Új privát üzeneted érkezett!

Lívi!

Samunak boldog hófordulót!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


MESI!

Hogy telt az éjszaka?tök röhögtem amit irtál hogy milyen jol aludtatok csüt este!azota? amikor nekünk Szonja ilyen jol alszik,akkor mi meg azért nem alszunk mert mindig beosonunk h minden rendben van-e! :lol:

LÁNYOK!

Ti hogy szoktatok le a folytonos aggodásrol éjszakai alváskor?mennék már vissza a szobámba,de még csak 7hetes és nem merem egyedül hagyni a bukás miatt,tegnap is hason aludt és bukott,tök rémisztö látvány volt ahogy probálta a fejét átforditani!
Használ valaki kengurut???milyet érdemes venni?most szeretnék a napoka,mert nekem olyan mint egy kismajom,állandoan log valakin...

Kép
Kép
nuncili
 
 


Másik kérdésem:mit lehet nekünk szedni ha rosszul érzem magam,fájnak a végtagjaim,fejem,tök fáradt vagyok,torkom is érzem?Tegnap dobtam egy algopyrint,de akkor már nem szopott csak tápot kapott!jol ki is izzadtam éjjel,jol beöltöztem :( meg c-vitamint szedek napi 500mg,és tea.

Van köztetek olyan aki anyatej mellett tápszert is ad?nekem kezd a tejcim apadni,pedig fejek igaz nem minden tápszer mellett,de napi egyszer igen,mert aztmondta a drnö hogy adhatom majd neki ha apadna.

SZERDÁN megyünk megint vérvételre....és akkor mondják meg a multheti JO EREDMÉNY lényegét.nagyon szeretném ha valami csoda történne.... :cry:

Kép
Kép
nuncili
 
 

 
 

Krisz, Dominak is gratula a negyedéves fennállásához! :D
Jó a vonalzód :lol:
Mi szerdán megyünk a második szurira, remélem, ezt is olyan hősiesen tűri majd, mint az előzőt.
Nagyjából két hete elkezdte azt csinálni, hogy elalvás előtt hihetelen nagy hisztit vág le. Eddig mindig kézben aludt és elégedettnek tűnt így. Én úgy voltam vele, hogy születése után azonnal semmiképpen sem fogom arra kényszeríteni, hogy egyedül aludjon el a hideg ágyban, hiszen addig mindig ölelgette valaki (pontosabban valami), de most arra gondoltam, ha a kezemben is üvölt elalváskor, akkor akár meg is próbálhatom letenni. Csütörtökön kezdtük, és nem akarom elkiabálni, de tegnap már csak egy kis nyöszörgés volt, amikor letettem, és aztán szépen elaludt, még este is. Az egyetlen ami nem megy neki, sehogy sem, az este 6-7 között egy kis szundi, akkor valahogy mindig addig pörgeti magát, hogy teljesen kikészül, hiába figyelem, mikor kezd álmosodni, mindig óriási hiszti van belőle, és sokszor nem is tud lenyugodni, csak cicivel. Azért marhára örülök neki, hogy a többinél már jó úton vagyunk, nem akartam örökké sétálgatva altatni, csak amíg tényleg annyira igényli.
Mindjárt kicsinyítek néhány fotót, bár mintha cuppogást hallanék az égya felől, lehet, hogy csak később tudom megcsinálni.
danann
 
 


és hogy lehet a lefagyasztott anyatejet ihato állapotba hozni? mert multkor amit lefejtem betettem a sima hütörészbe és amikor adtam neki megmikroztam és tök savanyu lett,nem is adtam neki oda....

Kép
Kép
nuncili
 
 


Sziasztok!

Mazsuzs!
köszi a drukkokat,szépen lassan haladunk :)

Nuncili!
egész jól alszik,éjféltől fél hatig egyfolytában. erre állt be vmiért.. és még utána is visszaalszik. mi még bennt alszunk vele.
én is szeretnék venni kengurut,de se nagyon tudom,milyet lenne jó :?

Lívia!
mi már most az egyedül alvásra szoktatjuk,mert eddig Ő is ölben aludt el,de most már dobálja magát ott is és hisztizik,ha álmos. így elkezdtük egyedül altatni. az első szörnyű volt. igaz,hogy csak hisztizik,de úgy sajnálom olyankor is :( viszont tegnap már sokkal hamarabb elaludt.
várjuk a fotókat :)

Üdv Mindenkinek

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Nuncili!

A fagyasztott anyatejet célszerű melegvízben felolvasztani.
Úgy, mint amikor a fagyasztott husit gyorsan fel akarod olvasztani.
Sajna a tejcsike gyorsan romlik, én nem merem szobahőmérsékleten felolvasztani.
Én vegyesen táplálok, tápi és anyatej is. Mire vagy kíváncsi?
A napi egy fejés nem fogja szinten tartani a tejmennyiséget. Én napi 3x fejek, így van 400-450 ml egy napra.

Alvás: pont a felsorolt okok miatt Domi még velünk alszik.Mármint egy szobában. Illetve van légzésfigyelőnk is, ezt bérelni is lehet.Ez inkább az én lelki megnyugvásomat segíti elő.

Lívi!

Igazad van, de vedd azt is alapul, hogy egy 6-7 kilós gyereket elringatni igen nagy kihívás!
Sajnos igenis meg kell tanítani egyedül is elaludni!!!!De csak szép fokozatosan.
Tedd be az ágyába, nem baj, ha nyűglődik. Előtte persze ringasd kicsit.És finoman simizd a hátacskáját, halkan beszék hozzá. Ekkor érzi, hogy nem hagytad cserben!!!
Majd szép lassan csökkentsd a lefektetéskor vele eltöltött időt.
Persze simi mindig legyen , vagy egy kis halk énekecske, esetleg mese.
Egy idő után rááll erre és hidd el, hogy képes lesz egyedül is elaludni!
Domi kb egy hónapja nem szereti, ha túl sokat kézben van.Állandóan visítozott és dobálta magát. Azt hittem, hasfájás. Csak az volt a fura, hogy mikor letettem akkor rögtön rendbejött minden. :lol:
Most úgy szoktuk, hogy leteszem a szőnyegére játszani. Egy kicsit játszok vele, tornázunk, énekelünk, mondókázok és amikor már baromira unja a képem, akkor hagyom egyedül nézelődni.
Ha megunta a banánt, akkor elkezd nyöszörögni és akkor eljön az én napom!!! :lol:
Dögönye, kaja, tánci (Bódi Gusztira nyomjuk)esetleg alvás.
zóval nálunk ez a rítus.
És köszike a köszöntést!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Gyorsan képek, aztán rohanok boltba, amíg süt a nap:
Megint olvasok:
Kép
Lebirkózott a hernyó, segítség:
Kép

Van még 2, de nem hagyja, hogy feltöltsem, majd később...
danann
 
 


mi pierre carden kengurut vettünk,szeretem. 6000 ft volt,lehet benne két pozícióban a kiskópé. eliza is szereti,tök édes,mikor beleteszem,és összevissza lóbálja a kis lábait :lol:
Dominika boldog 3 hós fordulót :D
sajnos betegség terén nagyon otthon vagyok :cry:
Egíes dokik szerint algopirin,másik szerint jajj,csak azt ne. Én kaptam rubophent is. Meg duomax nevű antibigyót.
Szerintem,ha tudsz,menj el dokihoz,biztos ami biztos. Ő tudni fogja,mit lehet...gyors dolgok kizárva-neo citran,és társai...
A homeos is jó,csak azzal az a baj,hogy először felerősíti a tüneteket :?
homeogene,corizalia...
Vendég
 


jajj,majd elfelejtettem: torokra a tantum verde pasztilla isteni :wink:
Samunak is boldog hófordulót :D
Nagyon édes. Nekem az könyvolvasós kép tetzik nagyon :lol:
Vendég
 


Cseriani, köszi :D
Na, itt van gyorsan az a kettő, amit már nem hagyott feltenni boltba menés előtt:
Szerintem ezért nem engedte, mert ez felettébb kompromittáló :D Ekkora nagy pókhasa van amikor kitolja :D :
Kép

Ezen meg szerzett magának egy karkötőt. Apja meggyanúsított, hogy én húztam rá kiszúrásból, de nem igaz, magának kavarta fel hónaljig a vizilovas karikás csörgőjét:
Kép

Azt hittem, menten szörnyet halok, amikor beértünk a házba, mert nem járt a lift. Képzelhetitek, kocsi a gyerekkel, kezemben megapack pelus, hátamon hátizsák a bevásárlással, az 5. emeleten lakunk... Még jó, hogy amikor a másodikon jártunk, újra elindult, már így is facsarni lehetett az izzadságot némely ruhadarabjaimból...
danann
 
 


Lívi!

Mi a 10-en laktunk és sűrűn volt rossz a lift. Egyszer baromira eluntam, lehívtam a házmestert és felvitettem vele a gyereket babakocsistól!!!
(Igaz, nagy patáliát csaptam, mire megtette) :lol:
Megérte!!!
Utána legalább az egyik mindig működött!!!

Ja! Éhezteted azt a gyereket, hogy a kendőjét eszi??
Amúgy nem semmi a pocakmérete! :lol:
Szólj, ha lesz felolvasóest, megyünk Domival! :wink:

Cseriani!

Köszike!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok Lányok!

Lányok mindenkinek jobbulást kívánok akik betegek.Régen voltam már itt.

Dominak és Samunak boldog 3 hónapos fordulót, Elizának is így utólag boldg fél éves szülinapot kívánunk.

Nem nagyon tudtam gépezni az elmúlt napokban, úgyhogy csak úgy kapkodom a fejemet hogy mennyit kell most olvasnom. Rámjött a depiség :(

Nadimo köszi a recepteket lementettem én is. Jó rég volt, de most jutottam el odáig. :)

Babaúszás: a babaúszáshoz kell úszópelus, dmes vagy huggies. És a helyszínen Editnél lehet venni egy amit magára erre az úszópelusra kell felvenni. Ez 2000 Ft.
Krisz ti mikor kezdtek?
Én mondtam Editenk hogy én csak úgy tudok járni a picivel, hogy egyik héten délelőtt másik héten délután, a nagylányzó miatt.

Fridus, gratula a fogacskákhoz. Csak így tovább.
Dorkámnál a 2 éves doktornéni "láthatáson" megállapították hogy több foga van, mint kéne lenni :lol:

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Miért,hány foga van? Kristófnak is két évesen már megvolt a 3 éves fogstátusza,20 db. :D
gabcsa depiség ellen nagyon jó a babanet,ezt tapasztalatból mondom :wink:
Mi szerencsére családi házban lakunk,nincs liftgondom. Csak néha attól kap el az ideg,hogy napjában vagy 20.szor kell felmennem az emeletre... :?
Vendég
 


Cseriani, mi is családi házban lakunk, de azért énis hasonló gondokkal küzdök ez a frányaaa emelet :D
Főleg az a jó amikor Dorka utánam akar jönni. Mert ha fennt vagyunk mindannyian az még jó mert van fennt rács a lépcsőnél, de lenntre nem tudtuk megoldani. Gondolom Kristóf is imád lépcsőzni. Tényleg hogy álltok az ovival?

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Ja a fogaknál csak annyit mondott a dokinénink hogy te jó ég több foga van mint kéne lenni. Azt hiszem 2 vel volt több.

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Kristóf mikor kisebb volt,és még nem tudott a lépcsőn menni,vagy cipeltem,vagy felfelé mászott,lefelé meg popsin közlekedett. Nagyon édes volt :lol:
Holnap viszem vissza őket a doktornénihez,remélem szerdán már mehet oviba,mert ma délelött is nagyon unatkozott,közölte is velem,hogy ha nem játszom azonnal vele valami fiúsat,akkor halálra unja magát :shock: :lol:
Majd megpukkadtam a nevetéstől :lol:
Vendég
 


Cseriani, nem semmi dumája van a kis fickónak! :-)

Krisz, nálunk nem a hátsimi, hanem a popsi-paskolás jön be, ha már letettem. :lol: De egyébként hasonlóan csinálom én is.
A felovasó-est még egy kicsit várat magára, mert egyelőre nem sikerült kibérelni a nemzeti színházat a célra, de annál alább nem adjuk :lol:
Azért meg kell védjem a pocakját, a képen éppen nagyon kidugja, máskor meg nagyon el tudja lapítani, de azt ugye nem érdemes fotózni :D
danann
 
 


Lívi!

popsipaskoláááás???szado-mazo párti lesz? :oops: :wink:
egyébként igazán férfias a pocikája!

Cseriani!

van ám egy dumája a kisfickónak!!!! :lol:
végül lövöldözőset játszottatok???

Gabcsa!

jól eltűntéééél Te is!!!én ezen a héten hívom Editkét időpont miatt.
Miért vagy depis?ne legyél!!!!gyere fórumozni!

Mesi!

régen raktál Larababáról képet!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Hali Csajok!

Krisz!
teszek majd fel,csak le kell kicsinyíteni,és ahhoz a párom ért :( a Ti gyerkőceitek egyre édesebbek :)

Boldog hónapfordulót Dominak és Samunak!

egyébként a popsipaskolást Lara is csípi :)

üdv

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Krisz ari vagy, megpróbálok nem depis lenni. Ja amúgy én a Decatlanba vettem fürdőrucit meg fürdősapit elég jó áron.
Kép
A csajok

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Csajok, boldóg hófórdulót a gyerekeknek!
4 foggal küzdünk, úgy megijedtem ma, mert egyszer nevetgélünk, aztán hírtelen olyan sírást vett elő, hogy a krokodill könnyek kiestek a szeméből.... Aranyos volt. Imádom...
Apját most éppen a kiskanalával veri... Tündi bündi:-)

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Nálunk is vannak ilyen hirtelen viharok!Egyik percben röhög, a másikban kb 1 másodperc múlva minden látszólagos indok nélkül keserves sírásba kezd.
De úgy, hogy a szívem szakad bele! :shock:
Vajon ez mi lehet?

Gabcsa!

Édesek a csajok!Az én fiamnak is az a mániája, hogy befekszik Domi mellé a játszószőnyegre!Csak ő 14 éves és 168 cm.....érdekesen mutatnak benne.... :lol:
Depi: nekem is szokott lenni,olyankor szó szerint mindenen elbőgöm magam. Ezek az idióta hormonok még mindig lifteznek???!!!

Mesi!

Okés!

És köszönjük MINDENKINEK a köszöntéseket!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Lívi!

Jöjjenek a legújabb beceneveink: (a legtöbbet Apa kreálta)
Hunci-bunci-cunci-punci :oops: (ez van)
Nyálgép (kisfiam szerint) :shock:
Hisztispicsapiroska (Apa szüleménye)
Békakirálylány
Csumpiszájú

kreatív családunk gyűjteménye

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Balunak eláll az egyik füle, mert mindig azon alszik el, én Kajla fülünek hívom:-)
Na meg a Kistöki is megmaradt, na nem azért, mert kicsi a szerszáma...Csak olyan édes...
Éjszaka fentvoltam 4-szer vele, de 3.30-kor cici után nem aludt el, csak betakartam, cumit tettem a szájába, és 6.40-ig aludt. Csodálkoztam is, hogy magától aludt el...

Kép
fridus
 
 


Sziasztok !

Mindenkinek jó reggelt.
Látom Fridus már megint elég korán elkezdted a netezést.
Gratulálok a fogacskákhoz, tényleg jól belehúztatok. Lassan túl teljesititek a tervet. Nem is csodálom hogy szenvedett szegényke ha egyszerre több foga is áttör.

nuncili : a lefagyasztott anyatejet a legjobb meleg vizben kiolvasztani. Ha felengedés után csomós, összeugrik vagy savanyú, nem szabad odaadni. Sajnos előfordul hogy megromlik a tejcsi.:wink:


A feltett képek megint szuperek mint mindig.


Kérdés : kinek van otthon mosogatógépe és milyen ???

Most szedjük szét a konyhát átalakitás céljából, és szeretnék egyet , de csak akkor ha érdemes . Minden infot szivesen fogadok. Előre is köszi.



:lol: :lol:
nadimo
 
 


Jaj most nézem hogy Krisz még korábban .....

én még csak most ébredezem , a kicsi meg még alszik.

Megint rohanás lesz a vége már előre látom. :oops:
nadimo
 
 


Nadimo!

ment egy privi a mosogatógépről!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sajna a mi konyhánk olyan kicsi, hogy a villanytűzhelyet is ki kellet könyörögnöm a férjemnél, mert kiskonyhája volt csak, az a rezsós...
De a másik lakásban majd lesz, csak ki tudja mikor lesz másik lakásunk...
De ez hosszú történet...

Kép
fridus
 
 


Sziasztok, szép napot!
Nadimo, nekem sajnos nincs mosogatógépem, csak tervben. :? Majd ha új konyha lesz na akkor lesz talán. Mondjuk én szeretek mosogatni, de hétvégenként beköltözhetnék a mosogatóba, mert állandóan csak mosogatok. :? :?
Nálunk a családban majdnem mindenkinek van.(candy, bosch,whirpool ) A lényeg amit mondtak nekem hogy 12 teritékes a legjobb, nem érdemes kisebbet venni. És mindenki imádja, csodálja, becézgeti. Sajnos én csak ennyit tudok róluk. :D

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Sziasztok!

Krisz!
sajnos még nincs kép,mert apa hazaért tegnap a munkából(2hét szabadság után) Larázott néhány ótár és kidőlt :) de megígérte,hogy ma felteszi :lol:

Nadimo!
küldtem privit

Üdv Mindenkinek

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Nadimo, ha elfér, akkor mindenképpen jó ötlet a mosogatógép! A szüleimnek azt hiszem, Candy van, jónak tűnik. Tényleg csak 12 terítékeset érdemes venni, különben pont akkor, amikor egy jó kis családi összejövetel után vagytok, akkor nem fog beleférni semmi, és robotolhatsz mégis, meg abban több hely van a lábosoknak is :) Anyu Marcsának vagy Julcsának becézi a drágát :D Ja, a gyerekek kegvenc mintás bögréjét viszont csak akkor tedd bele, ha tuti bírja és még garanciális is, mert szuperül le tudnak jönni a mindenféle minták.
danann
 
 


Krisz, a nyálgép, illetve nyálgombóc nálunk is megvan, néha szinte habzik a szája, úgyhogy kiérdemli :)
Meg megtartottuk a kakamatyit, kiegészítettük a pocakmatyival, illetve mostanában van pucus-mucus amikor éppen ádámkosztümben virít :lol: amikor meg nagyon kiabál, akkor a méregzsák után szabadon hisztizsák, vagy hiszti-miszti.
Na, most ébredezik a reggeli utáni szunyából, megyek!
danann
 
 


Kép

Így örül, amikor Apa vetkőzteti a fürcihez!

És így fizeti ki az Apját!

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Amikor nagyon bambul, akkor bambaba, meg van a babuli után szabadon a Samuli. Most ennyi jutott eszembe :)
danann
 
 


Lányok !

Köszi mindenkinek a segitséget.

Próbálkozunk, nézegetünk, méregetünk, aztán csak lesz valami.

Már csak a konyha , az alsó fürdőszoba és a háló szoba festése és átalakitása vár ránk. Szépen haladunk.... :oops: :oops:


Puszi mindenkinek. :wink:
nadimo
 
 


nadimo,a segítségedet szeretném kérni:Eliza 3670g-mal született,3630 volt,mikor hazajöttünk a kórházból.
1 hósan 4520
2 hósan 5480
3 hósan 5920
4 hósan 6340
5 hósan 7080 g volt. Most fél évesen meg csak 7230g.
A centije szépen nőtt:55-tel született,majd havonta:1. 55,2. 58,3. 61, 4. 63,5. 65,mostmeg 67 cm.
Most ugye beteg volt,meg kibújt egy foga,és 3 jön neki még ezen kívül,amik már nagyon elöl vannak.
Néztem percentilist is neki,a súly szépen megy lefelé :?
De jókedélyű,naponta kb.kétszer van kaka,pisi is sok. Most kezdünk enni a tejcin kívül mást is. Na,a lényeg,szerinted rendben van így a fejlődése? Kicsit ideges lettem,mikor megláttam,hogy alig hízott most :shock:
Vendég
 


Cseriani!

Asszem Ti már kezdhetitek a hozzátápit... :lol: Legalábbis kor szerint.

De majd Nadimo mondja a tutit!!!

Egy a lényeg: Elizáról is kérünk evős fotókat, olyanokat, amilyeneket Fridus szokott feltenni Balukapitányról.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta megmondom őszintén,már elkezdtük,kb 2 hete. Gyümit már szépen eszi,ma bepuszilt fél üveg almás krumplit :D
Ez egy kb.két héttel ezelötti kép: Kép Kép
Ez a legelső próbálkozás,azóta már nem vág ilyen grimaszokat :lol:
Viszont szerintem nem is készítettem azóta evős képet :oops:
Vendég
 


most nézem,a dátum nem jó,adjatok hozzá egy hónapot,tehát nem jan.19,hanem febr.19...
Vendég
 


Nadimo,LÁnyok!

az én kis Larámnak kiütések borítják a fejét és már a vállait is :( először csak a homlokán és az arcocskáján volt,aztán már a nyakán és a vállán is.. kis rózsaszín pöttyök a közepén fehér ponttal. a védőnő azt mondta tegnap,hogy lehet a tejtől van,aztán ezt kizárta,mivel a nyakán és a vállán is van. utána azt mondta,hogy öblítő miatt. de akkor máshol is kellene hogy legyen. nem??? egyébként sensitiv öbltőt használok.
Ha tudtok vmi okosabbat,vagy tanácsot,kérlek írjatok!

köszi

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi Elizának is volt,mióta nem használok öblítőt,elmúlt :D
60 fokon mosok a gyerekeknek,külön a mi ruháinktól,hosszú programon,kb.3 óra,és öblítő nélkül. Nem durvák a ruhák,és jó illatúak. Ja,és én tomi kristályt használok. A védőnő is ezt ajánlotta,meg a nyavalyás allergiám miatt ezt bírom a legjobban elviselni. A colort használom,színes ruhákhoz valót,de a fehérek is nagyon szépk lesznek tőle.
Vendég
 


Nekünk is volt, de elmúlt, pedig még tejet sem ittam már, és ugyanazt az öblítőt, mosószert használtam.
De most szép tiszta a fejünk, sem koszmó, sem ragya nincs rajta. Dokink szerint a melegtől volt, beizzadt...

Kép
fridus
 
 


Mesi:nekünk nem volt semmi pötty. Én reggel este tejet iszom. Öblitőt is használok, és ariel gellel mosok. Azt hiszem most cocollino öblitővel öblítek. Szerintem nem az öblitő miatt vagytok pötyik, akkor szerintem is az egész testén kéne pötyinek lennie.
Nadiomo majd tuti mond valami okosat.
Mesi Ti szeretnétek majd babauszira járni?

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Cseriani tök édi Eliza. Olyan szép kék szemeitek vannak. Remélem Pankámnak is bekékül :)

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Nem attól a tejtől,amit én iszok,hanem az anyatejtől. Úgy fogalmazott a védőnő,hogy "erős" a tejem. ezt már mások is mondták,idősebbek. én is ariellel mosok és külön a pici ruháit. tegnap már átmostam a ruhái nagy részét öblítő nélkül,bár sztem sem attól van... majd meglátjuk.

Gabcsa!
igen,szeretnénk babauszira járni. de az 3 hónapos kortól van. ugye? miért kérdezed?

üdv

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi!
Nekünk is voltak ilyen pöttyeink.Nadimo és a védőnő szerint is tejpöttyök voltak.
Szép lassan elmúltak, a mai napig nem tudom mi okozta.
Bár most mintha megint előjönne.....
Viszont megint több a tejem és kevesebb a tápszer, valami allergizáló lehet az étrendemben.
De nem jövök rá mi az.
A tej tutira nem. A múltkor kiiktattam, kb 3 hete visszavezettem 1-2 korttyal és semmi rossz reakció szerencsére.
Én fűszerre gyanakszok....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Cseriani!

Szegény Elizának olyan kétségbeesett feje van!
Hát mit akartál beletömni????

Valami szörnyű zöldet? :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz!
Mióta adsz Dominak tápszert a tejci mellé? mást is adsz?

egyébként lehet,hogy a fűszer....Dominak csak a fején volt pötty vagy máshol is?

Üdv

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Kriszta az csak hipp alma őszibarackkal :lol:
A legelső kanál után produkálta ezt :lol:
De láttátok volna ma,a fél üveg krumplisalma után :wink:
Vigyorgott ezerrel,azzal az egy gyönyörű fogacsájával :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: