Új privát üzeneted érkezett!

Norka!

Most biztosan gonosznak tűnök, de én nem szeretnék ilyen szapora családot kifogni.
Lehet, hogy megver a Jóisten, de az ilyen tegyen róla, hogy ne lehessen több gyereke. Ha most még szül 4-5 babát, azt hiszi, hogy az a család mindet el tudja vállalni.


Azért örülök, hogy jól vagy. Vigyázz magatokra!

Timi
latimi
 
 


Sziasztok Lányok!
mindenkinek köszi a biztatást, remélem hogy össze is jön tényleg. Mostmár ismerjük azt az orvost aki segiteni is tud nekünk ezügyben, a többi meg menni fog, érzem!
Kedves Stella!
Toxémia ilyenkor már nincs ugy tudom, a dagadás már élettani jelenség. Pihenj!
Ugy tudom hogy a hidegfront hat a szülésre, görcsöt okoz ugyanis.
Annyi biztos, hogy nekem 1 hidegfront inditotta el a vetélést, és azon a hétvégén még sok más kismaminak is abban a kórházban...
Kedves Unique!
Milyen igazad van a várakozással kapcsolatban!
Kedves Timi!
Örökbefogadáson gondolkoztok? Nagyon nem akar összejönni a baba?
Mindenkinek szép hétvégét, türelmet és kitartást kivánok!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Timi, totál igazad van... belegondoltam én is, ha esetleg a 2-3.gyerkőcöt mi is örökbe fogadjuk, az azért nagyon gáz lenne, ha jönnének sorba a vér szerinti testvéreik! És ilyen helyzetben mit lehet igazán tenni...? Lásd a Mónika show-t, sorban akadnak egymásra a szélnek eresztett tesók, azért az trauma nekik (no nem mintha olyan sokat nézném Kép ). Ráadásul egyáltalán nem ritka történetek ezek...

Volt kismamik és kismamik, lenne egy kérdésem. Rendben van, hogy Bogi minden áldott nap csuklik, az tudom, hogy tüdőérlelődést jelez, de hogy egy nap többször is, és hosszasan? Mit művel ez a lány a magzatvízzel? Vagy csak nekem furcsa?
s_norka
 
 

 
 

Melcsi!

Már folyamatban van az örökbefogadás. Már csak arra várunk, hogy csörögjenek, van baba. Persze ez még "messze" van, mert előttünk még vannak páran. Az egyik helyen kb. 174-en, a másik helyen 86-an.

Nálunk sajna nem sikerült a lombikkal összehozni a babát.

Timi
latimi
 
 


Norka!

Az igazat megvallva, én az ilyen nőt nem is tartom embernek.Azt hiszi, hogy egy plüssmaciról van szó, és nem egy kisember jövőjéről?

Szoktam mondogatni az égieknek is, hogy oda kéne adni a babákat, ahol várják őket.

Nekem speciel megszakadna a szívem, hogy azt kellene mondanom: Õt már nem tudjuk magunkhoz venni. De közben tudom, lehet, hogy sosem találkozna a testvéreivel.Abba sem merek belegondolni, hogy egy visszautasítás után mit csinálna a babával?

Remélem, a sok megpróbáltatás után nem kerülök ilyen helyzetbe. Nekem ez nagyon sok lenne. Idegileg összeomlanék.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Norka!
A csuklás az van, naponta többször is. Semmi baj, majd akkor is sokat fog csuklani, ha már kint lesz. A folyadékkal lehet összefüggésben, mert Pöri mióta gyümi-főzelék van, már nem csuklik, azelőtt meg rengeteget. Volt amikor látványosan rángott a hasam a csuklástól. Érdekes érzés.
Kedves Timi!
Mennyi lombikon vagytok tul? Nézd meg, előbb-utóbb mindenkinek sikerül, talán egyszer Nektek is.
Csecsemőre vártok?
Nem tudom mit csinálnék az ilyen nővel. Dehát mindenkinél van sajnos egy határ.
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Csak bejelentkezem, hogy OK. vagyok, tegnap meghoztuk a bababútort, vasárnap nekiállunk összeszerelni. Amint fotozható állapotba kerül a szoba, teszem fel a képeket. A bölcső nem érkezett meg, arra még mindig várnunk kell 1,5 hetet.
MA vasalom az ágyneműt és egy-két babaruhát.
Azért egy picikét aggódom, mert 2 napja nem túl aktív a drágám, meg-megmozdul, de nem olyan kis kapálódzós, mint előtte. Nem tudom, hogy mitől lassult így le, de ilyenkor rohannék a dokihoz, hogy nézze meg jól van-e.

Élvezzétek a napsütéstKép
reno
35+1
renoka
 
 


Csak bejelentkezem, hogy OK. vagyok, tegnap meghoztuk a bababútort, vasárnap nekiállunk összeszerelni. Amint fotozható állapotba kerül a szoba, teszem fel a képeket. A bölcső nem érkezett meg, arra még mindig várnunk kell 1,5 hetet.
MA vasalom az ágyneműt és egy-két babaruhát.
Azért egy picikét aggódom, mert 2 napja nem túl aktív a drágám, meg-megmozdul, de nem olyan kis kapálódzós, mint előtte. Nem tudom, hogy mitől lassult így le, de ilyenkor rohannék a dokihoz, hogy nézze meg jól van-e.

Élvezzétek a napsütéstKép
reno
35+1
renoka
 
 


Melcsi!

Mi hétszer gyakoroltunk. Ennyi nekem bőven elég volt.

Igen, csecsemőre várunk. Ha már egyszer kimarad az életemből az a 9 hónap, legalább hagy gondoskodjunk egy babáról a kezdetektől.


Renoka!
Jó legózást a bútorral.
Biztosan a ti babaszobátok is nagyon szép lesz.
Várom a fotókat.

Mindenkinek nagyon jó hétvégét.

Puszi

Timi
latimi
 
 


Kedves Timi!
Az nem semmi! Elhiszem hogy elég volt.Ez szörnyü!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


De mi az ok? Jól emlékszem, Krizsához jártál?
Pedig Õ egy szuper ügyes pasi, nekem 3-ból 2-szer összehozta. Meg se maradtak, vagy mi volt a gond?
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi!

A tudatalatti dolgozik kegyetlenül. Mi donorspermát használtunk. Elindul a terhességi folyamat, utána kilökődik.
Azt mondta a mágusunk, hogy velem sajna nem tud mit kezdeni, mivel fizikailag nincs mit kezelni.

Régebben már írtam a csajoknak, a mi esetünket az ötöslottó főnyereményéhez hasonlította.

Az, hogy összejön-e baba, sajnos nem rajta múlik, bármennyire ügyes. Õ lenne a legboldogabb, ha mindenkinek tudna "gyereket csinálni".

Timi
latimi
 
 


Latimi
Bocsi, hogy bele szólok, de mondjuk egy pszichologus nem tudna segíteni neked? Hátha össze füg a tudat alattival...

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kagyló!

Nekem elég volt a Tegyesznél a pszichodoki. A lombik dolgot lezártam. Nekem szerintem életem végéig kellene ott ülni a p.dokinál.
Én egyébként is hajlamos vagyok a dolgok túllihegésére.
Engem a tegyeszes doki is úgy felidegesítet, hogy vissza kellett magam fogni, nehogy kiemeljem az asztala mögül.
Azt pénzt inkább majd az öribabára költjük. Ugyanis nincs rá garancia, hogy összejön a baba a lombikkal.

Én már elfogadtam, hogy biológiailag nem lesz saját gyerekünk.
Az öribaba is pont olyan fontos lesz nekünk, mint a saját lenne.
Mi már őt/őket várjuk. Elkezdtük gyűjtögetni a babakelengyét, tervezzük a babaszobát.

Én abban bízom, hogy másoknak is összejött spontán a baba, miután megtörtént az örökbefogadás.
Akkor már megnyugszom, nem lesz időzített szex, nem kell koncentrálni a gyerekgyártásra.

A mágusunk hangján is lehettett érezni a megkönnyebbülést, ahogy megtudta, elindítottuk az örökbefogadást.

Timi
latimi
 
 


Timi!
Nekünk is azt mondta Mágus, hogy annyi esélyünk van spontán babára mint az ötöst megnyerni. Kép Azóta nem is lottózunk, úgy vagyunk vele, nekünk egy gyerek a főnyeremény. Kép

Az biztos hogy akárki akármilyen beállítottságu nagyon nagyon nehéz a lombik által ránk pakolt terhet elvinni és tényleg csak bízni lehet benne hogy sikerül valamelyik az öt közül.

Éncsak csodálni tudlak, hogy a negyedik sikertelen lombik után ilyen gyorsan összeszedted magad és véghezvittétek az öribaba körüli dolgokat. Remélem mielőbb sorrakerültök valamelyik szervezetnél. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,

Stella,
Nekem is bedagad estére a bokám, és ez csak hét eleje óta van igy. Ezzel már együtt kell élnünk arra a kis időre Kép A toxémia ha nagyon hirtelen látványosan dagadsz fel, és ahhoz kell még magas vérnyomás is, meg fehérje a vizeletben. Persze mikor nekem a kézzsibbadásom elkezdődött, az én dokim is megijedt és elzavart vérvételre, de minden OK volt. Ha nagyon rossz a vizesedésed, rákérdezhetsz a dokidnál, de szerintem sem lesz már ebből gond. Csak pihenj minél többet feltett lábbal...

Unique,
Persze, igazad van, ha ennyit vártunk, még tudunk várni ha nekik így a jobb... Csak az ember már úúúúgy szeretné a kezében fogni KépKépKép Én továbbra is az április 4-6-ot tervezemKépKép de valahogy kihúzom húsvétig is ha muszájKépKép

Norka,
Nekem a mai napig is csuklik, van hogy naponta 2-3 alkalommal is, a fene tudja miért, de ezzel nincs gond KépKépKép Fura érzés hogy nem tudod megállítani, de ez vanKép

Csajok, ti tejszaporulatra szedtek valamit ?? A keresztanyám beparáztatott megint hogy mi van ha nem lesz tejem....

Timi,
A gólyák már elindultak idefelé, lassan megérkeznek a fészkekre, ugyhogy készülhetsz az áprilisi taliraKépKép

Renoka,
Aztán ügyesen szereljetek Kép Képeket várjuk Kép

Fanni,
Holnapután punkció KépKép Csak lazánKépKépKépKép

Kriszta
37+0

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Zsebi!

Mi a múltkor el is köszöntünk a mágustól min. 2 évre, de az is lehet, hogy soha többet nem találkozunk. Ez még a jövő titka.
Majd meglátjuk, hogyan alkalnak dolgok.
Túl sok babát sem szeretnénk bevállalni (5-6 gyerek). Az már felelőtlenség lenne.

Amint kapunk 1 babát, azonnal állunk sorba a másikért, hogy ne legyen nagy korkülönbség.
Max. 3 gyereket vállalunk.

Timi
latimi
 
 


Kriszta!

Az unokatesóim, a nővérem se szedtek soha semmit arra, hogy tudjanak szoptatni. A legidősebb unokatesóm 2 éves koránál tovább szoptatta a lányát. Pedig a cicijét a terhesség előtt nagyítóval kellett keresni.

Előtejed van? Ha van, semmi gond. A folyamat meg beindul, amikor szülés után mindjárt rád rakják a babát.

Ilyenen ne kezdj el aggódni. A stressz szinte nullára redukálja a tejtermelést.

A többiek javítsanak, ha nem így van!
latimi
 
 


Köszi Timi,
Azért szerencsére csak gyengén parázok KépKép De előtej az semmi. A védőnő korábban már megnyugtatott, hogy ez semmit nem jelent...szóval azért bízom benne hogy lesz, de ha lehetne valahogy rásegíteni, akkor szívesen megtenném...

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta!

Szerintem csak a tej minőségét lehet a megfelelő táplálkozással, folyadék bevitellel befolyásolni.
Majd alakul a dolog. 50 évvel ezelőtt sem voltak bogyók v. egyéb dolgok a tejtermelésre, mégis volt tej.

Ha véletlenül nem lenne, akkor sem kell izgulni.

tegnap nyilatkozott a rádióban egy nőci vmilyen szövetségtől, és azt mondta, hogy a nők 97%-a tudná szoptatni a babát, de csak minden 2. teszi ezt meg.

Timi
latimi
 
 


Latimi
Nem igazán értem én ezt a dolgot. Attól, hogy a tudat alatti elutasítha a gyereket, attól még szerintem lehet baba. Van olyan nő akit megeröszakolnak, és terhes lesz. Õ sem akarja, és mégis. De miért utasítanád el, hiszen folyamatosan részt vettél a lombik programban, ezek szerint akartad, nagyon is. Azt írtad nincsen nálatok szervileg semmi próbléma. Hát ez nekem magas! Én is három lombikon vagyok túl és még egynél sem tapadt meg. Ezek szerint én is tudat alatt elutasítom? De nálunk van páromnál baj, attól függetlenül velem meg ez lehet?!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


KagylóKép
Hát, ezek a dolgok nagyon bonyolultak. Szerintem a pszichodokik is csak találgatni tudnak. És néha nekik is jó, ha rá tudják fogni valamire!

KrisztaKép
Nálam sincs semmi előtej, de ez tényleg nem jelent semmit!
Vettünk Laktoherb teát. Tapasztalt anyukák szerint ez "rögtön" hat, azért csak a szülés után kell elkezdeni inni. A természetes folyamatok is akkor indulnak majd be!
Szerintem ezen ne kezdj el aggódni!
Bízz magadban!!!

RenokaKép
Jó szerelést! De azért neked csak óvatosan. Azt nem mondom, hogy bízd a párodra, mert én sem bírnám ki!

Stella
37+2

Kép
stella9
 
 


Kagyló!

Ha nincs szervi baj, akkor a kicsi lelked aktívan ellenzi a megtapadást. Ennyi. A terhebeesés 80%-ban függ a lelki dolgoktól. A fizikai sajnos elenyésző.

Ezt nem csak én mondom, hanem a mágusunk is ezt mondta.

Már eleve az is idegesíti az embert, hogy oda kell járnia? Mit kérdezel mindjárt: Miért pont velem történik. Már csak ez is tökéletesen elég ahhoz, hogy ne jöjjön össze. Az agyadnak hiába diktálod, hogy mit akarsz. A szívedet nem tudod becsapni.

Azért nem kell ám velem egyetérteni. Én így látom ezt az egészet.

Timi
latimi
 
 


Kagyló Kép
Bocs, hogy belakotyogok Timi helyett, de nem azt írta, hogy nálunk nincs semmi baj, csak hogy őnála. Donorspermát használtak, ami a lombiknak és az ahhoz párosuló pszichének egy teljesen másik dimenziója, mint amit pl. én ismerek. Minden tiszteletem Timié azért a 4 lombikért... de én az öribabáért drukkolok! Õ ugyanis közös baba lesz, épp egyforma kötődéssel mindkettőjükhöz.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Timi, Stella9
Hát ez szörnyű. Arra vannak a p. dokik, hogy megtalálják azt amivel tudnak segíteni. Most én is készülök hozzá, hátha valamit fog használni. Én pl. attól félek, hogy a maradék kettő nem fog sikerülni. De azt tudom, hogy az életem párja nem egyezne bele soha sem az örökbe fogadásba. Pedig ki tudja, hogy nálunk nem-e ez lesz majd a megoldás.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Fanny73
Elnézést kérek Timitől is, de ez elkerülte a figyelmemet. Hidd el én is szórítók neki, hogy minnél hamarabb megkapja a babáját. Tisztelem érte!!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kagyló Kép
Elhiszem Kép
Remélem Neked is lesz hamarosan babád. Talán segít a pszichológus, talán a lelked nyugszik meg, ki tudja. Drukkolok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kriszta Kép
ne parázz semmin! nekem tényleg 1 csepp előtejem nem volt, és 6 hónapig szoptak a fiaim kizárólagosan, semmit sem szedtem a tejre.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kagyló!

Én szorítok neked, meg persze a többiek is, hogy összejöjjön a baba.

Fanni!

Rátapintottál a lényegre: Közös baba. Az Imi most vhogy lelkesebben készül az apaságra, hogy öribabánk lesz.
Bár ezt sosem vallotta be, de amíg donorspermával próbálkoztunk, vhogy nem tervezett annyira.
Szerintem nekünk ez így jobb.

Timi
latimi
 
 


Fanni73
Köszönöm szépen!Én kívánom neked, hogy most sikerüljön.KépÉs te is rakjál majd fel fényképeket a babádról(babákról)!!!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Timi Kép
Én ezt értem Imi részéről, de a Tiédről is. Úgy is az számít, amit Ti gondoltok erről, de szerintem ha nálunk ilyen gond lenne, én sem lennék képes "mástól" teherbe esni... bármennyire is szeretnék gyereket szülni. S az én férjem is úgy élné meg, mint Imi, még ha igyekezne is eltitkolni csakis miattam.
Szóval hajrá KÖZÖS baba!
Puszillak

Kagyló Kép
Köszönöm. Nagyon szeretnék hamarosan fotókkal jönni!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Unique!!!!

Hun lenni!!! Nem ám csinálsz valamit!!

FArkasok J

Kép
farkasok
 
 


NorkaKép
Itt vagy? segíts, légyszi. MOstanában kicsit lazábbra vettem a CH diétát, ettem ezt-azt (ne gondolj nagy dolgokra). Van itthon mérőm és azt látom, hogy folyamatosan 6 körüli az értékem, sőt a nagy átlag inkább 6,5. Még akkor is, ha nem 1 órával, hanem másféllel a kajálás után mérem meg. De van amikor felmegy 7-re. Mennyire gáz ez? Persze most megint visszatérek a szigorúra, tudod nekem a zsömlés anno 6,8 lett. Annyiféle véleményt olvastam már ezzel kapcsolatban, remélem nem ártottam a babámnak egy-két palacsintával, kicsit több narancslével, több szelet teljes kiörlésű kenyérrel.

Te jól vagy különben? Te is diétázol? Néha nagyon nehéz, mert én rettenetesen édesszájú vagyokKép
DE most megint visszafogom magam.
puszi

reno
35+2
renoka
 
 


Renóka, én úgy tudom, az otthoni mérők sokkal pontatlanabbak. Ráadásul én nem értek igazán ehhez, de szerintem akkor lenne gáz, ha 7-8 fölötti értékeket mérnél. Ne felejtsd el, amiket beviszel, azok nem "szabvány" adagok, mint a mérésnél. Szerintem nincs semmi gond.
Ami engem illet, teljesen elhagyott az akaraterőm. Kép Kb. egy hete farkaséhes vagyok állandóan, és bűnözöm is, nem tudom tartani a diétát. Egyszerűen nem megy! Épphogy a csokit nem eszem meg. Kb. most jön elő a nagy terhességi zabálás nálam és a kívánósság. De miután a 29.hétben 8+ kg - nál járok és a régi farmerem jó rám (pocak alatt gombolom be), úgy döntöttem, kész, innentől fogva nem érdekel, úgy néz ki, a baba nőni akar. Ha még 6 kg-t felszedek, még mindig nem értem el a 15-öt... nekem egyébként a cukor túl alacsony az inzulinrezisztencia miatt, nem magas, nekem azért kell visszafogni, hogy ne legyek rosszul a nagy ingadozás miatt.

Kb. kétharmadáig kész a babaszoba, apa megcsinálta, de míg nem lesz teljesen kész, kiegészítők, szőnyeg, stb, addig nem fotózom le, majd teljes pompájában. Kép Mondjuk a miénk nem olyan fantasztikus hercegnőies mint Unique-éké, hanem inkább amolyan vidám és szertelenebb. Kép

pusz mindenkinek Norka (28+2)
s_norka
 
 


Köszi Norka, de ez tényleg tök gáz, hogy milyen nehezen tudok ellenállni egy fagyinak vagy egy szelet csokinak. Jól állsz kiloügyileg, meg te egyébként is vékony vagy, egyél, nem fog érinteni a szülés utáni súlytöbbletKép

Nálunk is nagyüzem van, készül a babaszoba, fotó nem lesz ma, majd csak ha minden összeáll. Nálunk sötétbarna (colonial) a bútor és elég rusztikus. Nekem nagyon tetszik, remélem a kisbabánk is szeretni fogja.

Neked hogy mozog mostanában Bogi? Mikor kell menned UH-ra?

pusz
reno
renoka
 
 


Renóka, nekem azt mondta a cukros Kisegér, hogy ő is képes elmajszolni egy nap egy fél doboz jégkrémet, a lényeg az, hogy ne egyszerre egye meg, hanem szétporciózva. Ugyanis nem fogyni akartok, sem ő, sem te, a kcal szóval mindegy, csak a cukrot nem kell nagyon megemelni. Én egyébként az 5%-os zsírtartalmú Algidát eszem light tejszínhabbal, eperrel, na ehhez mit szólsz? Csak fifikásan. Kép

Bogi változatlanul nagyon sokat csuklik. Szerintem kis hebrencs, most volt itt anyám, ő is ezt mondta. Kapkod és félrenyel. Kép Meg hát teljesen összevissza fekszik, hol itt érzem a popóját, hol amott. Kíváncsi vagyok a méreteire, péntek reggel megyek UH-ra.
Változatlanul éjjel 12 és fél 2 között a legaktívabb... hát evvan.
Szerencsére keményedésekkel szuperül állok, gyógyi sincs 3.napja, bár úgy érzem, a Betaloc-ot hiányolom, néha iszonyúan ver a szívem. Ja, egyébként nem értem, sok kismami a 30-31.hét után panaszkodik a forgóira, de én már most érzem, hogy a derekam alatt a csont mintha menne szét, és anyám szerint (3 hete nem látott) már most kacsázva járok. Kép Szóval a csuklás, a csontok stb. miatt tökre olyan, mintha 2-3 héttel idősebb lenne ez a terhesség, legalábbis a többiek elmondásához viszonyítva.

pusz
s_norka
 
 


Nori, Reno!
REndben kaptok még egy kicsi haladékot a szoba képpel, de nem sokat mert már nagyon nagyonkíváncsi vagyok.

Örülök, hogy mindketten jól vagytok. Kép

Unique!
Nagyon nagy a csend körülötted.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Timi!
Holnapra nagyon sok szerencsét kívánok a versenyhez. Kép
Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!

Ápr. 8-án lesz a horgászverseny. De azért így előre is köszi. Már én is elkeveredtem a sok dátumban. Már be kell jegyeznem mindent a naptárba.

Jövőhéten begyűjtök egy új botot. Ez csak úszóval lesz felszerelve. A másik a fenekező, az egy nagyon spéci olasz bot.

A többiek hova lettek?

Unique!

Talán kibújt a babóca?

Timi
latimi
 
 


Timi!
Akkor bocsánat. Kép
Az a nap amúgy is érdekes lesz, bár én már alig várom. Utálom már ezt a kampányolást egymás fikázását, akkor vége lesz. Kép

Nekem is hiányzott Unique, lehet beindult valami. Elvileg Orsit fogja értesíteni, hát majd meglátjuk. Kép

Szép álmokat!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!

Semmi baj. Legalább vidáman megyek másnap a horgászás után szavazni.

Akkor izgulok értük. Remélem, holnap megtudunk vmit.

Jó éjszakát!

Timi
latimi
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Timi!
Rossz volt olvasni amiket irtál. Lehet hogy igaza van Krizsának a lekiekről, Dezsőnek is ilyesmit mondott a vetélés után. És nem is sikerült az a lombik... Hiába telt el fél év, még nem voltam elég laza és bizakodó hozzá.
Érdekes, hogy amikor először odamentünk, én ugy éreztem, hogy ez az az orvos, aki segiteni tud nekünk hogy legyen még 1 babánk. Bennem akkor már nem voltak görcsök, minden lépést ugy tekintettem, hogy közelebb visz a megoldáshoz.
És amikor berakta, itthon azzal az érzéssel feküdtem, hogy sikerül.
Szivből remélem, hogy hamarosan összejön az örökbefogadás. Mit mondanak, mennyi idő átlagban?
Kell vmi tanfolyam, vagy bármi hozzá?
Talán jobb lesz igy tényleg, közösen vállalt baba lesz.
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi!

Nem hinném, hogy olyan könnyen, lazán fel lehet dolgozni azt, hogy egy idegen spermát kapsz. Mindenkit nagyon izgat, hogy nézhet ki, milyenek a tulajdonságai, hogyan reagál dolgokra.

A párodat azért választod, mert a te "elvárásaidnak" felel meg, ő az álmaid pasija. Akkor nem hiszem, hogy olyan könnyű lenne feldolgozni, hogy egy vadidegentől kapsz spermát, hogy megoldódjon a babakérdés.

Mi erről beszéltünk a dokival elég hosszasan.
Az ember nem ül mindig rózsaszín felhőkön. Elég egyszer, hogy elhangozzon olyan mondat, ez az én gyerekem. És ez a mondat számtalan házaspárnál elhangzik.

Hiába mondja vki, hogy én ezt sosem fogom mondani.

Ezért mondta nekünk a doki, és más házaspároknak is, hogy jól beszéljük át a dolgot. Ha kell, hagyjunk erre pár hónapot.

Itt biológiailag az egyik "ki van zárva".

Nektek saját sperma volt, van használva?

Nem kívánom senkinek azt a percet, amikor felteszi a doki a kérdést, hogy a férje is beleegyezett a donorsperma használatába.

Én A Krizsában 1000%-ban megbíztam. De itt nem a bizalomról van szó.

Az örkbefogadás nagyon bonyolult dolog. Vagyis az állam teszi azzá.
Be kell jelentkezni a Tegyeszhez. A jogász felveszi az adataitokat.
Itt jelezned kell, hogy titkos vagy nyílt örökbefogadást választjátok. KB. rá 2 hétre megnézik a lakást, hogy alkalmas-e ddi, amíg nem kapunk babát, félévente meglátogat bennünket, feljegyzi a változásokat. Õ az ún. kapcsolattartó.

Ezekután pszichodokihoz kell menni. Itt ki kell töltened egy 566 kérdéses tesztet, rajzolnod kell. Ezeket elemzik. Utána elbeszélget a férjjel és feleséggel, külön-külön.

El kell végezni egy tanfolyamot is. Nekünk 4 szombati napot vett igénybe. Fejenként 10-10 ezer Ft-ot kellett fizetni.
A tanf. elvégzése után be kell menni a gyámhivatalhoz. Ott mégegyszer megkérdezik, hogy nem gondolta-e meg a házaspár magát a házaspár.
Õk adják ki a jogerős határozatot.
Ha ez megvan, akkor fordulhat az pár alapítványokhoz, ha a nyílt örökbefogadást választja.
Ennyi.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok,

Annyian hiányoltatok, már muszáj benéznem Kép
Olyan aranyosak vagytok! Kép

Nincs még semmi... Kép Hétvégén jókat pihiztünk, sétálgattunk, ettünk Kép Még kiélvezem az utolsó terhes heteket Kép
A poci görcsölgetéseim már mindennaposak, Laura pedig kezd egyre nyugodtabb lenni, egyre kevesebbet mozog. Most persze én is parázok, hogy ha épp nem mozog, miért nem mozog. Azt mondják, üljek le, és fél óráig figyeljem, kell, hogy 10x megmozduljon. Hát nem tudom... Ez nálunk nem jön be Kép Remélem, minden OK, holnap reggel megyünk NST-re és dokihoz.
Elvileg ugye péntekre vagyok kiírva, de csü-vas-ig a dokim nem lesz itthon, remélem, nem kell másnál szülni. Bár szerintem nagy az esélyem a túlhordásra, amit pedig nagyon nem szeretnék... Kár, hogy ilyenkor nem lehet automatikusan kérni, hogy megindítsák... Már tényleg szeretném a kezeimben tartani Laurát. Kép

Norka, RenoKép
Örülök, hogy minden rendben van Veletek, várom a szoba képeket, ha meglesznek! Kép

ZsebiKép
Igen, Orsit fogom értesíteni, ahogy megígértem. Így is lesz! Kép

Puszilok mindenkit, most nincs többre erőm, még majd jövök ma!

Puszi

Unique
39+4

KépKép
unique
 
 


Unique!

Örülök, hogy jelentkeztél. Már aggódtam. Biztosan minden rendben van Laurával.
Továbbra is vigyázz magatokra!

Timi
latimi
 
 


Timi Kép
megkaptad a mailre a válaszom?

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


TimiKép
Köszönöm, aranyos vagy! Kép

OrsiKép
Szerinted egészen normális dolog, hogy így a végefele a babák kevesebbet mozognak? Most már csak olyan kis pici rezdüléseket érzek odabentről tegnap este óta. Tudsz erről valamit? (túl nagy a csend... persze egyből beindul a mama-para Kép)
Most megettem egy kis csokit a szülésznőm tanácsára, volt is intenzívebb mozgolódás.
Mire kell vélni ezt a dolgot?

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Sziasztok!

Kriszta,
Peti átadta az üzeneted, köszi, hogy hiányoltok. Rengeteget dolgozom, bejárok a céghez és Andor mellett a netre már nem maradt időm. Visszaolvasni sem tudtam, csak az utolós 1-2 hsz-t, de azt látom, hogy még mindenki egyben van Kép Andor hatalmas, lassan 9 kiló, teljesen kivilágosodott a haja, majdnem szöszke Kép Jól vagyunk, csak én már a végkimerülés határán állok. Szerencsére már csak 1-2 nap és befejezzük a katalógust, utána pihi és tudok újra rendszeresen jönni Kép

Unique,
nem jelent semmit, hogy kevesebbet mozog, ezen ne aggódj Kép Tudom, hogy kellemetlen és nehézkes a vége, de hidd el, Laura tudja mikor kell jönnie. Addig marad csak benn a pocidban, amíg szüksége van rá. Még egy baba sem maradt benn a mami pocijában örökre, Andor is üdült +1 hetet Kép

Na robogok tovább dolgozni, Andor épp alszik,
pusz-pusz:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Orsi!

Az előbb válaszoltam. Bocsi, hogy csak most.

Lara!
Már szétizgultuk magunkat. Andor tényleg hatalmas. Szupi, hogy jól vagytok. Puszi a nagyfiúnak.

Timi
latimi
 
 


Unique Kép
teljesen normális Kép
minden szakirodalom leírja, hogy a 34. hét után folyamatosan csökken a babák aktivitása.
Az ok: csökken a hely ill. csökken a magzatvíz mennyisége, ami miatt már nem tud annyira ficánkolni.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: