Új privát üzeneted érkezett!

Szrek,
köszönjük :D mi nem publikáltuk a szülinapot a táblában, megtisztelő hogy mégis emlékszel :) :) :) :) :)
Majd teszek fel képeket ha a saját gépemhez jutok :) a két napos vigalomról no és a tortáról amit gyártanom sikerült :wink:

Kép
akata
 
 


és még Szrek, gyakran eszembe jutsz :) már nagyon a finisben vagy, hogy vagy(tok)???? Már nagy az izgalom?

Kép
akata
 
 


ÉLJEN ÁKOS!!! :) Isten éltesse soká!!

Szrek: én inkább azon akadtam fenn, hogy 365 nap kell a tgyás meg társai megkapásához, ami azt jelenti, hogy a kis korkülönbségre való lehetőség az ablakban és ha valaki visszamegy melózni akkor nem fog egy év után rögtön elmenni szülni, és húzódik, tólódik és a végén nem lesz kettecske ergo még jobban visszaesik a születésszám. Ezt most kicsit zagyván írtam, de talán érthető volt valamelyest :)

Túl vagyunk egy három napos lázon (vagy legalábbis gondolom, hogy az volt), mely eredményeképp Borinak van egy újabb foga :) igy már két fogú! wow :) Ellenben ha mindenegyes fognövesztést igy fog véghezvinni akkor nemistudommilesz :roll: Szabályos dührohamai voltak, semmi nem volt neki jó,nem evett, csak rajtam lógótt, úgy üvöltött, hogy komolyan féltem, hogy valaki ránkhívja a gyivit :oops: Adtam neki chamomillát, fiolás camiliát, belladonnát de semmi se használt. Akkor nyugodott meg, amikor végre áttörte a fog az ínyt :(

Aki látta már Borimat élőben az kérem véleményezze, hogy ő teljesen normális kicsit vékonka egy éves avagy alultáplált és visszamaradott és beteges kinézetű gyermek-e?
Kösz

Zsan: ha Kamillán múlna tutti kellene a malac, de még szerencse, hogy se írni, se olvasni, se netezni nem tud 8)

és 20 hónap után újra nagylány lettem :cry: :cry: :cry: nem hiányzott egy csöppet sem :cry: sose értettem amikor egyesek a nőiességük ünnepeként beszélnek erről a dologról :?

Hajrá Szrek ;)

Rylie
rylie
 
 

 
 

Rylie,

Borisnál próbáld ki a Dologel-t. A dokinénik ajánlotta fogzásra, kimondottan olyan esetekre, amit Borisról írsz. Gyógynövényekből van és a valeriána-tartalma segít nyugtatni a babát.

Miért aggódsz a súlya, egyebe miatt? Mekkora Boris? És ki kritizálta?


Kata,

Ákosnak boldogságosat így utólag is!! :)))

csók

macska
macskanyu
 
 


ÁKOSNAK MI IS SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK ÍGY MEGKÉSVE IS!!!!!!!!

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Macs: és az nem gáz, hogy valeriána van benne??? :roll: az nyugtató nem? rémisztően hangzik :? ámbár a szomszédasszonyom a sedatifot se adja a gyereknek, mert állítólag az egyik összetevő ott is a valeriána vagy mi a szösz :?

Borika 8 kg ruhástul. Hossza kb 68-70 cm, egy-két ruhája már 74es. Vékonykás, se hurka, se combika. De ügyesen "rajzol", bútor mellett s járókerettel lépeget már, két ujjal csipeget, szóval egyéb téren nagyon kis ügyi. Hát a három napos láz+fogzási kín miatt nem igen evett és nagyon nyomin nézett ki. Szombatra viszont jegyünk volt a Müpába igy átjött anyu vigyázni a lányokra este. És hát persze ő volt az aki mondta, hogy Bori szarul néz ki és vigyem orvoshoz, mert tutti valami baja van, hogy ennyire gizda, és ő nagyon aggódik miatta, mert valami nem stimmel a gyerekkel. :roll:
Apjuk szerint semmi gáz a lánnyal, ő ilyen fajta és slusz. Rajtam jobban fognak az anyai észrevételek :roll:
Mindjárt teszek bé fotót a dedről.

Kép

R
rylie
 
 


Rylie,

sedatif homeós cucc, ha van is benne valeriána (nem néztem, de sztem nincs), akkor az annyira pici higításban, hogy fizikailag nem számít. Egyebekben a dologel is nagyon nagyon kevésnyi valeriánát tartalmaz és még így is sokkal kevésbé áralmas, mint a dentinoxban lévő lidocain... de no offense, csak eddig mindig bejöttek azok a cuccok, amiket a dokinénink ajánlott, gondoltam hátha segítség. :)

Borissal semmi gáz , pont olyan, mint a szomszédaszonyom kislánya, akivel egy napon szültél, ráadásul mindketten a sztimrében :)) Gréti is 8,3 kg és 68-74-est hord. Nem lehet mindenki olyan óriásbébi, mint Álmos... :) :lol: :lol: jól is néznénk ki... :mrgreen:
macskanyu
 
 


ápdét:

megnéztem, NINCS a sedatifban valeriána.

egyebekben a valeriána a macskagyökér nevű növényben lévő hatóanyagok gyűjtőneve. Enyhe nyugtató hatású, nem szintetikus nyugtatószer. :)
macskanyu
 
 


Rylie,
az én húgom, egy évesen 8 kiló volt. Ma 24 éves, és megagiga bombázó. 8) sztem ne aggódj!
legalább TE ne... :lol: hagyd meg azt nekem... :wink:

itt egy kép róla:
http://xn--lom-dla.net/komaromi_zsofi


bár ez nem túl jó kép... :lol:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Nagyon boldog szülinapot Ákosnak innen is!!!!

Rylie :) Borisnak gratula az új foghoz!! :D Neked meg kitartást.... +++ Sztem sincs semmi gond vele, ne hagyd magad paráztatni! Tudom, mondani könnyű... :roll:

Zsan :) A nem túl jó képen is csini a húgod! :wink: :D
denizsa
 
 


Ákosnak utólag is Boldogot!!! :D

Zsan,
akkor gyed-del kapcsolatban írsz nekik? nekem Deni mondta anno, hogy nem kell lemondani... most akkor hogy van? :roll:

Rylie,
Boris éédes és pont igy jó ahogy van :D többiekkel egyetértek! no para, anyukádra meg no comment.

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Drukkokat köszi :D még azért van egy kis idő, igaz, néha nem bánnék akár egy májusi gyerkőt sem, de most speciel kicsit a készülődés is alábbhagyott, így még egy kicsit maradjon az úr bent :D

Aki jó kis logikai és egyéb fejlesztőjátékokat keres, annak szívesen ajánlom a www.horzrt.hu oldalt. Tegnap hallottam róluk egy ismerősünktől és kifejezetten oviba szokták ezeket a játékokat rendelni illetve iskolás is van. Fajátékok, de van mindenféle illetve kisbútorok is vannak meg montessorisok is. Nekünk is kell majd rendelni, mi is ugyanabban a cipőben leszünk, főleg, hogy a kicsivel nyilván nem fogok eleinte ugrálni, főleg, hogy itt eléggé tikkasztó a dolog (nuku árnyék meg fa, a játszón is sajna, ott még egy pad sincs leülni...).

Rylie,
szerintem se aggódj! :D

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Kati-doktornéni küldi szeretettel mindenkinek az alábbi dalt, főleg a BS rajongóknak :)))




http://www.youtube.com/watch?v=IWAd6Ip_-Wc

csók

macs
macskanyu
 
 


ERŐSEN kellett gondolkoznom azon, hogy tetszik e nekem ez a dal és a klip egyáltalán. De végül is igennel válaszoltam.
Nem vagyok egy ősanyás típus (bár, valszeg erről mást gondolnak azok, akik látnak nap, mint nap szoptatni egy két éves gyereket, az udvaron, oviban, bárhol, bárki előtt), ezért kicsit kínosan feszengtem, mialatt megnéztem... De örülök, hogy valaki megénekelte ezt, és BS is benne volt, neki és még sok sok embernek komoly munkája fekszik abban, hogy két éve úgy szültem, ahogy jött. Beöntés, burokrepesztés, gátmetszés, ctg, hátonfekvés nélkül. És most is olyan JÓ erre gondolni...

Palya Beának, aki úgy látszik szinték szentimrés kismama lett, sok boldog babaváró percet, és olyan szép szülést kivánok, mint amit megálmodik magának. Utána pedig hosszú, boldog, egészséges éveket együtt... :lol:

(pedig tényleg feszengtem, miközben a nagyhasú kismamák bénáztak ottan... :lol: )

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Tücinek tetszik a klip! :lol: "Még egyszer, még egyszer" Úgy bírom, ezt a csajt! :P (Mármint mindkettőt, de az előbb a Palya Beára gondoltam.)
Zárójelben, hogy milyen szomorú számomra, hogy a májusi babás topikban, ahol eddig negyven kisbaba született (nem semmi, mi?), kb. ketten-hárman vagyunk, akik minden beavatkozás mentesen szültünk...

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Kérlek segítsetek, ha tudtok pontos infót. Valószínűleg dr Bencsik András lesz a választott orvosom, de nem tudok tarifákat, kérlek titeket, ha valaki tud pontosat írj meg nekem akár priviben.

Köszönöm előre is!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Macs: köszi még1x ;) A szomszédasszonyom vegyész és a "naonokos" fajtából való hihi

és köszi mindenkinek a megnyugtatást, próbálom becsukni a füleimet!

Zsan: tőlem is kérdezték már meg, hogy nem sajnálom a melleimet? Én meg nem értettem, hogy miért is??? Aztán leesett, és mondtam, hogy a gyereket sajnálnám ha tápszert kéne ennie amikor anyatejet is ehet :?

Palya Bea hangját szeretem. És nekem nem tűnt fel, hgoy pocakos :oops: meg a többi mamánál se :oops: annyira a hangjára figyeltem...

és majd egyszer, a kövi életemben én is oxi nélkül fogok szülni!!

Tinu: szerintem te is csak azért úsztad meg a beavatkozást, mert aaanyira gyors volt Csongor, hogy nem volt rá idő :)

Fibi: lehet, hogy nekem azért kellett lemondanom a gyedet, mert tápra mentem belőle és apa ment gyesre :? ez ugye nem a szokványos menetrend. De megkérdem a munkaügyesünktől hamár ilyen jól megkavartalak ;)

Rylie
rylie
 
 


ezt írta a kolleganőm:
Nem kell lemondani a gyed lejár magától. A gyest kell csak megigényelni.

R
rylie
 
 


Rylie: lehet, hogy igazad van, akkor meg szerencsém van, mert már Tüci is gyors volt és akkor se kaptam semmit. Talán ide nem is írtam, de erről most eszembe jutott, hogy UM még viccelődött is rajta, hogy én vagyok az a típus, aki simán szülhetne otthon Geréb Ágival. :lol:
Amúgy szerintem sincs semmi, de semmi gond Borissal. Nem sovi a kép alapján. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Fibi :) Remélem nem mondtam hülyeséget a gyed-del kapcs., de mi tényleg nem mondtuk le, úgy tudtam, hogy lejár, ahogy Rylie írta. A gyes igénylést leadtuk, besz.rok hogy mennyi papírt kell mindig beadni, mintha nem tudnák az adataim, pedig már több éve állandó "ügyfelük" vagyok... :twisted: :mrgreen: :lol:

Tinu :) Te gyors mázlista! :D :lol: És hogy vagytok? Tünci hogy viszonyul Csongorhoz? most már eltelt pár hét, minden okés továbbra is?

Jaj ma nagyon jó dolgom volt, bementem megnézni az oviba a gyereknapi műsort, szuper volt!! Anyukák énekeltek, meg a Ládafia együttes előadása volt (A kiskakas gyémántfélkrajcárja), nagyon élvezték a gyerekek :D
Bencus meg egyre többet dumál, szinte minden nap mond egy új szót, nagyon büszke vagyok rá és ő is magára :lol: már olyanokat tud, hogy "papuc", "kapu", "kakaó", "autó", "hangya" (mondjuk egyelőre minden bogár hangya :lol: )
Hétvégére meg beterveztük a Budakeszi vadasparkot, remélem nem fog esni...

Kép
Kép
denizsa
 
 


Rylie, Deni,
köszi, akkor okés, én sem mondom le a gyed-et :)

Gyes: tényleg beszarás, pár éve még nem kellett beadni az adókártya másolatot, most már azt is... :roll: ráadásul nekem elveszett a költözés alatt, most még csináltathatok azt is...

Klip: nekem nagyjából bejött, bár kiváncsi lennék, hogy vették rá BS-t, hogy ott üljön :lol: a drága még erre is hajlandó volt, mondjuk ö tényleg mindig mondja is, hogy "maguk tudják, hogy kell szülni" :D
(nekem még érdekesség volt, hogy a háttérben a táncoló kismamik között felfedeztem egy régi barátnömet... :shock: )

KépKép
fibi
 
 


http://www.burn.hu/private/work/anim..._nezokep01.wmv

Hogy miért van ennyi beavatkozás szülés közben...no hát itt BS elmondja szerintem. Az orvos meg akar "dolgozni" a babáért, mertha minden simán megy, akkor ő mivégre is van ott? Valamit musz csinálnia... 8)

Deni: hát hiába, Bencus is növöget :)

Borinak meg suttyomba még egy foga kijött.. :o

Rylie
rylie
 
 


Lányok!

Látom egyikőtök sem Bencsik az orvosa, tudtok valakit ajánlani, aki nála szült?

Köszi előre is!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Luisa,
én sajnos senkit nem ismerek, aki vele szült! :(

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


luisa írta:Lányok!

Látom egyikőtök sem Bencsik az orvosa, tudtok valakit ajánlani, aki nála szült?

Köszi előre is!


Luisa!
Ne haragudj, hogy csak most válaszolok, tegnap értünk haza a tavaszolásból.
Én hozzá járok terhesgondozásra, küldtem privit...

Kép

Kép

Ani
manitou
 
 


Köszi Lányok!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Deni: hát az eleje elég rázós volt, az első néhány nap, néhányszor kikattantam és volt néhány üvöltözős napunk, de mostanra konszolidálódott a helyzet. De szerintem ebben jelentős szerepe van annak, hogy az uram itthon van és le tudja foglalni Tücit, mikor én éppen nem érek rá. Mikor hármasban vagyunk, azért továbbra is vannak necces helyzetek (főleg, mikor altatni kéne és mindkettő fenn van), de azért nem olyan rémes.
Drukkolok nektek a jóidőhöz, bár nem jókat mondtak. :roll: Á, ez olyan kitolás a gyerekekkel, pont gyereknapon... Igaz, mi amúgy se mentünk volna sehova, de azért legalább egy játszóterezés befigyelhetne, 2 napja ki se mozdultam a lakásból - és a gyerekek sem. Szegény Tüci, nem is tudom, hogy bírja a 4 fal között. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


BOLDOG SZÜLIT MEMÉNEK ÉS ANYUKÁJÁNAK!!!! :D :D :D


Aki ma menne valahova:

Kolompos
Vasúttörténeti Park 10.15-11.00

illetve

Millenáris
egész nap jó programok, 16.00 Sebő illetve Halász Judit koncert


(de valamiért május 25-én tartottak mindenhol gyereknapot, amit nem teljesen értek, de mindegy)

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Memének nagyon boldog szülinapot!!! :D :D :D
Kép


Tinu :) Ügyik vagytok! majd minden a kerékvágásba kerül, ne aggódj :wink: :D Nekünk mázlink volt, elmentünk vadasparkozni tegnap és pont megúsztuk az esőt, a nagyis progi meg nem csak az időtől függ szerencsére :lol: Remélem eljuttok a játszóra!
denizsa
 
 


Memét Istenke éltesse sokáig!!!! :D :D

Mi holnap indulunk Kehidára, szerencsére nem a fürdőzést terveztük elsősorban, hanem a kirándulást, pihenést. Így majdnem mindegy, milyen idő lesz :)

Mindenkinek szépséges, békés nyári napokat!

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Kérdeznék:
amit felírt a doktornéni a kicsinek, azt már a kicsi nevére lehet kiváltani, tehát úgy töltsem a receptet (de ugye az én TAJ számommal, csak 8-assal az elején), vagy az én nevemre kell írni? Ezt nem kérdeztük meg... :D

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT MEME!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Köszönjük szépen a köszöntést!!!!!!!
ha Angi tegnap ült névnapot, akkor utólag is boldog névnapot!!!


Hallottátok, hogy annak a kicsi lánynak, akiről volt itt egy youtube-os link nemrég, tegnap új szívet ültettek be????? :lol:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Curse! nálatok még mindig segít Adél pelusozásnál?

Macs! Ki az a Katinéni?

Zsan! képzeld ismerünk egy kislányt, aki egynapon született Memével :D
s köszönjük, de már januárban ülte :D

Sztem Borka csini! :lol:

Palya Beával mindig hadilábon állok. Valahol mindig tetszik, de mégsem hallgatom. A kisugárása megkérdőjelezhetetlen, fantasztikus nőszemély :lol: .
DE azért a gátmetszés BS-sel nem a legszerencsésebb szöveg...
Szrek! neked is menned kellett volna velük énekelni 8)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi,
egy neonatológus doktornéni a szt.imréből, olvassa a bnetet és többen vannak itt, akiknek a babáját ő neonatológuskodta a szülés után (pl. Füles is :) )

PB. : ez a dal ugy-é a természetes szülés mellett kampányol, ezért BS jelenléte :))

csók

macs
macskanyu
 
 


és Kati doktornéni az aki becserkészi a frissen szült mamikat, hogy menjenek netelni a csecsemősökhöz :)

MEMÉNEK BOLDOG SZÜLINAPJÁÁÁT!!!!
Anyukájánának meg minima egy frissen őrölt habos capuccino-t ;)

Rylie
rylie
 
 


Rylie,köszönöm...:)
lakással hogy álltok? mi még adunk neki 14 napot, aztán lezárjuk a játékot! Unom már ezt a rengeteg nézelődőt, akik miatt naponta kétszer takarítok, aztán meg nem veszik meg a lakást... :?

Palya Bea klip:
nekem is az jutott ám eszembe a minap, mint FIbinek, hogy BS mindig azt mondja, hogy "maguk tudják hogy kell szülni"...
szóval SOKKAL hitelesebb lett vón, ha a nagyhasú menyecskék a Szántó doktor úr előtt illegetik magukat, miközben Bea kérdezgeti tőle, hogy "a doktor úr honnan tudja hogy kell szülni????" 8) 8) 8) mert ő még nekem is megmondta anno a tutit, hogy ha ez tényleg fájna, akkor maga itt vonaglana a földön... :wink:

Szrek,
mi van veletek????
a kérdésedre egyébként én már rég nem tudom a választ, de a gyógyszertárban meg fogják mondani...


ja, és egy kevés ingyenapró:
van egy csomó eladnivalóm!!!
*avent mellszívóm tokkal-vonóval
*graco utazóágyam, ami mindent tud, full extrás, mi ezt használtuk ágynak
*babakocsim, kétféle, egy esernyő chicco ct 0,5 és chicco trio S3 hordozóval
*ergo hátihordozó
*jócsomó ruha, hálózsák, stb
minden, ami kisbabának kell, de egyszerűen képtelen vagyok felrakni őket a teszveszre, mert sajnálom rá az időt, így meg csak itt porosodnak.
szóval, ha valakinek van ismerőse, akit érdekelne, csak szóljon nekem... :lol:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Zsan,
wow, mennyi jó cucc, nekem a chicco ct 0,5 volt a gyengém, de olyasmit nem lehetett kapni, amikor Ábelnek néztünk, így ő egy pegperegót kapott (asszem) aria vagy milyen típus, nem nagyon szerettem (mint ahogy egyébként a fekvős babakocsinkat sem);egy szó mint száz, megmutatom majd a listát Janinak, hogy ugye kell ez nekünk :lol: :lol:

Palya Beát most kihagytam még, majd hangulat kell hozzá, mert kicsit úgy vagyok, mint Barbi, hogy szuper a kisugárzása meg mindene ennek az énekesnőnek, de nem hallgatnám itthon valamiért

recept majd kiderül :D úgyis csak a kicsi születése után lehet kiváltani, szóval valszeg ez azt jelenti, hogy az ő nevére kell írni

holnap megyek első NST-re, kíváncsi vagyok :D Ábellel állandóan lépcsőznöm kellett :mrgreen:
múlt héten 3,5 kilóra saccolták, de majd meglátjuk, mennyi lesz ;) :D
egyébként jól, még mindig teszünk-veszünk, de azért lassan húzogatom ki a tételeket a listámról :D és nagyon mozgékony a fiatalember :lol:

Barbi,
:P


és Ábel délutáni alvás helyett délutáni vinnyog..... :roll: :lol:

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


:lol: :lol: :lol:

Hány KOS kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- Csak egy! Talán valami nem tetszik?!

Hány BIKA kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- Egy elég, csak győzd meg, hogy a régi, kiégett körte értéktelen, és ki kellene dobni!

Hány IKREK kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- Kettő. Az egyik tartja a létrát, és összehajtogatja a vasalt ruhát, a másik kicseréli a körtét, és elkészíti a vacsorát.

Hány RÁK kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- Egy, de csak akkor, ha nem tudja újra éleszteni a régit.

Hány OROSZLÁN kell egy villanykorte kicseréléséhez?
- 30. Egy, hogy kicserélje, és 29, hogy ezt megtapsolja.

Hány SZŰZ kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- Nagyjából 1.000.000 , - egymilliómodnyi hibalehetőséggel.

Hány MÉRLEG kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- Hát . . . egy . . . vagyis . . . kettő . . . azaz, inkább mégis egy . . . vagy. . . talán mégis inkább kettő .. . ez így jó lesz válasznak? Egyáltalán, muszáj kicserélni azt a villanykörtét?

Hány SKORPIÓ kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- SEHÁNY! A sötétség jó lesz!

Hány NYILAS kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- Süt a nap, gyerek még az idő, előttünk még az egész élet, te pedig odabent egy ostoba kiégett villanykörtén rágódsz??

Hány BAK kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- A válasz bizonytalan. Nincs elég információ megadva. Milyen magas a plafon? Milyen nagy a villanykörte? A legjobb lenne odamenni, és felügyelni az egész műveletet!

Hány VÍZÖNTŐ kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- Egy se, de ha 10 vízöntő összejön, megszervezi a villanykörtekonferenciát, és feltalál egy új, forradalmi, ön-kicserélő fajtát!

Hány HALAK kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- Villanykörte??? miféle villanykörte???????????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Macs! ahá :idea: valamelyik nap bekukkantottam a blogodra, s döbbenten néztem meeeeeeeeeennyire hasonlít Álmos Fülire! s csudiszép a legényke :lol: Zsan! na ja! 8)
gödibarbi
 
 


Sziasztok,

ezer és egy éve nem jártam Felétek, hálátlan vagyok, tudom :roll:

Mióta nem jártam itt, sok baba született. Minden babának és anyukájának sok boldogságot kívánok utólagosan :)

Minden ünnepeltnek, most aktuálisan Zsána Meméjének sok boldogságot kívánok :)

Zsan :) engem érdekelnének hálózsákok, pontosabban, hogy milyen méretűek. Lassan kinőttük az összeset, és igen nehéz már Máté méretében találni a tesz-veszen, vaterán. Előre is köszönöm :) És azt is megköszönném, ha priviben írnál pár szót az avent mellszívóról ;)

S lenne egy naaaagy-óóóóriási kérdésem Hozzátok. Mátéval kapcsolatos.
Kb. két-három hónapja elkezdte azt mívelni az én kisfiam, hogy ha jön hozzánk valaki vagy elmegyünk valahova, akkor nekiáll hisztizni. Első esetben olyatén képpen, hogy mondogatja, hogy nem akarom, szeretném, ha elmenne s miután felmegy a szobájába, onnan meg Anya, Anya felkiáltással kéri, hogy menjek utána, ergo hagyjam a vendéget. Ha a második eset áll fent, akkor meg ki akarok menni, nem akarok bemenni, el akarok menni és így tovább és közben sír. A sírás nélküli antiszoc verzióról nem oly régen meggyőződhettek néhányan ;)
Szóval, volt valakinél ilyen gond a gyermekénél? Nagyon szívesen vennék minden tanácsot, ötletet, mert nem tudom, mit tehetnék még azon kívül, hogy a hisztijére nem reagálok, tudja, hogy hisztivel nem ér el semmit, tudja, hogy kénytelen lenyugodni és utána megbeszéljük.
Viszont nem csak pár perces kitörésekről van szó, hanem esetenként akár fél óráig is képes csinálni és én meg kezdek elkeseredni.
Járunk gyerekek közé sok helyre, felnőttek közé is, ennek ellenére a régen hőn szeretett emberekkel kapcsolatosan is megcsinálja.
Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget :)

Szellőke :) jelentem, alvás körüli mizéria megjelent nálunk is ;)

Szrek :) mi volt nst-n? ha még gondolod, szeretettel várom hívásod :) Receptes kérdésedre, én úgy emlékszem, hogy Máté nevére kellett kitölteni az én Taj számommal úgy, ahogy írod.

Továbbra is benézek majd - mert olvasgatni néha szoktam ;) - és időnként igyekszem írni is. :)

Vica

Kép
Kép
vica94
 
 


Vica,
Mátéval kapcsolatos kérdésedre nem tudok felelni. Még ha tudnék is, már többen ismernek ahhoz (értem ezalatt, hogy látták a módszerem, hozzáállásom megtestesülését a gyerekeimben), hogy ne merjek tanácsokat adni (még a tapasztalataim is inkább megtartom mostanában magamnak). Talán annyit, hogy nálunk volt hasonló. Megoldani nem tudtam. (Nem bírom ki: Vekerdy írta talán, hogy annyi mindent el lehet ütni viccel, nevetéssel pl. megcsiklandozod!!! Ez szuperül működik, vagyis működhetne, de én momentán nem akarok, nem bírok, képtelen vagyok egész nap csiklandozni!!!!)

Móni
Kép
Kép
monisa
 
 


haliho,
gyors bekukk a "nyaralásbol"... (amugy a kehidai fürdö tényleg csúcsszuper, meg a sümegi vár, és a Sztúpa Zalaszántón :))

Szrek,
én ugy emléxem, h a baba nevét kell a receptre irni :)

KépKép
fibi
 
 


Barbi,
pedig abszolút nem hasonlítanak :-)
macskanyu
 
 


jaj, kimaradt h én is szeretnék ingyen apróhirdetni :lol:

Ha kell valakinek egy Ford Mondeo kombi, szóljon :D eladjuk, most tényleg muszáj...
jól lehet bele pakolni, megkímélt állapotban, friss müszakival, 13 éves. köszi :)
fibi
 
 


Zsan: lakás: legyintős szomorkás szmájli....hozzátok legalább mennek...ámbár rühellném a sok takarítást...eddig egy darab magán érdeklődő volt az is csak telefonban, merthogy nincs még pénze, mert az elválni készülő férj fogja csengetni neki az új kecója árát. Na ő is eltünt. Be van adva 3 ingatlanoshoz. Még egy utsó nekifutásként raktam kiemelést az expresszre is (eddig az ingatlan.com-on volt), de továbbra is semmi. Úgyhogy mi is adunk még neki kb 2 hetet, azt helló. Kivárunk, és bízunk benne, hogy az új kormány kitalák valamit amibe beleférünk mi is,és újra lesznek vevők is és nem csak eladók a lakáspiacon :? Addig meg...kb naponta minima 10x szidalmazom a konyhánk méretét :( Ember persze óriás terveket szövöget, hogy hogy alakítsuk át a lakást, hogy a konyhából háló és az előszobából konyha meg stb :o de én nem akarok újból vagyonokat beleőlni a kecóba, amikor nem térül meg! Most is simán el tudtuk volna adni, ha 1. le van lakva és ocsó, 2. alapba ocsón adom és bukjuk a felújításos ráfordításainkat..
Hát evvan...vesztesnek is kell lenni...nem jó érzés... :cry:

Vica: Máté passz....reméljük kinövi.
Kamillának meg továbbra is pisi-kaki hullámai vannak, de mostmár letojom. Majd kinövi. Minden gyereknek van valami "hóbortja", amelyiknek nincs azzal valami egyéb gond van. próbáld magad ezzel nyugtatni ;)

Barbi: a horoszkopós körtecserében sántít a skorpió és szerintem az ikrek is :) nekem tutti nem jutna eszembe körtecserélés közben a vasalás...látnád a vasalni való kupacot ami napok óta vár rám sőőőt növekszik :lol: :lol: Apjuk meg egy tettrekész skorpió, pikkpakk kicseréli a körtét ;)

Rylie
rylie
 
 


De a kos rettentően ott van :lol: már ha nem túl lusta és nem akarja másnak adni a feladatot :lol: :lol:

Rylie,
ne csüggedjetek lakás-ügyben, fog alalkulni! :D

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Rylie: lakás nálunk is dettó. Minden hónapban szinte megnézzük a házterveinket és álmodozunk felette, hogy milyen jó is lesz egyszer, mikor megépíthetjük (soha napján) és lesz nagy nappali, konyha (és két kicsi szoba) és nem kell mindenbe beleütközni, belerúgni stb. félpercenként. :?
Amúgy a Skorpiónál nem a lustaság volt a lényeg, hanem a sötétség. Mármint hogy szereti a sötétséget. :wink:

Szrek: milyen volt az NST??? Már izgulok érted. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,
:D én is kíváncsi vagyok, mikor jön, nem tudok tippelni
nst rettentő hasonlatos volt az Ábeles nst-khez, az egyébként ugrimaki gyerek nst-n nagy ívben tojt a világra, 40 percet voltunk ott, kb 5 másik anyuka végzett az alatt az idő alatt... :lol: :roll: :lol:
a méhösszehúzódások sem voltak túl gyakoriak és/vagy intenzívek,úgyhogy majd meglátjuk :D

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Mi van Lányok? meghal a topik?? :) nemááá

Jelentem Ákos lassan beszokik az oviba. Már kakilt és tegnap el is aludt :D És reggel csak addig van bömbizés míg eltűnök, és egyébként minden de minden annyira szuper!
YESSSS érzésem van, épp ilyen óvodát álmodtam és épp ilyen embereket a gyerekem körül. Az elmúlt héten óvónéni és dadus felváltva hívtak és smseltek, hogy épp mit csinál a kölök és nyugodjak meg stbstb....
ésésés az uszi szuper és Ákos imádja, hogy minden nap usziznak, ma meg lovagolni mennek 8) a múlt héten bohóc is jött és a fiam kiment hozzá :) büszkeszmájli
És ma Apák napját ünnepelnek délután, ilyet még nem hallottam :roll:
Az óvónénik annyira aranyosak, hogy könnyeket csal a szemembe a törődésük. Én olyan heppi vagyok :D :D :D :D

Szrek, izgulok értetek. Jelentkezz!!! :D

Kép
akata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: