Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta,

Bátor, ha bevállalod a Mátrix 3-at Mátéval Kép Vagy hadd szokja?:D

A nagy baba meg..emlékszel Ujhelyi feleségére? Ő sem nagy darab, aztán mégis kijött belőle a majdnem 5 kilós babó simánKép

Hanzika
(aki már "szenved" a végétől) és a fejfájástól - jön megint a rossz idő

Kép
hanzika
 
 


Hanzi,

Ó, simán bevállalom, Regivel is a kiirás napján moziba voltunk Kép Két nappal utána kirándulni, de azt már irtam Kép Ölbetett kézzel úgyse várhatom, hogy történjen valami Kép Na, meg nem is olyan gyorsan megy az, mint remélném Kép

Emlékszem Ujhelyi óriás bébijére, de arról nem szól a téma, hogy utána a csaj mennyire "esett szét", azért se magamnak, se Robinak nem akarok rosszat a későbbiekben Kép Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Jó reggelt Kép

Már megint kicsit vérezgetek... ez nem tetszik, de ma megyünk dokibácsihoz. Meg fájdogál is a hasam. Lehetséges, hogy ez már az????

Valaki azt mondta, hogy a cica lehet, hogy megjósolja mikor jön a Marcus. Na, ma hajnaltól egész végig a kiságyban volt a telephelye Kép Csak nem ő is???

Kriszta,
Előre Mátrix Kép Én a Gyűrűk Urát nem tudom majd bevállalni vszleg, érthető okokból Kép Kép Kép De ami nem késik Kép

És ez igaz, hogy arról már nem hallotunk, hogy Ujhelyinével aztán mi is történt ;-)

Mesével beszéltél azóta? És mi van a többiekkel? Nagyon eltűntetek...

Hanzika
39+1

Kép
hanzika
 
 

 
 

Hanzika!

Hát ki tudja, akár lehet az isKép Ma doki bácsinál okosabb leszlKép
Én mondjuk nem véreztem, csak jóslófájásoztam szabályos 5 percenként, nálam ennyi volta jel.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Előkerültem 2 fotóval, hát nem aranyos?Kép

Miksa szopizás közben így könyököl, és amikor ez a kép készült, annyira kifáradt, hogy így is maradt...Kép Egyébként a kórházban katintotta le az egyik orvos, mert ő is nagyon jól szórakozott rajtaKép Szerintetek ezen a képen nem úgy néz ki, mint egy ovis?

KépKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,

Miksa nagyon aranyos Kép És milyen nagynak látszik, tényleg Kép Mit legalább egy 3 hónapos babóca Kép

Manó,
Hát nem tudom.Most megint alábbhagyott, egy ideig 5 percenként fájdogált, aztán 7, aztán 20. Most "kuss" van. Csak egy Mocorgó mocorog odabent Kép Meg ha felállok, olyan érzésem van, hogy valaki nagyon ráült a szeméremcsontomra és nyomja kifelé Kép

Hanzika

Kép
hanzika
 
 


Ja és még, még, még, képeket Kép

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Hanzi,
Majd mesélj, mit mondott a doki! Bár vérezni én se véreztem...viszont aznap meg se moccant Regi, arra emlékszem Kép
Mindenestre küldj sms-t, ha már irni nem tudsz ide Kép

Szirom,
Nagyon komoly a srác Kép Kép Annyira cuki! Kép Amúgy jól vagy? Meséééélj! Kép Tényleg, végül Miksával melyik kórterembe kerültetek? Vagy ott maradtatok, ahol te voltál?

Nem tudom, hova tűnt "mindenki", Mesével én se beszéltem, remélem, jól vannak!

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Igen Szirom, szüleéstörténetet kérünk meg kórház sztoritKép
Miksa nagyon cuki, tényleg nagyobbnak néz kiKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Friss info: HANZIKA A SZÜLŐSZOBÁN! Kép Küldött sms-t, hogy 3 perces fájások vannak, felhivni nem merem, úgyhogy csak szurkolni tudunk neki Kép

Ha lesz több infom, jövök!

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Hivott Hanzi, hááát per pillanat nem irigylem Kép Elég elcsigázott volt a hangja, ami enyhe kifejezés....két ujjnyira van nyitva a méhszáj, szegény, kicsit megrémült, mikor megmondtam, mennyi a vége.....reméljük, gyorsan megy majd!

Kriszta
krisztocs
 
 


Még frissebb info: Ma (vagyis inkább tegnap) 19:00-kor megszületett Dzurdzik Marcell Bertalan, 2700 grammal és 50 centivel. Képek hamarosan.

Hanzikaférj

Kép
hanzika
 
 


Na, hogy ne fúrja az oldalatokat a kíváncsiság: Itt van a gyermek... egyébként 8/10-es lett az APGAR-ja :-)

Kép

Kép
hanzika
 
 


Úgy értettem, hogy az első APGAR lett 8, a második 10...

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Ádám,
Most irgum-burgu, egész éjjel alig aludtam, mert igértetek sms-t, ehhez képest, mit látok itt reggel Kép Kép Nagggggyon cuki, és tiszta te! Kép Gratulálok Hanzinak is, légyszi mondd meg neki! Te pedig irhatnál kicsit részleteket, apuci szemszögből ritkán hallunk ilyet Kép
Remélem, jól van Hanzi és boldogok vagytok! Kép

puszi,
Kriszta

Ui: Jó nagy a lába Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


akarom mondani, irgum-burgum Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok! Kép

Hanzika, Ádám!

Felfedeztem, hogy Hanzika ide írogat, még nem szóltam, de most szeretnék énis gratulálni a bébihez! Kép Nagyon cuki fiúcska, Ádám, tényleg nagyon hasonlít ám Rád! Minden jót, jó egészséget és naaaaaagy boldogságot kívánunk:

Barbi és Csaszi
DBarbi
 


SZia Kriszti,

köszönöm a gratulációkat Kép KépKép Mentségünkre legyen mondva, hogy HAnzi annyira kimerül volt, hogy csak a szűkebb családot értesítette a nagy eseményről, nekem meg ugye nincs meg a számod... Ha gondolod, meglátogathatjátok őket, a SOTE I-en vannak, VIII. BAross u. 27. A földszinten balra fel

Ami a születéstörténetet illeti: apucit sikerült infarktusközeli állapotba hozni a hírrel Kép UGyanis Hanzi nem is szülni indult, csak az utolsó CTG vizsgálatra. Ahol is a doki a "felnyúlás" után közölte, hogy két ujjnyira nyitva van a méhszáj, úgyhogy innen már "egyben" nem megy haza... Úgyhogy gyors telefon, apuci egy sürgős határidős munkáját félbehagyva felkapta a bekészített két pakkot, lerohanta a kocsival rendelkező szomszédot, aki röpke 20 perc alatt bevitte apucit a klinikára...

A dolog érdemi részéről Hsnzi tudna mesélni részletesen, gondolom fog is. A lényeg a lényeg, hogy a 16:30-as burokrepesztés után, mindössze 2,5 óra alatt világra jött a kicsi Marcus... Kép Amennyire én láttam, pontosabban érzékeltema dolgot, az igazi megpróbáltatást a tágulás, illetve a "végső stádium", azaz a medencecsonton való átnyomás jelentette HAnzi számára, a köztes dolgokat eléggé jól viselte.

Sajnos a kispasi belekakkantott a magzatvízbe, így gyorsan fel kellett vígyék megfigyelésre a gyermekintenzívre. Eből adódóan elmaradt az "apuka vágja el a köldökzsinórt" és egyéb ilyenkor szokásos "ceremónia"... De már este, mikor meglátogattuk, mondta a doki néni, hogy 8 és 10 lett a két APGAR-ja, úgyhogy minden rendben vele, ma reggel már Hanzi mellett volt az osztályon, sőt, állítólag már szopott is... Kép

És mi most naggggggggggggggyon booldogok vagyunk!

Kép
hanzika
 
 


Jéé... sőt ellipszilon :D

SZia Barbi és Csaszi, Köszönöm a gratulációkat Hanzika nevében is! :D

Fanni Auróraával minden rendben?

Kép
hanzika
 
 


Szia büszkeapukaÁdám/Hanzika!

Persze, most 4 és fél hónapos kb. és 7.30 kg/ 69 cm körül mozog Kép

A születésstorytok meglehetősen emlékeztet a miénkre KépDDDDDDD Énis úgy indultam, hogy még hazajövök (mégjó, hogy anyumnál voltam és rábeszélt, különben be sem megyek)...nálam is 2 ujjnyi volt...és hamar meglett Fanni Kép

Mégegyszer gratula a kissráchoz, ez a legnagyobb boldogság, ami létezik Kép Hanzi tudott aludni valamicskét az éjjel???

Barbi
DBarbi
 


Sziasztok!

A mindenit, most látom, mi történt, hát Hanzika és Ádám óriási gratuláció mindkettőtöknek tőlem is és az embertől is!!!!KépKép
Jókat poénkodtunk rajta, hogy Hanzika még a végén utolér minket, hát nem sokon múlottKép És milyen gyorsan ment, háááát, nem vagyunk egyformákKépNagyon aranyos a kisfickó, és éppen nézegettük a fotón anyukámmal, hogy milyen kis izmos karjai vannak! Jó egészséget és sok boldogságot mindhármótoknak!

A szüléssztorit még nem volt erőm leírni, meg az agyam sem ott jár még. Most alszik Miksa, de tegnap este ismét pocifájás kínozta, de nagyon. Szegénykémet semmi sem nyugtatta meg, sírt, ordított késő délutántól egészen éjfélig. Azt hiszem nem is a ringatástól fárad el az ember, hanem inkább a tehetetlenségtől, de nagyon. Próbáltunk pocaksimit, lábtornát, hasonfekvést, mindenfélét... Utána aludt reggelig, bár ez eddig minden nap így volt. Olyan éjféltől reggel fél 6, 6-ig szunyál, és azért ez jó. Mostanra minden ok, nagyokat mosolyog és nyújtózkodik álmában. Legalábbis ami az alvást illeti - azt még nem írtam, hogy valószínűleg túl szűkek a könnycsatornái, és szinte születése óta váladékozik a szeme. Amikor hazahoztuk a kórházból, már egészen szép volt, de azóta visszaestünk. Kamillázzuk, tegnap pedig volt itt az ő saját doktorbácsija, és kapott tőle szemcseppet. Azt mondja, ez nem ritka dolog, és valószínűleg néhány hónapig elnyűglődünk vele, de el fog múlni. Hát remélem, mert csak jobban érezné magát. És nem is könnyű a szemébe cseppenteni, mert már annyit piszkálták őt, hogy villámgyorsan be tudja csukni... Egyébként szerelmes vagyok a kisfiamba, dehát ez már mással is előfordultKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hanzika!

Gartulálok! Ez aztána villámszülés!

Kriszta!

Szerintem mégiscsak irígyled hanzikát, így utólagKép

Szirom!

Emma is ilyen könnycsatorna bajos volt, illetve méga kórházban dúlt a szemfertőzés, ott is kamillázták meg szemcseppezték, javult, visszaesett, így hoztuk haza. Itthon is kapott zsmecseppet, nem lett jobb, bevittük 7 hetsen a szemészetre, ahol mgeint kapott msá fajta szemcseppet, aztán 8 hetesen átmosták a jobb szemében a könnycsatornát. Aze erdmény: Ugyanúgy könnyzett tovább. Mondjuk nek soha nem gyulladt be, cska könnyeztt. aztán nem vittem vissza, mert azt mondták kinőheti. most már csak akkor könnyezik ha pl kimegyünka hidegbe, d emég mindíg nem tökéletes neki.
Szerintem ha nem gyullad be, nem váladékos, csak könnyezik, akkor érdeme svárni hogy kinőjje. Ha viszont begyullad, akkor előbb utóbb kimossák, de nem olyan vésze, ilyne pici korban fel se veszik és kb 2 perc az egész.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Szirom,
Mintha csak magamat hallottam volna Kép Ugyanezt, mondtam anyumnak, mikor Regi megszületett....szerelmes vagyok a lányomba...Kép De jó lenne ám, ha sok-sok képet raknátok fel!!! Kép
De még mindig nem irtad, hogy te hogy vagy, és hogy melyik kórteremben volták a végén Miksával Kép

Manó,
Hát az attól függ, honnan nézzük Kép A 2,5 óráért irigylem, de még bazira nem szeretnék lebabázni legkésőbb november vége előtt Kép

Hol vannak a többiek?????? Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


SZiasztok!

Itt vagyunk, jól vagyunk! :-)))

Kép

Hanzikaférj

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Hanzika és Hanzikaférj:
Gratulálok, nagyon helyes kisfiú. Sok boldogságot kívánok Nektek!

Szirom:
Örülök, hogy már jól vagy és otthon lehettek. Nagyon nagynak és komolynak látszik minden képen Miksa.

Milyen jó, hogy Ti már túl vagytok rajta. Én is várom már a decembert, bár tegnap voltunk doki bácsinál vérnyomásmérésen, de azért UH-val megnézte befordult-e már. Hát 33. hetesen még mindig semmi, noha azt mondta, már most sem lenne pocaklakó koraszülött a mérete alapján. Aztán közölte, hogy nem sok esély van arra, hogy beforduljon és ebben az esetben 80-90%, hogy császár lesz a dologból. Kicsit elkeseredtem, de azért még reménykedem és próbálom meggyőzni, hogy forduljon meg. Egyébként mocorog és csuklik is folyamatosan.

Olvastam már a császáros szülésekről, de nem tudom elképzelni hogy milyen lehet. Mondjuk a természetes szülést sem, ebben legalább egyformán indulok. Igazándiból, minél többet rágódom rajta, annál inkább rájövök, nem is tudom mit szeretnék jobban. Persze az eszemmel a természetes mellett szavazok.

Krisztocs:
Regi és Te jobban vagytok már?

Mi valószínűleg már 4D-s UH-ra nem megyünk, mert az előzőn sem látszott semmi a fekvéséből kifolyólag. Most pedig még mindig nem változtatott rajta, így szerintem felesleges pénzt adni azért, hogy ne lássunk semmit. Gondolom a doki úgyis fog még UH-t csinálni, hogy megnézze minden rendben van-e.

Na, most dolgozom kicsit, mert a héten még húzom az igát, de jövő héttől már otthon leszek.

Üdvözlet mindenkinek! Jó babázást Szirom és Hanzika!

Marycus
marycus
 
 


image {d,jpg}

Kép
hanzika
 
 


image {D:KépekMocorgómocorgo_10.jpg}
Hát nem aranyos? :-)

Hanzikaférj

Kép
hanzika
 
 


Hát nem tudom mi van...

Kép

Kép
hanzika
 
 


Na most jó lett, elnézést... Kép

it van még kettő...

image {D:KépekMocorgómocorgo_12.jpg}

image {D:KépekMocorgómocorgo_16.jpg}

Kép
hanzika
 
 


JAjj de béna vagyok ma Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép
hanzika
 
 


Addig is amíg nem jöttök, itt egy kép a családról.

Kép

Kép
hanzika
 
 


Tiszta apja...Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Köszönöm, bár ez ránézve elég hátrányoslesz a jövőben :D :D :D

Kép
hanzika
 
 


Jaj, szirom, most látom, hogy meg sem köszöntem még az elsimerő szavakat... ne haragudj és köszönöm, HAnzi nevében... mondtamám neki, csak kiment a fejemből hogy Neked is beírjam... Kép

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Először egy kép Miksáról, aztán írok isKép Mind azt írjátok, hogy nagyon komoly a kissrác, pedig nem is mindig ámKép Tud nagyon komolyan nézni, meg homlokot is ráncolni, meg néha olyan érzésem van, hogy hülyére vesz minket, de például álmában akkorákat vigyorog, hogy csak na! Ezen a képen csak néz...

Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Na szóvalKép

Hát nem nagyon van időm jönni, ne haragudjatok ezért. Pedig anyukám nagyon sokat segít, de valahogy mégse. Kicsit még vacakolgatunk a sebemmel, mióta itthon vagyunk kétszer be kellett mennünk kötözésre, addig anyu vigyázott Miksára. Szerencsére szinte mindkét alkalmat átaludta. Most úgy néz ki, hogy már csak a jövő héten kell megmutatnom doki bácsinak, és ha minden ok, most szombaton lezuhanyozhatokKép Hát ez az ami nagyon gáz, hogy a szülés óta csak mosakodnom szabad, borzasztóak lehettek azok a régi szép, lavóros idők...

Hanzika és Hanzikaférj!

Nagyon tetszik a gyermekKép Azt én nem nagyon tudom megállapítani, hogy kire hasonlít, de hiszek az előttem szólóknak, hogy Ádámra. Érdekes, hogy annyian modták, hogy a kisfiúk az anyjukra hasonlítanak, aztán sem nálatok, nem nálunk nem így lettKép Miksa is tiszta apja, a kis cikkcakkos szája és a szeme mindenképpKép

Kriszta! Nem maradtunk a 22-esben, azaz a terhesszobában, hanem az őrző után a 20-asba kerültem, konkrétan 1-es ágyKép Végülis nagy szerencsénk volt, mert 2 lánnyal a 22-esben is együtt feküdtünk, mindkettővel egy napon szültünk. Az egyik beelőzött, hajnali 4-kor lement a szülőszobára 10-perces fájásokkal és 9-kor megvolt a pici, a másik aznap este szülte immár negyedik fiátKép A negyedik lány a szobából szintén egy napon szült velünk, amikor én leértem a szülőszobára, ő már az alternatívban vajúdott. Ő volt a leggyorsabb, így a legszerencsésebb, mármint szobafoglalási szempontbólKép Mi abban a nagyon kicsi, hófehér szobában kaptunk helyet, hát eléggé ingerszegény környezet. A párom végül végig maradt, amíg lehetett, de ezt sejtettemKép
Végülis tumultus volt aznap a szülőszobán, mert jött még egy lány, őt a szeme miatt császározták, de tán jó is volt ez így, mert úgyse nagyon tudták volna hová tenni...Kép Vele az őrzőben feküdtem egy szobábanKép A kórházi tartózkodás végére már szinte mindenkit ismertem, nem csoda, 2 és fél hetet töltöttem bent. Az utolsó néhány napban dupla szerencsénk volt, mert a szomszéd ágyra került egy lány, aki nagyon jó fej volt, ráadásul ott csecsemős a kórházban, és a második kisfiát szülte éppen. Úgyhogy nagyon sokat segített, szinte mindent tőle kérdeztünk meg, ha nem volt a közelben éppen a "menetrend szerinti" csecsemős.

Manó! Nekünk most ez a szemcsepp használ, de a doktor előre mondta, hogy rendbe fogja hozni, aztán valószínűleg visszaesik egy kicsit. Az átmosást csak végszükség esetére említette. Hogy csinálják, nagyon durva dolog?

A többieknek is minden jót, vigyázzatok magatokra!

szirom (tök fura, hogy már nem írjuk ide, hogy hány hetesek vagyunkKép)

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ha már így belejöttem a képekbe, akkor még egyetKép

Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Én 5 napot voltama kórházban de semmit sem tudtam beazonosítani abból amit írtál. Ti komolyna emlékeztek ilyenekre hogy hányas szoba, meg kis fehér?Kép Én csak azt tudom hogy abban a szobában voltam aminek az ablakai olyan magasan vannak hogy a szobából nem látni ki, így én semmit sem érzékeltem a kinti időjárásbólKép

Szirom, hanzi!
Mindkét baba gyönyőrű!Kép

Ami a hasonlítást illeti, nálunk mikor Emma megszületett tiszta apja volt, de ahogy nő egyre jobban rám hasonlít. Kivéve a szemöldöke meg a fejformája.

Szirom!

nem annyira durva a könnycsatorna mosás, főleg pici korban. Nekünk egy rokonunk a szobolcs u-i kórház szemészetén dolgozik, így nálunk ő volt bent Emmával, ő fogta le mikor mosta neki a doktornő, kb fél perc volt, és annyira sírt csak mint bármikor máskor itthon is akármiért. És mire kihozta már semmi baja nem is volt, aludt továbba vállamon. Most már biztos durvább lenne, és nem biztos hogy megúsztuk, de úgyis edződik az ember. Emma pl már a gyerekdoki látványától is üvölt, d ehát mit lehet tenni, ha beteg meg kell vizsgálni, az oltásokat meg kell kapni.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Manó! Minden szoba ablakai olyan magasan vannak, hogy nem látni ki, legalábbis amelyikekben én jártam, azoknál az volt a helyzetKép Én sem tudtam, hogy milyen idő van, de még az sem volt egyértelmű bentről, hogy milyen évszak...

A kis fehéret megjegyezted volna, ha ott vajúdtál volnaKép Van ugye az alternatív szülőszoba mindenféle felszereléssel, meg állítható, hiperizé szülőággyal - különben tényleg kényelmesKép - van egy kétágyas régi típusú helyiség, és van végszükség esetére a kis fehér szobácska, közepén egyetlen ágy, mögötte egy paraván, hogy elválassza az ablaktól, az ágy két oldalán pedig annyi hely, hogy egy ember éppen befér. Ajtó nyitva, majdnem pont szemben az íróasztal, mindenki jön-megy, belát. Na én ott feküdtem regel 6-tól délig - fel nem kelhettem, nehogy előre essen a köldökzsinór. De majd úgyis leírom részletesen. Szóval erre emlékeznél, noKép De ezt igazából nem könyvelem el rossz élményként, így alakult, a végeredmény a lényegKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

na , ott tényleg nem jártamKép Mikor én szültem csütörtökön akkor hétfő óta cska a taki néni járt szülőszobára takarítani, de szülő nő a közelében sem, így mi egyedül bitoroltuj az alternatív szobátKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, mivel hulla vagyok. Marcival nem egyszerű boldogulni. Sajnos tejem pár csepp van csak, így tápszerre szorulunk. Viszont ezt meg úgy emészti, hogy huss átfut rajta. Védőnő, orvos hétvégén nincs, hétfőn lesz csak Kép nagyon magamrautalt vagyok Kép

Kép
hanzika
 
 


Hanzi!

Én az első hónapokban hetente kihivattam az orvost, mert csak így voltam, nyugodtKép

Egyébként fura amit írsz a tápszerről, mert elvileg nehezebben emészthető mint az anyatej. Sajan Emma is tápszeres volt, így van tapasztalatom. Illetve én 2 hétig ordíttattam, hogy elég kell hogy legeyn a tej, és állandóan aéhes volt szegény és teázott tej helyett, aztán megadtam magam és elkezdetm tápszert is adni neki, amiből szó szerint zabált, d esajna nálunk jöttek is a gondok rögtön, írtó neheezn kakilt, úgy kellett kirimánkodni belőle minden nap. Amíg csak tejet kapott addig meg mindne evés közben volt kaki. Elvileg eza normális az újszülötteknél, hogy amikor eszik, közben már kakil is.
Ti milyen tápszert kaptatok?

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Hanzi,
Azért ne legyél elkeseredve, sok baba felnőtt tápszeren Kép És a kezdeti nehézségek után biztos hamar egyenesbe jön minden! És komolyan mondtam, hogy csörögj, ha van valami, amiben tudok segiteni, amig egyben vagyok, és Regi ovizik, szivesen átmegyek!! Gondoltam rátok sokat, csak nem akartalak telón zaklatni az első napokban Kép
Ádámnak hogy sikerült a "jelenése"? Kép

Szirom,
Irtam mailt! Kép
Tudod mit akartam még kérdezni? Hogy végülis a beöntés után (illetve annak következményei után Kép) végülis lehet tusolni? Mert még valamikor témáztunk ezen, hogy én úgy emlékszem, van tusi, de hogy nem volt nyitva v. valami ilyesmi Kép
Az utsó két kép a kórházban készült? Most ilyen rucikban vannak a bébik? Édi Kép

Marycus,
Köszi jobban...volt egy hét, amig semmi baja nem volt Reginek, de miért is ne lenne megint nyakig taknyos???? Á, én már feladtam...szerintem legközelebb tavasszal v. nyáron leszünk egészségesek Kép Kép
Azért még ne add fel a reményt, én hallottam olyat, hogy a 38. héten még befordult a baba! Beszéld meg vele! Kép

Többiek hol vannak??? És mi lehet Mesével???

Kriszta
37+0

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Hanzika, üdv itthon! Nagyon szeretnék segíteni, de nem valószínű, hogy én leszek a te embered, főleg tápszerügyben. Viszont frissek az élmények - most zajlanakKép - úgyhogy, kérdezz, illetve beszéljünk mindenfélérőlKép És mégegyszer gratula, gyönyörű a kisfiatok!

Mondjuk mi is ki vagyunk merülve, mert tegnap déltől éjfélig - kisebb-nagyobb szünetekkel - ismét támadott a pocifájás. Szerintetek valamilyen kaja ludas az ügyben, vagy front, illetve a telihold a teljes holdfogyatkozással? Rántott husit ettem, ami nekem nem lenne gyanús, de a múlt heti nagy pocifájáskor is az volt a vacsora, és ez már elgondolkodtató. Vagy nem? Van valami jól bevált módszeretek pocifájásra? Már úgy érzem, hogy mindent kipróbáltunk, és borzasztó, hogy akármit csinál az ember, nem tud segíteni. Szegény Kismuki egészen berekedt estére, és gyűrött, pici lett az arca. Főleg, hogy szinte egész nap nem is aludt. Aztán éjfél után beszunyált, egészen regge hétig. Kaja, majd újra alvás, ezúttal rajtam, de hagytam, hadd pihenjen. Délben úgy kellett kelteni, 130-at lenyomott - ez új magyar csúcs, egészen megrémültem - és most újra alszik. Remélem most minden ok.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kriszta!

Válasz ment!

Én fent az osztályon kaptam a beöntést, abban a kis kezelőszobában, meg ott is borotváltak. Utána elmehettem zuhanyozni - mindkétszer, mert ugye engem nem egyszer kínáltak meg beöntésselKép De állítólag lent a szülőszobán is lehet zuhanyozni, onnan nyílik az ajtó, ahol a klotyóba tudsz bejutni. Mondjuk ezt csak elmesélésből tudom, de többen is mondták.

Képek: mindegyik a kórházban készült, itthon még alig fotóztunk. Mi úgy csináltuk, hogy nálam volt a digit gép, este odaadtam a kártyát a páromnak, aki itthon elgyönyörködött a kisfiában. Persze közben kaptam másik kártyát, így másnap újabb adagot vihetett hazaKép A monitor az mégiscsak elég kevéske, Miksa pedig már 12 napos volt, amikor hazajöttünk. Az előbb csak panaszkodtam a pocifájás miatt, és azt nem is írtam, hogy ha nincs semmi baj, akkor egy tündér a kölyök. És kis híján átalussza az éjszakát is, egyetlen egyszer ébredt fel hajnali 2-kor.

A ruhácskák klasszak, vannak persze kicsit kopottabbak, de tiszta újak is. Úgyhogy mindig csinik a kicsik,és ha baleset lenne, már öltöztetik is át őket!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hanzi!

Sokat gondolkodtam, és biztos vagyok bene hogy az a normális ha minden evésnél kakil. Nálunka kkor kezdődött a pocifájás, amikor nem tudott minden evésnél kakilni , csak 1 nap egyszer, jó esetben, akkor mindíg aludt is utána egy jót. Úgyhogy szerintem örülj hogy ilyen jól emészti a tápit. Azért persze kérdezd meg az orvost, de nem idegskedj.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Hanzi,
Most esik le ez a kaki téma! Kép Az tök, teljesen normális, ahogy Manó is irja, hogy minden kaja után kakil! Még emlékszem is, hogy mindig ment a téma, hogy előtte v. utána tegyük tisztába a babát, mert úgyis bekakál....vagy rosszul rémlik??? Kép Kép

Szirom,
Nem jött mail Kép Kép Elküldenéd ide is, ha tudod: kriszta7@hotmail.com
Hát nem mondom, hogy nem lehet kibirni a beöntést, na de kétszer is?? Kép Kép
Sajnos pociügyben nem tudok hozzászólni, Regivel nem volt ilyesmi gondunk, de viszont azt sokszor olvastam, hogy kb 2-3 hetes kortól 3 hónapos korig tart ez az egész, ha valóban az. Asszem kólika a neve, vagy mi Kép És még az idő is egyezik, mert úgy szokták irni, hogy délutántól késő estig tart. Ez ellen sajnos nem nagyon lehet mit tenni a szokásos dolgokon kivűl, amiket gondolom, már végigcsináltatok. De, ha te inkább kajára gyanakszol, akkor tényleg ne egyél több rántott husit Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Szirom!

Sajna nekünk volt poci gondunk, ahogya naygkönyben meg van írva 2 hetes korától 12 hetes koráig. Nagyon lassan telt el az az időKép És sajnos nekünk nagyon megkeserítette az első heteket. Kép Igazából semmi sem segített csak az idő. Én hazsnáltam gyógyszertári görcsoldót, espumizánt, grip watert.
De eg yvígasztaljon, hogy semmi köze ahhoz hogy utána mennyire lesz érzékeny a gyomra,Emma is azóta egyáltalán nem hasfájós, akkor sem ha káposztát eszik vagy hasonló puffasztó dolgot, egfyáltalán nem érzékeny ilyenre.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!
Régen írtam már nektek, de olvasni most is olvasgattamn.
Gratulálok Hanzika!!
Hanzi, Szirom, aranyosak a babák!!

Már nagyon közeleg a mi időnk is. Nagy izgalomban vagyok, hogy időre elintézzek mindent. Lehet hogy mégis hamarabb kellett volna befejeznem a munkát. Ez volt az első itthon töltött hetem, de volt mit csinálni. Én a babaruhákat is csak most tettem rendbe!
Babakocsit pedig még nem vettünk.
Gondjaitokat olvasgatva. Kaki témánál maradva, tényleg mikor kell tisztába tenni kaja előtt vagy után ? Vagy ha kell utána is?

Nildikó
36+5
nildikoka
 
 


Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: