Dezsina
Már jó lesz valakiért szurkolni tényleg nagyon csend van baba téren. De lehet hogy egyszer csak mindenkinél egyszerre lesz babaeső. :D :D
Vendég
 


Kriszta,
jobbulást! Most elég sok ismerősömtől hallom, hogy csúnyán meg vannak fázva.
De legalább már végeztél a bevásárlással. Én majd ma megyek vizsga után. Biztos rengetegen lesznek :x

i.kata
 
 


Sziasztok,

Már én is várom, hogy szurkolhassunk és drukkolhassunk egymásnak :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Vásárlás, hát az még csak-csak, de a főzéshez, sütéshez a lista összeállítása, azt sem tudom, hogy milyen apró sütit csináljak.
Tegnap majdnem megláttam az ajándékomat, szegény párom meg akart lepni, én meg a 6. érzékkel belenéztem a táskájába, de hamar kikapta a kezemből - szegény készül én meg elszúrom a saját meglepimet. De haragszom is rá, mert megbeszéltük, hogy idén nincs ajcsi a gyűjtögetés miatt.
Kata, Te nem tudsz aludni ?
wepe
 
 


sziasztok!

Kriszta!
15 éve küzdök a felfázással. Mindent kipróbáltam már. Jártam rendszeresen urológushoz, ahol az atibiotikumot beszedtem és elmúlt. Majd nemjártam orvoshoz, nem szedtem be az antibiotikumot és elmúlt. Tapasztalatom: Ha kapok rá gyógyszer ha nem, akkor is elmúlik és akkor is visszajön, ha beszedem, ha nem. Egy idő után már nem akartam kéthavonta antibiotikumokkal terhelni a szervezetemet. Most 3 hónapja próbálom a tőzegáfonya kapszulát a gyógyszertárból. Eddig (lekopogom) még nem volt bajom... :? remélem ez a csodaszer, mert iszonyú beteg szoktam lenni tőle...

Kata! Kriszi, Wepe!
köszike az előre drukkokat! :)
dezsina
 
 


Sziasztok!

A tőzegáfonya jótékony és megelőző hatásáról több barátnőm is nagyon elismerően nyilatkozott, ők az ősz elején kezdték el szedni, de eddig egyiket sem érte utól a felfázás, pedig híresen felfázós típusúak. Szerintem érdemes kipróbálni.

Mi már végeztünk az ajándékokkal, már csak a vacsorára való bevásárlás van hátra, remélem, hogy nem járunk úgy, mint tavaly, amikor is olyannyira lebetegedtünk, hogy nem tudtunk elmenni boltba se. Szenteste szétnéztünk, hogy mit is ehetnénk, de csak két tojást találtunk, meg száraz kenyeret, úgyhogy a menü bundáskenyér volt teával. Elég szarul hangzik, de nagyon jól szórakoztunk.

Jövőre pedig futószalagon fogjuk a babákat itt a fórumon bejelenteni. Mindenki egyet-kettőt-(hármat?). Ez tuti!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma elkocsikáztam (araszolva persze) ajándék beszerzű körútra, de csak a felét sikerült beszereznem :evil: Iszonyat!!!! Meg sem lehet mozdulni a városban. Be akartam menni a MOM-ba, de akkora sor állt a parkolóhoz, és ki is volt téve, hogy megtelt, úgyhogy feladtam és hazajöttem.

Wepe,
tudnék én aludni, de a párom sokat repked a munkája miatt, és olyankor hajnalban kell kelnie. Nekem nem lenne muszáj, de mindig felkelek vele :roll: Meg reggel amúgyis mentem vizsgázni. Most egy darabig nem akarok könyvet látni, de ezt szerintem max 1 hétig engedhetem meg magamnak :?

i.kata
 
 


Sziasztok,

látom Mindenki gyúr a karácsonyra :lol:
Nekem is annyi dolgom volt/van, hogy nem volt időm azóta benézni.
Ajándékokat csütörtök-péntek-szombat elintéztük, ezzel megvolnánk. Vasárnap és ma sütöttem, de semmi nem úgy sikerült, mint ahogy szerettem volna. Tavaly sikerült a nagymamám féle beiglit megcsinálom, idén ez nem jött be :twisted: :twisted: :twisted:
A mákost nem siketült a tepsibe beletennem, így odavágtam 2* is
:evil: , a párom nem engedte kidobni, így úgy sült meg, ahogy puffant, és képzeljétek jobb lett, mint a diós :lol: :lol: :lol:
Kriszta, remélem már jobban vagy, és sikerült kikúrálnod magad a felfázásból :!: :!: :!: Én meg elkaptam egy orrmandula-torok-megfázásos nyavalyát, szedtem rá homepátiás bogyót, amiból többet vettem be kelleténél :o, mert gyorsan helyre akartam jönni
:o :oops:
Lányok, nem tudom, hogy karácsonyig jövök-e még, mert holnap takarítást terveztem, ezért most kívánok
NEKTEK és a családotoknak Boldog Karácsonyt :!: :!: :!: és sok ajándékot :!: :!: :!:
wepe
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem megpróbálom a tőzegáfonyát, mert sajnos én is gyakran járok így. És most is ráfanyalodtam az antibiotikumra mert nem ment máshogy. Most elmúlt, de jobb megelőzni a bajt.

Mi holnap reggel 6ra megyünk a piacra. Érdekes lesz :roll:
Most készültem el a mézes krémessel és egy különleges kekszes sütivel. Holnap pedig töltött kápi.

Alig várom már hogy legalább egyikőnknek elinduljon egy lombik. Január elején kiderül hogy nekünk sikeres volt e ez a hónap?
A bundáskenyeres karácsonyi menü pedig igazán tetszett, mert valahogy mi is így vagyunk. Csak együtt lehessünk.

Én is szeretnék mindegyikőtöknek nagyon szép és békés ünnepeket kívánni! :D :D
[/img]
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: