Új privát üzeneted érkezett!

Rylie,
innen is sok sok jókívánság megy Boris felé, aki már ilyen szép nagylánnyá lett!!! :lol:

Ancsi,
marha jó lett a csajok haja!!! Férjed tanulta ezt vhol??? :lol:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Jaj, elfelejtettem írni, hogy gratulálok Manitounak Laurához!!!

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Manitounak gratula!

Megint érdeklődnék, ha nem baj. :roll:

Tud valaki olyan orvost ajánlani a Szent Imrében, aki tud edát beadni?

Köszi előre is!

kétfiús anyuka
babdorka
 
 

 
 

Manitou-éknak nagy gratula!!! :D

Babdorka,
Urbán Márta pl.

És még mindig egyben 8)

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Szrekuc, köszi. Nála szülted Ábelt? Tudsz róla bővebbet mondani? Távolságtartó vagy aranyos? Bemegy-e, ha éjszaka hívod? Fájdalmasan vizsgál-e (engem eddig ha nő vizsgált, mindig fájt!!!).

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Szrek: HAJRÁ, HAJRÁ! Ilyenkor szoktuk írni, hogy : SZÜJJJÉÉÉÉ MÁÁÁÁ!! :)

Manitounak nagy-nagy gratula!!! Jó egészséget kívánok nekik!!!

Babdorka: UM inkább távolságtartó, nekem sose fájt amikor vizsgált...

Tinu: egyébként abban én is hót biztos voltam/vagyok, ha kapott is volna valamit Kamilla akkor is Bori ajándéka lett volna az érdekesebb.

Ancsi: ez az előtte-utána sorozat!! :) Tisztára, mint valami holivúúúdi sztárbabák :mrgreen: Nagyon tutti! Férjed jó fodrász, ha egyszer nem lesz melója, mint vegyész, még mindig simán elmehet majd gyereknyirbálónak ;) Adrika is jól megnőtt!

Köszöntéseket köszi, mindjárt keresek képet is.

Rylie
rylie
 
 


Nyalinthatsz:
Kép

Torta nyamm:
Kép

Csacsin:
Kép

R
rylie
 
 


Boris pont olyan, mint Kamilla! :lol:

Babdorka,
Barna Péter is tud. Fájdalmasan nem vizsgál, KEDVES, aranyos...

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Szrek???? :D
rídonli#
 
 


Jelen ;) :lol:

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Rylie, Zsancikant, köszi!
Barna Péterről tudnál bővebben írni? Hogy áll pl. a gátvédelemhez? Mennyire pénzéhes? Szakmailag jó?

Amúgy amikor a prof vizsgált (Rákóczi), az fájt talán a legjobban! :(

kétfiús anyuka
babdorka
 
 



Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Babdorka,
BP nem egy alternatív féle orvos, viszont, ha neked az kell, akkor nem szól bele. :lol: :lol: nekem az kellett, és hagyta, hogy ősanyásat játszak! :wink:
Egyáltalán NEM pénzéhes, azért is esett a választásom rá! A 23. héten vállalt el. Szakmailag nem tudom megítélni, nekem jó volt, viszont én nem is voltam problémás eset.

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Ancsi! túl már az F&H-n?
férjed tényleg szuperiügyi (hozzánk is jöhetne), de ugye könnyű jó modellel :lol: :wink: :lol:

Rylie! Angi az 1.szülinapján:
Kép Angi 2007
ismerős az aji? 8)

Isten hozta Laurát! :lol: :lol: :lol:

Berniről is szívesen látnék képeket...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Kép Emmamosoly

Kép Torna közben

Kép Angi orvososdit játszik (a piros szétmorzsolt pipacs amit ő homeosszernek hív :lol: )

Kép Angi olvasás közben

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok,

Először is köszönöm a köszöntéseket Fanni nevében igy utólag is. Nagyon jól esik, bár nem jutottam eddig babanyet közelébe.

Gyorsan átfutottam az oldalakat, micsoda fotók a gyerkőkről. No meg érdekelt, hogy Szrek egyben van-e még.

Barbi: az első kép az Emma? Tiszta Angi? A mosolya az totál hasonló.

Én is teszek majd fel képeket a gyerkőkről. Dani már hatalmas és egy igazi pasi, imádom a mosolyát. Nagoyn aktiv fiúcska, ma már megfordult a hátáról a hasára. (Tanúm is van rá, igaz Monisa? :lol: :lol: Szóval egyre ügyesebb és egyre jobban kell már rá is vigyázni.

Curse: Fanni pontosan igy nyúzza Danit, ahogy Te leírtad, úgy látszik ez a normális. Néha sajnálom Danit, de annyira de annyira szereti őt Fanni, nem akarok tényleg én sem sokszor rájuk szólni.

Holnap kapom meg a lakást, úgyhogy tényleg most már véget ér lassan az utolsó hónapok rémálma. Valaki nem tud jó költöztetőt normális áron? Köszi előre is.

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Rájli, Barbi
micsoda szép csajszik! :))


Johi,
most nem találom, de átküldöm még ma mélben a költöztetős emberünk paramétereit. Szuper csapat.

Curse,
jól vagyunk köszönjük. :) Növöget mindkettő és non stop nyúzzák egymást :)
macskanyu
 
 


Szrek: te holnap befekszel a kórházba? Vagy mi lesz???

A fotók irtó aranyosak, gyorsan nőnek ezek a "picik". Csongi is már akkora! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Szrek??? Tényleg mikor kell befeküdnöd?

Rylie,
Hihetetlen mekkora már Boris is :D És jól látom, h a haja kivilágosodott?? Fog még párod feje fájni a csajok miatt :wink:

Barbi,
Áh, hihetetlen milyen zabálnivaló Emma :D Angi és homeozás csúcs :lol:

Tinu,
Nem hisszük el, csak ha teszel fel képet Csongiról :D :wink:

Macs,
:D Jól emlékszem, h anno te tetted fel az eperdzsem készítésének módját? Feltennéd esetleg megint, akkor én balga elfelejtettem lementeni :oops: Az arányokat is lécci, mert azzal meg totál hadilábon állok :oops:

Kép Kép
curse
 
 


Johi,
Gratula lakáshoz :D nekünk haver volt a költöztető, de azóta már nincs meg neki az a teherautó :( Forduláshoz gratula, úgy látszik ezek a pasik nagyon együtt csinálják a dolgokat :D Alex is elkezdte két hete, de nem macskázva. Egyik nap hasról hátra, másik nap meg hátról hasra :lol: Mondjuk azóta csak a hátról hasrát gyakorolja :?

Kép Kép
curse
 
 


Zsani, köszi!

A képek édesek!

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Johi: Hurrá! Akkor lassan nyugalmasabb vizekre eveztek, ez jó!

Minden bébifotó széééép! Hiába na...

Szrek????? Mi lesz veled?? Gondolom benn nem marad a ded :mrgreen:
és íme a málnamisu recije:

Krém:
2 tojássárga+10 dkg (ízlés szerint, elvileg 15 dkg-t ír, de nekünk az túl édes) porcukor habosra kavar
bele a mascarpone
bele kb 15 dkg málna/eper/ribizke/szeder vagy vegyesen is akár
bele a 2 felvert tojásfehérje hab óóvatosan

krém kész

babapiskótát ugyanúgy megszöttyeszteni mint a tiramisu esetén csak kávécucc nélkül azaz cukros vízet forralva azaz szirupot gyártva, ez meghűl+bele rum
ebbe nyomkodjuk a babapiskótát, de ne ázzon csumára szét. Üvegtál aljába egy sor babapiskóta, rá krém, rádobál gyümi, újabb sor piskóta-krém-gyümi, ameddig van alapanyag.
Hütőben összeáll, s egy-két óra múlva hami befelé :)
Imádom!

Curse: reményeim szertefoszlottak 8) Bori se az én hajamat örökölte :( a csuma fekete haja szépen kiszőkült...igy ezen a téren ő is apja lánya :? Örültem volna ha valamelyik továbbviszi a sok és vastagszálú hajgént, de hát igy jártunk 8) szőke kék szemű lett mindkettő :)

Barbi: nálatok is hogy hasonlítanak a lányok!! Dr. Angi :)

Zsan: kb te vagy az egyetlen aki szerint Bori hasonlít Kamillára :) szoros családtagok szerint senkire se hasonlít 8) barátaink szerint Anyura hasonlít, Dédi meg célozgatott, hogy esetleg nem is ugyanabból az alomból származik :?
Lakással hogy álltok? képzeld holnap jön EGY ÉRDEKLŐDŐ, személyesen! WOW! Micsoda "szerencse", hogy épp holnap van a szocpol leadási határideje :?

És Kamilla újra itthon!! :) Hiányzott érzékenyülősszmájli...neki mi kevésbé 8)
Tegnap Anyu kérdi tőle:
"Hát mesélj Kamilla, mi mindent csináltál Pécsett!"
Kamilla: Hát hiányoztam Borinak!
:mrgreen:

Rylie
rylie
 
 


Képek csodajók, gyerköcök édesek :D

Curse,
nagyjából elmúlt már nálunk, helyett megy a birkózás, és most már Ábel is rendesen odanyom egy-egy (vagy több) maflást :lol: egymáshoz edzödnek szééép lassan 8)

bocsi, másra nem tudok már reagálni, sűrűek a mostani napok. vendégek jönnek-mennek, aztán mi utazunk megint el...
fibi
 
 


Ma 3/4 16kor megszületett Áron :lol: :lol: :lol:
59 cm és 4100 gramm
Hála mindketten rendben vannak. :lol: :lol: :lol:
Szrek szuperül hangzott :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


GRATULÁLUNK!!! NEM SEMMI MÉRETEK :D :D ISTEN HOZOTT ÁRON!!!! :D :D

Kép Kép
curse
 
 


Szreknek és családjának nagy gratula. Húh mekkora pasika ez az Áron, nem semmi. Minden jókat kívánunk Babának, Mamának, Tesónak, Papának... :lol:

Curse: most már aztán tényleg össze kéne ereszteni a babákat.

Macs: köszi előre is. (még nem jött át)

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Gratula Szrekucnak és Isten hozta Áront! :D:D

Curse,
hát én semmi különös módon nem csinálom az eperlekvárt.... eper lecsumáz, lábosba bele és főzöm, ameddig a kívánt sűrűséget eléri. Mivel én nem cukrozom a lekiket, mézet teszek bele, ha édesíteni kell/szeretném. A méz tök jól kiemeli a gyümölcs ízét.
Tehát megfelelő sűrűre főzöm, ha kell, ízlés szerint mézezem, szaliciles vízzel kiöblített üvegekbe merem és fejre állítom lezárás után, kb. egy napra. általában paplan közt dunsztolom, mennél lassabban hűljön, de langyos sütőben is lehet szükség szerint.

Johi,
elküldtem :)
macskanyu
 
 


Áron, Isten hozott
gratula a Szrek családnak
!! :D :D :D :D

Kép
akata
 
 


HATALMAS GRATULA A SZREK CSALÁDNAK!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
sok sok boldog órát együtt!!


nálunk:
lakás utsó pillanatban eladva. Múlt csütörtökön ajánlatot tettek, majdtTegnap este eladtuk, több órás nyűglődés 3 éhes gyerekkel. Aztán rohantunk tovább MEGVENNI az új lakást. Több órás nyűglődés ottan is, éhes-szomjas gyerekkel. Este 11-re végeztünk, Meme már aludt a kezemben, reggel 8ig aludt, majd most 10-kor ismét elaludt. Kicsit ki volt szegény.
Nem úgy én, legalább 50 oldalt szignózni, a végén már a halálos ítéletemet is aláírtam volna.
Nagyon klassz lesz, ha majd egyszer elköltözünk, de okt végi az átadás, ami csúszhat dec. 31-ig. Innen okt 1-jén kell kiköltöznünk, addig albérlet.
Az üröm az örömben, hogy én még a honlapon egy 84 m2-es kertet láttam, a szerződésben már csak 62 m2 volt.
És hát a legszebb, hogy most 20 éve eladósítjuk magunkat, ami hatalmas nagy öröm az én szívemnek. Így valszeg szept-től bölcsit kell találnom Memének, és én is dolgozó asszonnyá leszek, pedig mindent megtettem (3 gyerek, stb) hogy SOHA ne kelljen dolgoznom... :lol:


de a lényeg persze HURRÁ, lesz új kecó, hozzá kertecske, és remélem ez elhozza hozzánk is a Mennyek Országát... :lol:
no, meg persze egy jó alapos pszichoterápia. (mert csodák ugye nincsenek)

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Szrek,
szívből gratulálok Áronhoz :D :D :D
kisün
 
 


Gratulálok Manitounak és Szreknek innen is :) Sok-sok boldogságot és rengeteg tejecskét :) Csak néztem, előbbi milyen gyors, másik milyen óriás bébi :)

Hááát, az az igazság, nem gondoltam, hogy amikor beírtam este, hogy jön a tesó nálunk is, akkor nem csak pocakban és majdan értendő, hanem konkrétan is 8) Szóval, elég bután jött ki :roll: :oops:

Köszönjük mindenkinek a köszöntéseket :)

Szülinaposoknak, Névnaposoknak Sok Boldogságot!

A képek nagyon helyesek, tündériek :), hát még akik rajta vannak :)

Nem nagyon olvastam vissza, csak átfutottam, s mivel annyira nem szalad a topic, talán lesz még kapacitás később is visszaolvasni. ;) Én nem tudom, Ti hogy csináltátok, csináljátok, de én még annyira nem tudok szervezni sem időben, sem sehogy, hogy az döbbenet. Nálatok hogy volt? Nagyjából mennyi idő telt el, mire beálltak a napjaitok?
Eddig egyenlőre annyi az állandóság, ami remélem - szép és naiv remények, igaz? - megmarad, hogy délután nagyjából egyidőben alszanak Mátéval.

Megyek, csöpp felkelt,

Vica
vica94
 
 


ISTEN HOZTA ÁRONT! Nem véletlen volt az az óriás pocak ;)
Gratula Szrekuc! Jó egészséget Nektek!!!

Zsan: GRATULA!!! :D És hol lesz az új? Elárulod?
ööö egy újabb gyerek és simán maradhaszt még otthon :mrgreen: úgy is szerettél volna egy kislányt, nem ? :mrgreen:

Vica: hááát én nem akarlak elkeseríteni, de nekünk ölég nehéz votl az eleje, főként én miattam...úgyhogy kb 6 hó után volt normálisabb az életünk. :roll: Berniről dobjál fel képet de izibe!

Rylie
rylie
 
 


Áronnak és Rékának innen is nagy gratula :D :D :D

Zsan,
ezek jó hirek, szuper :D utsó pillanat, hu, tényleg :lol:

KépKép
fibi
 
 


mega off:
Akinek volt köztetek adóvisszatérítése, az már visszakapta? Tele van a bugyrom az apehhal. Nem, h hátralékom, de túlfizetésem van és még mindig nem utaltak. És persze ma nem lehet felhívni őket, mert köztisztviselői nap van. A fene jó dolgukat, az adófizetők pénzén :roll:

Macs,
Köszi :) De gondolom a mézet, ha teszel bele a legvégén, igaz? És egyébként nagyon lassú tűzön kell főzni, jól tudom?

Vica,
Képeket kérünk! :wink:

Fibi,
Neked is köszi :) Akkor még van remény :wink:

Kép Kép
curse
 
 


Sziasztok!
Itt egy elveszett bárány :lol:
Sejtettem,hogy sok új dolog lesz itt,na de,hogy ennyi baba :shock:
Minden mostanában született kisbabához szívből gratulálok! :D
Azért Vicán valóban meglepődtem :lol:
Kérhetném,hogy tegyetek fel H-as képeket is és én rakom is a fotóalbumunkba :wink:

Zsan:
nektek is gratulálok,remek időt futottatok :mrgreen:
De a lényeg,hogy sikerült!Mesélj a részletekről :D

Ancsi:
nem fogod elhinni,de még csak most kaptuk ameg a szoc.pol-t :evil: Lányaid hihetetlenül szépek,igazi klónok :lol:
Zuziról tudsz valamit?

Curse:
mi már 1 hete megkaptuk a visszajáró adónkat :?
Ti is őrületes tempóban nőttök :D

Johi:
neked is gratulálok az új lakáshoz,erős csajszi vagy,le a kalappal elötted! :D

Hírtelen ennyi jutott az eszembe.
Mi minden nap a túlélésre játszunk,mivel egész nyáron nincs óvija a Dorkának :roll: Ennek megfelőlen a Botondon éli ki magát.A kis lüke meg tapad rá,mint egy pióca :lol: Természetesen csak az"okosságot"tanulja :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára petergabi 2009.07.08 11:04-kor.

petergabi
 
 


Curse: én is visszakaptam, már több, mint egy hónapja. Enyémet a cégem utalta, de Apáét az Apeh és az is megjött már. Úgyhogy nálatok valami gubanc lesz, ha eddig nem jött meg még :roll:
Te valahogy vonzod ezeket a problémákat úgy érzem. 8)

Minden lekit lassú tűzön kő főzni.

Gabi: Váuuu és váuuuu minden gyermeked mekkorrrrra lett!!!
Szerintem most Orsi miatt főhet leginkább a fejed, nem? Milyen suliba megy tovább? Nagyon szép lány, erényövet beszereztél már? Avagy Apjuknak van hatlövetüje?
Dorkával se lesz egyszerű, mert ő is elég csibészesen bír nézni ;)
Boti betörte a fejét? :o Áááá szegény! Micsoda pillák!

Rylie
rylie
 
 


Gabi,
Iszonyat helyesek a kőcök és igaza van Rylienak a csajokkal kapcsolatban :wink:

Zsanci,
Grat a lakáseladáshoz! :D Ez aztán tényleg az utolsó perc 8)

Rylie
Úgy érzed? :mrgreen:
Egyébként ma sikerült beszélnem az apehhal, azt nem mondom, h hány számot és hányszor hívtam, de végre valaki megkönyörült és felvette :roll: Szóval költöznöm kell, mert rossz megyében lakok :lol: A pest megyei adóbevallásoknál még csak május 5. -nél tartanak, én meg 17-én adtam fel. Talán augusztusban lesz belőle pénz is, nem mintha nem most kéne, h 50e ft-ba került a gázkazán javítása egy hete :roll: (annyira jó, h tőlünk elvárják a határidő betartását, míg ők sz@rnak bele). De legalább a csaj is látja az egyenlegemen az illetéktúlfizetést. Remélem, amikor benyújtom papíron is, h adják vissza a túlfizetésemet, akkor is így fogják látni 8) Bár amilyen szerencsés vagyok, bizti augusztusban telefonálhatok megint :mrgreen:

na megyek csomizni, nem sokára indulunk balcsira :D jó 7végét mindenkinek!

Kép Kép
curse
 
 


Köszi a gratulációkat :D ma jöhettünk haza :D itt egy kép az első itthoni szunyálásról
Kép

szüléssztori majd később, de nagyon szép volt minden :D
Ábusnak nagyon tetszik a kistesó, de meg is van tőle zavarodva, remélem,majd alakul
de segített füröszteni, pelenkázni, mindent :D[/img]

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Szrek: szééééép és hasonlít rád!!!
Szép napokat!!

R
rylie
 
 


Vekerdy előadás óvodaérettségtől-iskolaérttségig

http://waldorf.god.hu/

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Szrek,
Gyöngyörű! :D És látszik, h Ábussal tesók :wink: Szüléssztorit nagyon várom!

Kép Kép
curse
 
 


Áron nagyon édes!!!!!!!!!!!!! :D Szrek, hogy vagytok azóta?

Két hónapos Csongor:
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Jaj, persze a két és fél éves jányomat is megmutizom:
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Tinu,
helyesek a kőcök :D

Köszi, jól, bár szopipara eléggé rajtam van, de igyekszem nyugodt maradni meg bízni, hogy van, lesz elég tej.
Valamiféle ritmusa van a kiscsókának, de ma pl. pont nem úgy csinálja.

Szülés:
Hétfőn 12-re volt ctg-re időpontunk, de Ábus már előző nap bágyadtnak tűnt, másnap reggelre meg lázat is produkált meg pöttyöket, úgyhogy ctg előtt még beiktattunk egy gyerekdokit. Fájdogált úgy reggel óta, de durvábbra számítottam, így nem nagyon foglalkoztam vele, csak a biztonság kedvéért vittük magunkkal a táskát. Negyed 12 körül végeztünk gyerekdokinál (szerencsére nem vmi himlőféle miatt voltak a pöttyök, egyébként meg torokgyulája volt a gyereknek), szaladás anyuhoz. Ott már elég sűrűek voltak a fájások, de nem kötöttem anyu orrára, mert akkor nem engedett volna vezetni.
Háromnegyed után értünk a kh-ba, ahol a folyosón UM-be futottunk és aki a fejem alapján ctg helyett a vizsgálóba terelt, ahol kiderült, hogy majdnem 3ujjnyi a dolog, úgyhogy irány a szülőszoba.
Szülőszobán ctg meg egyebek, addig Jani is megjött a csomaggal a kocsiból és olyan 1 körül beköltöztünk a kék szobába. Burokrepesztés volt, a víz meconiumos volt. így maradt a ctg. Gabi hozott vajúdó olajat meg labdát meg masszírozott, Janival egyetemben. Oxitocin nem kellett, nagyon örültem neki, mert jöttek szépen a fájások; egyedül a kitolásnál kaptam, mert rövidek voltak a tolófájások.
A durvulás úgy 2-f3-tól kezdődött, Áron pedig 15.44-re bújt ki. Kis repedés volt, de egyébként minden rendben volt;tisztítást, stoppolást, szokás szerint,nehezen viseltem. :lol:
Az egész nagyon szép és szuper volt, UM nagyon jófej volt, Vass Gabit pedig maximálisan tudom ajánlani mindenkinek, nagyon profi és nagyon emberi, Janival mindkettőnknek bejött a stílusa. Szobatársamat pl meglátogatta a szülésznője, nekünk nem köszönt, Gabi meg még a szobatárs lelkét is ápolta, amikor hozzám jött, mert épp úgy volt, hogy elviszik a babáját; másnap is rákérdezett, hogy hogy vannak stb.

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Tinu: milyen álmodozó a tekintete Tücinek... és tényleg szép szája van :)
Csongor szerintem hasonlít rá!


Szrek: hát ez tényleg gyors volt ;) és fájásokkal vezetni!! :o nem vagy semmi !
No szopipara!!! Én pl Borival 5 ml-t is alig bírtam kifejni egy-egy szopi után, aztán persze paráztam, hogy bizti nincs elég...és most is vígan szopizik még a csajszi, szóval feleslegeges volt aggódnom.
Te se tedd!

Egyébként mindenki nyaral vagy mi van????

Anyukámat elküldték nyugdíjba salalalalaaaa :D

Kérdés: az normális, hogy májusban jött meg először orbitális mennyiségben a menses. Kövi késett egy hetet, majd kb egy napig valami barnás maszatolós cucc és kb ennyi :roll: Elvileg jövő héten kellene megjönnie megint...de hogy őszinte legyek kissé fostos vagyok, hogy ..... szóval az első pár visszatérő ciklusba még belefér, hogy egyszer rendesen egyszer meg alig-alig van meg?? :roll:

kisséaggódósrylie
rylie
 
 


Szrek: te is gyors voltál Áronnal. Tökre örülök, hogy szép volt, érdemes volt rá készülnötök. A szopipara meg normális reakció. Én úgy oldottam meg a dolgot, hogy teljesen ráálltam az igény szerinti szoptatásra és nincs mérlegünk sem. Innentől kezdve nem idegeskedek szopi miatt. Fejni sem fejek, csak az első hétben fejtem picit, mikor nagyon kemény volt a cicim, hogy ne gyulladjon be és annyi.

Rylie: szerintem lehet normális, hogy nem normális, de ugyi én nem vagyok nőgyógyász. :wink: Ha aggódsz, hívd fel UM-et. Nem szedsz semmi gyógyszert?

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk mi is a nyaralásból, király volt, de itthon is jó :lol: Megheccöltem a képeket, hát nagyon jóóóók!!! Kedvet kaptam én is: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Na de ennyi elég is belőlünk :lol:

Szrek :) Hatalmas gratula Nektek!!! Nagyon szép Áronod!! Gondoltam Rád, hogy bizti megszülsz, mire hazaérünk, így sajna kimaradt a kórházlátogatás, szóval pláne örülök az Áron-képnek! Ja és tökre hasonlít Ábelre :wink: :D

Rylie :) Nagyon édes az etetős kép!! a gumicsacsi meg óriási :lol: :lol: Anyukádnak meg heuráka, éljen a nyugdíj!!!

Vica :) Együttalvás rulez!! Amíg tudod, próbáld így időzíteni, nagy kincs, hogy szusszanhat az ember lánya egy kicsit! És sok ++++++

Zsan :) Gratula és hurrá-hurrá, hogy sikerült eladni a kecót és hogy már meg is van az új!! :D Melyik környékre fogtok költözni?

Tinu :) Hihetetlen, hogy Csongor már 2 hónapos!! :o :D Nagyon cuki! ahogy a nővérkéje is!! :D :D

Barbi :) Lányaid tündériek! :D

Ancsi :) Hű, már túl vagy a vizsgákon?! Gratula!! (Kérdezzem, hogy sikerült? :wink: ) Apa meg klassz fodrász, tetszenek a Lányok nagyon!! :D :D
denizsa
 
 


Köszi csajok :D
Fejni nem fejek, annyira nem beton a dolog és igény szerint szopizik. Remélem, majd ha növekszik az igénye, akkor is lesz elegendő. :roll: Gabi megadta egy szoptatási tanácsadó számát, megnyugtató volt vele beszélni, de persze az emberben mindig ott a kisördög.

Rylie,
szerintem is minden belefér, nekem pl kellett anno Norcolutot szednem, mert csak az egyik hormon indult be Ábus születése után és tök zagyva volt a mensi

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Deni: SZIJA! Nálatok meg egyre inkább kezdenek különbözni a srácok. De az tisztán látszik, hogy egyik sem a csendben-sarokban-megülős fajta :D

Tinu, Szrek: hááát még talán kibírok egy hetet (elvileg akkor kéne megjönnie megint) de lehet, hogy veszek a hétvégén egy tesztet, mert persze most állandóan ezen jár az agyam, hogy mivanha!? :?
Kamilla után egyértelmű volt a dolog, megjött és kész. Utána simán mindig 28-30 napra elöntött mint a fene. Azért furcsa most ez nekem. :roll:
Tinu: nem szedem semmilyen bogyót...valahogy az a fixa ideám, hogy amig szoptatok addig nem szedek/rakatok bé semmit ami hormonos cucc. UM-t felhívni? hehehe Gizus úgy őrzi az oroszlánkaput mint amolyan igazi sárkány :D

Rylie
rylie
 
 


Deni: tényleg most már van saját karakterük a tesóknak! PErsze azért hasonlítanak is. :wink: Olyan jó nézni ezeket a nyári, vidám képeket!

Rylie: hát gondolom, UM-et el lehet érni a kórházban. Még sose volt gondom, ami miatt nőgyógyászt kellett volna hívni, dehát ha egyszer UM a nőgyógyászom, akkor csak őt kellene ilyesmikkel zargatni, nem? Amúgy mi van, ha? Nagycsaládosként lehet egy csomó kedvezményed, nem? :wink: Én erre hajtok.

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: