Új privát üzeneted érkezett!

Pandus! :D
Hogy van Dóri, ide is írhatnál néhány sort róla!!!! Ízlett az a bébiétel, amit vettél? Én azt még nem is hallottam, az milyen?

Lányok!
Nem tudom eldönteni, hogy vegyek őszre kabátot Zsombinak, vagy kezes-lábast? Sztem mindkettő kell, az utóbbiból van 1, nővéremtől, de ha nincs olyen hideg, akkor felülre mégiscsak kell a kabát, nem? Ki mit vett már télre?

Fanni! :D
Hogy vannak a fiúk? Hogy telnek a napjaitok? Már fordulgatnak? Milán még sokszor bukik, vagy már jobb a helyzet? Végül vettél lábzsákot?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Jól vagyunk, most rendeződtek az éjszakák, és csak maximum 3 alkalommal ébred fel Dóri. Étvágya változó, de általában nagyon jó. Áll ezerrel, meg mászik. Szépen leül már állásból, legugol, utána leteszi a fenekét. Még mindig csak két foga van, pedig szenvedünk vele :? Most csináltam egy bababarát napirendet, azt próbálgatjuk :D Szopizik még mindig, nem tudom mi történt, de sebes lett a cicim, mint az elején :roll: Sokat beszél, lényegében folyamatosan jár a szája :lol: Én őszre ilyet vettem:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=43
Télre pedig ilyet: http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=43
Kapott csizmát is, meg benti cipőt.
Zsombi tüneményes :wink:

Orsi,
Nagyon édes, és tényleg, hogy kikopott a nózija :D
Vendég
 


Donika :D
nekem ennyi idősen a vékony + kályhameleg overall párosítás jött be, vagy az amit Pandus is feltett, a bélelt pulcsi+bélelt nadrág, c&aban is szokott lenni.
a kabát szerintem ilyenkor még nem praktikus, mert sokat ülnek a babák, és felcsúszik, meg útban van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Donika :P
Köszönjük a kérdést. Jól vagyunk. Még nem fordulnak, csak Márkó próbálkozik magától. Milcsi utál hason feküdni, de most már napi 10 percet hasra teszem. Olyankor visít sajnos, viszont annyira utálja, hogy ezért inkább próbálkozik a fordulással :)
Most a legújabb a minifekvőtámasz Márkótól és a visítva nevetés és folyamatos gőgicsélés -minden G betűvel- Milcsitől :D
Nem vettem lábzsákot eddig még. Overall-unk van és polár takaróból jó sok. Szerintem ez idén nekünk elég lesz. Nem járunk sétálni, csak a teraszon vannak a fiúk. Ha meg elmegyünk valahová, autóval megyünk, ott sem kell.

Véda :P
Nagyon kíváncsi leszek a pszichológus véleményére!

Katica :P
A PIC-en még nem Te pelusozol, ugye? Mert a pelusok még mindig nálam vannak. Ha írsz privit, merre laksz, ha járunk arra, szívesen bedobjuk!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus!
Dóri nagyon ügyes! Tetszik az az overalál, amit vettél, megnéztem, és Zsombinak kinéztem a mellette lévőt a kéket, majd hétvégén szétnézek! :wink:
A duma nálunk is megy ezerrrrrrrrrrrel!!!!! :lol: :lol:

Orsi! :D
Köszi, biztos igazad van a kabáttal kapcsolatban, az overálokat szeretem, meg mi elég sokat szoktunk sétálni, úgyhogy bizti kihasználjuk. Kályhameleg overál :shock: :shock: ez mit jelent? :lol:

Fanni! :D
Örülök, hogy jól vagytok!!!! Miért nem sétáltok?

Boni!
Jobbulást!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni
sajnos nem megyünk a pic-re még, maradunk a nic-en, elkapott valami bacit/fertőzést vagy még nem tudni mit Léna.De köszi aranyos vagy, csak még nem aktuális... :cry:

Kép
katica_75
 
 


Donika :D
vastag téli :D
meg volt egy vékonyabb őszi.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jó reggelt!

Nekünk is van ilyen plüssös termo kétrészes, de az már olyan hidegnek tűnik csak a hordozóban jó még..babakocsiban egy vékony overallban van Zsigmond .

A Mária bababoltban nagyon jó cuccokat lehet kapni, és jobb áron, mint Brendon.. én őrájuk esküszöm

:lol: :lol: :lol:

ma már kicsit jobban vagyok, talán fiam is megbocsájt hogy távolságtartó voltam vele az elmúlt napokban.. olyan szemrehányóan tud nézni, de megoldja a közelség dolgot rafkósan, mert 1,5-2 óránként felsír és olyankor ölbe kell vennem csak akkor hagyja abba. eddig ilyent nem csinált..tudom hogy ez csak most van...

:wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni!
Örülök, hogy jobban vagy!

Donika!
Nekünk is van bélelt nadrágunk, a C und A-ban vettük, nagyon jó, szeretem!

Rakok fel egy tegnapi képet, elakartuk csípni, hogy mosolyog Gréta, ennyire sikerült!Meglátja a fényképezőtés abbahagyja!

Kép

A tegnapi napom végződhetett volna jobban is, úgynéz ki eltörtem a kisujjamat a lábamon! Belerúgtam az ajtófélfába! Dokinál nem voltam, de tiszta lila az egész! :cry:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfoka,
nagyon edes Greta,az elejen nekem is nehez volt elkapnom egy mosolyt a geppel,most a fogat akarom lefotozni hasonlo kihivas az is :lol:
Jobbulast!

Donika,
en csak egy kabatot vettem telire overallt nem mert a buganak van labzsakja radasul szuper meleg.Persze itt nem olyan kemenyy a tel otthon lehet en is vennek inkabb overallt..

En most elkoszonok mert holnap reggel indulunk es meg a borondok sehogy sincsenek... :oops:
Mindenkinek jo hetveget es jo hetet is persze :lol:

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!

Donika! Nagyon helyes Zsombi, szép a szeme!

Panda!
Aludj jól, gyermekem, vagy ilyesmi a könyv címe. De hallottam, az van benne, hogy éjszaka nem szabad hozzáérni a gyerekhez, csak szavakkal megnyugtatni, és mindig egyre hosszabb időket sírni hagyni. Nekem nem lenne lelkierőm ehhez. Végülis egy ébredést ki lehet bírni. Néha 2. És legyen egy darab alvó állatka az ágyában. (Ez mondjuk nem hülyeség.)

Mi is szeretnénk overallt, az elefániban is megnézzük.

Peti nagyon ügyesen áll, felül, ülve játszik, nagyon cuki, imádnivaló.

Orsi!
Kölest lehet adni neki?

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Donika :P
Azért nem sétálunk, mert csak eleinte nyugtatta meg a gyerekeket a séta. Aztán mindig végigbőgték, úgyhogy most szünetelünk és inkább a teraszon/kertben levegőznek csak. Meg már 1x voltunk a Spárban is. Nagyon jók voltak 8) A hétvégére IKEA-t tervezek velük... de lehet, hogy inkább majd egy hétköznap, még meglátom...

Kisfóka :P
Nagyon helyes, kis babás még Gréta!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Gömböcske,
alvóállatka igen, nálunk ilyen simikendő van, rajta macifej, azt szorítja magához és szopizza az újját őrülten.. :D
én sem tudnám hagyni sokáig sírni

Donika,
nekem is pont kabát, overall dilemmám van
bugához veszek lábzsákot, tehát kell egy külön kabi
és asszem veszek egy overallt is, jó meleget, mert van hogy még használom a mózest altatásra
vannak olyanok is ami zsák- ill. lehet zippzározni a lába közt, az lenne a legjobb
remek, plusz hálózsák is kell még
és tegnap vásároltam jól be H&Mbe és zarába, itthon már elő sem vettem mutogatni, gyorsan ment a mosásba.. :D
nagyon cuki Zsombi, súlya szerint akkor ő sem vasgyúró, mi is inkább nyúlunk, pedig eszik rendesen, de csak 4szer, teljesen elég neki
reggel 8 - 12- 16 és este 8 körül, ez eddig bevált és éjjel nem kel (ezért tényleg külön imádom :D )
nálunk is megy a duma és tegnap óta mászik szabályosan, de csak 3-4szer teszi szépen a kezét, aztán elterül és fókaként húzza magát tovább.. :D

Sportülés már mehet sztetek??? Vagy ha csak teljesen biztosan ül?
Etetőszéket én még nem vettem, nem tudom, hogy megéri-e venni dönthetőst vagy majd ha biztosan ül, egy olyat amit tovább tud használni és nem egy ilyen óriási vmi.. :roll:

Kép
fendike
 
 


ja, a bőrünk az nem jön rendbe, kivagyok tőle!!!
állandóan pöttyös a hasa, hátán is sokszor, kenem a hidratálóval, ha csúnyább, az eloconossal, nem tudom miért nem múlik el teljesen.. :oops:
lába, karja csak mérsékelten rossz, kicsit érdes, de azt már észre sem veszem és persze a szája körül is előjön a pirosodás, most főleg mert ömlik a nyála, sztem pillanatok kérdése és kinnt a felső fog, mert nyűgös is eléggé

Zsombinak jobbulás, orra Máténak is folyik, családban is most mindenki meg van fázva.. :?

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
ne is reméld, hogy elmúlik teljesen :? majd talán a jövő nyár után már enyhébbek lesznek az őszi téli tünetek.
de a téllel ez még csak rosszabodhat.

a bugasportrészét szerintem már használhatod, nem olyan pici a babád.

Londonban minden második baba bugában ült, ha nem az, akkor quinny buzz :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike!
Máté bőre miért ilyen? Allergiás valamire?
Gratula a mászáshoz!

Fanni!
Köszi! "Még babás"? 4 hónaposan milyen legyen? :lol: Komoly hölgy?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Na jó, még nincs is 4 hónapos! :lol: :lol:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


kisfóka írta:Fendike!
Máté bőre miért ilyen? Allergiás valamire?

atópiás ekcémás a bőre, ez egy fokozott bőrérzékenység, de a korral a gyerekek ca. 90-95%a kinövi, akik nem, ott egy területre koncentrálódik a végén csak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


most jöttünk doktornénitől, ZSIgmondom beteg.piros a torka és hurutos a tüdeje.kapott kanalas gyógyszert!

ennyit az anyatejes védettségről :cry:
Vendég
 


boniko írta:ennyit az anyatejes védettségről :cry:

tudom, nem nyugtat, de ehhez az anyatejes védettség semmi köze, sajnos ez már sokszor beigazolódott.

ezek a hurutos francok nálunk visszatérő vendégek. Emeld meg az ágy végét, akkor könnyebben kap levegőt, mert a váladék lefolyik a torkán és nem gyűlik össze. Kérdezz rá, hogy a babyloof mehet-e már (nekem 1 hónapos kor rémlik, de nincs itthon, nem tudom megnézni), az oldja a nyákot és könnyíti a légzést, a hátát kell bekenni vele.

a kanalas orvosságot pedig fecskendővel a legkönyebb beadni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


baby loof nagyon jó szer, érdemes beszerezni otthonra.Megnéztem, csak 3 hós kor felett lehet.
Vendég
 


Kisfóka,
Orsi már válaszolt, a diagnózist is ő állította fel, tudja mit beszél.. :wink:

Orsi,
képzeld olvastam vhol, hogy ekcéma meg ilyen bőrbajok egyes vélemények szerint azoknál a gyerekeknél jönnek elő akiket 'nem szeretnek' eléggé, vagyis nem kapnak elég ölelést, gondoskodást, stb. Kikészültem, micsoda hülyeség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
jó, akkor barátkozom, hogy nem javul
nagyon gáz szted, hogy néha kenem az eloconossal is??

Boniko,
JOBBULÁST!!! Szegény Zsigi! :(

Kép
fendike
 
 


fendike írta:Orsi,
képzeld olvastam vhol, hogy ekcéma meg ilyen bőrbajok egyes vélemények szerint azoknál a gyerekeknél jönnek elő akiket 'nem szeretnek' eléggé, vagyis nem kapnak elég ölelést, gondoskodást, stb. Kikészültem, micsoda hülyeség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
jó, akkor barátkozom, hogy nem javul
nagyon gáz szted, hogy néha kenem az eloconossal is??

hehe... ez azért nem ennyire egyszerű. de szerintem ezzel nem függ össze, akkor én 3ból 3at nem szerettem eléggé :wink:

nem gond, ha néha kened, ha nagyon nem reagál a többire, akkor valamit kezdeni kell vele.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Boni!
jobbulást Zsiginek! Ti már meggyógyultatok?
Kisfóka
Gréta nagyon szépséges!
Fendike
mhhh nekem is volt ekcémám,elő is veszem apukám holnap, :)(de aztán elmúlt.)
Orsi
a délp.-be hozták át a kislányt.Voltunk már bent és elég szigorúnak találtam (szerencsére) az osztályt, a többit majd meglátjuk.

Kép
katica_75
 
 


Véda,
ha olvasol, és ha ráérsz: ma este 20.25-kor Miből lesz a cserebogár a Spekrumon. (Holnap kb. ugyanekkor ugyanez. )

(Egy órával előtte a szülésről lesz egy sokkoló dokumentumfilm. )
20140901102739
 
 


Lányok :P
A kis negyed éveseimről ma reggeli fotó:
Kép
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Gratula a negyedévhez! Nagyon kis gézengúzok!! :lol:

Kép
katica_75
 
 


Katica :P
Köszönjük. Ébredés után készült, azért ilyen kis rendezetlen a rucijuk :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
gyönyörűek a fiúk!

Andi
Kép
aanda
 
 


Köszönjük, Andi :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Fanni!

Gratulálok a szép kicsi fiúkhoz! Nem is olyan kicsik. Mekkorák?

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Lányok :P
Újra itt :D

Hajni :P
Nem olvastam - sajnos, így nem láttam - sajnos :( De talán megismétlik! Köszi mindenestre nagyon ! Szeretem az ilyen filmeket, ráéreztél! :wink:

Bonikám :P
Jobbulást Zsiginek! Szoptasd, amikor csak kéri, mert az nagyon jó gyógyír ilyenkor!!! Lehet, hogy csak nagyon gyakran fog nagyon keveset "inni" a szopi elején ürülő hígabb tejből.

Katica :P
Mesélj a "hízlaldáról"! Milyen gyakran mehetsz, mennyit eszik, mennyit hízott, milyen a személyzet, stb. Jobbulást a kis tündérkének!!!

Fanni :P
Drágaságosak a fiaid!!! Isten éltesse őket! Egyre jobban változik a pofijuk! Látszik rajtuk, hogy 2 külön kis személyiség! Te hogy vagy? fáradt vagy? Mennyit tudsz pihenni?

Rólunk: mi épp szopi-sztrájkkal küzdünk, de mi fogunk ám nyerni, nem a sztrájk :wink: Attól persze még utálom :evil: Csabika szopi közben rángatja a cicit, nyúzza-húzza. Gondoltam már rá, hogy ha ez így megy sokáig, a melleim a bokámig fognak érni, és télen sálnak használom majd őket :shock: :oops: Ráadásul alig nyel le valamicske tejet. Viszont amikor csak lehet mellre teszem, ha már keveset eszik, legalább sokszor, meg lefejem ami bent maradt, ilyesmi... Sok mindent nem tudok tenni. Liluval is volt, és elmúlt :D

Véda
Vendég
 


Képek: Kép
Vendég
 


Többet nem enged valamiért :( Később újra próbálom!

Véda
Vendég
 


Véda,
akkor leírom még egyszer, hátha most olvasod: minden szombat és vasárnap este 20. 20 körül kezdődik a Spektrumon a Miből lesz a cserebogár. (A szombati az ismétlés. )
Kisfiad jó korán kezdi a szopisztrájkot, nekünk 8 hósan volt először. :roll: Édes bébike!:D

Fanni,
vagányak a srácaid! :D
20140901102739
 
 


Hajn i :P
Ja... :oops: Szóval MINDEN szombaton :roll: Akkor még megnézhetem, köszi!

Véda
Vendég
 


Fanni,
édesek a fiúk és milyen nagyok már!!! :D

Orsi,
mi majdnem minden nap szüleimnél vagyunk, reggeltől estig van imádva a gyermek, egész nap nevet és írtó cuki, szívesen megmutatnám annak aki szerint az ekcéma szeretethiánytól van.. :D
voltunk gekkoban - már 1 hónapja bejelentkeztem - hát nem tudom, járunk-e majd, amit mondtak, lehet benne valami, végülis szimpi volt
lehet, hogy majd később elviszem oda is amit te mondtál.. :roll:

Véda,
kitartást a sztrájkhoz!!

Donika,
nyaralni nem mentünk, wellness lesz belőle, Máté nélkül.. :D

Kép
fendike
 
 


Véda
köszönjük jól vagyunk. Szépen hízogat, ha minden így halad pár nap és pólyásbabánk lesz! Kisággyal és szopizással. :P Mától kengurúzhatunk ami nagy élmény mind a 2-őnknek.Annyira hozzámbújt h. az újlenyomata a mellkasomon maradt! :shock: Egyébként haspók és a hisztis csaj jelzők hangzottak ma el. :lol: nem várja meg h. 3óránként ébresszék,mert Ő akkor már rég üvölt a kajáért...Szerencsére semmi rosszat nem tudok mondani a helyről,persze a körülmények sajnos jóval szerényebbek mint a klinikán. :cry:

szurkolok h. a sztrájk mielőbb befejeződjék! Nagyon szép és erős Csabika!

Lányok
bölcsőbe bele tudom tenni a légzésfigyelőt vajon?
Más
licitálni hogy tudok tesz-v-en hogy tuti én legyek az uccsó?Ha az akció vége előtt pár percel nagy licitbe kezdek akkor van esetleg valami buktató???Nagyon kellene a cucc, de előre nem akarok licitálni, mert tuti felnyomnák az árát. Kép a nyom Kép mérges mert nem jön belőle tejcsi :lol:

Kép
katica_75
 
 


katica_75 írta:Lányok
bölcsőbe bele tudom tenni a légzésfigyelőt vajon?

ha fixálható igen, ha ring, nem,mert a légzésfigyelő nem a légzést nézi, hanem a mozgást, és ha ring alatta a blcső, akkor nem tudja, hogy baba v. a bölcsőt érzékeli. Ezért babakocsiban sem használható pl.

arra, hogy licitálásban te legyél a nyerő semmi szabály nincs.

jah, van nálam egy korababás angelcare légzésfigyelő, ha kell, írj. OK?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, azér tkorababás, mert egy korababa mamija adtam nekem, hogy a manócsomaggal menjen tovább.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,köszi(k)
-Igen fixálható akkor jó lesz.
-huh akkor nagyon résemn kell lennem :wink:
- írok pü.-t.

Kép
katica_75
 
 


Szia Fendike!

Kellemes wellnessezést! Mikor mentek?

Mi is megyünk, csak mi a babával. Részben, mert szopizik még elég sokat, részben, mert nincs kire bízni.

Azért már jó lenne pár órára elmenni ketten a férjemmel valahova, nem tudtok egy jó baby sittert? Hol lehet utánanézni megbízhatónak?

Katica!
Mennyi időre született a kislányod? Hol vagytok most? Miért érkezett előbb? (bocs, lehet, h már leírtad, csak nem tudom, hova.)

Véda! Sok kitartást és türelmet kívánok Nektek!

Orsi!
Kölest lehet már adni?

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Szép napot :P

Katica :P
Drága Léna!!! Egyre jobban gyarapszik, tényleg látványos!!! Látod, a fejésért itt a jutalom :wink:
Viszont úgy sajnálom ezt a 3 órá etetési rendet. Az újszülöttek gyomra még olyan parányi, és az anyatej olyan könnyen emészthető, hogy sokkal bababarátabb lenne a 2 óránként etetés. Főleg, ha ő maga jelzi, hogy éhes :( De kitartás!!! Hamarosan otthon lesztek, és minden mederbe kerül :wink: A kenguru-módszerről viszont irtó jókat hallottam! Nagyon jó hatású :D

Köszi a bíztatást, lányok!
Ma oltást kapott Csabuskám, nem is sírt :roll: Viszont a rendelőben 3X bekakilt :oops:

A nem kötelező védőoltásokról kíváncsi lennék a véleményetekre! Pneumococcus, meningitis, rota? Pro és kontra érvek egyaránt érdekelenek!

Véda
Vendég
 


Képek: Kép Hé, pincér! Fizetnék!

Kép Arckép

Kép Apa szeret

Kép Anya szeret

Kép És most már Lilu is szeret

Kép Vendégségre készülünk

Véda
Vendég
 


Gömböcske,
kölesgolyó már bőven simán mehet! :D

védőoltás: én mindent beadattam. Ha lehet vmi ellen védekezni, akkor miért ne tegyük? Főleg, hogy tök súlyos betegségeket tudnak okozni. Egy szurit kibír, inkább, minthogy üljek vele a kórházban és szenvedjen. A rota meg nem is fáj, mivel inni kell, nem szúrni! :D
20140901102739
 
 


Fanni!
Nagyon helyesek a fiúk! :P A sétát még az is lehet, hogy újból megszeretik, egyik brnőmnél így volt!

Boni!
Részvétem :( , mi úgy néz ki a nehezén túl vagyunk. Gyógyszert mától nem kap, de az orra még folyik, naponta többször leszívom, de úgy bosszant, hogy hiába szívom jön szépen, de utána még szörcsög, na majdcsak túljutunk rajta. :?
Ja, és sztem jön a következő foga, naggggyon nyáladzik.

Fendike!
Köszi, már jobban vagyunk! :D Én 6 hónaposan szereltem át a sportülést, és beleszereltem a lábzsákot is, nagyon szeretem a buga lábzsákját. Van egy overálunk, azt használjuk, de ha nincs olyan hideg, akkor cipzáros felső+farmerdzseki (ezt a Zarában vette apa), és így nem fázik, meleg a keze.
Sajnálom Máté bőrét, nem értek hozzá, biztos Orsinak igaza van, és jövő nyárra már sokkal szebb lesz!!! Merre mentek wellnessezni?

Gömböcske!
Köszi a dicséretet! :wink: Nagyon ügyes Peti. Zsombi most már négykézlábra áll, és nyomkodja a popóját, nagyon ügyi. Még nem mászik, gondolom már nem sok idő!

Csipkebogyó teát főztem neki, és ásványvizet kell forralni? (azt forraltam) Nem tettem bele semmi ízesítőt, és csőrös pohárból megitta, cumisüvegből nem kell neki, a víz ugyanígy! Csak az a baj, hogy picit melléfolyik.

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Véda! Nagyon helyesek a gyerkőcök! Szépek vagytok! Én oltás párti vagyok, beadatom én is a nem kötelezőket is. A mai világban már sokkal agresszívebbek tudnak lenni a betegségek, minek tegyük ki a babákat nekik?

Majd még írok, a fiam felébredt.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Fendike!
Etetőszékből mi chiccot vettünk, nagyon szeretjük, De apósomékhoz is vettünk, hogy ott is legyen, az nem tom, milyen márkájú (no name), a Brendonban vettük, 14eFt körül volt, szintén állítható a háttámlája, és bőven elég, szóval véleményem szerint nem kell etetőszékből drága.

Katica! :D
Lénának jobbulást!!!!!! Nagyon aranyos a cumpival!

Kép

Kép
donika
 
 


Véda!
Mi a nem kötelező közül eddig a rotát adattuk be. A pneumoccocus meg ingyenes lett 2 éves kor alatt, azt is beadatom.

Gömböcske!
Húst adtál már Petinek? Én még nem, de a jövő héten már szeretnék. Úgy gondoltam, hogy a zöldséggel együtt megpirítom, és párolom, az úgy jó, szerinted?
Orsi, véleményed szerint?

Petitpois!
Ha hazajöttetek a pihiből, majd gyere, milyen volt?!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
akkor én is beélesítem a buga sportot, igazából így is elvagyunk mert szereti a maxit, abban van ha megyünk mindenfelé, de mindig a kocsiban a mózes is még, mert abban istenieket alszik hason...
lábzsákom még nincs, de veszek én is, akkor ahhoz elég egy meleg kabát is, nem??
nekünk a gekkoban azt mondták, hogy nem szerencsés, hogy máté már mászik és fel akar állni, egyelőre jobb lenne ha csak kúszna és többet játszana a kezével.. :?
etetőszékből nálunk is 2 kell, úgyhogy bizti nekünk is lesz egy olcsóbb
nagyon kényelmetlen már földről a pihiszékben etetni, főleg mert erőszakolni kell, nem a kedvenc programja

Véda,
szép a család!! :D
én csak a kötelezőket adattam be és a gennyes agyhártya ellenit és a pneumococcust fogom még

Katica,
kitartás nektek, nagyon helyes Léna, otthon biztos nagyon gyorsan fog gyarapodni ha beindul az igény szerinti szopi...

Kép
fendike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: