Új privát üzeneted érkezett!

Zsóka- jobbulást Marcinak! :D

Panni- a szünetek azért kellenek a hozzátáplálásnál, hogy lásd, érzékeny-e rá. Ha piros a bőre, vagy kiűtéses, akkor vissza tudod következtetni, melyik kajcsitól lehetett, gondolom, erre gondoltak ők is..Ja és nagyon szép adagokat, eszik a nagylegény már!!! :D (Fluimare nálunk is be szokott válni, nekem azért javasolták, mert hajtógáz nélküli, bár nem is olcsó, de tény, hogy nagyon jó!!)

Zsófi-gratula Samu eredményeihez! :!: :D Látod, mondtam, hogy nincs gond azzal a finom anyatejjel! :D Az „áttörésre” kiváncsi vagyok! Meséld el, hogyan sikerült, mert én már nagyon unom ezeket a gyakori keléseket! Drukkolok, hogy jól menjen ma minden éjszaka!!!!! :D

Rólunk: Zsombornak tegnap kibújt a 2 felső fogacskája!!!!!!!!!!! Így már 4 fogú a kisfiú!:D
mazsolák
 
 


Ja igen, és sajna ma én is sokáig leszek egyedül :cry: :( a két Pasival, mert apa túlórázik, aztán céges vacsi...., holnap megint iskolába megy..., és előreláthatólag egész héten túlóráznia kell, na ennyit erről a hétről, nem lesz könnyű... :(
mazsolák
 
 


Marci Úrfi, Márk Úrfi sok-sok boldog 6-os hófordulót !!! :lol:
Samu :shock: belehúzott rendesen, pedig nem is született hű de nagy súllyal/hosszal, nem? ezt mind idekint ? :lol: most már tudom honnan van ereje fél kézzel kinyomni magát, meg megfordulni :wink:
kérünk új fotókat !!!

Edus jó újra látni soraid :) gratu a 4-fogú Zsombinak :)
nem nyűgös nagyon a fogak miatt?
Kitartás a húzós héthez, remélem hétvégén azért kicsit tudjátok pótolni az apa-hiányt!!!

Timi, ti meg találjatok ki más "elfoglaltságot" most már a nyavaják helyett !!!! :wink:

puszik
lmkata
 
 

 
 

Kata íme: kisbuddha fürdik:: az én vékonka törékeny kisfiam:)

Kép Kép Kép
kerekpocak
 
 


a képek 2 naposak:)
kerekpocak
 
 


Zsófi!!!! Nagyon édes Samubaba!!!!! :D

Edus! Kitartás Nektek is!!!!

M.
mangó
 
 


Zsófi! Gyönyörűek a képek! Tényleg olyan kisbuddhás! És olyan melegség árad Samu szemeiből, ahogy néz! :) Lehet, hogy hülyén hangzik, már többször szerettem volna írni, hogy ha ránézek Samura, olyan nyugodtság árad belőle! Na szóval, nagyon szép a nagyfiú! :D
mazsolák
 
 


gyööönyööörűűű :wink:
és az uccsó képen látni már igazán hogy nem fél a vízben, hogy nincs ökölben a kis keze :)
az elsőn azt az ásítást meg megzabálom! :)
hogy fogom kibírni hogy ne egész nap puszilgassam a babám ?? :roll:
lmkata
 
 


Kata-sehogy! :D én egész nap csókolgatom őket! :D Bár már Zsiga nem hagyja annyira, inkább ő jön oda kérni, és adni a puszit! de én sem hittem magamról, hogy ilyen puszilgatós leszek, hiszen előtte nem voltam puszigép..., akit szeretek, annak szívesen adok, de úgykülönben nem...
Jó éjt! :D
mazsolák
 
 


Naaaaaaaaaaaaaaaagyon szép és zabálnivaló Samu! Annyira de annyira cuki! ...és továbbra is tartom az álláspontom, miszerint a szeme teljesen a Tiéd (gyönyörű).

Edus, jó, hogy újra velünk vagy :wink: .
Ma talán már jobban van Marcus!(kopp-kopp lekopogom).
Mi van az oviban? Vagy írtad? Bevallom, még nem mindent olvastam vissza. :oops: Köszi a dícséretet, aranyos vagy :D !

Köszönjük szépen a köszöntéseket! :P

Kata, olvastam a másik topikban, hogy programozott császárod lesz, és már csak 3 hét. Húúúúú, ez már mindjárt itt van....nagyon izgalmas.... Már nagyon várjuk Lizát!!!! Meg persze a többi babót is!! Melba eltűnt :?: :!: :idea:
(Ja, és Bori legújabb babáját Lizának hívják :wink: )

pusza, még jövök :twisted: Zsóka
(Boriék ma kirándulni mennek, legkésőbb 8-ra be kell érnünk....)

KépKép
logi
 
 


Hellóka!

Bocs, hogy eltűntem, náthás az egész család. Most már kifelé jövünk belőle szerencsére. Elég fárasztóak voltak az éjszakák, a fiam nagyon nem tudott aludni. Noi meg még mindig a fogával küszködik, ma is csak ringatva aludt el.

Edus: Jó nektek, hogy kibújtak már a fogak, gratula! És majd csak elröpül valahogy ez a pár óra-nap Apa nélkül. Bár én is tudok szenvedni, ha későn jön a párom. Ő is este 7 után szokott jönni.

Kata: Hű, már nemsokára te is Anya leszel!

Próbálok képet tenni, de nem ígérem, hogy soikerülni is fog.KépKép
KépKép
colett77
 
 


Sziasztok!

Először is kicsit megkésve de nagyon boldog 1/2 évet Marcinak és Márknak!!!!!

Jól eltüntem...Azért olvasgattalak benneteket ha volt egy kis időm, de mindég mikor írni kezdtem volna közbe jött valami :evil:
Egyébként jól vagyunk. Niki taknyos volt egy hétig, de semmi komoly. Meg odavoltunk anyumnál Palicson 4 napot, meg melóztam is sokat.

A gyerekek nagyon szépek!!!
Marci és Bori nagyon édesek, sőt gyönyörűek!

Samuról nem is beszélve!!!

Niki felébredt :roll: .... Majd még írok!!!

Üdv!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


lányok s.o.s.

hol csináltattátok a hasi-koponya uhát?????
kerekpocak
 
 


Kellett volna csináltatni?? Mi nem voltunk Marcival és nem is mondta senki, hogy mennünk kéne. :roll:

Borival voltunk, de Ő vákuummal született, és ebben az esetben kötelező egy 6 hetes koponya UH (hogy nem keletkezett-e vérömleny). Hasit még a kórházban csináltak minden babának.

Nektek mondták, hogy vinni kell Samut??

KépKép
logi
 
 


csak azt h ajánlott- ez most a legújabb trend.
aki akar elmehet és csináltathat. olyan ez mint a 4d uh.
kerekpocak
 
 


Zsófi, ha jól emlékszem, akkor nekünk, ill. Zsombinak a Madarászban csinálták! :D
mazsolák
 
 


Most jött az info megerősítés: "hasi koponya UH a madaraszban, es 4-5 eFt volt. Mondtam, hogy egy ferdeszemu doki csinalta Zsombinak", s előtte időpontot kellett kérnem. :D

ja miközben az előző hozzászólást írtam, addig a hátam mögött zsiga bement a gyerekszobába, és felkeltette Zsombort. mire én: miért csináltad Zsigu? Erre ő, mert anya gépelt, ült a gép előtt... hát behidalok :( :shock: :roll:

Remélem, tudtam segíteni...bár gondolom, Nektek a kerületetek környékén volna jó valami gyerekkórház szerűség.., :?: :idea:

talán ha jól emlékszem, még a SOTE I. sz. gyerekklinikán (remélem, jól írtam) is csinálnak hasi uh-t , csak ott nagyon nagy a a tumultus, és ott ingyenes volt anno, most nem tudom, mi a helyzet?! :shock:
mazsolák
 
 


Elviszem a kölköket a parkba, mert aludtunk egy óriásit :D - kivételesen- délután, így ki kell őket fárasztanom, mert este nem lesz alvás! :? meg hát egyedül vagyok most is, így talán hamarabb repül az idő!:( :?

Puszi mindenkinek, és jó pihenést! :D

Ja még annyit, hogy mi van veletek Orsi? már régen írtál. Ha vannak képek, akkor szívesen kukucsolnánk! :D
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Lehet, h hülyének fogtok tartani, de letörhet ilyenkor Zsombor foga? :?: :idea: :roll: Délután rosszalkodtak Zsiguval, elesett, beverte a székbe a fogát, vérzett is rendesen, meg sírt is. Most megnéztem, már ahogy engedte, és nem láttam úgy kibújva a felső bal fogacskáját, mint eddig! :( :cry: Most nagyon magam alatt vagyok, meg apa sincs még itthon..., most Melbás hangulatomban vagyok... :cry: :(

/Zsófi írtam.../
mazsolák
 
 


jajj Edus szegény kismanó ! na érdemben nem tudok mit mondani erre a kérdésre sajna , csak küldök egy pusszt nektek !
lmkata
 
 


Sziasztok!

Megőrülök. Most írtam egy hosszú hozzászólást és elszállt.

MIndegy, röviden megismétlem.

Szóval Heni, a mi kisfiaink nagyjából egyidősek,Mi még nem tápozunk, de őszibarackot már kap. Napi 3/4-et, üvegreszelőn lereszelve. Először csak egy negyednek kapta a levét, és fokozatosan emeltem az adagot, és mostmár a gyümölcshúst is eszi. Szerintem ti is nyugodtan elkezdhetitek.

Kerekpocak, nekünk a gyerekorvos kérés nélkül adott beutalót az sztk-ba hasi, koponya és csípő uh-ra, pedig semmi gond nem volt Farkassal. Szerintem kérdezd meg te is a gyerekorvost, nehogy 4-5 ezer ft-ot fizess ezért.

És lenne egy kérdésem: nincs vami jó tippetek koszmó ellen? Én minden este egy órával a fürdés előtt beolajozom a fejét, majd koszmó fésűvel lekaparom, de nem akar elmúlni és már két kis seb is van a fején. Esetleg a BABE koszmó elleni samponját ismeritek?Érdemes megvenni? 4 ezer ft. állítólag.

Na röviden ennyi. Ja és persze minden kisbaba nagyon szép!!! Samu fordulását sajna nem tudtam megnyitni. :(

Mircike,nagyon szép és aranyos neve van a kisfiadnak!

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Itt vagyok...Végre...

UH-án mi sem voltunk, semilyenen sem... Nem mondta a doki, nekem meg eszembe sem jutott...

Edus
Hátha csak bedagadt az ínye és azért nem látod a fogacskát . De épp most olvastam, hogy nagyon könnyen kitörnek-letörnek a fogacskák...

Samu teljesítménye kapcsán:
Ha nem látom, nem hiszem el a barátnőm kislánya mit művel!!! Most tölti a 7 hónapot(3héttel idősebb Nikinél, igaz túlhordta 2héttel, Niki meg előbb jött 3 héttel,de nem ez a lényeg). A kislány mászik ezerrel és ÁLL egyedül, sőt kapaszkodva tesz pár lépést!!!! Én még ilyenről nem is hallottam!!! 5hónaposan már mászott. Samu is biztos ilyen koraérő tipus!
Niki meg komótosan csinál mindent :lol: Se nem mászik, se nem ül fel magától (csak kis segítséggel). Még egy foga sincs :lol: De mostmár többet van hason, mint háton! Ez is haladás :lol:

Jut eszembe, Samu szereti a sok vizet és a pancsit? Mondjuk elléggé úgy néz ki mint aki nagyon elégedett :lol:
Mi Nikinek először jó sok vizet engedtünk, és egyszer valami miatt kevesebb sikerült. Hát, hogy mit levágott az alacsonyabb vízben! Azóta kevesebb vizben fürdik és nyakig vizesek vagyunk mi is a pancsi végére, annyira rugkapál :lol:

Kata

Én folyamatosan puszilgatom, amikor csak tudom! Egyszerűen megtudnám zabálni a kiscsajomat! Iszonyú jó érzés ölelni :D El is kapattam rendesen :lol:

Na megyek dolgozom még egy kicsit!

Üdv!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!

Hát ez nem a mi időnk! Mára úgy begyulladt a bal fülem :evil: :cry: , hogy az előbb már be kellett rá vennem egy fájdalomcsillapítót (remélem használ), meg melegítem sóval. Meg fülcseppeztem. (Én vagyok a ludas, mert piszkáltam - de ha egyszer viszketett a szénanáthától :cry: ) Remélem javulni fog holnapig, ugyanis holnap elmegyünk Szombathelyre három napra. Úgyhogy egy ideig nem leszek. Győzzelek utolérni titeket, amikor visszajöttünk. :lol:

Mircike!
Hogy vagytok?
Apát továbbra is behívták?
Kitartás!
A nyaralásról teszel fel nekünk képet?

ZSófi!
Samu nagyon aranyos! A szemeiért meg dögleni fognak a nők!
Mi is a Madarászban voltunk. Időpontra mentünk, s semmit nem kellett várnunk, viszont fizetni kellett. A doki nagyon alapos és rendes volt.


Colett!
Kitartás a fogak kibújásához!

Nóri!
D ejó hallani rólatok! Képet is kapunk majd Farkasról?
Koszmó: nekünk a doki írt fel egy krémet, azaz valami sűrű faggyúszerű valamit. Állítólag le lehetett volna mosni a hajáról egy pár perces állás után, de nekünk nem sikerült. :shock: Két napig olyan volt Bala, mint egy punk. Mint a beton, úgy állt a haja. A koszmóra viszont használt. (Lehet, hogy én vittem túlzásba, s kevesebbett kellett volna rákenni. :oops: )

Edus!
Hajaj. Fogas kérdés... Próbáld meg megnézni az ujjaddal, hogy éles e a fogacska széle. Ha letört, akkor bizti, hogy éles. Remélem nem ezt fogod tapasztalni. :roll:
Zsigu beszólása nagyon tetszett! Bala is szokott féltékenykedni a gépre. :roll: (Általában figyelmeztetés nélkül kikapcsolja. :evil: ) Ilyenkor jön az egyszervolt.hu, Bala az ölemben, szól egy kis ablakban a zene, én meg próbálok egy kézzel írogatni. Márha hagyja. :lol:

******

Tegnap teszteltük Balát: megnéztük, van e már éntudata. :wink: A Spektrumon láttam egy babákról szóló dokfilmet. Be kell kenni egy élénk színű rúzzsal a homlokát (bele telt egy időbe, míg találtam egy könnyen lemosható rúzst :roll: Bezzeg ha a számról van szó! :? ), majd a tükör elé kell állítani a babót. Majd figyelni. Ha a homlokához nyúl, hogy "Mi a fene van rajtam?!", akkor működik az én tudat. Ha nem törődik vele, akkor még nem.
Hát Bala letojta, hogy foltos a szemközti gyerek. :shock:
Bár még egyáltalán nincs elkésve az éntudat tudatosításával. Két éves kor körül alakul ki állítólag.
Azonban az az érdekes, hogy az éntudat kialakulásával lesz hisztis, dacos a gyerek.
Igaz, hogy BAlának ezek szerint még nincs éntudata, de ma egy olyan hisztit vágott le nekem, amitől padlót fogtam. :shock: :?: :evil:
Ha valami nem tetszik neki, akkor oda szokott jönni hozzánk, s a fejét a lábunknak veri. Ma ugyanezt csinálta az ajtófélfával, s utána ki volt akadva, hogy fájt neki. Majd lefeküdt a földre, s üvöltött. :shock: Pedig igazán oka nem volt a hisztire, csak de. nem akart aludni, így nagyon fáradt volt már, én meg hívtam őt kajcsizni. Belenézett a tányérba, s nem tetszett neki amit feltálaltam neki. :shock: Úgyhogy az ebéd kimaradt, mert indulnunk kellett. Nem tudtam megtenni, hogy félóra múlva mást kínáljak neki. Ilyenkor esek kétségbe, hogy éhenhal. :? De valahol meg következetesnek kell lennem. Ugyanis kekszet meg rudit, ja meg ropit bármikor eszünk. Ezekre nem mondjuk, hogy fúj.
Ilyenkor esek dilemába. :cry:

Na mostmár befejezem, s megyek melegíteni a fülemet. :cry:

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Nem tudok aludni, úgy fáj a fülem. :cry: :cry: :cry: Annyira bedagadt, hogy összeért a hallójáratom :cry: :evil: :cry: .Kénytelen voltam felkelni most éjnek idején, s újabb fájdalomcsillapítót bevenni, mert lüktet az agyam. :cry: Só a fülemen. Plussz megnéztem, mielőtt leutazunk a fül-orrgégészetet meglátogatom, mert ezt így nem bírom ki hétfőig. :cry: Korrigálok: A jobb fülem fáj. Miért írtam balt tegnap :?: Remélem segítenek rajtam reggel.

Puszi:Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


A reggeli rohanásban csak annyit: Timi a fülgyertya nem jó ilyen esetekre? :roll: nem tudom, hogy a te esetedben jó-e, de én szoktam használni, és nekem jobb szokott utána lenni. (Sajnos az én füleim is nagyon érzékenyek. :cry: Köszönöm a fogas tippeket neked és reninek is! Persze apa szerint butaság :?: :idea: , mondom lehet, hogy most jön ki rajtam is a depi? Azért írd meg, mi volt a FOG-en! Na megyek, mert még vár rám a sok tennivaló!) :D
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Jaj, szegény Timi, gyógyulj meg mielőbb! Biztos begyulladt a külső hallójáratod, menj dokihoz, szerintem se várj hétfőig! Pusza nektek!

Reni, de jó, hogy jelentkeztél!! :wink: Borcsi egyik óvónénijének az unokája is ilyen gyorsan kezdett mászni, állni, mint az ismerősötök lánykája. Én is nagyon néztem, amikor mesélte, hogy 7 hósan már mászik a csaj.
Egyáltalán nincs lemaradva Niki, csak annyira eltérőek a gyerkőcök. Marci is csak forog, de még nagyon messze van a mászástól. Lehet, hogy már írtam, ha igen, bocsi az ismétlésért, de Bori pl 17 hónaposan kezdett el járni, már az összes hasonló korú gyerkőc rohangált a játszótéren, Bori meg csak mászott, meg persze felállt, de nem lépkedett. Már nagyon el voltam keseredve, mi van, de a doktor bácsink megnyugtatott, hogy nincs vele semmi gond, csak kényelmes gyerek. Egyébként ez megmaradt a mai napig, nem egy fáramászó tipus :) .

Nóri, tegyél fel légyszi Farkasról képet!!!!!!!
Koszmó ügyben nem tudok segíteni, egy pici volt Marcinak is, de elég volt az olajozás.

Edus, ez tényleg jó ötlet, amit Timi ír. Nem lehet, hogy csak bedagadt az ínye?? Nem tudod elvinni egy gyerekfogorvoshoz?

puszi, Zsóka

KépKép
logi
 
 


Hú de egyszerre írtunk, Edus.
Én is rohanok..........puszi

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Tök jó, hogy van végre itthon internetünk, úgyhogy tudok gyakrabban jelentkezni.

Timi ez a fülfájás borzasztó lehet, nekem krónikus arcüreggyulladásom volt (van), minden hidegfrontra belehasít az arcomba, fogamba a fájás. Tényleg menj el orvoshoz nehogy elrontsa a hétvégédet.

Ez a rúzsos kísérlet nagyon vicces lehetett Balával :). Azért látom nem lesz könnyebb később sem az élet, pedig én mindig azt várom hogy Farkas egy kicsit nagyobb legyen.

Lehet, hogy kérek az orvostól én is vmi krémet koszmóra, csak azt mondta, hogy szteroidos cseppet tudna rá adni azt meg nem akarnám. De lehet hogy muszáj lesz mert ha nem kezeljük ki a koszmót akkor ritka lesz a haja.

Kata a puszilgatástól tényleg ne "félj", szükségük is van rá a babáknak. Én is állandóan puszilgatom, sokszor már azt sem tudom mit csináljak vele úgy imádom. De nagyokat kacag és ez olyan jó érzés. Neked mikor születik a babád? (Bocs ha le vagyok maradva).

Jól esik, hogy látni szeretnétek Farkót, úgyhogy gyorsan csatolok is a legfrissebbek közül.

Judy, hogy vagytok???


Kép Kép Kép



Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Farkas nagyon édes!!!! Gyönyörű legényke!!!! Látom nagyon dolgozik :lol: Micsoda kis szöszke haja van!

Timi-Jobbulást!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok,

Zsófi, mi is a madarászban voltunk uh-n, a vizsgálat 4000 Ft, és kb egy hónappal későbbre kaptunk időpontot. Nekünk is a gyerekorvos ajánlotta a Madarászt.

Nekem is lenne egy kérdésem: szemészetre szerintetek hová menjünk? Mivel rövidlátó vagyok, a gyerekorvos adott beutalót szűrővizsgálatra Bálintnak, azt mondta, oda menjünk, ahová nekünk tetszik, de egyiket sem ismerem.

Nóri, köszi a tanácsot, hétvégén elkezdjük a gyümit. Apa is ott akar lenni az elsőnél :D :D Koszmó: nekünk most múlt el (lekopogom!), szerintem jobb, ha legalább két órával fürdés előtt beolajozod, akkor jobban felpuhul. Mi mást nem használtunk, és sajna volt vagy másfél hónap , mire "elfogyott", bár voltak napok, mikor kihagytam :? :evil:

Timi, villámgyors jobbulást kívánok!!! és kitartást kajaügyileg!

Heni
hunny
 
 


Farkas gyönyörű :!: :!: :!: És milyen husis :D
hunny
 
 


Nóri nekünk BABE koszmó elleni samponunk volt az első perctől azt használjuk! nagyon jó!
kerekpocak
 
 


Nóri, tényleg egy dolgos, édes kisember Farkas :wink:
3 hét múlva programozott csaszi elé nézünk, a 38. betöltött héttel.. úgyhogy nemsoká már tudom én is gyömöszölni Lizát :lol:

íme a 34h4n-os Uh fotónk (2d) - egyesek szerint felér egy tintapaca teszttel mire kivenni a pofit rajta, de szerintem természetesen tök jól látni :wink:

Kép
lmkata
 
 


kata sztem is tök jól látni!!!!
nagyon édes!
Farkas GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


kezd hatni a plusz tej adás akció samu megint úgy alszik mint régen ma pl 10kor tért nyugovóra majd csak 3-kor, 7kor és f11kor kelt.
szegényt én mindig olyan melegnek érzem. meg tüsszög is- mondjuk az nem jelent valszin semmit.
a kedvenc helye mostanában amúgy a tefal mérleg- mellette van egy tükör- abban sasolja magát miközben heverészik a mérlegen. majd lefotózom- tök vicces.
később leszek még, ja a no tej parámra-éjjel csak az egyik mellemből evett így a másikat lefejtem és 80at fejtem!- és köztudottan többet esznek mint amennyit fejni tudok- szal tejem van. hála annak h visszatértünk a rendes kerékvágásba. az előbb 3x rámmosolygott!
na mennem kell etetni
puszi
kerekpocak
 
 


na akkor kezet rázhatnak Marcival ! a két kis pöcsös már most tudatában van annak hogy pár év és annyi a csajoknak ! :wink: :lol:
sőőőt példul anyának gondolom már most annyi a 3 mosoly után :wink: :mrgreen: :lol:
jó étvágyat nektek, mi meg napozunk :lol: !
lmkata
 
 


Sziasztok!

Kata, jó a kép, bár bevallom, néznem kellett pár percig, mire megtaláltam Lizát :lol: :) ..de meglett! :wink:
Ez jó, kezet rázhat a két pasi, he-he. Már most milyen hiú mindkettő, mi lesz később?! :roll: :P

Farkas nagyon édes, tüneményes baba, gratulálok Nóri!!

Heni, nem tudom, hol laktok, de mi az I. ker. Logody utcába vittük szemészetre mindkét gyereket, és nagyon kedvesek voltak az orvosok! Előre kell időpontot kérni (pár napos várakozás van.

pusza, megyünk az oviba....
Zsóka

KépKép
logi
 
 


Sziasztok! :D

Talán lesz egy kis időm írni 2 htb-s feladat között! :roll:

Nóri- örülök, h gyakrabban tudsz írni, és Farkas nagyon szép kisfiú!!! Annyira édes, ahogyan dolgozik! :D

Kata- uh kép nagyon klassz :!: , és már nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz Lizus...., na de nem akarom én sürgetni, csak már vannak a fejembe képek Lizusról! :D

Timi- FOG? mi volt? Jobban vagy? :shock:

Orsi- jól vagytok? sokat gondolok ám rátok is ! :shock: :D

Mi- még nem tudom a fogacskákat, mert az a vizsgálat, amit Timi írt, most azért nem jó Zsombesz esetében, mert nemrég törte át az ínyt, és köztudott, hogy ilyenkor nagyon élesek a fogacskák. Vmit látok, de sztem nagyobbacska volt, így még küzdök a kérdéssel! :evil: Persze apa szerint felturbozom, és túlparázom, és hülyeség, de ő pasiból van, és mindet nagyon lazán vesz.... :? (Talán így vagyunk egy egész: én túlparázom, ő lazán veszi, és vhogy kialakítjuk az egyensúlyt...) :D
mazsolák
 
 


Ja még azt szerettem volna írni, hogy tetszett, amit írtál Timi arról a kísérletről, majd hétvégén letesztelem Zsigut, és leírom, mi volt. :?: :idea: :roll:
Na jobbulást neked, bár lehet, hogy már elutaztatok, és pihengetsz..., mert minhta vmi ilyesmit írtál volna..., ha igen, akkor jó kikapcsolódást nektek, és fülfájás mentes napokat! :D
mazsolák
 
 


Bocsi, hogy most egy nem ideillő témát szúrok be, csak reggel küldte az uram a újabb híreket:( :?: :idea: )

"Kifosztották a tévészékházat ostromló garázdák a Magyar televízió történelmi kiállításának tárlóit. A rablók elvitték a Cicavízió népszerű bábfiguráit, a legendás Mazsolát, Manócskát, Tádét és Böbét. Magukkal vitték a köztévé legendás munkatársai - Tamási Eszter, Déri János és Knézy Jenő - tablóra kiakasztott fotóit is, írja a Blikk. A garázdák összetörték a kiállított ősrégi kamerákat és tévéket, a vadonatúj plazmatévékhez azonban nem nyúltak."

Ez nekem annyira rosszul esett! :cry: A gyermekkorunkhoz tartozó aprocska "hősök" (ill a felsorolt elhunyt személyek...) mit tehetnek a politikai helyzetről? :evil:

Na de tényleg nem akartam politizálni, csak...., olyan lelketlen emberek lehetnek... :roll: :shock: :cry: :?: :idea:
mazsolák
 
 


A plazma tévéket is vitték....

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


húúúúúúúúú csajok rájöttem! :D
ha recés a foga, akkor nem törött le! és ha nem recés, akkor van gebasz! De még nem látom úgy, hogy meg tudjam ítélni a felállást! de legalább, már tudom, mit kéne látnom... :shock: :roll: :? :evil:
( a "recés", mert csak most bújt ki..)

Reni - ehhez nem tudok mit szólni?! :evil: :roll: :shock: :cry: Talán, ha lesz Mircike, ő tud valami okosságot mondani ( a párja révén..) :?: :idea:
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Timi - remélem már jobban van a füled! Gyógyulj!

Nóri - Farkas milyen ügyesen eljátszik hason. Márk ettől még elég messze van, habár ma reggel hasra fordult és úgy megijedt, hogy sírni kezdett és ki kellett vennem a járókából :D

Edus - remélem fog recés!

UH - mi sem voltunk 6 hetes korában, de tegnap elmentünk egy hasi meg egy koponya UH-ra, hogy minden rendben van-e odabenn. Szerencsére igen! Szóval most már csak a bacit kell legyőzni (remélem már sikerült, de csak hétfőn derül ki) és az éjszakai alvást kell egy kicsit megtanulni. UH-ra azért mentünk mert tegnapelőtt éjjel 1 órán keresztül sírt és olyan volt,mintha a hasa fájna, de sehol nem volt jó neki, még a cici sem kellett neki. Valószínüleg a milupa pép a bűnös, mert azt adtam neki este pótlásként. Szóval olyan nem kap soha többet... Azóta sincs semmi baja. Sőt ma megkóstoltuk a sütőtököt és nagyon ízlett Márknak, igaz csak egy pár kanállal adtam neki. Utána már az alma is lassabban csúszott...

A képen ugyan nem eszik, de ilyen ügyesen elvan az etetőszékben

Kép

Szép napot mindenkinek!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Sziasztok!

Timi - remélem már jobban van a füled! Gyógyulj!

Nóri - Farkas milyen ügyesen eljátszik hason. Márk ettől még elég messze van, habár ma reggel hasra fordult és úgy megijedt, hogy sírni kezdett és ki kellett vennem a járókából :D

Edus - remélem fog recés!

UH - mi sem voltunk 6 hetes korában, de tegnap elmentünk egy hasi meg egy koponya UH-ra, hogy minden rendben van-e odabenn. Szerencsére igen! Szóval most már csak a bacit kell legyőzni (remélem már sikerült, de csak hétfőn derül ki) és az éjszakai alvást kell egy kicsit megtanulni. UH-ra azért mentünk mert tegnapelőtt éjjel 1 órán keresztül sírt és olyan volt,mintha a hasa fájna, de sehol nem volt jó neki, még a cici sem kellett neki. Valószínüleg a milupa pép a bűnös, mert azt adtam neki este pótlásként. Szóval olyan nem kap soha többet... Azóta sincs semmi baja. Sőt ma megkóstoltuk a sütőtököt és nagyon ízlett Márknak, igaz csak egy pár kanállal adtam neki. Utána már az alma is lassabban csúszott...

A képen ugyan nem eszik, de ilyen ügyesen elvan az etetőszékben

Kép

Szép napot mindenkinek!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Panni - Zsiga megjegyzése Márk fényképéhez: "ilyen volt otthon Zsigának! " :( :wink: A dícséreteimet a másikba írtam! :D
mazsolák
 
 


Panni, nagyon szép fiatok van! :wink:
Rajta is már most látszik, hogy pasiból van, nagggyon édes!
Csak nem Peg-Perego etetőszéketek van nektek is?

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket, ezek mindíg jól esnek.

Zsóka - de igen :D

Jó éjt!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Sziasztok, csak egy percre ugrottam be, remélem jövő héten már le tudok ülni rendesen olvasgatni, most csak úgy lóugrásban olvastam.
Apát nem hívták be, de elérhetőnek kellett lennie (a szabadsága alatt...).
Megcsináltam a tesztet, cherrys labellóval bekentem M. homlokát, de nem reagált rá semmit :)
Edus: szegény fogacska. Nekünk a jobb felső egyesből már letört egy darabka, szintén majdnem a kibújás után. De nem nagyon látszik, csak ha nagyon belenézek...
Nóri: koszmó: nekünk egyszer volt, sima olajjal bekentem. Azt olvastam, hogy rajta kell hagyni fél napot! Szóval reggel bekentem (nyár volt), rajta hagytam estig, és fürdésnél lemostam. Másnapra elmúlt.
Többet most nem olvastam. Mindenkinek üdv. Jövő hétre összekapom magam.
M.
mircike
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az aggódásokat, meg e jobbulásokat, de sajna egyelőre csak romlott a helyzetem.
Csütörtök reggel ugye el akartam menni a fül-orrgégészetre Óbudán. Reggel 8:00kor felhívtam őket, s közölték, ha nincs előre kért időpontom, akkor lehet, hogy estig ott ülök. :evil: Erre úgy döntöttem, hogy otthon Solymáron 14:00től van rendelés, akkor csúsztatjuk annyival az indulásunkat Szombathelyre, de elmegyek dokihoz, mert azért csak látnia kellene valakinek. 14:00re felmentem a rendelőbe, erre ki van írva az ajtóra, hogy a dokinő szabadsága miatt a mai rendelés elmarad, :evil: Alig lettem ideges, meg elkeseredett. :cry:
A gyógyszertárban csak fájdalomcsillapítót tudtak adni (Cataflan), így azt kezdtem el szedni.
Leértünk Szombathelyre, de akkorra már a fejem szét akart durranni, s 38,4 voltam :cry: . Az éjjel nem aludtam semmit, a 3 Cataflantól meg tiszta zizi lettem idegileg is ráadásul. Vízszintesen lüktetett a fél fejem, s ráadásul ha le is dőltem, akkor is csak a jó fülü oldalamra tudtam feküdni, az meg egy idő után nagyon kényelmetlenné vált. Javarészt éppen ezért le fel sétálgÚndelést.
Aznonban sajna most sem jobb a helyzetem. :cry: :cry: :cry:
Telenyomták az amúgy is összenőt hallójáratomat egy krémmel átitatott gézcsíkkal, így az még feszíti is a fájós területet. Holnap meg mehetek vissza csíkcserére.
A fájdalomcsillapítot meg négy óránként kapkodom magamba.
Remélem azért holnap valami bíztatót is hallok itt a dokinőtől, s reményteljesen vágunk neki a hazaútnak.

Elnézést, hogy ennyit regéltem itt a fülfájdalmamról.

Ígérem, ha hazaértünk, s már jobban leszek, akkor visszaolvasok, s reagálok.

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Először is köszönöm a rengeteg bókot Farkas nevében. Teljesen meghatódtam. :)

A vadiúj internetünk sajna nem működik olyan jól mert két napja nem tudok belépni a babanetre. Most sikerült de most meg nincs időm, csak mindenképpen meg akartam köszönni a bókokat.

Kata, én is ki tudtam venni Lizát a képen, nagyon jó lesz ha megszületik. :) (Ez most egy nagy bölcsesség volt részemről :) )

Heni, barackoztatok ma? Mi most fejeztük be, és a felesleg rá is került egy plüss egér fejére. :) Teszel fel Bálintról képet?

Panni, Farkas 12 hetes volt amikor hasra fordult és addig alig aludt éjszaka. Azóta pedig csak hason alszik és csak egyszer kel fel, de reggel 8-fél 9- ig alszik. Amikor hasra fordult egy hétig ő is sírt mert nem tudta kihúzni a kezét, de ahogy megtanulta már el se lehet mozdítani onnan. Kicsit (nem is kicsit) nehézkes is a pelenkázás mert ahogy leteszem a pelenkázóra, már fordul is hasra. Eleinte énekeltem meg ráztam a fejem neki mint egy hülye, hogy háton maradjon, de mostmár megtanultam úgy bepelenkázni hogy ő közben hasal én meg nyúlkálok a hasa alá. :)
Viszont hasról hátra csak kb egy hete fordul,(nemúgy mint Samubaba. :) ) úgyhogy látszik hogy teljesen eltérő ütemben alakul a mozgásuk.
Szóval ne aggódj, lehet hogyha megszokja majd Márk a hason fekvést, akkor aludni is fog éjszaka.
Ja, és a lényeget meg el is felejtem: gyönyörű Márk az etetőszékes képen is, de a kis lenti képen meg főleg!!!

Na mennem kell, majd még jövök.

Timi, a cataflam nevétől a hideg is kiráz annyit szedtem már, de van egy tanácsom, ha ennyire fáj irass fel az orvossal DICLOPHENAC-ot. Az ugyanaz mint a cataflam, de kapszulában van és jobban hat. Egy nap csak kettőt szabad bevenni, de tényleg elég. Nekem borzasztó fájdalmaim voltak (arc+fog) és használt.

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: