Új privát üzeneted érkezett!

kjaja!

Év elején volt egy lapar. amin kiderült, hogy a jobb oldali petevezető el van záródva a baloldali meg nehezen átjárható + endometriozist is talált a doki. Ezután 6 hónap hormon kúra és az összes orvos akivel beszéltem azt mondta, hogy ebből tuti lombik lesz, ha akarunk még egy lurkót. Mondjuk a saját dokim azt mondta szerinte ne adjuk fel - igaza lett :).
Októberben láttak UH-n a jobb oldalon egy petét megérni, én erre azt mondtam tuti lufi, mert az az oldal el van záródva....
A kaálit lemondtam, vagyis hívott a nővér hogy T. nem ér rá én meg le is mondtam az időpontot, mondván hogy majd jövőre megyünk mert családi gondok voltak.
Mivel nem jött meg augusztus óta sem a mensim (akkor volt az utolsó hormonszuri) csináltam egy tesztet és nem akartam hinni a szememnek mikor pozitív lett. A múltheti UH-n még nem látták, de tegnap már ott volt az én kicsikém jóhelyen :D

Puszi: Marcsi
m.marcsi
 
 


Marcsi!

Na akkor gratulálok! végre egy szerencsés eset! :)

köszi a válaszod!

jó egészséget neked és a picinek is!
kjaja
 
 


Árnika!

Meg ne halljak ilyen hülyeséget,hogy nem jössz többet! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Ne foglalkozz vele!Van akiben ilyen érzéseket keltenek ezek a dolgok(elég szomorú)!
Van egy ismerősöm,ő is a debibe járt.Sikerült neki a lombik,és bejelentették a családnak.A család reakciója meg az volt,hogy jobb lett volna ha nem is mondanak semmit! :( Mi már csak selejtek vagyunk egyesek szemében.

Kép
ani0227
 
 

 
 

sziasztok!

árnika!tényleg nehogy komolyan vedd ezt a dolgot!az emberek többsége nem tudja mi is az a lombikbébi program.úgymond tudatlanok!csak engem is az bosszant fel,hogy ha egyszer nem is tudja miről van szó,akkor minek "pofázik"(bocsi)ilyesmiket!gyengeelméjűek az ilyen emberek.nemhogy utánnajárnának mirőlis beszélnek mielőtt beszélni kezdenének erről a dologról.

ani!az ismerősöd helyében meg igencsak megmagyaráztam volna a kedves rokonságnak,hogy hova is menjenek.nem akarok csúnyát írni.ha nekem a szüleim vagy az anyósomék így reagálnának igencsak kiosztanám őket úgy hogy csak na!ja és megmondanám nekik azt is ha megszületik a gyerekem,hogy nem kell jönni megnézni sem.bezzeg akkor meg már jó lenne unokázni nekik...a lombikkal fogant babák SEMMIBEN SEM KÜLÖNBÖZNEK A TERMÉSZETES ÚTON FOGANTAKTÓL!!!csak ezt a sok hülye begyepesedett idióta nem tudja!
remélem jól vagytok!köszike a meghívót!már egy csomót kaptam.azért még vannak rendes emberek!pusz!

bocs,hogy ilyen hosszú és kicsit alpári volt,de ki kellett mondjam ezeket a dolgokat,mert engem is bosszant,de azért jövök! :wink:
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Én is anno sokat írogattam ide ebbe a topikba!Látom sok az új arc.A debreceni kaáli nagyon jó hely!
Nekem Tándor doki volt a dokim,és neki köszönhetem a nemsokára születendő kislányomat.Nagyon sokat tett,azért hogy kisbabám lehessen!
És ha megszületik a baba,akkor szeretne bennünket látni.Attól nincs szebb dolog,amit egy orvos mondhat,Nem csak orvos hanem egy érző ember,Én több mint egy évig jártam oda.3inszeme volt,ami sikertelen volt,de az első lombik egyből sikerült.!!!!
Ő végig bízott benne,hogy sikerülni fog amikor már én lassan feladtam.!! :roll: kívánom,hogy mindenkinek teljesüljön az álma!!!!! :lol: :lol: Ha megszületik a kislányom rakok fel fotót!!!!
:wink:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


sziasztok

aranyosak vagytok, nem tünök el, csak egy kicsit kiakasztott a dolog. Kicsit elszomorított, de inkább dühitett hogy egy ilyen topicon ahol szinte az összes nőnek hasonló gondja van ilyeneket írjon valaki.
Szerintem ti is , és én is azért jöttünk hogy tapasztalatokat, véleményeket cseréljünk, bátorítsuk , biztassuk egymást.
Már multkor is kiakadtam amikor azt olvastam hogy egyik csaj a másiknak aki beteg volt, azt írta hogy nyugodtan szedjen be bármilyen gyógyit mert a babónak 4-6 hétig!!!nincs kapcsolata az anyával!! hát akkor kivel? az ufokkal
No mindegy, feletsük el

Reni üdv köztünk! Gyere sürün , és majd rakj fel fotót Antóniáról(szép név) Van orvosod akihez jársz??

Kjaja eredmény ?? Csuriban kezem, lábam.
Miért volt bunkó Szűcs??

Ani ti választottatok már nevet babóidnak?? Kár hogy nem láttad az ikres filmet, sokszor eszembe jut. Képzeld már odabent is veszekednek, és ha vmelyik vigasztalásra vágyik odabújik arccal az anyaméhhez. :lol:

Timcsi majd írok

Ebba??

Többiek??

Mostanában sürübben jövök, mert a párom elutazott, igaz így már csinálom a nagytakarítást.

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!
Már nagyon várom a január 22-ét. Sokam írjátok hogy Tándor doki nagyon jó ember. Remélem nekem is ilyen tapasztalataim lesznek. És bízom abban hogy az első lombik sikeres lesz. Bízva abban hogy én úgy tudom azon kívül hogy picit rá kell segíteni a tűszőérésre nincs különösebb bajom.
Sajna a páromnak csak 5%os az eredménye de ez tökéletes a lombikre.
Így csajok én is bizakodom.
szmet
 
 


Árnika!

Oké,akkor megnyugodtam,ha köztünk maradsz! :D
A kisfiúnak megvan a neve: Szabolcs!A kislányén még tanakodunk!Nagyon tetszik a Szabina,de a két név együtt hülyén hangzik.A becézésük ugyanaz.Tetszett a Dorina,de a férjemnek nem.Neki a Natália :P ,Natasa :P .Nem jutunk a névvel előrébbre.
Nagyon jó lett volna látni a filmet!!!! :?
Kincsünkel nem tudod mi van? :roll:

Reni!
Várunk minden fejleményt!
Nekem B.-vel vannak kellemes tapasztalataim.Én egy másik intézetben kezdtem.6 inszem,és egy lombik után kétségbeesve kerestem fel az intézetet.Nagyon pozitív volt B..És tessék elsőre siker!Ő is a lelkemre kötötte,hogy be kell mutassam a piciket! :D

Timi!
Csak nyugi! :wink:

Ebba!Mizu??

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Árnika!

hát azért volt bunkó Szűcs, mert előző héten nem lett kész a biopszia eredménye, és ezt el válhúzással megoldotta, és mondta, hogy akkor jöjjünk jövő héten is! ez a válhúzás esett szarul, mintha egy egyszerű dolog miatt kerestük volna fel! na ezért volt bunkó!

de ma voltunk és a biopszia eredménye elkeserítő! nem találtak semmit!!!!! :( de végül is én nem az hogy nem reménykedtem, de nem éltem bele magam, mert úgy értékeltem, hogy ez egy lehetőség, vagy találnak valamit, vagy nem! úgyhogy nem ért rosszul a hír! és a javaslata donor inszemináció! hát majd meglátjuk!

17.-én megyünk a kaáliba és ott megbeszéljük, hogy mi lesz! még nekem januárban lesz petevezető átjárhatósági meg hasonlók! és utána majd meglátjuk! már izgulok!

nekem meg tegnap hívtam a nőgyógyászt és mondta,hogy a clmaidia tesztem pozitív lett, úgyhogy teljesen be voltam szarva. ma mentem és kiderült, hgy minden negatív!!!! az a barom doki, akivel tegnap beszéltem, hát tök barom!!! megijesztett! na mindegy! a lényeg, hogy várom a 17.-ét, és megmondja T. doki, hogy mi lesz! mikor kezdünk, meg stb.

na egyenlőre ennyi! bocs, hgy ilyen hosszú voltam :oops:

puszi!
kjaja
 
 


kjaja!
Nagyon sajnálom ezt a rossz eredményt. :( A párod hogy éli ezt meg?

Kép
ani0227
 
 


Ani!

hát ő már 7 éve tudja, hogy mi a helyzet vele. ez csak egy új remény lett volna, hogy esetleg biopszia útján találnak spermiumot, de hát nem találtak! kicsit azért bele élte magát, hogy hátha lesz remény, de már nem érte olyan rosszul, mint 7 évvel ezelőtt!

köszönöm, hogy együttérzel vele, velünk! :)
kjaja
 
 


Kjaja én is sajnálom, :( de fel a fejjel. Azt hiszem azt mondtd hogy ti megbeszéltétek a donorinszeminációt a pároddal , úgyhogy hajrá.
De azt hiszem büszke lehetsz a párodra !!!

Ani Kincsről én sem tudok semmit, utoljára akkor beszéltem vele telefonon amikor meglett a laboreredményem, ő segített, és ellátott tanácsokkal pcoval kapcsolatosan. Már én is azon gondolkoztam hogy felhívom mizujs vele.
Ha megtudok vmit írok.
Nekem már megvan mindkét név, igaz apával még nem eggyeztettem :lol: :wink: mostmár csak babó kell!!!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Kjaja :(
Akkor januárban már lehet inszem?
mazsi02
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mazsi!

hát január végén még lesz ez a lapar meg petevezető átjárhatósági vagy valami hasonlók, és utána talán februárban bár ezt majd hétfőn beszéljük meg T. dokival!

Többiektől szeretném azt kérdezni, hogy akinek van tapasztalata inszeminációból, az legyen szíves és írja meg! meddig tart a stimuláció, milyen vizsgálatok kellenek, milyen időközönként kell bejárni, és kb. mennyi az ára!

előre is köszönöm!
kjaja
 
 


Sziasztok

Kjaja azt hiszem a (bár nekem nagyon régen volt) hogy az átjárhatósági után mintha várni kellene 3 hónapot!! de ezt a lányok majd vagy erősitik, vagy cáfolják.

Az inszem ugyanúgy kezdődik mint a lombik , a ciklus első napjától. Vérvétel és UH-os követéssel kb. 2-3 naponként, és ezek eredmény alapján kapsz gyógyit vagy injekciót.
Kincs azt mondta hogy a kaáliba 60 ezer-be kerül össz. gyógyival! Nekem anno még a klinikán csinálta B.B. (akkor még nem volt kaali) és ingyenes volt/van.

Ja és lapart én úgy tudom csak eltérés esetén csinálnak. Remélem segítettem.

Megyek mert estére jön haza a párom :lol: és csinálni akarok neki finomat.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

köszi az infokat!
kjaja
 
 


Sziasztok!
Kjaja, én is úgy tudom, lapart akkor csinálnak, ha valami rendelleneset feltételeznek. Neked mondták, hogy kell?? A klinikán van meddőségi szakrendelés (az én nőgyógyim ott dolgozik), ott ingyen csinálják az inszemet, ahogy Árnika is írta.
Üdv. mindenkinek!
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Árnika
Az ostoba, korlátolt emberekkel nem kell foglalkozni...

T. doktor
:lol: :lol: :lol: :lol:
Két lombikot csináltam végig vele... az első eredménye most éppen sztrájkol, nem akar aludni :cry:
A második eredménye meg a pocakomban :lol: :lol: :lol: :lol:

Kjaja
Az inszem a Kaáliban fizetős (nincs rá szerződésük az OEP-pel)... a klinikán viszont TB-támogatott.
Attól függ, hogy mennyi és milyen gyógyszer, injekció kell, hogy mennyire van spontán peteérésed.
Előtte kell a petevezeték-átjárhatósági vizsgálat...
Vendég
 


hellóóó!
Vagyok, csak mostanában nincs semmire sem időm.
Nem akartam mondani, de a spontán hónapban b.b le akarta venni a petémet, de nem talált a tüszőben semmit. Ettől kicsit rosszul érteztem magam, most kezdek magamhoz térni...
Hétfőn volt a nagy nap. most már vissza lenne ültetve.
árnika!
Hol és ki bántott??? megverjem?? :twisted: most úgyis felhúztak a korlátolt anyukák, akik a sulimban vannak. Minek mindenkinek gyerek??? :evil:
majd, ha lehiggadok, elmesélem, de lehet, hogy csak priviben:)
pussza
ebba
 
 


Ebba, sajnálom :(
Mit mondott B.B.? Mit lehet tenni?
mazsi02
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok


Lányok nagyon örülök nektek Gigi, Ebba. Már olyan régen jelentkeztetek.
Gigi már hiányoztak az egy-egy mondataid :lol:
Jó korán keltél

Ebba édes kincsem , oooolyan régen írtál! Sajnálom ami történt :(
Ez azt jelenti hogy leszívta a tüszőt, és nem volt benne pete?? Vagy így is tudta hogy nincs benne?,
De fel a fejjel, ha visszaolvasod kicsit, látod hogy Marcsinak is sikerült. Engem az ilyen storik hajtanak előre. Írj

Mazsi te mész januárban??

Ani, Timi Ha sikerül ma vagy holnap felrakom magam az iwiwre, hogy láthassátok szépséges pofimat :lol: :lol: :lol: ( és rakok fel goblein képet is)

A 2008-as év a MIÉNK lesz lányok, és a népszaporulatot kicsit helyrerázzuk!!!!

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Úgy legyen!! :) :) :) :)
mazsi02
 
 


úgy lesz! bízni kell benne!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
timé&tati
 
 


Sziasztok!
MIvel engem még sose altattak egy kicsit sőt nagyon félek a leszívástól.
Meséljétek már el lécci ezzel kapcsolatos élményeiteket, mert nagyon izgulok.
szmet
 
 


Szmet

A leszívástól nem kell félni. Én a páromnak azt szoktam mondani hogy megyek beájulni. :D
De komolyan én olyan jókat szoktam aludni Kép
Bemész átöltözöl a kis hálóingedbe, kapsz sityakot, és cipellőt. Előkészítenek az asztalon és elaltatnak én szoktam dumcsizni a lányokkal és a dokival sokat nevetünk ( szegények nehezen találják a vénámat)
Kb. az egész beavatkozás nem több 10-15 percnél. Utána a kis gurulós ágyon ébredezel, nem fáj semmi!! Általában egy órát kell pihizni, először az ágyon, utána a relax fotelbe amit szivesen hazahoznék.
Ja és egyből megmondják mennyi tüszőt szívtak le.

Bocsi kicsit hosszú voltam

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika:
Köszi az infót, így mostmár képben vagyok. És valamivel kevésbé izgulok. Bár sajnos rám az agyonizgulás a jellmező. Amikor a petevezető vizsgálatot csinálták akkor is elájultam szinte.
szmet
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma voltam megint ellenőrző UH-n minden rendben van, rendesen fejlődik a picur, mostmár láttam a szívét is pulzálni. Olyan jó érzés :D

Tényleg nem szabad feladni, mondjuk mi eleve úgy szexeltünk a párommal, hogy úgysem lesz belőle semmi.......
Ehhez képest 6 hetes a babóca. Ha minden jól megy június-július környékén fog megszületni.

Pusza mindenkinek: Marcsi
m.marcsi
 
 


Sziasztok!

Ha tudnátok segíteni, azt nagyon megköszönném!

Most jutottunk el oda, hogy meddőségibe menjünk. Mivel debreceniek vagyunk, ezért elsődlegesen a Kaáli, és a klinikai meddőségi szakrendelés jöhet szóba. Kinek mi a tapasztalata? Hová érdemes menni? Mindkettőről hallottam már jót is rosszat is. Ezért most tanácstalan vagyok. Nem ismerem a tarifákat sem. Nálunk a férjem spermaképével van a gond, de lehet, hogy egy inszemre még jók vagyunk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Először is érdemes konkrétan tudni, hogy lehet-e inszem, vagy csak lombik. Eleve ha csak lombik jöhet szóba, a meddőségi kilőve, hiszen csak a Kaáliban lombikoznak. Ott nagyon aranyosak. Ha inszem, akkor lehet választani. A meddőségiben ingyenes, a Kaáliban viszont az inszem nem támogatott. Az árakat nem tudom, de telefonon szívesen adnak felvilágosítást.

Marcsi! Jó, hogy minden OK!!!
mazsi02
 
 


Aza a baj, hogy volt olyan eredményünk, amire az urológus azt mondta, hogy inszemre jók vagyunk, de olyan is amire azt mondta, hogy csak lombikra jó. De mivel Dr. Szűcshöz járunk, nem vagyok benne biztos, hogy mérvadó amit mond, ugyanis olyan normálértékeket használ, amit más nem. Amire ő azt mondta, hogy csak inszemre elég, az a Kaáli honlapján normálértéknek számít. Szóval nem tudom ki dönti el, hogy jók vagyunk e vagy sem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Olyat lehet csinálni, hogy elmegyünk a Kaáliba, és ha jók az eredmények az inszemhez, akkor átmegyünk a meddőségibe? Vagy ez már akkora pofátlanság lenne...?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Ebba!Szomorú vagyok!Nagyon megszenvedsz! :(

Beszéltem ma Kincsel telefonon,és üdvözöl mindenkit! :D Majd jelentkezik,de még mindig nincs net!Jól vannak,szépen növögetnek!
Árnika!Neked azt üzeni,hogy küldd el sms-ben a telefonszámodat,hogy fel tudjon hívni!

Szmet!
Egyáltalán nem vészes a dolog!Ne idegeskedj!Majd ráérsz előtte!

Kép
ani0227
 
 


Árnika!

Nagyon édi vagy a képen! :D :D

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Ani köszi szépen,tudom.! :lol: , kis puffancs vagyok, de nemsoká olyan csini leszek mint te! :lol:
Csináltam gobleines képet is de nem tudtam feltölteni oda, megpróbálom ide, remélem a többieket nem zavarja.
Kincset holnap felhívom, köszi az üzit.

Timcsi írtam privit.

Szia Bumi üdv köztünk. Kb. 60 ezer most az inszem a kaáliban. Viszont az értékelésen meglepődtem , mert én is és más is mondta, hogy ott komolyabban veszik.

Marcsi nincs képed a babódról??

Ebba??


puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Bocsi

Kjaja mi ujság?? Nem ma voltatok T.-nél?

És a képem:valamiért nem sikerül, béna vagyok

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika köszi a privit!
majd írok amint időm lesz.ja és a képed nagyon is jó!szép csajszi vagy!!!ilyen szép anyucitól csak szép baba születhet.gondolom apuci sem csúnya!!!???hajrá!!!fussatok neki a gyártásnak!hátha spontán!!!
timé&tati
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Árnika!

igen, tegnap voltunk a kaáliba! inszem lesz! előtte kell petevezető átjárhatósági vizsgálat! azt ki és hol csinálja?! a vércsoportot hol lehet megkérdezni? az alaphormon vizsgálatot kinél lehet kérni?

várom válaszod!

puszi!
kjaja
 
 


Sziasztok

Kjaja nincs sima nőgyogyid akihez jártál tőle kellene kérned vizsgálatot.
De T. nem mondott ezzel kapcsolatban semmit nektek, vagy keresned kellene egy dokit a klinikán aki a szárnyai alá vesz. Nekem a klinikán volt orvosom és ő csinálta ezeket a vizsgálatokat.


Lányok én olyan béna vagyok, :twisted: egyszerűen sehova nem tudom felrakni a képeket, az iwiwén is másnak egy egész sorozat van , én azt az eggyet tudtam felrakni. Ide sem engedi. Most majd megpróbálok a gépen állítani, hogy kissebb legyen a kép.
Valaki ha tud segítsen!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

kérdeztem T.-től, hogy ki csinál ilyet, és azt mondta, hogy a klinikán nem csinálnak, csak a kórházban! de a kenézyben mindegyik nőgyógyász csinál petevezető átjárhatóságit?!
kjaja
 
 


árnika: Igen az a megoldás ha kicsinyítesz a képen így sikerülnie kell
szmet
 
 


Árnika!
van egy pixresizer nevű kicsinyítő program, azzal bizti sok képet tudsz feltenni bárhova:)
bocsi, hogy nem jelentkezek, de nincs sok időm, uye most van a suliban az utolsó heti hajtás, meg mindig csinálunk vmit a gyerekekkel, ez sok időt elvesz. Na meg a bevásárlások, na, nem panaszkodásképp, mert imádok vásárolni.
:lol:

Majd januárban megyünk B.B-hez, megnéz, és ha minden rendben, megint megpróbáljuk a stimut...
megszúrkált, és úgy derült ki, hogy nincs semmi a tüszőben. De!! LÁnyok, ez gyakori? vagy mekkora esély, hogy üres a tüsző egy spontán hónapban?
na pussz
ebba
 
 


Sziasztok

Köszi az infót, SIKERÜLT az iwiwen rajta a gobleines kép ha megszeretnétek nézni . Majd még teszek képet késöbb.

Kjaja nekem a klinikán csinálták az átjárhatóságit, én a kenézyben nem vagyok járatos. Sztem keresned kellenne a klinikán egy dokit.!!!

Ebba nekem mindig volt norm. ciklusom, ahogy a nagykönyvben meg vagyon írva, így azt hittem ezzel semmi gond, de mivel a prolaktinom magas, így nem volt rendes érett petém.
Ez sokszor előfordul.
Szerintem el kellenne menned kivizsgálásra, nehogy úgy járj mint én.

megyek mert éhen bőg az uram

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Sehol senki?! Mi lett ezzel a topiccal?

Üdv mindenkinek!
kjaja
 
 


sziasztok!
úgy látom mindenki el van foglalva az ünnepi készülődéssel,mert sehol senki csak én meg kjaja vagyunk!!!!mi tartjuk a frontot....
Mindenkinek KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG BABAVÁRÓS ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!
(mondjuk addig még beszélünk!!legyetek jók!pusszancs!Timi :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
timé&tati
 
 


én is itt vagyok csak olvasgatok, mert most nem történik semmi különös
Vagyis mégis holnap megyünk a miskoli kaáliba lezárni a papírjainkat és a doki akkor fog időpontot kérni nekünk a lombikra, igaz már nekem ez rég megvan, hála a ti bíztatásotoknak
szmet
 
 


Sziasztok

Én is vagyok, csak nem akartam megint én írni, még azt hinnétek hogy sokat tudok beszélni, pedig igen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem még nincs meg minden ajándék, nem is értem magam , hogyhogy nincs kedvem vásárolni. :roll:
Meg most valahogy még engem nem kapott el az az igazi karácsonyi hangulat.

Egy kép rólam amint éppen tornázom: Kép

A gép elött: [img] :lol:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 4.4684.gif[/img]

Ezt csak: Kép

No és a 2008 év: Kép Kép

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ja az a kis sötéthajú fent amelyik integet foglalt! :lol:
És ezt el kell küldenem: Kép

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!te mindennap tornázol?mennyi időt?? :?:
timé&tati
 
 


egyébként nagyon cukik a képek!
körülbelül én is úgy nézek ki amikor tornázni próbálok..... :? :? :?
timé&tati
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: