Új privát üzeneted érkezett!

Melcsi!

Ti szeretnétek Kistestvért??Tervezett baba volt Ő?
Valamikor megpróbáljátok újra?Persze nem most, most még mindannyian egy helyben toporgunk..
tünci28
 
 
 


Betti, én már szerdán megyek melózni, de fújjjjjj de nincs kedven!!!

Olyan jól elvagyok itthon!!!!!!!!!! Veletek, a nettel, a tv-vel :P

Belejöttem ebbe a semmittevésbe:):)

Melcsi, köszönöm
Vendég
 


De nagyon aranyos! Istenem milyen kis törékeny Angyalka.
Látjátok, milyen jó ez az oldal.
Bátran állíthatunk nekik emléket.

Nekem csak a kis citrom fejéről van képem.
Nem adnak itt Uh-ról fotot, mikor meg elmentünk Kecskemétre, azért nem kaptunk, mert már ilyen esetben minek, mikor felfedezte a bajt. Pedig de jó lett volna.

Betti
Kép
betti0412
 
 

 
 

Boboka!

Istenem !Lackó egy Tündér falat!!milyen szép arca van!!!
Mennyivel nagyobb mint Viola!!
tünci28
 
 
 


Talán csak Csige a kivétel, ő már nem toporog egy helyben :wink:
Vendég
 


Betti!már akartam kérdezni,mi az hogy citrom fej?? és nincs 4d uh felvételed?abból is jó lenne fotó..

Melcsi!
Sikerül a kép?
sok sok oldalla visszább Viola ott van..
tünci28
 
 
 


Boboka
A semmittevés könnyen megszokható, bár nekem úgy eltelnek a napjaim, hogy nem tudom, munka mellett hogy jutott tényleg időm mindenre.
Néha haragszok a tv-re is, ennyi sületlen műsort holtidőben már nem is lehetne többet leadni.

Mindegy valahogy majd kibírom a munkát, ahogy pedig babás leszek, újra táppénz, bár az előzmények tükrében már nem vagyok benne biztos, hogy kiírnak majd.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Köszi lányok:)

Betti, az a kis citrom fej neked a legszebb kis citrom fej a világon!
Vendég
 


Én is próbáltam képet feltenni de tényleg túl nagy .
melcsike70
 
 


abba bele sem gondoltam, hogy mi lesz amikor visszamegyek dolgozni..akkor hogyan fogjuk vígasztalni egymást??,én onnan nem tudok netezni...
Ja és különben is betöltötték már a helyem..MÁr nem állok törvényi védelem alatt, ugye??talán ki is rúgnak... :)
és akkor csak netezek egész nap..

Viccen kívül,nekem erre szükségem van!!!
tünci28
 
 
 


Tünci, hát épp Kecskemétre mentünk 4dre, de arra már nem került sor, mert a doki a rendes uh-n már látta a bajt, de még mi nem tudtuk.
Utána, ahogy felfedezte, már nem adott róla semmit, igaz ott is kisebb vagyon hagytunk.
Szegeden meg nem adnak képet, ha kéred akkor sem.
A citrom fej agykamra tágulat, oda szorult neki a gerinc folyadék a gerincből és nem fejlődött a fejecskéje sem rendesen.
Ki vagyok okosodva a témában, a nyitott gerinc egyik velejárója a citromjel.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Én a viasatot szoktam nézni, ott vannak tök régi viszonylag még elviselhető bugyuta sorozatok:) délelőttönként
Vendég
 


nem tudok feltenni mert tul nagyok a képeim de ha iwiwre feltudtok menni ott fent van a bogickám
melcsike70
 
 


Melcsi
A képet össze lehet tömöríteni infrawiew programod ha van abban biztos, de szerintem bármelyik képnézegetőben.

Én netezhetek amennyit akarok, de sajnos a munka korlátozza majd, mert már itt ülök egy órája és hogy elrepült, de majd esténként.
Biztos nem írunk ennyi oldalt tele, de azért lesz témánk.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Iwiwen hogy találjuk?

Betti
Kép
betti0412
 
 


melcsi!privi ment..
tünci28
 
 
 


Melcsi, megnyitod a képet, aztán jobb oldalon lent jobbról a második ikon: a program bezárása és a kép újraszerkesztése. Megnyitja új ablakban, ott a kép, majd nyújtás döntés, és olyan picire szerkeszted, amekkorára szeretnéd. Nekem nem mindig jön össze elsőre a kívánt méret:)

Pedig nem vagyok szőke, már melír csíkjaim sincsenek... Persze attól függ, hogy milyen programod van, mert ugyi nem mindegy, hogy melyik programon jobbról a második ikon :oops: 8) Lehet, hogy kezdek fáradni :roll:

Az tuti, hogy este fogunk többet írni. Mondjuk este így is jobban pörög a topic.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.19 23:38-kor.
Vendég
 


a réges régi barátomnak volt nyitott gerince, semmi extra baja nme volt..nem hiszem hogy valaha gondolt az örökítésre..azóta már nagylánya van..
még a hülye nevére is emlékszem...spina bifida..vagy valami ilyesmi..nekem se jutott eszembe soha, hogy az gondot jelentene, hogy neki néha fájt a dereka..szomorú ez..meg Te mondtad a dokinak, ugye?
tünci28
 
 
 


hát én nem tudom mi van a gépünkön annyira nem vagyok otthon benne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melcsike70 2009.07.01 21:44-kor.
melcsike70
 
 


Megtaláltam Violát édes kicsi babóka ő is.


Bogikámnak olyan kicsi volt a feje mint egy tenisz labda, de érdekes mert a képeken nem látszik kicsinek. de ott mindig elsirtam ha láttam mert hihetetlen kicsi volt.
melcsike70
 
 


Jól emlékszel a névre.
Igen én mondtam a dokinak, de nem nagyon hallotta meg.
Szerintem azt gondolta még egy hisztis kismama, bár ezt én is természetes állapotnak fogtam fel, mindig idegesített, ha valaki sokat nyűglődött, meg műbalhézott a várandóság miatt.
Az AFP eredményemet 4 hét után adták ide, pedig kész volt már másnap és a labor ráírta, hogy sürgőssen visszahívni......

Betti
Kép
betti0412
 
 


Melcsi, mindjárt megnézem Bogikát.
Vendég
 


Pontosítok, 3 hét múva én vertem ki a védőnői központból, hogy mostmár ide vele, mert tegnap megmondták, hogy baj van.
Ha rajtuk múlik, még egy hetet ülnek rajta.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Boboka én is szívesem megnézném kis Lackódat!. Csak annyit az előző témához, hogy amikor babát fogotk várni igenis mindent követeljetek ki és ha valami nem tetszik nyugodtan mondjátok meg. A ti gyermeketek, a ti testetek!

Kép
leda2002
 
 


Melcsi elfelejtettem mondani Neked, hogy nagyooon sajnálom ami Veled is történt..

Kép
leda2002
 
 


én akkor láttam csak hogy milyen sovány, amikor a végén benyúlhattam és a kezembe vehettem..betakarva nem látszott..de ahhoz nagy volt, hogy a hasam mekkora volt..mindenki mondta hogy milyen pici a hasam,pedig a magzatvíz is több volt..

olyan jó mondogatni a nevét..már hangosan is tudom mondani:Viola..a férjem legtöbbször azt mondja :Baba...mindig olyan erősnek mutatja magát..
valamelyik nap meg ezt írta:
nem változtathatunk semmin, csak túlélni ezt és menni előre azokért a célokért amit eddig is szerettünk volna és remélem ez után is szeretünk majd. Én szeretnék egy babát (akár kettőt is) aki azt mondja majd: Apa! és hozzám bújik fürdés után meztelenül a baba illatával ahogy a gyerekek szoktak..Violát sosem felejtjük el az biztos és teljesen független attól ami most van. próbáljuk ezt túlélni valahogy kérlek! és hogy túlélje a kapcsolatunk is...
Szeretlek és Violát is szeretni fogom mindig!

JAAAJ! ettől mindig bőgök..
tünci28
 
 
 


tünci válasz priviben
melcsike70
 
 


Leda, köszi:)
Az előző oldalon van a fényképe


Melcsi, megnéztem, nagyon édes Bogikád. Barbi meg már kész nő :wink:
Vendég
 


Melcsi
Milyen kis törékeny Angyalka volt ő is!
Megnéztem.

Leda
Abban biztos vagyok, hogy elég hisztis leszek következőre, ha lesz és nem fog érdekelni semmilyen szokás, vagy az, hogy ki hogy gondolja, hogy jobb nekem.

Abban is biztos vagyok, hogy én most megyek aludni.

Azt még nem mondtam, hogy jövő héten szerdán elutazunk Münchenbe, anyu kint élt 10 évig, nagyon szeretem azt a várost, kicsit visszamegyünk párommal kikapcsolódni, kis keresztlányom most is ott lakik, szüleivel, aki az én tanúm volt, így remélem jó program lesz.
Csak arra ilyenkor már tél van, de a környezet gyönyörű.

Betti
Kép
betti0412
 
 


szia leda!


ezzel én is igy vagyok irántad de itt mind azért vagyunk mert tragédiát kellett átélnünk és most pedig próbáljuk túl élni, komolyan mondom annyira jó itt veletek, egészen könnyebbnek érzem a lelkem és eltudtam mondani mindent ez hihetetlen számomra
melcsike70
 
 


igen most volt múlt héten egy szépségverseny döntőse lett és első udvarhölgy lett. 25en voltak a döntőben a nagylányom
melcsike70
 
 


Tünci, nagyon aranyos a párod :P


Betti, én a hat hetesre sem ehhez a dokihoz mennék már!!!
Kb. olyan gázos lehet, mint az én dokim volt anno.
Nincs itt a babaneten egy szegedi dokis topic, vagy kecskemétis? Ott is megkérdezhetnél néhány lányt, hogy melyiket miért ajánlanák.


Mert annyit, amennyit ez az orvos mondani fog neked a hat hetesen, annyit szerintem itt mi is leírunk neked :oops: főleg, hogy azt mondta, hogy nem is kell a kontroll. Már hogyne kéne, a te egészségedről van szó!
Vendég
 


Tünci
Igaza van férjedek és ezekből a sorokból látszik, mennyire szeret téged.
Én megfogadtam tegnapelőtt, hogy soha nem beszélek az én páromnak a kislányról és erről az egészről többet.
Nem haragból, nem sértődésből, egyszerűen csak beláttam, ez már az én fájdalmam, 6 hét után, mostmár csak legbelül fogom megtartani magamnak.
Majd elmesélem ezt is, de mostmár álmos vagyok.
Holnap nem biztos, hogy jövök majd, de lehet, hogy lesz idő benéznem röviden.
Jó éjt Mindenkinek!
Nem is, menjetek ti is aludni, gyerünk, mindenkinek kell pihenni!

Betti
Kép
betti0412
 
 


nem győzöm én is hangsúlyozni,sehol sem lennék nélkületek!!!

és mennyit írunk,már levettem a vonalzót, hogy ne foglalja a helyet..

Betti!
Jó éjt..

Leda!
pont írtam valamikor, hogy most már Violával kapcsolatban is meg fogom követelni a tiszteletet!!Nem hagyom szó nélkül, ha az emlékét bántják!!!
tünci28
 
 
 


Vicceltem a takarodóval az előbb. :D

Boboka
Már nézelődtem orvos után, de igazából amennyi rosszat mondanak, annyi jót is mindegyikről. sokan mondják, hogy az én dokim az egyik legjobb doki, és hogy marha jó kezekben vagyok, csak ő ilyen stílusú. :shock:

Betti
Kép
betti0412
 
 


:idea:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melcsike70 2009.07.01 21:47-kor.
melcsike70
 
 


Tünci, jogos a vonalzó, már én is néztem, hogy sok helyet foglal. Az egyiket leveszem én is
Vendég
 


Szép álmokat!

Betti
Kép
betti0412
 
 


betti

tényleg mész aludni? akkor jó éjt neked.
melcsike70
 
 


Melcsike!
Akkor Bogika Csodababa volt!!
Mint az én kis Violám!!
tünci28
 
 
 


lassan szeritem én is lépek bár a párom nincs reggel jön csak haza, a nagylányommal alszom éjjel megengedtem neki, de kicsit aljas szándékkal, mert az ő szobájában van a számitógép és igy nyugodtan itt ülhetek nem zavarom vele
melcsike70
 
 


Betti, jó éjt

Melcsi, az öt baba elvesztését hogy viselted? De ha most nem tudsz róla beszélni, akkor nem kérdeztem semmit.
Nem szeretném, hogy szomorkásan menjél aludni
Vendég
 


:idea:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melcsike70 2009.07.01 21:49-kor.
melcsike70
 
 


Melcsi!
Válasz privi...

Az előbb az uram rám telefonált én meg felkaptam a telót..most aztán le vagyok csesszintve, hogy mért nem alszom..mondtam neki, jó hogy nem alszom, ha hívogat éjjel!!! :oops:

Lassan megyek én is..

megint napok óta nem alszom..
Ja és ez az utolsó éjszakása a férjemnek, úgyhogy holnaptól nappal leszek elérhető..akkor már nem klimpírozok neki egész éjjel, ha hajnalban kel..

Jó éjt..kívánok nyugalmas álmot nekünk..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tünci28 2008.09.20 00:03-kor.
tünci28
 
 
 


Akkor menjünk aludni csajok, végül is rám is rám fér.

Kb. 1 órája akarok kimenni teát inni, de nem akaródzik innen felállni :roll:
Vendég
 


Az már teljesen begyógyult igazából mert hogy meg lett a Barcika utána teljesen szép lassan begyógyultak a sebek, de akkor nagyon rossz volt. volt olyan hogy irattam nyugtatót mert éreztem hogy baj lehet. féltem a sötétben, megakartam halni meg ilyenek.
melcsike70
 
 


Jó éjt Melcsi,jó éjt Boboka!!
tünci28
 
 
 


Jó éjt neked is tünci neked is boboka legyetek jók
melcsike70
 
 


Jaj nem tudom mi volt a gépemmel, vagy a babanettel, egy oldalt teljesen kihagyott azért írtam Boboka, hogy várom a képet :).. És a hozzászólásomat sem láttam egy darabig, bocsi..de most visszaolvastam és képben vagyok.. Gyönyörű Baba!! Nem is gondolná az ember..
Betti keress egy másik orvost azonnal!
Melcsi nálad sem volt a helyzet magaslatán az egészségügy..
Most már komolyan gondolok egy összefogásra, hogy soha egy nőnek a nyomorult helyzetben ne keljen embertelen körülmények között szenvednie.
Tünci nagyon szép amit a férjed mondott, szeret Téged nagyon!

Kép
leda2002
 
 


Jaj nem tudom mi volt a gépemmel, vagy a babanettel, egy oldalt teljesen kihagyott azért írtam Boboka, hogy várom a képet :).. És a hozzászólásomat sem láttam egy darabig, bocsi..de most visszaolvastam és képben vagyok.. Gyönyörű Baba!! Nem is gondolná az ember..
Betti keress egy másik orvost azonnal!
Melcsi nálad sem volt a helyzet magaslatán az egészségügy..
Most már komolyan gondolok egy összefogásra, hogy soha egy nőnek a nyomorult helyzetben ne keljen embertelen körülmények között szenvednie.
Tünci nagyon szép amit a férjed mondott, szeret Téged nagyon!

Kép
leda2002
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: